Flyers dames uit vorm Groeneweg koestert punt bij WSE Derde beenbreuk Dames boeken royale overwinningen Van Noort sponsort WSE-meisjes Heren Gouwestaete komen langzaam bovendrijven bij Moerkapelle Rowah TTV Kwiek deelt de punten Winst voor Data General Het tweede begint te komen C-jeugd wint 1 lm. L o WOENSDAG 17 NOVEMBER 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 39 Geen Heren 2 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 0182 - 63 03 32 Weer gelijkspel Moerkapelle MOERKAPELLE - In de derde ronde van de KSNB-competitie heeft het eerste team van schaakvereniging Moerkapelle met 4-4 gelijk gespeeld tegen het Zuidlimburgse Voerendaal. Het wedstrijdverloop was bij zonder spannend en de Lim burgers (die gemiddeld per speler zo’n I00 rating punten ’sterker’ waren) konden met de uitslag iets minder tevreden zijn dan de Moerkapellenaren. Voor de thuisclub wonnen Jesse van Elteren, Ben van Gef- fen en Dick Bac hun partij, ter wijl WimVroegindeweij en kop man Gerard van Ommeren een half punt binnenbracht. Geen persoonlijk succes was er deze keer voor Wouter en Maarten Vroegindeweij en Marcel de Haan. Moerkapelle heeft vier wedstrijdpunten en bezet daar mee de derde plaats in klasse 3F. Er volgen nog zes loodzwa re wedstrijden. 7 - «i geeft voor de volgende wedstrijden. dan nu. Maar na enkele wed strijden greep De Jong terug op middenvelder Gert-Jan Hooge- veen, later toen er te weinig werd gescoord op Leon van Vliet. „In zo’n jonge ploeg wil ik een ervaren as. Vandaar dat ik Tegen het dit seizoen rede lijk goed draaiende Dunc- kers, de eerste weken ston den de Hilversumse dames in de kop van dè ranglijst, moest Flyers toch weer eens een overwinning kunnen behalen. Uit het scorever- loop in de eerste fase van de wedstrijd bleek dat ook te moeten kunnen. Flyers speel de niet groots maar hoefde Dunckers slechts een lichte voorsprong toe te staan. Zou het net wat beter gaan Vrijdag I9 november in de Duikelaar om 21.00 uur Dames I tegen SVO. Zater dag 20 november om 19.00 uur Jongens Junioren I tegen Green Eagles. In de derde periode hepen de Gouwe- staeteheren zelfs uit naar een 6-4 voor sprong door een prachtige goal van Myk Middendorp en een subtiele intikbal van Wilfred Bontje. Met een 6-4 voorsprong leek het erop dat de Gouwestaeteheren eindelijk weer eens een overwinning ach ter hun naam konden schrijven. Maar de laatste periode was er een om eens goed voor te gaan zitten. Nadat ZW Hoorn twee overtalsituaties had benut was de stand weer gelijk en was er geen pijl op te trekken wie uiteindefijk de langste adem had. Mark Mommers, weer terug in de basis na een weekendje ouderschaps verlof, tekende met een fraaie boogbal de 7-6 aan. Maar ZW Hoorn trok de stand weer snel gelijk. Een slordige fout op het middenveld gaf Hoorn zelfs de kans om weer op voorsprong te komen. Die kans lieten ze niet onbenut en 30 sec voor tijd leek het of de kansen voor de Gouwestaeteheren verkeken waren. De laatste overtalsituatie bracht de red ding. Het was Remko Overdam die de laatste goal van de wedstrijd mocht sco ren. De Gouwestaeteheren moesten wederom genoeg nemen met een gelijk spel, al mag gezegd worden dat het spel van de Gouwestaeteheren weer hoop Heren 2 leek halverwege de tweede periode tegen LZ 1886 3 op rozen te zitten met de 3-0 voorsprong. Niets was minder waar in deze goed geleide wed strijd (dat mag ook wel eens gezegd worden). Door slordigheden verzuimden de heren verder afstand te nemen, maar verloren ook langzamerhand de grip op de wedstrijd, zodat eind derde periode de Leidse formatie met een 4-5 voor sprong af kon sluiten. Een eindoffensief van Gouwestaete leverde twee doepun- ten op en veel, heel