Niels Pereboom met korps Nederlands Kampioen Gouwestreek sluit winterseizoen af WSE Dames kampioen Berlinda en Marjoleine Verweij opnieuw naar finale 13e Mijndert van Dijk toernooi Open Dubbeltoernooi bij De Gouwe Smash ROWAH-speelster bij Ne derlands Kampioenschap Gouwe Smash haalt eerste kampioen binnen Michael Berhane terug op oude nest Boskoper sjoelkampioen 49 geslaagden A-diploma HSW en HZM: I93 kilo vis Slotavond klaver jassen bij WSE WADDINXVEEN - Vrijdag 28 mei is de slotavond van het kla verjassen seizoen 19987’99. Ie dereen is van harte welkom bij voetbalvereniging WSE aan de Willem de Rijkelaan te Wad dinxveen. WSE-meisjes in halve finale KNVB/Shell straatvoetbal Teleurstelling Intershoot Kampioenen: WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 0182 - 63 03 32 PAGINA 31 WOENSDAG 26 MEI 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN k Waddinxvener Niels Pereboom schiet zich een weg naar de NK. Bianca Bianca van Ham Geen i De deelname aan de Inters hoot betekende het eerste in ternationale optreden voor de jeugdschutter uit Wad- dinxveen. Deze wedstrijd, be doeld om ook op dit niveau ervaring op te doen, werd overschaduwd door een hin derlijke virusinfectie waar door de resultaten in de ogen van de jeugdschutter iets te genvielen. Ondanks het feit dat hij op twee van de drie wedstrijddagen op de disci pline 60 schoten luchtgeweer een nieuw'persoonlijk record afleverde, ‘had er meer inge zeten, als ik maar niet zo moe Samen met hun trainers Kenny Critchlow en Janita den Duik bereiden de turnsters zich deze week voor op de Finale Natio nale Wedstrijdsport die op 29 mei zal worden gehouden in Terneuzen. kentabellen reikte Niels Pere boom naar een excellente tweede plaats in de finale reeks met slechts de rege rend Nederlands kampioen bij de heren, Dick Bosman, voor zich. Na gebruik van de omre- keningstabellen passeerde Pe reboom zelfs de nationaal kampioen en eindigde hij op een verdienstelijke vierde plaats. De Veluwetrofee werd uiteindelijk gewonnen door Suzan van Wageningen uit Emmeloord. Afgelopen weekend vormde de apotheose van het seizoen met de deelname aan de na tionale kampioenschappen luchtgeweer te Apeldoorn. Met zijn vijftien jaar was Niels Pereboom daarbij de jongste deelnemer in de hoogste juni orenklasse. Zichtbaar nerveus en onder de indruk van de grootte van een dergelijk eve nement behaalde de jonge Waddinxvener een score van 557 punten. Daarmee reali seerde hij zijn doelstellingen voor die dag, een plek bij de eerste tien en een score tus sen de 550 en 560. schap voor juniorenkorpsen naar Rotterdam gehaald. Toen later Herman Prengers in de juniorenfinale ook de in dividuele titel nog wist te be machtigen, kon het feest pas echt beginnen. ‘Het is een fantastisch seizoen geweest, en ik heb mega veel geleerd*, zo blikt de schutter uit Waddinxveen terug. ‘Zon der mijn persoonlijke sponsor, het Enschedese automatise ringsbedrijf WisseQ, zou dit allemaal niet mogelijk zijn ge weest*, zo vervolgt hij. ‘Door dit bedrijf ben ik in staat ge steld om al mijn materiaal aan te schaffen en kon ik in Zwit serland een nieuw schietpak laten aanmeten. Ik weet heel zeker dat mijn resultaten hier door veel beter zijn gewor den.* ‘Ik ben trots op mijn sponsor, dus moet ik er voor zorgen dat hij ook trots op mij kan zijn!