Gouwestaete heren flikken het toch weer! Be Fair wint van Jodan Boys Kil] Rowah B-jeugd kampioen Trampolinespringer Melvin Kok naar WK Kwiek goed van start in tweede helft competitie eh Data General verliest slijtageslag in Millingen Waddinxveen F2 nog steeds trotse koploper Overwinningen voorWSE-jeugd Uitslagen sjoelen Geslaagden voor A-diploma v.f L -'.mi .•n Tweede teams Bloed Jeugd Play-offs en taktiek Geen Dames ontvangen? Bel 0182 - 63 03 32 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ven van F 1 WOENSDAG 17 MAART 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 31 Het kampioensteam van Rowah. (Foto: Rowah). 4 v eet Brouwer, G. Loef. Tweede ronde: Marius Kersbergen, Dick Dros, Teus Visser, Henk van Beek, Dirkjan van Drunen, Otto Supusepa, Jan Olie en Ronald ling lieten de Gouwestaetehe- ren zien dat zij, ondanks de lage klassering, best een ’potje wa terpolo’ kunnen spelen. Jaco de WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag speelden de bondsteams van Gouwestaete thuiswedstrijden. In Gou- webad ’De Sniep’ was heren I weer eens verrassend goed WADDINXVEEN - Het meisjes-team Rowah/Terlouw Recycling kon zaterdag de kroon op een geslaagd handbalseizoen zetten. In de luchthal van Pijnacker moest gewonnen worden van het plaatselijke Oliveo. De verwachtingen waren hoog gespannen bij de meegereisde suppor- tersschare. De spanning was in de eerste helft ook af te lezen van het Rowahspel. Bovendien bood Oliveo aanvankelijk goed tegenstand. Pas na tien minuten brak Kim van Stel de ban met een fraai doelpunt. Mede door een spectaculaire redding van ’eerste-helft-keepster’ Kim Hoffmans kon Rowah met een nipte 3-5 voorsprong gaan rusten. Na rust drukte de Waddinxveense for matie door en demoraliseerde Oliveo. Toen de scheidsrechter affloot stond een overduidelijke 4-I5 overwinning op het scorebord. Het feest kon beginnen. De bloemen en cadeau’s werden uitgereikt spron- leren*. W.S.E. D-2 deed goede zaken bij C.V.C. D-2. Na de openingsgoal van C.V.C. trok Etana de stand broodnodige punten door met I3-8 te winnen. Dames I won met 25-3 van rode lantaarndraagster Aqua Novio’94 uit Nijmegen. Heren 2 zette ook een aansprekend resul taat neer door Rapido’82 uit Haarlem met 8-2 te ver slaan. Dames 2 kon het niet bolwerken tegen lijstaan- voerster NVA/HHC I uit Haarlem. Zij verloren kansloos met 5-2. aan de uitzinnige Rowah-meisjes. Ook de handbalbond liet zich niet onbetuigd en overhandigde aan speelsters en coaches het kampioensvaantje. De Rowah-kam- pioensformatie bestaat uit de volgende speelsters: Kim Hoffmans, Kim van Stel, Kim van Leeuwen, Moniek Hoefnagel, Ni cole Sloof, Renske Krol, Saskia van Hete- ren, Marieke van der Steeg, Annemarie Coevert, Wieke van Vuuren, Elise Deme- ijer en Dieneke Versteeg. Coach/train- ster zijn Sonja van Stel en Marja Sloof. De meisjes C-jeugd speelden in Rotter dam tegen Meeuwen. In sporthal ’Wil- genring’ werd, na een I -5 voorsprong bij rust, met 2-7 gewonnen. Een goed kee pende Wendy Rijnsburger stopte be kwaam een strafworp. De doelpunten waren van Angela de Heer, Wendy van Velzen en captain Iris van Stel. Het jong ste Rowah-(D)reamteam moest even eens aantreden tegen Meeuwen. Ook dit Klink ongeslagen bleef en Ying Jun Wang en Hans van der Drift beiden twee partijen op hun naam schreven, het dub belspel zorgde voor de