Jubileumevenement reddingsbrigade valt in water Nieuwe riolering eind mei klaar Gouwestaete onderuit Kwiek mist inspiratie Spreekt de VVD u aan Kaart avond Gouwe Rijders Brons voorTOOS- turner DaanVermeij AFHALEN INSCHRIJFFORMULIEREN LUILAKVOETBALTOERNOOI 1999 Stabilisatie bij schakers Start nieuw seizoen De Gouwe Smash Waddinxveen F2 is nog steeds koploper Open dag tennisclub ’Waddinxveen’ Op 22 mei 1999 wordt het 44e Luilakvoetbaltoernooi gehouden. Vier tegen vier toernooi 1. Noordeinde 237, Boskoop. 2. Galerij 80, Boskoop. Halve finales De inschrijfformulieren kunnen op woensdag 31 maart tussen 19.00 en 20.00 uur afgehaald worden op de volgende adressen: PAGINA 31 WOENSDAG 24 MAART 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Boys bubbelbad of misschien moet afreageren in de stroomver snelling of de glijbaan kan daar van dan gebruik maken. Verder houden we iedereen de hele nacht wakker met muziek, ver zorgd door onze drive-in dis co.” WADDINXVEEN - Tot eind mei wordt in op dracht van het Waddinxveense gemeentebe stuur gewerkt aan de vervanging van de riole ring van een gedeelte van de Stationsstraat, het Stationsplein en een gedeelte van de Prin ses Beatrixlaan. Het riool wordt op een diepte van 3,5 meter vervangen. Dit betekent dat er damwanden geslagen moeten worden waarbinnen de werkzaamheden kunnen worden uitgevoerd. De plaats van de nieuwe rioolbuizen wordt eerst onderheid in verband met de slappe on dergrond. Hierop komen de nieuwe geprefa briceerde rioleringsbuizen. Rondom de werkzaamheden worden twee meter hoge bouwhekken geplaatst om te voorkomen dat passanten in de bouwput kun nen vallen. De werkzaamheden gaan gepaard met geluids overlast voor omwonenden, aan- en afrijdend zwaar vrachtverkeer, tijdelijk onbereikbare parkeerplaatsen en wegafsluitingen en omlei dingen voor het doorgaande autoverkeer. WADDINXVEEN - De tennisvereniging ’Waddinx veen’ (Alberdingk Thijm- laan) biedt geïnteresseer den in de tennissport ko mende zaterdagmorgen 27 maart weer de mogelijk heid kennis te maken met deze sport en de vereniging in Waddinxveen-Noord. Op de tennisbanen ’De Woerd’ staat die dag vanaf elf uur een team van pro fessionele mensen klaar om de bezoekers geheel vrij blijvend in te wijden in het plezier van de tennissport. Ook voor de jeugd zijn er gratis lessen en wel vanaf tien uur. Tot en met acht jaar kan men zelfs gratis lid worden van ’Waddinx veen’. Dezer dagen zijn de acht tennisbanen, die 's avond verlicht zijn, weer geheel in orde gemaakt door een groep enthousiaste leden. Ook het opgeknapte club huis staat er weer bijna als nieuw bij. FI-> 11:00~<Wad- F2~<Olympia Reeuwijk WADDINXVEEN - Auto club De Gouwe Rijders uit Waddinxveen organi seert op donderdag 25 maart hun traditionele kaartavond. Aanvang 20.00 uur. Tijdens deze avond worden vier ron den gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van onze vereniging, dus iedereen is van harte welkom. Na het kaarten zal er een prijsuitreiking plaats vin den. Onze kaartavonden worden gehouden in ho tel, café, restaurant De Unie, Kerkweg Oost 226, Waddinxveen. als bij Heren I verloor Dames 2 de grip op de wedstrijd en verl oor uiteindelijk de tweede helft de wedstrijd. Erika Vlasman en Hanneke Kappen mochten de eindstand bepalen op 5-4. He ren 2 mocht als laatste aantre den en hadden de moeilijke taak om tegen de nr. 2 in het klasse ment de prestaties van de ande re ploegen goed te maken. In de beginfase konden de heren het tempo van de tegenstander nog enigszins bijhouden, maar vanaf de derde periode was de ploeg uitgeblust en trok duidelijk aan het kortste einde. Marc Faber (2x), Wilfred Bontje, Michel Jongejan, Hugo-Kees Boonstop- pel en Leon de Groen wisten