Boskoop Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen r makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Boskoop a I Bel of kom langs I ‘voor onze nieuwe Woninggids! erf ft Actieve presentatie. Zo noemen we het servicepakket dat wij inzetten als Van 't Hof uw huis gaat verkopen. Wij adverteren voor u in Waddinxveen en omgeving. Wij zet- ten uw huis in onze vitrines op de Zuidplas laan en de Luifelbaan en op verzoek in de vitrines van onze andere kantoren. We plaatsen uw huis in kleur in onze Woning gids en op Internet. We bellen en schrij ven mensen waarvan wij weten dat ze belangstelling hebben. We komen met kandi- daat-kopers bij u langs voor een bezichtiging. En dat alles niet na elkaar, maar tegelij kertijd! Actie op een breed front, dus. Resultaat: uw huis wordt snel verkocht - vaak zelfs heel snel! 1- y- I Agathe de Rek Van ‘t Hof makelaardij Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen Riant geschakelde 2-onder-l kap woning met royale inpandige garage en unieke vrije lig ging aan voorzijde. Gesitueerd in de moderne wijk "Zuidplas" nabij div. woonvoorzieningen zoals winkelcentrum en scholen. Deze in 1988 gebouwde en volledig geïsoleerde woning biedt u 256 m2 eig. grond en ca. 515 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met toilet met font.; Royale L-vorm. living met lich te plavuizenvloer met vloerverw. (gehele beg. grond), openhaard partij en al. schuifpui naar de tuin; Nette open keuken (granieten afwer king) in L-vorm. opstell. en compleet met inbouwapp.: ker. kookplaat, afzuigkap, magnetron, electr. oven, koelkast, vaatwasser, 101. close-in boiler en dubbele spoelbak. Ie Verdieping: Ruime overloop; 2 Slaapkamers waarvan 1 met wastafel en beide v.v. tegel vloer; Geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel en meubel; Afz. 2e toilet met font.; 1 Ruime slaapkamer aan voorzijde en 1 grote slaapkamer boven garage met 2 Velux tuimel ramen en bergruimte achter knieschotten. 2e Verdieping: Riante afgewerkte slaapzolder met Velux dakramen en veel bergruimte ach ter knieschotten. Deze prima onderhouden woning, geheel v.v. granol wandafwerking, extra kabel en tel. aansluitingen en veel inpan dige ruimte, biedt u een uitstekend wooncom fort. Verder een ruime, onder architectuur aangelegde achtertuin (NO) met sierbestra ting, borders en terrassen en een mooie voor tuin met parkeergelegenheid op eigen terrein. Oplevering in overleg. Riante 2-onder-l kap met garage Roosje Voshoeve 65 Vraagprijs 645.000,- k.k. rW Hoekwoning met garage Nassaulaan 32 Vraagprijs 369.000,- k.k. Ruime eengezinstussenwoning uit 1979 in een kindvriendelijke woonwijk gelegen met aan de voorzijde van de woning een waterloop. Deze keurig onderhouden woning biedt u 122 m2 eigen grond en circa 400 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal v.v. toilet met fonteintje en een plavuizenvloer; Tuingerichte woonka mer met parketvloer (mozaïek), trapkast, ber- ging/bij keuken en schuifpui met toegang tot de tuin; Ruime open keuken. Ie Verdieping: Ruime overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzij de; Luxe badkamer v.v. volledige betegeling, lig bad met whirlpool, wastafelmeubel, toilet en douchecabine; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste schuifwandkast. 2e Verdieping: Open zolderruimte met aan sluiting wasapparatuur en c.v.-ketel (Vaillant 1995); 1 Slaapkamer aan de voorzijde met Velux-dakvenster. De open zolderruimte biedt de mogelijkheid tot het creëren van 1 of 2 extra kamers. Verder beschikt deze verzorgde woning over een netjes aangelegde achtertuin (O) met een achterom. Oplevering in overleg. Royale eensgezinswoning Omloop 10 Vraagprijs 429.000,- k.k. Moderne woning in karakteristieke jas Reijerskoop 93 Vraagprijs 449.000,- k.k. oor deze dis boven z treden ^^uTr vindt u alvast en tevens de meter- ïken we de gang met trap- de mooie grote kelderkast (let. Vervolgens komen we in de De karakteristieke villa uit 1897 is gelegen aan de rand van Boskoop en heeft nog veel be waarde details. Inhoud circa 600 m3 en 1310 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/ corridor met kelderkast; Kamer en suite met schuifdeuren, paneeldeuren, lijstplafond en aansl. voor gaskachels; Gesloten keuken voor zien van eenvoudig keukenblok met RVS-blad en vestibule; Toilet met fonteintje; 1 Slaap/ werkkamer aan de voorzijde met parketvloer. Ie Verdieping: L-vormige overloop met dak raam; 1 Slaapkamer met wastafel aan de voor zijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met bed stede; 