Overtal-situaties nekken Gouwestaete Wisselend succes Flyers voor p Van Van Leeuwen kampioen HSW Heren Gouwestaete Moerkapelle wint in Venlo CADENZ.NL start competitie met winst Korbis boekt zesde zege Beloning WSE voor goed spel zr •zz^z.z Moerkapelle afgelast Rowah-dames Al op kop Uitslagen sjoelen Waddinxveense jeu de boulers wisselvallig verzuipen in Amsterdam Kampioenen bij Korbis Jeugd Woudenberg terug aan kop bij schakers I PAGINA 31 WOENSDAG 13 OKTOBER 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Door Bert Hertog Gouwestaete-speelster Ellen van derWeijden (met zwarte cap) in duel met een DONK-speelster. (Foto: Artistic Art.) V Door de uiteindelijke 9-I I overwinning van Korbis en een nederlaag van één van de con currenten, NIO uit Rotterdam, staat Korbis alleen aan de lei ding in de derde klasse van de districtscompetitie. Korbis I speelt de eerstvolgende wed strijd op 23 oktober thuis tegen NIO. Aanvang van deze wedstrijd op het sportcomplex aan de Dreef is 16.00 uur. De Dolfijn scoorde tweemaal, alvorens Jaco de Jong de stand op 2-7 bracht. In de vierde Flyers heren I moest ook met een wat krappe ploeg in Rijswijk aantreden tegen het geroutineerde Lokomotief INa in het begin even tegen een klei ne achterstand aan te hebben geke ken, trok Flyers de wedstrijd en daar mee de voorsprong naar zich toe. Gedurende de gehele wedstrijd bleef het Waddinxveense team aan de voor delige kant van de score hoewel een sterk slotoffensief van Lokomotief de ruime voorsprong nog deed slinken tot een vrij krappe overwinning met een vijftal punten. Beste speler bij Fly ers was Stefan Gielliet maar ook Mike Heerkens speelde een lekkere partij. De jeugdselecties hadden wisselende resultaten. De meisjes hadden na hun probeerde er alles aan te doen om de aansluiten te scoren. Een streep van Lisboa verdween in het zijnet. Van der Voort redde wat later vanaf de doellijn op een schot van Chin-A-Joe. speler wist de bal tussen de palen te krijgen. De stand bleef ongewijzigd tot het eindsignaal. uitstekende wedstrijd van vorige week nu tegen BV Alphia niet echt het beste van het spel. De gehele wedstrijd keken de Flyers tegen een achterstand aan hoewel men in de tweede helft nog even naar Alphia toe kroop. Het werd 47-62. De jongens doen goede zaken dit sei zoen: afgelopen zaterdag werd er weer gewonnen en nu van Binnenland. In een vaak ruwe en, helaas, soms zelfs wat onsportieve wedstrijd kon Flyers in de tweede helft voldoende uitlopen om een duidelijke 66-56 overwinning te pakken.Vincent Hageman scoorde 21 punten. WADDINXVEEN - Op zaterdag was het de beurt aan de C-jeugd van handbal vereniging Rowah. Zowel de jongens, als de meisjes moes ten thuis aantreden tegen Helius uit Hellevoetsluis. Voor de meisjes was het een gemakkelijk duel ondanks dat het uitduel maar nipt was gewonnen. Nu combi neerde Rowah naar een afgetekende winst: 16-3. De goals waren van Iris van Stel, Marjo de Schipper, Angela de Heer, Susan Stoffers,Wendy vanVelzen en Sharon Brou wer. Het jonge jongensteam had wederom een zware tegenstander.Toch deed de dappere ploeg van coach Joyce Knaapen goed zijn best tegen de letterlijk en figuur lijk te grote opponent. Stef Hoogendijk redde met een fraai afstandsschot de spreekwoordelijke eer: 1-13. Ook beide A-teams hadden een thuiswedstrijd. Het favo riete Al-team stond in de streekderby tegen Vires uit Gouda. Vooraf was gerekend op een spannend duel tussen teams die tegen elkaar waren opgewassen. Niets was echter minder waar. Met name in de eerste helft was Rowah veel sterker. Rust stand: 10-2. Ook na de thee ging Rowah goed door en won het streekduel met 18- 4. Met een gelijkspel