Wijkschouw is zaterdag eerste aanzet tot wijkbeheer meester en wethouders al in diverse wijken hebben gehou den, maar nog directer door rechtstreeks de wijk in te gaan. 212898 b.g.g. 230307. De verwachting is dat dit Vrijwilligers hulpdienst van Rode Kruis en UW. Op werkdagen tel: 235555 van 9.00-21.00 uur. Kamerlid belicht financiële thema’s CDA wil ITC-terrein Stichting Vluchtelingen werk gecertificeerd als erkend leerbedrijf bij Boskoop voegen Programma voor millennium feestweek zo goed als rond Bill LEZERSSERVICE De Rabobank wijzigt Tandartsen Aanmelden kandidaten bronzen conifeer Burgerlijke stand Apotheken Huisartsen Kerken Hulpdiensten Dierenartsen Wijkverpleging De wijk in Politie Bibliotheek Ontwikkelingen op de financiële markten geven aanleiding de debetrente voor kredieten in rekening- courant aan te passen. Met ingang van 22 oktober 1999 is het tarief verhoogd met 0,25%. Het basistarief bij primaire zekerheid bedraagt nu 5,05%. Voor eventuele nadere informatie kunt u contact opnemen met uw relatiebeheerder. Rabobank Boskoop Burg. Qdlijnstraat 22, Overslag 12 Ttelefccn: (0172) 21 41 41 GOUWE KOERIER PAGINA 13 WOENSDAG 10 NOVEMBER 1999 Wetenschap- Voor spoedgevallen kunt u bellen tel: 06-53735704. Deze avond begint om 19.30 uur, vanaf 19.00 uus kan men inschrijven en vindt indeling van de tafels en teams plaats. Voor het bridgen dient men zich het om 20.00 uur een feestavond waar bij de nadruk op muziek ligt. Het millenniumcomité, waarin een aantal verenigingen zitting hebben, tekent voor de veel omvattende organisatie.Van de partij zijn de scoutingband De Schouw, het leerlingenorkest C-akkoord van Excelsior, de dansmariekes van De Kroos- Geboren Fleur Quirina Petronella, doch ter van E.W. van Voskuilen en P.A.M. van der Hoeven. Frank, zoon van A.J. Buitenhuis stoepen etc. Kortom het com plete gemeentelijke pakket. Ook de politie (wijkagent) is daarbij betrokken. Om de com municatie tussen burgers gemeente te te voldoen en is officieel aange merkt als leerbedrijf. De Stichting Vluchtelingen werk Waddinxveen e.o. is zeer content met deze erkenning. Des te meer getuigt zo’n certi ficatie tot erkend leerbedrijf van een professionele organisa- drempelverlagend werkt. Tij dens schouwrondes zijn de 14/11 10.00 u. D.Wijker, Speciale jeugddienst. Locatie AOC Groen College aan de Zijde. algemene gezondheidszorg, ambulancehulpverlening. Infolijn infec- tieziektenbestrijding en reizigersvaccinaties (9.00-12.30 uur) 0182-545631. Infolijn bevolkingsonderzoek (9.00-12.30 uur) 0182-545631. Anonieme infolijn geslachtsziekten SOA/Aids (24 uur) 0182-545636. Tuberculosebestrijding 0182-545600. Regiona le Indicatiecommissie Ouderen 0182-545645.Werkgroep vrijwilli ge terminale thuiszorg 06-51445726 16.00 u. Advies- en klachtenbureau inloopspreekuur op ma, di do van 10.00 tot 12.00 u. Werkgroep Gehandicaptenbeleid Boskoop, Voorzitter:A.Vermeij- de Jong, tel.215425. Voor klachten en vragen: Mevr. De Regt-Sch- neiders, Laag Boskoop 34, 2771 GW Boskoop, tel: 215310. Inloophuis ’Het Kompas’, Zijde I I. Iedere zaterdag van 16.00- Weekenddienst: Apotheek Kerkweg-West, Kerkweg-West 64, Waddinxveen, tel. 0182-617255. sie en Adriaan. Door middel van een actie door de Dorps- kernwinkeliers zijn en worden teneinde een mogelijke gebiedsherindeling op basis van redelijke argumenten bespreekbaar te maken.Tot nu toe”, zo gaat het verder „hebben wij (het CDA) niet vernomen dat u een