WADDINXVE Stijging lasten Wilck Wiericke beperkt Met de bieb naar 2000: Kinderen Afwisselend programma De Zeven Muzen klokken en verhalen maken in de bieb een Groots welkom voor klauterpiet Bingo-avond in Af-centrum Bingo in de Boog Sint in de Dorpstraat OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Convenient grijpt naast titel ’Onderneming van het jaar’ N T E E R U B R E G E M E K WERK AAN RIOLERING GROEN GEMEENTELIJKE VERORDENINGEN LODEN DRINKWATERLEIDINGEN OVERIGE VERGUNNINGEN BOUWZAKEN AMBULANTE HANDEL BEZWAAR VERGADERINGEN PAGINA 3 WOENSDAG 17 NOVEMBER 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN voorbereidingsbesluit het vergroten van Biali/Grillroom-Cafetaria De Sniep, Eikenlaan t* 624680 Gemeentehuis postadres telefax 624622 624767 624500 612570 11 de Verordening los- en laadgeld 2000; 12 het besluit tot vaststelling van de tarieven binnen en buiten sportaccommodaties 2000 (exclusief zwembad); 13 het besluit tot vaststelling van de regeling lastenverlichting voor de categorie niet-ozb-plichtige huishoudens voor het belasting jaar 2000. De subsidieregeling loopt tot en met 31 december 2004. U kunt maximaal 75% van de kosten om uw waterleiding te vervangen vergoed krijgen. Om de subsidie aan te vragen moet u een for mulier indienen bij het ministerie van VROM. Dit formulier is ver krijgbaar bij de Stichting Loodsanering, telefoon (070) 347 75 51 Het ministerie van VROM heeft een informatieblad 'Lood in drinkwater; saneren, subsidie, flesvoeding' ontwikkeld. Hierin vindt u meer informatie over de achtergrond van de maatrege len en over de subsidie. Het informatieblad is gratis af te halen aan de balie van het gemeentehuis. 08.30- 14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00-20.30 uur ris Vermeend van Financiën reikte de prijs uit. Anders dan bij andere prijsuit reikingen moesten de genomi neerde bedrijven een monder- ling tentamen afleggen tegen over de jury. De directeur van Convenient bv, Jan Speetjens, sprak over haar integrale soft warepakket voor fysiotherapie- praktijken, Simpel-Fysio. Het programma biedt administra tieve zaken maar ook beroeps- houdelijke ondersteuning als behandelplannen, oefenplaatjes en statistieken. Het plan voor het pakket ontstond zelf door een blessure. Op de behandel- Het herstellen van het riool kan niet zonder de nodige overlast voor omwonenden. Wij vragen begrip voor de overlast en stel len uw medewerking zeer op prijs. WADDINXVEEN - Jongens en meisjes van vier tot en met zeven jaar kunnen op woendag I december in de bibliotheek in de Van Meck lenburg Schwerinlaan een klauterpiet maken. Zij zijn welkom tussen één en twee uur, dus voordat de bieb opengaat voor de uit leen. De kosten voor materi aal en dergelijke bedragen 1.50 en er kunnen maximaal dertig kinderen meedoen. Sint en zijn Pieten hebben helaas geen tijd om zelf langs te komen. Als er na het maken van de klimmende zwarte Pietjes nog tijd over is, zingen de deelnemertjes Sinterklaas liedjes en leest jeugdbibliot hecaris Janneke Hilhorst een Sinterklaasverhaal voor. Ouders mogen meekomen, maar noodzakelijk is dat niet. De gemaakte Pietjes mogen worden meegenomen naar huis. Aangezien de ruimte beperkt is moeten kinderen zich wel opgeven aan de balie van de bibliotheek en dan kan met ingang van vandaag. WADDINXVEEN - De Stich ting Waddinxveëns Welzijns werk, afdeling Seniorenwerk organiseert op dinsdag 23 november a.s. een bingo- avond in het Anne Frank-cen- trum. De zaal gaat open om 19.30 uur, de bingo begint om 20.00 uur. De kosten zijn 4,00 voor een plankje of 5,00 voor twee plankjes voor 7 ronden, inclusief een kopje koffie. Er zijn mooie prijzen te winnen. Alle 55- plussers zijn van harte wel kom in het activiteitencen trum aan het Jan van Bijnen- pad I in Waddinxveen. RIOLERINGSWERKZAAMHEDEN GROENSWAARD Op maandag 22 november a.s. begint de gemeente met her stelwerkzaamheden aan het riool in de wijk Groenswaard 1 en 2, o.a. Lindengaarde, Waddepad en Essengaarde. U ontvangt persoonlijk bericht voordat in uw buurt wordt begonnen, 's Mor gens om 07.00 uur wordt gestart met het werk. Het is nog niet bekend hoe lang de werkzaamheden gaan duren. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw -uitsluitend op afspraak- maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: - Willem de Rijkelaan 5, 1 boom in de voortuin - Herculespad 4, 1 ceder in de voortuin Naast instrumentale muzieklessen organiseert Stichting De Zeven Muzen ook andere muzieklessen voor groot en klein. Zo vindt er gedurende acht lessen de cursus Muziek op Schoot voor kinderen tot vier jaar plaats in Swanla en Spelen met Muziek voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. Ook het Kinderkoor en de Koorlessen voor volwassenen is in de gehele regio bekend.Tevens biedt de stichting literaire cursussen en creatieve cursussen, zoals beeldhouwen, groen- en bloemdecora- ties en knip- en naailessen. Met name de cur sus groen- en bloemdecoraties vinden met de kerstperiode voor de deur gretig aftrek bij de echte sfeermakers. Voor nadere informatie kan men contact opnemen met Stichting De Zeven Muzen, Gobi van Weringh, tel. 0180- 632575. VERLEENDE VENTVERGUNNINGEN - De heer L. Overes, verkoop van snijbloemen in de periode 1 januari t/m 31 december 2000, op de zaterdagen (verlenging). S WADDINXVEEN - Op vrijdag I9 november a.s. is er bingo in buurtcentrum ’de Boog’. Er zijn weer mooie prijzen te winnen. De zaal gaat open om 19.00 uur. De bingo begint om 20.00 uur. Iedereen is van harte wel kom in het centrum aan de C. Huygenslaan 2 in Waddinxveen. een dakkapel op het achterge- spreken’, zegt biebmedewerk- sterjoke Hogeweg, die met een groep collega’s dit project bedacht en begeleidt. „Wij zul len hiervoor ook het onderwijs benaderen.’ Aan alle volwasse nen wordt gevraagd een ver haal of een gedicht te maken over het verleden, het heden of de toekomst. „Alles mag,als het maar iets met de tijd te maken heeft’, geeft Joke Hogeweg aan. „Het is een onderwerp waar men alle kanten mee op kan.’ Het is de bedoeling alle verha len en gedichten te bundelen en die uit te lenen of bij grote belangstelling te verkopen. „Welke vorm die uitgave krijgt ligt aan de bijdragen die we bin nenkrijgen’, aldus Hogeweg. „Inleveren kan tot en met woensdag I5 december. In alle vier de categorieën zijn enkele prijsjes te winnen en alle inzen dingen worden begin januari tentoongesteld in de biblio theek. Iedereen die meer wil weten kan terecht in de bieb.’ WADDINXVEEN - De biblio theek in de Van Mecklenburg Schwerinlaan wil zoveel moge lijk kleine en grote mensen in Waddinxveen betrekken bij de stap naar het jaar 2000. „Met de bieb naar 2000’, is het motto boven een reeks van activiteiten, die allemaal iets met het begrip tijd te maken hebben. De één- tot vijfjarigen kunnen meedoen aan klokver- sieren. Zij kunnen een op een vel papier getekend groot hor loge kleuren of volplakken met plaatjes, stickertjes of snoepjes. De opgave voor jongens en meisjes van zes tot twaalf jaar luidt: Ontwerp je eigen klok. Elk materiaal mag worden gebruikt. Lego, meccano of iets dergelijks, maar ook klei, papier maché en elk ander denkbaar knutselmateriaal. Wie twaalf jaar en ouder is kan in een e- mail aan de bieb laten weten wat hij of zij denkt te doen op I0 januari 2010. „We denken dat emailen de jeugd zal aan- De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeshoek van de publiekshal ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunt u gebruikmaken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grofjvuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. is er een lekker kopje koffie, en voor de kinderen warme cho colademelk. De kinderen krij gen een stempelkaart waarop alle spelletjes vermeld staan. Bij een volle stempelkaart krijgen de kinderen een lekker zakje patat. Om I3.3O uur als Sinterklaas en zijn Zwarte Pieten zijn gear riveerd, is er voor de kinderen gelegenheid om bij Sinterklaas en Zwarte Piet te komen zitten op een podium om samen op de foto te gaan. Deze foto kan een week later gratis afgehaald worden bij Mega Color. De winkeliers van de Dorpstraat hopen zo samen met een kin deren een gezellig begin aan het Sinterklaasfeest te geven. Het verdere programma is: 14.00 uur aankomst wc Groensvoorde, I4.30 uur aan komst wc Wilhelminaplein, 15.00 uur aankomst wc Luifel- baan, 15.30 aankomst wc Passa ge- De gemeenteraad heeft op 27 oktober 1999 vastgesteld: 1 de Verordening onroerende-zaakbelastingen 2000; 2 de Verordening rioolrecht 2000; 3 de Verordening afvalstoffenheffing 2000; 4 de Verordening reinigingsheffing 2000; 5 de Verordening hondenbelasting 2000; 6 de Legesverordening 2000; 7 de Verordening lijkbezorgingsrechten Waddinxveen 2000; 8 de Verordening marktgelden 2000; 9 de Verordening precariobelasting 2000; 10 de Verordening toeristenbelasting 2000; COMMISSIE van advies voor de BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN op donderdag 25 november, aanvang 19.30 uur. Op de agenda o.a.: een bezwaarschrift tegen een besluit tot verlening van een bouwvergunning, t.b.v. het gedeeltelijk veranderen en vergro ten van een woning op het perceel Burg. Trooststraat 102 - een bezwaarschrift tegen een besluit tot terugvordering van een uitkering ingevolge het Bijstandsbesluit zelfstandigen ZEVENHUIZEN - De Zeven Muzen, het centrum voor cultuur en creati viteit organiseer de voor de 17e maal een muziek avond door ama- teurmusicL In een overvolle Gere formeerde Kerk in Zevenhuizen gaven talloze musici acte de presence. Verras send was dat er dit jaar een zeer afwisselend pro gramma werd gepresenteerd met vrij veel zang. De spits werd afgebeten door het Accordeonorkest ‘Accoord’ onder leiding van Drieks Daams, die een aantal vro lijke Schotse nummers ten gehore brachten. Daarna kwamen de ietwat zwaardere muziek stukken aan bod, zoals In calvaria rupe van Maurizio Cazzatie, vertolkt door Jan van der Kaaden, bas en Loes Bongers aan de piano en het Abendlied van Felix Mendelssohn. Ook stukken van Mozart en Schubert passeerden de revue, terwijl de gitaristen Ellen Tjepkema en Kees Schensema voor een fraaie afwisse ling zorgden met Acordai Donceela van Yvan Rivoal. Ademloos genoot het publiek van de quatre mains uitvoering op piano van Sonja van Oudheusden en Peter Lelieveld, die hier voor de ’sept miniatures’ van Hugo Godron hadden gekozen. WADDINXVEEN - Op zater dag 20 november is het zover, Sinterklaas en zijn Pieten komen naar Wadddinxveen. Ze meren om I0.00 uur aan in Waddinxveen bij de Nesse, waarna de Spaanse kinder vriend per koets en paarden tram de winkelcentra afgaat. Voordat Sinterklaas de Dorp straat aandoet, hebben de win keliers van de Dorpstraat een groot welkomsfeest voor Sin terklaas georganiseerd, voor alle kinderen wat om 12.30 uur begint. In de gehele Dorpstraat zijn voor kinderen leuke spelle tjes te doen: zak van Sinter- klaas-race, pepernoot blikgooi- en, taaitaaipop happen, zwarte pieten schminken, vissen met Visser, en een torenbouwrace van kadootjes. Verder kunnen de kinderen een ponyrit maken en is er bij Wielaard een stunt- piet op een racefiets, en wor den