T Nieuwbouwwijk Waterrijk verdient door specifieke karakter meer aandacht 1 w I Grindvloeren: onverslijtbaar, warm en uniek Weinig onderhoud met aluminium plafonds w i NU OOK IN GOUDA ED REUSKEN WONEN IN MIDDEN-HOLLAND Ed Reusken Woning Projektstoffering: toegevoegde waarde voor Boskoop oog springen.” Het verstrekken van adviezen is in deze tijd heel belangrijk, stelt Reusken. Hij zegt: „We leven in een tijd waarin het aantal woonpro- zSILCO i ft* I [Zv mesial isb cp heb van Tel. 0172-212271 St. Victorstraat 54 W’veen 0182) 61 68 78 I I 1 GRATIS PARKEREN Naast de Praxis Goudkade 4- Gouda cL Spanplafonds E Kastenwanden Wandpanelen 22 Systeemplafond Interieurbetimmeringen Waddinxveen R’ 1 Wwurtt vtrraff elk jHeKje vm wv iKterfenr A Galerij 2 2771 XJ Boskoop (Foto:Walter Planije) 1 WOONMODE nele ’rijtje’ de overhand heeft, hebben ook de ’twee-onder-een-kap’ en de nog luxueuzere villa’s een prominente plaats gekregen. Over de traditionele rijtjeshui- gramma op televisie, woon beurzen en woontijdschriften als paddestoelen uit de grond groeien. Ik kan me heel goed voorstellen dat mensen soms Dl t/m vr Vrijdagavond Zaterdag (donderdag koopavond) WONING PROJEKTSTOFFERING belangrijk. Daarbij onderschei den we ons. We zoeken naar creatieve oplossingen en dra gen praktische en functionele ideeën aan die tevens in het D dan kun je er niets meer aan veranderen. Het is mogelijk de onderlaag te verzegelen; onder het grind wordt een kunststof membraan aange bracht dat vervuiling van de onderlaag tegengaat. Dankzij dit verzegelen kan een grind- vloer in iedere ruimte, in iedere woning, geplaatst wor den. door de bomen het bos niet meer kunnen zien. Wij gaan dan ook met de klant op zoek naar het juiste interieur. Dat kan zowel een traditionele als een revolutionaire inrichting met aparte accenten zijn. Het verstrekken van adviezen zien wij als een diepte-investering die van belang is om tot een goed resultaat te komen. Laat mensen niet zwemmen, maar help ze zoeken naar het interi eur dat bij ze past.” zen gesproken: zo traditioneel zijn die eigenlijk niet. Het gebruik van vele mate riaalsoorten alsmede de verschillende soorten stijlen, die afwijken van het gang bare, maken de huizen tot bijzonde re bouwwerken. Hout, steen, alumi nium en pleistermateriaal zijn vaak op vernuftige wijze in elkaar verwe ven. Daarnaast is Waterrijk een kleurrij ke wijk geworden, waar felle kleu ren als rood, blauw, geel, groen en oranje nadrukkelijk aanwezig zijn. De architecten hebben gepoogd de kleuren in de waterpartijen te weerspiegelen. Een opzet, waarin zij cum laude slaagden. Het maakt Waterrijk niet alleen fleurig, maar tevens ruimtelijker. Sommige stra ten hebben door hun ligging aan het water het idee van een kade gekre gen. Ook de natuur krijgt in Waterrijk de nodige aandacht. Dat moet ook wel; 't is immers een wijk die gele gen is in het landelijke Boskoop. Die natuur is reeds deels aangeplant, maar gaat pas over enkele jaren - als de bouw is afgerond en de bomen de kans hebben gekregen tot bloei te komen - effect sorte ren. De bouw van Waterrijk neemt naar verwachting nog een jaar in beslag. Dan is het project - waar volgens velen wel heel lang over gedaan is - nagenoeg afgerond. Openingstijden: 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur wanneer je maar één kleur gebruikt, altijd een melange van de kleur en dat maakt de vloer juist zo levendig. Het lijkt eenvoudig maar het appliqueren (leggen) van een grindvloer is geen makkelijk karwei. Dat