poging met de beoogde intentie hebt ondernomen.Wij dringen er op aan een notitie te ontwik kelen waarin de gehele pro blematiek van het ITC/PCT terrein en de ligging ten opzichte van Boskoop wordt geschetst tegen de achter grond van wettelijke bepalin gen. Laten wij ons niet te snel laten afschrikken door reac ties vanuit de gemeene Rijn- woude...” Het CDA hoopt vanzelfsprekend steun van de andere Boskoopse fracties te krijgen. Dat zal deze week moeten blijken. Dinsdagavond is in het gemeentehus de eer ste sessie van de gemeentebe groting afgewerkt, donderdag (overdag) volgt de rest. Rijn- woude heeft, zoals gemeld, al scherp gereageerd en het aar dige is dat dit uitgetekend ook vanuit de Christendemo cratische hoek kwam. Natuur lijk is men in Rijnwoude niet blij met dit idee want Rijn woude spint goed garen bij het ITC en straks ook het PCT-terrein. De eerlijkheid gebied te zeggen dat Rijnwou de destijds ook de inspanning heeft geleverd om het ITC van de grond te krijgen, Boskoop wilde zich toen de vingers niet branden aan eventele dekking van risico’s. Maar wat óók waar is, is dat Boskoop wel in toenemende mate te maken heeft met de verkeerstechnische gevolgen. Het ITC-terrein trekt steeds meer verkeer en dat leidt weer tot overbelasting (scha de) aan de wegen. Het kan nooit kwaad daar eens vrij elijk over te spreken. Net zoals in de toekomst ook het Bentwoud gevolgen zal heb ben voor Boskoop, maar ook in de ontwikkelingsfase van het Bentwoud wilde Boskoop zich de vingers niet branden en hield zich angstvallig buiten de discussie, bevreesd voor financiële gevolgen. Hoeveel recht van spreken heb je dan nog? Het voorstel om het Boskoopse college naar Den Haag te sturen met een grenscorrectie op de platte grond zal geen steun van een raadsmeerderheid krijgen, maar het is tussen alle narig heid rond artikel 12 en een OZB-verhoging wel een aar dig onderwerp om eens lek ker over te kletsen. Zo’n begrotingsbehandeling moet toch ook een beetje leuk blij ven, nietwaar? (CB) BOSKOOP-vr. 12/1 I 18.00 u.t/m za. 13/1 I 18.00 u. Dr. P.P.M. Her mans, Zuidwijk 2, Boskoop,Tel. 0172-212038, za. 13/1 I 18.00 u. t/m zo. 14/11 24.00 u. Dr.J.J.A. Harderwijk, Zijde 26, Boskoop, tel. 0172-217540. Gaarne uw visite aanvragen tussen 9.00 en 10.00 uur. Spreekuur voor dringende zaken om 10.00 en 16.00 uur. Sociale Zaken, Gemeentehuis, tel: 219557. Dagelijks geopend van 9.00-12.15 uur voor het maken van een afspraak door degenen die geen contactpersoon hebben.Voor degenen die wel een con tactpersoon hebben dagelijks telefonisch bereikbaar tussen 9.00 en 10.00 uur.Voor huursubsidie geldt dezelfde telefonische bereik baarheid. Buro voor Rechtshulp Gouda, Noothoven van Goorstraat 60, 2806 RE Gouda.Voor gratis juridisch advies en informatie. Spreek uur op afspraak tel: 0182-523444 fax: 0182-582516. Boodschap pendienst ’Ons Belang’ voor ouderen: iedere donderdagmorgen, ECABO werkt in opdracht van het ministerie van OCW en formuleert in nauwe samen werking met het bedrijfsleven de exameneisen voor meer dan 30 beroepsopleidingen. Een andere belangrijke wettelijke taak van ECABO is het zorg dragen voor een toereikend aantal leerbedrijven van vol doende kwaliteit.Vluchtelingen- Werk Waddinxveen is de eer te dezelfde, herkenbare, mensen in de wijk die ook aanspreek baar zijn. Hiertoe zullen in de toekomst alle gemeentelijke buitendien sten geconcentreerd worden op de Biezenwerf. De gemeen teraad heeft