WADDINXVE EN KI Sportdag Asielzoekerscentrum op W.S.E.-terrein Woonwagenbewoners eisen duidelijkheid Circus Bavaria komt naarWaddinxveen OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Rommelmarkt Gereformeerde kerk Poging tot en diefstal auto N T E R U R G E E B E E M K VERKIEZINGEN EUROPEES PARLEMENT Tien teams Geen ontvangen? Bel 0182 - 63 03 32 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN GROEN TEST RAMPENSIRENE COLLECTEROOSTER GELUIDHINDER BOUWZAKEN BEZWAAR VERGADERINGEN RUIMTELIJKE ORDENING MILIEUZAKEN PAGINA 3 WOENSDAG 26 MEI 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN 1 2 boorinstallaties op perceel Zuidelijke 624624 624680 Rij- Gemeentehuis postadres telefax 624622 624767 624500 612570 1 2 De aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur ter inzage ligt bij de afdeling VROM. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit sta mensen uit het kamp. Er doen ook genoeg mensen mee die normaal niet aan sport doen. Ze zijn erg enthousiast1, aldus een organisator. De deelnemers werden ver deeld in tien teams die ieder een parcours aflegden van eveneens tien spelen. Zo deed ieder team hetzelfde. De or ganisatie streefde ernaar om individuele spelen, teamspor ten en samenwerkingssporten in het programma te stoppen. 08.30-14.00 uur 08.30 -12.30 uur 19.00 -20.30 uur „Zo moeten bij een spel twee teams gaan samenwerken maar een stop verder moet het team weer proberen te winnen van het andere1, aldus een begeleider. Tot slot had den de deelnemers nog drie sporten waarbij ze zelf een topprestatie moesten leveren; het touwtjespringen, de sprint en op de racefiets die was aangesloten op een snelheids meter. De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geopend van 08.30 -14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 -17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). dium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgeno men bouwplan. Groensvoorde t.h.v. nr. 170, 1 es en 1 iep (een tweetal berken blijft gehandhaafd) asielzoekerscentrum sinds drie maanden goede contac ten onderhouden met de voetbalvereniging. „Maar ook vele andere ondernemers en verenigingen waren behulp zaam bij het organiseren van deze dag. Zo leverde de plaat selijke HCW de hockeyspul- len en kregen we ook gratis vaantjes ter beschikking ge steld1, zei een organisator. Zelfs het weer werkte mee aan deze eerste sportdag van het asielzoekerscentrum in Waddinxveen. (Foto: Sjaak Noteboom.) Op deze markt zijn veel bruik bare spullen te koop voor een leuk prijsje. De opbrengst van de markt is bestemd voor een aantal goede doelen en de Ge reformeerde kerk Waddinx veen. Bijna 200 vrijwilligers zijn op die dag bezig met het verkopen van allerlei spullen die vanaf fe bruari bijeen zijn gebracht. Al les is gesorteerd en nagekeken of het bruikbaar is. We hebben meubelen, kleding, boeken, pla ten, keukenspullen, witgoed, Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer B. Kramer van de afdeling Publiekszaken, telefoon 62 47 06. 06 juni t/m 12 juni 13 juni t/m 19 juni 20 juni t/m 26 juni 28 juni t/m 03 juli 11 12 13 stemlokaal Gemeentehuis Wijkgebouw Zonnig Zuid Het Nieuwe Trefpunt De Hoeksteen Immanuelkerk Bethelkerk De Regenboog (school) Anne Frankcentrum Ontmoetingskerk De Leilinde (school) Dick Brunaschool Wijkgebouw Zuidhonk De Morgenster adres Raadhuisplein 1 St. Victorstraat 4 Stationsstraat 18 Esdoomlaan 2 Pr. Bernhardlaan 2 Bilderdijklaan 2 Jacob Catslaan 3 Jan van Bijnenpad 1 Groensvoorde 3 Lindengaarde 17a, (ingang Wadde) Sperwerhoek 6 Zuidplaslaan 552 Sterrenlaan 1 Raadhuisplein 1 (0182) Postbus 400, 2740 AK De sportdag werd gehouden op het W.S.E.