Als je alles op 'n rijtje zet 0 <2). Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen ...ga je gelijk naar Van ’t Hof Waddinxveen! r makelaardij <2} Voor de verkoop van uw huis plaatsen wij natuurlijk advertenties. Maar we doen meer. Uw huis wordt kostenloos gepresenteerd in onze vitrine in het centrum van Gouda, en desgewenst Woninggids te staan. En Internet. Daardoor r kopers. Resultaat: uw huis wordt meestal snel vekocht - vaak zelfs heel snel! jong enthousiast team; eigen kantoor met vitrine, in de nieuwe wijk Zuidplas; opname van uw huis (in kleur) in de maandelijkse Van 't Hof Woninggids; presentatie van uw huis op Internet incl. foto; vijf kantoren in de regio Midden Holland; compleet servicepakket: aan- en verkoop van woningen, taxaties, hypotheken, verzekeringen, pensioenen, vast- goedbeheer; elke zaterdag geopend van 8.30 tot 17.00 uur; dag en nacht bereikbaar; ook voor huurwoningen; binnenkort de meest geavanceerde automatisering in de makelaardij: Masterplan 2000 NVM; prima kop koffie. krijgt u een hoge kijk dichtheid bij potentiële <21 ook in Bodegraven en onze andere vestigingen. Het komt <J (in kleur!) in onze Van 't Hof 1A it wij plaatsen uw 0. woning ook op ■V31 jWV'V' l'vf- Agathe de Rek, administratief medewerkster, Van ‘t Hof makelaardij Waddinxveen. 4 1 I t Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Riant geschakeld woonhuis met royale inpan dige garage en unieke vrije ligging aan voorzij de. Gesit. in de moderne wijk "Zuidplas" nabij div. woonvoorzieningen zoals winkelcentrum en scholen. Deze in 1988 gebouwde en volledig geïsol. woning biedt u 256 m2 eig. grond en ca. 515 m3 inhoud. Indeling: Entree/hal met toilet met font.; Royale L-vorm. living met lichte plavuizenvloer met vloerverw. (gehele beg. grond), openhaard partij en al. schuifpui naar de tuin; Nette open keuken (granieten afwer king) in L-vorm. opstell. en compleet met inbouwapp.: ker. kookplaat, afzuigkap, mag netron, electr. oven, koelkast, vaatwasser, 101. close-in boiler en dubbele spoelbak. Ie Verdieping: Ruime overloop; 2 Slaapkamers waarvan 1 met wastafel en beide v.v. tegel vloer; Geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel en meubel; Afz. 2e toilet met font.; 1 Ruime slaapkamer aan voorzijde en 1 grote slaapkamer boven garage met 2 Velux tuimel ramen en bergruimte achter knieschotten. 2e Verdieping: Riante afgewerkte slaapzolder met Velux dakramen en veel bergruimte ach ter knieschotten. Deze prima onderhouden woning, geheel v.v. granol wandafwerking, extra kabel en tel. aansluitingen en veel inpandige ruimte, biedt u een uitstekend wooncomfort. Verder een ruime, onder architectuur aangelegde achtertuin (NO) met sierbestrating, borders en terrassen en een mooie voortuin met parkeergel. op eigen terrein. Oplevering medio februari 2000. Geschakelde 2-onder-l kap woning met garage met een leuke ligging aan singel. Bouwjaar 1990, 247 m2 eig. grond en ca. 560 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met toilet met font, en trapopgang (hele trappenhuis v.v. spachtelputz); Ruime L-vormige living (type doorzon) met erker aan voorzijde en alum, schuifpui naar tuin. Tevens is de woonkamer v.v. een provisiekast, openhaard en een plavui zenvloer met vloerverwarming; Open keuken in witte uitvoering en compleet met inbouw- apparatuur: ker. kookplaat, afzuigkap, electr. oven, koelkast, vaatwasser, apoth. kast en 101. close-in boiler. Vanuit de keuken doorgang naar de garage met kantel- en loopdeur. Ie Verdieping: Overloop met afz. 2e toilet met font.; 1 Slaapkamer aan voorz. met balkon; 2 Slaapkamers aan achterz.; Geheel betegelde badkamer (grijs) met ligbad, douche en was tafel. 2e Verdieping: 1 Slaapkamer aan voorz. met dakkapel; 1 Slaapkamer aan achterz.; Afz. wasruimte met aansl. wasapp. en opstelling combiketel. Via vlizotrap bereikbare ruime, geheel bevloerde bergvliering. Verder biedt deze goed geïsoleerde en nabij winkels en scholen gelegen ruime woning een fijne ach tertuin op het noordoosten met o.a. terrassen, gazon en achteruitgang. Oplevering in overleg. Leuke ligging aan singel Troelstrahoeve 60 Vraagprijs 715.000,- k.k. Garagebox in onderbouw van appartementen complex voorzien van nieuwe deur, nieuwe sloten en nieuw vloeranker voor bijvoorbeeld motor. In 1988 gebouwde hoekwoning met prachtig uitzicht aan voorzijde over de rivier "De Gouwe". Grondopp. 