Goede resultaten Gouwesmash TOOS turners geplaatst voor NK Weer kampioenen bij HCW Gouwestaete sterk in thuiswedstrijd Nacompetitie voorW.S.E. W.S.E. F-1 kampioen Uitslagen sjoelen Atomium bezoekt Rowah I -■ i m Van Ommeren leider bij Moerkapeller schakers Sportweek bridgedrive Korbis jeugd naar kampioenschap Wisselende resultaten bij Be Fair r'. DINSDAG 11 MEI 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 31 Geen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 0182 - 63 03 32 ■I Het meisjesteam HCW C-2 W.S.E. F-l als enige jeugdteam van de vereniging kampioen. bergen, Ronald Meijer, Cees van Wijk, Mien van Renesse, Si mon den Ouden, Tine Valen- kamp, Cor Kersbergen. WADDINXVEEN - Het gaat goed met Hockey Club Wad- dinxveen. Meisjes C2 is het tweede team dat kampioen is geworden in hun poule. Het team van coach Paul Kamme- ijer heeft dit seizoen 109 doelpunten kunnen scoren en kreeg slechts 7 doelpunten tegen. deze partij met 7-0 van Hisa- lis. HCW C-2 scoorde dit seizoen de meeste doelpun ten van de vereniging. Het team werd getraind door Jan van der Honing en looptrain- ster Marjan Doedens. C-2 bestaat uit een 15-tal meisjes in de leeftijd van 13 en 14 jaar. Op Koninginnedag werd het ’ratjetoernooi’ gespeeld. On der leiding van het jeugdbe- stuur werd om 10.00 uur het startsein gegeven voor de Na deze voorsprong deed Bernardus zo mogelijk nog minder om de wedstrijd qua voetbal aantrekkelijk te ma ken. Slechts een team voet balde en dat was W.S.E. Zo werd er voornamelijk op de helft van Bernardus gespeeld. Sol, die in de beginfase al dicht bij een treffer was, raakte in deze fase de paal. Voor rust had W.S.E. dan toch succes. Een poortje van Sterk, een hakkie van Pleus en daarna het coole afron den van Sterk. 1-1. Meteen na de aftrap kreeg W.S.E. weer balbezit. Een strakke bal van Oosterom werd door Horsman net over ge- De laatste wedstrijd speelden de meisjes voor eigen pu bliek. Aangemoedigd door fa milie en vrienden wonnen zij eerste wedstrijden. Groot en klein, ervaren en onervaren, iedereen was aanwezig en deed mee. De teams beston den uit 6 tot 7 spelers die in poules elkaar bestreden. Er waren zelfs hele kleintjes die alleen de afslag mochten ne men. Uiteindelijk werd om 16.00 uur de finale gespeeld. Aan het eind van de dag.kon de voorzitter de prijzen uitrei ken en een ieder die meege holpen had bedanken. Het gemengd team 35+ moest tegen Ad Astra. Deze wedstrijd duurde lang. Drie partijen wer den beslist in een 3-setter. Wil lem Janmaat verloor zijn singel in 2-sets. Kees de Vries en in valster Koosverloren in een 3- setter. Ria Stuijfzand verloor ook in 3 sets. De herendubbel ging met 6-1 /6-1 verloren en de WADDINXVEEN/BOSKOOP - De zwemafdeling van de Gou westaete maakte er op zondag 2 mei in eigen huis er weer een waar recordfeest van. Tijdens een jeugdvierkamp tegen ande re gerenommeerde clubs als LZ’86 uit Leiden, de Kempvis uit Spijkenisse en DSZ/Hoog- werf uit Den Haag, lieten de pupillen van Trudy Vermeulen zien dat er nog steeds progres sie in zit. De ingezette lijn van persoonlijke records wordt maar doorgezet, wat uiteinde lijk resulteerde in een fraaie 2e plaats achter LZ’86. Dit is ge zien de vele vakantiegangers een zeer goede prestatie. WADDINXVEEN - De jongste leeftijdscategorie van voetbal vereniging W.S.E. leverde de enige kampioen van de jeugd- teams. De F-l behaalde afgelo pen week het kampioenschap. Uit 17 wedstrijden behaalden zij maar liefst 45 punten. F-l had een mooi doelgemid- delde. De spitsen scoorden liefst 80 doelpunten. Omdat W.S.E. F-l geen vaste keeper C bezit, verdedigden de spelers om beurten het doel. Ook werd Bram van F-2 een paar maal geleend. W.S.E. kreeg 25 doelpunten tegen. In de uit wedstrijd bij Floreant werden de W.S.E.