afron ding. De overige kampioenskandida- ten deden het goed. In 3-degradatie speelde koplo per Kwiek-9 gelijk tegen het Goudse llac-8. Team I I, kop loper in 4-promotie, won met 7-3 de uitwedstrijd tegen het Ouderkerkse OTTV-4 terwijl Kwiek-16, dat aan kop gaat in 5-degradatie, in Gouda met 8-2 won van Flamingo’s-9. team kon (officieus) de titel winnen. Te genstander Meeuwen bleek al snel geen partij voor Rowah. Met schitterende treffers werd de tegenstander met de monsterscore 0-19 verpletterd. Terecht dat ook de D-jeugd door het Rowahbe- stuur in de bloemetjes werden gezet. Het vorige week kampioen geworden da- mes-A team speelde tegen ASC (Rotter dam). Aan hun stand verplicht wonnen zij, na een 5-I0 ruststand, met 9-I9. Met name Renee Molenaar (met fraaie passes) en Marije Mulder (mooi doelpunt) speel den een goede wedstrijd. Na afloop reik te een bondsvertegenwoordiger nog het kampioensvaantje uit. Vermeldingswaar- dig is nog dat Carina Schenk een verdien stelijk debuut maakte. Met drie kampioenschappen een prima succes voor de jeugdafdeling van hand balvereniging Rowah. ZEVENHUIZEN - Na de fan tastische overwinning tegen Abcoude waren de verwachtin gen voor de uitwedstrijd tegen runner-up Switch in het verre Millingen aan de Rijn hoog ge spannen. Maar de volleybalda- mes van Data General konden deze niet volledig waarmaken, al hadden ze de punten voor het grijpen. Met de setstanden I3-I5/I5-II/8-15/15-12/15-I I werd verloren. de via een goede voorzet Wil liam Hoogeveen in staat om te scoren. Kort voor de rust kre gen de gastheren nog een goe de mogelijkheid om de score te verbeteren, maar de bal kwam in het zijnet terecht. Kort na de rust moeste de Waddinxveense een paar keer goed optreden om de tegen standers van de gelijkmaker af te houden. Na ongeveer tien minuten werd de Waddinx veense aanvoerder Ron van Tol, voor een ieder, behalve de scheidsrechter, duidelijk bin nen het strafschopgebied neer gehaald. Zoals al gememoreerd zag de scheidsrechter dit an ders en liet hij dus doorspelen. In de tweede periode was het wederom Jaco de Jong die tot scoren wist te komen. Flevo was duidelijk aangeslagen en ging aan het begin van de twee de periode in de fout door een gerichte elleboogstoot te ge ven aan ’good-old’ Niek de Leeuw, die met een bloedende neuswond het zwembad moest verlaten. Helaas durfde de arbi ter de overtreding, die onder WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag werden eindelijk weer eens alle wedstrijden gespeeld; de meeste wedstrijden werden gespeeld onder een mooi voor jaarszonnetje. Bij de F-pupillen werden veel punten binnengehaald; in vier wedstrijden werd drie keer de volle winst en één maal een ge lijkspel behaald. F2 is nog steeds de trotse koploper van haar poule. Deze keer trakteerde het team van de leiders Diana van Leeuwen en Ricardo Westmaas Nieuwerkerk op een ruime ne derlaag. FI ging ook voor de vol le winst bij Moerkapelle, maar slaagde daar niet in. Het werd I- Imaar vriend en vijand was het er over eens dat Waddinxveen te weinig kreeg. In de laatste vijf minuten werd de keeper van Moerkapelle twee maal gepas seerd, maar werd hij beide ma len door de paal gered. F3 boek te tegen Rohda een 3-2 over winning, maar gelet op het hoge aantal mooie Waddinxveense aanvallen had het een veel grote re uitslag moeten zijn. F4 slaagde