122 m2, ca. 300 m3 inhoud en geheel v.v. hardh. ramen en kozijnen en dubbel glas, dak- en vloerisolatie. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met toilet met font.; Moderne, luxe uitgevoerde open keuken gesit. aan voorzijde met gascomfort, afzuigkap, combi-magnetron, vaatwasser en koelkast/vriezer; Tuingerichte woonkamer met openhaard en v.v. een plavuizenvloer met vloerverwarming. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaap kamers aan voorz. (254x210 en 342x293) waar van 1 met dakkapel en 1 met wastafelmeubel en tuimelraam; 1 Slaapkamer aan achterz. (408x293) met tuimelraam; Geheel betegelde badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet (hangcloset) en wastafel met meubel. 2e Verd.: Via vaste trap bereikbare open zolderberging met aansl. wasapp., vaste kast, Intergas combi ketel en tuimelraam. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het hardh. balkon/terras met trap naar de keurig aangelegde tuin die o.a. is v.v. sierbestrating en Bankirai zit steiger en die aan de achterzijde grenst aan een wetering. Verder bergruimte onder terras en een stenen berging die zowel via de poort aan de zijkant van de woning als wel via de tuin bereikbaar is. Opl. medio september 1999. Garage aan de Werumeus Buninglaan 9F Vraagprijs 42.500,- k.k. Zeer royale hoekwoning Beethovenlaan 17 Vraagprijs 459.000,- k.k. Vrije ligging aan voorzijde Roosje Voshoeve 65 Vraagprijs 665.000,- k.k. Schitterend gelegen hoekwoning Joke Smithoeve 30 Vraagprijs 425.000,- k.k. Prachtig uitzicht op ‘‘De Gouwe" Zuidkade 85 Vraagprijs 439.000,- k,k. NVM I I Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: http://www.hof-makelaardij.nl Zeer royale eengezinshoekwoning. Gelegen in rustige, kindvriendelijke wijk nabij scholen en winkels. Bouwjaar 1970, 220 m2 eig. grond en ca. 480 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met toilet met font, en hardh. open trap naar le verdieping. Hal is v.v. een plavui zenvloer; Door de uitbouw over de gehele breedte (aan de achterzijde) van de woning is een ruime Z-vormige woonkamer (ca. 54 m2) ontstaan die is v.v. een openhaard en hardh. schuifpui naar de tuin; Half open keuken in U-opstell. en licht eiken uitvoering; Bijkeuken/berging met aansl. wasapp.; Verder treft u op deze verdieping een studeerkamer (ca. 15 m2) met wastafel, le Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers a.z. waarvan 1 met toegang tot balkon; 1 Slaapkamer v.z. met wastafel; Badkamer met ligbad, afz. douche, wastafel, 2e toilet en designradiator. 2e Verdieping: Voorzolder met combiketel; 1 Grote slaapkamer met dakkapel. Voortuin en ruime achtertuin (NO) met o.a. zonneterras, houtopslag en achteruitgang. Parkeergelegenheid voor auto op eigen terrein aan straatzijde. De mogelijkheid bestaat om een nabijgelegen garage te kopen. Oplevering medio le kwartaal 2000. Schitterend gesitueerde royale hoekwoning. Aan voorzijde gelegen aan singel, speelplaats aan achterzijde. Bouwjaar 1988,148 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/-gang met garderobekast en toilet met font.; Open keuken in U-opstell. en v.v. div. inbouwapparatuur zoals gascomfort, oven, afzuigkap, vaatwasser, apoth. kast, koel- en vrieskast. De keuken is 1 jaar geleden geheel vernieuwd.; Tuingerichte woonkamer met openhaard, zij-raam en alum, schuifpui naar tuin. De beg. grond vloer is v.v. plavuizen met vloerverwarming, le Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan voorz. v.v. was tafel met meubel; 1 Slaapkamer aan achterz. (oorspr. 2 kamers) v.v. vaste kastenwand met louvredeuren; Badkamer ingericht met ligbad, wastafel, 2e toilet (hangcloset) en designradia tor. 2e Verdieping: Voorzolder met opstell. combiketel; Afz. wasruimte; 1 Slaapkamer met toogverbinding en v.v. een dakkapel; Bergvliering. Deze goed geïsol. woning is gelegen nabij het winkelcentrum "Zuidplas" en biedt tevens een leuk aangelegde tuin (ZW) met o.a. vrijst. stenen berging, vijver en Bankirai terras en bruggetje. Oplevering in overleg. g 7.W/ I i .«a I Van’t i Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM HUIS GARANTIE ’.;;W of makelaardij niet te imiteren! 'Jfi' i-yzi t. f//O £7 L ■_van ’t hof ja ■.X

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 32