jeugd TV Gouwe Smash heeft er zin in Kampioenen bijTTV Kwiek Waddinxveense Overtuigende winst Be Fair 4-2 turnsters naar halve finale Volleybalsters eindigen met overwinning F-2 kampioen Wessel Spoor wint jeugdviswedstrijd 4 Korbis F2 koploper Country-line in de Paddestoel Handbalinstuif ROWAH Sportweekcomité presen teert programma 1999 Toos boekt goede resulta ten op finale turnen heren. I WOENSDAG 28 APRIL 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 29 Gemengd team Het elftal. Spannend bij jeugd Geen Wisselend succes E’teams WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel Ol 82 63 03 32 Afsluiting met jeugdzeskamp en i 'i* Sfct ”1,' Op zaterdag speelt een jeugd- speelde 1 team, bestaande uit Martijn van Hal, Robert-Jan Huyben, Bas de Boer en Patrick Plomp speel den gelijk. Robert-Jan won zijn WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag en zondag 24 en 25 WADDINXVEEN - De 8-jarige Wessel Spoor heeft de Jeugd- viswedstrijd gewonnen die af gelopen zaterdag werd gehou den in de Coenecoopplas. Hij ving 276 cm vis. jaar) won de derde prijs door 224 cm vis te vangen. Vierde werd Martijn Verweij (8) I87 cm, vijfde Rozanne Schoone- veld (9) met I48 cm, zesde Jas per v.d Zwan (9) met I48 cm, Bart Steenhuis (8) ving even eens 148 cm vis en werd zeven de. De 8-jarige Jannes Berghout werd achtste met 139 cm, Pjotr Boere (9) werd negende met 132 cm. Milton Rozema won de tiende prijs met I28 cm vis. De tweede-prijs winnaar ving de straffen met een strafschop. De ervaren aan valler van de bezoekers had geen moeite om deze buitenkans te verzilveren. Tien minuten voor het rustsignaal kreeg Ihmad Saouny de gelegenheid om de stand naar 3 -1 te tillen en dat deed hij dan ook. Na de hervatting heeft Siveo meer kansen gekregen om de score een beter aanzien te geven, maar kon een redelijk groot aantal kansen niet verzilveren doordat de verdedigers van Be Fair vaak op het laatste moment redding wisten te brengen. In de 38e minuut was het dan wel raak en kwamen de bezoekers terug tot 3 - 2. Kort voor afloop wist Marco Verzijl alsnog het verschil op twee doelpunten te brengen. Aanstaande zaterdag speelt Be Fair de waarschijnlijk laatste wed strijd van dit seizoen in Maasland tegen MW. grooste vis, een brasem van 51 centimeter. team van Elco Hoogendoorn, Robby Timmerman en Zhao Mah Yang in de eerste klasse kan blijven spelen. De Dl speelde tegen Cabauw een leuke, spannende wedstrijd. Zoals wel vaker dit seizoen kwam dat team snel op voor- El pakt in Gouda wederom drie punten door Jodan Boys te lettant welverdiend de drie punten mee naar Waddinxveen. Hier werd een l-O achterstand in de tweede helft volledig om gebogen door vier Waddinx veense doelpunten (l-4). De cursus is iedere maandag avond en begint op maandag 3 mei. De wedstrijd werd georgani seerd door de Hengelsportver- eniging Waddinxveen in samen werking met de Stichting Wijk- werk de Zuidplas. Benjamin Visser (8 jaar) werd tweede met 227 cm vis, Robert Mud (8 WADDINXVEEN - De laatste thuiswedstrijd heeft Be Fair een verwachte maar geen over tuigende overwinning gebracht op het reeds gedegradeerde Siveo uit Zegveld. Het zag er in het begin van de wedstrijd naar uit dat de thuisclub een forse overwinning zou gaan be halen, want binnen een minuut wist Marco Verzijl de doelman van de bezoekers al te ver schalken na een voorzet van Rene Minnee, die door de kleinste man van het veld, Zuhir Ben- quedda werd doorgekopt. Ook de tweede treffer kam vrij snel, want na ruim een kwar tier werd Rene Minnee in staat gesteld om de tweede treffer te scoren na een solo door de vijandelijke defensie door Edwin Kraan. Maar twee minuten later moest de scheidsrechter