moet dan ook aan specialisten overgelaten wor den. Het is een precies kar wei. Ligt het grind eenmaal, geklikt worden. De brede lamellen hebben zeer smalle tussenlamellen die desge wenst in een contrasterende kleur kunnen worden aange bracht. Een aluminium plafond voor een ruimte van ongeveer dertig vierkante meter is bin nen een dag aangebracht. Ech ter, een beetje handige doe- het-zelver kan het aan de hand van de beschrijving, die de speciaalzaken meegeven, ook heel goed zelf doen. Ed Reusken Woning Projekt- stoffering is daarnaast gespe cialiseerd in het ontwerpen van complete interieurs. Op ver zoek ontwikkelt het bedrijf een inrichting voor elk huis en elk kantoor. Als de bijbehorende woonartikelen uiteindelijk bij Ed Reusken gekocht worden, is het ontwerp gratis. Anders brengt het bedrijf de kosten voor het vervaardigen van het ontwerp in rekening. Overi gens maakt Reusken van te voren een offerte, zodat de klant precies weet waar hij aan toe is. Iedereen is van harte welkom om vrijblijvend de winkel Ed Reusken Woning Projektstof- fering binnen te lopen en zich Stijl rindvloeren passen in het interieur van deze tijd. Je haalt er de natuur mee in huis waar het tot een kunstwerk verheven kan worden. Althans, dat zeg gen de producenten. Maar goed, het is waar dat een grindvloer veel voordelen biedt. Dat zeggen de kenners, die de consument aan hun zijde lijken te krijgen.Want de afgelopen drie jaar is het aan tal leveranciers van grindvloe- ren verdriedubbeld. Het is ook hier een kwestie van vraag en aanbod. De grind- vloeren zijn bovenal duur zaam. Sterker, ze zijn niet kapct te krijgen. Daarnaast kan de vloer waterdicht gemaakt worden, is derhalve goed schoon te maken en dus zeer hygiënisch. Iedere grind vloer is uniek: tot de meest ingewikkelde vormen, patro nen en kleuren. Een logo of eigen ontwerp wordt pro bleemloos in de vloer ver werkt. Van de zestig prachtige basiskleuren kunnen weer zoveel gamma’s en combina ties gemaakt worden, waar door elke vloer uniek is. Iedereen kan de vloer krijgen die hij of zij wenst. De luchtruimte tussen de korrels ligt stil en dat heeft een isolerende werking op de ondervloer. Grindvloeren voelen daarom heel behaaglijk en warm aan. Tenslotte - niet onbelangrijk - een grindvloer is één van de minst dure vloe ren. In de showroom van de leveranciers kom je vanzelf onder de indruk van de vele mogelijkheden. De kleuren worden in een oven in het Grindvloeren zijn duurzaam. Sterker, ze zijn niet kapot grind gemoffeld. Omdat grind- te krijgen. Daarnaast kan de vloer waterdicht gemaakt korrels nooit allemaal dezelf- worden, is derhalve goed schoon te maken en dus zeer de kleur hebben krijg je, ook hygiënisch. BOSKOOP - Waterrijk is nu al enige jaren in aanbouw. De bouw verloopt gestaag en het beeld dat gemeentelijke bestuurders van Boskoop voor aanvang van het pro ject in gedachten hadden, houdt gelijke tred met het beeld van de nieuwbouwijk, zoals dat nu is ont staan. In de regio hebben de Alphense nieuwbouwwijk Kerk en Zanen, onder aanvoering van de milieu vriendelijke huizen in Ecolonia, en de Goudse wijk Goverwelle, dank zij de gunstige ligging in de Rand stad, bovenmatig veel aandacht gekregen. Waterrijk is beduidend kieiner, maar het karakter van de wijk, dat milieu, water en een bij zondere architectuur hoog in het vaandel heeft staan, verdient meer aandacht. Met de auto ben je binnen een mum van tijd door de wijk heen. Maar om de huizen, de aparte bouwstijlen en het functionele