w ™rf 89,50\ 1 'pen-tuindagen i De badkamer: van functioneel naar stijlvol ■■I I ’t Kopje van Bloemendaal Geen last meer van kalkaanslag Wicandersparket, op z’n zachtst gezegd, keihard de beste!! co Passion: de jongste trend iiBSl Grootste tuinmeubelshow in de regio! informeer vrijblijvend bij GOUDA Profiteer nu van deze aanbieding en maak kans op een Lancia Y1.2 ElefantinoU! MAATWERK PLAATSING? ROTTERDAM TOa Bloemendaalseweg (Otweg 3) Waddinxveen - (0182) 39 48 15 WICANDERS I N T E R I E U R INTERIEUR Een drietal natural kurkdessins en een Kersen Country en Eiken Country dessin i I WONEN IN MIDDEN-HOLLAND 00 MEUBELSPUITINRICHTING D. PETERS Staringlaan 17F - Waddinxveen. Telefoon: (0182) 61 88 04 Plavuizen gratis gelegd Spelde BV van 109,50 I geschikt voor flats en appartementen makkelijk in onderhoud slijtvast comfortabel en warmer “me'J°^OpvOoS Ook in'colored gtass- CO I Stijl DONDERDAG KOOPAVOND TOT 21.00 UUR HARWA V ,Ret* Gouw» lnn GnMRhovewefl - Gouda HARTMAN ROYAL GARDEN GROSFILLEX KÜRZ KETTLER PALM COLLECT TEAK HARDHOUT Steeds vaker letten we er bij de inrichting van de badkamer op dat deze, behalve praktisch, ook stijlvol is ingericht. laat u informeren, u bent van harte welkom in onze showroom. i i gen en innovaties op sanitair ge bied, zien we vaak door de bo men het bos niet meer. De keus is dan ook groot. Maar eigelijk ook vrij gemakkelijk. Uw sani- tairspecialist is immers graag bereid om u met raad en daad bij te staan. Samen met hem kan worden bepaald hoe uw ideale badkamer eruit kan zien. Na tuurlijk rekening houdend met de beschikbare ruimte en uw budget. Dan komt u vanzelf, sa men met uw badkamerspecia- list, tot uw persoonlijke badka mer op maat. Steeds vaker worden in de badkamer glas en geglazuurde materialen gebruikt. Dat is een mooi gezicht maar heeft wel een keerzijde. Water bevat kalk. En kalk hecht zich aan de oppervlakten. De kalk gaat een chemische ver binding aan met soda, een grondstof van glas. Daarbij maakt de stof dankbaar gebruik van de omstandigheden. De ruwe, poreuze structuur van glas en de hoge vochtigheidsgraad en tem peratuur in de badkamer, zorgen voor een snelle aanhechting van kalk. Gevolg: binnen af zienbare tijd een hardnekkige kalkafzetting op de eerst zo blinkende douchecabine en tegel wand. Sealskin heeft een oplossing tegen dit halsstarrige probleem op de markt gebracht: Sealclean. Sealclean is een professioneel mid del om glas in de badkamer te behandelen en te beschermen tegen kalk. Het preventieve product zorgt daar in verschillende stappen Sealclean is een professioneel middel om glas in de badkamer te behandelen en te beschermen tegen kalk. Hier vindt u ons voor. Door de behandeling sluit men de po riën in het glas af en wordt het spiegelglad. Water loopt daardoor sneller af en heeft geen kans om te hechten. Indien Sealclean goed wordt aangebracht, heeft men jarenlang geen last meer van kalkafzetting. Voor een optimaal resultaat moet men voor de behandeling van acht vierkante meter rekenen op een uurtje werk. Dat weegt niet op tegen de tijd die men zon der de behandeling telkens kwijt is. Bovendien wordt het gebruik van agressieve schoon maakmiddelen overbodig. Wanneer een op pervlak met Sealclean is behandeld, veegt men de kalkwaas eenvoudig met een doek weg. De consumentenprijs voor een Sealcleanpakkket ligt rond de 100 gulden, dat lijkt veel maar is dat niet in vergelijking tot het jarenlange ple zier dat men van de behandeling heeft. I T KOPJE [van Bloemer Trends volgen elkaar op. Klassiek verfijnd en vurig gepassioneerd is wonen volgens het nieuwe thema ’Passion’. Geïnspireerd door de haute couture en prêt-a-porter: veel mooie, rijk bewerkte stoffen, oog voor detail, een perfecte af werking van meubels en materialen en contrasten tussen