HEIER VERWEIJ® Wie wil er een dijk van een salaris verdienen? CALCULATOR WERKVOORBEREIDER Servicemonteurs Binnendienst m/v van der linde KNIKARMSCHERMEN zonneschermen - rolluiken '/atexfa/t Voorkom lange levertijd. Bestel nu! Residence ADMINISTRATIEF MEDEWERKER fulltime (m/v) Wij bieden u een uitgebreide collectie. VERWEIJ HOUTTECHNIEK ’ZUID H0LLAND HOUTTECHNIEK schoonmakers m/v een commerciële collega met technisch inzicht Secretaresse Kennisgeving ontwerp-beschikking telefoniste/receptioniste Wet bodembescherming f zoekt een en een I Wij bieden: Bent u geïnteresseerd? 113 RECEPTIONIST(E)/ASSISTENT OFFICEMANAGER (m/v) l 1 Uw sollicitatie kunt u sturen aan: Henkel-Ecolab B.V. afd. Personeelszaken t.a.v. mevrouw B.W. Hol Postbus 2290, 3430 DL Nieuwegein De functie-eisen: U heeft een servicegerichte instelling. U heeft een opleiding op minimaal MTS-E-niveau. U heeft enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. U bent in het bezit van rijbewijs B. U woont in een straal van max. 30 km rond Montfoort. Smulders Floordress is een succesvolle leverancier van professionele hygiënesystemen aan schoonmaakbedrijven, gezondheidszorg, grootwinkel bedrijven, industrie, onderwijs instellingen en andere organisaties. Smulders Floordress is een onder deel van Henkel-Ecolab, één van de grootste leveranciers van hygiënesystemen ter wereld. Voor onze Technische Dienst zoeken wij op korte termijn enthousiaste IN ’T VEEN ADVOCATEN baan wei konten Een aantrekkelijke job in de schoonmaak? Een goede salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; collegiale werksfeer in een modem pand; Alle ruimte voor opleiding, zowel intern als extern. Neem dan snel contact op voor nadere informatie en/of voor het maken van een afspraak met David Verweij. met een opleiding op MTS-niveau; en/of ervaring in een soortgelijke, functie in de houtbranche; en affiniteit heeft met automatisering/AutoCad-systeem. met een opleiding op MTS-niveau; en/of ervaring in een soortgelijke functie in de houtbranche; en affiniteit heeft met automatisering. INTERIEURVERZORGING Audipack Tel: (079) 593 16 71 Met spoed gevraagd: ervaren of leerling FUNCTIE-EISEN FUNCTIE-INHOUD Wij BIEDEN REACTIES Vakantiehulp Hoge Rijndijk 79,2415 AE Nieuwerbrug Tel. 0348 - 68 82 82 (010) 501 60 00 Voor meer informatie kunt u zich wenden tot mevrouw B.W. Hol, (personeelsfunctionaris), telefoon: 030 - 6082292. HEICOMBINATIE BODEGRAVEN B.V. 110 De functie: U maakt deel uit van onze Technische Dienst, die bestaat uit 14 personen (inclusief Buitendienst). In onze moderne werkplaats repareert u in een klein team reinigingsmachines en maakt u nieuwe machines afleverings- klaar. Zoek je in een rksfeer? Dan wij graag m contact met je J b u sine s s 'f^ss GK/WvW - WOENSDAG 9 JUNI 1999 PAGINA 26 en Tevens zoeken wij voor de vakantieperiode een 4 i ZH/085/0083/840 Dorpstraat 38, Waddinxveen, (0182) 61 23 73. Zijde 3, Boskoop, (0172) 21 25 44. ECOLAB The Service Company Basita Schoonmaakdiensten zoekt voor objecten in Boskoop en Alphen a/d Rijn. Tevens mogelijkheid voor opleiding tot machinist. r cent Tielweg 3 2803 PK Gouda tel. (0182) 69 00 00 fax (0182) 69 00 05 Wij zoeken mensen die graag met hun handen werken. .Ëz., Gedeputeerde Staten zijn voornemens te beschikken op grond van artikel 29 juncto 37 Wet bodembescherming en hierbij te bepalen dat op bovengenoemde locatie sprake is van een ernstig en niet urgent geval van verontreiniging. In het geïntegreerde werkprogramma bodemsanering is deze locatie geregistreerd onder Wbb-code ZH/085/00'83/840. Functieomschrijving: verzorging inkomende en uitgaande correspondentie; aannemen van binnenkomende telefoongesprekken; verzorging opmaak contracten en facturering; archivering; agendabeheer; ontvangen van bezoekeers; overige voorkomende werkzaamheden. Sollicitatie Herkent u zichzelf in dit profiel en bent u op korte termijn beschikbaar, stuur dan een sollicitatiebrief vergezeld van een goede kopie van uw identiteitsbewijs en een curriculum vitae voor vrijdag 18 juni naar Res idence Business Centres Gouda B.V., p/a postbus 111, 2470 AC Wad dinxveen, ter attentie van de heer E.J.L. van der Linden Bij deze functie staan flexibiliteit, representativiteit en zelfstandigheid voorop. heeft voor haar vestiging in Alphen aan den Rijn vaca tures voor de functies