gebruik van slootjes en bruggetjes goed te kunnen bekijken, zou je in principe gewoon een wandeling door de centraal in Boskoop gele gen wijk moeten maken. Waterrijk is kleurrijk en speels opgezet. De straten ogen niet altijd even breed, maar dat beeld wordt enigszins vervormd door de vele waterpartijen die vaak parallel aan de straten lopen. Het type huis varieert sterk. Hoewel het traditio- I1 en mooi witgekalkt pla- p=ifond is een streling ivoor het oog.Alleen het onderhoud, dat bederft de pret. Beter is het gesteld met een houten plafond, maar een houten plafond past niet in elk interieur. Bovendien verkleurt een houten plafond snel. Er is evenwel een aan trekkelijke oplossing voor handen: aluminium plafonds, geleverd in alle mogelijke kleuren en variaties. Dus niet alleen in een metaalkleur, maar ook in pasteltinten, wit, zwart, knalrood of andere primaire kleuren. Zelfs hout- kleuren die niet van echt hout te onderscheiden zijn, behoren tot de mogelijkhe den. Het grote voordeel van RantandMnM 4 Waddiramen (91*2)*1 «I I* U WDT ON5 TWEE STRATEN ACHTER HET GEMEENTEHUIS BOSKOOP - Gelegen op een hoekpunt tegenover de Boskoopse Hefbrug, aan de Galerij 2, is sinds anderhalf jaar de winkel Ed Reusken Woning Projektstoffering te vinden. Het bedrijf is beslist niet als dertiende in een dozijn gegaan. „In tegendeel, we voegen iets toe aan datgene wat in Boskoop door anderen aange boden wordt”, zegt eigenaar Ed Reusken. Daarbij staan creatieve woon- oplossingen en smaakvolle, aparte accenten centraal. Ed Reusken Woning Projekt stoffering, die zowel de parti culiere als de projektmarkt bedient, biedt een breed scala aan van alles wat met het inte rieur te maken heeft. Zoals bin nen- en buitenzonweringen, tapijt, houten vloeren, marmo- leum en gordijnen. Reusken verduidelijkt: „Woningtextiel van een hoog waardig niveau en voor een betaalbare prijs.” Daarbij draait alles om kwaliteit en service. „De klant staat bij ons te allen tijde centraal”, aldus Reusken. „Mensen moeten zich thuis voelen in hun interieur.Wij hel pen ze graag een keuze te maken uit het haast onuitput telijke aanbod. De adviezen die Bij Ed Reusken Woning Projektstoffering wordt samen met de klant naar het juiste desgewenst te laten adviseren je verschaft zijn daarbij heel interieur gezocht. over interieuren. De Boskoopse nieuwbouwwijk verdient door het specifieke karakter meer aandacht dan het tot nu toe buiten Boskoop heeft gehad. Voor «en complete wooninrichting. Kom etm long» <roor een odvie». Het grote voordeel van aluminium plafonds is dat ze heel makkelijk schoon te houden zijn. Even een sop lap erover en de klus is geklaard. Het is ideaal voor ruimtes waar veel gerookt wordt. In elke ruimte van een woning of bedrijf kan een aluminium plafond aan gebracht worden. Ook in badkamers en andere voch tige ruimtes. aluminium plafonds is dat ze heel makkelijk schoon te houden zijn. Even een soplap erover en de klus is geklaard. Het is ideaal voor ruimtes waar veel gerookt wordt. In elke ruimte van een woning of bedrijf kan een aluminium plafond aangebracht worden. Ook in badkamers en andere vochtige ruimtes. De speciaal daarvoor ontworpen lamel len zijn geperforeerd waar door het vocht weg kan. Bovendien zijn aluminium plafonds snel en eenvoudig aan te brengen. Een stukje onder het gewone plafond (zo kun je leidingen meteen wegwerken) wordt een hoofddrager aangebracht waarin de lamellen aan elkaar - k I r r

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 21