Moerkapelle niet uit het veld geslagen - Rutmer van Weringh hoopt op Jong Oranje Gouwestaete Dames I klaar voor het grotere werk Flyers-dames winnen thuis Rowah wint Koploper WSV vergroot voorsprong Verlies voor volleybaldames - derby 15 punten. PAGINA 35 WOENSDAG 24 NOVEMBER 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (Foto Bert Hertog) 27 Nu doen Arie en ik samen de training en begeleiding van de (Foto Artistic Art Liesbeth van de Vis) sprint voor senioren, neo-senioren en A-junioren is half februari in Utrecht. Daarna volgt nog het NK supersprint. De NK voor junioren allround zijn eind januari in Groningen. Of Rutmer van Weringh daarvoor in aanmerking komt is nog onzeker. Hij heeft dit sei zoen nog geen drie en vijf kilometer gereden. Weet dus niet hoe groot zijn duurvermogen is. Het doel in dit seizoen is in elk geval duidelijk. Met Rutmer van Weringh, Ronald van den Ing (Roelofarends- veen), drie jongens die in het klasse ment voor de Residentie Cup bij de eerste tien eindigden, heeft het gewest Zuid-Holland schaatsers die de strijd met de rijders van Jong Oranje zeker aan kunnen. Door Bert Hertog MOERKAPELLE - De voetbalclub Moerkapelle verloor de topper tegen koploper De Sleutels in de vierde klasse met 1-3. Hoewel de blauwwitten nu negen punten achter staan op de club uit Leiden heerste er in het Moerkapel- se kamp geen grafstemming. pelijk hoe moeizaam de ploeg van Maarten Schouten tot sco ren komt, met een ploeg waar in op papier voldoende sco rend vermogen moet zitten. In de laatste periode kwamen de heren voor het eerst op voor sprong door Jaco de Jong, maar De Kempvis wist nog terug te komen. In totaal kregen de Gouwestaeteheren 13 overtal- situaties tegenover 4 voor De Kempvis. De ploeg verdient een pluspunt voor het creëren van kansen, maar faalt collectief in de afronding hiervan. De ploeg is op de goede weg, maar mist het laatste stukje zelfvertrou wen om de echte topvorm te laten zien. Tweede teams Het deed mij goed dat ik drie rijders uit de ploeg van Jong Oranje (Auke Kranenborg, Stefan Groothuis en Mau rice van de Dool) voor bleef”. Op de tweede afstand, de 1500 meter, wilde Rutmer van Weringh een tijd van 2.00 of 2.01 rijden. In Inzell schaatste hij ooit 2.01maar zijn beste tijd op Nederlands ijs is 2.02.13. „Ik wilde dicht tegen de twee minuten rij den. Mijn Zuid-Hollandse ploeggenoot Alfred de Bruin (Stolwijk), die voor mij reed, kwam uit op 2.01, terwijl hij een week tevoren nog 2.00.3 liet noteren. Voor mij was dat een aanwijzing dat het ijs er wel goed uitzag maar niet supersnel was.Trainer Wim den Eisen kwam naar mij toe en zei dat de laat ste ronde wel eens zwaar kon wor den. Uiteindelijk finishte ik een halve seconde boven mijn tijd van een week terug. Op zich was het netjes gereden, Jongens Adspiranten I begon dramatisch aan de wedstrijd tegen Voorburg. Balverlies, verkeerd passen etc. waren meteen de oorzaak van een grote achterstand. In de tweede helft liep het beter, maar de ruime nederlaag was niet meer te voorkomen. Uit slag 57-99.Topscoorder: Sebastiaan Overdam met 25 punten. Meisjes Kadetten 2 speelde een goede wedstrijd tegen Zoebas.Toch bleef Zoebas, door makkelijk te scoren, steeds een versprong behou den. Ruststand 24-30. De tweede helft was tot de tien de minuut een evenbeeld van de eerste. Hierna begonnen de Waddinxveense meiden aan een inhaalrace. De opge lopen achterstand van veer tien punten werd tot op één punt na ingelopen, maar Zoe bas scoorde nog in de laatste seconde. Uitslag 45-48.Tops coorder: Marloes Buytenhek met 16 punten. A.s.vrijdagavond 26 novem ber om 21.00 uur in de Dui kelaar Heren I tegen DAS. zorgde voor menig punt. De set werd gewonnen met 4-15. In de derde en vierde set bleek echter dat de dames van