-terrein omdat de medewerkers van het VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN WADDINXVEEN - Voor de eerste keer in de geschiedenis van het asielzoekerscentrum in Waddinxveen is er vrijdag 21 mei een sportdag gehou den op het terrein van voet balvereniging W.S.E. Op woensdag 2 juni 1999 om 12.00 uur worden de rampensire nes getest. Deze sirenes klinken éénmaal per jaar met geluid om te horen of het geluid nog goed werkt. OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. De dag begon iets verlaat door oponthoud van enkele deelnemers. Volgens een be geleidster had dat te maken met het te strakke tijdschema. „Eer dat alle mensen zijn op gestaan en klaar zijn om te vertrekken...1 Het evenement startte met ongeveer dertig deelnemers. Volgens een begeleider zou het aantal deelnemers nog stijgen in de loop van de dag want er hadden 91 mensen in getekend. De inwoners van het asielzoekerscentrum spe len normaal voetbal, volleybal en basketbal op het kamp. Nu kregen ze de gelegenheid om eens andere sporten te beoe fenen. Sporten zoals hockey, dat veel inwoners van het kamp al in hun geboorteland kenden, maar er waren ook spelen waar de mensen waar schijnlijk nog nooit van had den gehoord. Zo was er een begeleider van Korbis die de mensen de basisbeginselen van het korfbal ging uitleggen. Verder konden de deelne mers touwtrekken, kruiwa genrace en diverse behendig heidsspelen doen. „Het is een beetje een dagje uit voor de auto die geparkeerd stond aan de Groensvoorde en een auto die geparkeerd stond aan het Jan van Bijnenpad. Uiteindelijk is een auto gesto len die geparkeerd stond aan de Sparrengaarde. Het betreft een grijze Volkswagen Golf, die later in Gouda is teruggevon den. De bewoners wilden met hun actie aandacht vragen voor hun problemen. Het botert al jaren niet met de omwonenden in de Zuidplas. Volgens de bewoners ontvangen zij dreigbrieven, worden ze vals beschuldigd en met de nek aangekeken en las tig gevallen door telefoonter- reur. Het appartementencom plex dat naast de woonwagens in aanbouw is, betekende de bekende druppel. „Wij hebben er geen zin in dat mensen op ohs bord kijken1, aldus een bo ze bewoner van het kamp. Volgens de woonwagenbewo ners worden ze aan het lijntje gehouden door de gemeente en zijn ze nergens welkom. „De Geregeld worden de sirenes getest zonder geluid; u merkt daar niets van. Slechts éénmaal per jaar hoort u de sirenes loeien. Dit jaar is dat op woensdag 2 juni 12.00 uur. U hoeft dan niets te doen. Als de rampensirene op een ander ogenblik afgaat, dan is er wel sprake van alarm. Dan gaat u direct naar binnen, sluit ramen en deuren en zet de radio aan op de rampenzender, Radio West, FM 88.4 Mhz en FM 93.6 Mhz via de kabel. WADDINXVEEN - Op zater dag 29 mei wordt voor de 18e keer de rommelmarkt/bazar van de Gereformeerde kerk gehouden op het Evenemen tenterrein tegenover zwembad De Sniep in Waddinxveen. Uitoefening kiesrecht door personen die in dienstbetrekking zijn. Iedere werkgever wordt er aan herinnerd dat hij, o.g.v. artikel J10 van de Kieswet, verplicht is te zorgen, dat iedere kiezer, die bij hem in dienstbetrekking is, de gelegenheid krijgt zijn stem uit te brengen, voor zover dit niet kan buiten de vastgestelde arbeidstijd en mits de kiezer daardoor niet meer dan twee uur verhinderd is zijn werk te verrichten. Overtreding van dit voorschrift wordt bestraft met hechtenis of een geldboete. Stemmen bij volmacht of in een stembureau naar keuze van WADDINXVEEN - Met een kleinschalige actie eisten de woonwagenbewoners aan de Meteorenweg duidelijkheid van de gemeente over hun nieuw aan te wijzen stand plaats. Een auto met een aanhangwagen heeft gedurende enkele uren de Meteorenweg voor buurtbewoners afge sloten. Na de komst van burgemeester Jonkman werd de blokkade opgebroken. De politie heeft wel polshoogte genomen maar greep verder niet in. WADDINXVEEN - In de nacht van dinsdag I8 op woensdag I9 mei is geprobeerd 5 auto’s te stelen. Eén auto is daadwerke lijk gestolen. Drie pogingen werden gedaan op de Elzen horst. Steeds werd een slot ge forceerd en geprobeerd de be drading door te verbinden. Dit werd ook geprobeerd bij een Overzicht locaties stembureaus stem district 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en documenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond COLLECTEN MAAND JUNI 30 mei t/m 05 juni Registratie als kiezer U kunt het college van B W vragen of u als kiezer bent geregi streerd. Als u vindt dat u niet of niet behoorlijk bent geregis treerd kunt u schriftelijk om verbetering van registratie vragen. Uw verzoek kunt u indienen bij de afdeling Publiekszaken. Nat. Epilepsie Fonds/de Macht van het Kleine