*, zo besluit een uiterst tevreden schutter. Op zondag I6 mei verloor het gemengdteam-1 35+ van Nico le Dubois met 4-1 van Oister- wijk. Zij staan op het punt te degraderen. Het herenteam-1 35+ van Arno Haverdroeze won met 5-1 van Honselers- dijk. Zij staan nu op een goede tweede plaats. De enige teleurstelling was gelegen in het feit dat hij met zijn behaalde negende plaats slechts één punt tekort kwam om zich voor de finale van de beste acht te kwalificeren. Deze teleurstelling maakte snel plaats voor vreugde toen duidelijk werd dat het korps van SV Postschutters ‘64, waarvan Pereboom deel uit maakte, voor het eerst sinds vier jaar de hegemonie van Schietvereniging Hubertus uit Wychen had doorbroken. Sa men met Herman Prengers jr. (581 punten) en Marco Been (541 punten) werd met een totaalscore van 1679 punten het Nederlands kampioen- De avond begint om 20.00 uur. Om 19.30 uur staat de koffie klaar. Aan het einde van de avond wordt de beste klaver jasser van het seizoen bekend gemaakt. Mocht men zich nog willen op geven, en dat wilt u, dan kan dit tot 29 mei. De aanmeldings- kaarten zijn op het clubhuis af te halen of telefonisch te be stellen bij Henk van der Lans (0182-614402). Berlinda en Marjoleine Verweij namen aan beide wedstrijden deel. In Middelburg begon Ber linda op brug 8.133 p. vervol gens moest zij turnen op de balk, een nieuwe oefening waar ze 8.966 voor kreeg. Ook haar vloeroefening ging goed 8.633 p. Ze besloot haar wedstrijd met een tsukahara gehoekt op sprong 9.450 p. Haar totaal kwam op 34.182 p. en in een heel sterk deelnemersveld le verde haar dat een achtste plaats op. Marjoleine begon haar wed strijd op sprong, ook zij sprong Primair was dit seizoen be doeld om veel wedstrijderva- ring op te doen en dus veel minder gericht op de presta- tieve component. Deze keuze werd vooral ingegeven door het feit dat Niels de overstap heeft gemaakt van de jeugd C-klasse (tot en met 14 jaar) naar de hoogste jeugdklasse (tot 21 jaar). Hij sloeg daarbij de B-klasse over. Al vroeg in het seizoen maak te Niels met zijn behaalde re sultaten duidelijk dat het hem ook ernst was wanneer het om presteren ging. Een aantal klinkende overwinningen, waarvan er een aantal werden behaald in een seniorenwed strijd, betekenden een prima voorbereiding op de finale van de landelijke jeugdcompe- titie. Met een prachtige score van 378 punten uit de maxi male 400 (op dat moment een persoonlijk record), wist de jonge Waddinxvener zich te plaatsen bij de laatste acht schutters. Met deze prestatie liet hij een aantal jeugdschut- ters uit de nationale selectie achter zich. Deze acht schut ters schoten een finalereeks van tien schoten waarbij Niels Pereboom uiteindelijk een goede, en vooraf niet ver wachtte, zevende plek wist te bereiken. start gegaan. Ook de dames van WSE nemen deel aan dit toernooi. Zij verloren echter al twee duels en speelden er I ge lijk. Met dit resultaat goed voor een 7e of 8e plaats. Dit zal ko mende week worden beslist. Ook zijn de dames nog in de race om de KNVB-beker. Zij hebben inmiddels de halve fina le bereikt, waarin zij tegenover Ie klasser Zwart-Wit’28 ko men te staan. op deze avond een herinnering. Ook werden deze avond de speciale prijzen uitgereikt. De Martin de Jong trofee: Deze trofee is vernoemd naar de op richter van het jeugdschaatsen Martin de Jong, die helaas op veel te jonge leeftijd ons is ont vallen. Maaike Hoekstra ontving deze aanmoedigingsprijs, omdat haar inzet en motivatie een voor beeld is geweest voor alle kin deren tussen de 6 en 12 jaar. De Jan de Redelijkheid bokaal: Deze bokaal is vernoemd naar de oprichter van de vereniging en wordt uitgereikt aan dege ne, die het meeste voor de schaatssport betekend heeft binnen de vereniging. Dit jaar ontving Ingrid de Lange deze bokaal, omdat zij naast voor treffelijke prestaties ook veel inzet heeft getoond als train- ster bij de jeugd. De clubkampioen: Degene, die de beste tijden van de vereni ging heeft gereden het afgelo pen seizoen, mocht de trofee W’VEEN/BOSKOOP - André van Gemeren uit Boskoop is voor het eerst kampioen van de Waddinxveense sjoelclub geworden. Hij ontving de wis- selbeker, beschikbaar gesteld door Houthandel Alblas, uit handen van