daarvoor het benodigde geld beschikbaar gesteld. De gehele operatie ewijn, hiervoor door de gemeente in dienst genomen. Hij heeft elders ervaring met Over wijkbeheer wordt in Boskoop al enige tijd gespro ken als een doelmatig middel om samen met de burgers tot een beter ’product’ te komen. Dat product betreft niet uitslui tend het beheer van openbaar groen maar gaat ook over zaken als afvalinzameling, weg- samen met wethouder Ivo ten Hagen de nodige verwachtin gen. Dat wijkbeheer al een beetje leeft in Boskoop blijkt uit vragen die de gemeente hebben bereikt. „Toch moeten we oppassen dat we niet al te hoge verwachtin gen wekken”, zeggen Ten Hagen en Waalewijn. „Het is niet zo dat we beschikken over een grote zak met geld en daarmee alles in één klap op kunnen los sen. Sommige zaken zijn duur en kunnen niet meteen uitge voerd worden. Wel is het zo dat we samen met burgers hopen tot een doelmatiger aan pak te komen, als op die manier geld wordt uitgespaard dan kan dat worden gebruikt om ande re wensen te honoreren.” Dinsdag 4 januari wordt een dag voor jong en oud. Die mid dag begint om 14.00 uur een Binnenkort zal bekend worden gemaakt welk telefoonnummer wordt opengesteld voor vra gen, verzoeken en opmerkin gen over alle gemeentelijke bui tendiensten. Alle telefoontjes worden geregistreerd en men krijgt gegarandeerd binnen 48 uur antwoord, met uitzonde ring van de weekeinden. Dit nummer kan men ook bellen met vragen over kapvergunnin- gen, speeltuintjes, verkeersbor den en dergelijke zaken. Het is een voortzetting van de gespreksavonden die burge- fundament wordt afgebroken zal dat naar zijn mening de maatschappij volkomen ontwrich ten. Balkenende noemde dit niet voor niets, omdat het een van de centrale thema’s is voor het CDA. Andere vragen betroffen de CDA visie op deeltijdwerk en het asielzoe- kersvraagstuk. De aanwezigen waren vooral benieuwd naar Balkenendes reactie op de artikel 12 status van Boskoop. Naast enkele procedurele opmerkingen, zei hij het opval lend te vinden dat het met het Rijk zo goed gaat, terwijl gemeenten in toenemende mate de heffingen moeten verhogen en zelfs in het geval van Boskoop de artikel 12 status moe ten aanvragen. Mogelijk zijn niet alleen infrastructurele kwesties hiervoor aanleiding, maar krijgen gemeenten ook op een of ande re manier de rekening gepresenteerd voor het ingezette decentralisatiebeleid. Balkenen de kondigde aan dat hij zou vragen of Marnix van Rij, de nieuwe voorzitter van het CDA, naar Boskoop zou willen komen. De zaal reageerde enthousiast. Met Boskoops’groen verliet Balkenende Boskoop. Tycho Ramon, zoon van R.A. Pannebakker en C.D.H.Smeets. Eva, dochter van W. Zwanen burg en G. de Bruijn. Britt, dochter van A.J. van Ful pen en M. Bobeldijk. Job, zoon van M.C. Windhorst en S.Windhorst. Willem Bastiaan, zoon van C.M. Hameete en C.WW van den Bos. Ondertrouwd R.J. van der Straaten en M. de Groot. F.A.C. Koster en K.H.C. de Lang. Getrouwd J.P. van der Heiden en M. van der Loo. J. van Alst en J.P. de Bruijn. D. Bakhuijzen en LM. van Gent. Overleden W. van Pruissen-Hagen. W.A.E. Reas-Vos. BOSKOOP - De eerste aanzet tot wijkbeheer in Boskoop M.J. van Koolbergen-van der wordt gegeven op zaterdag 13 november als medewer- Stam. J.Verbeek. W.L.M. van Schie. J. Erkelens. M.S.A. Blonk. J.M.G. Olsthoorn-Kuijf. T.H.Verbij. wederzijds Bureau Torenpad 29, 2771 EP Boskoop, alarmnummer 0900-8384 (als het zonder zwaailicht