en de rest overwinningen gaat het paradepaardje van coach Sonja van Ham op kop in de competitie. Volgende week krijgt Vires in het thuisduel wellicht de kans om revanch te nemen op Rowah. Het A2-team stond met veel invallers tegenover WIK (Vlaardingen). In dit spannen de duel gingen de punten helaas door een 8-10 over winning mee naar het Rijn- mondse. WADDINXVEEN - De wedstrijd Moerkapelle- Abbenes werd afgelast en wordt vermoedelijk over twee weken ingehaald. De andere voetbalploegen speelden wel en behaalden de volgende uitslagen: De Zwervers-Be Fair 3-1, Groeneweg-ESTO 1-3, GSV-Waddinxveen 4-0, WSE-Excelsior 2-0. Programma zaterdag: Be Fair-NBSW, SVOW-Moer- kapelle, zondag: RVC’33- WSE (wedstrijd van de week), Groeneweg-Bergam- bacht,Waddinxveen-Noor- derkwartier. Bij de jongste jeugd, tot slot, deed Mini’s 2 wel zeer sterk van zich spre ken want ze wonnen met maar liefst 116-11 van Argus 2. De meeste scores kwamen van Reinier Langelaar met 32 en Robin Landweer met 20 pnt. Programma: Vrijdag 15-19 in de Duike laar Heren I - LUSV I. teams hebben aan een gelijk spel voldoende de eerstvolgen de wedstrijd! Nu reeds twee teams kam pioen en misschien worden dat er vijf, een uitstekende presta tie van de jeugdige korfballers bij Korbis! WADDINXVEEN - De uit slagen van de Waddinxveen se sjoelers zijn: Klasse A: I Wim Slingerland jr. 14212 Kees Kuipers 1414, 3 André van Gemeren 1412,4 Jan Kersbergen 1396 en 5 Dirk Jan van Drunen 1378 punten. Klasse B: I Teus Visser 1305 punten. Klasse C: I Jan van Beek 1223 punten. Klasse D: I Simon den Ouden 1190 punten. hetzelfde lot ondergaan. Doordat het in de eerste helft bij Niels Stensen beter draaide, hervatten de Flyers de wedstrijd na de basket wisseling met een 17-36 achterstand. In de tweede helft ging het beter en beter draaien bij Flyers: aanvallend vond men de nodige rust en verdedi gend wist men de zaak gaandeweg beter dicht te houden. Onder aanvoe ring van uitblinkster Brigitte Hagen werd de achterstand niet groter; gedu rende een lange periode wisten de Flyers de tegenpartij zelfs van scoren af te houden! Met ook dank zij goede rebounds bleef de schade uiteindelijk beperkt tot 42-62. Met 15 punten was Brigitte Hagen topscoorster. ZEVENHUIZEN - Zaterdag 9 oktober speelde het team van CADENZ.NL hun eerste compe- titie-wedstrijd in het dorpshuis Swanla tegen ECOstyle/Sudosa uit Assen en wisten deze wedstrijd via de setstanden 25-23, 25-19 en 25-10 met 3-0 te winnen. De formatie van trainer Gert Timmer moest het zonder de licht geblesseerde Joost Looman doen. In de basis stond Joost van der Hoek, Rick Wiggers, Kristiaan van der Wel, Jochem de Gruijter, Twan van Kuijk en de twee nieuwkomers Job Ebbelaar en als libero fungerende Coen Dui- verman. In de beginfase tasten de beide ploe gen elkaar af en hielden elkaar goed in even wicht. Coen Duiverman, de debuterende libe ro, speelde een prima wedstrijd en was in de eerste set goed op dreef. Zo ook Rick Wig gers, die de verdediging van Ecostyle keer op keer wist te verschalken. De set werd met een keiharde smash van passer-loper Jochem de Gruijter besloten (25-23). In de tweede set wisten de Assenaren in het begin aan de goede WADDINXVEEN - Het afgelopen weekeinde was er maar een enkel thuissucces voor de selecties van Waddinxveen Flyers. De basketbal- sters van dames I moesten de winst aan Niels Stensen laten met 42-62. De meisjesselectie kon het niet bolwerken tegen BV Alphia maar de jongens won nen van Binnenland. Heren I wist in de zware uitwedstrijd het geduchte Lokomotief I te verslaan. Flyers dames I team moest in een wat krappe samenstelling het altijd sterke Niels Stensen 2 uit Utrecht