licht en donker. Het interieur ademt de sfeer van elegante sensualiteit en kwetsbare breekbaarheid. Een verlangen naar roman tiek en nostalgie: het leven op oude landhuizen, hetfin de siècle van de 19e eeuw, de sfeer van een Frans bou doir. Het woonthema Pas sion is ook toe te passen in de badkamer. Bestorven kleuren zoals oudroze, zacht lila, mergelgeel en ge broken wit worden afge wisseld met steenkool zwart, antraciet grijs, diep blauw, shocking pink en pimpelpaars. Glans is belangrijk, in de badkamer kan dat de zijde- glans van gepolijst marmer zijn. Elders in het huis komt glans tot leven dankzij kris tal, zilver satijn. De meest uiteenlopende, prachtige weefsels worden gebruikt voor gordijnen en meubel- stoffering, maar ook voor het bespannen van wanden. Zware, gevoerde en gemol- toneerde damasten gordij nen worden afgewisseld met ragfijne transparante organza of verfijnd kant. Meubelvormen zijn geïnspi reerd op het verleden, maar door hun uitvoering en stoffering toch duidelijk van deze tijd. Uw probleem van berg- en/of kaslruimte verdient individueel maatwerk. Wij creëren naar uw wensen een schuifwandkasi op maat en desgewenst met een bij passend interieur of een interieur naar uw keuze. Maatwerk dus! I Informeer wtjtójvend naar de taBoze mogelijkheden en vraag eventueel een persoonlijke offerte aan Ons team van eigen monteurs kan voor u de plaatsing uit handen nemen. Onze vaklieden kennen de kneepjes van het vak als geen ander en dragen zorg voor een complete afhandeling. - O I Voor het overspuiten van uw keuken, slaapkamer of meubelen, in elke gewenste kleur. Óók voor het matten en biezen van uw stoelen. Woninginrichting 817 Te koop voor BEGINNER 2.5 2 zits bankstel, eethoek 4 stoelen, oren fauteuil, alles in een koop, vaste prijs 1.500,- (4 jaar oud). Inl. Dhr. van der Linden, 0172-470972. 2e Pinksterdag geopend van 11.00 - 16.00 UUR Wethouder Venteweg 2a Su Telefoon 0182 - 518 604 natie van dit alles. Maar ook klassieke kranen hebben een facelift ondergaan. In alle geval len staan waterbesparing en aandacht voor het milieu bij de nieuwe modellen voorop. De badkamer moet één van de meest schone ruimtes van het huis zijn. Want tegenwoordig tillen we zwaar aan onze hygië ne. Om ook op dat punt maxi maal comfort te hebben, kwa men de designers met een doel treffende en tegelijk moderne en fraaie oplossing. De huidige badkamermeubels hangen of (en dat is de grote trend van dit moment) staan op wieltjes, waardoor ze makkelijk te ver plaatsen zijn. Ook toiletten en bidets zien we steeds vaker hangend dan staand. De badka mer is pp deze manier een stuk eenvoudiger én beter schoon te houden. Door de mobiliteit van de meu belen spelen de fabrikanten in op onze moderne visie op in richting: niet meer jarenlang al les op dezelfde plaats laten staan, maar een zo flexibel mo gelijke indeling. Door alle nieuwe ontwikkelin- I Metaalhof 57» Ind.terrein Alexander Telefoon 010 - 220 39 26 ST Naast showroom Opel dealer Spoormaker 9 met antislipbodems en thermo- staatkranen horen daarin abso luut thuis. De ’volwassen’ bad kamer wordt dan voorzien van extra comfort zoals bubbelba den of stoomdouches. Of wat denkt u van een privé sauna? Wie geen ruimte heeft voor twee badkamers, maakt van zijn badkamer een relaxruimte voor het hele gezin. Open ruimtes, waar je bijna voor je plezier in verblijft. De tendens is een sani taire ruimte met afgebakende delen binnen dezelfde ruimte. Kastjes, lage muurtjes aan weerszijden van een toilet, een centraal opgestelde wastafel- combinatie en een aparte dou checabine. Een uitgebreide wasbeurt hoeft niet onnodig veel water te kos ten. Een gezin van vijf personen maakt heel wat keren per week gebruik van het bad, de douche en de wastafels. Zo gebruiken we met elkaar heel