kan), alarmnummer I 12 (als elke secon de telt, b.v. bij brand). Informatienummer tijdens openingsuren van het bureau van ma. t/m vr. tussen 9.00 en 15.00 uur 0182-621667. Daarbuiten het districtelijk informatienummer 0182-621666. Bureau Slachtofferhulp Midden-Holland voor verkeersongevallen en misdrijven, gevestigd te Gouda (politiebureau), tel: 0182587665, buiten kantooruren tel: 06-8212141 BOSKOOP - Landjepik als middel om Boskoop uit de financiële problemen te hel pen. De geschiedenis blijft zich herhalen. Het CDA Boskoop heeft met deze suggestie een stevige knuppel in het hoen derhok geworpen en het eer ste gekakel (in Rijnwoude) heeft reeds luid geklonken. Het is ook maar de vraag of het CDA-voorstel erg serieus genomen moet worden. Het lijkt een beetje op het WD- standpunt over de tweede oeververbinding over de Gouwe. Het is leuk om eens over te praten, maar je moet er niet echt op rekenen. Zoiets. Gezien de financiële problemen in Boskoop is het geen wonder dat Boskoopse bestuurders (politici) wel eens een beetje jaloers kijken naar gemeenten waar het beter gaat. Zoals Waddinxveen met z’n bedrijfsterreinen en Rijn woude met het aan Boskoop grenzende ITC-terrein. Deze terreinen leveren de gemeen tekas toch een leuk belasting centje op. Boskoop heeft wel z’n groene ’industrie’ maar die levert niks op, integendeel zelfs. In Boskoop ziet men de func tie (en de omvang) van het ITC-terrein gestaag toene men. Daarnaast komt binnen kort nog eens een flink gebied voor de vestiging van pot- en containerbedrijven (PCT) aan de Hoogeveenseweg. Allemaal net buiten de Boskoopse gemeentegrenzen. Het is dan begrijpelijk dat wel eens wordt gedacht aan een kleine verschuiving van gemeenten- grenzen. Ook grote steden doen dat als ze meer ruimte voor woningbouw nodig menen te hebben. Zoals gezegd: niets nieuws onder de zon. De enorme tekorten die Boskoop nopen tot een arti kel 12 aanvraag heeft het CDA Boskoop gebracht tot een openhartige passage in de algemene beschouwingen. Citaat: „Het is opvallend te moeten constateren dat de gemeente Rijnwoude - althans naar de inschatting van het CDA - via heffingen op het ITC-terrein en PCT-terrein waarschijnlijk evenveel belas- tingpenningen zal innen als nodig (is) om het tekort in Boskoop aan te kunnen. Het ITC-terrein lijkt toch voor de buitenstaander een Boskoop se aangelegenheid, zonder de mogelijkheid OZB te kunnen heffen. Alleen de verkeers overlast is Boskoops’ deel. Het CDA riep het college vorig jaar (bij wijze van spre ken) op om eens 'bij de pro vincie koffie te gaan drinken’... kers van de gemeente in een deel van Snijdelwijk een ’schouwronde’ houden om eens te zien hoe de vlag erbij hangt en vooral om in contact te komen met bewoners. Bewoners van het Gruttoplein, Zwaluwplein, Merelplein, Zwanenwater en Vogellaan zijn hierover aangeschreven. De Boskoopse bibliotheek zal tijdens deze avond bekendma ken wie de prijswinnaars zijn van een poëziewedstrijd die rond het millennium is georga- en A.C. Geleijnse. niseerd. Woensdag 5 januari is er een denksportavond met schaken, dammen, bridgen en klaverjassen, met inbreng van Het sluitstuk is het Starfestival van De Krooshappers dat voor één keer ook in de Boskoopse Veiling wordt gehouden op zaterdag 8 januari met een aan tal bekende artiesten. Harry Slinger en Guus Meeuwis zijn de publiekstrekkers. De Day light Superband en Funny House Jazzband zijn oude bekenden. Bibliotheek, Babsloot 7, achter het gemeentehuis, tel: 213170. Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag middag van 14.00-17.00 u. dinsdag en vrijdagavond van 19.00-20.30 u. zaterdagochtend van 10.00-12.00 u. donderdag gesloten. BOSKOOP - Geref. Gem. Boskoop: zo. 14/11 9.30 u. en 16.30 u. Ds. H. Paul. Chr. Geref. Kerk: vrij. 12/11 19.30 u. in de Ned. Herv.Kerk, Bevestiging en intrede kandidaat drs. C.C. den Hertog, bevestiger: dr. G.C. den Hertog te Leiden, zo. 14/11 9.30 u.en 17.00 u. Ds. C.C. den Hertog, Viering Heilig Avondmaal. Hervorm de Gem. Boskoop: Dorpskerk: zo. 14/11 9.30 u. Ds. R. de Reuver, beurt gevallen aan die kwaliteit viering H.Avondmaal, 18.30 u. Ds. M.D. van der Giessen, viering H. Avondmaal Dankzegging, De Stek: 9.30 u. Ds. M.D. van der Gies sen, viering H.Avondmaal. Parochie St.Jan de Doper: za. 19.00 u. en zo. 09.30 u. Geref. Kerk: zo. 14/11 De Zijde: 9.30 u. Ds.J.H. Lan- gelaar, Puttelaan: 9.30 u. Ds. M.D. v.d. Giessen, De Zijde: 17.00 u. Drs. R.H. Sturvoet, Berkel en Rodenrijs, Zendingszondag, Vm. H.Avondmaal, Nm. H. Avondmaal en dankzegging. Christenge meente Bethel, Boomgaard 21, zo. 14/1 I 9.30 u.Voorganger: Gaby Hetyey.Vrijz. Prot. Geloofsgem. zo. 14/11 10.00 u. Ds. D.C. Peters, tie. De erkenning is ingegaan op Alphen a.d. Rijn. Evangelische Gemeente Parousia Boskoop: zo. 17 augustus 1999 en is een jaar geldig. te voor samenzang met de koren en muzikanten. Tijdens deze avond zijn er bovendien prijzen te winnen via een bij zonder rad van avontuur met invulling wordt nog gewerkt, daarop 2000 nummers, speciaal Maandag 3 januari houdt de geconstrueerd door leden van gemeente Boskoop hier ook de scoutingcentrum De Schouw, traditionele nieuwjaarsrecep tie, nu grootser van opzet en echt bedoeld voor alle Bosko pers. Ontmoeting staat centraal tijdens deze avond. Verenigin gen worden opgeroepen hun eigen nieuwjaarsbijeenkomsten hierop af te stemmen zodat zoveel mogelijk mensen en ver enigingen elkaar in de veilinghal de Boskoopse verenigingen, kunnen ontmoeten. Muziek is er deze avond van de Paradise Bigband (voorheen Boskoper Orkest) en de bijeenkomst wordt besloten met vuurwerk. W’VEEN/BOSKOOP - Het Landelijk Orgaan Beroepson derwijs vóór de sectoren admi nistratie en veiligheid (ECABO) heeft de Stichting Vluchtelin genwerk Waddinxveen e.o. gecertificeerd als erkend leer bedrijf voor administratieve medewerkers en assistent- secretaresses. Dat houdt in dat MBO-leerlingen bij Vluchtelin genwerk aan de slag kunnen om ervaring op te doen, waar door hun vakbekwaamheid door vaardigheden in de prak tijk wordt vergroot. Vluchtelin genwerk Waddinxveen e.o. verzorgt dan de beroepsprak tijkvorming voor een of meer beroepsopleidingen waarvan de eindtermen zijn vastgesteld door de minister van Onder wijs, Cultuur en pen (OCW). BOSKOOP - Ook nu weer zal burgemeester Rijsdijk tijdens beheer, veiligheid, verzakte de Nieuwjaarsreceptie van de gemeente ’de Bronzen Conif eer’ uitreiken. De Bronzen Conifeer is een gemeentelijke onderscheiding die wordt toe- municatie tussen burgers en gekend aan een inwoner die gemeente te verbeteren is zich zeer verdienstelijk heeft gekozen voor wijkbeheer, met gemaakt voor de Boskoopse één telefoonnummer voor alle gemeenschap. Het gemeente- gemeentelijke zaken en steeds bestuur roept verenigingen, organisaties en inwoners op personen aan te melden, die voor de prijs in aanmerking komen. Mensen die het verdie nen om op deze