Lege batterijen? Lever ze in! Gemeentel Bergambacht vonder Heide Hadsiiip PARTTIME BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER M/V HdiTsmm HdlTSlYim MEDEWERK(ST)ER LOODGIETERS collega Weg- en waterbouw/ Openbaar Groen (M/V) voor 36 uur per week Vacaturenummer 99-07 C.V.-INSTALLATIE MONTEURS SSW’-ïfc F»* AANTREKKELIJKE WOON- EN LEEFOMGEVING KLEINSCHALIG en RESULTAATGERICHT DE ORGANISATIE STEUNPUNTEN IN GEHEEL NEDERLAND 1e AUTOTECHNICUS en 2e AUTOTECHNICUS Door constante groei zijn wij met spoed op zoek naar een Voor Beter Auto zoeken wij Voor alle functies vragen wij: LTS- MTS niveau enige ervaring. de vries scheepsbouw b.v. Oosteinderweg 25 PO Box 258 1430 AG Aalsmeer Phone (0)297 388 900 Fax (0)297 388 901 Bergambacht, de ruimte van het Groene Hart, de bedrijvigheid van de Randstad. zoekt met spoed zoekt met spoed De Vries Scheepsbouw te Aalsmeer vervaardigt uiterst luxueuze zeegaande jachten onder de naam Feadship. Elk Feadship jacht wordt volledig overeenkomstig de wensen van de toekomstige eigenaar ontworpen en gebouwd. Kenmerkend voor onze schepen is absolute perfectie tot in het kleinste detail. Daarin slaag je alleen als je met mensen werkt die hun vak als geen ander verstaan. In verband met onze groeiende orderportefeuille zoêken wij ter versterking van ons team de volgende vakmensen. Voor Auto-Snelservice zoeken wij ter uitbreiding van ons team: uw C.V., naar Johntoy b.v. T.a.v. Dhr. J.H. Velthoven Postbus 451 2740 AL Waddinxveen Tel? (0182) 63 23 26 GEVRAAGD Schoonmaak-/ afwashulp voor enkele halve dagen per week. De Rozenburcht Rozenlaan 4. Boskoop Tel. (0172) 21 42 83 JACHTSCHILDERS Voor het perfect afwerken van onze jachten met behulp van hoogwaardige 2-k producten. De werkzaamheden bestaan uit het voorbewerken en afwerken van het jacht. Ervaren jachtschilders alsmede leerling schilders worden uitgenodigd om te solliciteren. LOODGIETERS Voor het monteren van koperen en kunststof leidingen ten behoeve van o.a. drinkwater-, airconditioning- en toilet systemen alsmede het plaatsen van diverse apparatuur. Met name aankomende loodgieters worden uitgenodigd om te reageren. ALUMINIUMBEWERKERS Voor het vervaardigen en afwerken van aluminium casco’s, dekhuizen, masten en overige scheepsconstructies. Aankomend aluminiumbewerkers die bij ons het vak willen leren, en ervaren vaklieden worden uitgenodigd om te reageren. DE VERKOPER GEBRUIKTE AUTO’S Spreekt deze job u aan en kunt u direct aan de slag schrijf dan, met bij sluiting van voor ons kantoor in waddinxveen. Inlichtingen: (0182) 64 45 55 Wij zoeken voor dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden een Aan vakkennis en de juiste mentaliteit om in teamverband samen te werken stellen wij hoge eisen. Voor uw sollicitatie nodigen wij u uit te schrijven naar: De Vries Scheepsbouw B.V, Postbus 258, 1430 AG Aalsmeer. Of e-mail naar joost@vriesyard.feadship.nl. Op onze internetsite vindt u meer informatie over onze producten: www.feadship.nl. Enthousiaste technicus LBO/MBO die ingewerkt wil worden in de functie van Servicemonteur Bliksembeveiliging service en installatiebureau service en installatiebureau Johntoy b.v. is een gespecialiseerd im- en exportbedrijf in speelgoed met 11 medewerkers. - 3 ochtenden per week (ma-woe-vrij) ter ondersteuning van