daar wel in: TOGB werd met 10-0 verpletterd. En er was niet één uitblinker; ze waren het alle maal! El speelde met een gehavend team tegen Moordrecht, maar pakte ondanks een 0-I achters tand de volledige winst. De winst kwam met name tot stand dankzij het goede spel in de tweede helft (4-2). E2 ontving Unio en had daar niet echt pro blemen mee. Het werd een mooie 9-0 overwinning. E3 verl oor kansloos in Gouda van Olympia met 8-2. D2 leed, ondanks twee doelpun ten van Niels Greep, een geflat teerde 8-2 nederlaag tegen Be Fair. Ook DI leed een nederlaag bij Olympia (4-2). Een snelle voorsprong gaf hoop op drie punten, maar zij konden deze jammer genoeg niet vasthouden. Gelet op de rangslijst zouden de MJ I een eenvoudige dag moeten hebben, maar Soccer Boys maakte het de geel-zwarten in een rommelige wedstrijd knap lastig. Na 35 minuten was er pas één maal door de Waddinx veense meisjes gescoord. De tweede helft ging het beter en werd de Bleiswijkse keepster nog drie maal gepasseerd (4-0). De CI kwam zonder punten te rug uit Reeuwijk. Bij RVC kwamen zij niet verder dan 4-1BI speelde een ongeïns pireerde eerste helft tegen Flo- reant en keek toen reeds tegen een 0-4 achterstand aan. De tweede helft was er wel inzet maar toen was het natuurlijk al te laat I -6). De Al speelde op het veld van GSV tegen Jodan Boys en einde lijk kwamen zij weer met over winning thuis. Na 90 minuten stond 2-6 op het scorebord. straffen. Na enige commotie en was het de vraag in hoeverre de Gouwestaeteheren hier door waren aangeslagen. Deze vraag werd snel beantwoord. Door doelpunten van Jaco de Jong (2x), Marcel Ribbens en Mare Mommers leidden de he ren halverwege de wedstrijd met 7-3. In het begin van de derde periode waren het Mar cel Ribbens, Mare Mommers en WADDINXVEEN - De prijzen van de Waddinxveense sjoelers zijn gegaan naar: Pascal van Gils, Trudy van Dam, Cees Kuipers, goed aan de wedstrijd. Scherp, Wim Slingerland jr„ Bas Brou- geconcentreerd en met bezie- wer, Cees van Wijk, Guus van Renesse, Mien van Renesse, Si mon den Ouden, Jimmy Brozius, David Sinnema, Riet van Wijk, Corry ‘t Hart, Rinus Taktor, Gr- Jong zette zijn ploeg eenvoudig op een 2-I voorsprong in de eerste periode. Gouwestaete had duidelijk het beste van het spel en waarschijnlijk werden de heren enigszins onderschat Meijer. Woensdag 17 maart is er door hun tegenstander, weer sjoelen in het gebouw van de schuttersvereniging aan de Al- berdingk Thijmlaan, vanaf I8.30 uur. de voeten tegen de meisjes van VEP. De vrouw van de wedstrijd was Judith Eitjes. Het werd 3-0. W.S.E. C-2 hield het spannend werd natuurlijk opgedragen Waarom verliest de gedood verfde kampioen Assuron/Donk van Damixa/Ra- vijn? Het is moeilijk voor te stellen dat het ’niet-meedoen’ van Lieneke van den Heuvel hieraan debet is geweest. Donk beschikt immers over een enorm brede selectie met op iedere basisplaats een dummy! Of is het toch zo dat in feite de sterkste ploeg in het oosten van het land huist? Immers Da- mixa/Ravijn is pas enkele we ken weer compleet en een kan jer als Karin Kuipers heeft niet veel tijd nodig weer in haar rit me te komen. Tegen Gouwe staete kwam dat er wellicht nog niet helemaal uit, maar te gen Donk kennelijk wel! Daar om kon het wel eens zo zijn dat Assuron/Donk zich zal afvra gen: 'Hoe ontloop ik Damixa/Ravijn bij de play-offs?’ En dat lot ligt, menselijkerwijs gesproken, in handen van ZWV/Nereus en Gouwestaete, tenzij die twee ploegen weer gelijk spelen en toen ben ik erop gegaan. En ik vind het nog steeds hartstik ke leuk. Je bent een tijdje in de lucht en dat is wel een lekker gevoel. Verder vind ik het heel leuk om steeds nieuwe gen te Melvin is niet de enige Kok die aan sport doet. ‘Mijn zusje Chè- rise (II) zit op hockey en mijn moeder geeft BBB en Steps in Gouda. O ja, en ook nog zwem les. En mijn vader? Die doet niet aan sport, hij zit wel heel veel achter de computer’, lacht Mel vin. De jonge topsporter is voor zijn reis naar Afrika op zoek naar sponsors. De reis naar de WK moet namelijk uit eigen zak wor den betaald. De kosten zijn in to taal ƒ3500,-. ‘Mijn ouders gaan dan ook niet mee‘, vertelt Mel vin. ‘We gaan samen met nog ne gen andere springers, twee coaches en één begeleider'. Be drijven en particulieren die Me- vin willen sponseren, kunnen contact opnemen met de familie Kok: 0182 - 610684. WADDINXVEEN - In het Gou- webad ‘de Sniep' te Waddinx veen is op dinsdag 9 maart weer voor het A-diploma gezwom men. De beoordelingscommissie bestond uit Wim van Minnen, Cock Slagter en Rob Hogerbrug- ge. Er waren 50 kandidaatjes die allemaal zijn geslaagd. De namen van de kinderen die hun A-diplo ma gehaald hebben, zijn: Michaël Lodewijks, Peter Hofstee, Anna op dreef tegen Flevo uit Nijkerk. Zij behaalden twee Verlaan, Taru van der Zijde, Joy ce Merkestijn, Jeanine van Doorn, Ruben Vente, Wilco Kleywegt, Aphrodite Maddy, Charlotte de Jong, Martjan de Vrij, Tess de Graaf, Joost van der Heiden, Arnold Oudijk, Matthijs Hilgers, Geerten Schollaart, Mi chelle Degenkamp, Eline Ham berg, Marieke van Keulen, Joy Krijgsman, Corstiaan Mulckhuij- se, Leon de Boer, Bart Pielken- rood, Gerty Sonneveld, Joost van der Eijk, Use de Jong, Pascal Kalberg, Myrna de Jong, Julie van Essen, Gijs Prins, Thimo Bolhuis, Heleen Speksnijder, Sarissa van Es, Michel Klasse, Kirsten van Buren, Joost Hoogendijk, Rob Tournier, Gert-Jan Boogaard, Otis Kuystermans, Use Booger man, Kimberley Dijksman, Wes sel Freeke, Lars Geiten Beek, Fleur Kuijpers, Tommie Goudri- aan, Daisy Puister, Bob Aker, Maaike de Leeuw, Casper Kraaij- eveld en Nina van der Peet. Vervolgens kregen de voor- waartsen van zowel Be Fair als de Jodan Boys enkele mogelijk heden om de score te wijzigen. Het was echter opnieuw Wil liam Hoogeveen, die aan alle onzekerheid een einde maakte door na ruim een half uur in deze tweede helft zijn tweede treffer te scoren. Kort voor het einde van de wedstrijd werden Wim van der Starren en Marco Verzijl nog gewisseld voor Edwin Kraan en Martin van Tol, maar er kwam geen wijziging meer in de stand. Aanstaande zaterdag moeten de Waddinxveners naar Berkel om het daar op te nemen tegen de gelijknamige tegenstander. Het spreekt voor zich, dat het team van Be Fair er alles aan zal willen doen om de zegereeks van de laatste weken voort te zetten en daarmede een kans te behouden op een periode ti tel. WADDINXVEEN - Het was al een aantal jaren geleden, dat beide teams elkaar in competi tieverband hebben ontmoet. Ook nu waren de verwachtin gen hoog gespannen. Uiteinde lijk waren het de bezoekers, die een verdiende zege behaal den op de gastheren. In het begin van deze wedstrijd was het Be Fair dat het initiatief nam, maar wist weer