veel zure druiven voor LZ’86. Eindstand 6-5. Periodestan- den 2-0, l-l, I-4 en 2-0.Voor Gouwesta ete scoorden Michel Jongejan 2x, Paul Verweij (met een fraaie intikbal), Hugo- Cees Eloonstoppel.Axel Russcher en LeorrGroen lx. Aanstaande zaterdag 20 november spe len de bondsteams van Gouwestaete uit wedstrijden. Heren I speelt om 19:55 uur tegen De Kempvis I in het ’Rivièra- bad' te Spijkenisse. Hiervoor speelt Heren 2 speelt om 14:30 uur tegen Donk 3. ZEVENHUIZEN - Er stond veel op het spel afgelopen zaterdagavond in de thuiswed strijd tegen Vrevok uit Nieu- wegein. Na de matige wed strijd tegen SoVoCo moest de selectie van coach Jan Visser winnen om de aansluiting met de top te herwinnen. Ondanks de uitval van enkele zieke speelsters hadden de dames intensief getraind en waren ze bereid zich in het gezellige Swanla voor goed gevulde tri bunes tot het uiterste te geven. Vanaf het begin ontwik kelden ze een goede service- druk en benutten ze de grote lengte van de speelzaal volle dig. Visser startte met Barbara Knap als spelverdeelster en Olga van Zaanen in de diago naal. Aanvalster Fanny Lafeber speelde een uitstekende partij en hakte weer ouderwets door het blok van de tegen stander. Data General nam worden om het verloren ter rein terug te winnen. Tops coorder: Anita van Unen met I6 punten. Heren 2 speelde geen beste wedstrijd, maar had ook de pech, dat de tegenstander Luba Zoeterwoude in een goede vorm verkeerde. Fly ers kon doen en laten wat het wilde, Luba had steeds een antwoord. Hierdoor bleef de eerste helft gelijk oplopen en de ruststand was 30-31De tweede helft bouwde Luba op kousenvoe ten heel langzaam een voor sprong op. Geholpen door een blessure van Edwin van Heiningen werd deze voor sprong veertien punten. Fly ers bleef knokken voor een beter resultaat, maar de nederlaag was onomkoom- baar. Uitslag 70-77 Topscoor der: Rudo Van Loo met 31 punten. jongens Kadetten I had het moeilijk tegen DAS. De eer ste helft ging danook gelijk op en de kleedkamer werd opgezocht met een 31 -31 stand. De tweede helft kwam DAS in foutenlast en Flyers maakte daar gretig gebruik van en in een mum van tijd was de wedstrijd gespeeld. Uitslag 78-52.Topscoorder: Johan Walhout met 31 pun ten. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Heren I speelde een van de beste wedstrijden van dit seizoen. Toch kon Gouwestaete de zware jongens uit Hoorn slechts een gelijkspel afdwingen; 8-8. Heren 2 deed aanvankelijk goede zaken, doch viel hal verwege de wedstrijd ver terug. Dat nam niet weg dat toch een moeizame 6-5 overwinning werd geboekt tegen het Leidse LZ I886 3. Afgelopen zaterdag stond de thuiswed strijd tegen ZW Hoorn op het program ma. De resultaten van de afgelopen weken geven duidelijk aan dat de ploeg nog niet optimaal draait en dat de heren hun draai in de tweede klasse nog niet echt gevonden hebben. De Gouwestaete heren gingen nu wel goed van start. Met doelpunten van Jeroen van Tol en Jaco de Jong keken de heren niet tegen een ach terstand aan, maar was de stand na de eerste periode 2-2. Ook in de tweede periode was het een gelijkopgaande strijd. Marc Faber scoorde vanaf 4 meter feilloos uit een strafworp en het was wederom Jaco de Jong die zijn ploeg op een 4-4 tussenstand bracht halverwege de wedstrijd. Het is duidelijk dat de vorm en het zelfvertrouwen langzaam maar zeker in de ploeg begint te komen. daarop zorgde Lennaert Vis ser voor 0-2.Woubrugge strandde daarna op doelman Mark Huisman.Vijf minuten voor tijd omspeelde Visser de doelman en scoorde 0-3. Overige uitslagen: Leonidas- Be Fair 0-l,VND-Waddinx- veen 0-5. Zaterdag om half drie speelt Moerkapelle op eigen veld de topper tegen koploper