Alsje alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! Van sommige huizen die wij aanbieden ziet u niets. Geen advertenties in de krant. Geen bord of affiche met “Te Koop”. Geen presentatie in onze vitrines. Geen opname in onze Woninggids. Dat doen we op ver zoek van de betreffende verkoper. Stille ver koop heet dat met een vakterm. Hoe we dat doen? Wel, naast de zichtbare hebben we ook onze onzichtbare verkoopkanalen. Bijvoorbeeld de lijst van mensen die hun woonwensen aan ons kenbaar hebben Open Huis G Uittil gemaakt of ons een zoekopdracht hebben gegeven. Als u uw huis op deze geruisloze wijze wilt verkopen, neemt u dan contact met ons op. U hoeft daarbij niet bang te zijn dat het langer gaat duren. Want een stille verkoop is meestal ook een spoedige verkoop. WOP 01 0101Wbfo® wio01 0«0U| Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop i l Te koop garagebox aan de e Werumeus Buninglaan 20 9 te Waddinxveen Koopsom 35.000,- k.k. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: http://www.hof-makelaardij.nl Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Loop vrijblijvend binnen zonder afspraak! Zaterdag 13 november a.s. tussen 14.00 en 15.30 uur! Royale hoekwoning Alpherwetering 133 Vraagprijs 471.000,- k.k. Moderne eengezinswoning Waddinxveen Linzenakker 23 Vraagprijs 359.000,- k.k. Karaktervolle woning met zicht over “de Gouwe” Ridderbuurt 72a Vraagprijs 392.500,- k.k. r-M NVM Goed verzorgde 2-onder-l kap met garage Woubrechterf 74 Vraagprijs 695.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, Kantoren in Gouda, 2743 KE Waddinxveen. Alphen a/d Rijn, Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Hoekwoning in kindvriendelijke woonwijk Jan Luijkenstraat 23 Vraagprijs 365.000,- k.k. ■f ns niet altii O zie maar w© l 1 4S V a 1 Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. van ’t hof makelaardij DE NVM HU1SG ARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM HUIS GARANTIE Zeer verzorgde, moderne eengezinstussenwo- ning welke aan de voorzijde is gelegen aan fiets pad. Bouwjaar 1986,122 m2 eig. grond en ca. 325 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal mét meterkast en toilet met fonteintje; Lichte tuingerichte woonkamer met provisiekast en deur naar tuin; Verzorgde open keuken met inbouwgascomfort en metalen schouwkap. De gehele begane grond is v.v. een lichte grind- vloer. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Moderne licht betegelde bad kamer met ligbad, wastafelmeubel en 2e toilet; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, waarvan 1 met toegang tot gevelbreed balkon. 2e Verdieping (via vaste trap bereikbaar): Overloop met plaatsing c.v.-combiketel uit 1998 en de aansl. t.b.v. wasapparatuur; 1 Zolderkamer met bergruimte, Velux dakvenster en luik naar geheel bevloerde bergvliering. De goed aange legde, ca. 12 m. diepe achtertuin is gelegen op het noordwesten en beschikt over een vrijst. ste nen berging en achterom. De woning heeft een gunstige ligging t.o.v. winkelcentrum en scho len. Oplevering medio december 1999. Royale goed onderhouden hoekwoning voor zien van fraaie voor- en achtertuin (NW) met Bankirai vloerdelen, tuinhuisje en achterom. Bouwjaar 1979, ca. 400 m3 inhoud en 143 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal voorzien van toilet met fonteintje; Luxe open keuken met diverse inbouwapparatuur: kerami sche kookplaat, vlakscherm, combi-magnetron, vaatwasser, koelkast en diverse verlichting; Tuingerichte woonkamer met parketvloer, trap kast en aluminium schuifpui naar de tuin; Gedeeltelijk uitgebouwde bijkeuken. Ie Verdieping: Overloop; Badkamer voorzien van douchecabine, 2e toilet en aansluiting was apparatuur; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. 