al een overtreding van Marco Noordhoek be- Jan werd verloren met 0-8, Martijn en Bas wonnen met 6- 2. (Foto: Sjaak Noteboom). In de klasse 4-promotie werd Kwiek-1 I kampioen omdat op ponent TTVN-8 uit Nieuw koop belangrijke punten liet lig gen. De laatste uitwedstrijd te gen TOP-I I werd met 6-4 gewonnen. Leon Gutz, Tjeerd Koop en Dick Lekx wonnen eensgezind ieder twee partijen waardoor Kwiek deze compe titie ongeslagen bleef. Vierde man Gerard Venmans, die deze Beide turnsters zijn weer een stapje verder en zullen binnen kort de halve finale turnen voor de Nederlandse finale Wedstrijdsport, die op 29 mei van dit jaar gehouden zal wor den in Terneuzen. Kwiek-4 stond al bovenaan in 2-degradatie dankzij het 5-5 ge lijke spel in de laatste wedstrijd tegen het Haastrechtse TOP-5. Het team moest echter wach ten op de wedstrijd tussen Reeuwijk-I en TOP-3. Als Reeuwijk deze wedstrijd met 10-0 zou weten te winnen zou den zij kampioen zijn. Gelukkig voor Hans van der Drift, Ying Jun Wang en Martien van Klink bleef Reeuwijk op 7-3 steken. Kwiek-6 dat in dezelfde poule uitkwam eindigde op de laatste plaats en degradeert. Bij de jeugd is het spannend rond het tweede team. Een ge deelde Ie plaats met Treffers uit een met 8-2 in Leiden te winnen van Docos-3. De laatste wed strijd, uit tegen het Alphense ATTC-I, zal voor Peter Ver meulen, Kevin van der Voort, Niels Marchand en Klomp, de beslissing moeten brengen. Het lukte het derde team (Le on Bouwman, Martin Loef, Dennis Pronk, John van Spen- schroef, deze sprong beheerst zij ook op de vloer. Ze besloot haar wedstrijd met 8.500 op de balk zodat zij op het mooie to taal kwam van 35.291 p. Berlinda Verweij begon op sprong met 8.400 p. Op de brug viel haar score wat tegen met 8.166 p maar zij deed wel voor het eerst als afsprong een dubbele salto tijdens een wed strijd. Op de vloer was zij heel sterk met een prima uitgevoer de oefening die haar 9.150 op leverde. Zij kreeg voor haar balkoefening 8.100 en met een totaal van 33.816 werd zij vier de in de categorie Senioren. Marjoleine turnde bij de Junio ren en begon met de brug 7.400 p. Hierna turnde zij haar balkoefening, 8.200 p gevolgd door een fantastische uitvoe ring van haar vrije oefening op vloer, 9.400 p. Zij besloot de wedstrijd met een tsukahara gehoekt over het paard, goed voor 8.420 p. Haar totaal van 33.425 p was goed voor een derde plaats en een bronzen medaille. het handbal met name voor de jeugd ook allerlei andere activi teiten. Geïnteresseerden kun nen inlichtingen over de vereni ging ROWAH en de handbalin- stuif in het bijzonder krijgen bij plaatsen voor de play-off over Karin Jongkind tel. 615899 en Joke Hoogendijk tel. 618768. moesten spelen en verloor met 7-5, Ste fan Gutker won met 6-5, Siebe en Stefan Gutker verloren met 3-7. Mike die in moest vallen won met 7-I en zijn dubbel sa men met Stefan Kuyf won hij met 7-2. Stefan Kuyf zijn singel eindigde in 4-4. In totaal ge wonnen met 7-5. Het andere jongensteam moest ook tegen Zevensprong. Dit Jim en Ruud ging verloren met 6-I en 6-I. De uitslagen van de ‘dinsdag- dames' competitie is als volgt: Door de dames-1 18+werden singel met 10-1Patrick verloor de twee singles gewonnen, de 2 met 4-5, Bas won met 7-0 en Martijn verloor met I0-0. De dubbel van Patrick en Robert- Na afloop van de wedstrijd ontvingen alle 23 deelnemers, die de weken daarvoor aan een cursus hadden deelgenomen een certificaat. Het materiaal tijdens de cursus en de prijzen voor de viswedstrijd zijn ter jammer genoeg lukte dat niet, beschikking gesteld door die renspeciaalzaak Hoodie. In het voorjaar van 2000 wordt de negende viscursus opgezet. WADDINXVEEN - Op zater dag I7 en zondag I8 