AVO-Integratie Gehandicapten Maag Lever Darm stichting Nederland Rode Kruis Stichting Drumband "Cormula's" Alle oproepingskaarten voor deelname op 10 juni 1999 aan de verkiezingen van de leden van het Europees Parlement zijn inmiddels bezorgd. Als u op de dag van de kandidaatstelling (28 april 1999) in het kiezersregister van de gemeente Waddinxveen was opgenomen en nog geen oproepkaart heeft ontvangen, kunt u contact opnemen met de afdeling Publiekszaken. de kiezer Bij de verkiezing van de leden van het Europees Parlement op 10 juni a.s. kunt u in een ander stembureau in Nederland stem- j men dan het stembureau waarvoor u een oproepkaart ontvangt. Ook kunt u een ander voor u laten stemmen. Meldingen De volgende meldingen o.g.v. A.M.v.B. krachtens art. 8.40 Wet Milieubeheer zijn ontvangen: Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven - de heer P. Baelde voor "De Kaashakker" V.O.F. op het perceel Passage 19; Besluit gasdrukregel- en meetstations- Energiebedrijf Midden Holland op een Dwarsweg hoek Noodweg Besluit opslag propaan - de heer P. Drost op het perceel Wilhelminakade 94 Besluit houtbewerkende bedrijven WADDINXVEEN - Circus Ba varia is weer in het land. Dat betekent voor het Nederlands publiek weer een prachtkans om in het warmrood getinte chapiteau van dit gezellige Vlaamse familiecircus de rijke traditie van het klassieke cir- cusspel te gaan beleven. Circus Bavaria komt op dinsdag I juni - 16.15-19.00 uur), woensdag 2 juni - (15.00-19.00 uur) en donderdag 3 juni - (I6.15 uur) naar Waddinxveen. De voorstellingen worden ge geven op het Evenemententer- school vindt dat het met onze komst onveilig wordt1, zegt een bewoner die vervolgens een ci taat uit de mond van een schoolvertegenwoordiger ge daan tijdens een raadsvergade ring laat zien uit Woonwagen nieuws, hun eigen maandblad. Volgens een woordvoerdster van de gemeente zei de burge meester tijdens zijn bezoek aan het kamp dat de gemeente ’de mogelijkheden onderzoekt om uit de problemen te komen’. Dus ook van een mogelijke ver huizing naar de Coenecoop-lo- catie. De voorlichtster houdt alle mogelijkheden open, ook het handhaven van de plaats waar ze nu staan. Publieksvoorlichting Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids VERZOEK HOGERE GRENSWAARDE EN OPENBARE ZITTING B W hebben het voornemen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een verzoek in te dienen tot het vaststellen van een hogere grenswaarde als bedoeld in het "Besluit grenswaar den binnen zones langs wegen" voor de geluidsbelasting van het perceel ten noorden van Noordeinde 122a. Voor dit per ceel is een bouwaanvraag ontvangen voor het oprichtenvan een agrarische bedrijfswoning bij de aldaar gevestigde boomkweke rij t.b.v. waarvoor een vrijstellingsprocedure (art. 19 Wet Ruim telijke Ordening) moet worden gevoerd. Deze locatie zal als woningbouwlocatie - in de vorm van een zogeheten "agrarisch bouwblok sierteelt" - worden opgenomen in het in voorberei ding zijnde ontwerp-bestemmingsplan voor het betreffende gedeelte van het landelijk gebied, mede met het oog op de ont wikkeling van het Bentwoud. Het verzoek met de daarbij behorende stukken ligt m.i.v. 27 mei 1999 twee weken ter inzage bij de afdeling VROM, op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunt u tegen het voornemen schriftelijk bedenkingen indienen. Tijdens de openbare zitting, die voor dat doel wordt belegd op woensdag 9 juni 1999, aanvang 16.30 uur, in het gemeentehuis kunt u opmerkingen maken ten aanzien van het ontwerpver- zoek. rein aan de Dreef/Sniepweg. Openingstijden Circuskassa: dagelijks van II.00 tot I2.3O uur en één uur vooraf aan de voorstelling. Het familieprogramma van Cir cus Bavaria staat bol van ver rassingen en poëzie. Nog maar nauwelijks bekomen van een uiterst bekoorlijke presentatie, temidden van prachtige ensce neringen en een uiterst ver zorgde kostumering, vraag je je bij het volgende nummer al weer af: Is dit een mens of toch een pop? BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN De volgende bouwaanvragen/meidingen zijn ontvangen: - Aldebaran 14, het oprichten van een tuinberging De Genestetlaan 96, het plaatsen van een dakkapel op het