de boekhouding - ruime ervaring is een vereiste (kennis van Exact software is een pre) - leeftijd niet relevant - MEAO/SPD-niveau iHBtf B ;lE Spotjes op tv en radio ondersteunen de batterij-acfie. t.b.v. burgerwerk en utiliteitswerk. De activiteiten variëren van adviseren, Voor info P. Haitsma (010) 521 45 77 (010) 521 67 22 BUILT LUXURY YACHTS Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor info P. Haitsma (010) 521 45 77 (010) 521 67 22 Schrijven mag ook: ■7 9 LANDELIJKE INLEVERACTIE VAN START GEGAAN A. Nobelstraat 1-7 - 2665 KZ Bleiswijk BE A. Nobelstraat 1-7 - 2665 KZ Bleiswijk CUSTOM De organisatiestructuur bestaat uit de 3 sectoren: Grond, Burgers en Midde len alsmede een stafafdeling Personeel, Organisatie en Bestuursondersteu- ning. we meer dan zeventig ton. Dat zijn drie vrachtwagens vol!" Als batte rijen in het afval terecht komen, is dat schadelijk voor het milieu. Bovendien gaan daarmee waarde volle grondstoffen verloren. In honderden filialen van enkele grote winkelketens staan batterijboxen. Ze zijn duidelijk herkenbaar aan "BatteryMan" en aan de slogan "Lege batterijen? Lever ze inl". Wat wij samen met de winkelke tens doen is extra. De bestaande kanalen zijn ook heel succesvol. In sommige gemeenten hebben de mensen een milieubox en in ande re gemeenten rijdt een chemokar. Daar worden heel veel batterijen mee ingezameld. Dus dat willen we zeker zo houden. Dat geldt trouwens ook voor de acties die veel scholen van tijd tot tijd orga niseren." daarom extra makkelijk maken om ze in te leveren. Daar is de actie op gericht." Chemokar En kun je met lege batterijen nog wel terecht bij het kca-depot van woonachtig in de omgeving van Boskoop. De functie: - gevarieerde werkzaamheden op het gebied van (veiligheids-)aarding en bliksembeveiliging in de buitendienst; - uitvoering in klein teamverband en/of (op termijn) zelfstandig. Het profiel: - (elektrotechnische opleiding op) LBO/MBO-niveau; - flexibele instelling; - geen last van hoogtevrees; - in bezit van rijbewijs B(E); - van nature zijn eigenschappen als enthousiasme, daadkracht, zelfstandigheid en dienstverlenend aanwezig. De procedure: Interesse? Bel dan binnen twee weken voor een sollicitatieformulier naar Hannie of Gonda, Van der Heide Bliksembeveiliging, tel. 0900 - 9988770 Reageer snel en bel overdag (0182) 61 47 14 en vraag voor meer informatie naar de heer L. Lugthart. COENECOOP 397 2741 PN WADDINXVEEN onderhoud, inspectie en opleiding. De organisatie, toonaangevend in de branche, heeft ca. 200 medewerkers in dienst en kenmerkt zich door kwaliteit, flexibiliteit en dynamiek. Milieuvriendelijke recycling Stibat haalt alle ingezamelde bat terijen op en zorgt voor milieu vriendelijke recycling. Eerst wor den ze door een volautomatische sorteermachine gescheiden in zes typen, zoals staafbatterijen en knoopcellen. leder uur passeren hier maar liefst 40.000 batterijen. Daarna gaan ze naar enkele ver werkingsfabrieken in Europa, waar onder Nedstaal in Alblasserdam, en die halen er alle grondstoffen uit. Dat levert schone metalen op zoals nikkel, staal en zink. En daar van worden weer nieuwe produc ten gemaakt. Jan Bartels: "We heb ben een betrouwbaar systeem opgezet en daarmee kunnen we milieuvriendelijke recycling van alle ingeleverde batterijen écht