in deze wedstrijd tot scoren te ko men. Einduitslag I 1-6. Er was plaats voor maximaal vijfentwintig brigades. „Wie zich het eerst aanmeldt komt ook als eerste aan de beurt” was de waarschuwing aan de diverse reddingsbrigades. Dat bleek dus heel optimistisch in geschat. Hopelijk heeft de Werkgroep evenementen van de Waddinx veense Reddingsbrigade met de overige op touw te zetten jubi leumactiviteiten meer geluk. WADDINXVEEN - Het eerste team van tafeltennisvereniging Kwiek heeft afgelopen week in de Ie klasse van Holland-West de uitwedstrijd in Ameide te gen Lekpongers-I met 6-4 ge wonnen. Toch kwam Kwiek slecht op gang, in tegenstelling tot de met 9-1 gewonnen thuis wedstrijd, en keek halverwege de wedstrijd tegen een 4-1 ach terstand aan. Eindelijk wakker gaf Kwiek daarna geen punt meer uit handen. Kees Vos won lx, Wim van Wageningen 2x. Invaller Dennis Pronk was de grote uitblinker door als enige alle partijen te winnen. In klasse 2-prom. van de Goud se afdeling won team 2 met 6-4 van TOP-2, waarbij Jacques Brand en Paul van der Hart al lebei twee maal winst boekten. Rob Kappe won lx en ook het dubbelspel was voor Kwiek. Kwiek blijft hierdoor stevig op de tweede plaats, in de buurt van koploper llac-4. Eveneens in klasse 2-prom. won Kwiek-3 met 6-4 van kop loper Combat-2. Het is een spannende poule waarbij Mar tin Loef, Dennis Pronk en John van Spengen op een gedeelde tweede plaats staan, vlak achter WADDINXVEEN - Het had zo mooi kunnen zijn. Kosten noch moeite waren door de Waddinxveense Reddingsbri gade gespaard om er op 19 maart een fantastische nacht- marathon van te maken. Het bleef echter akelig leeg af gelopen vrijdagnacht in zwembad De Sniep. Het aange- kondigde spektakel ter in het kader van het vijfentwintigjarig bestaan van de brigade vond namelijk geen doorgang. nieuwe leden. Voor informatie en aanmelding kunt u terecht bij Elly de Jager, 0182-618600. Op vrijdag 26 maart en vrijdag 2 april stelt De Gouwe Smash haar banen weer open voor de jeugd van Waddinxveen om kennis te komen maken met de tennissport. De jeugdtrainster van de club geeft dan gratis les sen, terwijl bovendien op de andere banen zelfs gelegenheid is om een balletje te slaan en wat leuke tennisspelletjes te doen. Andere jaren is gebleken, dat er wel behoefte is aan deze manier van kennismaken met deze vooral bij aanvang (verge leken met bijvoorbeeld voet bal) duurdere sport. Op een dag als deze wordt door bestuur- en jeugdcom- missieleden, zoals Ed Allard, Emerentia Rip en Teunie Ha- meetman informatie gegeven over onder andere contributie, lesgelden en andere mogelijk heden van deze tennisvereni ging- Bovendien heeft de vereniging een leuke actie. Op deze open dagen kunnen kinderen van zes tot twaalf jaar van 16.00 tot 17.00 of van 17.00 tot 18.00 komen kennismaken met de tennissport. Als kinderen op één van de open dagen lid wor den, krijgen ze de eerste twee lessen gratis. Opgeven voor de ze open dagen en/of meer in formatie: Ed Allard (618818) of Marjolijn Berrevoets(610924). Aanstaande zaterdag kan ieder een weer getuigen zijn van de verrichtingen van de diverse bondsteams van Gouwestaete. Heren I bijt om 18.00 uur de spits af tegen hekkensluiter WSV. Dames I treedt om 19.00 uur aan tegen Van Luin/Bran- denburg. Heren 2 treedt om 20.00 uur aantreden tegen Kat wijk 2. Als laatste besluit Dames 2 de avond op 20.45 uur tegen DJK/ZAR. dat afraadt, zelfs als het goed is. Jaap kreeg er nog een pion bij, maar Biniam had open lijnen en diagonalen en pende zwarte stukken en pionnen. Na een avondvullende partij had Bi niam gewonnen. Ton Kuiper won door een dra ma in tijdnood tegen Henk van Erkelens. De eerste partij die tot een einde kwam was een overwinning