Als je alles op 'n rijtje zet Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Waddinxveen .Waddinxveen Waddinxveen f makelaardij ...ga je gelijk naar Van ’t Hof Waddinxveen! Wie goed taxeert, wordt getracteerd op een diner voor twee! fc IJS Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! «i f jong enthousiast team; Q) eigen kantoor met vitrine, in de nieuwe wijk Zuidplas; opname van uw huis (in kleur) in de Van 't Hof Woninggids; presentatie van uw huis op Internet incl. foto; vijf kantoren in de regio Midden Holland; compleet servicepakket: aan- en verkoop van wonin gen, taxaties, hypotheken, verzekeringen, pensioenen, vastgoedbeheer; elke zaterdag geopend van 8.30 tot 17.00 uur; (J) dag en nacht bereikbaar; (J) ook voor huurwoningen; 0 meest geavanceerde automatisering in de makelaar dij: Masterplan 2000 NVM; (J) prima koffie. fag u J I ir !v Öj Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. 7 Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen Van ‘t Hof staat met een stand op de braderie van Boskoop. Daar kunt u meedoen aan een leuke taxatieprijsvraag. De winnaars krijgen een dinerbon voor twee personen. U bent welkom op vrijdag 17 september van 14.00 tot 22.00 uur en op zaterdag 18 september van 10.00 tot 17.00 uur. Kom even langs! Aan voetpad tegenover een school gelegen ruime eengezinswoning met garage in een groene ruim opgezette woonwijk. Deze hoek woning is gebouwd in 1972 en beschikt over 174 m2 eigen grond en een inhoud van ca. 365 m3. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast en hangend toilet v.v. afzuigin stallatie en fonteintje; Z-vormige woonkamer met plavuizen en gespachtelputzte wanden; Luxe open keuken met diverse inbouwappara- tuur: vaatwasser, combi-magnetron, koelkast, gaskookplaat en afzuigkap: Bijkeuken v.v. kas- tenwand, vriezer, oven en plavuizen vloer. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Ver grote slaapkamer aan de voorzijde met vaste schuifwandkast, waarbij de bijgetrokken ruimte middels een toog betreden kan wor den; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast en wastafel; Volledig betegelde bad kamer (zwart/wit) v.v. hangend toilet, douche met thermostaat kraan, ligbad en wastafel- meubel. 2e Verdieping: Overloop met Velux dakvenster, aansluiting wasapparatuur, werk blad met gootsteen en plavuizen vloer; 1 Slaapkamer met Velux venster aan de voor zijde; 1 Slaapkamer met dakkapel, c.v.-ruimte met Radson c.v.-ketel en laminaatvloer aan de achterzijde. De garage beschikt over elektra en een elektrische deur. Vanuit de zonnige achtertuin (Z) met achterom is de ruime ber ging bereikbaar. Tevens beschikt deze goed onderhouden woning met uitbouw over een voortuin. Oplevering 4e kwartaal 2000. In een rustige woonomgeving gelegen hoekwoning op korte afstand van winkels en scholen. Deze woning uit 1962 biedt u 170 m2 eigen grond en ca. 325 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/tochtpor- taal met meterkast; Hal voorzien van toilet; Woonkamer, type doorzon, met parket vloer; Gesloten keuken met kelderkast, aan- rechtblok met kunststof fronten en voor zien van diverse apparatuur. Ie Verdieping: Overloop; 1 Kleine slaapkamer aan de ach terzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast en parketvloer; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met balkon en vaste kast; Badkamer voorzien van mar- merenvloer, douchecabine, 2e toilet (hang- closet), wastafel, bidet en aansluiting afzuiginstallatie. 2e Verdieping: Voorzolder; Zolderkamer met dakkapel en vaste kasten. In de achtertuin (N) van de woning bevindt zich over de gehele breedte de berging, welke is voorzien van c.v.-ketel en aansluiting wasapparatuur. Oplevering medio november 1999. Essengaarde 18 Vraagprijs 439.000,- k.k. Zeer verzorgde, moderne eengezinstussen- woning welke aan de voorzijde is gelegen aan fietspad. Bouwjaar 1986,122 m2 eig. grond en ca. 325 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Lichte tuingerichte woonka mer met provisiekast en deur naar tuin; Verzorgde open keuken met inbouwgas- comfort en metalen schouwkap. De gehele begane grond is v.v. een lichte grindvloer. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Moderne licht betegelde bad kamer met ligbad, wastafelmeubel en 2e toilet; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met toegang tot gevelbreed bal kon. 2e Verdieping (via vaste trap bereik baar): Overloop met plaatsing c.v.-combike- tel uit 1998 en de aansl. t.b.v. wasappara tuur; 1 Zolderkamer met bergruimte, Velux dakvenster en luik naar geheel bevloerde bergvliering. De goed aangelegde, ca. 12 m. diepe achtertuin is gelegen op het noord westen en beschikt over een vrij st. stenen berging en achterom. De woning heeft een gunstige ligging t.o.v. winkelcentrum en scholen. Oplevering medio december 1999. In 1988 in de wijk “Zuidplas” gebouwde eengezinstussenwoning met 140 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. De woning is gelegen aan de rand van een speelveldje, op korte afstand van winkels en scholen. Indeling: Beg. grond: Uitgebouwde entree/ hal met meterkast en toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer v.v. trapkast, spachtelputz wanden en schuifpui naar de tuin; Gesloten eetkeuken welke is belegd met een plavuizenvloer. Ie Verdieping: Overloop; 3 Slaapkamers (resp. 500 x 293, 343 x 293 en 408 x 220); Badkamer met dou checabine, 2e toilet, wastafel en deur naar balkon aan voorzijde. 