de vorige kam pioen, Jan Kersbergen. Kers bergen werd zelf tweede in de A klasse en op de derde plaats eindigde Wim Slingerland jr. uit Moordrecht. Voor hen waren er kleine bekers en bloemen, evenals voor de drie hoogst geëindigden in de klassen B, C en D. Boskoper Martin Brozius eindigde als derde in de klasse B. Het nieuwe seizoen start op 15 september. ALPHEN/WADDINXVEEN - Voor de dertiende keer wordt op zaterdag 29 mei het Mijn- dert van Dijk-toernooi gehou den. Net als bij de primeur in 1987 strijkt het gezelschap voetballers neer op het com plex van VEP in Woerden. Twaalf jaar geleden werd bij het afscheid van Mijndert van Dijk als chef-sport van Rijn en Gouwe het initiatief genomen voor een voetbaltoernooi met winnaars van de Rijn en Gou- we-wisselbeker, een ‘competi tie’ die al dateert van het sei zoen 1957-1958. Waddinxveen wordt vertegenwoordigd door Be Fair, Waddinxveen en WSE. Van de 28 winnaars van de Rijn en Gouwe-beker verschijnen er 26 aan de start. Alleen Rijns treek en TAW ontbreken. Drie clubs slaagden er tot dus ver in het evenement twee keer op zijn naam te schrijven. Alphense Boys deed dat in Op 18 mei speelden de dins- dag-dames-2 18+ uit tegen de Sluipers 4 uit Reeuwijk. Het team speelde spannende partij en: allemaal 3-setters. De twee gewonnen partijen waren de single van Helga Doornebal die die dag inviel en de dubbel van Truus en Marjo, maar uiteinde lijk verloren ze met 2-3. De dinsdag-dames-l veteranen speelden op 18 mei uit tegen Nieuwerkerk. De uitslag was hetzelfde als die van vorig jaar tegen dit team, namelijk winst met 3-2, waarvan één partij met een 3-setter werd gewon nen en één met een 3-setter werd verloren. De dinsdag-dames-2 veteranen speelden 18 mei tegen Bleiswijk en wonnen met 4-1. Howel beide teams met een gelijke stand begonnen werd al snel duidelijk dat Gouwe Smash een WADDINXVEEN - Op 11 mei speelden de dinsdag-dames-l 18+ (Corrie Mooij, Greet van den Berg, Ria van den Berg, Riet Schweinsberg en Gonnie Spruitenburg) thuis tegen Dub beldam. Zij stonden met twee andere teams bovenaan en hebben met een 5-0 overwin ning een harde klap uitgedeeld. Op 18 mei speelden zij tegen Ad Astra uit Gouda. Dit keer wonnen ze ook weer vrij mak kelijk met 4-1. Het kampioen schap nadert dus. WADDINXVEEN - Vierdeklas ser WSE dat via de nacompeti- tie nog hoopt te promoveren heeft er voor volgend seizoen in ieder geval één versterking bij gekregen. Michael Berhane keert terug bij de vereniging op sportpark Oranjelust. Berhane speelde afgelopen seizoen bij eersteklasser Wilhelmus uit Voorburg waar hij niet meer op een basisplaats in het eerste elf tal kon rekenen. stuk beter was. Op zaterdag 15 mei is het mixedteam-l van Paul Ver spoor, ondanks dat zij nog één competitiedag moeten spelen, al kampioen geworden. Zij wonnen met 4-1 van West- voorne. De champagne vloeide rijkelijk. Het mixedteam-2 van Jan Uitterhoeve won met 4-1 van TSN. Zij zullen nog hard moeten knokken om niet te degraderen. Het mixedteam-3 van Frans Bouman won met 3- 2 van Berkenrode-5 waarbij vier 3-setters gespeeld werden. Het mixedteam-4 van Sjaak Bongaarts won met 5-0 van TOC. Het mixedteam-l 35+ van Wil van der Valk verloor met 3-2. Het veteranenteam mixed-1 speelde gelijk met 2-2 tegen Nieuwerkerk. Het he renteam-1 18+ van Maurice Ancher won met 4-1 van Nieu werkerk. De laatste competi tiedag is beslissend voor het kampioenschap van dit team. Het herenteam-1 35+ van Nico Vink verloor met 3-2 van Be Quick/M. WADDINXVEEN - Eind april werd het schaatsseizoen 98/99 afgesloten met de jaarlijkse prijsuitreiking. Op die avond werden de diverse kampioenen gehuldigd en werden de specia le prijzen uitgereikt. Pupillen IV, meisjes: Ellen van Berkel, jongens: Bauke Wiers ma. Pupillen III, meisjes: Jetske