Bedrijfsobjecten internet: www.depater.nl de pater bedrijfsmakelaars telefoon (0182)61 38 22 <oop/re MaaMaaaaaaMaaaM NVM «BB» - Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182) 61 38 22 fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl I sHHSmB SIS Huurprijs f 14.641,- per jaar, excl. B.T.W.. «cd. voorschot servicekosten. Vraagprijs f 875.009,- Wt. Vraagprijs f 498.000,— k-k. Vraagprijs f 435.000,— k.k. Vraagprijs f 329.000,—k.k. Vraagprijs f 395.000,—k.k. Vraagprijs f 349.000,- k.k. Huurprijs f 45.000,- p«r }aar Huurprijs f 36,000,— per jaar, excl. B.T.W., Incl. stook- en servicekosten. Vraagprijs f 425.000,- k,k. I/C'L/J d/ T 4 de pater makelaardij Noordkade 69 Waddinxveen ^Oostpokterweg 114 Waddinxveen Heemraadweg 7 Waddinxveen Groensvoorde 74a Waddinxveen Hugo de Grootstraat 8 teeuwkK Weidezoom 41 Moordrecht Kantoginneweg 12-A iteskoop Den Ham 56 Boskoop Waddinxveen Coenecoop 103 Waddinxveen Zuidplaslaan 19 Boskoop Dorpstraat 8 Uitstekend onderhouden hoekeengezinswoning met riante en vrije achtertuin op het zuidoosten, gesitueerd in een woonomgeving met veel groen en speelvoorzieningen. Deze woning met een inhoud van ca. 350 m3 is in 1981 gebouwd op ca. 144 m2 eigen grond. Ind.: portaal met garderobenis, toilet met fontein. Riante woonka mer met open keuken en open trap. De beg. grondvloer is afgewerkt met een lichte plavuizen vloer en alle houten kozijnen zijn v.v. dubbel glas. Via de woonkamer is de fraaie achtertuin met stenen berging te bereiken. 1e Verd.: portaal met wasmachineruimte, 3 slaapkamers en een luxe afgewerkte, moderne badkamer met kunststof ligbad, inbouwcloset en een badkamerradiator. 2e Verd.: vaste trap, voorzolder met C.V.-combiketel, bouwjaar ca. 1981Riante zolderkamer met Velux dakraam en wastafel. Bijzonderheden: ‘Bijzonder fraai afge werkte woning Gesitueerd in ruim opgezette woonomgeving ‘Aanvaarding planning 2e kwartaal 2000. Uitstekend gesitueerde, goed onderhouden eengezinswoning met achtertuin op het zuidoosten. De woning is gesitueerd op loopafstand van winkels, een school en openbaar vervoer. Deze sfeervolle eengezinswoning is gebouwd in ca. 1964 op ca. 146 m2 eigen grond. Indeling: entree/hal, toilet. De gehele begane grond is afge werkt met een lichte plavuizen vloer. Woonkamer, ca. 6,70 x 3,67 m', met open haard en fraai uitzicht op ruè- tige woonstraat. Open keuken met moderne inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur, kelderkast. 1e Verd.: vaste trap, overloop, C.V.-combiketel, kast met opstelplaats voor wasmachine, 3 slaapkamers, waarvan 2 met vaste kasten. De modern betegelde badkamer is ingericht met douche en wastafel. Bijzonder heden: ‘Inhoud ca. 270 m3 ‘Aanvaarding in overleg ‘Zoekt u een landelijk gesitueerde eengezinswoning, op korte afstand van recreatie en de belangrijke verkeersaders, dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Fraai gesitueerde, riante hoekeengezinswoning (type herenhuis) met 5 slaapkamers, carport en garage. Deze unieke woning is in ca. 1979 gebouwd op ca. 167 m2 eigen grond en de inhoud van de woning is ca. 425 m3. Ind.: hal, toilet met inbouwcloset. De parterre is grotendeels afgewerkt met een lichte plavuizen vloer. Gezellige woon kamer met schuifpui naar tuin. Open keuken met lichte inrichting. Via het achterportaal is de zonnige achtertuin bereikbaar. Ook de verwarmde garage met o.a. aansluiting wasmachine is binnendoor bereikbaar. 