WADDINXVE istorisch Waddinxveen gFevi Stuurgroep jongerenbeleid ontevreden over structuur Jongerennetwerk OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Langere expositie voor wielrenneraquarellist Kreater begint muziekcursussen op Waddinxveense basisscholen t AANVULLEND OPENBAAR VERVOER 1BC n nu HW -k-x T E N E G E M E R U B R E K INSTITUUT SOCIAAL RAADSLIEDEN F GROEN BOUWZAKEN BEZWAAR 19*. I "M“^sigarenfabriek WOENSDAG 4 AUGUSTUS 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 3 - IJsermanweg, 2 iepen van het vergroten het vergroten werken en Verkeer. door Dave Heemskerk WADDINXVEEN - De huidige structuur van het Jonge- 1 624680 i Personen van 65 jaar en ouder (met een gewone AOV-pas) Voor personen van 65 jaar en ouder geldt de volgende eigen bijdrage (enkele rit): Binnen Waddinxveen 5,00 (was 2,50) Naar of vanuit Gouda ƒ10,00 (was 5,00) Deze gebruikers mogen geen begeleider meenemen. Gemeentehuis postadres telefax behoren. Dat komt onder an dere doordat sommige werk groepen te groot zijn. Direc- veens Welzijnswerk en stuurgroeplid Korving legt uit: 624622 624767 624500 612570 08.30 -14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00-20.30 uur sen een wijnpakhuis en een si garenmakerij minder voor de hand. Het wordt echter dui delijk als blijkt dat sigarenma ker Van der Krans getrouwd was met Anthonia Maria Ver- zijden en dus een zwager van Michiel was. Verzijden had een vergunning om sterke drank in het klein te verkopen, maar de hoofd activiteit bestond toch wel uit de handel in wijnen en gedis tilleerde dranken en de fabri cage van limonade, siropen en likeuren onder de naam ’Ver zijden’. De likeuren werden volgens eigen recept gemaakt: anisette, frambozenlikeur, ad vocaat en ’Verzijden Citroen verlofschilletje’. De advocaat werd in een machine bereid waarbij 500 eieren nodig wa ren. Het bedrijf had ieder jaar een behoorlijke omzet en Mi chiel werd een welgesteld man. In I928 liet Verzijden het op de foto afgebeelde wijnpakhuis bouwen. Het staat er nog steeds en is in ge bruik door de hervormde kerk. Op de gevel staat nog steeds te lezen: M. Verzijden Jzn. - wijnhandel. Het woonhuis waarin nu ijssa lon ’Merino’ is gevestigd, werd door Michiel verhuurd aan zijn neef Jan Oskam, die een muziekwinkel begon. Verzij den zelf woonde met zijn ge- Tekst en foto: Historisch Genootschap Waddinxveen. samen met de kinderen. Spe lenderwijs wordt ook met behulp van afbeeldingen, ins trumenten en beweging ken nis gemaakt met de muziek wereld. „Menige kleuter heeft op deze manier al de eerste stappen gezet op de weg naar een verdere muzi- kalen ontwikkeling’, aldus Aad Koremans. Spelen met Muziek I en II is een cursus die aansluit op de kleutercursus en is bedoeld voor kinderen van zes, zeven en acht jaar. Hier maken de leerlingen kennis met allerlei begrippen uit de muziek, zo als kort/lang, maat en ritme, hoog/laag, sterk/zacht, nota tie enzovoorts. Bovendien leren de kinderen muziek maken op de blokfluit en op de melodie- en ritme- instrumenten. Tevens wordt kennis gemaakt met alle les instrumenten. Als extraatje brengen de jonge cursisten een bezoek aan het Harmo nie Orkest Concordia en het concert van het Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest. „Alle leerlingen die zich in schrijven voor deze cursus sen krijgen gratis een instru ment’, belooft Koremans. „Voor de kleutercursussen is dit een octarino en voor Spe len met Muziek een blokfluit.’ Het cursusgeld voor het hele schooljaar bedraagt 240 gul den. Bij betaling voor I no vember aanstaande wordt een korting van vijftien gul den per persoon gegeven. De lessen beginnen in de eerste week van september. Voor inlichtingen en inschrijvingen kan men dagelijks gedurende kantooruren terecht bij de administratie van Kreater, Kerkstraat 13 in Waddinx veen, telefoon 0182-614422. WADDINXVEEN - De wijn handel Verzijden en de siga renfabriek ernaast in volle glo rie voor de aanleg van de hef- brug. Op de voorgrond zien we eigenaar Michiel Verzijden, leunend tegen het in I928 ge bouwde wijnpakhuis. Voor de ramen van de sigarenfabriek staan: A. vd Krans, W. de Weger, B. Vermij en H. Tem pelman. Beneden staan: C. van ’t Wout, M. Havenaar, G. Os kam en N. v.d. Krans. In 1905 begon de 24-jarige