WERKEN MET PLEZIER OogMerlc L Diederik Hofmeister Accountants en Belastingadviseurs Actiml ^VERWEIJ MEDEWERKER WERKPLAATS m/v Wij hebben een uitdaging voor jou als je graag wilt doorgroeien OfatceA Ttcc service bv Calculator Werkvoorbereider Aankomend werkvoorbereider die tot werkvoorbereider opgeleid wil worden Aankomend calculator die tot calculator opgeleid wil worden Ziekenverzorgenden v/m Keukenassistent v/m Een nieuwe uitdaging in een nieuwe supermarkt? Wij vragen (m/v) ONDERHOUDSSCHILDERS MAGAZIJNMEDEWERKERS rnrrnr Eigenlijk was ik graag in mijn eigen huis gebleven maar het is wel fijn dat er voor je wordt gezorgd OPTICIEN Of LEERLING OPTICIEN (m/v) ■I GOUWESTREEK 206 B- u •V I N S E N 0 M D E E S C E N D Z N R LEITZ, LEVENSLANG DE BESTE In deze functie bedien je onze telefooncentrale en ben je het eerste aanspreekpunt voor onze relaties. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor onze archieven en zal je ook enige administratieve werkzaamheden voor je rekening nemen. Wij vragen: Van de kandidaten verwachten wij een afgeronde MBO-oplei- ding en een collegiale en flexibele instelling. Naast een goede kennis van het Nederlands is kennis van Word en Excel een vereiste. Wij bieden: Wij bieden je èen veelzijdige functie binnen onze teamgerichte organisatie. Uiteraard hebben wij een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand. Heb je belangstelling, stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar ons kantoor t.a.v. Rik Diederik, J. Keplerweg 12, 2408 AC Alphen a/d Rijn. Voor meer informatie kun je hem bereiken onder nummer (0172) 43 30 53. Wegens sterk groeiende werkzaamheden zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega. Lijkt het je aantrekkelijk om te werken in een leuk, jong en modern kantoor met 5 medewer kers en een informele werksfeer, solliciteer dan naar de func tie van een prima salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; collegiale werksfeer; werken in een modern geoutilleerd bedrijf; Interne en externe opleidingsmogeljkheden. Als je een uitdaging aandurft, stuur dan je sollicitatie t.a.v. David Verweij. Voor meer informatie kun je ook bellen met Marjon van der Maat. met een opleiding op MTS-niveau en/of ervaring in de houtbranche; die zich d.m.v. verdere opleiding hierin wil specialiseren. met een opleiding op minimaal MTS-niveau en/of ervaring in een soortgelijke functie in de houtbranche; die gevoel heeft voor automatisering. met een opleiding op MTS-niveau en/of ervaring in de houtbranche; die zich d.m.v. verdere opleiding hierin wil specialiseren. met een opleiding op minimaal MTS-niveau en/of ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur in de houtbranche; die gevoel heeft voor automatisering. Er liggen volop kansen bij Verweij Houttechniek. Neem contact met ons op, dan kunnen wij je er meer over vertellen. Door expansieve groei zijn wij op zoek naar een: administratief secretarieel medewerker M/V OPTICIEN - P 0 Dankbaar precisiewerk: Naar wie zijn wij op zoek? Leitz Service B.V. Verweij Houttechniek Trrr- Hoge Rijndijk 79,2415 AE Nieuwerbrug Tel. 0348 - 68 82 82 HOUTTECHNIEK Wij bieden: en Timmer vulploegmedewerkers caissières verkoopmedewerkers Het profiel eitz Verweij Houttechniek is producent van houten kozijnen, ramen, deuren, trappen en schuifpuien voor de klein- en grootschalige nieuw bouw, renovatie en restauratie. Het bedrijf, dat een aanzienlijke groei doormaakt, heeft 60 medewerkers en is gevestigd in een modern pand in Nieuwerbrug. Sinds mei ook een nieuwe vestiging op het bedrijventerrein Groote Wetering in Bodegraven. die enthousiast, klantgericht en flexibel werkt en denkt. Wij bieden een leuke afwisselende baan in een klein en jong team. Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen die: een flexibele instelling hebben; goed zelfstandig kunnen werken; minimaal een diploma op LBO-niveau hebben; in het bezit zijn van rijbewijs B; bij voorkeur ervaring in het schildersvak respectievelijk de transport- en distributie- branche hebben. Het gaat hier om fulltime dienstverband met een 40-urige werkweek. Voor informatie of solli citatie kun je overdag bellen naar: (0182) 51 81 00, of stuur een schriftelijke sollicitatie naar: In ieders leven komt een fase dat de jaren gaan tellen. Zowel fysiek als geestelijk. Op zo'n moment is het plezierig te weten dat er een orga nisatie is die eigentijdse voorzieningen aanbiedt, waardoor iemand zo goed mogelijk zijn/haar eigen leven kan blijven leven. Stichting Gouwestreek vormt de overkoepelende organisatie waaron der vier zorgcentra in de regio Midden-Holland opereren, elk met zijn eigen specifieke aandachts punten. Want aangezien niemand gelijk is, stelt ook iedereen zijn eigen eisen aan zorg. Stichting Gouwestreek probeert daaraan zo goed mogelijk tegemoet te komen. De vier locaties waar dat Met zo'n 370 vestigingen en een totaal marktaandeel van 11% is C1000 één van de succesvolste supermarkt ketens van ons land. C1000 biedt al haar medewerkers veel kansen om zich te ontwikkelen, komt vanzelfsprekend de levensmiddelen-CAO na en biedt ambitieuze mensen de kans een eigen supermarkt te starten. Info Money zoekt thuiswerkers. Verdiensten 500 tot 3500 p.m. Makkelijk en licht werk (sorteren etc.) voor inl. stuur een eigen gefrank. env. 2 losse postz. van 0,80 naar Info Money, Pb 22412400 CE Alphen a/d Rijn. Op dinsdag 2 november openen wij onze nieuwe ClOOO in Hazerswoude- dorp. Wij zoeken een hulp voor de zaterdag evt. ook voor de dins dag 15-16 jaar inl. Salon Snel Toussaintstr. 48 Alphen a/d Rijn 0172-473056 vragen naar Elze. en opleidingsmogelijkheden zijn zonder meer goed, terwijl de plezierige werksfeer kenmerkend is voor Cl000. assistent afdelingmanagers Plezier in het werk staat bij ons centraal, want alleen dan kun je de consument op een aangename manier bij de dagelijkse boodschappen helpen, tijd, geld en gedoe te besparen. Werken als Visagist(e) hair- styliste(e)? Bel ELITE 0344- 651742. Opl. mog., erv. niet noodzakelijk!! (ook na 18 uur) Uw sollicitatie Voor meer informatie over de functies kunt u con tact opnemen met mevrouw E. Somers, hoofd afdeling personeelszaken, tel. 0182-543 444. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 da gen na verschijning van dit blad, onder vermel ding van de vacature, richten aan: Stichting Gouwestreek, Postbus 737, 2800 AS Gouda, t.a.v. afdeling Personeelszaken. Optiek Nu T.a.v. Rob van Waart Lange Tiendeweg 9 2801 KD Gouda Voor de zorgafdeling in zorgcentrum Boskoop zijn we op zoek naar: Als ziekenverzorgende verleent u dagelijkse zorg, verpleging en begeleiding aan onze bewoners. Vanzelfsprekend gebeurt dat in teamverband met uw collega's. Daarbij staat het belang van onze bewoners voorop, die we de woon-, zorg- en verpleegfaciliteiten bieden al naar gelang hun behoefte. Voor de invulling van deze functie zijn verschillende dienstverbanden en werktijden mogelijk. Dit kan zijn voor drie avonden per week, of volgens rooster voor 32 uur per week of een dienstverband op oproepbasis. BvB- Interesse?: Herkent u zich in bovenstaand profiel en wilt u uw capaciteiten en mogelijkheden verder ontwikkelen, dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Cl000 Hazerswoude, ta.v. Dhr. M. Bout, Finse Golf 7, 3446 CK Woerden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.P. Cramer. Tel.nr. 0348-488721 Bent u de persoon die wij zoeken, stuur dan uw schriftelijke reactie met C.V. naar: Rehorst Krimpen Exploitatie B.V. T.a.v. de afd. Personeelszaken Noordkade 64 2741 EZ Waddinxveen Tel. (0182) 63 02 77* Wat vragen we? Voor