van: Aan de vestigingen van In ‘t Veen Advocaten zijn 20 medewerkers verbonden. De geschikte kandidaten beheersen Word en de Nederlandse taal goed. Zij kun nen zelfstandig en onder druk werken. Smulders Floordress is een onderdeel van Tevens worden voor projectoren beugels van metaal gemaakt om de ze op te hangen. Iemand die een goed salaris wil verdienen en bekend is met het werken met metaal kan schrijven naar het onderstaande adres. Audipack is een bedrijf waar koffers en producten voor bijvoorbeeld de Audio en Visuele sector op maat gefabriceerd worden. Op dit mo ment zijn er ca. 30 mensen werkzaam. Iemand die een goed salaris wil verdienen, Nederlands kan lezen en schrijven, graag met zijn handen werkt kan schrijven naar het onderstaande adres. De werktijden voor het object in Alphen a/d Rijn zijn: van 17.30 tot 20.00, 5 dagen per week. S/ncfc me/ ook een nieuwe vestiging op het bedrijventerrein Groote Wetering in Bodegraven. De werktijden voor het object in Boskoop zijn: van 10.00 tot 14.00 uur, 2 dagen per week. Als u zich bij het lezen herkent in het profiel, wacht dan niet langer en stuur uw sollicitatie binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie naar Vauafalt bv, t.a.v. de heer W.J.G. Barendse, Postbus 6, 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn. Deze technisch commercieel adviseur zal na een interne inwerkperiode zich naast het bezoeken van bestaande relaties vooral gaan bezighouden met het leggen van contacten met nieuwe relaties, zoals architecten, bouwondernemingen, investeerders en industrieën waar onze systemen toepasbaar zijn. Wij bieden onze nieuwe adviseur een veelzijdige en zelfstandige functie in een prettige werksfeer. Naast een aantrekkelijk salaris bieden wij de adviseur goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een representatieve auto van de zaak. Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het Centraal Registratie- en Meldingenpunt van bureau Sanering in Eigen Beheer, telefoon (070) 441 71 87. Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben êp 28 april 1999 van J WVerwey Bouw en Aannemersbedrijf B.V. te Boskoop en Waaijer Projektorganisatie B.V. te Leidschendam een verzoek ontvangen de ernst en urgentie te bepalen van een geval van verontreiniging op de locatie Waterrijk Fase 7 in de Gemeente Boskoop, ingevolge artikel 29 lid 1 juncto 37 van de Wet bodembescherming. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot en met 14 juni 1999 worden gezonden aan: mr. H.M.L. Brands Postbus 335, 2400 AH Alphen aan den Rijn. (0172) 47 56 77 een goe,e prettige afdeling personeelszaken Industriestraat 2 2751 GTMoerkapelle MEAO BE of HAVO (mag schoolverlater zijn); goede beheersing van de Nederlandse taai in woord en geschrift; je bent klantgericht; je bent enthousiast en goedgehumeurd. je beheert de kas; je verwerkt de in- en uitgaande facturen; je verzorgt de betalingen aan crediteuren; je verricht diverse administratieve werkzaamheden zoals o.a. CBS-aangiften, boteradministratie; je assisteert bij het maken van kostprijscalculaties. een leuke en afwisselende functie op de afdeling administratie; een kleine en plezierige werkkring; ruimte voor eigen initiatief; een bij de functie passend salaris. Indien u interesse heeft voor deze functie kunt u schrijven naar Van Welzen Bakkerijen B.V., Dronensingei 1, Postbus 67, 2410 AB Bodegraven, t.a.v. de heer C.J. van de Velde. Tel. (0172) - 61 93 24. voor administratieve en huishoudelijke werkzaamheden. Latexfalt Bedrijfsvloeren, heeft een jarenlange ervaring in het leveren en aanbrengen van bedrijfsvloeren op basis van bitumen cement of kunststof cement en in diverse gekleurde vloerafwerkingen. Latexfalt bedrijfsvloeren is een onderdeel van Vauafalt bv, een gespecialiseerd bedrijf in de productie van bitumenemulsies voor bedrijfsvloeren, wegenbouw en waterafdichting. Heeft u interesse? Belt u dan voor uw sollicitatie tijdens kantooruren naar: Wij verwachten van onze nieuwe adviseur een opleiding op MBO HBO niveau. Daarnaast heeft de adviseur ervaring in commercie en marketingtechnieken. Ervaring in de bouw stellen wij als een pré. De adviseur kan zelfstandig werken in een klein flexibel team en beschikt over een gezonde dosis doorzettingsvermogen. Verder heeft de adviseur een leeftijd tussen 28 en 40 jaar. Alle