2e Verdieping: Voorzolder met lichtkoepel, Vaillant combiketel en berging onder schuine kap; 1 Zolderkamer aan de voorzijde met Velux tuimelraam; 1 Zolderkamer aan de achterzijde met Velux tuimelraam, wastafelmeubel en berging. Oplevering in overleg. Tevens bestaat de mogelijkheid om in combi natie met de aankoop van het woonhuis een garagebox aan de Oostpolderweg te kopen. Vraagprijs 37.500,- k.k. zonder Karaktervolle vrijstaande woning met zicht over de rivier “de Gouwe". Bouwjaar 1930, circa 375 m3 inhoud en 81 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal voorzien van toilet met fonteintje; Woonkamer (circa 3 meter hoog); Semi-open keuken met deur naar hardhouten balkon, welke is voorzien van een wenteltrap naar de tuin. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Grote slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde met nok in het zicht; Volledig betegel de badkamer voorzien van ligbad, wastafelmeu bel en 2e toilet; 1 Slaapkamer aan de achterzij de met wastafel, bergruimte en luik naar gedeeltelijk bevloerde vliering. Onder verdie ping: Overloop/hal met aansluiting wasappara tuur en provisieruimte; 2e Volledige betegelde badkamer met ligbad en wastafel; Achterkamer met c.v.-ruimte en c.v.-ketel; Bergruimte met meterkast. De tuin (O) is tevens middels de poort bereikbaar en beschikt over een houten berging. Oplevering medio mei 2000. Modem en goed verzorgd herenhuis (type 2- onder-1 kap) met c.v. en uitgebouwde garage met verdieping en roldeuren aan de voor- en achterzijde en een betegelde oprit met overkap ping. Tevens beschikt deze woning over een fraai onder architectuur aangelegde voor- en achtertuin met terrassen, vijvers, houten tuin huis en een achterom. Bouwjaar 1989, ca. 500 m3 inhoud en 358 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast en geheel bete geld toilet met fonteintje en mechanische afzui- ging; L-vormige woonkamer (ca. 35 m2) met aparte open haard in staal uitgevoerd en 2 schuif deuren; Open woonkeuken (ca. 16 m2) met hoek raam, mechanische afzuiging en U-vormige kunststofinrichting met dubbele spoelbak en inbouwapparatuur: keramische kookplaat, wasemkap, combi-magnetron, koelkast, vries kast, vaatwasser en 2 carrousels. Ie Verdieping: Overloop; Geheel betegelde badkamer in luxe uitvoering voorzien van duo-ligbad (whirlpool), afzonderlijke douche, hangend toilet, mechani sche afzuiging en wastafelmeubel met verlich ting; 2 Voorslaapkamers; 1 Royale achterslaap- kamer met luxe kastenwand waarin een vaste wastafel; 1 Riante hobby-/slaapkamer boven de garage met grote dakkapel, kastenwand en vlie ring. 2e Verdieping: Royale zolderkamer met kasten, 2 Velux tuimelramen, opstelplaats voor wasmachine en droger en kast t.b.v. de c.v.-com biketel. Verder is de woning geheel voorzien van dubbel glas en dak-, muur- en vloerisolatie. De hal, woonkamer en keuken zijn voorzien van een epoxy grindvloer met vloerverwarming. Oplevering in overleg. In 1968 gebouwde hoekwoning met 180 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Gelegen in kind vriendelijke woonwijk met diverse woonvoor zieningen in de directe omgeving. Deze woning biedt u o.a. een in 1997 aan achterzijde aange bouwde serre. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast; Woonkamer, type doorzon, met aluminium serre met schuifpui aan achterzij de. De woonkamer is verder v.v. een bar en een plavuizenvloer, echter in serre in een andere kleurstelling; Gesloten keuken (in de serre) in eenvoudige uitvoering. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan voorzijde met wastafel; 1 Slaapkamer aan achterzijde; 1 Slaapkamer aan achterzijde, thans in voorberei ding als badkamer en welke nog afgemaakt dient te worden, hangend toilet reeds aanwe zig; Badgelegenheid met douche en wastafel. 2e Verdieping: Overloop met aansl. wasapp. en combiketel; 1 Slaapkamer met zowel aan de voor- als achterzijde een dakkapel en bergruim te. De achtertuin van de woning is gedeeltelijk aangelegd en beschikt over een achterom. Oplevering ca. mei 2000. «S j

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 32