Keu- kencentrum/Befair niet waren opgewassen tegen het spelen op een door de weekse avond. Ondanks de goed spelende Sabrina Noorlander en de fris se inzet van Cora Bos.Thamar Kok en Annemarie de Rooy kon de ploeg van trainer/coach Gerard Lupgens deze sets niet winnend afsluiten (15-4, 15-3). De eerste plaats in de ranglijst blijft hiermee voor Tonegido. WADDINXVEEN - Afgelopen donderdag 18 november werd de 12e ronde (van de 36) van de huishoudelijke kompetitie van de Waddinx veense Schaakvereniging WSV afgewerkt, tevens vonden nog enige bekerwedstrijden plaats. Verrassende partijen en uit slagen waren nu ook weer het geval. Aan kop nog altijd B. Jansen, die blijkbaar zin had in een snelle schuifpartij tegen T. Kuiper en al snel de stukken van het bord wist te ruilen, waardoor tegenstander T. Kui per fluitend een remise op zijn conto kon bijschrijven. Door afwezigheid van W. Hennink (2), wist de op de vierde plaats staande H. van Woudenberg de tweede plaats over te nemen door een degelijke en verdiende overwinning opT. Goor, die deze ronde te licht en te onbevangen zijn tegenstander wilde bestrijden. Een sensationele overwinning voor H. van Offeren (5), die nu de vierde plaats wist te pakken door P. de Louw ver rassend met lege handen ach ter te laten.Verder nog in de top 10 de punten voor R. Dannis tegen W. v.d. Hoek en voor A. Prins tegen H. de Roodt. In de subtop een moeizame overwinning van E. Philipse tegen J. van Oort en gesproken mag worden van een verrassende nederlaag van N. Dannis tegen H. Erke- lens. In de grote middengroep remiseuitslagen tussen A. v.d. Starre en J. Kraijesteijn en A. van Nieukerke en A. Hennink. Verder positieve uitslagen voor T. Wiersma, J. Muit en R. den Drijver tegen E. Hennink, L. Ellers en J. de Roodt.Verder na 3,5 uur strijd na een gelijk- opgaande partij met een sen sationeel slot de winst voor J. van Sandijk tegen E. Hilde brand. In de kelder van de schaakdivisie tenslotte bleek voor j. v.d. Haven de sterkste tegen een weer wisselvallig spelende T. Bronk, D.J. van Offeren zat en zit nog altijd in het schaakdal(letje), nu een nederlaag tegen de rode lan taarndrager J. de Bock, C. Alblas is te sterk voor J.Vaes- sen en H.E. van Offeren pakte knap de punten tegen J. v.d. Heiden, die nu wel erg is afgezakt. Verder nog enkele overgebleven bekerstrijders. B. David, J. v.d. Born, G. v.d. Knaap en C. Klaassen plaat sten zich voor de volgende ronde ten koste van A. Ver sluis, F. Ritter, M. Hillers en H. van Erk.Als laatste vermel ding nog nieuws van het RSB- front. Na een wisselende strijd in een uitwedstrijd tegen HZP-Schiedam 3 leek een gelijkspel (4-4) in het ver schiet, maar na de laatste zet bleek voor ons WSV 3 een 5- 3 nederlaag de definitieve uit slag. Door Bert Hertog ZEVENHUIZEN - Schaatser Rutmer van Weringh 17) werd vorig seizoen nationaal sprintkampioen bij de junio ren B. Ook bij de allround-kampioen- schappen werd een goede klassering van de talentvolle schaatser uit Zeven huizen verwacht, maar door ziekte reikte hij niet verder dan een vijfde plaats. Geen selectie derhalve voor de jonge Van Weringh voor de ploeg van Jong Oranje. Wel voor winnaar Stefan Groothuis uit het Gelderse Empe. „Niemand had nog van die jongen gehoord. Ineens stond hij er in zijn .haaienvinnenpak’. Op basis van die uitslag kwam hij in Jong Oranje. Mijn ploeggenoot in de gewestelijke selec- tie,Thijs van Goudoever (Leiden), werd tweede bij het NK allround, derde bij het NK sprint en ook bij het NK supersprint stond hij op het ere podium. Voor hem echter geen Jong Oranje. Uit Zuid-Holland is tot onze verrassing geen enkele schaatser gese lecteerd”. Dat laatste kan dit seizoen verande ren. Rutmer van Weringh heeft de hoop op Jong Oranje niet opgegeven. Het doel van de eerste