Michiel Verzijden Janszoon een wijnhandel in een pand aan de Kerkweg dat bekend stond als de Puttedijk. Michiel Verzijden was een zoon van timmerman Jan Verzijden en van Margje de Rooij. Zij was weer een dochter van smid Klaas de Rooij. In 1910 vroeg Michiel Verzijden vergunning aan om aan de Afscheepplaats (nu de Nesse geheten) twee woonhuizen, een wijnpakhuis en een sigarenfabriek te bou wen. Zo rond 1911 waren de panden klaar en in april van dat jaar vroeg Verzijden zijn in 1906 verkregen vergunning over te brengen naar het pand aan de Nesse. Op 4 oktober I9I I trad Mi chiel in het huwelijk met Ger- ritje van ’t Wout en zij gingen wonen in het pasgebouwde huis. Achter de twee woon huizen aan de Nesse stond het wijnpakhuis en op de ver dieping erboven had A. van der Krans een sigarenmakers- werkplaats en een sorteerka- mer. Op de zolder daarboven bevond zich de herplaats voor tabak en de droogkamer. Hoewel een goed glas wijn ge nuttigd met een goede sigaar een goede combinatie kan vormen ligt het huwelijk tus- leerderij te Schiedam, voor heen Simon Rijnbende. Michiel Verzijden en zijn vrouw verhuisden naar een villa aan de Kerkweg Oost. Deze villa was gebouwd in op dracht van beurtschipper Van Rhijn. In deze villa zou dr. P. van der Linde wonen en zijn huisartsenpraktijk uitoefenen. In I970 was het slijtersbedrijf overgegaan aan N.V. Exploita tie Maatschappij ’Montilla’ en de locatie aan de Nesse werd verlaten. Onder de naam ’Verzijden’s Wijnhandel en Slijterij’ werd het bedrijf als fi liaal voortgezet aan de Groensvoorde 20. Er was een scheiding gekomen tussen de slijterij en drankenhandel. De handel in wijnen en dranken werd voortgezet tot 1972. In dat jaar werd deze tak door eigenaar Henkes Verenigde Distillerderijen ontbonden. Per 30 november I972 werd de naam ’Montilla’ gewijzigd in ’Aguilar’. De slijterij werd B *3~jbs: OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grofjvuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen secretaresses. Sociaal raadsvrouw -uitsluitend op afspraak- maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. Het Instituut Sociaal Raadslieden' is i.v.m. vakantie van mevr. C.M.J. de Bakker van 15 juli tot 9 augustus gesloten. daar veel moeite voor doen. Dat wil ik laten zien’, legt de exposant uit. Omdat hij zelf zo enthousiast fietst, weet hij waarover hij schildert. Het is dan ook niet uit gemakzucht dat de fanatieke wielrenner al leen zijn hobby als inspiratie ge bruikt. „Zeker niet, het is ei genlijk heel moeilijk. De fiet sers moeten in verhouding staan met de fiets, de details wil ik aangeven, het stuur moet in verhouding staan met het fra me en dikwijls gaan de fietsers door de bocht dus moet je ook wel eens een wielrenner schuin afbeelden en vaart meegeven. Dat maakt het best pittig’, legt de Waddinxvener uit. In de toekomst wil Hazebroek ook landschappen gaan schilde ren. Door de vele kilometers die hij per fiets aflegt, ziet hij mooie stukken natuur en schilderach tige landschappen. Het gebrek aan tijd speelt hem echter par ten om de natuur in te trekken. „Voornamelijk in de vakanties schilder ik. Eerdaags ga ik met mijn gezin naar Frankrijk en dan neem ik in plaats van een boek mijn penselen, verf en teken- blok mee. Dan fiets ik van 07.00 uur tot I0.00 uur mejt Fransen van de lokale fietsclub een blokje van honderd kilomej ter en kan ik daarna lekker te kenen.’ Het tijdgebrek weer houdt de brigadier ervan om een echte cursus te gaan volgen zoals een familielid deed. Haze broek leerde het zichzelf nadat hij het resultaat zag van de cur sus van zijn schoonzus. „Ik heb altijd al aanleg gehad voor teke nen. Zo maakte ik al cartoons. Ook ontwierp ik eens een grappige trouwkaart voor een bekende met allemaal tekenin gen erop. Toen wilde ik het aquarelleren eens proberen.’ Opdrachten zal de Waddinxve ner niet aannemen. Hij werd eens benaderd met de vraag of hij een atleet wilde schilderen maar dat wees hij af. „Je weet nooit wat voor verwachtings patroon mensen hebben. Het is zo moeilijk om aan hun ver wachtingen te voldoen. En str aks vinden ze het niet mooi en nemen ze het toch maar omdat er zoveel werk voor mij aan vast zat. Daar heb ik geen zin in.’ in huis en als iemand het wil ko pen dan is het in goede handen omdat ze het mooi vinden.’ Het onderwerp is tot nu toe al tijd wielrennen geweest. Haze broek maakt geen abstracte werken. „Iedere spier wil ik goed laten zien. De gezichtsuit drukkingen moeten fel zijn. Ie mand is in beweging en moet Jit de evaluatie bleek dat pro- ecten niet snel genoeg worden afgewerkt. Ook komt zonder een directe verbinding met de stuurgroep een werkgroep niet of heel langzaam op gang. Als het op gang komt, dan functio- „Soms zitten er wel tien orga nisaties in een werkgroep die niet allemaal bij ieder project rennetwerk Waddinxveen werkt niet naar behoren. Dit nodig zijn. Dat is zonde van de concludeert de stuurgroep van het Jongerennetwerk. De tijd leden van de groep vertegenwoordigen de belangrijkste sectoren uit de samenleving die te maken hebben met de WADDINXVEEN - Het een- wezig. Zij praten en zingen trum voor kunstzinnige vor ming greater begint na I sep tember met wekelijkse cur sussen Kleutermuziek en Spelen met Muziek (AMV) op drie basisscholen en in het Kreatergebouw in de Kerk straat. De scholen die meedoen zijn de Dick Brunalocatie aan de Essengaarde, de Dick Bruna- school aan de Sperwerhoek, de Kameleon in de Victorwijk en Kreater zelf. De cursus Kleutermuziek is bedoeld voor vier- en vijfjarigen; de cursus Spelen met Muziek I en II richt zich op de oudere leerlingen. Zij worden aan sluitend op de schooltijden gegeven door docenten van Kreater. „Uit overleg met de directeu ren en de betrokken docen ten van de scholen is geble ken dat het wenselijk is ons cursusaanbod voor de jonge re kinderen dicht bij huis te brengen’, zegt de directeur van Kreater, Aad Koremans. „Daarom hebben wij de cur sussen over het hele dorp verspreid. Het halen en bren gen van de kinderen naar het Kreatergebouw is hierdoor niet meer nodig. In ons eigen gebouw kunnen kinderen uit onze eigen omgeving te recht.’ Over de inhoud van beide cursussen zegt Koremans: „Kleutermuziek is een zeer eigentijdse en tegelijkertijd leerzame cursus voor kleu ters, die ze op speelse wijze laat kennismaken met mu ziek. Zij doen dit aan de hand van een muzikaal verhaal over twee muizen, die weke lijks van alles beleven in mu ziekland.’ Die muizen, twee handpop- pen, zijn echt in de les aan- binnengekomen KAPAANVRAGEN De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: - Berkengaarde 9, 1 grote berk in de voortuin Ter bestrijding van de iepenziekte: - Wilgenhorst, 2 iepen - Sniepweg, 1 iep zin in het woonhuis rechts hiervan. Deze Oskam bouwde huisorgels, stemde het kerk orgel en verkocht muziekins trumenten. In I937 was de volledige fir manaam Verzijden’s Wijnhan del, Grossier in Gedistilleerd, Fabriek van Limonade, Sir open en Likeuren. In I943 besloot Michiel het bedrijf te verkopen. Hij was inmiddels 62 jaar en hij had geen opvolgers voor de zaak. Hij had drie dochters, waar van er een met een burge meester en de ander met de gemeente-se- cretaris ge trouwd was. Van de kant van zijn schoonzonen viel dus ook geen opvolging te verwachten. De firma werd omgezet in een naamloze vennootschap met als direc teur ene Van Kemenade en als commissa ris fungeerde N.F. van Moorsel. Hij was tevens di recteur van de N.V. Distil- Raadhuisplein 1 (0182) 624624 Postbus 400, 2740 AK VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN - Zuidplaslaan t.h.v. nr 8, 1 es in smal plantsoenstrookje - Plasweg voor nr. 2a-1 t/m 2a-6, 5 essen en verplanten 2 essen t.b.v. te maken parkeervakken - Abraham Kroesweg t.o. nr. 1, 1 berk t.b.v. aan te leggen inrit - Coenecoop II, 1 esdoorn, 18 fruitbomen en verplanten 4 linden t.b.v. bouwrijp maken terrein Sluys - Bilderdijklaan 24, 1 halfdode atlasceder in de voortuin BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN De volgende bouwaanvragen/meldingen zijn ontvangen: - Zesde Tochtweg naast nr. 1, het oprichten van een transforma- torstation - Sterrenlaan 29, het oprichten van een tuinberging - Jan Dorrekenskade-Oost 63, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning - Noordeinde 47, het gedeeltelijk veranderen en van een woning - Coenecoop 55, het oprichten van een hekwerk en een kunst werk - Zuidkade 103, het gedeeltelijk veranderen en van een woning - Aletta Jacobshoeve 3, het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak Informatie Telefonisch kunt u meer informatie verkrijgen op dinsdag- en donderdagmorgen tussen 10.00 en 11.00 uur, telefoon 62 47 15. De AOV-pas kunt u aanvragen bij de balie Voorzieningen gehandicapten, iedere werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. na afspraak via de Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen veiling. Wel - kunt u uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Voorbe- reiding werken en Verkeer. WADDINXVEEN - De Alpe d’Huez heeft hij nog nooit be klommen maar dat Gerard Ha zebroek een fervent wielren ner is, moge duidelijk zijn. De brigadier bij de Waddinxveense politie fietst bij voorkeur iede re dag en schildert wielrenners voor zijn hobby. Zijn werk hangt momenteel in de biblio theek aan de Van Mecklenburg- Schwerinlaan. Niet toevallig in de periode dat de Tour de France werd gereden. De wiel renners op de aquarellen zijn smaakvol gebracht tussen de wieleraccessoires die door Wielaard ter beschikking zijn gesteld. De aquarellen mogen een maand langer blijven hangen. Ei genlijk liep de expositie tot af gelopen dinsdag maar nu mag de Waddinxvener zijn werk la ten zien tot eind augustus. Daar is hij blij mee omdat veel men sen in juli op vakantie zijn. „Ik weet niet hoeveel mensen de moeite namen om naar mijn werk te kijken. Maar de men sen mogen de boeken nu langer houden en gaan op vakantie dus trekt de bibliotheek minder bezoekers dan normaal’, aldus Hazebroek. Hij is niet bewust bezig om aan- De aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur ter inzage ligt bij de afdeling VROM. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit sta dium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgeno men bouwplan. Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding Publieksvoorlichting Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids WIJZIGING EIGEN BIJDRAGEN, M.i.v. 1 augustus '99 zijn de eigen bijdragen per enkele rit voor het gebruik van het AOV binnen Waddinxveen en naar of vanuit Gouda, Lv.m. stijging van de kosten, als volgt vastgesteld. Gehandicapten met een AOV-pas voorzien van een Wvg-indi- catie (zwarte letters in rode driehoek) Voor personen met een handicap, die op medische gronden niet in staat zijn om met het openbaar vervoer te reizen en die in het bezit zijn van het bovengenoemde pasje, gelden de vol gende tarieven (enkele rit): Binnen Waddinxveen 1,60 (was 2,50) Naar of vanuit Gouda 2,25 (was 2,50) Een gehandicapte met deze pas mag maximaal één begeleider mee laten reizen. Deze betaalt 5,00 binnen Waddinxveen en 10,00 naar of vanuit Gouda per enkele rit. Beschikt de gehandi capte echter over een begeleiderspas van de N.S. en maakt men hiervan daadwerkelijk gebruik, dan is maximaal één gratis begeleider toegestaan. voortgezet aan de Groens- j voorde, waarbij de naam ’Ver- j zijden’s slijterij/wijnhandel’ van 1 de gevel werd gehaald en ver-, I vangen door ’Aguilar slijterij’, i Michiel Verzijden heeft dit niet meer mee hoeven maken, hij was in 1963 overleden. Het woonhuis aan de Nesse, waar de muziekhandel van Oskam gevestigd was, her bergde enige jaren bloemen magazijn Kuipers. Vele jaren was hier de fotozaak van De Rooij gevestigd. Daarna was het de fotozaak van H. Schol- tes en nu ijssalon Merino. Het wijnpakhuis annex sigarenfa- nqu briek heeft onderdak gebodeft’ aan een tapijtenfabriek en aan een meubelbedrijf. Het is in-* middels opgeknapt en wordt te huur aangeboden als hore- cabestemming. en mogelijkheden. Daar willen we dus vanaf.’ In de nieuwe vorm wil de uitwerking van de beleidsnota. Een pakket aanbevelingen stuurgroep uitbreiden met een om de structuur van het Jongerennetwerk te verbeteren medewerker van de Stichting is door het Waddinxveense college van B. W. geac- Jeugd- en Jongerenwerk Mid- cepteerd. den-Holland omdat de stichting is betrokken bij regionale ont- neert de werkgroep niet naar wikkelingen op het gebied van jeugd- en jongerenbeleid. Verder wil de stuurgroep de organisatie veranderen door teur van de Stichting Waddinx- elk stuurgroeplid een cluster Welzijnswerk en van taken te geven. Dit bete kent dat de stuurgroep per probleem bepaalt in welke van de vier clusters (Veiligheid en preventie, Educatie en zorg, Welzijn