april wer den de kwartfinales Nationale Wedstrijdsport Turnen voor dames gehouden in het Noord- Hollandse Hippolytushoef. De ze werd georganiseerd door drie regionale turnverenigingen in samenwerking met de Ko ninklijke Nederlandse Gymnas tiek Unie. Deze wedstrijd was tevens een kwalificatiewedstrijd voor da mes van de afdeling Nederlands Topturnen om deel te mogen nemen aan een landenwedstrijd in Eindhoven op de Nederland se Gymnastrada en de Jeugd Olympische dagen in Denemar ken. De Zoetermeerse vereniging Pro Patria nam met dames van beide afdelingen deel aan deze Roelofarendsveen kreeg wedstrijd, onder anderen ook positieve wending door Het laatste doelpunt kwam op naam van een meisje dat al jaren voetbalt, maar nog nooit eerder scoorde: Shewit Russom! De Cl kon geen punten behalen. Ondanks een l-O voorsprong bij de rust, werd het toch nog een I -2 nederlaag tegen Aarlan- derveen. BI ging ruimschoots ten onder bij Alexandria 12-1 De Al speelde een doelpuntrij ke wedstrijd tegen Sportlust. Na een 2-4 achterstand kwa men de geel-zwarten ijzersterk terug; het werd uiteindelijk een verslaan (I-2). E2 ging ook naar 7-5 overwinning. Gouda maar kon geen punten meenemen: op het kunstgras bij ONA werd met 4-I verloren. E3 verloor thuis van UNIO. Dit team vocht met name de twee de helft keihard, om de I-2 ach terstand om te buigen. Zij had den het wel verdiend, maar WADDINXVEEN - Afgelopen sprong en vervolgens door drie zaterdag vierde Waddinxveen tegendoelpunten weer op ach- F2 zijn veertiende overwinning terstand. De voorgaande wed- het kampioenschap. Deze strijden gingen telkens zo verlo ren, maar nu toonde Dl veer kracht en pakt een puntje (3-3). D2 speelde tegen koploper Alexandria maar was niet van plan de punten cadeau te geven. Niels Greep maakte na een ach- WADDINXVEEN - Het Spor- tweekcomité Waddinxveen is er in geslaagd ook voor I999 weer een sportief programma in elkaar te draaien. In de pe riode van I0 mei t/m I2 juni kan op diverse momenten weer worden deelgenomen aan allerlei evenementen, zoals bin go, bridgen, hengelen, klaver jassen, koersballen, zwemmen en, natuurlijk, voetballen. Het lunapark ontbreekt evenmin, evenals de autopuzzelnachtrit. Tijdens het afsluiting van het schoolvoetbal wordt weer een jeugdzeskamp georganiseerd. Voor deelname aan de diverse evenementen gelden de gebrui kelijke inschrijvingsregels en worden, zo nodig, afzonderlijk aangekondigd. Dit geldt bij voorbeeld voor het klaverjas sen, het hengelconcours, geor ganiseerd door de HSV Wad dinxveen, de nachtrit van de Gouwe Rijders. Houdt daarom de komende weken de persbe richten in de gaten! wil nog steeds niet helemaal lukken. Mede hierdoor viel hij met een twaalfde plaats net buiten de boot. Hij is dus uitge schakeld. Richard Nobel turnde in de klasse 4C. Ook hij liet nette en goede oefeningen zien. Na 4 en na 5 toestellen stond hij zelfs nog tiende. Helaas mislukte zijn oefening op het paard voltige. Een van de moeilijkste onder delen van de zeskamp. Hier door duikelde hij in het klasse ment naar een achttiende plaats. Ook hij is uitgeschakeld. In de klassen 3C en 2C werd de tweede plaatsingswedstrijd gehouden. Michel Brand liet zijn kunsten zien in de klasse 3C. Ook Michel turnde een goede wedstrijd. Hij mist nog wat aan moeilijkheid in zijn oe feningen om zich met de top te meten. Hij eindigde nu op de dertiende plaats, 6 plaatsen be ter dan op de eerste plaatsings wedstrijd. In het klassement over twee wedstrijden is hij ge klommen van de negentiende naar de vijftiende plaats. In de laatste plaatsingswedstrijd over twee weken in Vught zal hij zich bij de beste twaalf moeten turnen om mee te mogen doen aan het Nederlands