niet tot scoren te komen. De beste kans werd na een kwartier door de doelman van de gast heren ongedaan gemaakt na een goede combinatie tussen Wim van der Starre en Ihmad Saouny. Na vijf en twintig minuten spe len werden de bezoekers zelfs op een geheel onverdiende achterstand gezet. Door het mistasten van de laatste man van de Waddinxveners kon de spits van de Jodan Boys alleen op doelman Arjan van Erk af- De jeugd heeft ook een volle dig programma afgewerkt. Team I (Elco Hoogendoorn, Zhao Mah Yang, Robby Tim merman) speelden uit in Roe- lofarendsveen tegen De Treffers-1. Het werd een nipte 6-4 nederlaag voor Kwiek. Team-2 speelde thuis tegen het Alphense ATTC-I. Kwiek won deze wedstrijd met 6-4 waarbij Peter klomp, Peter Vermeulen en Niels Marchant ieder twee partijen wonnen. Winst was er ook voor Kwiek- 3 (8-2 tegen Reflex-2), Kwiek- 4 (8-2 tegen Rijnsoever-I0) en Kwiek-5 (6-4 tegen Vrienden schaar-12). werd het I-3 mede dankzij een assist en een treffer van Sarah Ei tjes. W.S.E. E-3 en Zevenkamp E-3 hielden elkaar in evenwicht. Het werd 4-4. W.S.E. E-4 kon het een helftje volhouden tegen Gouda E-4. Daarna was het ge daan met de conditie en kon Gouda uitlopen naar I-7. De meisjes pupillen gingen strijdend met I-I0 ten onder tegen de meisjes van Zwervers. W.S.E. D- I speelde een wereldpartij tegen Zevenhoven D-1Uitblinker Dennis Blom opende de score. In de tweede helft scoorde Mou- rad el Khaoui de 2-0 op aange- slissing brengen. Nadat Jaco de Kevin Zwinkels. Ook Jong en Remko Overdam tot scoren waren gekomen was de overwinning bijna een feit. De routine van de Gouwestaete- gelijk. Sammy Ogbasci scoorde heren gaf de doorslag; zij gaven de wedstrijd in de slotminuten niet meer uit handen. Marcel Ribbens mocht de eindstand Heren 2 speelde een berengoe- de wedstrijd tegen het hoogge plaatste Rapido’82 3. Via de pe- riodestanden 2-0, 3-0 en 6-0 werd de eindstand van 8-2 be reikt. Met name in de derde pe riode werden de Haarlemmers volkomen zoek gespeeld. Voor Gouwestaete scoorden Michel de Jong, Marc Faber en Mare ter Braake 2x, Hugo Boonstop- pel en Jos van den Dool I x. Da mes 2 had tegen lijstaanvoer- ster NVA/HHC I anderhalf partje lang overwicht. Toen Nancy van der Hoek halverwe ge de tweede periode l-O scoorde, was dat slechts een magere afspiegeling van de ver houdingen. Hierna kreeg NVA/HHC steeds meer grip op het spel en stond het halver wege al I-2. In de derde perio de werd het zelfs I-3. In de vierde periode kon Gouwesta ete door een streep van Han- neke Kappen nog aansluiting vinden, doch de Haarlemsen zetten een tandje bij en bepaal den de eindstand op 2-5. Aanstaande zaterdag 20 maart speelt Gouwestaete uitwed strijden tegen Alliance in Zaan dam. Alleen dames I komt dan niet in aktie. In zwembad ’De Slag’ speelt heren I om I8.30 uur tegen Alliance IOm 19.30 uur speelt vervolgens dames 2 tegen Alliance I en om 20.15 uur sluit heren 2 de sessie af te gen Alliance 2. WADDINXVEEN - Het eerste team van tafeltennisvereniging Kwiek is de tweede competi- tiehelft goed van start gegaan. In de eerste klas van de afde ling Holland West ontving Kwiek SNS Gorkum-2. Wim van Wageningen opende de wedstrijd weliswaar met een verliespartij maar daarna liep Kwiek uit naar een 4-I voor sprong. Het werd uiteindelijk 7-3 voor Kwiek, waarbij Wim van Wageningen lx won, Kees Vos 2x