producten moeten dan schoongemaakt, ingepakt en klaar ge maakt worden voor verzending over de gehele wereld. Iemand die een goed salaris wil verdienen, Nederlands in woord en geschrift goed beheerst en wil werken als expeditiemede- werker kan schrijven naar het onderstaande adres. Oppas/au-pair Gevr. OPPAS aan huis voor ons dochtertje van 4 jr ma. di. do. van 15.00 tot 17.00 uur. Evt. in comb, met huish. werk 0172-494318. Door het succes van deze nieuwe producten en de hierdoor ontstane toename van de werkzaamheden zoeken wij voor de afdeling financiële administratie een enthousiaste Wij bieden u een afwisselende functie in een jonge en dynamische omge ving, met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden welke in overeen stemming zijn met de functie en afhankelijk van opleiding en ervaring. Onder de naam Residence Business Centres opereert onze organisatie op het gebied van zakelijke dienstverlening in de branche van bedrijfs huisvesting. Residence Business Centres exploiteert representatieve kantoorgebouwen waarin kantoorruimten met een uitgebreid pakket dienstverlening worden aangeboden op een kwalitatief hoog niveau. Voor onze vestiging te Gouda zoeken wij twee kandidaten voor een duo- baan (16 tot 24 uur) voor de functies van Van Welzen Bakkerijen B.V. bakt al sinds 1928 koekjes en banket. Naast het traditionele banket, richten wij ons de laatste jaren succesvol op nieuwe en innovatieve producten voor de Europese markt. Recentelijk hebben wij wederom een veelbelovend en uniek koekjesconcept geïntroduceerd. Smulders Floordress B.V. Waardsedijk Oost 8 Postbus 55 3417 ZH Montfoort objecthygiene Telefoon 0348-472844 Wij kunnen u een vaste baan aanbieden met: - goed salaris; - 25 vakantie/snipperdagen; - 21 roostervrije dagen; - pensioenvoorziening; - spaarloönregeling; Heeft u interesse? U kunt ons bellen tijdens kantoor uren of ’s avonds na 19.00 uur. Tel. (0172) 61 67 05, dhr. v. d. Berg. Wij zijn een aannemingsbedrijf van heiwerken/funde- ringstechnieken, hoofdzakelijk opererend in de wo ning- en utiliteitsbouw en mogen diverse vooraan staande bouwers tot onze vaste relaties rekenen Functie-eisen: minimaal MAVO-niveau met secretariële opleiding of ervaring; goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; ervaring met: Windows 95/98, Word 6.0 of WordPerfect 6.0; zelfstandig en accuraat kunnen werken; representatief en flexibel; goede contactuele eigenschappen; bij voorkeur commerciële ervaring. Gevr. huishoudelijke HULP in Woerden. Tijden i.o. Niet ro kend. 0348-420392/436710. Gevr. SCHOONMAAKSTER voor woonhuis in Gouda voor 3 uur p.wk. tel. 0182-687576. Om de kwaliteit van de geleverde vloer op het juiste niveau te houden, is het belangrijk dat zowel ons verkooptraject als ons uitvoeringstraject voldoende aandacht krijgen. Daarom is ons kleine verkoopteam ter versterking op zoek naar: Hoogewaard 183, 2396 AP Postbus 6, 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn Tel: 071 - 341 91 08 Fax: 071 - 341 59 46 M Schoonmaakpersoneel gevraagd Gevr. een ervaren schoon maakster voor een kantoor te Alphen a/d Rijn. Maandag t/m vrijdag 17.30 - 1945 uur. Inl. R R Cleaning Service bv, 0226- 341925/318069 Inspraak Op grond van de artikelen 6.1 en 6.4 van de Provinciale Milieuverordening en Afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, kunnen belanghebbende(n) gedurende de bovengenoemde inzagetermijn hun zienswijze over de ontwerp beschikking schriftelijk kenbaar maken aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP DEN HAAG. Inzage U kunt de ontwerp-beschikking en de overige van belang zijnde stukken van 9 juni 1999 tot 8 juli 1999 op de volgende plaatsen inzien: - gemeentehuis van Boskoop, Raadhuisplein 1 te Boskoop, openingstijden van 09.00-12.15 uur, telefoon (0172) 21 95 13; - leeszaal van het provinciehuis, Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, openingstijden van 09.00-16.00 uur, telefoon (070) 441 64 82. r e s A Henkel) Verweij Houttechniek is I producent van houten kozijnen, ramen, deuren, trappen en schuifpuien voor de klein-en grootschalige nieuw bouw, renovatie en restauratie. Het bedrijf, dat een aanzienlijke groei doormaakt, heeft 55 medewerkers en is gevestigd in een modem pand in Nieuwerbrug. .111......

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 26