wijze eens in het zonnetje gezet te worden. Aanmelden van kandidaten moet schriftelijk gebeuren, met vermelding van redenen. De aanmelding moet gericht zijn wordt geleid door Hugo Waal- aan het college van burgemees- ewijn, hiervoor ter en wethouders, Raadhuis plein I, 2771 EK Boskoop en vóór 17 november aanstaande wijkbeheer opgedaan en heeft, bij de gemeente binnen zijn. Een onafhankelijke jury zal ver volgens het gemeentebestuur adviseren wie voor de onder scheiding in aanmerking komt. Meer informatie hierover kunt u krijgen bij de heer Leo van der Bijl, afdeling Voorlichting, telefoon 2195 53. Patiënten Platform Midden-Holland, Spieringstraat 2, Gouda, tel: medewerkers van de gemeente 0182-512777, voorlichtingscentrum ma t/m do van 10.00 tot gewoon op straat aanspreek- 16.00 u. Advies-en klachtenbureau inloopspreekuur op ma, di en baar. De eerste ronde is op 13 november, andere delen van Boskoop komen later aan de beurt. Zo wordt het wijkbe heer gefaseerd in Boskoop ingevoerd. De opzet is vrij kort 22.00 uur open, al na aanvang met een eerste evaluatie te komen om de resu- laten te bespreken en zo nodig het beleid bij te sturen. Het mag duidelijk zijn dat de gemeente ook iets van de bur gers verwacht.Veel burgers zijn best bereid af en toe de handen uit de mouwen te steken als het gaat om groenonderhoud. Maar niet iedereen heeft daar tel: 214793 (De Lange). goede ervaringen mee daar de GGD Midden-Holland Thorbeckelaan 5, 2805 CA Gouda 0182- communicatie tussen gemeente 545600, jeugdgezondheidszorg(schoolartsen), logopedische zorg, en burgers niet altijd even soe pel verliep. Daarin moet nu ver betering komen. Burgers die zelf een deel van het openbaar groen willen onderhouden kunnen daarover afspraken maken via een onderhoudscon tract. De gemeente staat ook open voor suggesties. Dit alles moet leiden tot kwaliteitsver betering, meer begrip en tevreden burgers. BOSKOOP - Op uitnodiging van het CDA Boskoop hield JanPeter Balkenende afgelopen week een inleiding over het Rijksbeleid met betrekking tot de financiën. Hij besprak daar bij het nieuwe belastingstelsel en de te ver wachten balans in de verhouding tussen inkomsten en uitgaven van het rijk. De avond werd gehouden in congrescentrum De Buxus op het ITC, waarbij de publieke belangstelling enigszins tegenviel. Balkenende ging deskundig in op kwesties die uit de zaal werden opgeroepen. Eén van de prominente zaken daarbij was de relatie tus sen enerzijds de economische groei en anderzijds de verkilling in de maatschappij en de aandacht voor zorg en onderwijs. Balke nendes visie hield met name in dat het huidi ge kabinet voorrang geeft aan lastenverlich ting voor de burgers en minder oog heeft voor voldoende financiering van zaken die in de zorg spelen. Het kamerlid stelde daarbij dat vooral de zorg steunt op een voorlopig nog hecht fun dament gevormd door vrijwilligers. Als dit BOSKOOP - Na een wat aar zelende start is dankzij een aantal aanmeldingen en reacties nu toch een programma voor de millennium feestweek op papier gezet dat er wezen mag. De Boskoopse verenigingen lie pen niet massaal warm voor JanPeter Balkenende (rechts) wordt ingeleid door voorzitter K. de Boer in De BUXUS. (Foto.A. Fioole) liefst als koppel voor I decem ber op te geven bij Jan v.d.Werf (tel. 213751) of Lies Nieuwes- voorstelling van de clowns Bas- teeg (tel. 213825).Voor het kla verjassen kunt u zich individu eel opgeven bij