van Kees Assche- man, die Kees Alblas, zoals men zegt, bij klaarlichte dag mat zet te. Iets dergelijks overkwam Arie Versluis tegen de jonge Arjan Hennink. Henk Stam had tegen Kees Klaassen met een stuk tegen een pion te veel ‘hout’ en won dus. Frido Ritter was andermaal niet tevreden: een betere stelling tegen Jan Muit was remise gelopen. De geroutineerde Adriaan van der Starre gaf Erik Hennink een beurt. Johan van der Ree liet in een gewonnen stand een half punt tegen Marc Hillers liggen; ook Gerard Torenbeek en Ton Bronk kwamen op een gelijk spel. Jaap van Sandijk zegt, dat hij met wit meer kan dan met zwart. Daarvan werd Hans van Offeren het slachtoffer. Verder wonnen Peter van Offeren, John Vaessen, Dirk van Offeren en Henk van Erk. In de volgende week spelen het eerste en derde hun laatste wedstrijd. Het derde heeft een kans op het kampioenschap (vierde klasse), maar zal wel promoveren, kampioen of niet. Het eerste handhaaft zich in de eerste klasse bij winst; bij gelijk spel of nederlaag is dat niet ze ker. Omdat er te weinig animo voor bestond besloot het bestuur van de op 4 januari 1974 opge richte Waddinxveense Red dingsbrigade een week van te voren het evenement definitief te cancelen. De plannen waren groots. Woordvoerster Maris- ka van Veldhuizen lichtte ze enige tijd geleden nog enthou siast toe. „Onze brigade be staat vijfentwintig jaar. We zijn daarom druk bezig allerlei acti viteiten te organiseren om het jubileum een succes te maken. Onze nachtmarathon hoort daar natuurlijk ook bij. Om het extra feestelijk te maken zal het subtropische gedeelte voor en kele uren open gaan. Wie tus sen zijn kilometers door zin heeft om even te relaxen in het dezelfde poule 10-0 TOP-3. Gouda (3-1). F2 (nog steeds koploper) ontving nummer twee ESTO. Het team uit Bo degraven bleek dan ook een moeilijke tegenstander te zijn. De eerste helft begon Wad dinxveen zwak, maar met de rust stond er toch nog een I -0 voorsprong op het bord. De tweede helft ging het beter en werd ESTO weggespeeld (6-1). F3 led een ongelukkige neder laag bij Zwammerdam. On danks beter voetbal (de geel zwarten waren 39 minuten in de aanval) konden zij geen doelpunt maken. F4 ging op be zoek bij RVC en kon bij de nummer twee de punten niet meenemen. Het werd een nip te 4-3 nederlaag. El werd thuis verrast door een sterk Schoonhoven, maar na een 0-0 ruststand schakelden de geel-zwarten een tandje bij de koploper. Kwiek-4 heeft in 2-degradatie de koppositie ver stevigd door met 10-0 te win nen van ISV-Ottocar-2. Ying Jun Wang, Martien van Klink en invaller Piet Swart hadden niet veel moeite met de tegenstan ders. In dezelfde poule verloor Kwiek-6 met 10-0 van het Haastrechtse TOP-3. Dick Krouwel, Jurgen Reichard en Jurgen van Geest staan hope loos onderaan en zullen vrijwel zeker degraderen. Kwiek-1 I verstevigde in 4-pro- motie zijn koppositie door met 7-3 van het Goudse Vrienden schaar-14 te winnen. Gerard Venmans bleef ongeslagen, Tjeerd Koop en Leon Gutz wonnen beiden twee keer. Ook Kwiek-16 (5-degradatie) won met 7-3, van Vrienden- schaar-24. De tachtigjarige rou tinier Herman Bronwasser won alle drie zijn partijen, Theo van Hattum won 2x, Ab Ro mein lx. Voor de jeugd was het een slechte week. Op Kwiek-4 na werden alle wedstrijden verlo ren. In de tweede klasse wist Kwiek-2 wel zijn koppositie te behouden. Programma 2 7 maart' 14:30->Waddinxveen AI -Jodan Boys A2~<l 3:00~>DCV B2^Wad- dinxveen BI -> 1:00^ Waddinx veen CI-iFloreant C2~<l 2:45~>Waddinxveen MJI -Zevenhoven MJ I -i9:45~<Soccer D2~< Waddinxveen Dl~i8:45-'Waddinxveen D2~>Ca- bauw DM3 ~<9:45-'BVCB E2 -i Waddinxveen El ~'9:00~>Waddinxveen E2~<Ni- colaas Boys E4~'9:45~'Gouda E4~>Waddinxveen E3~<l 1:00->Waddinxveen