Sleutels (wedstrijd van de week). Moerkapelle heeft drie punten achters tand. Het programma is ver der: zaterdag: Be Fair-Oude- water, zondag: Moordrecht- WSE, Groeneweg-Bodegra- ven.Waddinxveen-Lekker- kerk. dan had een voorsprong gepakt kunnen worden. Helaas bleef het tot de rust bij "zou" want de Waddinx- veensen lieten wat steekjes vallen waardoor de tegen partij toch met een, relatief, aardige voorsprong de kleed kamer inging (26-17). Na de rust leek een herboren Fly ers in het veld gekomen te zijn want met scherp, doel treffend spel zetten de Wad- dinxveensen een I0 tegen 0 score neer, waardoor ze de leiding in de wedstrijd over namen. Helaas was de ople ving van korte duur want het Waddinxveense spel kon daarna geen enkele pot breken tegen de zone-ver- dediging van Dunckers. In ongeveer elf minuten wist Flyers maar één punt te maken. Alles ging mis, hoe wel soms maar net, en zo kon natuurlijk geen wed strijd gewonnen worden. Dunckers scoorde ook niet aan de lopende band, zodat het verschil draaglijk bleef tot aan de slotfase. Flyers knokte, bijvoorbeeld in de persoon van Mireille Raap- host, nog voor wat het waard was tot aan het eind van de wedstrijd, maar kon niet meer bij komen.Vooral de foutenlast leverde Dunc kers de nodige punten op zodat die ploeg uiteindelijk met 44-35, terecht, zege vierde. Door deze neder laag is Flyers nu afgezakt naar een plaats onderin de middenmoot en er zal hard tegenaan gegaan moeten van Wageningen die de eind stand tenslotte op 5-5 wisten te brengen. Met nog twee wed strijden te gaan zal het moeilijk zijn om Wibats nog van de eer ste plaats te verdringen. In de 2e klasse promotie van de afdeling Gouda verstevigde Kwiek-2 z’n tweede plaats. De thuiswedstrijd tegen het Haast rechtse Top-3 werd met 8-2 gewonnen. Paul van der Hart en Jacques Brand speelden sterk en bleven ongeslagen. Rob Kappé won I partij en, samen met Jacques Brand, het dubbelspel. De jeugd kwam de afgelopen speelweek niet in aktie. de Waddinxveensen, die uit mondde in een hattrick van Gillian van den Berg die de periode afsloot met 11 -5. Begin vierde periode hield de weder om uitstekend keepende Fran cine Lankhuyzen een viermeter, waarna Gouwstaete er nog drie ingooide; I4-5. Polar Bears scoorde de laatste. Eindstand I4-6. Periodestanden 4-2, 3-2, 4-I en 3-1.Voor Gouwestaete scoorden Gillian van den Berg 4x, Mirjam Overdam 3x, Sandra Berckenkamp 2x, Wendy de Frankrijker, Natascha Baatje, Petra Meerdink, Marion van Hooft en Ellen van derWeijden lx. Het was geen al te beste wedstrijd van dames 2 tegen het Beverwijkse KZC I. De ploeg staat met nul punten onderaan en de Waddinxveen sen zijn nog ongeslagen en voe ren met I2 uit 6 de ranglijst WADDINXVEEN - Het eerste team van tafeltennisvereniging Kwiek ontving, in de eerste klasse van de regionale compe titie Holland-West, afgelopen donderdag koploper Wibats-5 uit Den Haag. In theorie had Kwiek de mogelijkheid om de kop weer over te nemen, maar dan moest er wel met minimaal 8-2 worden gewonnen, een moeilijke opgave omdat de wedstrijd in Den Haag met 6-4 was verloren. Ronald Verboon opende goed. In een spannende wedstrijd besliste hij in drie games de partij in zijn voor deel. Cees Vos en Wim van Wageningen zagen hun partij verloren gaan waardoor Kwiek op I-2 achterstand kwam te staan. Het dubbelspel werd een spektakel waarbij Ronald en Wim de eerste game met I8- 2I uit handen moesten geven. De tweede game haalden ze binnen met dezelfde cijfers en de derde en beslissende game eindigde in 22-20. Kwiek bleef echter achter de feiten aanlo pen en bij de stand 3-5 waren het Ronald Verboon en Wim WSE-trainer Milko Kruysse: „In de eerste helft hebben we aar