mevrouw Ramp (tel. 217520) of mevrouw Eeg- gratis toegangsbewijzen uitge- deman (213033).Voor het scha- een feestweek maar uiteindelijk deeld. Die avond begint om ken: Tico Verwoerd (tel. waren er genoeg serieuze aan- 20.00 uur een feestavond waar- 215626) en voor het dammen meldingen om daarmee iets bij de nadruk op muziek ligt, bij Piet Zwart (tel. 0182- leuks te kunnen doen. De Het millenniumcomité, waarin 614712). Opgeven vor deze gemeente Boskoop en de een aantal verenigingen zitting onderdelen graag voor 20 Oranjevereniging hebben daar- hebben, tekent voor de veel- december. in een centrale functie. De fees tweek vindt plaats van 2 tot en met 8 januari 2000 in een hal van de Boskoopse Veiling aan de Middelburgseweg, daartoe door het veilingbestuur gratis happers, de harmonie Concor- ter beschikking gesteld. dia, het Pop-ln Koor, het accor- Zondag 2 januari is het start- deonorkest Accoord, feestka- punt een oecumenische bijeen- pel De Uitblazers en er is ruim- komst, georganiseerd door de gezamenlijke Boskoopse ker ken, van 16.30 tot 17.30 uur. Ook enkele koren werken hieraan mee. Aan een nadere Psycholoog/Psychotherapeut, hulpverlening en advies, volgens afspraak, drs. B.J.M. van Kinderen, Bootstraat 12, Boskoop, tel: Dierenkliniek ’De Gouwe’, Voorofscheweg 15h, Boskoop, tel: 217226. praktijk ma. t/m vr. geopend van 9.00 u. tot 19.00 u. inloopspreekuur ma. t/m vr. 9.15 u. tot 10.00 u. en verder consult volgens afspraak. Gratis mandjes te leen. Dierenkliniek Lage Weide, Weegbree 51 tel. 230808. Parkeren bij flat Lage Weide. Ma. en do. 18.30-19.30 u„ di. en vrij. 13.30-14.30 u en dagelijks volgens afspraak. Dierenasiel Boskoop, Otweg 15: 217070. Stichting Dierentehuis Midden-Holland, tel. 0182-530164. Dierenambulance Gouda, tel: 0182-529059, alarmnummer: 06-52744490. Dierenambulance Alphen, tel: 491 108. Stichting De Vierstroom voor kruiswerk en maatschappelijke dienstverlening, Mendelweg 22d tel: 214660. Uitleen verpleegarti- kelen: maandag en vrijdag 12.00-13.00 u en dinsdag 17.00-18.00 u. Spreekuur Algemeen Maatschappelijk Werk maandag, woensdag en vrijdag van 9.00-10.00 u. tel: 214660. Voor crisissituaties is de Vierstroom 24 uur per dag en zeven dagen per week bereikbaar op telefoonnummer 0182-594500. Voor informatie/aanvragen verpleging, verzorging en huishoudelij ke hulp, consultatiebureaus Ouder- en Kindzorg, maatschappelijk werk, verpleegartikelen en hulpmiddelen, afspraken dieetspreek- uur, zwangerschaps- en postnatale gymnastiek. Thuishulpcentrale (logeeradressen en oppas voor gehandicapte kinderen) Gezondheidswijzer, Cursusbureau, VTO-team Midden- Holland (vroegtijdige onderkenning ontwikkelingsstoornissen bij kinderen van 0-7 jaar). Kruiswerk Ledenservice en Alphahulp. Stichting Gouwezorg (voor aanvullende thuiszorg): tel 0182- 594555.Thuiszorgwinkel-Meditheek De Vierstroom Boelekade I, Gouda: geopend op maandag 13.30-17.30 u„ dinsdag tot en met vrijdag 9.00-17.30 u„ zaterdag 10.00-13.00 u.,tel 0182-594545. Gezondheidswijzer en Steunpunt Mantelzorg Gouda voor infor matie over gezondheid en gezondheidszorg: Boelekade IGouda, geopend: maandag van 13.30-17.00 u. dinsdag tot en met vrijdag van 10.00-15.00 u. tel: 0182-594658. Kraamcentrum Rijn enVeen- streek,Van Nesstraat 6a, Alphen a.d. Rijn, tel. spreekuur maandag t/m vrijdag van 9.30-1 1.30 u.: informatie van 10.30-1 1.30 u„ tel: 0172-492058.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 13