garanderen. Daarom wil ik tegen iedereen zeggen: Lege batterijen? Lever ze in!" snelservice t.b.v. burger- en utiliteitswerk. Tk. elektr. orgel, ritmebox, kruk ƒ300 Tel. 0172-537649. Tk. gloednieuwe Furby, 75 Tel. 0172-650387 Tk. grenen TV kast, ook voor video/350Tel. 0172-612172. Tk. brother breimachine, KH- 950 650 Tel. 0172-214537. Gevr. grote gewassen grindte- gels, 0172-615287 Tk. gevr. grote honde benz. tel. 0348-420128 06-22316447. Tk. box met verst, bodem, lade, wit, Kibofa 100 Tel. 0172- 472579. Tk. 4 albums met vogelplaatjes, Teo eist, deel 1-6-9-10 25 Tel. 0172-611375. Tk. Prenatal wieg, wit, riet met broderie, lange hemel 250 0182-376921. Tk. diakast v. 2000 dias, met uitsch. b. lichtbak 100 Tel. 0348-416517 tk. Marklin treinbaan met me talen NS loc, e-wissels enz ƒ300. 0182-570616 Tk. Ski binding merk Tyrolia ƒ250 +ski stopper ƒ20,- tel. 0172-611162 Tk. z. moderne kroonluchters fraai glas messing a ƒ75,- 0172-602333 na 18.00 u. 8 versch. glazen v.h. konings huis, v.a. 1937 15 Tel. 06- 26122783 Winkelketens In samenwerking met enkele grote winkelketens heeft Stibat bij hon derden winkels batterijboxen.neer gezet. Ze zijn duidelijk herkenbaar aan "BatteryMan", de mascotte van Stibat, en aan de slogan "Lege batterijen? Lever ze in!". Via fol ders en reclames op radio en tv wordt duidelijk gemaakt welke winkelketens aan de actie mee doen. Het gaat daarbij om winkels waar ook veel batterijen worden verkocht, zoals speelgoedwinkels, supermarkten, fotozaken, doe-het- zelfwinkels, winkels voor huishou delijke apparaten en warenhuizen. De gemeente Bergambacht bestaat uit drie woonkernen en telt 9200 inwo ners. Het is een bedrijvige, aantrekkelijke woon- en werkgemeente met een goed voorzieningenniveau, gelegen in het hart van de Krimpenerwaard. Door de centrale ligging zijn de steden Gouda, Rotterdam en Utrecht goed bereik baar. "Twee op de drie lege batterijen worden netjes apart ingeleverd" zegt Jan Bartels, adjunct-directeur van Stibat, "dat is een compliment waard, maar het is nog niet genoeg. Als je ziet hoeveel batterij en er nog in het afval verdwijnen, dan schrik je. Per maand verliezen Fruitschaal Uit onderzoek blijkt, dat de meeste mensen weten dat batterijen niet in de vuilnisbak horen. Maar veel mensen weten niet waar ze er mee terecht kunnen. Daardoor heeft iedereen er wel een stuk of wat lig- de gemeente? Jan Bartels: "Jazeker, gen. Ergens in een laatje, op de vensterbank of in de fruitschaal. Jan Bartels: "Als je bij het opruimen dezelfde lege batterijen een paar keer in je handen hebt gehad, is de kans groot dat ze alsnog in de vuil nisbak verdwijnen. Wij willen het De Van der Heide-groep bestaat uit een viertal werkmaatschappijen met activiteiten op het gebied ontwerpen, installeren tot en met van bliksem- en overspannings-beveiliging, veiligheids- en instrumentatie-aarding, statische elektriciteit, Kooien van Faraday, kathodische bescherming, inspectie elektrotechnische installaties en diverse (in-company) opleidingen. Wegens sterke groei van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een: Lege batterijen horen niet thuis in de vuilnisbak, maar moe ten apart worden ingeleverd. Om dat nog eens extra onder de aandacht te brengen, is er dit najaar een landelijke actie van start gegaan met als slogan "Lege