dig wat kansen gehad, in de tweede helft hebben wij gewoon slecht gevoetbald. Jam mer dat we door blessures niet tot een vast elftal kunnen komen”. Opstellingen: WSE: Boekhorst, Scharff, Oosterom, Van der Voort, Mulder, Belkadi, Van der Wal, Schenk, Pleus, WADDINXVEEN - De grote mannen van het derde zijn wat gezakt. Na de elfde ronde komt alleen Ton Kuiper nog bij de hoogste tien voor. „Ik was even bang dat het tegen het einde weer mis zou gaan”, vertelde Groeneweg-trainer Henny de Jong na afloop. „Wij hebben dit seizoen in de slotfa se met 2-1 van Soccer Boys en Woerden verloren. Nog niet een keer hadden we de nul gehouden. Ik ben blij dat dat nu een keer is gelukt”. De Jong, ooit zelf voetbal ler bij Groeneweg, heeft de beschikking over een jong elf tal. In de beginfase van de com petitie lag de gemiddelde leef- vanaf het begin voorsprong en tijd van zijn team zelfs nog lager hield deze goed vast. Bij 14-9 liep libero Janneke den Butter door een ongelukkige botsing met een medespeelster een pijnlijke blessure aan de heup op. Na enig oponthoud her vatte z;j dapper met tranen in de ogen de wedstrijd en vocht Gert-Jan Hoogeveen en, omdat zich vrijwel foutloos spelend naar het einde van de set die met I5-I0 werd gewonnen. Door een goede serviceserie van Hedda Meijer kwam Data General in de 2e set direct al op een 6-2 voorsprong. Door enkele passfouten en een stagnerende aanval kwam Vre vok echter langszij, waarna zich een spannend spelver- loop ontwikkelde. Karin van der Maat onderscheidde zich met enkele spectaculaire ver- dedingsacties en op de mid den kwam Angelique van der Meer regelmatig goed door. Vrevok trachtte het solide blok van de Zevenhuizensen te omzeilen door prikballen in het middenveld en was daar redelijk succesvol mee. Het liep uit naar een 13-I4 voor sprong en kreeg maar liefst 5 setpunten. De vechtlust bij Data General was echter groot en de ploeg heeft al menige hopeloos lij kende achterstand in winst omgebogen. Zo ook nu weer, de ploeg kwam langszij en enkele attente acties aan het net van Olga van Zaanen bezorgden de 14-16 setwinst. Na een aanvankelijk 0-3 en 2- 5 achterstand in de 3e set kwam Data General door sterk serveren van de goed geconcentreerde Barbara Knap en Angelique van der Lugt weer op voorsprong. Coach Visser paste wederom een dubbele wissel toe om de -kleine- spelverdeelster in de achterste lijn en aan het net maximaal lengte te houden. Dit pakte ook aan het eind van de wedstrijd goed uit, toen Michelle Bijl enkele goede reddingen verrichtte en de setups van Aafke Verbrugge vervolgens in scores werden omgezet. Met 15-9 was ook de 3e set binnen en stond er een fel bevochten, maar zeer verdiende 3-0 overwinning op het scorebord.Voor komende zaterdag staat wederom een thuiswedstrijd gepland, tegen hekkensluiter Rijswijk, om 19.00 uur in Swanla, in de kleine zaal dit keer, omdat de heren tegelijkertijd in de grote hal een tv-wedstrijd tegen Vrevok afwerken. Hack, Sterk, Groeneweg; Haan, Terpstra, Zieck, Bevaart, Wijn- veldt, Stuurman, Hoog-eveen, Scheffers, Gorissen, Van Vliet, Van Dorp. MOERKAPELLE - De fruit manden gaan dit jaar hard bij voetbalvereniging Moerkapel le. Opnieuw liep een Moer- kapelse voetballer een ernsti ge blessure op. In de wed strijd tegen het Rotterdamse DZB brak Johan van de Bor, speler van het vierde elftal, zijn been. In voorgaande weken overkwam Ron Kievit en Dennis Jager hetzelfde. Het eerste elftal van Moer kapelle versloeg Woubrugge met 0-3. Na een matige eer ste helft met veel midden- veldspel opende Martin Lek-' kerkerk al gauw na de rust na een pass van Rob van Leeuwen de score. Direct Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Groeneweg