kampioen schap. Ditzelfde geld voor Maarten Witteman. Voor hem zal dat een moeilijke opgave worden. Hoewel hij zichzelf de ze wedstrijd met 4 punten ver beterde, eindigde hij nu op de negentiende plaats. strijd bleek Be Fair de meerde re met de setstanden I3-I5, I5-I2, I5-3 en I5-I2. Met 40 punten eindigde Be Fair op de 4e plaats van de derde divisie. Vrevok 2 werd kampioen met 55 punten en nummer 2 Zovoc met 46 punten mag promotie wedstrijden spelen. Het 40-jarig jubileum zal in mei groots worden gevierd met een jubileumblad, een bezoek aan Snowworld en het ouder- kindtoernooi. Op 29 mei volgt de grote feestdag. Een groot opgezet buitenvolleybaltoer nooi voor leden en oud-leden op het terrein van Be Fair voet bal en ‘s avonds een reunie en feest in het eigen honk sport zaal Groenswaard. de Waddinxveense turnsters Verona van der Leur en Berlin da en Marjoleine Verweij. Verona van der Leur, een top- turnster in de categorie Junio ren turnde een uitstekende Peter wedstrijd, ze kwalificeerde zich voor beide bovengenoemde in ternationale wedstrijden. Voor haar vloeroefening ont ving zij 8.900 p, op sprong 8.866 p en voor haar brugoefe- ning zelfs 9.025 p. Haar af sprong op dit onderdeel was dubbele salto met dubbele Een eerste overwinning was er voor C4 bij Trekvogels, er werd met 4-6 gewonnen. Ook winst voor BI in en tegen Nieuwerkerk werd het 4-6 voor de Waddinxveners. Een doelpuntenfestival was het in de wedstrijd tussen Wl en Nieuwerkerk de winst was voor Korbis, het werd 35-33. Ook winst voor W2 bij De Bermen werd het 9-I9. C2 won met 7-3 van Unicum, de spannendste wedstrijd werd door Korbis Dl gespeeld, bij Ten Donck werd het een 4-5 overwinning, al met al goede resultaten voor de jeugdige korfballers. werd thuis gespeeld tegen Krimpen aan de IJssel. Zij ver loren met I-4 tegen het veel betere team uit Krimpen. Zelfs de cognac in de taart hielp niet. Het heren I -team van de zater- - dagcompetitie won met 5-0. Chris had het moeilijk, mede doordat hij tussen de wedstrij den door nog een ongelukje had met zijn auto. Hij won zijn beide partijen in een driesetter. Het herenteam 35+ verloor met 5-0 van Maasland. Jan v.d. Hut verloor met 6-2Z2-6 en 2- 6. Jan Mathot met I-6 en I-6. De drie dubbels gingen ook al ledrie ruim verloren. Het Ie gemengde team van Paul Verspoor won weer een voudig met 5-0 van Halfweg I De vijf wedstrijden werden al len in 2 sets gewonnen. Het 2e gemengde team van Jan Uitter- hoeve krijgt het zwaar. Dit team verloor van een sterk Moordrecht 2. De dames en heren singel en de mixed gin gen verloren in een 3-setter. De twee dubbels gingen verlo ren in twee sets. Het 3e ge mengde team van Frans Bou- man won met 3-2 van Triomf uit Bergschenhoek. Dit team had twee invallers. Bart van Laar en Jan Bajema. Het 4e ge mengde team van Sjaak Bon- gaarts verloor met 3-2 van Uni lever uit Rotterdam. Het gemende 35+ team van Wil v.d. Valk won met 3-2. Ni co Vink viel in voor Willem Jan maat. Het veteranenteam met 2-2 gelijk. Het zondag gemengde team van Nicole Dubois verloor met 4-I van Seghwaert in Zoeter- meer. Het herenteam van Arno Ha ver Droeze verloor met 4-2. Dat was een lelijke tegenvaller daar de twee voorgaande wed strijden waren gewonnen met 6-0. WADDINXVEEN - In de laat ste thuiswedstrijd van het sei zoen hebben de volleybalsters van Keukencentrum Waddinx veen/ Be Fair een 3-I overwin ning behaald tegen het in degra datienood verkerende VTC Woerden I. De volleybalsters uit Woerden waren naar Waddinxveen ge komen om minstens 2 sets van Be Fair te winnen. Alleen door een punt mee naar huis te ne men zou de beslissingswed strijd voor afdaling naar de de gradatiepoule tegen Delta voorkomen kunnen