Wiersma, jongens: Jeroen v/d Helm. Pupillen II, meisjes: Maartje ten Barge. Puppillen I, meisjes: Maartje v/d Pijl, jon gens: Bas Drost. Junioren C, meisjes: Nicole de Kluivert, jongens: Sebastiaan van Hat- tum. Junioren B, jongens: San der Rijkaart. Junioren A, jon gens: Stef Rijkaart. Neo senio ren jongens: Peter Rijkaart. Senioren, vrouwen: Sandra Vis ser. Senioren, heren: Adriaan Rijkaart. Veteranen, heren: Bas Rijkaart Alle deelnemers aan de club- kampioenschappen ontvingen was geweest*, aldus de ambitieuze Niels. De bij Schietvereniging Alphen gehouden dis- trictskampioenschap- pen leverden een pri ma derde plaats op, maar bovenal de kwa lificatie voor de natio nale kampioenschap pen in Apeldoorn. De ze prestatie werd bij de senioren ook gere aliseerd door Niels’ clubgenoot en in Bos koop woonachtige luchtgeweerschutter Marco van Wouden berg. In de aanloop naar en ter voorbereiding op het Nederlands Kam pioenschap heeft Niels Pereboom deelgeno men aan de wedstrij den om de Veluwetro fee. Een wedstrijd die bestaat uit drie indivi duele wedstrijden in Wezep I e plaats), Apeldoorn (2e plaats) en Oostendorp (2e plaats). Het totaalresultaat van deze drie wedstrijden bepaalde welke vijf hoogst geklasseerde schutters per klasse zich kwa lificeren voor de uiteindelijke finale, die dit jaar in Wezep werd verschoten. Met een prachtige eerste plaats in het totaal klassement in de senio ren B-klasse wist Niels Pere boom zich te plaatsen voor die laatste finaledag in Wezep. Tijdens deze finaledag over trof Niels wederom zijn eer der behaalde persoonlijke re cord. Met een score van 382 punten wist hij beslag te leg gen op een plaats bij de laat ste acht, die in een reeks van tien schoten zouden strijden om de Veluwetrofee 1999. Op voorhand stond vast dat de Waddinxvener deze ereti tel nauwelijks kon behalen, omdat er gewerkt wordt met omrekentabellen om laag ge klasseerde schutters een kans te geven. Zonder de omre- 1992 en 1994, Sportlust in 1990 en 1995 en Zevenhoven in 1998 en 1993. De kersverse kampioen van de tweede klasse is overigens de meest succes volle deelnemer aan het Van Dijk-toernooi. Naast de twee overwinningen, greep Zeven hoven nog twee keer ’zilver’, eindigde het een keer op de derde plaats en werd het ook nog eens vierde. ARC, Flore- ant, MSV, Montfoort, Nicolaas Boys en Argon, vorig jaar in Al phen succesvol, wonnen het toernooi een keer. beschikking, waardoor de spe lers slechts zelden hoeven te wachten op een vrije baan. Dat het niet alleen om het tennis gaat maar ook wat erom heen speelt, weet men bij De Gouwe Smash als geen ander. Op het intieme tennisparkje met haar vier verlichte banen aan het Warnaarplantsoen in Wad dinxveen staat de ontspanning voorop. De inwendige mens wordt dus niet vergeten en door het team van Marian de Groot voorzien van allerlei ’ho memade’ hapjes en drankjes. Een van de terugkerende hoog tepunten is natuurlijk de feest avond op vrijdag 18 juni met spetterende muziek. In dit kanaal zijn, vooral in het voorjaar, uitstekende vangsten mogelijk. Hierin werden de 22 deelnemers niet teleurgesteld. Gezamenlijk vingen zij niet min der dan 193 kilo witvis, een ge middelde per hengelaar van bij na 9 kilo. Een belangrijk aandeel hierin had A. van Leeuwen, met een vangstgewicht van 20.260 gram werd hij winnaar. Met 16.380 gram eindigde M. Rei chard op de tweede plaats, de derde plaats was met 14.040 gram voor H. Kraan. Vierde - en eerste HZM’er - werd A. van Erk met 13.860 gram, vijfde werd W. Houtman met 13.700 gram. De tussenstand in de ge zamenlijke competitie is: I. A. van Leeuwen 25.610 gram, 2. M. Reichard 22.130 gram, 3. H. Kraan 20.430 gram, 4. J. van Elswijk 18.000 gram, 5. A. van Erk 16.410 gram. clubkampioen ontvangen. Voor de tweede keer in