Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen r makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! nrg Boskoop iM 1 Ruime 2-onder-l kap met garage Gijsberterf 22 Vraagprijs 725.000,- k.k. Zeer royale eengezinshoekwoning. Gelegen in rustige, kindvriendelijke wijk nabij scholen en winkels. Bouwjaar 1968, 220 m2 eig. grond en ca. 480 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met toilet met font, en hardh. open trap naar le verdieping. Hal is v.v. een plavuizenvloer; Door de uitbouw over de gehele breedte (aan de achterzijde) van de woning is een ruime Z-vormige woonkamer (ca. 54 m2) ontstaan die is v.v. een openhaard en hardh. schuifpui naar de tuin; Half open keuken in U-opstell. en licht eiken uitvoe ring; Bijkeuken/berging met aansl. wasapp.; Verder treft u op deze verdieping een studeerkamer (ca. 15 m2) met wastafel, le Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers a.z. waarvan 1 met toegang tot balkon; 1 Slaapkamer v.z. met wastafel; Badkamer met ligbad, afz. douche, wastafel, 2e toilet en designradiator. 2e Verdieping: Voorzolder met combiketel; 1 Grote slaapkamer met dakkapel. Voortuin en ruime achtertuin (NO) met o.a. zonneterras, houtopslag en achteruitgang. Parkeer gelegenheid voor auto op eigen terrein aan straatzijde. De mogelijkheid bestaat om een nabijgelegen garage te kopen. Oplevering medio le kwartaal 2000. Uitgebouwde hoekwoning Beethovenlaan 17 Vraagprijs 459.000,- k.k. Rustig gelegen Heuvelhof 38 Vraagprijs 349.000,- k.k. Modern halfvrij staand woonhuis met garage en prachtig uitzicht over boomkwekerijen. Wonen in de natuur op korte afstand van scholen, winkelcentrum en overige voorzieningen. Bouwjaar 1992, 639 m2 eig. grond en ca. 425 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met garderobe, trapkast en toilet met font.; Riante L-vormige woonkamer, afgewerkt met een fraaie visgraat parketvloer (Bruynzeel); Open keuken (Bruynzeel) in witte uitvoering en met moderne inbouwapparatuur. le Verdieping: Overloop met vaste kast; 2 Slaapkamers en 1 werk-/studeerkamer; Geheel, licht betegelde badkamer ingericht met ligbad, douchecabine, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: Voorzolder met aansl. wasapp. en combiketel; 1 Slaapkamer met groot zij-raam en bergruimte achter de knieschotten. Terras aan achterzijde en via Bankirai brug verbinding met de fraai aangelegde tuin (W) aan leuke waterpartij en met blijvend vrij uitzicht. Prettige voorzieningen zoals tuinhuis, moestuin, goede beschoeiingen, erfafscheidingen etc. Aan voorzijde opstelplaats voor auto op eigen terrein. Deze goed verzorgde woning is gelegen in een moderne, kind vriendelijke woonwijk nabij het centrum van Boskoop. Prachtig uitzicht, veel eigen grond! Zinkeling 92 Vraagprijs 639.000,- k.k. Aan voorzijde vrij gelegen 2-onder-l kap Thorbeckehoeve 40 Vraagprijs 505.000,- k.k. Deze 2-onder-l kap woning uit 1995 met garage is gelegen aan een woonerf, nabij sportpark in de wijk Zuidplas, en biedt u 258 m2 eigen grond en ca. 630 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal met toilet met fontein; L-vormige woonkamer met schuifpui en provisiekast; Bijkeuken met een uitstortgootsteen, tegelvloer en met doorgang naar de garage; Keuken in U-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur, te weten: combi-magnetron, koelkast, keramische kookplaat, afzuigkap (allen van het merk Siemens), 2x carrousel en een vaatwasser, le Verdieping: Overloop; Geheel betegelde badkamer met ligbad, afzonderlijke douche, therm, kraan en wastafel; 4 Slaapkamers, waarvan 1 boven de garage gelegen met wastafel en balkon; Separaat 2e toilet. 2e Verdieping: Overloop met c.v.-ketel Ferroli Agpo, boiler en unit m.v.; 2 Slaapkamers met berging achter knieschotten. Verder biedt deze woning een voortuin met parkeer plaats op eigen terrein en een keurig aangelegde achtertuin (NO) met gazon, sierbestrating, Bankirai terras en achteruitgang. De woning is in 1998 aan de buitenzijde geschilderd. Oplevering juli/augustus 1999. Aan de Henegouwerweg gelegen dijkwoning op hoek- lokatie en met aan achterzijde vrij uitzicht over de pol der. Bouwjaar ca. 1935 en 300 m2 eig. grond. Inhoud 375 m3 (440 m3 incl. souterrain). Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast, trapkast en toilet met font.; Doorzonwoonkamer; Gesloten keuken in eiken uitvoe ring met veel werkruimte en deur voor de trap naar de tuin, le Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met wastafel; Badgelegenheid met douchehoek en wastafel. Via vaste steektrap naar 2e verdieping: voor zolder met bergruimte, Velux dakvenster en c.v.