ontvan gen. Door het lengte-overwicht van de tegenstander kregen de Flyers in de aanval niet veel kansen onder de bas ket. Verdedigend hadden de dames het niet alleen moeilijk door de tegenstan der maar ook de scheidsrechters droegen een steentje bij met het te veel constateren van overtredingen. Had voor rust Flyers daar de meeste last van, na rust moest Niels Stensen Moerkapelle 3 speelde vrijdag in Waddinxveen tegen WSV 5, het jeugdteam van de Waddinx- veners. Ook bij Moerkapelle 3 deed de jeugd van zich spreken. Maar WSV 5 trok met 3,5-2,5 verdiend aan het langste eind. Voor Moerkapelle verloren Gerrit van Meeteren, Michiel Rensen en Marian van Elteren hun partijen. Kevin Bakker speelde remise. Ron Droog en Boudewijn Weijermars wonnen beiden. GOUDA - Voor de wedstrijd tussen de waterpolodames van Assuron/DONK en Gouwestaete begon stelde trai- ner/coach Huib Maass dat de uitslag (nog) niet belangrijk was. Door de nieuwe competitie-indeling gaan beide ploegen elkaar, als de voortekenen niet bedriegen, heel wat meer keer ontmoeten. De prijzen worden pas aan het einde van het seizoen verdeeld als er drie clubs over blijven. Na het tegen de grond lopen van Hack zorgde een prima vrije trap van Sterk wederom tenproductie bij Korbis: enkele uitgespeelde kansen werden niet benut. Hierdoor kon Stormvogels zich weer in de wedstrijd spelen en terugko men tot 4-5. Vier doelpunten van Edwin Jansen en een score van Marino van Zwet brachten Korbis weer op een ruimere voorsprong: 6-10. In de slotfase deed Stormvogels nog wel wat terug (8-10), maar het Wad dinxveense achttal hield de controle over de wedstrijd. Edwin Jansen scoorde via een strafworp het laatste Korbis- doelpunt in deze wedstrijd, waarin alleen de heren tot sco ren kwamen. WADDINXVEEN - De afge lasting van de jeu de boules- wedstrijden vorige week werkten niet in het voordeel van de Waddinxveense teams die deelnemen aan het afdelingskampioenschap 4 tegen 4. Afgelopen zater dag, 9 oktober, presteerden de jeu de boulers met wisse lend succes in de Ie, 2e en 3e klasse van de afdeling op het complex aan de Alberd- inckThijmlaan. In de klasse IA behaalde het team Jopy en Ton Huls- kamp/Hans v.Woudenberg/Peter Rube- ling een 4e plaats en stelde daarmede hun plaats in die afdeling zeker. In deze klasse moet het team Arnold Jans- sen/lmca Matla/Luc v. Krie- ken/Herman Wielinga in een promotie/degradatie tour- nooi zijn plaats veilig zien te stellen. In de klasse IB behaalde het team Nel Oudijk/Wim van Bockom Maas/Fred en Rob van Dijken een prachtige I e plaats. Zij zullen op 23 okto ber in een extra wedstrijd in Vlaardingen met de nummer I van de klasse IA moeten uitmaken wie er afdelings- kampioen wordt. In de klasse 2A zal het team Barend en Corrie Monster/Jan Josiasse/Ron van Dijken in een promotie/degradatie tour- nooi moeten vechten voor het behoud in deze klasse. In de klasse 2B een glorieuze winnaar in de vorm van een Waddinxveens team bestaande uit Wout Ver- sluis/Toos Wubben/Stephan Tabben/Elly Nieuwland. Zij promoveren rechtstreeks naar de Ie klasse. goed meegelopen Schenk aan die koeltjes de 2-0 scoorde. Ook al liepen de combinaties niet allemaal vlekkeloos, bij vla gen kwam het ’oude’ WSE-spel terug. Een diepe bal van Peter Oosterom op Pleus had de 3-0 moeten zijn. Doelman Veulings was zoekgespeeld en slechts een veldspelen belette Pleus de vrije doorgang naar de doel- voor gevaar. Echter geen WSE- mond. Pleus wist deze laatste strijder echter niet te omspe len zo bleef het 2-0. Excelsior Leeuwen 5.510 gram en 3. A. van Leeuwen 4.950 gram. De volledige einduitslag van de zomercompetitie is: I. A. van Leeuwen 64.290 gram, 