het goed kunnen uitoefenen van de functies ziekenverzorgenden, voedingsassistent en mede werker technische dienst zijn de betreffende diploma's noodzakelijk. Daarnaast is het voor alle functies belangrijk dat u zowel in teamverband als zelfstandig uw werk kunt doen. Waarbij er een flexibele en probleemoplossende instelling van u wordt verwacht. Ook uw belangstelling en begrip voor onze bewoners is voor ons van groot belang. Woningen 203 te huur aangeboden Te huur per direct in centrum van GOUDA 2 kamerapparte- ment Huur 786,50 p.m. (incl. energie serv. kst) Tel. 0172- 445846 (ma t/m vr. 10.00 tot 15.00 uur). Wat bieden we? Stichting Gouwestreek biedt u een leuke werkom geving met enthousiaste collega's. De beloning is conform de CAO-Verplegings- Verzorgings huizen. Omdat we heel wat vragen, kunnen en willen we ook heel wat bieden aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Stichting Gouwestreek heeft goede mogelijkheden voor kinderopvang in zowel een kinderdagverblijf als in gastoudergezinnen. Ook zoeken we voor de voedingsdienst in zorgcentrum Boskoop een: Als keukenassistent maakt u deel uit van de voedingsdienst en draagt u zorg voor het portioneren van de maaltijden. Ook afwaswerk- zaamheden en het onderhoud van de keuken behoren tot uw taken. Het gaat hier om een functie voor 10 uur per week, verdeeld over vijf dagen per week. De werktijden zijn van 15.00 tot 17.00 uur. Indien nodig zal er 1 weekenddienst per 14 dagen worden ingepland. een opleidingsniveau van Divers 111 personeel gevraagd Voor ons centrale magazijn in Zevenhuizen en Gouda zijn wij op zoek naar een MAGAZIJN MEDEWERKER (met en zon der ervaring) voor het bevoor raden van onze winkelketens. Interesse in een leuke en goed betaalde baan. Bel dan snel Creyf’s Interim W&S 0182- 550505. Tijdelijk een huishoudelijk hulp gevr. 2x 3 uur per week in Alp hen a/d Rijn Centrum, 0172- 491689. Centrum Gouda Monumentale verdieping te huur prijs excl. ƒ890 voor 2 werkende men sen. Tel. 043-3213026/06- 21262528 vragen naar Dhr. Hurcx. Iedereen stelt zijn eigen eisen aan zorg. Daaraan probeert Stichting Ouderen- en Gehandicaptenzorg Gouwestreek tegemoet te komen met een geïntegreerd aanbod van wonen, verzorgen en verplegen op vier verschillende locaties. Op dit moment zoeken we voor de locatie ZORGCENTRUM BOSKOOP en ZORGCENTRUM KORTE AKKEREN naar een aantal nieuwe collega's. i Per direct magazijnmedewer kers gevraagd en dames en heren voor het opruimen van showroomkleding bij een kle- dinggroothandel in Leiderdorp. Tel: 0172-212424 (ook in de avonduren). Gezocht: Kwekerijmedewer- kers. Het betreft hier diverse werkzaamheden (binnen en buiten) bij verschillende kweke rijen in de regio. Bel voor meer informatie Creyfs Interim: 0172-212424, Werken als fotomodel, figurant, mannequin of kindermodel. Bel 0344-652778 (ook na18u.) Het werk dat je gaat doen in onze modern ingerichte werkplat voor de hout- en metaaïbewerkingsgereedschappen, is dankbé precisiewerk. Je maakt gereedschappen weer tip-top in orde en verzorgt het in- en uitpakken van deze gereedschappen. Wij denken aan kandidaten tussen de 18 en 30 jaar met een technische opleiding en positieve instelling. Als je nog geen ervaring hebt zijn wij graag bereid jou een mooi vak te leren Sollicitatie: Heb je interesse vraag dan een sollicitatieformulier aan bij dhr. A. Prins, telefoon: 0182 - 617 144. Het formulier, of schrijf zelf een sollicitatiebrief, dient opge stuurd te worden aan onderstaand adres. Postbus 203, 2740 AE Waddinxveen, t.a.v. de directie. LEITZ SERVICE is een toonaangevend producent van precisie-gereedschappen voor machinale hout,- aluminium- en kunststofbewerking. Daarnaast geeft LEITZ SERVICE vanuit 11 vestigingen in Nederland, adviezen bij aankoop van gereedschappen en