1e Verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer ingericht met 2e toilet, aparte douche, ligbad en dubbel wastafelmeubel. 2e Verd.: vaste trap, overloop, 2 slaapkamers met Velux dakraam. C.V.-combiketel (bouwjaar ca. 1997). Bijz.: ‘De achtertuin biedt veel privacy en is gunstig gesitueerd op de zon ‘Aanvaarding planning ca. december 1999. Riant hoekbovenwoonhuis met vrij uitzicht, gesitueerd in het centrum van de gemeente Waddinxveen, op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Het hoekbovenwoonhuis is gebouwd in ca. 1986 en heeft een inhoud van ca. 375 m3. Indeling: zelfstandige representatieve entree naar 1e verdieping. 1e Verd.: portaal met toilet. Riante L-vormige woonkamer, ca. 40 m2, met open haard. Fraaie keuken met luxe uitge breide inrichting. Via de keuken is het grote zonneterras (ca. 14 m2), welke op het zuidwesten is gelegen, bereikbaar. De ouderslaapkamer is direct gesitueerd aan een riante, fraai ingerichte badkamer.'2e Verd.: vaste trap, overloop met opstelplaats voor de C.V.-ketel, 2 riante slaapkamers met dakkapel. Bijzonderhe den: ‘De fraaie ligging en de bijzondere afwerking, maken een bezichtiging zeker de moeite waard! ‘Aan vaarding in overleg. Waddinxveen Dorpstraat 59 Boskoop Koninginneweg 1-E Vraagprijs f 54250.000,-* Huurprijs f 550.000,— per jaar Werkplaats, showroom, magazijnruimte, opslagterrein en ruim voldoende buiten parkeerruimte. Het aangeboden bedrij vencomplex was in gebruik bij een gara ge als showroom en werkplaats en is gesitueerd in de oude dorpskern van de gemeente Waddinxveen. Indeling: showroom ca. 136 m2, werkplaats/bedrijfskantoor ca. 153 m2, 8 (acht) parkeer plaatsen voor het gebouw, magazijnruimte, ca. 200 m2, met gedeeltelijk entresol, ommuurde buitenopslagterrein ca. 230 m2. Bijzonderheden: *De garage en de showroom worden verwarmd d.m.v. direct gasgestookte luchtkachels ‘Eenvou dige sanitaire voorzieningen en krachtstroom zijn aanwezig ‘Oppervlakte totaal ca. 490 m2 ‘Bouwjaar 1960-1970 ‘Oplevering direct. Gestoffeerde kantoorruimte/praktijk- ruimte in representatief kantoorgebouw in het centrum van Boskoop, nabij hef- brug. Goede verbinding met verkeers aders A-12 (Den Haag-Utrecht) en A-20 (Rotterdam-Utrecht). Goede voorzienin gen met openbaar vervoer. Gesitueerd tussen winkels, banken en kantoren. Oppervlakte ca. 63 m2. Voorzieningen: ‘Het complex omvat winkels en kantoren, verdeeld over 3 (drie) bouwlagen ‘De kantoorruimte is te bereiken d.m.v. een trappenhuis en lift ‘Gestoffeerde kantoorruimte ‘Systeemplafonds ‘Verlichtingsarmaturen ‘Air conditioning ‘Voldoende parkeervoorzieningen Bijzonderheden: ‘Oplevering in overleg. Ruim appartement op de derde verdieping met eigen overdekte parkeerplaats, gesitueerd in het centrum van de gemeente Boskoop. Ind.: entree, licht betegeld toilet met fontein. 2 slaapkamers, resp. groot ca. 2,50x 4,00 m’en ca. 3,50x4,00 m’. Licht betegelde badkamer, ingericht met ligbad, separate douche en wastafel. Serre met Frans balkon, op het westen gelegen, incl. elektrische zonwering. Lichte woonkamer, ca. 6,00x 5,50 m'. Open keuken met een in een L-vorm opgestelde eiken inrichting met inbouwapparatuur, te weten koelkast met vriesvak, een gaskookplaat en een afzuigkap. Bijkeuken met aansluiting wasmachine en C.V.