:9I I Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van Hof! r makelaardij r s 9 t ■i Ml /®k A Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Riante 2-onder-l kap met unieke vrije ligging Roosje Voshoeve 65 Vraagprijs 665.000,- k.k. Riant geschakeld woonhuis met royale inpandige garage en unieke vrije ligging aan voörzijde. Gesitueerd in de moderne wijk "Zuidplas" nabij div. woonvoorzieningen zoals winkel centrum en scholen. Deze in 1988 gebouwde en volledig geïsoleerde woning biedt u 256 m2 eig. grond en ca. 515 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met toilet met font.; Royale L-vorm. living met lichte plavuizenvloer met vloer- verw. (gehele beg. grond), openhaard partij en al. schuifpui naar de tuin; Nette open keuken (granieten afwerking) in L-vorm. opstell. en compleet met inbouwapp.: ker. kook plaat, afzuigkap, magnetron, electr. oven, koelkast, vaatwas ser, 101. close-in boiler en dubbele spoelbak. Ie Verdieping: Ruime overloop; 2 Slaapkamers waarvan 1 met wastafel en beide v.v. tegelvloer; Geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel en meubel; Afz. 2e toilet met font.; 1 Ruime slaap kamer aan voorzijde en 1 grote slaapkamer boven garage met 2 Velux tuimelramen en bergruimte achter knieschotten. 2e Verdieping: Riante afgewerkte slaapzolder met Velux dak ramen en veel bergruimte achter knieschotten. Deze prima onderhouden woning, geheel v.v. granol wandafwerking, extra kabel en tel. aansluitingen en veel inpandige ruimte, biedt u een uitstekend wooncomfort. Verder een ruime, onder architectuur aangelegde achtertuin (NO) met sierbestrating, borders en terrassen en een mooie voortuin met parkeergelegenheid op eigen terrein. Oplevering in overleg. In een rustige woonomgeving gelegen hoekwoning op korte afstand van winkels en scholen. Deze woning uit 1962 biedt u 170 m2 eigen grond en ca. 325 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/tochtportaal met meterkast; Hal voorzien van toilet; Woonkamer, type doorzon, met parketvloer; Gesloten keuken met kelderkast, aanrechtblok met kunststof fronten en voorzien van diverse apparatuur. Ie Verdieping: Overloop; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast en parket vloer; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met balkon en vaste kast; Badkamer voorzien van marmerenvloer, douchecabine, 2e toilet (hangcloset), wastafel, bidet en aansluiting afzuig installatie. 2e Verdieping: Voorzolder; Zolderkamer met dakkapel en vaste kasten. In de achtertuin (N) van de woning bevindt zich over de gehele breedte de berging, welke is voorzien van c.v.-ketel en aansluiting wasapparatuur. Oplevering medio november 1999. Vrijstaande vooroorlogse woning uit 1915 met aan de voor zijde zicht op de levendige rivier “De Gouwe”. Deze goed onderhouden woning biedt u 167 m2 eigen grond en ca. 325 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met boeren voordeur en laminaatvloer; Grote woonkamer (ca. 40 m2) v.v. gashaard, laminaatvloer en schuifdeur met toegang naar de tuin; Gesloten luxe uitgevoerde keuken (vanille/beuken) aan de voorzijde met diverse inbouwapparatuur: vaatwasser, oven, gaskookplaat, RVS-schouw en koelkast; Tevens bevindt zich in de keuken de meterkast en de aansluiting wasappa ratuur; Gang met toilet (zonder fonteintje) en provisiekelder met een oppervlakte van ca. 5 m2. Ie Verdieping: Overloop met bergruimte; Volledig betegelde badkamer (wit) v.v. douchecabine, ligbad, 2e toilet en wastafel; C.v-ruimte; 1 Slaapkamer (445 x 260 m) met Velux-dakvenster; 1 Slaapkamer (355 x 220 m) met dakkapel; 1 Grote Slaapkamer (500 x 305 m) aan de voorzijde met schuifwand- kast. Tevens beschikt de woning over een bevloerde bergvliering. De achtertuin is gelegen op het zuid/westen en is te bereiken via een pad naast de woning. Oplevering medio mei 2000. Veel inpandige ruimte Sparrengaarde 19 Vraagprijs 392.500,- k.k. Vrijstaand woonhuis met prachtig uitzicht op "De Gouwe” Zuidkade 210 Vraagprijs 399.000,- k.k. Uitgebouwde eengezinswoning Gerstakker 108 Vraagprijs 369.000,- k.k. Aan singel gelegen Gerstakker 110 Vraagprijs 349.000,- k.k. Ruime eengezinstussenwoning uit 1979 in een kindvriende lijke woonwijk gelegen met aan de voorzijde van de woning een waterloop. Deze keurig onderhouden woning biedt u 122 m2 eigen grond en circa 400 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal v.v. toilet met fonteintje en een plavuizen vloer; Tuingerichte woonkamer met parketvloer (mozaïek), trapkast, berging/bijkeuken en schuifpui met toegang tot de tuin; Ruime open keuken. Ie Verdieping: Ruime overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; Luxe badkamer v.v. volledige betegeling, ligbad met whirlpool, wastafelmeubel, toilet en douchecabine; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste schuifwandkast. 