successie ontving Adriaan Rijkaart deze trofee. Na het officiële gedeelte was er in het Zuidhonk ook nog tijd voor een tombola en huldigin gen van onze trainers. Het schaatsseizoen werd afgeslo ten, maar op dit moment zijn we gestart met de zomeractivi- teiten. Vanaf 26 mei trainen we met de jeugd in Boskoop op het veld van schaatsvereniging de Otweg. Elke woensdag avond van 19.00 tot 20.00 uur zijn daar 65 jeugdleden aan het trainen. De senioren trainen op dezelfde tijd in het Gouwe bos. Deze trainingen zijn gericht op algemene conditie. WADDINXVEEN - De afgelo pen weken werden er volop wedstrijden geturnd op natio naal niveau. De halve finales, nodig voor kwalificatie voor de Nederlandse finale, werden drie weken geleden geturnd in Middelburg en vorige week za terdag waren de Provinciale Toestelfinales in Lekkerkerk. De eerste aftrap, ’s morgens om negen uur, wordt verricht door Esther Vergeer. De Woerdense rolstoeltennisster bezet op dit moment de eerste plaats op de wereldranglijst. Burgemeester van Zwieten is bereid gevonden om rond vier uur de bal voor de finale aan het rollen te brengen. Voor haar brugoefening kreeg ze 8.60 p. Door een val op haar hoofd bij de afsprong, dubbel salto, liep ze net het goud mis en moest ze genoegen nemen met de zilveren medaille. Met een mooi uitgevoerde vloeroe fening besloot ze haar wed strijd, ze ontving ook hier zil ver, 8.95 p. Marjoleine kreeg zilver voor haar sprong 8.50 p. Voor een prachtig uitgevoerde balkoefe- ning kreeg ze 8.95 p. en op vloer 9.05 p. Deze beide on derdelen leverden haar een gouden medialle op en Marjol eine mag zich dus provinciaal kampioen junioren noemen op balk en vloer. WADDINXVEEN - Jeugdlid Bianca van Ham van de plaat selijke handbalvereniging RO- WAH, zal deel uitmaken van het districtsteam van de regio Rotterdam bij de Neder landse kam pioenschap pen. Op zon dag 30 mei zal de nationale titelstrijd voor meisjes van 14-16 jaar worden gehouden in het Gelderse Arnhem. RO- WAH had aanvankelijk naast ook Kim Hof fmans, Kim van Stel en Moniek Hoefnagel aangemeld voor de regioselectie. Zij zijn na een strenge selectieprocedure niet doorgedrongen tot de laatste tien speelsters die het voor de Straatvoetbaltoernooi wordt dit jaar voor de 3e maal door de KNVB georganiseerd. WADDINXVEEN - Voor de laatste keer deze eeuw organi seert TV De Gouwe Smash haar Open Toernooi voor Dubbels en wel van zaterdag 12 juni t/m zondag 20 juni. Naast de gebruikelijke speelsterktes D 25+ en C2 25+ in de categorieën Dames Dub bel, Heren Dubbel en Ge mengd Dubbel is nu ook de speelsterkte Cl open toege voegd. Hiermee hoopt de toernooi- organisatie alle spelers uit voorgaande edities die van C2 naar Cl zijn gegaan te behou den. Tevens komt zij daarmee aan de vraag tegemoet van spe lers die al eerder wilden mee doen maar een te hoge speel sterkte hadden. Net als in vorige edities zorgen Ank van Broekhuizen en haar mensen voor de indeling en planning van de wedstrijden. Bij regen staat de Waddinxveense tennishal van Ron de Groot ter een tsukahara gehoekt, uit gangswaarde 9.20 en kreeg hier 8.550 p. voor. Hierna moest ze haar brugoefening uitvoeren, haar zwakste toestel 7.500 p. Op de balk was zij opnieuw sterk met een 9.333 en op de vloer behaalde ze 9.300 p. Haar totaal kwam hiermee op 34.283 p. en ze mocht de bron zen medaille in ontvangst ne men. Met deze plaatsingen had den beide turnsters zich voor de zesde achtereenvolgende maal voor de finale Nationale Wedstrijdsport Turnen ge plaatst. Zaterdag 15 mei werden de Provinciale Toestel finales Zuid-Holland geturnd in Lek kerkerk. Voor deze wedstrijd hadden de turnsters zich per toestel moeten plaatsen tijdens de regionale kampioenschap pen in januari van dit jaar. Berlinda had zich voor alle vier de