FI -i Olympia dinxveen F5-'8:45-'CVC F5 -i Waddinxveen F3^9:45^Sportlust ’46 F7^Wad- dinxveen F4. WADDINXVEEN - Voor vrij dag 2 april 1999 organiseert voetbalvereniging W.S.E. weer het jaarlijkse Vier Tegen Vier Toernooi. Het toernooi begint om 10.00 uur en duurt tot on geveer 16.00 uur. Deelname staat open voor leden en niet- leden van W.S.E. Inschrijving is mogelijk in de volgende leef tijdsgroepen: Jongens; F-groep Geb. na 31-07-1990; E-groep Geb.tussen 01-08-88 en 01-08- 90; D-groep Geb.tussen 01-08- 86 en 01-08-88; C-groep Geb.tussen 01-08-84 en 01-08- 86. Meisjes; Leeftijd 6 tm 14 jaar. De uiteindelijke groepsindeling van de meisjes is afhankelijk van het aantal inschrijvingen. Moge lijk worden zij ingedeeld bij jon- gensgroepen van gelijke sterk te. Inschrijfformulieren zijn ver krijgbaar bij: leplaan 85; Elzenhorst 3; Buizerdhoek 7; Brugweg 23; v.v. W.S.E. Willem de Rijkelaan. Uiterlijke inschrijf- datum: woensdag 3 I maart. Vier turners van TOOS, te we ten Menno Versluis, Daan Ver- meij, Dennis van Hof en Wou ter de Graaff, vertoonden hun kunsten in niveau 6c (8-10 jaar). Deze vier heren lieten wederom zien iets in hun mars te hebben. Nadat twee weken geleden Wouter een medaille naar huis mocht meenemen, was het deze keer de beurt aan Daan. Het begon zeer goed bij sprong met voor alle heren hoge cij fers. Bij de brug, op dit moment het grootste struikelblok, wer den net zoals bij de vorige wed strijd, veel punten prijsgegeven ten opzichte van de concurren tie en er zal hierop nog hard getraind moeten worden. Vooral het zwaaien zal nog veel hoger moeten. Aan het rek werden weer mooie en goede oefeningen laten zien, met daarbij de hoogste dagscore aan dit toestel voor Wouter: 9.55 pnt.! Op de lange mat was zeer duidelijk verbetering te zien in vergelijking met de vori ge wedstrijd. Menno scoorde zeer hoog met 9.20 pnt. Bij voltige ging het voor Daan en Dennis even iets minder. Daan die normaal makkelijk vijf flanken kan turnen, kwam niet verder dan drie-en-een-half. De jury had echter niet goed op zitten letten, waardoor zijn cijfer toch nog aardig hoog was. Dennis is de laatste tijd goed vooruitgegaan op voltige en maakt al regelmatig vijf flanken achter elkaar. Tijdens de wed strijd lukte het jammer genoeg net niet en bleef hij steken op vier. Aan de ringen werd er weer zeer goed en vooral ge spannen geturnd wat resulteer de in hoge scores. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag speelden de bonds- teams van Z&PC Gouwestaete hun uitwedstrijden in zwembad De Slag in Zaandam tegen Al liance. Dames I had een vrij weekend. Heren I verloor deze sleutelwedstrijd tegen Alliance 1 met 7-4. Dames 2 verloor nipt met 5-4 van Alliance 2 en Heren 2 ging als laatste ten onder te gen Alliance 2, zij verloren met 11-6. De wedstrijd tegen Alliance was een sleutelwedstrijd voor de Gouwestaeteheren, immers verlies tegen Alliance zou de gradatie naar de 2e klasse weer dichterbij brengen. De vraag was of de ploeg van trainer/coach Jan Middendorp het wederom kon opbrengen om net als tegen Flevo te ópie- kenó tegen de Zaandammers. Het seizoen van de Gouwestae teheren kenmerkt zich door grote pieken en dalen. Winst tegen toppers als Rapido ‘82 en Flevo tegenover verlies tegen DONK en VZC. De Gouwesta eteheren opende redelijk, al was vanaf het begin al duidelijk dat het zeer andere wedstrijd zou worden dan tegen Flevo. Ja- co de Jong (2x) en Remko Overdam wisten hun ploeg in de eerste periode op een 1-3 voorsprong te zetten. In de tweede periode werd als snel duidelijk dat de er een geheel andere ploeg in water lag dan vorige week. De concentratie en vechtlust waren beduidend minder. Hierdoor kon Alliance terug in de wedstrijd