1 Slaapkamer aan de linkerzijde met balkon en dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met was-tafel; Badkamer met mar- moleumvloer, vrijstaand bad, aansluiting was apparatuur, wastafel, 2e toilet en 2 vaste kasten. Middels losse trap is de vliering bereikbaar, welke gedeeltelijk bevloerd is (1,75 m. hoog). De tuin bevindt zich rondom de woning. De woning is op de le verdieping voorzien van hardhouten kozijnen met dubbel glas en op de begane grond van voorzetramen. Oplevering in overleg. is, hier vindt u de wasmachine aansluiting, le Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de achterzijde (5,10m x 3,84m) met de nok in het zicht voor het ruimtelijk effect en 1 slaapka mer aan de voorzijde (5,10m x 2,90m) met c.v.- ketel, waar tevens met de hoge nok is gewerkt en een luik is gemaakt naar de bergvliering. Tussen de slaapkamers in bevindt zich de vol ledig betegelde badkamer, welke is v.v. Velux- dakvenster, douchecabine, ligbad, wastafel meubel en toilet. De gehele tuin is nagenoeg geheel bestraat en gunstig gelegen t.o.v. de zon (Z). De woning heeft een goed isolatie-pak- ket, zowel de muren, het dak en de vloer zijn geïsoleerd. Verder beschikt de woning over dubbele beglazing, dan wel voorzetramen. Oplevering medio december 1999. Karakteristieke villa uit 1897 Rij neveld 2 Vraagprijs 795.000,- k.k. 3-kamer maisonette met uitzicht op de “Gouwe" Nesse 42 Vraagprijs 259.000,- k.k. Ruime hoekwoning met garage gelegen op korte afstand van winkels, openbaar vervoer en scholen. Bouwjaar 1962, circa 340 m3 in houd en 220 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/tochtportaal met meterkast; Hal voorzien van volledig betegeld toilet; Doorzon- woonkamer met aansluiting voor eventueel open haard; Open keuken met diverse inbouw- apparatuur, aansluiting wasapparatuur en kel derkast met Radson c.v.-ketel. Deze keuken bevindt zich in de uitbouw van de woning, le Verdieping: Overloop met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzij de met balkon, wastafel en vaste kast; Volledig betegelde badkamer voorzien van hoek/ligbad en wastafel. 2e Verdieping: Voorzolder met dak raam; Zolderkamer voorzien van dakraam en dakkapel. De vrijstaande garage is voorzien van elektra. Tevens beschikt deze woning met veel bergruimte over een voor-, zij- en achter tuin met achterom. Oplevering medio januari 2000. Zoekt u een modern huis in een karakteristie ke jas, waar zoveel mogelijke details bewaard zijn gebleven? Dan is een bezichtiging van deze woning zeer de moeite waard. Bouwjaar 1910, inhoud ca. 350 m3 en 237 m2 eigen grond. Laten wij u middels deze tekst alvast meenemen met een rondleiding woning. Indeling: De beganASj het straatniveau gelegen^iJKe komt u in het tocht] prachtig gefigiAaL kast. Verve opgaqclJ en het nBl kamer-en-suite met originele schuifdeuren met kasten, marmeren schouwen (zijn niet meer functioneel) en originele houten vloeren in het zicht, welke zijn v.v. convectorputten. Middels openslaande deuren aan de achter zijde bereikt u de grote tuin. Vanuit de gang bereikt u de gesloten eenvoudige keuken met originele servieskast en luik met nog aanwezi ge kolen. Vanuit de keuken bereikt u de ber ging, welke ook middels de poort bereikbaar Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. en Bodegraven E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: http://www.hof-makelaardij.nl Goed verzorgde 3-kamer maisonette met uit zicht op “de Gouwe” en op korte afstand van winkels en scholen gelegen. Het bouwjaar van deze nette woning is 1930. Indeling: Beg. grond: Entree met meterkast en trapopgang. le Woonlaag: Overloop met ber ging; Woonkamer, type doorzon, voorzien van trapkast en vaste kast; Open keuken, stan daard uitgevoerd, met aansluiting wasappara tuur en deur naar het balkon met gestucte gevel; Volledig betegelde badkamer (uit 1998) voorzien van douchecabine, toilet en wastafel. 2e Woonlaag: Overloop met vaste kast, berg- kast met close-in boiler en deur naar het plat; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met wastafel; 1 Grote slaapkamer (voorheen 2 kamers) aan de voorzijde met wastafel. 3e Woonlaag: Vliering met c.v.-ketel. Het plat op de tweede woonlaag biedt een vrij uitzicht naar “de Gouwe” en “de Hefbrug” en ligt gun stig ten opzichte van de zon. Oplevering in overleg. -'«ff. - i 4% pi? -x lOfe -.„I—. huis e J ■_van ’t hof Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM IHUISÏ GARANTIE ’t Hof geeft uw n hoge kijkdichtheid!

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 40