er ballonnen uitgedeeld. Voor alle pappa’s en mamma’s SUBSIDIE VOOR VERVANGING LODEN DRINK WATERLEIDINGEN Belangrijke informatie voor eigenaren van huizen die gebouwd zijn voor 1960 We hebben in Nederland drinkwater van een zeer goede kwali teit. Dat willen we zo houden. Daarom is het de bedoeling om vóór 2005 alle loden waterleidingen te vervangen. Daaraan dra gen de waterleidingbedrijven en het ministerie van VROM hun steentje bij. U kunt subsidie krijgen als u uw loden drinkwaterlei dingen gaat vervangen. Er geldt een waarschuwing tegen het gebruik van water uit loden waterleidingen voor het aanmaken van (fles)voeding voor zuigelingen tot een jaar. Voor oudere kin deren en volwassenen levert lood in drinkwater geen risico's op. De volgende vergunningen o.g.v. A.P.V. of andere wettelijke regelgeving zijn verleend: - De heer A. El Biali/Grillroom-Cafetaria De Sniep, Eikenlaan 56: jaarvergunning speelautomaten voor 2 behendigheidsauto- maten. - De heer A.J. Platteschorre/Snackbar De Bulldog, Koningin Wilhelminaplein 41: jaarvergunning speelautomaten voor 2 behendigheidsautomaten. - Katholieke Bond voor Ouderen: loterijvergunning tijdvak november 1999 tot 26 maart 2000. - Zonnig Zuid: loterijvergunning tijdvak 17 t/m 23 november 1999. - Stichting Scouting St. Victor: feest met aansluitend overnach ting op 20 november 1999 in clubhuis, Jan Willem Frisoweg 73. - SOB Dienstverlening B.V. te Oud-Beijerland: verlenging jaar vergunning mini-containerreiniging. - Rommelmarkt Bazarcommissie Gereformeerde Kerk Wad dinxveen: jaarlijkse rommelmarkt 20 mei 2000 op het evene mententerrein. - Ondernemersvereniging Waddinxveen: intocht Sint Nicolaas op 20 november 1999, locatie Nesse. - SIMAVI te Haarlem: plaatsen spandoeken tijdens de te houden collecte in de periode van 26 maart t/m 1 april 2000. - G&D Promotions B.V. te Wormerveer: plaatsen driehoeksre- clameborden periode 14 tot 23 januari 2000; aankondiging open dag Crabeth College. - Van Puffelen Buitenreclame te Rotterdam: plaatsen drie- hoeksreclameborden periode 16 t/m 26 november 1999; pro moten open dag Albeda College. - C.V.V. Be Fair: loterijvergunning tijdvak november tot 17 december 1999. De meevallende begrotingsuit- komst is met name veroorzaakt door een verdubbeling van de raming van dividendontvang- sten van de Waterschapsbank. Door de gunstige resultaten van de afgelopen jaren wordt een hogere dividenduitkering aan Wilck Wiericke verwacht van 610.000,-. Wel is het zo dat door een andere toereke ning van kosten de stijging van de tarieven heel verschillend uitpakt: het tarief voor onge bouwd stijgt met 10,- tot 128,- het tarief voor gebouwd met 4 cent tot 1,26, terwijl het tarief voor de ingezetenen zelfs daalt met I,- tot 47,-. Hoge prioriteit krijgt de kwali teitsverbetering van het water beheer en de dienstverlening. In 2000 zal worden gestart met de uitvoering van het waterbe- heersplan. Actiepunten zijn het invulling geven aan de ecologi sche aspecten van het waterbe heer, het tegengaan van verdro ging via peilbeheer en de regu lering en sanering van particu liere onderbemaling en inlaten. Verder zal Wilck Wiericke in 2000 samen met anderen stu die verrichten in deze regio naar de wijze waarop water een meer sturende rol kan gaan vervullen. Door de recent opgetreden wateroverlast is de noodzaak hiertoe duidelijk gebleken. Ook zal Wilck Wiericke bij de ontwikkeling van bestemmingsplannen en landinrichtingsprojecten duide lijk aandacht vragen voor het belang van de waterhuishou- dingsaspecten. Voorts wil Wilck Wiericke samen met gemeenten optrek- tafel zag ondernemer Speetjens het gat in de markt en begon zijn bedrijf in 1992. Momenteel heeft het Waddinxveense bedrijf