jaars A-junior uit Zevenhuizen is dan ook de jongens van Jong Oranje er af te rijden. Bij de wedstrijd om De Residentie Cup op de kunstijsbaan De Uithof in Den Haag gaf Van Weringh al zijn visite kaartje af. Voor het eerst dook de Zevenhuizenaar op de 500 meter onder de 39 seconden. Zijn tijd van 38.94 seconden beteken de zelfs een Residentie Cup-record. Nooit eerder in het 26-jarig bestaan van de Residentie Cup voor junioren werd er sneller gereden op de 500 meter. Op de lijst van winnaars prijken toch illustere namen als Hilbert van der Duim, Hein Vergeer en Falko Zandstra. Rutmer van Weringh wist dat een tijd van onder de 39 seconden er aan zat te komen. Maar dat het bij de eerste grote krachtmeting op De Uithof al raak zou zijn had de VWO-scholier niet kunnen bevroeden. „In Inzell heb ik al eens 39.1 sec. gereden, maar dat was een met de hand geklokte tijd. Dit seizoen was ik nog niet sneller geweest dan 39.7. Ik heb echter de laatste weken veel op de bochten getraind. Ook de rechte stukken gin gen goed. Ik voelde me lekker, maar een 38’er had ik nog niet verwacht. 15-12 leidde, ging het opgeko men publiek er rustig voor zit ten. De buit leek binnen te zijn. Toch lieten de Goudse meisjes de toeschouwers nog peentjes zweten door nog twee keer te scoren. Verder liet Rowah het gelukkig niet meer komen en won de Groene Hart-derby nipt met 15-14. Het dames- senioren team speelde tegen de ‘oude rotten1 van Atomium uit Rotterdam-Zuid. Ondanks dat de gemiddelde leeftijd bij Rowah een stuk lager lag, ging het erg moeizaam; Ervaring versus jeugd. Bij rust was het nog 6-6. Na de hervatting gaf de betere conditie de doorslag en won Rowah verdient met 15-9. periodetitel pakken of aan het einde de periodetitel van de kampioen over nemen. De nacompetitie is voor Moerka- de afworp WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag speelde Gouwestaete uitwedstrijden. In zwembad ’De won dames I royaal met 20-5 van De Ham. Dames 2 won haar achtste wedstrijd op rij; deze keer werd in zwembad ’De Tobbe’ te Gouda met 7-5 van Assuron/Donk 2 gewonnen. Heren I lijkt een abonnement van der Loos naar Peter Zijder- hand, die op zijn beurt Rob van Leeuwen in staat stelde om l-l te scoren. Van Leeuwen pas- funktie zijn Johan Heijboer seerde Mike Smidt, een doel man die afkomstig is uit de jeugd van Ajax. In het laatste kwartier van de eerste helft had Moerkapelle voor kunnen komen. Na een prachtige aanval scoorde Rob van Leeuwen, maar zijn treffer werd op vlaggen van grensrech ter geannuleerd. Vervolgens hield doelman Huisman met een katachtige reactie na een daten. Op 11 december is dat de uitwedstrijd tegen BZ&PC I en 15 januari de thuiswedstrijd tegen Alkemade IHeren 2 kon het niet bolwerken tegen rode lantaarndrager Assuron/Donk 2. Zij verloren met 9-6 en komen daardoor steeds meer in de gevarenzone. Voor Gou westaete scoorden Axel Rus- scher 2x, Michel Jongejan, Leon Groen, Jos van den Dool en Matthijs Moerings lx. Jan Sluimer geselecteerd voor de gewestelijke training. Daarna trainde hij twee jaar bij de B-junioren van Dick de Bles en dit seizoen zit hij als A-junior voor het eerst in de senio- ren-selectie van het gewest Zuid-Hol land, die onder leiding staat van Wim den Eisen. Dat laatste was even wennen. „De groep van De Bles was gezelliger. Het waren jongens en meisjes van dezelfde leeftijd. In de groep van Den Eisen is het leeftijdsverschil groter. A-junioren trainen er met senioren. Er wordt ook harder en serieuzer getraind. Afgelo pen zomer heb ik een paar keer op het punt gestaan om te stoppen. Ik had weinig motivatie meer. Bij de duurtrainingen ben ik wel eens weg gebleven. Er werd dan drieënhalf uur gefietst. Die tijd kan ik beter gebrui ken.Voor school bijvoorbeeld. Ik zit in mijn