-spelers officieel kam pioen. Alle spelers kregen een beker waarmee zij als echte profvoetballers een ererondje om het veld liepen. Bij W.S.E. werden zij op het hoofdveld l WADDINXVEEN - Verleden week bij Floreant 0-3 was W.S.E. al zeker van het spe len in de nacompetitie. Zon dag 9 mei liet W.S.E. op ei gen terrein zien een ware kandidaat te zijn voor pro motie. Bernardus dat tweede staat op de ranglijst, kwam nauwelijks aan de bal. Reeds in de beginfase kreeg W.S.E. een aantal opgelegde kansen, die het team niet kon verzilveren. In de verde diging leverde vooral v.d. Voort ijzersterk werk. Ge heel tegen het wedstrijd- beeld in opende Bernadus middels een strafschop de wedstrijd. De penalty werd verkregen na een vermeende overtreding van doelman Streng, die hiervoor geel zag. Dit zou de enige kaart in de wedstrijd blijven. Buitelaar van Bernardus schoot vanaf de I I meter raak. mikt. Voor rust mocht ook doelman Streng een keer in actie komen op de doorge broken van Kampen. Streng won het duel. Na de rust sukkelde het fut loze Bernardus verder. Door slecht keepers werk van Van Leeuwen bracht Heuvelman al snel de stand op 2-1. Ber nardus speelde zwak en leed veel balverlies. Een lange bal van Schenk stuurde Pleus op avontuur. Hij verspilde de kans op de 3-1die grens rechter Verwey volgens ei gen zeggen beslist had inge schoten. Ook Oosterom probeerde wat later Pleus op pad te sturen. Maar de W.S.E. spits kon deze wed strijd het doel niet vinden. Op het middenveld werden veel ballen onderschept door een actieve Sol. Een 1-2’tje tussen Sterk en Leverock verliep schitterend. Sterk zette de actie op, Le verock fungeerde prima als tussenstation. Door goed sa menspel kon Sterk hierna mooi afronden. Heuvelman, die niet wilde achterblijven bij de twee treffers van Sterk, scoorde meteen hierna zijn tweede. Na deze 4-1 stand lieten bei de aanvallers zien ook samen te kunnen spelen. Een assist van Sterk zette Heuvelman voor de doelman. Deze keer was doelman Van Leeuwen zeker van zijn zaak en onder schepte de bal. Zo bleef het 4-1. In de nacompetitie zullen beide teams elkaar weer te genkomen. W2 won met 17-12 van IJssel- vogels en kan zaterdag bij winst tegen Nieuwerkerk misschien al kampioen worden. Niet alle teams bij Korbis wor den kampioen, maar wonnen wel hun wedstrijden, B2 met 5- 4 van Nio, B3 pakte de eerste punten in hun laatste wedstrijd tegen Velox werd het 7-2, Dl won ruim van Nio, het werd maar liefst 8-0. Bij de welpen werd weer veel gescoord, W4 won met 10-16 bij ZKV, tops coorders werden de jeugdige korfballers van Wl, bij Ten Donck werd met 31 -37 gewon nen. Daan ging de wedstrijd als vijf de in en moest het daardoor sowieso beter doen dan de vo rige keer om kans te maken op een NK-ticket. Dit bleek een zeer goede motivatie te zijn, want ook Daan verbeterde zichzelf weer fors en turnde een zeer sterke wedstrijd. Met een nieuw persoonlijk record van 53.85 punten mocht hij ook naar het podium om een bron zen medaille in ontvangst te ne men. Voor beide turners bete kende dit dus ook tevens een startbewijs voor het NK van 30 mei. Op zondag speelde het ge mengd team 35+ thuis. Zij ver loren wederom met 3-2. Paul Gutker verloor zijn singel met6-2/5-7/2-6. Diana Gutker verloor haar singel met 3-6/S-7. De mixed van Henk van der Lans en Nicole Dubois werd gewonnen met 3-6Z7-6/7-6. De herendubbel van Henk en Paul ging verloren met 5-7/0-6. De damesdubbel van Nicole en Diana werd in 2-sets gewon nen, 6-4Z6-4. Het herenteam moest naar Be Quick