koesterde het eerste puntje dat dit seizoen in een uitwedstrijd werd behaald. In de Oranjewijk werd met 0-0 gelijk gespeeld tegen WSE. Een juiste uitslag omdat WSE voor de rust de beste kansen had en Groeneweg er na. WADDINXVEEN/BOSKOOP - De Gouwestaetedames hebben altijd enige moeite om zich ’los’ te maken van het fysiek spelen de Polar Bears. Maar als een maal de krachten van de Ede- sen door de snelle Waddinx veensen zijn gebroken, vliegt de formatie van trainer/coach Huib Maass er dan ook razend snel overheen. Deze keer duur de dat tot halverwege de derde periode; toen stond het pas 8-5 voor Gouwestaete. Daarbij kwam dat ’vriend én vijand’ weinig waardering kon opbren gen over de wijze van fluiten. Een Waddinxveense supporter die dat ook verbaal probeerde duidelijk te maken, werd zon der waarschuwing van het strijdtoneel gezonden. Inmid dels had Gouwestaete ook nog twee speelsters met drie P-tjes. Dit was koren op de molen van De jongens- en meisjes C-juni- oren van handbalvereniging Rowah speelden beide een thuiswedstrijd. De meisjes speelden tegen HVOS uit Spij kenisse. Een tegenstander die in de eerste helft vrijwel gelijke tred kon houden met Rowah. De ruststand was 6-4. In de tweede helft waren de Wad dinxveensen beter en behaal den met 14-8 de tweede com- petitiewinst. Bij Rowah maakte Chantal een verdienstelijk debuut. Het jongens C-team had een Zeeuwse tegenstan der; Delta Sport uit Zierikzee. Met het Luctor et Emergo als wedstrijd-yell dikwijls lastige tegenstanders. Zo ook nu.Toch bood Rowah goed tegenspel. De ruststand was 4-4. Ook na rust was er van weinig krachtverschil sprake. Wellicht gaf het thuisvoordeel Rowah vleugels. Zij scoorden meestal met harde afstandspegels. Met een I 1-9 overwinning bleven de punten in Zuid-Holland.Ver- heugend was een fraaie treffer van de jonge Martijn Goedhart. Het nieuwe mini-team speelde haar eerste uitduel in haar jonge historie. In Rotterdam- Zuid tegen Ancora. Dat deze kinderen vlotte leerlingen zijn blijkt wel uit de stand. Na een 0-6 ruststand wonnen de mini’s met de monsterscore 1-8. Iris Goedhart had naar eigen (bescheiden) zeggen een "hele leuke wedstrijd gespeeld, waar in ze wel drie doelpunten had gescoord". WADDINXVEEN - De meisjes junioren van voetbalvereniging WSE zijn in het nieuw gestoken door sponsor Van Noort, het transport-en verhuizingenbedrijf gevestigd aan de Coenecoop te Waddinx- veen. De trotse meisjes junioren die getraind en gecoachd worden door Natalie Sterk en aan. Daar gaat natuurlijk weinig inspiratie van uit, wellicht dat Gouwestaete daardoor in het algemeen beneden het normale niveau speelde. Dat nam echter niet weg dat de overwinning wél regelmatig tot stand kwam. De periodestanden waren 2-1, 3-1, 4-0 en 4-2. Erika Vlasman was met vier doelpunten tops- coorster, verder scoorden voor Gouwesatete Marion van Hooft 3x, Karin Weert en Han- neke Kappen 2x, Malou van Duinen en Heike Koglin lx. Aanstaande zaterdag 20 november spelen de bonds- teams van Gouwestaete uit wedstrijden. 's-Avonds speelt dames I om 18:30 uur tegen De Ham I in zwembad ’De Watering’ te Wormerveer. Hiervoor speelt ’s-middags dames 2 om 17:15 uur tegen Donk 2. kwam Laurens Ellers tegen Wim van der Hoek in vliegen de tijdnood en gaf achter elkaar een pion en een loper weg. Nico Dannis en Arie Kar dol speelden met wisselende kansen en kwamen op remise uit. Henk Erkelens raakte tegen Herman van Offeren een pion kwijt, maar achteraf bleek dat een uitstekend offer te zijn. Erik Hennink maakte een gewonnen eindspel tegen Jan Krayesteyn af met de koelbloedigheid van een veteraan. Joel de Roodt speelde, als veel nieuwelingen, nog wat lang door tegen Jan