examenjaar, dus dat is even wat belangrijken Nu ik weer enkele wed strijden heb gereden krijg ik er meer plezier in. Den Eisen weet heel veel van de schaatstechniek, in het mentale vlak is De Bles sterker”. „Bij De Bles ben ik op klapschaatsen gaan rijden. De Zuid-Hollandse junio ren waren de eerste die daar op reden. Ik vond het meteen lekker schaatsen.Veel ontspannender. Ik ben toen flink vooruit gegaan. Evenals Len nart van Vliet uit Zoetermeer met wie ik vaak trainde”, vertelt de Zevenhui zenaar, die wekelijks vier keer op het ijs staat. In het weekeinde zijn er vaak wedstrijden. Dit seizoen hoopt Rutmer van alleen niet snel genoeg”. Weringh op een startplaats bij de Was Rutmer van Weringh een tikkeltje grote jongens af te dwingen. Het NK sneller geweest op de 1500 meter dan zou hij op De Uithof Winnaar van het totaal-klassement zijn geworden. „Voor de 1500 meter begon had ik 3.15 punt voorsprong op Auke Kra nenborg van Jong Oranje. De Gronin ger maakte dat verschil goed: 3.17. Het scheelde dus erg weinig”. Van Weringh werd nu in het eindklas sement tweede voor Maurice van de Dool. Het leverde de Zevenhuizenaar een goedkeurend knikje op van Jan de Kok, de trainer/coach van Jong Oranje. Thijs van Goudoever (Leiden) en Rutmer van Weringh begon op vijfjari ge leeftijd met schaatsen. Al gauw meldde hij zich bij de ijsvereniging Zoetermeer. Als pupil reed hij op het kunstijs van de Weenahal in Rotter dam zijn eerste wedstrijd. Als tweede jaars C-junior werd hij door trainer beter. Door doelpunten van Mare Mommers (2x) en Jeroen van Tol was de achterstand hal verwege de wedstrijd terugge bracht naar 5-4. De Gouwesta eteheren waren duidelijk de betere ploeg. Er werden legio kansen gecreëerd, die moei zaam werden afgemaakt. In de derde periode kwamen de Petra Meerdink 3x, Sandra Gouwestaeteheren wel langszij met een 6-6 stand door doel punten van Marc Faber en WADDINXVEEN - Eindelijk de eerste thuisoverwinning voor Flyers Dames 1SVO uit De Meern werd ruim ver slagen. Verlies was er voor Jongens Adspiranten I en Meisjes Kadetten 2, zij verlo ren in de slotseconde. Dames I begon uiterst gemotiveerd aan de wedstrijd tegen SVO. Toch waren het de bezoekers die de beste start hadden en het spel de eerste tien minuten dicteer den. Hierna nam Flyers het initiatief over en in drie minuten tijd werd een kleine achterstand omgebogen tot een elf punten voorsprong. SVO vluchtte in een zone- verdediging, maar doordat men zelf vergat te scoren en Flyers er eindelijk een ant woord opvond werd de rust bereikt met een 30-19 voor sprong. De tweede helft ging het cresendo met de Wad dinxveense dames en SVO kwam niet meer in het stuk voor. Vooral het teamspel was debet aan deze overwin ning. Vier dames in de dubbe le cijfers onderstreept dit nogmaals. Uitslag 64-38.Tops coorder: Brigitte Hagen met Henk van der Loos. Programma voor zaterdag: BVCB-Be Fair, Moerkapelle- BSC’68, zondag: Groeneweg- Nieuwerkerk, Haastrecht- WSE, Waddinxveen-Ammer- stol. Wedstrijd van de week: Gouwestaete-DONK (water polo dames). Dames 2 speelde afgelopen zaterdag tegen Assuron/Donk in Gouda. Door de 7-5 winst staat de ploeg van coach Rai- mond van Duinen na acht wed strijden nog steeds ongeslagen aan de leiding van de 2e klasse A. Opvallend, of wellicht juist niet, is dat Assuron/Donk thuis nog ongeslagen was vóór het bezoek van Gouwestaete.Thuis kan je beschikken over de reserves van het eerste team. Daarom is de overwinning van Gouwestaete een goede graad meter van de sterkte van dames 2. Raimond meldde o.a. ook; ’Donk 2 verdedigde erg fanatiek, waardoor de snelheid enigszins werd afgeremd. Wederom werden door Gou westaete vele kansen gemist, waardoor weer nodeloze tegendoelpunten werden ges coord. Maar dames 2 was ook deze keer niet van plan om de punten bij Donk in te leveren!’ Voor Gouwestaete scoorden Hanneke Kappen 3x, Heike Koglin 2x, Erika Vlasman en Karin Weert lx. Na aanstaande zaterdag, wanneer dames 2 tegen middenmoter De Ham 2 speelt, volgen de cruciale wed strijden tegen medetitelkandi- WADDINXVEEN - Afgelopen donderdagavond hebben de dames van het eerste team van de volleybalvereniging Keuken- centrum/Befair, uitkomend in de 3de divisie, gespeeld tegen het Voorburgse Tonegido. De uitkomst van de strijd was bepalend voor de koppositie in de competitie. Ondanks school en drukke banen haalde iedereen het om op tijd in Voorburg te verschij nen. In de eerste set waren de dagelijkse beslommeringen blijkbaar nog niet geheel verge ten. De set werd, ondanks de bezielende leiding van aanvoer ster Marcella Bos en de hard werkende spelverdeelster Wilma de Jong, veloren met 15- 5. In de tweede set werd echter weer aan volleybal gedacht. De harde aanvallen over het mid den van Jacqueline v.d. Ruit en Antoinette Wijker konden niet gestopt worden. Ook buiten- aanvalster Marit v.d. Louw Moerkapelle speelde met Huis man, Martin em Gert-Jan Lek- kerkerk, Heijboer, Hertog, Kouer, Van der Loos, Pols, Van Lugdunum Leeuwen, Zijderhand en Visser, spitsspeler Pieter Uitslagen overige wedstrijden: Be Fair-Oudewater 2-2, Moordrecht-WSE 2-6, Groene- weg-Bodegraven 2-1Waddinx- veen-Lekkerkerk l-l. december houdt Moerkapelle de jaarver gadering. Bij de bestuursverkie zing zijn herkiesbaar Aafke er dinsdag bij Arie en op donder dag doen we de training geza menlijk. Dat werkt aardig. Moerkapelle is een fijne club. Door de vele vrijwilligers is het nog een echte vereniging. De organisatie is grandioos”. Klaas Huizinga, die bij Moerka pelle de public relations ver zorgt, vond dat de grotere rou- periode nam Gouwestaete wat gas terug en schakelde over op zóneverdediging. Na drie par ten was de stand 4-15. In de vierde periode werd de score verder opgevoerd en eindigde de wedstrijd in 5-20.Voor Gou westaete scoorden Gillian van den Berg 7x, Ellen van der Weijden 4x, Mirjam Overdam en Berckenkamp 2x en Natascha Baatje lx. Komende week kun- nén de dames zich weer opma- Jeroen van Tol. Het is onbegrij- ken voor het ’grotere werk’, want dan komt Assuron/Donk op bezoek! Heren I tegen De Kempvis I Het eerste herenteam van Gouwestaete moest afgelopen zaterdag op bezoek bij De Kempvis in Spijkenisse. De heren beginnen langzaam maar zeker de vorm te pakken te krijgen en wisten de afgelopen wedstrijden niet meer te ver liezen. De heren raken steeds meer gewend aan het verschil in fluiten door de scheidsrech ters. Toch kenden de heren geen goede start en stond het na de eerste periode 3-1 voor De Kempvis. Alleen Mare Mom mers wist tot scoren te komen. In de tweede periode ging het „Je weet dat Sleutels een ster ke ploeg heeft, die er dit sei zoen enkele spelers bij heeft gekregen en nog ongeslagen is. Dat hebben wij ook, maar intussen zijn we een paar spe lers kwijt geraakt. Met Ron Kievit en Dennis Jager (beiden door beenbreuken uitgescha keld) hadden wij niet hoeven te verliezen”, vertelt assistent- trainer Bert Kouer. De Zevenhuizenaar Kouer was vorig seizoen al hulp- trainer bij Kees Verbree, maar l onder de huidi- ge trainer Arie van der Laan is de situatie toch anders. WADDINXVEEN - Afgelopen zondag was het weer zover. De handbalstreekderby van het Groene Hart. In sporthal ‘de Dreef stonden aan het Goudse Vires tegen de Waddinxveense Rowah Al- junioren. Van krachtsverschil Watering’ teWormerveer was nagenoeg geen sprake. Duidelijk was dat de ploegen elkaar door en door kennen. Ook de coaches hadden geen geheimen voor elkaar. Bij de rust was de score nog precies in evenwicht: 8-8. Na de thee gingen de teams op de ingesla- (vier van