komen en was de stand na de tweede pe riode 2-3. De kansen voor de Gouwestaeteheren werden in derde periode steeds geringer, terwijl Alliance steeds meer grip op de wedstrijd begon te krij gen. De voorsprong in de twee de periode werd in de derde periode omgezet in een 4-3 ach terstand en daarbij leek het wel of het vertrouwen en de over tuiging langzaam wegebde uit de ploeg/ In de vierde periode was het Alliance dat het ‘beste’ van het spel liet zien. Jaco de Jong was de enige die nog tot scoren kon komen. Hij-mocht de eind stand bepalen op 7-4. Met dit resultaat staan de heren ‘stevi ger’ op de negende plaats en komt degradatie naar de 2e klasse weer dichterbij. Dames 2 opende sterk tegen Alliance 2 en kwam terecht op een 2-0 voorsprong door Heike Koglin en Hanneke Kappen. Net Bij de prijsuitreiking mocht Daan met een eindtotaal van 52.95 pnt. naar het podium voor een bronzen medaille. Wouter verloor deze keer de strijd met Daan en werd vierde met 52.425 pnt. Menno revan cheerde zich met 50.60 pnt. en een zesde plaats uitstekend voor zijn enigszins mislukte wedstrijd van twee weken gele den. Dennis eindigde met 45.525 pnt. op een elfde plaats. De opgetelde totalen van de twee voorwedstrijden levert een ranglijst op, waarvan de beste tien turners doorstro men naar de halve finales van het Nederlands Kampioen schap. Daan, Menno en Wouter heb ben zich geplaatst voor deze wedstrijd, die plaats zal vinden in het weekend van 24/25 april in Schinnen. Dennis valt met twee elfde plaatsen helaas net buiten de boot. niet geheel vlekkeloos, gaf daarentegen duidelijk verbete ring te zien ten opzichte van de vorige wedstrijd en met zijn score van 6.60 pnt. deed hij dan ook goed mee. Een eindtotaal van 39.80 pnt. bracht hem uit eindelijk op een zevende plaats en daarmee plaatste Richard zich voor de halve finales van het Nederlands Kampioen schap. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag werd in Den Helder de tweede voorwedstrijd voor het Nederlands Turnkam- pioenschap georganiseerd. In een gezellige en vlotte wed strijd behaalde Daan Vermeij, turnend voor Jazzdans- en turnvereniging TOOS, een mooie bronzen medaille en plaatste zich tevens voor de halve finales. In niveau 4c (12-14 jaar) kwam Richard Nobel uit voor TOOS. Het zat hem deze wedstrijd niet echt mee. Vooral op de brug, aan het rek en op de lan ge mat verloor hij daardoor kostbare punten in vergelijking met de concurrentie. Zijn oefe ning op voltige, overigens nog Toch al vaak over gedacht Dan is het nu de tijd WADDINXVEEN - Op don derdag 18 maart werd de halve finale van het bekertoernooi gespeeld. Ronald Dannis bes treed met de witte stukken Eduard Philipse en Barthold Jansen met wit Arie Kardol. Die laatste partij was een ge weigerd koningsgambiet, waar in Barthold een pion voor kwam en laat in de partij een heel sterk paard midden op het bord had. Nu heeft Arie wel va ker verloren, maar vijf keer achter elkaar is nieuws. Eduard Philipse deed niet veel opzien barende dingen, maar gaande weg wist hij zijn stelling te ver sterken en na een lange partij moest Ronald opgeven. Daar mee komt Eduard weer iets dichter bij de eerste plaats. De anderen speelden alleen voor de onderlinge competitie. Hans van Woudenberg was niet tevreden. Hij had tegen Le on Willemen vanuit de opening gewonnen gestaan en in het eindspel de boel in remise laten ‘verzanden*. Daarmee wordt zijn achterstand op de beide koplopers weer iets groter. Anton van Nieukerke won te gen Wim van der Hoek vanuit een slechtere positie, wat hij dit seizoen vaker gedaan heeft. Herman Smitskamp werd in een partij, waarin veel gebeur de, door Nico Dannis opge bracht. Leo van der Haven pak te door een verstrooid mo ment