Elke ochtend... I jim ml! Uniek bij Be Fair-tennis Waddinxveense afdeling Charter Lions Club opgericht Rijn en Gouwe Optreden Concordia tijdens intocht avond vierdaagse Klaverjassen in de Paddestoel I I I I I I I I I I I I I i Sportweek Waddinxveen in eindfase I I wcKcn vuui reven uui iri ue uux vuui uerc vrijblijvende kennismaking betaalt u 14,75. I ^~P I I I I I I I I Gerard van Ommeren snelschaakkampioen Braderie in Waddinxveen fcJi g I in I W w I 1 Wie nu kiest vooreen kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vier weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze 9^ 4 is PAGINA 17 WOENSDAG 9 JUNI 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN op Rijn en Gouwe. Naam: Adres: Plaats: ■1 Het orkest zal een aantal muziekwerken ten gehore brengen waaronder voor namelijk wat lichtere mu ziekwerken, zoals Arsenal, een concertmars, Liverpool Sound Collection een me- adly van Engelse songs. Kil ling me softly, Sinatra in Concert, het bekende Sing, Sing Sing en de mars Stars and Stripes. WADDINXVEEN - Het zit er bijna op. De Sportweek Waddinxveen 1999, die voor de 54-ste keer wordt gehou den, gaat de laatste week in. Op het programma staan nog de biljartfinale op don derdag 10 juni in café Sport (aanvang 20.00 uur) en het koppelklaverjassen op zater dag 12 juni in restaurant De Unie (aanvang I 1.00 uur). Op woensdag 16 juni vindt in wijkgebouw De Boog de evaluatie plaats over de afge lopen Sportweek. Iedereen die op enigerlei wijze is be trokken bij de organisatie van de onderdelen is dan van harte welkom. De bijeen komst, waarbij van gedach ten gewisseld kan worden over wat goed dan wel niet goed is gegaan, begint om 20.00 uur. Op woensdagavond 2 juni werd volop gebridged in het Anne Frank-centrum. Don derdag 3 juni werd door de biljarters de kruisfinale afge werkt in eetcafé De Dia mond. Zaterdag 5 juni werd het schoolvoetbal afgerond met de daaraangekoppelde jeugdzeskamp op het com plex van de de voetbalver eniging Waddinxveen. Na het afgelasten van de geplan de voorronde op woensdag WADDINXVEEN - Het is weer de tijd voor muziek vereniging Concordia uit Waddinxveen, om met dit zomerse weer buitenoptre dens te geven, of mee te doen aan buitenactiviteiten. Zo zal het harmonie-orkest hun medewerking verlenen aan de intocht van de Avondvierdaagse die deze week in Waddinxveen wordt gehouden. Vanaf ongeveer 19.15 uur, kunnen deelnemers aan de vierdaagse en de familie, vrienden of kennissen die de deelnemers binnen jui chen de harmonie horen en zien op het terrein van CW Be-Fair te Waddinx veen. F 2 juni (er werd onweer voorspeld) werden de 44 poulewedstrijden afgelopen zaterdag 5 juni soms in stro mende regen afgewerkt. On der aanzienlijk betere weer somstandigheden werden om 15.00 uur de finalewed strijden begonnen. Bij de meisjes werd de finale ge speeld tussen de Leilinde A en de Wingerd. De Wingerd won met 3-1 en werd bij de meisjes Sportweekkampioen 1999. Bij de jongens werd de finale afgewerkt in een kleine competitie tussen de poule- winnaars. Dick Bruna A, die tweemaal gelijk speelde en daardoor 2 punten behaalde, eindigde op de vierde plaats. Koninging Beatrix won een keer en behaalde hiermee 3 punten en werd hierdoor derde. De Oranjelaan en de Bethel behaalden ieder 5 punten. Bij het nemen van de strafschoppen bleek de Oranjelaan het sterkst. De Bethel werd daardoor twee de en de Oranjelaan mocht zich Sportweekkampioen 1999 bij de jongens noemen. Houthandel Houtex had voor de spotiefste ploegen een beker beschikbaar ge steld. Bij de meisjes ging de sportiviteitsbeker naar De Leilinde B en bij de jongens naar de Rehoboth. (t/m 14 jaar). Ron Droog won zijn zesde prijs op rij in de laat ste zes toernooien! Nu was hij tweeede in groep D (t/m 12 jaar). ook de mix van Helène Leer en Derek Rietveld. De damessing- le, gespeeld door Caroline Baas, werd een zeer spannende driesetter die gewonnen werd door Caroline. De herendubbel werd verloren en dus hing alles af van de da- mesdubbel. Het werd een zin derende partij die uiteindelijk in driesets gewonnen werd door Caroline Baas en Yvonne Hoogeveen. met 22 leden van verschillende leeftijden, werkzaam in diverse beroepsgroepen, met ver schillende wereld-, geloofs- en politieke over tuiging, en woonachtig in Waddinxveen en om geving. Van belang is dat de leden niet alleen vervuld zijn van idealisme, maar tevens dienen te beschikken over realiteitszin en de nodige bescheidenheid. Juist deze bundeling van ken nis, interesses en vriendschap leidt tot bijzon dere resultaten. Zo wordt er bijvoorbeeld het nodige gedaan voor gehandicapten. Lions Clubs werken bij voorbeeld aan blindenzorg, vakantie voor ge handicapten, maatschappelijke begeleiding, der de wereld programma’s en het behouden van culturele verworvenheden. Dit richt zich voor een groot deel ook op Waddinxveen. De gemeente Waddinxveen zal de komende tijd ongetwijfeld meer horen van Lions Club Tsuytende. Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad 1 Postcode: WADDINXVEEN - Zaterdag 5 juni vond de 'charter', de oprichtingsbijeenkomst van de Lions Club Waddinxveen Tsuytende plaats. De Lions Club maakt deel uit van de interna tionale Lions organisatie, met een ledental van bijna anderhalf miljoen en ruim 35.000 clubs. De Lions organisatie is in 1917 in de Verenigde Staten opgericht en komt voort uit saamhorig heidsgevoel, gastvrijheid, hulpvaardigheid, openhartigheid en de bereidheid gezamenlijk een samenleving op te bouwen. Deze eigen schappen vinden we ook terug in de doelstel lingen van Lions Club Tsuytende: bevordering van de beroepsethiek, het bevorderen van ver draagzaamheid tussen de volkeren van de we reld en het streven naar onderlinge vriend schap. Voorts staat de zorg voor de medemens centraal. Het devies van de Lions is dan ook 'we serve’, oftewel 'wij zijn dienstbereid’. De Lions Club Tsuytende begint haar bestaan de rij sloot. De tweede groep werd een prooi voor Maarten Vroegindeweij, die Hugo van Elteren voorbleef. Groep drie was voor Kevin Bakker, die jeugdkampioen Michiel Rensen naar de tweede plaats verwees. De jeugd van SV Moerkapelle was met acht spelers vertegen woordigd op de 25ste jeugd- schaakdag in Alphen a/d Rijn. Hiervan vielen drie man goed in de prijzen. Jesse van Elteren won met overmacht de groep B (t/m 16 jaar). Zijn broer Hugo van Elte ren deed hetzelfde in groep C WADDINXVEEN - Vrijdag I I juni is er weer klaverjassen voor volwassenen. Entree: 2,50 voor leden, 3,50 voor niet leden. Aanvang: vanaf 20.00 uur. WADDINXVEEN - Het Ie mix-team is zaterdag 29 mei in een zeer spannende wedstrijd kampioen geworden. Het is voor de tweede achtereenvol gende keer dat het Ie mix- team promoveert. Ze gaan nu Ie klasse spelen hetgeen voor Be Fair een unieke gebeurtenis is. Op zaterdag 29 mei moesten nog twee punten worden be haald. De single van Cees Boonstoppel ging verloren en MOERKAPELLE - Op de laatste schaakavond van het aflopende seizoen werd traditiegetrouw gespeeld om de snelschaaktitel. Schakem met vijf minuten be denktijd is een apart vak. Ger ard van Ommeren kan er wat van. In de eerste finalegroep legde hij beslag op de eerste plaats en dus op de titel. Een driemanschap volgde op een punt. Hiervan eindigde Dick Bac op de tweede plaats, terwijl Wim Vroegindeweij knap derde werd vóór Ben van Geffen. Jesse van Elteren werd vijfde, terwijl Arno Luinenburg Tel.:--- (voor controle op de bezorging) Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. WADDINXVEEN - De dag begon niet veel belovend. De regen kwam met bak ken naar beneden. Gelukkig herstelde het weer zich in de loop van de middag voor de deelnemers en bezoekers. Zo kon de jaarlijkse braderie ook dit jaar toch nog als een geslaagde dag in de an nalen. Er was dan ook veel te doen. Vele Toneelgroep Maskerade was slechts één van de veie voorstellingen in de openlucht. Vele kinderen keken ge boeid naar het schouwspel. I L* r kraampjes met de meest uiteenlopende koopwaar, vele podiumacts en attrac ties voor de kinderen. Iedereen kwam aan zijn trekken en dat was te merken aan de opkomst. Dikwijls schuifelden de mensen voetje voor voetje door de Dorpstraat. Zoals het hoort op een bra derie. BRADERIE IN WADDINXVEEN Vele winkeliers hadden een kraam opgezet. Maar bij slechts weinigen zullen kinderen zo vaak een prijs hebben gewonnen als bij het visspel. i De bra- M derie heeft de w scouts T een boel marsh mallows ge kost. Vele snoepers wilden deze Ameri kaanse lek kernij die gewarmd boven het vuur het lekkerst smaakt, wel even op warmen boven een vuurtje. Naar mate de dag vorder de, liepen steeds meer kin deren met een ’geknede’ ballonen over straat. On der belangstelling van jong én oud vertoonde deze clown zijn kunsten. r

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 17