een marktaandeel van 92 en 35 werknemers. Door het succes van het programma is het bedrijf zich ook gaan toe leggen op andere branchespeci- fieke softwarepakketten. Jansen Letters is gespeciali seerd in de productie van gefreesde letters uit kunststof en aluminium en doosletters met verlichting voor de recla- me-industrie. Natalis Concepts levert luxe kraampakketten aan zorgverzekeraars. Vroeger was het gebruikelijk dat er loden waterleidingen in huis werden gebruikt. Na 1945 is men langzamerhand overgegaan op koperen leidingen, na 1960 zijn helemaal geen loden leidin gen meer gebruikt. U kunt een loden waterleiding herkennen aan de kleur: een loden leiding is grijs van kleur, een koperen leiding roodbruin. De meeste huizen die vóór 1960 zijn gebouwd, zijn intussen gerenoveerd en vaak zijn ook de leidin gen vernieuwd. Vaak echter alleen de leidingen die gemakkelijk bereikbaar zijn. Leidingen in muren of vloeren soms niet. Een (erkende) installateur kan met bepaalde apparatuur vaststellen of er loden leidingen in huis zitten. De op de bezwaarschriften betrekking hebbende stukken liggen tijdens kantooruren ter inzage bij het secretariaat van de commissie. WADDINXVEEN - De ontwerp begroting 2000 laat een lastenstijging zien van 3,7% ten opzichte van het vorige jaar. Dat is heel wat minder dan de eerdere prognose van 13,5%. Deze prognose was mede gebaseerd op de uit voering van het Waterbeheersplan dat samen met ande re waterschappen wordt opgesteld. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN WAARMEE INGESTEMD - Jupiterlaan 25: het plaatsen van veldakvlak - Woubrechterf 4-10: het oprichten van een tuinberging (achter nr. 10) - Bredeweg 22: het oprichten van een transformatorstation - Kouwe Hoek naast nr. 4: het oprichten van een kantoorgebouw - Passage 240: het gedeeltelijk veranderen van een bankgebouw - Abr. Kroesweg 1: het geheel vernieuwen en veranderen van een hekwerk - Dorpstraat 98: het gedeeltelijk veranderen en van een woning - Passage 31: het gedeeltelijk veranderen van een winkel met woning - van Nassau Dillenburgstraat 3: het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak - Woubrechterf 30: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning alsmede het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak - de Akker 87: het plaatsen van een dakkapel op het voorgevel dakvlak en het plaatsen van een dakkapel op het achtergevel dakvlak - Omloop 32: het plaatsen van een dakkapel op het zijgeveldak- vlak VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN - Akkerwinde voor nr. 23 en nr. 47, 2 iepen in de verhardingen die vervangen worden door peren - C. Huygenslaan 5, 1 atlasceder in de voortuin - Kamilleveld 23, 2 coniferen op de erfafscheiding in de zijtuin - Heemraadweg, 5 boomvormers (4 elzen en 1 esdoorn) in bos plantsoen t.b.v. te plaatsen tijdelijke unit t.p.v. dit plantsoen gelegen tussen nr. 33 en nr. 35. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen veiling. Wel kunt u uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Voorbe reiding werken en Verkeer. VERLEENDE STANDPLAATSVERGUNNINGEN - De heer L. Overes, verkoop van snijbloemen in de periode 1 januari t/m 31 december 2000, op de vrijdagen locatie Kerk- weg-Oost (verlenging). - De heer J. Schaap, verkoop van vis en visproducten in de periode 1 januari t/m 31 december 2000, op de woensdagen locatie Kerkweg-Oost (verlenging). Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende beschikking (vergunning), kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN - Passage 240: het verwijderen van alle binnenscheidingswan- den, van de vloerafwerking en van de verlaagde plafonds in een bankgebouw. Publieksvoorlichting Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep" Sniepweg13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids Judith Kuipers (dwarsfluit) en Jelle Aret (piano) vertolkten op prachtige wijze Andante in C van Mozart. (Foto. Manonka Peters.) Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap- of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kuift u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Verkeer. GEMEENTERAAD op woensdag 24 november a.s., aanvang 19.30 uur. Op de agenda o.a.: - Voorstel tot het opnieuw nemen van een voor het gebied van Distripark A12 - Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor een locatie nabij de Zuidelijke Dwarsweg 13bis - Voorstel tot vaststelling van het actieprogramma Lokale Agenda 21 voor het jaar 2000 - Voorstel tot een standpuntbepaling t.a.v. het rioleringsbeleid in het buitengebied en het te voeren ontheffingenbeleid van de zorgplicht riolering - Voorstel tot het nemen van een delegatiebesluit m.b.t. het actu aliseren van het rampenplan en het vaststellen van de deelpro cesplannen in de rampenbestrijding - Voorstel tot vaststelling van de Verordening reïntegratie arbeidsgehandicapten - Voorstel Sporten voor jongeren in Waddinxveen - Voorstel tot het verlenen van gemeentegarantie aan de Hockey club Waddinxveen - Voorstel tot aankoop van een perceel grond gelegen aan de Oranjelaan/Kerkweg Oost van Van den Berg-Alphen Beheer - Voorstel tot vaststellen van de derde Bestuursrapportage 1999 - Voorstel tot vaststelling van een uitvoeringsbesluit ex art. 23 Reglement van orde voor de raad - Voorstel tot wijziging van de spaarloonregeling Raadhuisplein 1 (0182) 624624 Postbus 400, 2740 AK Deze besluiten treden in werking op de achtste dag na de publi catiedatum van dit weekblad en liggen ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis. U kunt tegen betaling van de legeskosten een afschrift verkrijgen van het genoemde besluit. ken in de vormgeving van het stedelijk waterbeheer bijvoor beeld door het opstellen van een stedelijk waterplan. Ook zal in 2000 worden gewerkt aan een verdere effiencyverbetering van de bedrijfsvoering bijvoorbeeld door het verder automatiseren van de bemaling. Met betrek king tot de positie van Wilck Wiericke is door Gedeputeer de Staten van Zuid-Holland aangegeven dat er in de komende I0 jaar geen aanlei ding is de organisatie van de waterschappen in deze regio te herzien. Wel dienen toekomsti ge ontwikkelingen in het water beheer in het oog worden gehouden. Wilck Wiericke is opzoek naar een geschikte lokatie voor het bouwen van een nieuw waterschapshuis. Het streven is om nog dit jaar een keuze te maken.De ont werp begroting wordt in de openbare bijeenkomst op I december door de Verenigde Vergadering van het water schap Wilck Wiericke behan deld. Deze vindt plaats in het kantoor van het waterschap Noordkade 64 te Waddinxveen (bedrijventerrein Gouwestae- te, gebouw C) om 20.00 uur. WADDINXVEEN - Het Wad dinxveense bedrijf Convenient bv greep net naast de prijs ’Onderneming! van het jaar I999’. De drie genomineerde bedrijven lagen allemaal dicht bij elkaar. Daarmee liep het bedrijf een trofee en een geld bedrag van 25.000,- mis. De prijs gaat naar het bedrijf dat naar het oordeel van de jury de beste innovatie heeft bedacht, ontwikkeld en met succes op de markt gezet. Convenient ^leef met Jansen Letters uit Dinxperlo en Natalis Concepts uit Amsterdam over uit ruim 150 inzendingen. Staatssecreta- De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geopend van 08.30 -14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 -17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). lb ib

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 3