-ketel; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster. Het via buiten bereikbare souterrain is voorzien van aansl. wasappara- tuur, uitstortgootsteen en een berg-/werkruimte. Verder is deze woning volledig v.v. dubbele beglazing en biedt u tevens een ruime tuin aan voor-, zij- en achterzijde. Parkeren op eigen terrein is mogelijk. Op een plezierig rustige lokatie gelegen eengezins- tussenwoning. Op korte afstand van het centrum van Waddinxveen en met alle voorzieningen in de nabij heid. De woning is gebouwd in 1984 en biedt u met 130 m2 eig. grond en ca. 340 m3 inhoud de volgende indeling: Begane grond: Entree/hal met toilet met font.; Ruime tuingerichte woonkamer met provisie kast; Gedeeltelijk open keuken. De begane grond is voorzien van een plavuizenvloer. le Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaap kamers aan de achterzijde; Badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: Ruime voorzolder en Vaillant combiketel; 1 Slaapkamer aan de achter zijde; 1 Werkkamer aan de voorzijde. De achtertuin, rriet terras en gazon, is gelegen op het westen en heeft een vrijstaande stenen berging (met bergzoldertje) en achterom. In het oude gedeelte van Waddinxveen gelegen karak teristieke j aren dertig tussenwoning met 252 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/gang met marmer composietvloer, toilet met font. (Villeroy Boch) en trap-/meterkast; Doorzon woonkamer (voorheen en-suite) met originele vloerde len, openhaard, convectorput en openslaande deuren naar de tuin; Semi open keuken in zwart/witte uitvoe ring (SieMatic) en v.v. RVS-schouw, heteluchtoven, vaat wasser, halogeen/keramische kookplaat, vriezer en koelkast, le Verdieping: Overloop; Luxe badkamer in blauw/witte uitvoering met douchecabine, grote was tafel, ligbad, toilet en handdoekradiator; Wasmachine- ruimte; 1 Slaapkamer aan achterzijde; 2 Slaapkamers aan voorzijde waarvan 1 met vaste kastenwand en 1 met vlizotrap naar de vliering. De woning is gelegen in de nabijheid van scholen en winkels en heeft een nieuwe, fraai aangelegde en diepe (ca. 30 m.) achtertuin op het zuidoosten. Oplevering medio augustus/september 1999. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Op exclusieve urbanisatie gelegen droom van een villa. Bouwjaar 1996 en maar liefst 380 m2 bebouwde opper vlakte en inclusief aangebouwde en afzonderlijke toe gankelijke praktijkruimte. De villa wordt gekenmerkt door gebruik van duurzame materialen, goede afwer king en complete isolatie. Aan voorzijde fraai uitzicht op de "Montgo" en achter vrij uitzicht in dal. Perceels- grootte Circa 1.600 m2. Op korte afstand van centrum, haven en strand. Indeling: Parterre o.a.: Verzorgd entree met name door markant trappenhuis; Prettige royale woonkamer met openslaande deuren naar hal en toog- verbinding naar eetkamer; Goed geoutilleerde keuken in U-vormige opstelling; Praktische bijkeuken; Gang met toegang tot 4 slaapkamers; 1 Badkamer met ligbad, hangcloset en dubbele wastafel en 1 badkamer met douche, hangcloset en wastafel; Ruime garage met c.v.-ketel; Logeerkamer met wastafel en aansluitende praktijkruimte met röntgenkamer, wachtkamer etc. Op de le verdieping bevindt zich nog: 1 Ouderslaapkamer met vaste kastruimte en een goede badkamer met douche, hangcloset en dubbele wastafel. Alle slaap kamers en praktijkruimte zijn voorzien van airco. Goed aangelegde tuin met zwembad (10.00 x 5.00 m.), buiten douche en goede erfafscheidingen. Tuin en veranda- ligging zijn West. Aangebouwde stenen garage en veel parkeerruimte op eigen terrein. Eldorado Javea, Costa Blanca Vraagprijs 82.500.000 peseta’s (circa/1.089.000,-) NVM Aan de rand van Waddinxveen gesitueerde, ruime geschakelde en aan voorzijde vrij gelegen 2-onder-l kap woning met inpandige berging. Bouwjaar 1992, 179 m2 eig. grond en ca. 415 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: but.; R^iyi^-vormige living pui na^w^^^d aangelegde iM^Bg^gde van de woning ‘Mi v.v. afzuigkap, gascom- ■skast en vaatwasser. De vloer is v.v. een kurkparket. g: Cwerloop; 4 Slaapkamers; Keurige bad kamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: Open zolderberging met combiketel, aansl. t.b.v. de wasapparatuur en de mogelijkheid om hier nog een extra kamer te creëren. De achtertuin heeft een goede zonligging (ZO) en is v.v. een vrij st. houten berging en achteruitgang. De voortuin biedt toegang tot de inpan dige berging en een parkeerplaats op eigen terrein. Oplevering le kwartaal 2000. Vrij uitzicht Henegouwerweg 93 Vraagprijs 399.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, Kantoren in Gouda, 2743 KE Waddinxveen. Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Karakteristiek met diepe achtertuin Oranjelaan 26 Vraagprijs 389.000,- k.k. Email: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: http:Wwww.hof-makelaardij.nl Entree/hal met toilet met font.; Ri met provisiekast en schuifpui achtertuin; Open keuken a; in witte uitvoering, L-qmLJl fort, elektr. oven, jgp^reesk_„. gehele began^jdÖ^vloer is le Verdieping: l ar IH v.v wife 1 Weer veel nieuws bij van O ■_van ’t hof Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. ’t Hof! MIMI DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM [HÜÏS] GARANTIE WH; b- - -J

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 36