en Ronald Verboon met drie winstpartijen de sterkste man van de avond was. Ook het dubbelspel was voor Kwiek. Team 2 won in klasse 2-pro- motie met 8-2 de wedstrijd te gen Gouda 2. Jacques Brand (2x winst), Rob Kappe (2x) en invaller Martin Loef (3 winst partijen) behouden hiermee hun aansluiting op koploper llac-4. Team 3 behaalde in Gouda een klinkende I0-0 overwinning op het Goudse Flamingo’s-2. Den nis Pronk, John van Spengen en Leon Bouwman spelen even eens in 2-promotie. Team 4 en 6 komen uit in de zelfde poule in de klasse 2-de- gradatie. De onderlinge wed strijd eindigde in een 8-2 over winning voor koploper Kwiek-4, waarbij Martien van De Gouwestaetedames kon den naar hartelust experimen teren tegen Aqua Novio’94 uit Nijmegen. Toch is een compli ment op zijn plaats voor de Nij meegse ploeg die, eigenlijk te gen beter weten in, partij pro- Na twee kansloze nederlagen leek het erop dat de Gouwe staeteheren zich hadden neer gelegd bij de mogelijke degra datie naar de 2e klasse. Dit klinkt enigszins ’gouwestaete- onwaardig’, immers Z&PC Gouwestaete is een van de weinige ploegen die het langst in de eerste klasse speelt. De Ie klasse is al jaren een van de meest spannende competities. Met jaarlijks twee mogelijke promovendi en drie degradan ten is er meestal spanning en strijd van de eerste tot de laat ste wedstrijd. De laatste weken missen de he ren met name enig zelfvertrou wen en bezieling tijdens de wedstrijd. Afgelopen zaterdag stond Flevo uit Nijkerk op het programma. De uitwedstrijd werd kansloos verloren van de fysiek sterke Flevo-spelers. Z&PC Gouwestaete begon door slordig verdedigen. Nog net roer om en werd het 5-4. C-l pakte 3 punten bij Groeneweg C-l. Uitslag 2-3. Een opsteker voor W.S.E. B-l. Eindelijk wer den er weer eens 3 punten ge pakt. Dankzij een goede inzet werd er met 5-I gewonnen van Olympia B-2. W.S.E. A-l was het enige team dat uiterst slecht presteerde. Hierdoor boekte DZB Zevenkamp een terechte I -6 overwinning. WADDINXVEEN - Met het mooie voorjaarsweer kwamen ook de punten voor W.S.E. leek het wel. Alle drie de F teams wonnen. F-1 nog steeds ongesla gen 30 punten uit I0 wedstrij- zijn neus plaatsvond, niet te be den) won bij UNIO F-2 met 2-3. Amon Yacob was de absolute werd de wedstrijd vervolgd uitblinker. F-2 won met dubbele cijfers (0-I2) bij Be Fair F-4. F-3 won bij Cabauw F-l met 0-3 zonder de zieke Dennis Middel, die wel zijn penalty na afloop binnenschoot. W.S.E. E-1 leed de eerste neder laag. Nicolaas Boys gelukte het om het tot dan toe ongeslagen W.S.E. met I -2 te verslaan. E-2 sleepte de eerste competitie- winst binnen. Tegen Gouda E-2 Wouter Steller die hun ploeg zelfs naar een 10-3 voorsprong wisten de brengen. De spanning was te snijden in Gouwebad ’De Sniep’. Het was alweer even geleden dat de Gouwestaeteheren voor een heuse verrassing wisten te zor gen. Flevo liet het er niet bij zit ten en liet aan het einde van de ze periode zien dat ze niet voor niets in de top van het klasse ment stonden. Zij brachten hun achterstand eenvoudig terug naar 10-6 aan het einde van de derde periode. De vierde en laatste periode moest de be gaan. Laatstgenoemde werd dan ook kansloos gepasseerd. Direct na de spelhervatting werd Wim van der Starre door Rene Minnee in stelling ge bracht, maar het was opnieuw de keeper van de Jodan Boys die ten koste