Als je alles op ’n Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen EÏ9 F makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof BBCTCE ■L_ F - rf»1' Boskoop F! A.I Mi II fl 1 1 I Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Riant geschakeld woonhuis met royale inpandige garage en unieke vrije ligging aan voorzijde. Gesit. in de moderne wijk "Zuidplas" nabij div. woonvoorzieningen zoals winkel centrum en scholen. Deze in 1988 gebouwde en volledig geïsol. woning biedt u 256 m2 eig. grond en ca. 515 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met toilet met font.; Royale Lvorm. living met lichte plavuizenvloer met vloerverw. (gehele beg. grond), openhaard partij en al. schuifpui naar de tuin; Nette open keuken (granieten afwerking) in L-vorm. opstell. en compleet met inbouw- app.: ker. kookplaat, afzuigkap, magnetron, electr. oven, koelkast, vaatwasser, 10 1. close-in boiler en dubbele spoelbak. Ie Verdieping: Ruime overloop; 2 Slaapkamers waarvan 1 met wastafel en beide v.v. tegelvloer; Geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel en meubel; Afz. 2e toilet met font.; 1 Ruime slaapkamer aan voorzijde en 1 grote slaapkamer boven garage met 2 Velux tuimelramen en bergruimte achter knieschotten. 2e Verdieping: Riante afgewerkte slaapzolder met Velux dakramen en veel berg ruimte achter knieschotten. Deze prima onderhouden woning, geheel v.v. granol wandafwerking, extra kabel en tel. aansluitingen en veel inpandige ruimte, biedt u een uitstekend wooncomfort. Verder een ruime, onder archi tectuur aangelegde achtertuin (NO) met sierbestrating, borders en terrassen en een mooie voortuin met parkeer- gel. op eigen terrein. Oplevering in overleg. Aan de rand, in ruim opgezet gedeelte van Waddinxveen gelegen hoekwoning. Bouwjaar 1978,158 m2 eig. grond en ca. 380 m3 inhoud. Indeling: Entree/hal met toilet met font.; De semi open keuken uit 1991 is voorzien van inbouwapparatuur, te weten: keramische/halogeen kook plaat, afzuigkap, combi-magnetron en koelkast; Tuingerichte woonkamer met trapkast en openhaard en belegd met een laminaatvloer. Ie Verdieping: Overloop met trapkast; 3 Slaapkamers (ca. 395 340, 430 x 283 en 330 x 202); In blauw/wit uitgevoerde badkamer met lig bad, douchehoek, toilet en wastafel met meubel. 2e Verdieping: Open zolderruimte met dakkapel, aansl. voor de wasapparatuur en opstelling combiketel (1993) en de mogelijkheid om hier 2 extra kamers te creëren. Deze goed onderhouden woning heeft een vriendelijke ligging in rustige woonomgeving en biedt een netjes aan gelegde tuin aan voor- en achterzijde (W), een vrijst. stenen berging en een achterom. De oplevering is in overleg. Riant geschakeld woonhuis met garage Roosje Voshoeve 65 Vraagprijs 665.000,- k.k. Goed onderhouden hoekwoning Sparrengaarde 10 Vraagprijs 399.000,- k.k. Royale hoekwoning Joke Smithoeve 30 Vraagprijs 425.000,- k.k. Schitterend gesitueerde royale hoekwoning. Aan voorzijde gelegen aan singel, speelplaats aan achterzijde. Bouwjaar 1988,148 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/gang met garderobekast en toilet met font.; Open keuken in U-opstell. en v.v. div. inbouwappa ratuur zoals gascomfort, oven, afzuigkap, vaatwasser, apoth. kast, koel- en vrieskast. De keuken is 1 jaar geleden geheel vernieuwd; Tuingerichte woonkamer met open haard, zij-raam en alum, schuifpui naar tuin. De beg. grond vloer is v.v. plavuizen met vloerverwarming. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan voorz. v.v. wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan achterz. (oorspr. 2 kamers) v.v. vaste kastenwand met louvredeuren; Badkamer ingericht met ligbad, wastafel, 2e toilet (hang- closet) en designradiator. 2e Verdieping: Voorzolder met opstell. combiketel; Afz. wasruimte; 1 Slaapkamer met toogverbinding en v.v. een dakkapel; Bergvliering. Deze goed geïsol. woning is gelegen nabij het winkelcentrum "Zuidplas" en biedt tevens een leuk aangelegde tuin (ZW) met o.a. vrijst. stenen berging, vijver en Bankirai terras en bruggetje. Oplevering in overleg. Jonge eengezinswoning Sterrenlaan 140 Vraagprijs 449.000,- k.k. Op de toplaag gelegen 3-kamer appartement met berging in de onderbouw. Tevens is inbegrepen een royale extra hobby-/bergruimte op de begane grond. Bouwjaar complex ca. 1960. Indeling: Entree/hal met meterkast, vaste kast en toilet; Gesloten keuken met vaste kast, keukenblok voorzien van houten fronten, rvs aanrechtblad en huur- geiser. Toegang tot balkon/loggia met vaste buitenkast; Woonkamer met moederhaard voor c.v.-verwarming; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en open slaande deuren naar klein balkon; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste wastafel en vaste kast; Badgelegen heid met douchehoek, aansl. wasapparatuur en voorzien van een granitovloer. Het appartement is aan de voorzijde voorzien van dubbel glas en kunststof ramen en kozijnen en heeft een gunstige ligging nabij het centrum van Waddinxveen. Oplevering in overleg (kan snel). Starters opgelet! Juliana van Stolberglaan 112 Vraagprijs 180.000,- k.k. Royale woning met tuin aan water Herbarenerf 3 Vraagprijs 769.000,- k.k. Keurig onderhouden 3-kamer (oorspr. 4-kamer) apparte ment op 3e woonlaag en met berging in de onderbouw. Bouwjaar complex ca. 1967. Indeling: Entree/hal met vaste kast en uitgebreide meterkast; Oorspr. toilet en douche bij elkaar getrokken waardoor nu een ruimere, geheel betegelde badkamer met douche, toilet en wastafel is ontstaan; Woonkamer; Open luxe uitgevoerde woon keuken in U-opstelling en o.a. voorzien van inductie kookplaat, afzuigschouw, hetelucht oven, koelkast, vries kast, vaatwasser en aansl. wasapparatuur; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met 3 vaste kasten waarvan 1 met 80 1. huurboiler; 1 Slaapkamer aan de achterzijde (oorspr. 2) met deur naar balkon over de gehele breedte van het appartement en met 2 zonneschermen die zelf op zon, wind, etc. reageren. De servicekosten bedragen 255,- per maand. Het appartement is geheel v.v. dubbel glas en alarminstallatie, 5 jaar geleden geheel verbouwd en uw bezichtiging zeker waard!! Uw bezichtiging zeker waard! Tollenslaan 45 Vraagprijs 269.000,- k.k. Uitgebouwde tuinkamer van 30 m2! KJ.W. Ottolanderstraat 3 Vraagprijs 498.000,- k.k. Jonge eengezinswoning gelegen in de nieuwbouwwijk "Zuidplas 90" met een vrije ligging aan voorzijde. Bouwjaar 1996,135 m2 eig. grond en ca. 425 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met m.k., toilet met font, en trapopgang; De woonkamer is tuingericht en beschikt over een plavuizenvloer met vloerverwarming en ges- pachtelputzte wanden; Gesloten keuken in witte uitvoering en v.v. inbouwapp. zoals gascomfort, afzuigkap, combi magnetron en koel-/vriescombinatie. De keukenvloer is tevens v.v. plavuizen met vloerverwarming. Ie Verdieping: Overloop met separaat toilet met font.; Badkamer met ligbad, wastafelmeubel en therm, kraan; 1 Ruime slaap kamer aan de voorzijde (ca. 500 x 296) met frans balkon; 1 Ruime slaapkamer aan de achterzijde (ca. 500 x 440). Beide slaapkamers zijn v.v. een laminaatvloer. 