wat liters water per jaar. Om dat tot een minimum te beperken, brengen de fabrikanten energiezuinige mengkranen op de markt. Uit gevoerd in mat of glanzend ch room, goudkleur of een combi- Boven de 25 m2 op hout en beton - plavuizen v.a. 16,- p.m.2 meeneemprijs - vloerverwarming v.a. 1325,- 100.000 tegels en plavuizen uit voorraad. Sanitair sierpleister steenstrip. Openingstijden: ma. 12.00-17.30 di. t/m do. 8.30 - 17.30, vrij. 8.30 - 21.00 zat. 9.30 -17.00 Dordtsestraatweg 755 - R’dam Z - (010) 419 40 89 Vrijdag koopavond Grote PINKSTERVLOOIEN- MARKT Schiedam Margriethal 1e en 2e Pinksterdag 1CP17uur Midland BV. 033-4751167. (actie geldig vanaf I april t/m 31 juli 1999) met als onderwerpen: Tuinontwerpen, Tuinaanleg en Een team van deskundige medewerkers is aanwezig om u aan de hand van vele reeds gemaakte tuinontwerpen, tezamen met sfeervollc foto's van door G.J. Wijsman aangelegde tuinen al uw vragen te beantwoorden. Bovendien zal e.e.a. op kleurrijke wijze worden aangekleed door een ruim aanbod van kuip- en terras planten o.a. Oleander, Bougainvillea, Laurier, maar ook fraaie Margrieten, Fuchsia's en nog veel meer. Uiteraard zijn er ook dit jaar weer fraaie pot ten, kuipen, tuinbanken en andere accessoires aanwezig tegen uiterst vriendelijke prijzen... tot ziens op de Open-tuindagen! Inboedels 819 Tk. gevr. bankst., kasten, eeth. enz. JAIMY'S MEUB. Tel. 0172-495515. --------------- Op vrijdag 21 mei en zaterdag 22 mei a.s. van 10.00 tot 16.00 uur i organiseert G.J. Wijsman Tophoveniers weer de succesvolle Kuip- en terrasplanten. J i i i i I i i G.J. Wijsman Tophoveniers Tweede Bloksweg 42a 2742 KK Waddinxveen Tel. (0182) - 61 64 03 61 23 08 Fax (0182) - 63 29 41 ...sssssttü! Rijnlandstraat 4, 2741 GZ Waddinxveen Tel. (0182) 61 61 19 - fax (0182) 61 66 38 (2 straten achter het gemeentehuis) Als u plannen heeft om binnen kort een badkamer aan te schaffen en u wilt graag meer informatie, dan kunt u een briefkaartje sturen aan de Ver eniging Comfortabel Wonen, Postbus 710, 6710 BS in Ede. De vereniging zorgt er dan voor dat de leden van ’Comfortabel Wonen’ u gratis en vrijblijvend informeren over hetgeen er op dit moment in de handel is. Meer informatie vindt u ook op Internet, http://www.comforta- bel-wonen.nl is het adres dat u moet hebben. Keuken nodig? Bel ARDI KEUKENS Luxe keukens leve ring vanaf fabriek. Advies aan huis. Info: 0172-610110. Evenementen 829 Vlooienmarkt maandag 24 mei (2e Pinksterdag) in de 3 Octo- berhal te Leiden, (smaragd- laan) van 10.00 tot 16.30. 071- 5761175. Beeld en geluid 813 Uw T.V.-DOKTER 24-uur ser vice, 3 maanden garantie, tel. 0182-613500. Ook voor video, radio, wasmach., enz. Voor snelle KTV Service 3 mnd. gar., ook rep. aan scho telantennes. 0348-501450. De tijd dat een badkamer alleen functioneel moest zijn, lijkt voorbij. Steeds vaker letten we er bij de inrichting van de bad kamer op dat deze, behalve praktisch, ook stijlvol is inge richt. Eind jaren 70 kwamen luxe bad kamers bijna uitsluitend voor in de huizen van de ’beter gesitu eerden’. Maar met de Neder landse economie gaat het nu veel beter. Meer mensen heb ben geld te besteden. Aan va kanties, auto’s, maar vooral ook aan het huis. Wanneer er plannen op tafel liggen om de woning een ’op frissen’ te geven, is de badkamer vaak het eerste aandachtpunt. Want de badkamer is dé ideale ruimte waar we ons even terug kunnen trekken om de spannin gen van de dag van ons af te spoelen. Het spreekt dan ook voor zich dat deze ruimte voor zien moet zijn van alle denkbare comfort. En wat dat betreft is er tegenwoordig keus genoeg. In een toenemend aantal huizen is voor de kinderen een aparte badkamer ingericht. Verlaagde wastafels, douches en baden 1 fï -

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 31