batterijen? Lever ze in!". Bij honderden winkels zijn speciale batterijboxen neer gezet waar ze gratis kunnen worden ingeleverd. Spotjes op radio en tv ondersteunen de actie. De actie is opgezet door Stibat, dat is een organisatie van fabrikanten en importeurs van batterijen. Stibat zorgt voor inzameling en milieuvrien delijke recycling. Stibat werkt samen met een aantal grote winkelketens in Nederland. Hoe te reageren? Ben je nog steeds van mening dat deze functie een nieuwe uitdaging biedt, dan zien wij een schriftelijke reactie, onder vermelding van het vacaturenum mer in de linkerbovenhoek van de enveloppe - binnen 10 dagen na het ver schijnen van dit blad - met belangstelling tegemoet. Het adres: Burgemeesters en wethouders van Bergambacht, Postbus 3, 2860 AA Bergambacht. De sector Grond bestaat uit de afdelingen VROM en Openbare Werken. Voor de afdeling Openbare Werken zoeken wij, wegens vertrek van de huidige functionaris, een Informatie Nadere inlichtingen over de vacature kunnen worden verkregen bij de heer E. Bodenstaff, hoofd sector Grond, doorkiesnummer 0182-356510 of bij het hoofd van de afdeling Openbare Werken, de heer A.C. Slingerland, doorkies nummer 0182-356515. Functie-inhoud U bent belast met: - coördinatie - onder leiding van het hoofd van de afdeling Open- bare Werken - van de werkzaamheden van de overige medewer kers op uw taakveld dagelijkse zorg voor uit te voeren onderhoudswerkzaamheden aan de wegen, openbaar groen, afwatering, sportvelden, begraaf plaatsen en beschoeiingen toezicht op uitvoering van werken door derden periodieke controle van de wegen maken van beplantingsplannen, beheerplannen en meerjarenbe grotingen mutaties van GBKN de financieel-administratieve ondersteuning ten aanzien van begroting, budgetbewaking en jaarrekening Wat verwacht wij? MBO werk- en denkniveau een op de functie gerichte vakopleiding MBO/Civieltechniek bij voorkeur aanvullende opleiding groenbeheer ervaring in de te verrichten werkzaamheden positieve daadkrachtige instelling aan houding/vaardigheden brengt u mee: flexibele werkhouding communicatief sterk zelfstandig creatief kunnen werken in (klein) teamverband Wat bieden wij:- De aanstelling geschiedt, afhankelijk van opleiding en ervaring, in schaal 8. Verder zijn de voor de gemeentelijke sector gebruikelijke arbeids voorwaarden van toepassing. Voor mensen die niet alleen een schakeltje in een groter geheel willen zijn, maar in een brede uitdagende functie de resultaten van hun inspanningen wil len blijven herkennen, bieden wij een aantrekkelijke functie. De sfeer is infor meel en resultaatgericht. Kwaliteitsverbetering gaan wij nadrukkelijker inhoud geven. j snelservice is een modern ingerich- te nieuwbouwgarage waar onderhoud plaats vindt aan Wij mogen rekenen op een grote vaste klanten kring. Ook voeren wij vee! APK-keuringen uit. Door de onstuimige groei willen wij onze on derneming reorganise ren. Oe verkoop gebruik te auto’s gaan wij voortzetten onder de naam s i 'i i ’'■’J.;'(C> Wij zijn aangesloten bij de Nationale Autopas- Kilometer-garantie en beschikken over steek houdende argumenten om succesvol op de markt aanwezig te kun nen zijn. HEMA j^jiHndgrs hbhhbbs hoogvliet^ DekaMarkt EM-TË Primafoon'

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 17