worden. Be Fair was dus gewaarschuwd dat het een alles of niets spe lend team tegenover zich kon verwachten. Na een spannende WADDINXVEEN - Op woensdagmiddag werden maar liefst 20 nieuwe jeugdleden welkom geheten door de heer Ed Allard, de voorzitter van de jeugdcommissie. Ze kon den gelijk meegenieten van de sfeer op de baan want de minicompetitie was volop bezig. Menigeen had graag al mee willen doen. gen) weer niet om in klasse 2- promotie de titel binnen te ha len. Evenals in de najaarscom- petitie kwamen ze een paar punten te kort, deze keer op het Bleiswijkse Combat-3. wedstrijd niet meespeelde, bleef met 93% winstpartijen de meest succesvolle speler van team I I. Kwiek-16 (5-degradatie) be gon, eveneens in Haastrecht, de beslissende wedstrijd tegen TOP-I7. Kwiek begon met twee punten voorsprong en had aan een viertal punten vol doende. Het werd een 7-3 overwinning waarbij Herman Bronwasser voor drie punten zorgde. Martin Oosterom voor twee en Theo van Hattum met I punt zijn bijdrage leverde. Vierde man Ab Romein was meegereisd om het behalen van het kampioenschap mee te ma ken. Kwiek-1 is uiteindelijk op de tweede plaats geëindigd in de Ie klasse van de afdeling Hol land-West. De laatste wed strijd tegen HBM/Taveri-2 werd weliswaar met de grootst mogelijke cijfers (I0-0) gewon nen maar Ronald Verboon, Kees Vos en Wim van Wage- ningen bleven 2I punten achter op kampioen Shot 65-4. twee weken in Vucht. Ook Menno Versluis nam deel in de klasse 6C. Alle drie de turners draaiden een perfecte wedstrijd. Tot een toestel voor het einde stond Wouter de Graaff zelfs nog op een tweede plaats. De beste vier turners plaatsten zich direct voor het Nederlandse kampioenschap, de nummers 5 tot en met I0 plaatsten zich voor de play-off samen met de nummers 5 tot en met I0 van de andere halve finale. Doordat de brug oefe ning nog niet ruim genoeg uit gevoerd kan worden eindigde hij uiteindelijk op een vijfde plaats. Hij is als eerste geplaatst voor de play-off. Daan Vermeij wist zich ook te plaatsen. Met een negende plaats is hij als vijf de geplaatst. Tijdens de play-off moeten Daan en Wouter bij de beste vier eindigen en dan plaatsen zij zich als nog voor de finale van het Nederlandse kampioenschap. Menno turnde ook een zeer goede wedstrijd. Alleen de salto van de rekstok Het Ie team heeft een eind spurt ingezet om van de laatste plaats af te komen. De thuis wedstrijd tegen het Schoonho- vense Smash-1 werd met maar liefst I0-0 gewonnen. De laat ste thuiswedstrijd tegen Do- cos-2 zal bepalend zijn of het Waddinxveen Het meisjesteam bestaande uit Brechtje van Keulen, Rochelle van Belle, Charlene van Belle en Maaike van der Geest speel de tegen Berkenrode. Dat team was te sterk. Zij verloren met 0-12. Maar de meiden had den heerlijk en gezellig geten- team. Dit gemengde team be- nist. staat uit Femke de Booy, Kat- Het jongensteam bestaande uit hinka Berrevoets, Janine Com- Siebe de Bruin, Stefan Gutker, peer, Maarten Óverdijk en Dennis de Boer en Stefan Kuyf Ruud de Smit.Zij moesten te- tegen Zevensprong gen ‘de Hartel' uit Spijkenise. Kathinka verloor haar singel met 6-I en 6-I. Ruud verloor ook zijn singel met 6-3Z4-6 en 3-6. De mixed met Janine en Jim (Jim viel in voor Maarten die ziek was) werd gewonnen met 6-0 en 6-I. De meisjes dubbel van Kathinka en Janine werd gewonnen met 4-6Z6-4 en 7-5 en de jongens dubbel van dubbels gewonnen en I dubbel verloren. Zij wonnen dus uit eindelijk met 4-I van ‘De Har- tel* uit Spijkenisse. Door de dames-2 I8+ werd uit gespeeld tegen RLTC-3 in Rid derkerk; zij wonnen 3 dubbels en verloren 2 singles. Het was een spannende wedstrijd, die door de wind werd bemoeilijkt, maar ze waren