2e Verdieping: Overloop met aansl. wasapparatuur, c.v- combiketel en unit m.v.; 2 Slaapkamers, beide voorzien van dakvenster. Dit goed onderhouden woonhuis met een kindvrien delijke ligging biedt u verder een voortuin en op het oosten gelegen achtertuin van ca. 12 meter diep en welke beschikt over een vrij st. stenen berging en achterom. Oplevering medio mei 2000. Roosje Voshoeve 50 Vraagprijs 379.000,- k.k. Ruime eengezinstussenwoning uit 1979 in een kindvriendelijke woonwijk gelegen met aan de voorzijde van de woning een water loop. Deze keurig onderhouden woning biedt u 122 m2 eigen grond en circa 400 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal v.v. toilet met fonteintje en een plavuizen vloer; Tuingerichte woonkamer met parket vloer (mozaïek), trapkast, berging/bijkeu ken en schuifpui met toegang tot de tuin; Ruime open keuken. Ie Verdieping: Ruime overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; Luxe badkamer v.v. volledige betegeling, ligbad met whirlpool, wastafelmeubel, toilet en douchecabine: 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste schuifwand kast. 2e Verdieping: Open zolderruimte met aansluiting wasapparatuur en c.v.-ketel (Vaillant 1995); 1 Slaapkamer aan de voor zijde met Velux dakvenster. De open zolder ruimte biedt de mogelijkheid tot het creë ren van 1 of 2 extra kamers. Verder beschikt deze verzorgde woning over een netjes aan gelegde achtertuin (O) met een achterom. Oplevering in overleg. Anna Paulownastraat 23 Vraagprijs 309.000,- k.k. Omloop 10 Vraagprijs 449.000,- k.k. Ruime eengezinshoekwoning gelegen in de wijk 'Snijdelwijk' met scholen en winkels in de nabijheid. Deze goed onderhouden hoek woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas en is gebouwd in 1972 en biedt u 127 m2 eigen grond en ca. 355 m2 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal voorzien van meterkast en toilet met fonteintje en afzuiginstallatie; Tuingerichte woonkamer met vloertegels en allesbrander; Open keu ken. Ie Verdieping: Overloop; Badkamer voorzien van ligbad, wastafel en toilet; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met vaste kastenwand; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met wasta fel. 2e Verdieping: Overloop met bergruimte en c.v.-ketel; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde; 1 Kamertje aan de voorzijde met Velux-ven- ster. In de voortuin staat de aangebouwde stenen berging. De achtertuin (W) is netjes aangelegd. Oplevering in overleg. Graskamp 1 Vraagprijs 379.000,- k.k. Goed onderhouden eengezinstussenwo ning, gelegen in rustige kindvriendelijke woonwijk in de nabijheid van scholen en winkels. Bouwjaar 1962,138 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met garderobe/meterkast, kel derkast en toilet met fonteintje; Woonkamer, type doorzon, voorzien van spachtelputz wanden en een massief eiken parketvloer (gehele begane grond); Open keuken (1994) in zwart/wit uitvoering en voorzien van gascomfort, rvs-schouw en close-in boiler. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de achterzij de; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Volledig betegelde badgelegenheid (1994) met dou che en wastafel. 2e Verdieping: Voorzolder met dakraam, c.v.-ketel, geiser en aansl. wasapparatuur; 1 Zolderkamer met dakka pel. Verder beschikt de woning over een netjes aangelegde voor- en achtertuin (O), vrijst. stenen berging en achterom. Oplevering ca. februari 2000. Vrijwel geheel in oorspronkelijke staat ver kerend, vrijstaande jaren '30 woning. Gelegen aan de Boskoopse zijde van het Noordeinde. Bouwjaar ca. 1935, 372 m2 eig. grond en ca. 455 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/gang met trap naar le verdie ping, trapkast en toilet; Sfeervolle kamer- en-suite met marmeren hoekschouw in beide kamers. Ramen zijn voorzien van glas-in-lood; Zijkamer van ca. 300 x 200; Eenvoudige keuken met granito-aanrecht, aansl. wasapparatuur en vaste kast. Vanuit de keuken heeft u toegang tot de trap naar het souterrain dat is verdeeld in 2 compar timenten. le Verdieping: Grote overloop met deur naar dakterras; De verdieping is thans mid dels houten separatiewanden verdeeld in 1 slaapkamer van 375 x 300 en 2 slaapkamers van 300 x 250. Vlizotrap naar geheel bevloerde bergzolder. Verder biedt de woning een voor-, zij- en ca. 25 m. diepe achtertuin voorzien van een houten schuur. Oplevering in overleg. H 4? w Nassa aan 38 Vraagprijs 322.500,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Noordeinde 291 Vraagprijs 425.000,- k.k. i F r - Linzenakker 23 Vraagprijs 369.000,- k.k. en Bodegraven E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: http://www.hof-makelaardij.nl JU Voor uw huis gaan wij uit ons dak! Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. ■_van ’t hof DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM iHUISl GARANTIE

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 32