Hoofdcaissière of Hoofdkassier MARK? K) Distrupol 4» Burger’s Fish ZIN? verkoopsters Complex I KAPPERS KAPSTERS INPAKKERS (nw> Medewerk(st)er bediening Inkoper m/v Inl.: (06) 226 624 49 Sales Manager Benelux ervaren Leerling drukker m/v PL... 1 Zelfstandig Kok full-time(38 uur per week) Barmedewerk(stfer/ Plusmarkt. Opgeteld de beste! Verkoopadviseur m/v HAMA is werken met plezier Werken bij Plusmarkt HEB JIJ SMULDERS HAMA Nederland b.v. gouda LAFEBER ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Complex- Gevraagd voor de vrijdagmarkt van 10.30 - 19.00 uur of verkoopster na schooltijd MR* (0172) 21 48 00 Paddle's biedt Zr s F J De functie Plusmarkt is een lan delijke keten van Onze kandidaat van prijs, assorti ment, service, vers heid, hygiëne en Profiel: Ons aanbod enthousiasme, tot de beste van Nederland behoort. Interesse? OBJECTHYGIENE Voor een goede invulling van de functie is noodzakelijk: (0172) 21 58 57 (06) 533 800 99 HAMA biedt de juiste kandidaat: IVAN] TO C2OB bij voorkeur in de leeftijd m-. Pub Eetcafé Voor meer informatie over bovenstaande functie kan je ook bellen: (0182) 68 23 00. 7 Voor meer informatie kunt u zich wenden tot mevrouw B.W. Hol, (personeelsfunctionaris), telefoon: 030 - 6082292. De functie: U maakt deel uit van bovengenoemde afdeling, die bestaat uit 3 personen. U onderhoudt contacten met onze leveranciers en bent verantwoordelijk voor de voorraad en het totale inkooptraject. U rapporteert aan de Logistiek Manager. De functie-eisen: U heeft een servicegerichte instelling. U kunt goed onderhandelen. U heeft enige jaren ervaring in voorraadbeheer. U bent in het bezit van het diploma NEVI 1 (of daarvoor studerend). U beheerst de Duitse en Engelse taal. U kunt werken met Word, Excel. U heeft geen 9-5 mentaliteit. Indien u kennis heeft van de schoonmaakbranche is dat een pré. Voor onze afdeling Logistiek zoeken wij op korte termijn een enthousiaste Smulders Floordress is een onderdeel van Stuur dan Uw C.V. naar 4 drukkerij Het Groene Hart B.V., t.a.v. H. Uittenboogaard, vestigingsmanager Duitslandlaan 33 Postbus 202 2770 AE Boskoop Drukkerij Het Groene Hart B.V. is een moderne en sterk innoverende grafische onderne ming, die samen met Drukkerij Zuidam Zonen B.V. en Uitgeverij Polaenen B.V. te Woerden deel uitmaakt van CPM-Beheer. zowel full- als parttime, maar óók naar kappers en kapsters die op termijn zelfstandig franchisenemer willen worden. DRUKKERIJ HET GROENE HART BV BOSKOOP opleiding op MBO-niveau (techniek) affiniteit met of ervaring in de bouwbranche minimaal 3 jaar verkoopervaring een competitief en compleet pakket arbeidsvoorwaarden een bonusregeling auto van de zaak interne doorgroeimogelijkheden een stimulerend bedrijfsklimaat De verkoopadviseur zal verantwoordelijk zijn voor de verkoop van HAMA machines en gereedschappen in de regio West-Nederland. Uw reactie voorzien van een curriculum vitae ontvangen wij graag bin nen 14 dagen. Voor informatie kunt u contact opnemen met Jos Zuur tel. (074) 29 13 668 of ’s avonds (0348) 56 53 87. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: HAMA Nederland b.v., Postbus 404, 7550 AK Hengelo Ov. Ben je geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie met CV aan: Complex E-techniek BV, t.a.v. Peter Lenards, James Wattstraat 6, 2809 PA Gouda. Hama Nederland is een internationaal opererende en vooraanstaande producent en leverancier van machines en handgereedschappen voor de afbouw. Vanuit het hoofdkantoor in Hengelo Ov. en de vesti gingen in Gouda en ’s-Hertogenbosch vindt de ver koop en service van onze producten plaats. ruim 125 supermark ten die op het gebied Om ons succes te continueren, zoeken wij voor onze Plusmarkt aan de Zuidplaslaan in Waddinxveen een Om in aanmerking te komen, heb je een afgeronde relevante MBO-opleiding en uiteraard ervaring in de supermarkt. Je vindt een leuke werksfeer belang rijk en je bent commercieel en klantgericht. Bij voorkeur heb je ervaring met leidinggeven. Werken in onze Plusmarkt is werken met plezier, met leuk en afwisselend werk en mogelijkheden om door te groeien binnen de Plusmarktorganisatie. Salaris conform de verantwoordelijkheden. Boomkwekerij Laag Boskoop 56 2771 GX Boskoop Wij bieden je een leuke baan in een team met jonge mensen. Een goed salaris past bij deze baan. Stekervaring is gewenst, motivatie