al lang blij dat het droog was en ze buiten konden tennissen. De dames-1-veteranen speelde uit tegen Krimpen aan de IJssel. Ze hadden zon en spannende wedstrijden (3-setters) WADDINXVEEN - Wijk- en speeltuinvereniging De Padde stoel start weer opnieuw met een cursus voor beginners. Voor de kinderen begint het om 19.00 uur. ƒ3,- entree per persoon per keer. Voor vol wassenen vanaf 13 jaar begint het om 20.30 uur. Entree ƒ5,- per persoon per keer. Ook dit jaar is er een jeugdzes kamp! Op zaterdag 5 juni zal, tussen 12.00 uur en 15.00 uur, op één van de velden van Be Fair een speciale zeskamp wor den georganiseerd voor basis schoolleerlingen. Het evene ment bestaat uit diverse onder delen, zoals bungey-running, zeephelling, brandweerspel, klepelhangen, zakloop-unit, mobiel, vliegend tapijt en zweefton, waarbij de leiding als clown is verkleed. Hoewel in principe het plezier voorop staat, worden zowel de jongens als meisjes, verdeeld in vier leeftijdscategrorieën. Voor de drie besten per categorie zijn er prijsjes in de vorm van waar debonnen, die in de loop van de week aan de winnaars zullen worden toegezonden. Men kan zich vanaf 12.00 uur aanrhelden voor de zeskamp. De deelname is gratis. WADDINXVEEN - Hoewel de tafeltenniscompetitie nog niet helemaal klaar is, is een aantal teams van TTV Kwiek al zeker van het kampioenschap. Drieëntwintig jonge vissers namen deel aan de jeugdviswedstrijd van afgelopen zater dag. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Het F2 jeugdteam van korfbalvereni ging Korbis staat ongeslagen bovenaan. In een spannende wedstrijd wonnen zij de thuis wedstrijd van Nieuwerkerk met 2-I en zijn nog steeds on geslagen. keer was VEP aan de beurt (8- 0). Veel supporters stonden er langs de lijn om deze jongens naar hun overwinning te schreeuwen. Na een korte toe spraak van jeugdcommissielid Teus Twigt werden de kanjers terstand gelijk. Uiteindelijk trok Nourdine Darazzi, Bryan van Alexandria toch aan het langste Leeuwen, Marco Minekus, Rico eind, hoewel D2 toch meer Pande Iroot, Wesley van der verdiende. De MJ I pakte bij Di- Plaat, Rick Swijnenburg, Dennis Verboom, llco Wenteler en Es- li Westmaas gehuldigd. Daarna wachtten natuurlijk de gebrui kelijke bloemen, medailles, een versierde kleedkamer, taart en patat. Het werd een echt feest! FI speelde naast F2 tegen Nico- laas Boys en gaf de jongens uit Nieuwveen weinig kans (4-1 F3 lukte het niet om een puntje mee te nemen uit Woerden. Daar werd van Vep verloren (5- I). F4 kon de zegereeks niet voortzetten en verloor nipt bij Nieuwerkerk (l-O). WADDINXVEEN - Handbal vereniging ROWAH zal op dinsdagmiddag I8 mei een handbalinstuif houden voor de jongste jeugd van Waddinx veen en omstreken. Kinderen van 3 tot 7 jaar kunnen dan kennis maken met de handbal- wedstrijden (3-setters) maar sport. De kleinsten spelen bij verloren uiteindelijk met 2-3. de kabouters en de anderen bij Door de dames 2-veteranen de mini’s. Enkele trainsters van ROWAH leggen op een speelse wijze de grondbeginselen van de sport uit en laten de kinderen een echte handbalwedstrijd spelen. De instuif zal plaatsvinden op het ROWAH-handbalveld, ge legen naast zwembad ‘de Sn- april werden er in het Limburg- iep‘. Voor ROWAH telt, naast se plaatsje Oirsbeek de halve fi- het sportieve aspect, eveneens nales turnen gehouden. Voor het gezelligheidsgedeelte. De de Waddinxveense Jazzdans en vereniging organiseert naast Turnvereniging TOOS deden 6 turners mee aan deze wed strijd. Het grootste succes werd geboekt in de klasse 6C. Hierin wisten Wouter de Graaff en Daan Vermeij zich te transporten O® op- en overslag V." AT?*

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 29