Spaar 6 Blijdorp-zegels en ga met Rijn en Gouwe naar de dierentuin. I a Met Rijn en Gouwe kom je overal. Si» I Adressen: Raoul Wallenbergplein 9, Alphen a/d Rijn. Marktstraat A2, Bodegraven. Oosthaven 8, Gouda. Zijde 30, Boskoop. Dam 4a, Schoonhoven. Kanaalstraat 10, Waddinxveen. Voorstraat 80, Woerden. Rijn en Gouwe Donderdagavond i juli aanstaande is Diergaarde Blijdorp in Rotterdam, van 18.30 tot 21.30 uur, alleen toegankelijk voor mensen die regelmatig Rijn en Gouwe lezen. Zij mogen die avond namelijk voor maar ƒ7,50 (kinderen van 4 t/m 11 jaar ƒ5,-) naar binnen. Als ze tenminste per persoon 6 Blijdorp- zegels bij elkaar hebben gespaard. Vooral kinderen mogen uitkijken naar een hele spannende avond. Ze kunnen zich 1 juli onder meer laten schminken, worden getrakteerd op straattheater en krijgen antwoord op allerlei brandende dierenvragen. Daar komt nog bij dat na de geboorte van gorillababy D’jeeco, oktober vorig jaar, er alweer een kleine gorilla op komst is. Nieuw is de Maleise bosrand. Een schitterend Aziatisch gebied met als sfeerbepalend element een authentiek houten paalwoning. Waar vindt u de Blijdorp-zegels? De speciale Blijdorp-zegels waarmee u kunt sparen voor een voordelig avondje dierentuin, vindt u van 17 april tot en met 12 juni iedere dag op de voorpagina van Rijn en Gouwe. U hoeft ze alleen op de spaarkaart te plakken, die u kunt aanvragen via (0172) 487493, of afhalen bij een van de verkooppun ten of kantoren* van Rijn en Gouwe. Iedere 6 zegels geven u recht op één toegangsbewijs tegen gere duceerd tarief. Op alle zegels moet een andere datum staan. Als u de hele periode spaart, kunt u op 1 juli met 8 personen naar de dierentuin. Kinderen tot 4 jaar hebben geen toegangs-bewijs nodig. Houdt u 1 juli alvast vrij. Het spreekt voor zich dat Rijn en Gouwe Diergaarde Blijdorp maar voor een bepaalde tijd af kan huren. Lezers die de speciale Rijn en Gouwe ZOOmeravond in Blijdorp willen meemaken, moeten donderdag 1 juli dan ook nu al vrij houden. U zult door alle bewoners met open poten worden ont vangen. Ze kijken nu al uit naar uw komst. X l=>T] 'lUega; ‘Illegaal wapenbezit M r 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 16