ach- tergeveldakvlak - Haverakker 2 t/m 40, Graanakker 51 t/m 155, Graanakker 52 t/m 116, Gerstakker 1 t/m 73, Korenakker 1 t/m 81 en Lin zenakker 2 t/m 60, het gedeeltelijk veranderen van 222 wonin gen - Bredeweg nabij nr. 1, het oprichten van een warenhuis en een sorteerruimte - Jupiterlaan 12, het plaatsen van een dakkapel op het achterge- veldakvlak - Woubrechterf 70, het gedeeltelijk veranderenen het vergroten van een woning Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende beschikking, kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. U mag niet op uw gegeven volmacht terugkomen. Eens gege ven blijft gegeven. U mag niet meer zelf aan de stemming deel nemen. Degene, die voor u gaat stemmen mag niet meer dan - twee volmachtstemmen uitbrengen. Totaal kan hij drie keer stemmen. Twee keer voor een ander een keer voor zichzelf. Meubel Reparatie Dienst op een perceel op het bedrijventer rein Coenecoop project II, bedrijfsunit 4 Vanaf 27 mei 1999 liggen de ontwerpbesluiten en de meldingen vier weken (tot 24 juni 1999) en de besluiten zes weken (tot 8 juli 1999) ter inzage bij de afdeling VROM, op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur en op verzoek op de maandagavonden gedurende drie aaneengesloten uren (tel. 62 48 38). Besluit Op 18 mei 1999 zijn Wet milieubeheervergunningen verleend aan: - Van Noort Bedrijfsmiddelen B.V., veranderen inzake uitbrei ding binnen de inrichting vanwege het stallen van vier vrachtwa gens met gasflessen op het terrein van de transport- en verhuis- onderneming op het perceel Coenecoop 449; - Cammeraat V.O.F. Timmer- en aannemingsbedrijf, verande ren inzake uitbreiding van de inrichting i.v.m. de aanschaf van een heftruck met een LPG-reservoir op het perceel Dorpstraat 76a; - Shell Nederland Verkoopmaatschappij B.V., een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een tankstation voor motorvoertuigen op het perceel Henegouwerweg 26. Tegen de besluiten kunt u tot 8 juli 1999 beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA, 's-Gravenhage (in tweevoud). Tegelijkertijd kunt u een verzoek tot voorlopige voorziening indienen bij de voorzitter van deze Afdeling op hetzelfde adres. Voor beide gevallen is griffierecht verschuldigd. Beroep kan worden inge steld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit; de betrokken adviseurs; degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van een besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingé bracht tegen het ontwerp van een besluit. Stemmen bij volmacht. B Wilt of kunt u zelf niet uw alleen nog door een ander laten doen door over te dragen aan een andere kiezer. De kiezer moet in hetzelfde stemdistrict zijn geregistreerd als waar u bent geregistreerd. U en degene, die voor u gaat stem men moeten op de oproepingskaart in het daarvoor bestemde vak hun handtekening zetten. Geef uw kaart pas aan een ander mee, nadat uzelf heeft ingevuld welke kiezer voor u gaat stemmen. Deze kiezer kan uw volmachtstem uitsluitend gelijktijdig uit-' brengen met zijn eigen stem. Hij kan bijvoorbeeld niet eerst 's- morgens zelf gaan stemmen en dan later bijvoorbeeld 's mid dags nog eens voor u gaan stemmen. Met uitzondering van stemlokaal 9 (Ontmoetingskerk) zijn de stemlokalen zodanig gelegen en ingericht dat mindervaliden zonder grote problemen deze stemlokalen kunnen bezoe ken. I.v.m. verbouwingswerkzaamheden kan het zijn dat dit stem lokaal voor mindervaliden minder goed toegankelijk is. Wel licht is stemmen bij volmacht of het stemmen in een ander stemlokaal een optie om eventuele problemen te voorko men. -U EXTRA VERGADERING COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING en ECONOMISCHE ZAKEN op woensdag 26 mei 1999, aanvang 20.00 uur. Op de agenda o.a.: - concept raadsvoorstel inzake voortgang ontwerp-bestemmings plan "Centrum 99". De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeshoek van de publiekshal ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunt u gebruikmaken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. VERZOEK OM (TIJDELIJKE) VRIJSTELLING Aanvragen om afgifte van een bouwvergunning zijn ingediend voor: Kerkweg-Oost 159: het oprichten van een rijwielberging op de achterzijde van het perceel; Noordeinde ten noorden van huisnr. 