Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Zevenhuizen Boskoop Waddinxveen Hazerwoude-dorp F makelaardij NVM gara^nt'^é Ell Moi Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Karakteristiek woonhuis, bouwjaar 1933, gelegen op 513 m2 eigen grond op mooie lokatie nabij winkels en sport velden. Inhoud woning ca. 350 m3. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met trapopgang, toilet en toegang tot ruime kelder met meterkast; Eenvoudige keuken; Ruime doorzonwoonkamer met stijlvolle open haard, diverse erker- partijen en enkele originele glas-in-lood ramen. Ie Verdieping: Overloop met 2e toilet; Badkamer met ligbad en wastafel; 3 Slaapkamers waarvan 2 met vaste kasten en 1 met stookruimte met c.v. (1989) en toegang tot balkon. Er is een ruime tuin rondom de woning met vrijstaande stenen berging en vrijstaande houten garage. De woning bevindt zich nog vrijwel geheel in oorspronkelijke staat. Oplevering in overleg. Goed onderhouden 4-kamer apparte ment op de derde etage. Het complex is gelegen aan de rand van Waddinxveen op korte afstand van winkels en scholen. Bouwjaar complex ca. 1967, lift aanwezig. Vloeroppervlakte ca. 85 m2. Indeling: Entree/hal met vaste kast en toilet met fonteintje; Woonkamer met semi-open eetkeuken met diverse inbouwappara- tuur, te weten: afzuigkap, elektrische oven, gaskookplaat en koelkast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kastenwand; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 toegang heeft tot het over de gehele breedte gelegen balkon; Badkamer met douchehoek en wastafel. Het appartement is gedeelte lijk voorzien van dubbel glas en heeft een inpandige berging op de begane grond. De servicekosten bedragen 295,- (inclusief voorschot). Oplevering medio september 1999. Garagebox in onderbouw van apparte mentencomplex voorzien van nieuwe deur, nieuwe sloten en nieuw vloeranker voor bijvoorbeeld motor. Oplevering eind 1999. Garage aan de Werumeus Buninglaan 9F Vraagprijs 42.500,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Mooi gesitueerd vrijstaand woonhuis Piasweg 11 Vraagprijs 598.000,- k.k. Ruime dijkwoning met leuke ligging Kleikade 29 Vraagprijs 331.000,- k.k. 4-kamer appartement op 3e etage Werumeus Buninglaan 82 Vraagprijs 215.000,- k.k. Ruime, goed onderhouden eengezinswoning Kratonlaan 126 Vraagprijs 365.000,- k.k. Goed onderhouden woning met zonnige tuin! Jan Willem Frisoweg 55 Vraagprijs 275.000,- k.k. Leuke maisonnette bovenwoning (3-kamer) met uitzicht op "De Gouwe". Bouwjaar 1930. Indeling: Entree, trap opgang naar de le woonlaag met woon kamer die is voorzien van een laminaat- vloer en een schouw (gas), semi open keuken met koelkast, gaskookplaat en vaatwasser, toegang tot toilet en het balkon aan de achterzijde. Op de 2e woonlaag treft u allereerst een overloop met werkhoek en vaste kast met badgeiser, 1 slaapkamer aan de voor zijde en 1 slaapkamer aan de achterzijde en de badkamer die is voorzien van douchecabine, wastafel en aansl. was- apparatuur en die toegang geeft tot het dakterras. Moderne 2-onder-l kap woning met garage en prachtig uitzicht over boom kwekerijen. Wonen in de natuur op korte afstand van scholen, winkel centrum en overige voorzieningen. Bouwjaar 1992, 639 m2 eig. grond en ca. 425 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met garderobe, trap kast en toilet met font.; Riante L-vormige woonkamer, afgewerkt met een fraaie visgraat parketvloer (Bruynzeel); Open keuken (Bruynzeel) in witte uitvoering en met moderne inbouwapparatuur. le Verdieping: Overloop met vaste kast; 2 Slaapkamers en 1 werk-/studeerkamer; Geheel, licht betegelde badkamer ingericht met ligbad, douchecabine, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: Voorzolder met aansl. wasapp. en combi- ketel; 1 Slaapkamer met groot zijraam en bergruimte achter de knieschotten. Terras aan achterzijde en via Bankirai brug verbinding met de fraai aangelegde tuin (W) aan leuke waterpartij en met blijvend vrij uitzicht. Prettige voorzie ningen zoals tuinhuis, moestuin, goede beschoeiingen, erfafscheidingen etc. Aan voorzijde opstelplaats voor auto op eigen terrein. Deze goed verzorgde woning is gelegen in een moderne, kindvriendelijke woonwijk nabij het centrum van Boskoop. Leuke maisonnette bovenwoning Nesse 44 Vraagprijs 239.000,- k.k. 3-kamer appartement op top etage Juliana van Stolberglaan 30 Vraagprijs 190.000,- k.k. Vooroorlogse eengezinswoning (type dijkwoning) met zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde vrij uitzicht over de polder. Gelegen nabij de oude dorps kern. Bouwjaar ca. 1930,120 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast; Woonkamer v.v. granol wandafwerking en met trap naar de in het onderhuis gelegen keuken, le Verdieping: Overloop met toilet en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de achter zijde. 