in Gouda. Zij wonnen met 5-1. Rinus Baan won met 6-2Z6-I. Sjaak van der Tuin (in valler) won met 6-2/6-1. Arno Haver Droeze won met 6-3/6- 3 en de laatste singel van inval ler Klaas Witvoet ging verloren met 2-6/1-6. De dubbel van Ar no en Rinus werd met 6-3Z6-3 gewonnen en de laatste dubbel van Sjaak en Klaas werd ook gewonnen met 3-6/6-3 en 6-4. De teams van Heren 18+ speel de als volgt: Het vlaggenschip Heren I behaalde een goede overwinning met 4-1Het team van Martijn Peters, Heren 3 be haalde de volle winst binnen: 5- 0. Helaas kon het team van zijn broer Mark Peter, Heren 5 dit niet evenaren, de uitslag is het zelfde alleen dan voor de te genstander, 0-5 verloren. He ren 35+, het team van Bas Boonstoppel stond tot laat op de avond op het gravel. De he ren speelden zinderende partij en, maar de winst ging met de tegenstander mee, 2-3 verlo ren. De winst ging bij de Heren ve teranen I in de laatste partij verloren, 2-3. Heren veteranen 2, team van Ton Claassen, daar werd de winst met een dikke overwinning van 5-0 binnenge haald. WADDINXVEEN - De volgen de sjoelavond is op woensdag 12 mei dit is de laatste sjoel avond van dit seizoen. Op deze avond worden er in elke klasse 3 bekers uitgereikt. Tevens wordt ook de door Houthandel Alblas beschikbaar gestelde wisselbeker uitgereikt aan de kampioen van seizoen 1998-1999. En aan hen die 10 keer gesjoeld hebben een herinnering van dit seizoen. WADDINXVEEN - In het ka der van de 54e Sportweek or ganiseert het Sportweekcomité Waddinxveen, in samenwer king met de Bridgeclub Wad dinxveen, op woensdagavond 2 juni a.s. de jaarlijkse ’Spor tweek Bridgedrive’. Het evene ment begint om 19.30 uur pre cies en wordt gehouden in het Anne Frank-centrum aan het Jan van Bijnenpad. U dient ui terlijk 19.15 uur aanwezig te zijn. Het inschrijfgeld bedraagt f 15,- per paar, te voldoen in de zaal. Er worden zes ronden van vier spellen gespeeld. Meester- punten, volgens de geldende schaal, zijn aangevraagd bij de Nederlandse Bridgebond. In el ke lijn van acht paren worden drie prijzen ter beschikking ge steld. In verband met de te ver wachten grote belangstelling dient u zich tijdig (vóór 30 mei a.s.) op te geven bij: mw W. Be- rends-Rietveld, telefoon (0182) 61 83 25 of mw E. Schaaf-van Asch, telefoon (0182) 64 90 39 damesdubbel ging wederom in een 3-setter verloren. Het veteranenteam speelde te gen Triomf te Bergschenhoek. Zij verloren met 3-1. Vooral de heren daar waren sterk. Alleen de damesdubbel werd gewon nen. Het herenteam speelde tegen Westvoorne. Zij verloren met 5-1. Alleen Jan v.d. Hut won zijn singel in sterk spel. Jan Ma thot verloor in 2 sets. De dub bel van Jan Remmerswaal en Jan v.d. Hut werd in een 3-set ter en de andere 2 dubbels werden verloren in 2 sets. Be Fair 2, het team van Simon v. Gemeren begon met een zware singel van Willem Keu zenkamp die in zijn voordeel werd afgesloten 2-6,6-1,6-4, de singel van Sigrid van Dijk ging verloren 3-6,6-0,4-6, eindstand 2-3. Be Fair 5, het team van Jan v.d. Ark speelde tegen de bo venste van de lijst ’s-Graven- hout I, eindstand 1-4. Invalster llona Groeneveld haalde de enige partij binnen 6-3,6-4. Be Fair 6, team van Esther Rus- scher behaalde een klinkende overwinning van 5-0. Be Fair 7, team van Marcella Franken haalde de winst binnen 4-1 met een uitstekende driesetter par tij van Jaap v.d. Loo 4-6, 6-4, 6- 2. Het team van Jan Rozendaal, slotte was het Emmy Breetveld die haar persoonlijke record op de 50m rugslag aanscherpte in een tijd van 0.48.47. Op hetzelfde moment werd er voor de ouderen een limiet- wedstrijd voor de Nederlandse Zomerkampioenschappen ge houden in