toestellen geplaatst, Marjol eine voor vloer, balk en sprong. WADDINXVEEN - De Hen- gelsportverenigingen Waddinx veen (HSW) en Zevenhui- zen/Moerkapelle (HZM) visten afgelopen zaterdag de tweede wedstrijd voor de gezamenlijke competitie in het Voornseka- naal. Voor HSW was het te vens de vierde wedstrijd voor de zomercompetitie. Op dit moment zijn er nog en kele schaatsabonnementen be schikbaar voor het nieuwe schaatsseizoen. WADDINXVEEN - Onlangs won het meisjespupillen straat- voetbalteam van WSE de dis trictfinales. Hiermee verover den zij een plaats in de halve landelijke finales. Esti Martina, Bianca Hamstra, Bethel Dawit en Sarah Eitjes spelen op 2 juni in Rotterdam om een plaats in de finale. Zij nemen het op tegen de meisjes van KFC’71 en AVC girls. De finale van het straat voetbal 1999 wordt gespeeld op 5 juni bij het stadion van Willem II in Tilburg. Het Shell- WADDINXVEEN - Na de te leurstellende tweede plaats van vorig seizoen waarin op I punt verschil het kampioenschap aan RVC’33 moest worden gelaten, is het de dames van WSE dit seizoen wel gelukt. Na een im ponerende reeks van 18 winst- partijen en twee gelijke spelen, kon tegen en in Woerden het kampioenschap worden be haald. Per bus vertrokken de gespannen WSE-dames naar Woerden, waar de zware wed strijd met 2-1 werd verloren. Concurrent Gouda speelde echter gelijk, waardoor de da mes van WSE niet meer waren te achterhalen. Met 56 punten uit 21 wedstrijden en 137 doel punten voor en slechts 18 te gen. Er volgde een uitbundige feest- zondag met leider Ton Hors man en leider/trainer Henk Smakman. Er wachtte hen bij WSE een Chinese rijsttafel op het hoofdveld en er speelde li ve muziek. Inmiddels is ook weer het Groene Hart toernooi van Mocht u interesse hebben, neem dan contact op met Ruud de Lange. (tel:0182-610002) regio moeten gaan waarma ken. Voor de familie Van Ham is Bianca de laatste telg die is doorgedrongen tot de beste speelsters van de regio. De zusjes Vera en Marion gingen haar reeds voor. Kortom, het handbaltalent zit bij de familie van Ham in het bloed. Bestuurs lid Hans van Stel zegt dat RO- WAH trots is op Bianca, en wenst haar veel succes. Immers, voor een kleine ver eniging als RO- WAH is dit een prestatie van formaat. Na 30 mei zal de le zer van het Weekblad voor Waddinxveen worden geïnfor meerd over het verloop van de vaderlandse titelstrijd. WADDINXVEEN - Het seizoen voor de disci pline luchtgeweer zit er op. De jeugdige in Wad dinxveen woonachtige, Niels Pereboom heeft daarbij meerdere malen van zich doen spreken. WADDINXVEEN - In het Gouwebad De Sniep te Wad dinxveen is op dinsdag 18 mei weer voor het A-diploma ge zwommen. De beoordelingscommissie be stond uit Wim van Minnen, Rob Hogerbrugge en Jacco Rijnsburger. Er waren deze keer 49 kandi- daatjes die allemaal zijn ge slaagd. De namen van de kinderen die hun A-diploma gehaald hebben, zijn: Daisy Kruidenier, Arietta Kranendonk, Scarlett Rebel, Marloes Hogendoorn, Hannes Gouka, Jeffrey Bakker, Sandra v.d. Werf, Yoshi Versluis, Sjoerd Brand, Dominique Hof, Fleur Baerwaldt, Timothy Veel, Manon Vreeburg, Iris Bijkerk, Danny Warmelink, Carmen Roorda, Eline van Nimwegen, Daan Rosbergen, Mitchell Maatje, Hanna van Veen, Cat Stubbe, Romee Bonefaas, Su sanne Seyn, Maarten Stoute, Eric Louwerse, Marit van Dam, Benita Brouwer, Michael Vis ser, Tom Onderwater, Ricardo Holman, Kim Blok, Jelmar Oomkens, Lisette van Zanten, Stan Philipsen, Brend Fianen, Jonathan Voorwinden, Lorenzo Sambataro, Marisa Boom, Erik Hamoen, Rick Bregman, Den nis van der Kooy, Diony Scharff, Linda van Dortkroon, Stefan van Noort, Jasper Jans sen, Edwin Peek, Niels Ver schoor, Samuel Mooijman en Marten Rijneveld. w Wi Q A w 4 «ma 4 r

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 31