en recreatie en Coör dinatie, financiën en beheer) het thuishoort en bepaalt welk stuurgroeplid zich ermee bezig houdt. De verantwoordelijke persoon van de stuurgroep be paalt vervolgens de aanpak en is bevoegd om in overleg met de gemeente uitgaven te doen. „In de nieuwe opzet gaat het stuurgroeplid per project bekij ken welke organisatie kan wor den ingezet zodat ze niet alle tien er meer tijd in stoppen terwijl er maar vijf een nuttige bijdrage leveren’, legt Korving uit. De stuurgroepleden onder houden onderling wel contact met elkaar over de verschillen de projecten. De huidige werk groepen worden opgeheven. „De werkgroepen waren ’vast’, de clusters worden lege omhul sels waar de stuurgroepleden de nodige organisaties uit kun nen kiezen’, aldus Korving die toevoegt dat de veranderingen vooral organisatorisch zijn. Om de projecten niet te laten ver tragen door persoonlijke om standigheden bij de stuur groepleden, wordt aangeraden om een vervanger aan te wij zen. Om de jongeren meer bij de projecten te betrekken, zullen de stuurgroepleden per project bekijken of jongeren erbij kun nen worden betrokken. De stuurgroep denkt dan aan in spraakavonden of aan deelna me van jongeren aan een pro jectgroep. Met de maatregelen moet het aantal instellingen die op dit moment via werkgroepen bij het jeugd- en jongerenbeleid betrokken zijn, afnemen. Wel is het de bedoeling dat de instan ties die niet in de stuurgroep zijn vertegenwoordigd de ont wikkelingen zullen blijven vol gen en zonodig de stuurgroep informeren. De organisaties zullen door de hernieuwde structuur niet op een zijspoor belanden. De stuurgroepleden zullen de instellingen raadple gen vanwege hun specifieke kennis. De maatregelen moe ten ingaan op 13 september. dacht voor zijn werk te trek ken. Veel mensen uit zijn ken nissenkring wisten niet eens van zijn hobby. Ze reageerden pas op de expositie in de bieb. „Ik show mijn werk niet als ik thuis ben. Ik loop er niet mee te koop. Dat vind ik opschep perig als ik mensen een werk onder de neus duw als ze bin nen komen.’ Wel hingen er zes aquarellen van zijn hand op zijn werk. Dat leverde positieve re acties op. „Daar gaat het eigen lijk hetzelfde, medewerkers mogen werken ophangen.’ Het doel van de expositie in de bibliotheek is in eerste instan tie niet om aquarellen te verko pen. De Waddinxvener zou niet eens weten welk bedrag hij zou moeten noemen omdat het volgens hem maar net de vraag is ’wat de gek er voor geeft’. Ei genlijk wil hij ook geen afstand doen van het resultaat van zijn creativiteit. „De vraag of ik het wel kwijt wil is lastig. Liever niet, maar ik realiseer me dat ik onmogelijk alles op kan hangen De verzoeken om medewerking te verlenen liggen m.i.v. 5 augustus 1999 gedurende twee weken op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur ter inzage bij de afdeling VROM. Gedurende deze termijn kunt u schriftelijk uw bedenkingen naar voren bren gen bij B W. VERZOEK OM MEDEWERKING B W hebben het voornemen medewerking te verlenen aan de volgende bouwplannen: 1 Plasweg 7: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten een woonhuis alsmede het oprichten van een garage; 2 Dorpstraat 5: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woonhuis. Een werk van Gerard Ha zebroek te bezichtigen in de bibliotheek tot eind au gustus (Foto: Sjaak Noteboom). VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/INGESTEMDE MELDINGEN - Centauri 13, het oprichten van een tuinberging - Bredeweg 23, het oprichten van een transformatorstation - Molenring 143, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Wijziging eerder verleende vergunning - Bredeweg 22, het gedeeltelijk veranderen en van een distribu tiecentrum Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende beschikking, kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift.indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de- beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. tï De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geopend van 08.30 -14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 -17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). M.VERZUDEN Jzn-WIJNHANDEL. S9 HM i

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 3