Amersfoort. Ook hier lieten de resultaten zien dat de progressie er nog lang niet uit is. Met maar liefst 5 li mieten verlieten de zwemmers en zwemsters tevreden het zwembad daar. Nanda Gerling was hier de grootste grossier. Met 2 limieten kan zij zich nu rustig gaan voorbereiden op de naderende kampioenschappen. Op zowel I OOm vrije slag als de 200m wisselslag zwom zij naar een ticket in tijden van resp. 1.06.92 en 2.46.50. Ook Da nielle Bruggeling zwom zich naar de kampioenschappen toe op de 100m vrije slag in een tijd van 1.06.89. Denise Bouw meester liet zien dat ze de kor te afstanden beheerst en haalde haar limiet op de 50m vlinder in een tijd van 0.31.76. Tenslotte is het Kim Middendorp die op de kampioenschappen mag uit komen op de lOOm vrije slag, want met een tijd van 1.02.39 was ook zij goed voor een li miet hiervoor. Wouter liet zien dat de uitslag van twee weken terug geen vergissing was geweest. Hij viel toen net buiten de boot om rechtstreekse plaatsing voor het NK af te dwingen en ging deze wedstrijd daardoor als best geplaatste turner in. Deze status maakte hij ook waar, want met een zeer goede en vooral ook geconcentreerd ge turnde wedstrijd en een per soonlijk record van maar liefst 55.00 punten werd hij glorieus eerste. Uitslagen: klasse A: Cees Kuy- pers, Cor Faaij, Jan Kersbergen, Trudy van Dam. Klasse B: Cor van Herk, Teus Visser, Frans Bötger, Guus van Renesse. Klasse C: W. Slingerland sr„ Riet v. Wijk, Jan van Beek, Jaap Ridder. Klasse D: Fokke Feens- tra, Ria Jongeneel, Dick Esveldt, Corry ’t Hart. Tweede ronde: Ben den Ouden, Marius Kers- 3 In niveau 3c 14-16 jaar) turnde Michel Brand voor TOOS. In de tussenstand na twee wed strijden stond hij op een vijf tiende plaats. Met het gegeven dat in het klassement over drie wedstrijden de beste twaalf turners door zouden stromen naar het Nederlands Kam pioenschap, werd over mogelij ke plaatsing tijdens de wed strijd niet echt nagedacht. Na een goede, maar zeker geen su- perwedstrijd eindigde hij deze dag op een mooie elfde plaats met 41.40 pnt. Ondanks dat de verschillen in deze categorie zeer klein zijn, was het een zeer aangename verrassing dat Michel over drie wedstrijden uitkwam op een twaalfde plaats en hiermee zeer onverwacht een startbewijs voor het NK verdiende. Toch zeker een uit stekende prestatie. Be Fair vertilde zich aan hun te genstander Bergambacht IJan Rozendaal deed een uiterste in spanning om nog een punt in de wacht te slepen maar het mocht niet baten, einde 0-5 verloren. WADDINXVEEN - Nog enke le wedstrijden voor de eerste teams bij de jeugd van Korbis korfbal en de vlag kan in de hoogste top. Een aantal teams staat er bijzonder goed voor in hun competitie, vooral na de goede resultaten van afgelopen zaterdag. BI versloeg thuis Koag met 7-5 en kan op zaterdag 29 mei in de laatste wedstrijd van dit sei zoen kampioen worden bij winst op Olympia. Fl won op eigen veld ruim van Vitesse, het werd 6-1, waardoor kansen aanwezig zijn op de hoofdprijs aan het eind van het seizoen. WADDINXVEEN - Na vier jaar is het eindelijk weer zo ver voor de turnafdeling van jazzdans- en turnvereniging TOOS uit Waddinxveen. Maar liefst drie turners, te we ten Michel Brand, Wouter de Graaff en Daan Vermeij, plaatsten zich het afgelopen weekend voor de Neder landse turnkampioenschappen, 30 mei gehouden in Zuid- wolde. Voor Wouter en Daan was de wedstrijd in Vught een tweede kans om plaatsing voor het NK af te dwingen. Twee weken geleden was dit voor deze twee heren net niet gelukt. Bij deze play-off wed strijd dit weekend was het dus erop of eronder. Van de twaalf deelnemers in dit niveau (6c: 8- 10 