ISPC MAÏfKT PARTTIME VERKOOPSTER MEDEWERKER ADMINISTRATIE m/v VERKOOPSTER (full-time 32-38 uur) Gevraagd: HEIER MACHINIST Landgraaf Party-Service Gertjan van der Loo BOSKOOP Diploma? ook voor jou! SCHOONDERWOERT Handen uit de mouw! Vakwerk! Vast Werk! secretarieel/commercieel medewerker m/v Opgeteld de beste! Verkoopmedewerker m/v fulltime of parttime Landgraaf B.V. TELEFOON 0182 39 79 99, FAX 0182 39 34 28 l.v.m. een vacature in ons filiaal te Burg.Colijnstraat 51 b OF F BOSKOOP Informatie te verkrijgen bij C. Guis Telefoon: 0182 - 648 800 AANNEMINGSBEDRIJF VERGEER REEUWIJK BV SCHOONMAAKSTER voor 1 a 2 ochtenden per week Tel. (0182) 618132 allround uitvoerder J Afwashulpen Decormedewerker Administratief medewerkster Hei- en Waterwerken B.V. vraagt met spoed een AUTOMOBIELBEDRIJF Heeft U interesse in deze functie, schrijf dan een brief voor uw Gezinsmode^y M vragen wij een medewerkster in de volgende functie: naar: m Postbus 26 2973 ZG Molenaarsgraaf Op linker bovenhoek van enveloppe vermelden: Freelance serveersters/kelners Logistiek medewerker Landgraaf is een groeiende Gezinsmode keten met 90 filialen in Nederland en België. Onze modecollecties voor jong en oud worden recht- J streeks bij de producenten in binnen- en buitenland 1 ingekocht waardoor wij een groot assortiment van goede kwaliteit en lage prijzen kunnen bieden. De medewerkster die actief wil meewerken in ons filiaal in die hoge eisen stelt aan inzet en service, die de vele wensen van de Landgraaf cliënten uit onze collectie met modesmaak kan beantwoorden, kan rekenen op een aantrekkelijk en goed betaalde functie met uitstekende arbeidsvoorwaarden en M kortingen bij aankoop van eigen kleding. AFDELING NON-FOOD Commercieel medewerker (m/v) apparatuur/keukenmateriaal leeftijd tot 30 jaar medewerker (m/v) huishoudelijke artikelen AFDELING BOEKHOUDING EN LOONADMINISTRATIE Administratief medewerker (m/v) leeftijd vanaf 22 jaar GEZOCHT: Twee rechterhanden, een flinke dosis creativiteit en iets meer dan 100% inzet..., en dat allemaal in één persoon. MB Boonstoppel Jr. is op zoek naar een Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u richten aan 810 ■i ■c P A P E R BOSKOOP I I I I M H TEXO R m»naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar Voor het tot in de perfectie verzorgen van dergelijke evenementen heeft Party-Service Gertjan van der Loo alle disciplines in eigen huis. is een sterk groeiend Party Service bedrijf, dat zich richt op het bedenken en uitvoeren van creatieve totaalcon cepten voor bijeenkomsten en feesten in elke vorm. Party Service Gertjan van der Loo B.V., t.a.v. Personeelszaken Staringlaan 4, 2741 GC Waddinxveen. Tel. (01 82) 61 98 66. Fax (01 82) 61 37 97 Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met 'de heer A. Boonstoppel jr., 0182-619285 Taken van de kandidaat: - de dagelijkse verwerking van administratie/facturatie voor verkoop, werkplaats en magazijn - verwerken van de administratieve garantie-afhandelingen - algemene administratieve werkzaamheden - rapportering aan controller - werkzaamheden voor kwaliteitssysteem Wij zoeken een kandidaat met het volgende profiel: - minimaal MEAO niveau of MBA - goede organisatorische en communicatieve vaardigheden - punctueel en discreet - enkele jaren ervaring - beheersing Excel en Word - ervaring met geautomatiseerde verwerking financiële administratie Leeftijd tot 35 jaar. Het betreft hier een full-time baan voor administratie, facturatie en een deel boekhouding. MITSUBISHI MOTORS Opleidingen en cursussen Interesse Schrijf een brief of zoek telefonisch contact met F. Borst. Ons adres is Plusmarkt Diwa, t.a.v. F. Borst, Postbus 158, 2740 AD Waddinxveen. Voor meer informatie ons telefoonnummer: (0182) 61 02 51, of kom langs aan de Zuidplaslaan te Waddinxveen Ons aanbod Werken in onze Plusmarkt is werken met plezier, met leuk en afwisselend werk en mogelijkheden om door te groeien. Opleidingen zijn hiervoor beschikbaar en worden volledig vergoed. U komt werken in een enthousiast team met gemotiveerde collega’s. Van de te benoemen leerkrachten verwachten wij, dat zij een positieve inbreng hebben t.o.v. het katholieke onderwijs. Brieven binnen 10 dagen aan mevr. C.J.W.B. Slee-Straathof, boven school manager van het RKSG, Gedenklaan 9, 2806 KK Gouda. De