een must. Om ons team te komen versterken (m/v), bij een jong snelgroeiend stekbedrijf in Nieuwerkerk a/d IJssel. Bel gerust voor informatie en eventueel een afspraak naar: Jos van Boheemen 1e Tochtweg 76 2913 LP Nieuwerkerk a/d IJssel binnendienst zoeken wij enthousiaste Reporting to the M.D., you will be accountable for achieving the overall annual sales budget by leading and coaching our young and committed sales force and by directly developing key customers. Our ideal candidate will be: Commercially driven - an experienced Sales Manager Fluent in modern languages Natural manager - at ease at all levels Excellent communication skills Age between 30 and 40 years old Please send your application letter with CV within 14 days to: Distrupol BV., f.a.o. Mr. Mike Cope, Ondernemingsweg 26, 2404 HN Alphen aan den Rijn. Smulders Floordress B.V. Waardsedijk Oost 8 Postbus 55 3417 ZH Montfoort Telefoon 0348-472844 Distrupol BV, subsidiary of the Ellis Everard group, has over 25 years of experience as distributor of raw materials for the plastics, rubber and wax processing industries in the Benelux in partnership with major chemical companies. We now have an opportunity for an experienced, ambitious and enthusiastic T.a.v. Paul en Diana de R Zuidkade4A 2741JA Wad voor meer informatie tel. 0182- HeadCare BV handelend onder Thulskapservice KopZorg W Complex is lid van UNETO. is Waarborg en Borg 1.1-installateur en is VGA" gecertificeerd Richt je schriftelijke sollicitatie vóór 30 september aan Plusmarkt Diwa, t.a.v. de heer P. Dirven, Postbus 158, 2740 AD Waddinxveen. Voor meer informa tie kun je hem bellen op telefoonnummer (0182) 61 02 51. fes een Eén dag in de week naar school èn een ook nog een vak leren! Voor onze kwaliteitsdrukkerij (familiedrukwerk, kopie, periodieken, organisatiedruk- werk, catalogi en boeken) zoeken wij een: Binnen ons team van medewer kers, zult U opgeleid worden tot zelfstandig drukker van kwalitatief drukwerk. U kunt het diploma behalen van grafische technieken specialisatie drukker. U valt onder de grafische CAO. Gein teresseerd As a member of the management team, you will play a major role in influencing and implementing overall strategy and in consolidating relationships with our international supplier base. vanaf 25 jaar. Wi/ bieden: een goed salaris volgens C.A.O. spaarloonregeling opleiding(en) prettige collegiale werksfeer We offer you the opportunity to work in an informal organisation with an enthusiastic working climate and good primary and secondary labour conditions. There is a good potential to develop in a growing international organisation. elektrotechniek I beveiliging I telematica I automatisering De functie omvat de dagelijkse leiding over de afdelingen kassa, slijterij en tabaksshop. Je bent verantwoordelijk voor de organisatie, het beheer, rende ment en het team van 25 mensen. Tevens maak je deel uit van het manage mentteam. E. Lafeber is een gespecialiseerd in nen- en Uw sollicitatie kunt u sturen aan: Henkel-Ecolab B.V. afd. Personeelszaken t.a.v. mevrouw B.W. Hol Postbus 2290, 3430 DL Nieuwegein Smulders Floordress is een r succesvolle leverancier van professionele hygiënesystemen aan schoonmaakbedrijven, gezondheidszorg, grootwinkel bedrijven, industrie, onderwijs instellingen en andere organisaties. Smulders Floordress is een onder deel van Henkel-Ecolab, één van de grootste leveranciers van hygiënesystemen ter wereld. Spreekt het thuiskappen je aan? Sluit je dan aan bij ons ThuisKapTeam! Bel, fax of schrijf dan naar: HeadCare BV Postbus 499 - 2700 AL Zoetermeer Tel. |079) 362 31 67 - Fax (079) 362 31 53 Om onze sterke marktpositie verder uit te bouwen en de service naar onze klanten te verhogen zoeken wij op korte termijn een energieke en gedreven Als uitbreiding van onze op korte termijn een Thuiskapservice Kopzorg' is een jonge, dynamische en succesvolle thuiskappersformule waarbij het haar bij de klant thuis behandeld wordt. Wij behandelen o.a. in de volgende plaatsen: - Berkel Rodenrijs - Bergschenhoek - Benthuizen - Bleiswijk - Delft - Moerkapelle - Pijnacker - Zevenhuizen - Zoetermeer Wij zijn op zoek naar enthousiaste gemotiveerde en zeer ervaren allround bel voor 'inxveen >40047 ^Ovspó’ zijn met de functie en onze eisen. Mocht je in één van bovengenoemde lui uitdaging zien kun je