jaar) moest bij de eerste vier geturnd worden om een startbewijs te verdienen. MOERKAPELLE - In de finale- groep van zes werd de derde ronde gespeeld. Ben van Geffen speelde tegen Dick Bac fel op de aanval. Fel, maar niet cor rect. Door foutieve offers ver anderde zijn veelbelovende stelling in een ruïne, waar Dick wel raad mee wist. Ook de andere partij gaf een verkeerd paardoffer te zien en wel van Wouter Vroegindeweij tegen zijn broer Maarten, die tenslotte won. De tussenstand in het clubkampioenschap: I. Gerard van Ommeren, 2. Dick Bac, 3. Maarten Vroegindeweij. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag bezochten drie jeugd- teams van handbalvereniging Atomium uit Rotterdam-Zuid hun Waddinxveense leeftijds genootjes. De meisjes-C beten de spits af. Dit team van coach Hans de Heer gaat de laatste weken steeds beter spelen, met als ge volg een ongeslagen veldstatus dit jaar. De meisjes combineer den goed en wisten regelmatig het vijandelijke doel te vinden. Na een 5-0 ruststand, won Ro wah met 10-0. De nul achterin was met name de verdienste van de prima keepende Joelle Hoogendijk. De goals waren van: Angela de Heer, Iris van Stel en Sharon Brouwer.ln de tweede wedstrijd was het krachtsverschil zo mogelijk nog groter. Het meisjes-B team walste als een rode tornado over hun tegenstander heen. Rowah won het ongelijke ‘duel* met 26-1. Jammer is dat de handbalbond nog steeds niet in staat is om in alle gevallen een passende teamindeling te ma ken. Aanstaande vrijdagavond presoonlijke overwinningen. Ook de gezusters Schoonder- woerd waren beide goed voor twee pr’s op de lOOm school slag en de 200m vrije slag. Na tasja zwom ze in 1.37.50 en 2.54.91, terwijl Nathalie dit deed in 1.30.04 en 2.43.19. Jo han Verdel was ook goed voor twee persoonlijke records op de 50m schoolslag en 200m wissel in respectievelijk 0.48.99 en 3.45.36. Viktor Terlaky was goed voor één pr en verbeter de zijn tijd op de 50m vlinder in een tijd van 0.30.22. Ook Pa trick van Keulen deed dit met een tijd van 2.44.31 op de 200m schoolslag. Op de langere afstand was Ra mona Linting goed voor een verbetering van haar pr op de 400m vrije slag met een tijd van 4.52.16. Ook Geert v.d. Linde liet zien dat er bij hem nog progressie inzit met een pr van 3.07.03 op de 200m schoolslag. Elsa Boerefijn sprinte in een fraaie tijd van 3.08.75 naar haar persoonlijke beste tijd op de 200m rugslag. Ook Nathalie van Harskamp deed ditzelfde op deze afstand met een tijd van 3.03.33. En omdat 3 keer scheepsrecht is, zwom ook Gr- eetje van Eijk hier naar haar beste tijd toe in 3.04.56. Ten- De damesdubbel van Els en Jo ke werd ook verloren met 4- 6/2-6. Boudewijn en Jan won nen hun dubbel binnen het half uur met 6-1/6-1. Gemengd team 3 speelde tegen TSN te Schiedam. Zij wonnen net zoals vorige week met 5-0. Saskia won haar singel eenvou dig met 6-1/6-0. De mixed van Ed Groenendaal en Ineke Ho genkamp ging met 6-3Z6-3 ge wonnen. Frans Bouman won met 6-1/6-4. De damesdubbel van Saskia en Ineke werd ook eenvoudig in winst omgezet, 6- 4/6-0 en de herendubbel van Ed en Frans ook met 6-3Z6-2. Gemengd team 4 won met 3-2 van Spieringshoek. Nel Bon- gaarts won met sterk spel haar singelpartij. De mixed van On- no den Butter en Annelies Toe bak ging in een 3-setter verlo ren. De herensingel van de met een blessure tobbende Sjaak Bongaarts ging ook in een 3 setter verloren. Het ervaren duo Nel Bongaarts en Annelies Toebak trokken de stand weer gelijk. De herendubbel van Sjaak en Onno besliste met sterk spel de dag in hun voor deel. om 19.00 uur krijgen deze meisjes ongetwijfeld meer par tij tegen het damesrecreanten- team