122a: het oprichtén van een opslagloods en van een agrarische bedrijfswoning ten behoeve van de aldaar gevestigde boomkwekerij. De verzoeken kunnen pas worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling (art. 19 WRO) omdat de bouw niet in overeen stemming is met de ter plaatse geldende bestemmingsplan nen "Stationsstraat"; "Landelijk Gebied West", en na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Gede puteerde Staten (art. 19 WRO jo art. 50, lid 5 Woningwet). B W hebben het voornemen de gevraagde vrijstelling te verlenen, bij G.S. de vooraf benodigde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst daarvan de gevraagde bouwver gunningen te verlenen. De verzoeken om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, liggen m.i.v. 27 mei 1999 twee weken ter inzage bij de afdeling VROM, op werkda gen van 08.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunt u tegen het voornemen schriftelijk bedenkingen indienen. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw -uitsluitend op afspraak- maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Verkeer. radio’s, televisies, bloemen, planten, handwerken, speel goed, glaswerk en nog veel meer te koop. Daarnaast is er ook veel gezelligheid: spelletjes, Rad van Fortuin en een terras je- Iedereen is van harte welkom vanaf 09.00 uur ’s morgens, de markt sluit om 16.00 uur. Ontwerpbesluiten B W hebben het voornemen vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: - de heer O.O. Spruijt, een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een rundvee- en akkerbouwbedrijf op het perceel Noordeinde 2; - Hamstra B.V., oprichten en in werking hebben van een installa tie- en reparatie-onderhoudsbedrijf van boorinstallaties op het perceel G. v. Dort Kroonweg 12; - karnat Holding B.V., oprichten en in werking hebben van een machinefabriek op een perceel op het bedrijventerrein Coene coop, nr. n.t.b., kad. bekend gemeente Waddinxveen, sectie E, nr. 681 (ged.); - Papierwarenfabriek Dorgelo B.V., oprichten en in werking hebben van een papierwarenfabriek/drukkerij op het perceel op het bedrijventerrein Coenecoop, nr. n.t.b., kad. bekend gemeente Waddinxveen, sectie E, nr. 681 Tegen de ontwerpbesluiten kunt u tot 24 juni 1999 schriftelijke bedenkingen indienen bij het college van B W. Tot deze datum kunt u voor een gedachtewisseling over de ontwerpbe sluiten of het mondeling inbrengen van bedenkingen daartégen I een afspraak maken, tel. 62 48 38. Uw persoonlijke gegevens worden, indien u dit wenst, niet bekend gemaakt. U moet een verzoek daartoe schriftelijk in'dienen, tegelijk met uw bedenkin gen. Alleen als u tijdig bedenkingen uit tegen een ontwerpbe sluit kunt u later beroep instellen tegen het definitieve besluit. stem uitbrengen dan kunt u dit nu uw oproepingskaart VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/INGESTEMDE MELDINGEN - Antares 6, 8, 10 en 12, het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van vier woningen - Bredeweg 23, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een kantoorgebouw - Joke Smithoeve 8, het oprichten van een tuinberging - Gerstakker 100 en 102, het gedeeltelijk veranderen en vergro ten van twee bergingen - Troelstrahoeve 52, het oprichten van een tuinberging - Zuidplaslaan 105, het plaatsen van een dakkapel op het achter- geveldakvlak - Aletta Jacobshoeve 6, het plaatsen van een dakkapel op het achtgeveldakvlak Stemmen in Nederland in een stembureau naar keuze. A Als u niet in uw eigen stembureau kunt of wilt stemmen, maar wel persoonlijk uw stem wilt uitbrengen dan kunt met een (gra- tis) kiezerspas in geheel Nederland in een willekeurig stembu- j reau gaan stemmen. U moet dan uiterlijk 4 juni 1999 persoonlijk uw oproepingskaart voor de verkiezing van 10 juni 1999 bij de balie van de afdeling Publiekszaken overleggen. Uw oproepingskaart wordt meteen omgezet in een kiezerspas. U kunt uitsluitend met de aan u verstrekte kiezerspas aan de stemming deelnemen. Als u deze pas kwijtraakt kan geen nieuwe worden verstrekt.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 3