Muit in een stelling, die best opgegeven had mogen worden. Nadir Omarzad won binnen zeer korte tijd van J.van der Haven. Jan Markus kwam in een leuke partij tegen Jap van .der Heiden niet tot een beslissing. In de competitie van de Rotter damse Schaakbond maakte het eerste twee overwinningen en een gelijk spel tegen Chess: een duidelijke nederlaag dus^ Stand aan de kop: I.Jansen,2.WHen- nink, 3. Goor, 4. Van Wouden berg, 5. Hans van Offeren, 6. De Louw, 7. Kuiper, 8. R.Dannis, 9. Van der Born, 10. H.de Roodt. Jaap Smit weet heel goed, dat het wezenlijk is om standen, waarin je wat slechter staat, niet te verliezen. Maar in een iets zwakkere stand tegen Jan van der Born gaf hij om kwali teitsverlies te vermijden bij klaarlichte dag de kwaliteit weg. Peter de Louw bleek tegen Eduard Philipse materieel voor te staan. Wel deed Eduard zijn best om tegenkansen te maken, maar uit niets kun je tegen een bedachtzame speler als Peter niet‘iets’ maken. Hans van Offeren begon onbevangen aan zijn duel met Bartholdjan- sen, maar vond nu toch zijn Waterloo. Overigens heeft Barthold al zijn partijen nog gewonnen, althans voor de interne competitie. Wim Hen nink kreeg van Ronald Dannis een stuk voor en maakte de partij koel af. Hans van Wou denberg is van een betere klas se dan Jasper van Oort en bewees dat. In een iets mindere stand Oscar Vuyk niet bracht wat van hem werd verwacht, Leon van Vliet terughaalde. Ik denk dat een gelijkspel tegen WSE de juiste uitslag was al had ik liever gezien dat er was gescoord”. De kansen daarop waren voor Groeneweg ruim, evenals voor WSE, voor handen. Met name in het begin van de tweede helft kregen drie Zevenhuize naren, invaller Klie van Dam, Jarno van Dorp en Reinier Gorissen de gelegenheid om de Waddinxveense doelman Rene Boekhorst te passeren. Dat lukte niet. WSE, zonder de geblesseerde Marcel van Dijk (zijn knie wordt deze week weer behan deld) en Martijn Sol (ontsteking knie) had in de eerste helft op voorsprong moeten komen. Schoten van Erwin Pleus en Ferdy Schenk werden door doelman Gert Haan gestopt, aanvoerder Sander Zieck ont nam de doorgebroken Fouad Met Klie van Dam voor Leon van Vliet trok Groeneweg na de rust onvervaard ten aanval. De bezoekers slaagden er niet in de score te openen.WSE speel de beduidend minder en hal verwege de tweede helft wis selde trainer Milko Kruysse de geblesseerde Martijn van der Wal voor Tobias Wolfgram en Fouad Belkadi voor Robert Hors-man. Daarna gingen John Mulder en Rogier Wijnveldt veel te hard door op een .zie kenhuisbal’. Beiden moesten geblesseerd afhaken en werden vervangen door Jeroen Hoogendijk en Jeroen Koek. Daarvoor was bij Groeneweg Martin Krijgsman voor Jarno van Dorp binnen de lijnen gekomen. Groeneweg leek nog voor een verrasing te zorgen, maar de kopbal van Gorissen belandde op de lat. Scheids rechter G. van der Stelt hield de gele kaarten op zak. Paul Vliegendhart, komen dankzij een goede voorbereiding uit in de Ie klasse A. De eerste competitie wedstrijd bij Her mes DWS werd met 4-5 gewonnen. In de voorbereiding bleken zij te sterk voor de clubs uit de Goudse regio. Hier door werden zij in een hogere poule inge deeld. Belkadi op het laatste moment een schietkans. De laatste spe ler kopte na een hoekschop van Justin Sterk over en zelf zag Sterk een kopbal na een voor- zet van John Mulder gestopt. Na een vrije trap van Peter Ooster om beukte de bal de vuisten van doelman Haan. Bij Groeneweg deed zich de beste kans halverwege de eerste helft voor, maar Leon van Vliet schoot rakelings naast. Vlak voor de rust zag Reinier Goris sen de bal van de doellijn gewerkt. i v (BV

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 39