2. H. Kraan 62.360 gram, 3. M. Rei chard 43.670 gram, 4. J. van Els- wijk 38.080 gram, 5. W. Hout man 36.630 gram, 6. M. van Leeuwen 29.160 gram, 7. R. Pol dervaart 25.310 gram, 8. H. Romeijn 18.030 gram, 9. P. Grootendorst 17.780 gram, 10. J.Rupke 17.220gram, I I.R.Jen- winst bij IJsselvogels 0-3, al die ner 11.820 gram, 12. H. den Haan 8.570 gram, 13. H. de Kwaadsteniet 5.730 gram, 14. L. Pouwer 5.630 gram, 15. J. van Egdom 1.830 gram. De groot ste vis van het zomerseizoen, een brasem van 52,5 cm, werd gevangen door J. Rupke. Heren I verloor met 7-4 van De Dolfijn en heren 2 met I I- 6 van Rapido’82 2. Maarten Schouten, de nieuwe trainer/coach van heren I, zal zich een beter debuut hebben gewenst. Het was niet anders. Heren I, dat zonder Remko Overdam moest kreeg in de eerste periode alle hoeken van het bad te zien. Dit resulteerde in een 0-4 stand voor De Dolfijn, allemaal gemaakt door de Russchische sterspeler Nikiforov. De ploeg uit Amsterdam werd in de tweede periode beter verde digd, doch kon de marge nog met een doelpunt vergroten; 0- 5. Halverwege de derde perio- uit Utrecht en heren 2 de kon Wouter Steller de hate lijke nul (1-5) wegwerken, doch kant van scoren te zitten.Vooral de midden- aanval van Dennis van de Veen kwam goed door. Cadenz.NL wist na 14-14 de draad goed op te pakken en zorgde met de sterke aanval len van Twan van Kuijk in het midden en de buiten-aanval van Kristiaan van der Wel dat de score aan Zevenhuizense kant groter werd. De voorsprong van vier punten werd niet meer uit handen gegeven en de set werd met 25-19 gewonnen. In de derde set kwam aanvoerder Ferry van Hal erin voor Jochem de Gruijter. Cadenz ging verder met scoren en zorgde dat EcoStyle niet in hun spel kon komen. De voor sprong werd door Cadenz niet meer uit han den gegeven. Bij de stand 21-14 gaf coach Gert Timmer, spelverdeler Paul van de Ven ook wat speelminuten, door hem in te wisselen voor de uitstekend spelende Joost van der Hoek. Deze laatste set werd met 25-18 winnend afgesloten en bracht zo de eerste overwinning voor Cadenz.NL in de boeken. Zaterdag 16 oktober staat de lastige uitwedstrijd tegen Control Techniques/Ekspalvo in Dor drecht op het programma. Om 20.00 uur zal de wed strijd in sporthal de Dijk aanvangen. Aanstaande zaterdag 16 okto ber speelt Gouwestaete thuis- aantreden, wedstrijden. In Gouwebad 'De Sniep’ begint de sessie om 18:00 uur met een wedstrijd tussen jongens adspiranten Gouwestaete A en HZ/Zian A uit Den Haag. Om 18:45 uur speelt dames I tegen De Ham I uitWormerveer en om 19:45 heren I tegen SVH I uit Schie dam. Dames 2 speelt om 20:30 uur tegen UVW Wilskracht I om 21:15 uur tegen Interim/Rob- ben 4 uit Hilversum. er 4-3 van maakte. In deze periode tikte Marion van Hooft de bal tegen de paal. Na een goede actie liet Gillian van den Berg doelvrouwe Her- mine Perik van DONK in het begin van het derde part kans loos (4-4), maar daarna stoom de het Goudse team in een ruk door naar 8-4 door doelpunten van Linda Weyermans, Marjan op de Velde, Nienke Ingehoven en Lieneke van den Heuvel. Gil lian van den Berg zorgde voor 8-5. In de laatste periode scoorde DONK nog vier doelpunten door Danielle de Bruijn, Alice Lindhout (2) en Patricia Megens. De tegentreffers van Gouwestaete kwamen van Marion van Hooft en Ellen van der Weijden. Natascha Baatje en Evelien de Tyssonsk zaten toen al met drie p’tjes aan de kant. WADDINXVEEN/BOSKOOP - De waterpoloheren I en 2 van Gouwestaete verloren dit weekend hun thuiswedstrijden, periode leek Gouwestaete even het lek boven water te hebben. Marc Faber en Mark Mommers brachten de stand op 4-7, maar tot meer doelpun ten kwam het niet. WADDINXVEEN - Voor de derde keer in successie is A. van Leeuwen kampioen gewor den van de zomercompetitie van de Hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW). Met nog één wedstrijd te gaan liep de ruime voorsprong die Van Leeuwen op zijn naaste con currenten had, 19 kilo op Rei chard, afwezig vanwege vakan tie, en 26 kilo op Kraan, eigen lijk geen gevaar meer. Maar Kraan viste één van zijn betere wedstrijden en zodoen de liep de spanning aan de Ringvaart bij Leimuiden toch nog op. Kraan naderde Van Leeuwen tot op minder dan twee kilo. De uitslag van de laatste wedstrijd was: I. H. Kraan 25.560 gram, 2. M. van WADDINXVEEN - Enkele weken voor het einde van de I e veldcompetitie voor Korbis jeugd, zijn twee teams al kam pioen geworden. C3 won haar wedstrijd tegen Nieuwerkerk met 5-2, verras send was het verlies van de concurrent, waardoor de vlag direkt in hoogste top kon, C3 was kampioen. El speelde bij KCC, bij winst was het feest en dat werd het, want er werd met 2-3 gewonnen en het kam pioenschap was een feit. Kan sen voor Cl na de winst op Vriendenschaar 8-1, C2 grote winst op KOAG 10-1 en E2, In de wedstrijd in De Tobbe kon Gouwestaete tot de derde periode goed meekomen, daar na nam DONK met overrom pelend spel duidelijk afstand. Trainer/coach Huib Maass: „DONK heeft in de laatste twee perioden tien keer ’een man meer’ gehad, wij drie keer. Ik had een nederlaag tegen DONK ingecalculeerd, maar dit verklaard het ruime verlies. Toch vind ik dat het een stuk beter ging dan tegen Rapido in Haarlem. Wij zijn bezig nieuwe lijnen uit te zetten. Ik ben er van overtuigd dat Gouwestaete in januari beter speelt dan nu”. Het begin was alleszins veelbe lovend voor Gouwestaete met een 0-2 voorsprong door doel punten van Natascha Baatje en Sandra Berckenkamp en scho ten tegen de lat van Gillian van den Berg en Ellen van der Weijden. Door Alice Lindhout en Lieneke van den Heuvel kwam DONK naast de Wad- dinxveensen. Een snelle tegen aanval, waarop DONK het patent heeft, werd door Alice Lindhout op aangeven van Patricia Megens 3-2. Mirjam Overdam scoorde op aangeven van Gillian van den Berg 3-3. Door goed keeperswerk van doelvrouwe Francien Lankhuy- sen kwam DONK in de tweede période slechts een keer tot scoren. Het was de volkomen vrij liggende Alice Lindhout die MOEKAPELLE - Het eerste team van schaakvereniging Moerkapelle heeft de verre uit wedstrijd tegen Venlo 2 met 5,5-2,5 gewonnen. Het was de tweede wedstrijd in klasse 3F van de KNSB. De eerste partij, drie weken eerder tegen DJC uit Stein, was geëindigd in een 4-4 gelijkspel. In deze tweede ontmoeting konden Venlonaren Moerkapel le nooit echt bedreigen. Winst- partijen van Dick Bac, Ben van Geffen, Maarten en Wim Vroe- gindeweij, samen met remises voor Gerard van Ommeren, Jesse van Elteren en Marcel de Haan brachten de 5,5 punt op het scorebord. Wouter Vroe- WADDINXVEEN - In de zesde ronde van de onder linge competitie duelleerde Hans van Woudenberg scherp met Jaap Smit.Van Woudenberg bleek hierin creatiever: de tegenkansen van Smit waren venijnige zetjes, die nogal los van elkaar stonden. Bij het ver lies van een pion klapte zijn stelling in elkaar en om spel te houden offerde hij nog een stuk voor twee pionnen. Dat was te veel achterstand. Barthold Jansen heeft zich de laatste jaren tot een gam- bietspeler ontwikkeld. Hoe wel Leo van der Haven in de partij nog even goed terug kwam, verloor hij tegen de grotere dynamiek van Jan sen. Arjan Hennink handhaaf de zich een avond lang tegen Peter de Louw. Peter was tevreden over de tegen stand: remise.Ton Kuiper ging tegen Wim Hennink twee maal zo vlug als meteen het schip in: dame- verlies