2e Verdieping (via vaste trap bereikbaar): Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met Velux dakvenster; 2 Slaapkamers aan de voorzijde met Velux dakvenster. In het onderhuis treft u nog de eetkeuken, c.v.- ruimte met aansl. wasapparatuur, de badgelegenheid met ligbad en wastafel en een separaat toilet. Verder biedt de woning een ruime achtertuin (ca. 17 m. diep) met houten berging. Dakopbouw (2e verdieping) uit 1994 is volledig geïsoleerd. Oplevering medio december 1999. Ruime, goed onderhouden eengezins woning die u o.a. een keurige met sier bestrating aangelegde voor- en achter tuin biedt. Bouwjaar 1985,124 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met toilet (hang- closet) met font.; Open keuken aan voorzijde in U-opstelling en v.v. ker. kookplaat, afzuigkap, koel- en vrieskast en 10 1. close-in boiler; Tuingerichte woonkamer met trap-/provisiekast. De begane grondvloer is v.v. plavuizen (terra), le Verdieping: Overloop; 1 Slaap kamer aan voorzijde; 2 Slaapkamers aan achterzijde; In 1997 geheel vernieuw de badkamer met ligbad, afz. douche (2 therm, kranen), wastafel met meubel en designradiator. 2e Verdieping: Grote open zolderberging (v.v. 2 Velux tuimel ramen) met c.v.-kast met Fasto combi- ketel en een bergkast. Deze verdieping is geschikt om nog 2 extra kamers te creëren. Verder treft u in de achtertuin 2 houten bergingen en biedt de woning voldoende parkeergelegenheid aan de voorzijde. Oplevering medio maart 2000. Deze eengezinstussenwoning met vrij staande stenen berging in de voortuin is gelegen op korte afstand van winkels, scholen e.d. Bouwjaar 1959,105 m2 eigen grond en ca. 250 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje en afzuiging; Doorzonwoonkamer; Open keuken voorzien van diverse inbouw apparatuur, te weten: koelkast, kerami sche kookplaat, oven en afzuigkap, le Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers; Luxe badkamer met zwart gemarmerde tegelvloer, wit sanitair, hangend toilet, wastafelmeubel, douchecabine en afzuiginstallatie. 2e Verdieping: Voorkamer met balkon; Semi-open slaapkamer met dakkapel voorzien van berg- en c.v.-ruimte (Radson combiketel, anno 1996). Deze goed onderhouden woning heeft zowel een voor- als achter tuin (Z). Oplevering medio augustus 1999. 2-onder-l kap met garage en zeer diepe tuin! Zinkeling 92 Vraagprijs 639.000,- k.k. Op de top etage gelegen driekamer appartement nabij het centrum van Waddinxveen. Bouwjaar complex circa 1960. Indeling: Entree/hal met meter kast, vaste kast en toilet met fonteintje; Woonkamer met kunststof kozijnen, dubbel glas, moederhaard t.b.v. c.v.- installatie en vaste kasten; Gesloten keuken met kunststof fronten en RVS- blad; Vanuit de keuken toegang naar balkon met balkonkast; 1 Slaapkamer met vaste kast en openslaande deuren naar klein balkon aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast en aansluiting wasapparatuur; Moderne volledig betegelde badkamer met douche en wastafel. De woning heeft een inpandige berging op de begane grond. Oplevering medio juli 1999. Moderne 2-onder-l kap woning Dorpsstraat 1 Vraagprijs 405.000,- k.k. Deze 2-onder-l kap woning is gelegen op korte afstand van de dagelijkse voor zieningen en aan de zijde richting Boskoop. De woning is gebouwd in 1990 en biedt u 172 m2 eigen grond en ca. 360 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met vloertegels, meterkast en toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer met gespachtelputzte wan den en laminaatvloer; Open Bruynzeel keuken voorzien van diverse apparatuur, le Verdieping: Overloop met ruimte voor wasapparatuur; 2 Slaapkamers aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaap kamer aan de achterzijde; Volledig betegelde badkamer met ligbad en wastafel. 2e Verdieping: Voorzolder met Ferroli Agpo c.v.-ketel; Werkruimte op de overloop; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster en bergruimte. De tuin is zowel aan de voor-, zij- als achterzijde (NO) gesitueerd en voor een gedeelte aan een waterloop. Oplevering medio augustus 1999. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: http://www.hof-makelaardij.nl HH Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. lij MO Van’t Hof heeft weer heel wat in huis! I MM I •M i i 5 van’t hof se» MM nam DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING H TEGEN VERBORGEN GEBREKEN.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 32