-combiketel. Bijz.: ‘Inhoud ca. 250 m3 ‘Deze woning is voorzien van airconditioning ‘Zeer goed geïsoleerd ‘Bouwjaar ca.1993 ‘Berging op de begane grond ‘Vloeroppervlakte ca. 100 m2 ‘Servicekosten ca. f 200,-- p.mnd. ‘Aanvaarding in overleg. Modern bedrijfsgebouw, bestaande uit kantoor, magazijn en expeditieruimte met een grondoppervlakte van ca. 4.990 centiare. Het bedrijfsgebouw is gesitu eerd in het bedrijvenpark Coenecoop, het nieuwe bedrijvenpark in het zuid westelijk deel van Waddinxveen, nabij verkeersaders A-12 (Den Haag-Utrecht) en A-20 (Rotterdam-Utrecht). Indeling: kantoren begane grond met entree ca. 192 m2. Kantoren verdieping ca. 197 m2. Hal begane grond met laadperron ca. 3.457 m2, vloerbelasting ca. 3.000 kg/m2. Entresol ca. 643 m2, vloerbelasting ca. 500 kg/m2. Ruime laad- en losplaats op eigen terrein met gewapende betonnen afrit en 5 (vijf) dockshelters. Opleverings- niveau magazijn en expeditieruimte: *5 (vijf) dockshelters *1 (één) dockboard ‘Laadkuil ‘Vlakke monolietvloer *T.L.-verlichting ‘Vrije hoogte ca. 8,00 m' ‘Cen trale verwarming ‘Brandblussers en brandslangen ‘Entresolvloer gewapend beton. Opleveringsniveau kantoren (in de huidige staat, zijnde): ‘Verwarming d.m.v. radiatoren ‘T.L.-armaturen ‘Systeemplafonds ‘Kantine met pantry ‘Dames- en herentoiletgroep ‘Vloerbedekkingen. Bijzonderheden: ‘Gemeente Waddinxveen, sectie E, nummer 508, groot ca. 4.990 centiare ‘Bouwjaar ca. 1991 ‘Oplevering direct. Multifunctionele kantoorruimte op de begane grond op een opvallende lokatie nabij winkels, recreatievoorzieningen en openbaar vervoermogelijkheden. Het object is uitstekend bereikbaar. Indeling: Toegang d.m.v. automatisch werkende glazen schuifdeuren. ‘Verhuurd wordt ca. 100 m2 bruto vloeroppervlakte, incl. een aantal gezamenlijke zaken, zoals de entree, het toilet en de pantry ‘De ruimte is ingedeeld als een grote werkkamer met balie en rolluik. Spreekkamer met 2 (twee) kluizen, 2 (twee) kantoorkamers voor privégebruik of eventueel ook als spreekkamer. Bijzonderheden: ‘De ruimten zijn voorzien van vloerbedekkingen, systeemplafonds en inbouwverlichting ‘De wanden zijn afgewerkt met wit spuitwerk ‘De verwarming is d.m.v. een gasge stookte C.V.-ketel met radiatoren ‘Gezamenlijke beveiliging tegen inbraak ‘Goede parkeervoorzieningen in de directe nabijheid ‘Oplevering in overleg. Vrijstaande villa met garage en achtertuin op het zuiden, gesitueerd aan vijver en sportpark. Deze modern afge werkte en ingerichte villa is gebouwd in ca. 1984 op ca. 340 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 450 m’. Ind.: hal. lichte plavuizen vloer, modem betegelde toiletruimte met fontein. Riante woonkamer met open woon keuken (tot.opp. ca. 55 m2). Vanuit de woonkamer heeft u een prachtig uitzicht over een vijver en een sportpark. De tuin met onderheid terras is bereikbaar via de schuifpui. De open keuken is modem ingericht en v.v. diverse apparatuur. Via de ruime hal is de betegelde bijkeuken bereikbaar. De bijkeuken is mgencht met uitstortgoot- steen, aansluiting wasmachine en een C.V.-installatie (hetelucht). 