schrijven naar: Internationaal Transportbedrijf exceptionele transporten in bin- buitenland. Henkef) ECOLAB v 'I The Service Company Voor ons tuinplantenbedrijf in Boskoop zoeken wij enkele scholieren voor de zaterdagochtend. Ben je tussen vijftien en negentien jaar bel dan naar Van den Dool kwekerijen Rijneveld 150: V-VCULTURES BV Rijneveld 150 - 2771 XP Boskoop Tel. (0172)21 48 00 Fax (0172) 21 49 00 die zich als een vis in het water voelt al: bezoekers het naar hun zin hebben. Stearine-Kaarsenfabriek Gouda te Waddinxveen maakt deel uit van de Bolsius Groep, een van de grootste kaarsenproducenten in de wereld. Stearine-Kaarsenfabriek Gouda, waar ca. 50 mensen werkzaam zijn, produceert en verkoopt A-merk kaarsen die bekend staan om hun uitstekende kwaliteit. Het productenpakket wordt via de Bolsius Verkooporganisatie geleverd aan grootwinkelbedrijven, groothandel (food en non-food), inkoopcombinaties en supermarktketens. De kerstdrukte op de inpakafdeling is inmiddels losgebarsten en daarom zoeken wij met spoed: (full-time part-time) voor het verrichten van uiteenlopende inpakwerkzaam- heden op de productieafdeling. Werktijden kunnen in overleg worden af gestemd. Ben je geïnteresseerd en wil je graag meer informatie kom dan naar de OPEN MIDDAG MAANDAG 13 SEPTEMBER A.S. VAN 14.00 TOT 16.00 UUR. Gouda Kaarsen - Mercuriusweg 14 - Waddinxveen Melden bij de balie (ingang kantoor). U bent van harte welkom om nader met ons bedrijf kennis te maken en de mogelijkheden binnen ons bedrijf te bekijken. Deze Open Middag komt tot stand in samenwerking met Randstad Uitzendbureau, waar u voor eventuele nadere informatie terecht kunt bij Leonie Langeveld tel.nr. (0182)61 77 45 of bij de personeelsfunctionaris mevr. Nienke van Egmond tel.nr. (0182) 64 24 44. Telefoon 0172 - 21 55 36 Telefoon 0172 - 21 39 99 Fax 0172 - 21 77 71 Laat het dan zo snel mogelijk weten en een afspraak met: E. Lafeber Int. Transport B.V., Techniekstraat 1-3 te Gouda, tel: (0182) 51 21 44 en vraag naar E.C. Lafeber. 1 r Ja, die kans is er want wij zijn op zoek naar 1 versterking van ons team. Wij zijn een Pub p4 annex eetcafé, gelegen aan de rivier “De G naast de hefbrug in Waddinxveen. Wij zoé een man of vrouw die koken als hobby h en daarnaast ook liefde voor het vak. Dó/ Werken b Paddle’s? eenUCIIIllv»UvVVvl (Part-time) orfze n i een afwisselende functie in een prof^sripnele, maar ook informele werkomgeving waar k ruimte is voor ideeën. veel zelfstandigheid en verantwoordelijk]- twee vaste vrije dagen t.w. de zondag én de maandag. een salaris (ind. spaarloonregeling) met Secun daire arbeidsvoorwaarden die in overeenstemming De werkzaamheden bestaan uit: het coördineren/bewaken van het V.C.A systeem voor--en nacalculatie van transporten het aanvragen van ontheffingen voor exceptionele transporten assistentie op de planning Heeft u: een HAVO/MEAO-opleiding stressbestendigheid geen 9-tot-5-mentaliteit gevoel voor humor en collegialiteit? "Elektrotechniek, telematica en automatisering, ik heb altijd technisch werk wilen doen. Alleen waar en met wie, dat was de grote vraag. Bij Complex heb ik m’n draai gevonden. Een leuk bedrijf met jonge mensen en werk dat bij me past Er wordt gewerkt met de nadruk op vakmanschap en klantgerichtheid, dat spreekt me wel aan. En de kans krijcjen 5 om je te ontplooien is hier de normaalste zaak van de wereld. Geen dag is hetzelfde, we heten niet voor niets zo. Wil je een verantwoordelijke baan met studiefacilftefti doorgroeimogelijkheden en gunstige arbeidsvoorwaarden! Heel simpel, solliciteer bij Complex!” I h iwe’ f/ leeftijd minimaal 20 jaar, representatief met goede sociale/contactuele vaardigheden, gewend om zelfstandig te kunnen functioneren; je bent in het bezit van een erkend kappersvakdiploma: je hebt minimaal 3 jaar allround kapperservaring; niet langer dan één jaar uit het kappersvak; in bezit rijbewijs B, een degelijke auto en mobiele telefoon. Aanbod:* bedrijfsauto (na proefperiode) ook voor privé v.a. 25 uur per week. baan met veel vrijheid, zelfstandigheid en flexibele werktijden; goed salaris, onkostenvergoeding en hoge provisies; vakkundige opleiding en professionele begeleiding; werken met professionele producten en materialen. maar ook informele werkomgeving ruimte is voor ideeën.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 9