Stichting Regionaal Katholiek Schoolbestuur Gouda roept sollicitanten op voor de onder haar bevoegd gezag staande scholen in Gouda en Wad dinxveen. Texopaper B.V. - Postbus 205 - 2740 AE Waddinxveen T.a.v. Mevr. Meia Bongers. locatie Jacob Catslaan, tel. (0182) 61 37 07, voor groep 8 een groepsleerkracht 15 uur) locatie Peter Zuidlaan tel. (0182) 61 42 26, voor groep 7/8 een groepsleerkracht 20 uur) het betreft vervangingen tot de kerstvakantie. Boonstoppel Jr. is een onderdeel van Boonstoppel Autobedrijven en heeft voor de perso nenwagens het dealerschap van Mitsubishi en Galloper. Tevens gespecialiseerd in verkoop, onder houd en service van bedrijfswagens. R.K. Basisschool de Regenboog in Waddinxveen Directeur mevr. C.C.M. Rijnbeek Tel. (0182)61 83 87 (privé) parttime groepleerkracht voor ver schillende groepen het betreft vervanging voor langere tijd R.K. Basisschool ABC Locatie St. Aloysius in Gouda Directeur dhr. P.G. Steenbergen Tel. (0182) 51 53 38 (school) (0182) 50 21 37 (privé) Aannemingsbedrijf Vergeer Reeuwijk bv, gevestigd aan de rand van het plassengebied, is een bedrijf met 35 medewerkers en voornamelijk werk zaam in de regio in een straal van ca. 30 km van de vestigingsplaats. Wij hebben een allround bedrijf en zijn actief in alle sectoren van de bouw. Kwaliteitsbouw staat bij ons hoog in het vaandel en wij zijn sinds mei 1996 in het bezit van het ISO-9002 certificaat. Binnenkort zal er binnen ons team plaats zijn voor een: Voor deze functie zoeken wij iemand die: - vakbekwaam is - in staat is zowel meerdere kleine als één grote bouwerij te runnen - ervaring heeft met het seriematig bouwen van woningen, maar voor wie ook grotere utiliteitsprojecten geen onbekend terrein is - goed leiding kan geven aan zijn directe medewerkers en hen zo nodig kan sturen - in staat is de contacten met opdrachtgevers en onderaannemers op het bouwterrein op een correcte en efficiënte manier te onderhouden - wil meewerken onze kwaliteit vorm te geven en verder uit te bouwen - de handen uit de mouwen weet te steken Wij bieden: - goede salariëring - arbeidsvoorwaarden volgens de UTA-cao - een gezellige werkkring - mogelijkheid tot deelname aan de spaarloonregeling Sollicitaties na 9 augustus a.s. te richten aan Ton Vergeer, Postbus 189, 2810 AD Reeuwijk. Telefoon tot 18.00 uur: (0182) 39 79 99, na 18.00 uur (0182) 39 52 89. Op partijen en in de centrale keuken zijn plaatsen beschikbaar voor afwashulpen welke op verschillende tijden en dagen kunnen worden ingezet. Om behulpzaam te zijn bij het monteren en na afloop van het feest weer demonteren van decors. De collega die wij zoeken moet beschikken over de nodige flexibiliteit en liefst ervaring in een soortgelijke functie. Voor deze functie is accuratesse en administratief inzicht een vereiste. Tot de voornaamste taken van deze mede werkster zullen behoren, het verzamelen van informatie ten behoeve van de facturering en nacalculatie, uitwer ken van notulen en ondersteuning van de directie-secretaresse en het verkoopteam. Ter uitbreiding van ons Team zijn wij op zoek naar een: Heb je interesse in één van deze zelfstandige, veeleisende, verantwoordelijke, goed beloonde functies, dan zien wij met belangstelling je reactie tegemoet. Voor administratie Bel 0182-53 78 00 Kouwe Hoek 6 - 2741 PX Waddinxveen en een voor mobiele heistelling, of kandidaten met een technische achtergrond die voor heier of machinist opgeleid willen worden. met flexibele werktijden (AUTOPUNT - BEDRIJVENPARK COENECOOP) ïfË ZUIDELIJKE RONDWEG 3 - WADDINXVEEN - 0182-619 285 f De werkzaamheden zullen onder meer omvatten: telefoon aanne men en doorverbinden, brieven uitwerken in diverse talen, relatie- bestand up to date houden, archiveren en mailingen versturen. aan de onderstaande Volg de opleiding timmeren, metselen, motorvoertuigen techniek, metaal, installatie techniek of schilderen op het Crabeth College. Bel 0182-53 78 00 vraag naar Karin Blanker Omdat het werk op ons kantoor sterk is toegenomen en er in de komende jaren nog meer werk verwacht wordt, zoeken wij een fulltime i Personeel gevraagd: i Onze kandidaat Vindt een leuke werksfeer belangrijk, is commercieel en klantgericht, weet van aanpakken en heeft interesse om te werken in een groep. De functie De functie omvat de