de zeven wedstrijden) gen weg voort. Toen enkele te hebben op gelijke spelen. In minuten voor tijd Rowah met Spijkenisse werd het tegen De Kempvis 7-7. Heren 2 verloor in Gouda met 9-6 van Assu ron/Donk 2. Dames I tegen De Ham I De Gouwestaetedames hadden thuis met 27-5 gewonnen van De Ham. In Wormerveer trachtte de thuisploeg de scha de wat meer te beperken. Daarin slaagden de Noord- Hollandsen gedeeltelijk. De eerste periode werd met 1-3 voor Gouwestaete afgesloten, waarna de Waddinxveensen in de tweede periode, met soms fraaie aanvallen en effectieve breaks, korte metten maakten met De Ham en uitliepen naar l-l I, alvorens De Ham de stand halverwege de wedstrijd op 2-11 bracht. In de derde Aanstaande zaterdag (27 november) speelt het eerste damesteam van Keukencen- trum/Befair om 16.30 uur weer thuis in de sporthal Groens- waard. Tegen Raaphorst uit Bodegraven moeten punten gehaald worden om de aanslui ting met de top te bewaren. Met de hulp van u, het publiek, moet dit zeker lukken! Rutmer van Weringh gaf bij de wedstrijd om de Residentie Cup zijn visitekaartje af. Hij schaatste de snelste 500 meter die ooit bij dit eve nement werd gereden. inzet van Van Schie Sleutels van scoren af. Pal voor rust ging Van Leeuwen na een pass van Johan Heijboer alleen op doelman Smidt af. Hij omspeelde de doelman maar verloor daarbij de controle over de bal. In het eerste kwartier na de rust had Moerkapelle het moei lijk. De thuisclub kwam onder druk te staan en de verdediging kwam in de problemen. - Michael ten Brinke (ex-Leiden) scoor de door een woud van I benen met een laag schot 1-2. Een paar minu ten ontstond een zelfde situatie waarvan Kouer: „Vorig seizoen was ik John Erodus gebruik maakte: I- assistent van Kees Verbree en 3. begeleidde ik het tweede elftal. Halverwege de tweede helft werd Rob van Leeuwen getor pedeerd waarna de vlam in pan selectie. Op maandagavond kan sloeg. Peter Zijderhand duwde bij mij worden getraind, op een Leidse speler weg en kreeg de rode kaart van scheidsrech ter Van Oort uit Delft. Ook Rob Bink ontving na twee keer geel rood. Danny Pols kreeg nog een kans om de achters tand te verkleinen. Hij lepelde de bal over de doelman en ook over het doel. Bert Kouer: „Na deze neder laag is er geen man over boord, tine van Sleutels de doorslag Wij moeten zorgen dat op de had gegeven. „De eerste helft plaatsen twee tot en met vier was van goed gehalte. Moerka- eindigen. Dan kunnen we een pelle was gelijkwaardig aan Sleutels. Daarna merkte dat je toch spelers als Ron Kievit en Dennis Jager mist. Zij zijn ech ter elke wedstrijd langs de lijn pelle best haalbaar”. aanwezig”. Het verschil werd nu uitge maakt door Alex van Luik, vrije verdediger van Sleutels die voorheen voor speelde en van Schie, die het de Moerka- pelse verdediging behoorlijk lastig maakte. Na 25 minuten leed Moerka pelle balverlies waarna Pieter Op woensdag I van Schie keihard uithaalde. Doelman Mark Huisman was kansloos op zijn schot: 0-1 Vijf minuten later passte Marco Hoogma-De Leeuw en Klaas Huizinga. Niet herkiesbaar zijn Cor Ratelband en Ton Kloos. Kandidaat voor een bestuurs- en Volgende wedstrijden Aanstaande zaterdag november spelen de bonds- teams van Gouwestaete thuis wedstrijden in Gouwebad ’De Sniep’. Dames I opent de ses sie om 18:00 uur tegen het berensterke Goudse Assu ron/Donk I. Het is de laatste wedstrijd in deze poule, waarna de herschikking plaats vindt voor de tweede helft van de competitie. Om 19:00 uur speelt heren I tegen Wiekslag 1 uit Papendrecht. Dames 2 speelt om 19:45 uur tegen mid denmoter De Ham 2 uit Wor merveer. Tenslotte speelt heren 2 om 20:30 uur tegen titelkan didaat ZVW/Nereus 3 uit Zaandam. de*/ M ■£3 4 '-vZ'

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 43