door aftrekschaak. Jaap van Sandijk had naar gewoonte een langdurige partij en bleef overeind tegen Kraijesteijn. Het tweede achttal heeft zijn eerste wedstrijd in de RSB in dezelfde week verloren. Het had twee invallers, die beiden verloren. Stand aan de kop: I .Van Woudenberg, 2. Jansen, 3. Smit, 4. Hans van Offeren, 5.W. Hennink. gindeweij was de enige verlie zer. Na deze winst mag gespro ken worden van een goed begin voor Moerkapelle in de lande lijke derde klasse! De nationale hoofdklasse is dit seizoen verdeeld in een afde ling A en een afdeling B, beide bestaande uit zes clubs. Na de winterstop volgt een nieuwe indeling van tweemaal zes waarna ten slotte in een play off-systeem wordt gespeeld om het kam- pioenschap van Nederland. De polodames van Gouwestaete moeten in eerste instantie zorgen bij de beste drie te eindigen. Hoewel zater dag in het Goudse zwembad met 12-7 werd verloren van landskampioen DONK mag worden verwacht dat naast WADDINXVEEN - Ook in de zesde competitieronde heeft Korbis de ongeslagen status kunnen handhaven. In het Zeeuwse Westkapelle was tegenstander Stormvogels niet opgewassen tegen de daden drang van de Waddinxveense koploper. De 9-1 I overwinning, die uiteindelijk op het wed- strijdformulier werd geno teerd, was zonder meer terecht te noemen. Het slechte weer, met regen en wind, zorg de ervoor dat de doelpunten productie aan beide kanten aan de magere kant bleef. In de eer ste helft leek Korbis aanvanke lijk gemakkelijk op een over winning af te stevenen. Het openingsdoelpunt van Mark van den Brink werd weliswaar nog beantwoord met een tegendoelpunt van Stormvo gels, maar daarna liep Korbis vrij gemakkelijk uit.Vooral door goede acties in de paalzóne kwam Korbis op een 1-5 voor sprong via Edwin Jansen, Wim Lebbing en Mark van den Brink (tweemaal). Na de eerste twin tig minuten stokte de doelpun- DONK en Polar Bears ook de Waddinxveensen de volgende poule zullen bereiken. In de hoofdklasse A zijn Rapido, De Ham en het gepromoveerde WVZ uit Zoetermeer een maatje te klein. De vraag was V zaterdag of Gou- westaete al het J niveau van lands- -dT’ kampioen DONK, gelouterd door de inbreng van veelal dertigers, heeft bereikt. In het verleden werd een enke le wedstrijd al eens gewonnen van de Goudsen, in de ein drangschikking moest Gouwe staete DONK nog laten voor gaan. WADDINXVEEN - WSE heeft er lang op moeten wachten maar de eerste overwinning is binnen. Tegen Excelsior kende WSE zondag een flitsende start. Binnen vijf minuten kwam de thuisclub al op een 1-0 voorsprong. Een corner van Justin Sterk werd in eerste instantie afgeslagen door doel man Veulings. Hij dropte de bal voor de voeten van Ferdy Schenk. Schenk legde de bal op het hoofd van Guido Hack die de 1-0 binnenkopte. Hierna had Excelsior veel over tredingen nodig om het gretige WSE te stuiten. Dit leverde de thuisploeg veel vrije trappen op, maar geen doelpunten.Voor de thee voorkwam de sterk keepende WSE’er Rene Boek horst de gelijkmaker na een uithaal van Etterkoven. WSE legde een prima spel op de mat tegen het toch sterke, snelle spel van Excelsior. Even als doelman Boekhorst hield ook Excelsior sluitpost Veulings zijn team in de wedstrijd. Hij tikte de bal net over de deklat na een goed lopende WSE-aan- val, opgezet door Sterk en voortgezet door Erwin Pleus. De kopbal van Hack tikte deze sluitpost alert over de deklat. Fouad Belkadi ruimde na de rust het veld voor Tobias Wolf gram. Een gouden greep van trainer Kruysse. Wolfram stuurde Pleus op avontuur. Deze ontweek benen en tack les, speelde in de 16 meter de '■■z. l zz- r. •- - z -x C’.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 31