van Jaap Smit een kwaliteit, maar kon bij gebrek aan open lijnen met zijn torens niet veel beginnen. Remise dus na een lange strijd. Jaap van der Heiden nam tegen Biniam Da vid de pion op b2, hoewel men WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag was een redelijk suc cesvolle dag voor de jeugd- teams van de v.v. Waddinx veen. Met name de pupillen teams presteerden zeer goed door uit de negen wedstrijden, zes overwinningen binnen te halen. Van de vier junioren teams was er slechts één die de volle winst pakte, zodat er uit eindelijk toch nog 21 punten werden behaald in dertien wedstrijden. Bij de F-pupillen werden twee winstpartijen genoteerd. Fl kwam na een uitermate zwakke eerste helft tegen Jodan Boys (ruststand 0-1), ijzersterk terug en liet in de tweede helft de te genstander alle hoeken van het veld zien. Dankzij mooi voetbal met schitterende combinaties werden de Jodan Boys zonder punten teruggestuurd naar WADDINXVEEN - Op 27 maart gaan de banen bij tennis vereniging De Gouwe Smash (Warnaarplantsoen) weer open. Voor wie de Gouwe Smash nog niet kent: dit is een leuke vereniging waarbij op vier banen zowel recreatief als in competitieverband kan worden getennist. Alle banen zijn voor zien van verlichting. Al snel be gint het nieuwe seizoen met een kennismakingstoernooi, namelijk op 5 april. Nieuwe en oude leden kunnen op deze dag samen tennissen. Het is ieder jaar een gezellig en sportief evenement. Ook voor het ver dere seizoen heeft de Gouwe Smash nog veel op de agenda staan, zoals de alternatieve competitie, een seniorencom petitie, het open toernooi wat bekend is om zijn gezelligheid (en waarbij dit jaar voor het eerst Cl-spelers kunnen in schrijven), het veteranen invita tie toernooi, clubkampioen- schappen, labelen, het echtpa- rentoernooi en verscheidene feestavonden. Nieuw op het programma is de herfstcompe- titie; een toernooi voor eigen leden. Voor de jeugd is er naast de competitie op woensdag en zaterdag een drie-parkentoer- nooi, jeugdclubkampioenschap- pen en een ouder-kindtoer- nooi. Tijdens de winterstop or ganiseert de jeugdcommissie altijd een gezellige feestavond. Dit jaar is er nog plaats voor Rioleringswerkzaamheden gedurende bijna vier maanden aan de Prinses Beatrix laan, het Stationsplein en de Stationsstraat in Waddinxveen. (Foto: Even Hardendood). en werd het eenvoudig 5-0. E2 ontving Floreant en had daar geen problemen mee. Wad dinxveen creëerde veel kansen en de Boskoopse werd vijf keer gepasseerd (5-0). Ook E3 won hun partij zij versloegen uit Bodegraven. Zoals wel vaker dit seizoen werd de Dl, on danks een snelle voorsprong, verslagen. In Boskoop bleek de snelle 1-0 niet voldoende te zijn en werd verloren met 6-1. In een spannende wedstrijd won D2 in Bodegraven van Rohdaó76. De ruststand en de eindstand waren gelijk (1-2). De MJ I ontvingen VEP en had den daar toch nog veel moeite mee. Het werd een krappe 2-1 overwinning voor de Waddinx veense meisjes. Cl werd thuis verslagen door Rijnstreek, maar het Waddinxveense team, dat aangevuld was met een drie Dl-spelers, startte heel goed. De ruststand was 0- 3 en na wat omzettingen ging het veel beter. In de tweede helft scoorden beide teams nog één maal (1-4). Uitblinkers aan Waddinxveense kant waren Jimmy de Lange en Theo van der Bergh. De BI speelde een zelfde soort wedstrijd als de CIIn Moorddrecht stonden zij ook al met 0-3 achter in de rust en in de tweede helft scoorden beide teams ook nog één keer. De Al kon het niet bolwerken bij CVC Reeuwijk en werd met 3-0 verslagen. Neem kontakt op met de secretaris Jan van Luijken bel: 0172 - 214 940 of schrijf: Veldlaan 79 2771-LW Boskoop ■'t

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 31