2e Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Kamer/bergruimte met hoge nok, 2 Velux vensters en aansl. wasapp. De c.v.-ketel en boiler worden gehuurd 75,- p.m.), kan ieder jaar worden opgezegd en worden gekocht. De tuin is netjes aangelegd en beschikt over een vrijst. houten berging en achterom. Deze op duurzame wijze gebouwde woning, biedt u het comfort van: "Milieubewust Wonen" (zonne-energie, waterbesparing) en "Veilig Wonen" (inbraakpreventie, sociale veiligheid). Oplevering in overleg. NVM Ruime twee-onder-een kap woning met rustige ligging in kindvriendelijke woonomgeving met een aangebouwde tuinkamer aan achterzijde van 30 m2. Bouwjaar 1968, 295 m2 eig. grond en ca 500 m3 inhoud (incl. garage). Indeling: Beg. grond: Entree/gang voorzien van een pla vuizenvloer, vaste kast en toilet met fonteintje; Royale woonkamer van ca 60 m2 voorzien van een parketvloer en Deense houtkachel; Open keuken in tweezijdige opstelling ingericht met gascomfort, afzuigkap, oven en aansl. wasapparatuur. De vloer is belegd met een boeren plavuis. Ie Verdieping: Overloop met afz. 2e toilet; 3 Slaapkamers waarvan 2 met vaste kasten en 1 met wastafel en deur naar dak (boven uitgebouwde tuinkamer); Geheel betegelde, in wit uitgevoerde badkamer met douche en wastafelmeubel. 2e Verdieping: Voorzolder met c.v.- ketel en badgeiser; 1 Grote slaapkamer met dakkapel, Velux dakraam en 2 zijramen; 1 Kleine slaapkamer met dakkapel; Overal bergruimte achter de knieschotten. Deze royale, goed onderhouden woning heeft een eigen oprit en aangebouwde stenen garage. De grote, onlangs aange legde, tuin met ligging op het Westen biedt veel privacy! Zuidplaslaan 432, Kantoren in Gouda, 2743 KE Waddinxveen. Alphen a/d Rijn, Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: http://www.hof-makelaardij.nl Vrijwel geheel vrijstaand woonhuis met royale tuin aan water gelegen. Bouwjaar 1989, 528 m2 eig. grond en ca. 435 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast, toilet met font, en trapopgang; Royale L-vormige living met openhaard partij en veel lichtinval door 3 schuifpuien; Woonkeuken in L-opstelling, grijze uitvoe ring en v.v.: afzuigkap, electr. kookplaat, oven, vaatwasser, magnetron en 10 1. close-in boiler; Geheel betegelde bij keuken met aansl. wasapparatuur, uitstortgootsteen en opstell. Fasto combiketel 1992. De gehele beg. grond is v.v. een plavuizenvloer met vloerverwarming. Vanuit de hal heeft u tevens toegang tot de ruime garage (40 m2) met electr. roldeur. Ie Verdieping: Overloop; Geheel betegelde badkamer met ligbad, douche en wastafel met meubel; Afz. 2e toilet met font.; 1 Ruime L-vormige slaap kamer (oorspr. 2) met wastafel en uitgang naar dakterras; 1 Slaapkamer met wastafel en eigen toegang tot de bad kamer. De ruime tuin is zowel aan de voor-, zij- als achterzijde van de woning gesitueerd en biedt o.a. terras, buiten openhaard, gazon, goede beschoeiing en erfafscheidingen. Oplevering in overleg. 2 Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. s DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. ■_van ’t hof o - - NVM IHUI»J GARANTIE U slaagt bij Van ’t Hof! «4^4 MM ■Eg3

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 32