1e Verd.: open trap, overloop met 2e toilet, 3 slaapkamers. De 2 voorslaapkamers zijn v.v. diverse vaste kastruimte en de achterslaapkamer met schuifdeur naar loggia en is ingericht met een ruime inloopkast. De badkamer is modern ingericht met bad, wastafel en dou che. Bijz.: 'De aangebouwde garage is voorzien van een stalen kanteldeur en een deur naar de tuin. Vraagprijs f 719.000,- k,k. Riante vrijstaande villa met riante garage, vrij gesitueerd nabij rivier de Gouwe en omgeven door boomkwekerij en. Deze fraai gesitueerde, traditioneel gebouwde villa is gebouwd in ca. 1982 op ca. 800 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 700 m’. Ind.: riante hal met vide, afgewerkt met een plavuizen vloer en de wanden zijn afgewerkt met schoon metselwerk. Toiletruimte. L-vorm. woonkamer ca. 40 m2, met prachtig uitzicht op tuin en water. De woonkamer is ingericht met open haard en afgewerkt met een plavuizen vloer. De dichte keuken is ingericht met een luxe Inrichting, v.v. een marmer aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bij keuken met opstelplaats voor wasmachine en C.V.-ketel. Aparte studeerkamer met bergruimte. 1e Verd.: vide, 3 riante slaapkamers. Badkamer, ingericht met wastafel, douche, bad en 2e toilet. De vliering is bereikbaar d.m.v. een portaal met vlizotrap. Bijz.: ‘De tuin is fraai aangelegd en direct gesitueerd aan sloot. Naast de houten ber ging en de hobbykas staat er in de achtertuin ook een grote garage. 'Wanneer u op zoek bent naar een vrij staand woonhuis met veel privacy in het centrum van Nederland, dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Vraagprijs f 1.150.000,—k.k. Een vrijstaande semi-bungalow met garage/berging, direct gesitueerd langs de Gouwe en terras op het oos ten. Ind.: entree/hal, meterkast, toilet, bergkast. L-vormige woonkamer met open haard, terras langs de Gouwe en een schuifpui naar het terras op de westzijde. Halfopen keuken met inbouwapparatuur. Bijkeuken, garage/berging en een bergkast. 1e Verd.: bereikbaar met hardhouten open trap vanuit de woonkamer. Aan de oostzijde is 1 grote slaapkamer gesitueerd met loggia en uitzicht over de Gouwe en polderlandschap. Aan de westzijde zijn er 2 slaapkamers gesitueerd met loggia.-Royale badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Bijzonderheden: ‘Bouwjaar 1977 ‘Grondoppervlakte ca. 200 m2 ‘Inhoud ca. 510 m3 ‘De woning is goed geï soleerd ‘Aanvaarding 3e kwartaal 1999. Karakteristiek horeca/winkelpand met bovenwoning op uitstekende centrum- locatie. Totale oppervlakte begane grond ca. 135 m2, frontbreedte winkel ca. 5,30 m’. Indeling begane grond: winkel, fri- tuurkeuken, keuken en voorbakkerij met airco, portaal met toilet, vaste trap naar bovenwoning. Indeling bovenwoning: overloop, badkamer, ingericht met bad, douche, bidet, toilet en wastafel. Studeer-/werkkamer. Woonkamer met fraai uit zicht. Woonkeuken met degelijke inrichting en deur naar dakterras op het zui den. 2e verdieping: bereikbaar middels vaste trap, overloop, C.V.-kast met C.V.- ketel en boiler. Toilet. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 1 (één) slaapkamer met deur naar dakterras op het zuiden. Bijzonderheden: ‘Aanvaarding in overleg. 18 sc OEHEH WOUTEgW «ZEE

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 16