dagelijkse verzorging van de afdelingen vleeswaren, kaas en brood of slagerij. Is dit niet helemaal iets voor jou, informeer dan eens of we een andere vacature voor je hebben. M Volg de opleiding timmeren, metselen, motorvoertuigen techniek, metaal, installatie techniek of schilderen op het Crabeth College. Bel 0182-53 78 00 vraag naar Karin Blanker Medewerkers met veel energie, een goed humeur en gevoel voor stijlvolle presentatie. Een gastvriendelijke instelling en ervaring in de horeca is beslist een pre. Ook belangstellenden zonder ervaring willen wij opleiden tot vakkrachten. Heb je belangstelling voor deze gevarieerde functie stuur dan je sollicitatiebrief met opleiding en vaardigheden naar onderstaand adres, waarna we in een gesprek nader met elkaar kennis kunnen maken. M Voor het bezorgen en ophalen van de materialen van onze afdeling party-catering, alsmede het klaarzetten en opruimen van deze materialen voor, tijdens en na de partijen. Voor een goede uitoefening van deze functie moet je in het bezit zijn van het rijbewijs C en eventueel chauffeursdiploma. Ons bedrijf telt momenteel 7 medewerkers, allen mettenminste een MEAO-opleiding, omdat kennis van de internationale handel en kennis van Engels, Duits of Frans noodzakelijk zijn. Ervaring met het werken op een handelskantoor is een aanbeveling. Het RKSG heeft met ingang van 1 augustus 1999 een vervangingspool. Hierdoor zijn de vervangers voor bovenstaande vacatures verzekerd van werk na afloop van de vervanging. Texopaper BV is een dynamische, internationaal georiënteerde handelsonderneming, sinds 1987 gevestigd in Waddinxveen. Wij leveren alle soorten papieren en toebehoren voor gebruik in de confectie-industrie in West- en Oost-Europa en Noord-Afrika. 1SPC is een horecaspecialiteitencentrum met naam in de gehele Benelux. Topkwaliteit, gekoppeld aan vakbekwame ondersteuning en een optimale service, zijn de peilers van onze bedrijfsfilosofie. Het one-stop-shoppingconcept binnen het zeer brede en diepe assortiment food, non-food, vers en dranken, wordt toegepast in onze vestigingen in Breda, Bodegraven, Gent (B) en Luik (B). Bovendien vinden vanuit de vestigingen (dag vers) leveranties plaats aan horecabedrijven. Voor onze vestiging in Bodegraven hebben wij de volgende vacatures: leeftijd tot 25 jaar Voor bovengenoemde functies zoeken wij kandidaten die beantwoorden aan onderstaand profiel: commerciële instelling duidelijke affiniteit met een van bovengenoemde vakgebieden flexibel, creatief, enthousiast en spontaan goede contactuele eigenschappen Voor bovengenoemde (nieuwe) functie, zoeken wij kandidaten die functie-eisen voldoen: minimaal MEAO-niveau goede organisatorische en communicatieve vaardigheden probleemoplossend vermogen zeer punctueel en discreet stressbestendig enkele jaren ervaring op dit gebied beheersing Excel en Word Taken: boekhoudkundige en administratieve werkzaamheden loon- en personeelsadministratie, waaronder tijdsregistratiesysteem uw standplaats wordt Bodegraven, en u zult als contactpersoon fungeren met onze financiële afdeling die gevestigd is te Breda. ons bedrijf werkt met een eigen softwarepakket. T.b.v. het oplossen van kleinere problemen op automatiseringsgebied is affiniteit met hard- en software dan ook nood zakelijk. U krijgt hierbij ondersteuning van onze systeembeheerder uit onze vestiging te Breda. Voorts bieden wij u zowel interne als externe opleidingsmogelijkheden, daar waar nodig. Ter versterking en uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar diverse medewerkers en medewerksters, zoals Voor onze vestiging zijn wij op zoek naar een creatieve persoon op de reclameafdeling. Tot de werkzaamheden behoren o.a. het maken van prijskaarten, het verzorgen en ver vaardigen van decoraties en het smaakvol presenteren en etaleren van artikelen uit ons assortiment. Onze gedachten gaan uit naar een jonge vrouw of man die bekend is met bovengenoemde werkzaamheden en de creativiteit echt ”in de vingers heeft”. Denkt u in een van de hierboven omschreven functies te passen, stuurt u dan uw sollici tatiebrief met C.V. en voorzien van een recente pasfoto, naar: ISPC B.V., t.a.v. de heer P. Peeters, vestigingsdirecteur Broekveldselaan 9 2411 NL Bodegraven 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 14