van een corner zijn doel kon schoonhouden. De achtendertigste en negen endertigste bleken van beslis sende invloed over het verdere verloop van de wedstrijd te zijn. Eerst was het Wim van der Starre, die via de doelman, Re ne Minnee in staat stelde om de meer dan verdiende gelijkma ker in de touwen te jagen. Kort hierna ging linksachter Arnold Noorlander goed door en stel- WADDINX- VEEN - De 12-jarige Waddinxve- ner Melvin Kok gaat in september van dit jaar naar Zuid- Afrika om de jeugd van Ne derland te vertegen woordigen tijdens de WK trampo linespringen. Om precies te zijn springt Melvin voor de World Age Group Games. ‘Jongeren vanaf 11 jaar mogen daaraan meedoen’, vertelt Melvin. ‘Vol gens mij moeten we twee oefe ningen springen. Vrije oefenin gen; we mogen zelf kiezen welke sprongen we doen en we wor den beoordeeld op de moeilijk heid van de sprongen en op de ‘netheid’1. Voorafgaande aan de jeugd-WK vindt het WK voor volwassenen plaats. Hiervoor hebben de trampolinespringers Allan Villa- fuerte en Andrea Lenders zich gekwalificeerd. Allan is het grote voorbeeld van Melvin. ‘Zo goed zou ik ook wel willen worden', zegt hij. ‘Ik zou niet weten waar ik nu eindig. Ik hoop in ieder ge val dat ik in de finale kom en dat ik in de rpijzen val', lacht hij. ‘Maar ja, dat weet je nooit Ik ben in ieder geval al flink hard aan het trainen. Op school en bij Pro Pa- tria in Zoetermeer, mijn vereni ging'. Melvin zit op het Thorbec- ke Lyceum in Rotterdam in een topsportklas. ‘Op school hebben we sommige vakken zoals mu ziek niet zodat we meer tijd kun nen vrijmaken voor onze sport Ik zou van trampolinespringen wel mijn beroep willen maken la ter. Alleen verdien je er niet zo veel mee. Niet zoveel als voet ballers in ieder geval. Ik zal daar naast nog wel een ander beroep moeten gaan doen. Maar wat dat weet ik nog niet'. Melvin doet al zes jaar aan tram polinespringen. ‘Hoe ik erbij kom om dat te gaan doen? Toen ik klein was, waren we een keer bij een circus en er waren allerlei acrobaten aan het trampoline springen. Dat leek me heel leuk beert te blijven geven. Na de eerste periode stond het reeds 8-0 voor de Waddinxveensen. In de tweede periode kwamen daar nog vijf doelpunten bij en stond het halverwege al 13-0. In de derde periode stond de ploeg van trainer/coach Jan Middendorp met 16-0 voor eer een time-out van Aqua Novio resulteerde in het eerste doel punt voor de Nijmeegsen. Hierna werd om en om ges coord en de periode afgesloten met 19-3. In de vierde periode maakte Gouwestaete de 25 vol. Voor Gouwestaete scoorden Wendy de Frankrijker en Gil lian van den Berg ieder 5x, Sandra Berckenkamp en Ellen van der Weijden ieder 4x, Mir jam Overdam 3x, Petra Meerd- ink 2x, Hanneke Kappen en Marion van Hooft ieder lx. de winnende treffer middels een mooie lob. I -2De meisjes ju nioren konden na een zwaar trainingsweekend toch prima uit bepalen op 13-8. Een geweldige opsteker voor de gehele ploeg, die duidelijk loon naar werken had gekregen. De overwinning i aan tegen SPV C-1Bijna werd de 4- Niek de Leeuw. De heren heb- I voorsprong nog weggegeven ben laten zien dat de degradatie J nog niet een feit is en handha- op tijd gooide W.S.E. het ving nog steeds tot de mogelijk heden behoort, al blijven de kansen klein. km. L*. tr - iW »S«

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 31