van Rowah. In de wedstrijd van de jongens- B junioren was het krachtsver schil met opponent Atomium omgekeerd. Dankzij een fana tiek meelevende coach Pim van der Tas bleef de score beperkt tot een 6-31 verlies. Het jong ste D(ream)-team speelde een spannende wedstrijd tegen Ventura uit Schiedam. Gelukkig had de Waddinxveense brigade de langste adem en won met 10-8. Op zondag moesten de dames- A junioren in het verre Middel burg aantreden tegen het plaat selijke EMM. Na het verlies van vorige week hadden zij wat goed te maken. En dit lukte ook. Na een 4-6 voorsprong bij rust, won Rowah het lastige uitduel met I 1-17. Jammer was dat keepster Martine Verweij door de slechte Zeeuwse bo dem haar enkel verstuikte en moest uitvallen. De dames-se- nioren wonnen in Rotterdam nipt met 7-8 van ETC. WADDINXVEEN - Gouwes mash heeft afgelopen weekend goede resultaten behaald. De vereniging kan komend week end wellicht een kampioen hul digen. Het gemengd team I moest spelen tegen Holy 4, de num mer 2 van de competitie. Je roen v.d. Hoorn begon zijn sin gel wat moeizaam. De eerste set werd door hem gewonnen met 6-4. De 2e set was hij warm gedraaid en daardoor kreeg de tegenstander geen kans meer, 6-0. De mixed van Paul Verspoor en Inge Dalde- rup ging ook vrij snel, 6-2Z6-2. Marieke Hoogeveen won haar singel met 6-0/6-0. De heren dubbel van Paul en Jeroen werd ook gewonnen en wel met 6- 2/6-2. De damesdubbel van In ge en Marieke werd ook een voudig in winst omgezet, 6-1/6- 2. Aanstaande zaterdag kan dit team reeds kampioen worden. Gemengd team 2 speelde tegen DDH 4. Joke Uitterhoeve speelde voor het eerst deze competitie een singel. Zij verl oor met 2-6Z2-6. De herensin gel werd gespeeld door Jan Uit terhoeve, ook hij speelde in de ze competitie voor het eerst een singel. Jan won met 7-6/6- 2. De mixed van Boudewijn Rip en Els Rijsbergen ging in een 3- setter verloren, 4-6/7-5Z4-6. WADDINXVEEN - Be Fair be haalde het afgelopen weekein de wisselende resultaten. Zo kwam het voor dat Heren 3 met 5-0 won en Heren 5 met dezelfde getallen in het stof beet. Toch kon aan het einde van de sportieve ontmoetingen meer overwinningen dan ver- liespartijen worden aange kruist. De grootste grossier in per soonlijke records was dit keer Mirjam Bruggeling. Zowel op de lOOm rug als op de 200m rug en op de 50m vlinder haal de zij wat van haar tijd af. Haar tijden waren respectievelijk 1.31.59, 3.02.74 en 0.49.15. Roy Zirkzee was goed voor twee persoonlijke records (pr’s) op de 50m vrij en lOOm wissel in 0.30.25 en 1.17.47. Ook Jim van Leeuwen was dit keer goed voor twee pr’s. Op zowel de lOOm vlinder als de 200m wissel zwom hij in 1.17.59 en 2.45.50 naar deze Als laatste turner kwam Maar ten Witteman dit weekend voor TOOS uit in niveau 2c (16-18 jaar). Voor hem was plaatsing voor het NK niet meer mogelijk, maar dat heeft Maarten niet belet om een keu rige wedstrijd te turnen. Met 38.40 punten eindigde hij op een zeventiende plaats en dit was opnieuw beter dan de vori ge wedstrijd. Al met al dus een zeer geslaagd weekend voor de turnafdeling van TOOS. Zondag 30 mei zal met zoveel mogelijk publiek worden afgereisd naar het Ne derlands Kampioenschap in Zuidwolde om voor de drie fi nalisten een steuntje in de rug te zijn. toegesproken door Hans Mat- ze, die tevens een bloemetje overhandigde. Na de huldiging wachtte de kampioenen van F- I een waar feestmaal. De kampioensfoto van Magdi, Marciano, Jelle, Dave, Lennart, Robbert, Amon en Youri spreekt voor zich. W.S.E. F-l is het enige jeugd team van W.S.E. dat dit seizoen kampioen is geworden. 4

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 31