2e Verdieping: Open zolderruimte met aansluiting wasapparatuur en c.v.-ketel (Vaillant 1995); 1 Slaapkamer aan de voorzijde met Velux-dakvenster. De open zolderruimte biedt de mogelijkheid tot het creëren van 1 of 2 extra kamers. Verder beschikt deze verzorgde woning over een netjes aangelegde achtertuin (0) met een achterom. Oplevering in overleg. Aan waterloop gelegen tussenwoning Omloop 10 Vraagprijs 449.000,- k.k. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: http://www.hof-makelaardij.nl Zuidplaslaan 432, Kantoren in Gouda, 2743 KE Waddinxveen. Alphen a/d Rijn, Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Ruime eengezinswoning gelegen op loopafstand van winkels, scholen en N.S.-station. Deze goed onderhouden woning is gebouwd in 1978 en biedt u ca. 380 m3 inhoud en 124 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Tuingerichte L-vormige woonkamer voorzien van travertinvloer en trapkast; Luxe uitgevoerde open keuken met houten fronten met facetrand en voorzien van diverse inbouwapparatuur: vaatwasser, combi-magnetron, koelkast, keramische kookplaat en vlak- scherm afzuiging. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Luxe uitgevoerde badkamer met douchecabine, acryl ligbad, hangend toilet en wastafelmeubel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde. 2e Verdieping: Overloop/voorzolder met aansluiting wasapparatuur, c.v.-ketel, unit m.v. en bergruimte; Zolderslaapkamer met dakkapel. De tuin is bestraat en beschikt over een in steen uitgevoerde berging. Verder beschikt deze tussenwoning over veel inpandige ruimte en gedeeltelijk dubbel glas. Oplevering in overleg. In de gewilde wijk "Zuidplas" gelegen eenge’zinstussen woning met aan voorzijde een vrije ligging aan singel. Bouwjaar 1984, 130 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met m.k.; Z-vormige woon kamer v.v. lamelparketvloer en trapkast; Semi open keuken (1997) aan de achterzijde van de woning, v.v. diverse inbouw apparatuur en een zwart/witte plavuizenvloer; Tussenhal met toilet met font, en trapopgang naar de le verdieping. Ie Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde, waarvan 1 v.v. vaste kastenwand; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met Velux dakvenster; Badkamer met douche cabine, wastafel, aansl. wasapparatuur en Velux dakvenster. 2e Verdieping: Overloop met c.v.ketel en unit m.v.; 1 Slaapkamer met dakvenster, bergruimte en wastafel. Kleine bergvliering. De tuin is netjes aangelegd en beschikt over een vrij st. stenen berging en achterom. Verder is deze aantrekkelijke woning gesitueerd nabij diverse woonvoorzie ningen zoals winkelcentrum en scholen. Opl. medio 4e kwartaal 2000. Aan voorzijde aan singel in de jonge wijk "Zuidplas" gelegen uitgebouwde eengezinswoning. Bouwjaar 1984,130 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast; De woning is in 1994 verbouwd en uitgebouwd, hierdoor is een ruime, tuingerichte woonkamer ontstaan. De open, luxe keuken is aan de voorzijde gesitu eerd, in wit uitgevoerd en v.v. inbouwapparatuur zoals ker. kookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Begane grond vloer is v.v. plavuizen met vloerverwarming; Tussenhal met trapopgang en toilet met fonteintje, le Verdieping: Overloop; 3 Slaapkamers die zijn v.v. een kurkvloer; Geheel betegelde badkamer met ligbad (therm, kraan), wastafel en Velux dakvenster. 2e Verdieping: Overloop met aansl. wasapp., nieuwe combi- ketel (januari 1999) en mech. ventilatie unit; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel en bergruimte. Deze goed onderhouden tussenwoning is nog in juni van dit jaar aan de buitenzijde geschilderd, heeft een voor- en achtertuin, vrij st. stenen berging en achteruitgang. Ww l A NVM 118 Als u even opbelt of langskomt krijgt u de nieuwe Woninggids! Hoekwoning in rustige woonomgeving Nassaulaan 38 Vraagprijs 335.000,- k.k. J ■1B i IÉ >9 «m® is Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. ’t Hof ■_van ’t hof DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM IHÜÏS! GARANTIE 'SRI ■>esSsSs F

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 32