bewerkingsproblemen. B Voor onze hoofdvestiging in Waddinxveen zijn wij op korte termijn op zoek naar kandidaten voor de functie van Optiek Nu is een snel groeiend optiekbedrijf, met een modieus karakter. Kwaliteit, vakmanschap, service en persoonlijke aandacht vinden we erg belangrijk. Wij zijn op zoek naar een Te huur per 1 november a.s. particulier 4-kamerappartement 850,- p/mnd Centrum Alphen a.d. Rijn. Inlichtingen: 0172- 473456 na 20.00 uur Bedrijfsruimte te huur aangeboden T.h. WINKEL met Produktie- ruimte, nabij t centrum te Woerden tevens zeer gesch.,’ o.a. als kantoor. Tot. opp. ca. 190 m2. Aanv. huur 35.000 p/j. geen overn. kosten. Info: Makelaardij Timmer 033- 4952050. Voor de voedingsdienst in zorgcentrum Boskoop zijn we op zoek naar: Voedingsassistent v/m Als voedingsassistent assisteert u bij de bereiding van de warme- en de broodmaaltijden voor onze bewoners. De broodmaaltijden worden door u rondgebracht en u verzorgt de koffie- en theeronden. U werkt samen met enthousiaste collega's binnen het team van de voedingsdienst. Het dienstverband betreft 24 uur per week, waaronder 1 weekenddienst per 14 dagen. De werktijden zijn van 7.45 uur tot 16.15 uur. Medewerker gevraagd die samen met de chauffeur het koelvak in de winkels verzorgt. Dit is voor ma, di, wo. Bakker Kaas Bodegraven. 0172- 619335. I Ter uitbreiding van onze activiteiten vragen wij; bndsfutda Jb --B 3B— FINKENFLUGEL DAKBE DEKKINGEN vraagt nog en kele dakdekkers of leerling dakdekkers. Voor een goede kracht bieden wij een uitste kende salaris. Je kunt tel. rea geren onder tel.nr. 0172- 432842. Voor Zorgcentrum Korte Akkeren zoeken we een: Medewerker technische dienst v/m Als medewerker technische dienst verricht u zelfstandig allerlei technische werkzaamheden aan apparatuur en gebruiksvoorwerpen, die u ter reparatie of onderhoud door andere collega-diensten worden aangeboden. Ook behoren preventieve onderhoudswerkzaamheden en periodieke inspecties tot uw takenpakket. Eventueel vervult u uw taken op de andere locaties van Stichting Gouwestreek. Verder vindt u het vanzelfsprekend dat u zonodig ook voorkomende huishoudelijke werkzaamheden ter hand neemt. Het betreft een dienstverband van 36 uur. Verkoopmedewerkers Als verkoopmedewerker bedien je consumenten, verzorg je Voor deze functies vragen wij minimaal MAVO en een zelfstandige en initiatiefrijke instelling. met zo'n 800 medewerkers in totaal gebeurt zijn: ZORGCENTRUM KORTE AKKEREN (verzorgingshuiszorg en verpleeghuiszorg; senioren en zorgwoningen; begeleid wonen), ZORGCENTRUM GOVERWELLE (verzorgingshuiszorg met extra aandacht voor visueel gehandicapten; seniorenwoningen), ZORGCENTRUM BOSKOOP (verzorgingshuiszorg en psycho-geriatrische en somatische verpleeghuiszorg; aanleunwoningen) en tenslotte VERPLEEGHUIS BLOEMENDAAL (psycho-geriatrische, somatische en reactive- rings/revalidatie verpleeghuiszorg; dagbehandeling voor reactivering/revalidatie). de aan jou toevertrouwde artikelgroepen en ben je verant woordelijk voor de handhaving van kwaliteit en hygiëne. Caissières Als caissière ben je verantwoordelijk voor het zorgvuldig Ons aanbod afhandelen van de geld- en goederenstromen op de afde- De werktijden worden in overleg vastgesteld. Salaris ling kassa en een klantvriendelijke benadering van onze consumenten. Vulploegmedewerkers Als vulploegmedewerker zorg je er met je collega's voor dat alle producten netjes in de schappen gepresenteerd worden. Assistent afdelingsmanagers Als assistent afdelingsmanager ondersteunt u de afde lingsmanager, bedient u de consumenten, verzorgt u de aan u toevertrouwde artikel-groepen en bent u verant woordelijk voor de handhaving van kwaliteit en hygiëne. U vervangt de afdelingsmanager bij diens afwezigheid.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 22