t-Alz Gratis Waardebepaling internet: www.depater.nl ■y -y w lllila 3 1 HL- 0 mi B fel O ■O? NVM w 1 Ja, ik wil graag gebruik maken van uw gratis aanbod! m/v Naam Adres Postcode en woonplaats Telefoon privé Telefoon werk Datum Deze bon kunt u opsturen óf naar ons faxen 0182-61 11 18. Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182) 61 38 22 fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl De huizenmarkt is erg in beweging en u zult zich vast wel afvragen wat de huidige waarde is van uw woning. Als u contact opneemt met De Pater Makelaardij, dan komt er snel een makelaar bij u langs voor een gratis prijs indicatie. De makelaar die bij u langs komt, kan direct een aantal vragen voor u beantwoorden. Vul de bon in en onze adviseurs komen snel bij u langs. Uiteraard kunt u ook bellen voor een afspraak, ons telefoonnummer is (0182) 61 38 22 of bij één van onze vestigingen naar binnen lopen. - i r Dim 0. Vraagprijs f 875.000,-k.k. Vraagprijs f 498.000,- k.k. Vraagprijs f 389.000,- k.k. Vraagprijs f 469,000,- k.k. Vraagprijs f 1.150.000,-k.k. Vraagprijs f 429.000 -k.k. Vraagprijs appartement f 545.000,- k-k., garagebox 1 45.000,- k.k. Vraagprijs I 409.000,-k.k. Vraagprijs f 375.000.- k.k. Vraagprijs f 325.000,- k.k. Vraagprijs f 839.000,-k.k. Vraagprijs f 629.000,-k.k. Vraagprijs f 379.000,- k.k. de pater makelaardij Koninginneweg 12-A Boskoop Noordkade 69 Waddinxveen Oostpolderweg 114 Waddinxveen Kerkweg West Waddinxveen i Den Ham 56 Boskoop Roosje Voshoeve 22 Waddinxveen Schaepmanhoeve 15 Waddinxveen Mina Druckerhoeve 14 Waddinxveen Kanaalstraat 2a Waddinxveen Zijde 146 Boskoop Gentiaan 5 Boskoop Zonnedauw 64 Boskoop Wilhelminalaan 4 Boskoop Royale vrijstaande woning met aangebouwde garage/berging gesitueerd aan de levendige rivier de Gouwe. Indeling: entree/hal, toilet, bergkast. L-vormige woonkamer met vide, open haard en schuifpuien naar terrassen aan de zuid en westzijde. Semi open keuken met diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken met aansluiting wasmachine en c.v.-ketei. Garage en berging met een plavuizen vloer. 1e Verdieping: overloop. Riante slaapkamer met loggia en vrij uitzicht over de Gouwe en polderlandschap. Badkamer en suite ingericht met een ligbad, toi let en wastafel. Aan de westzijde zijn er 2 slaapkamers gesitueerd met loggia. 2e Verdieping: bergzolder bereikbaar door middel van een vlizotrap. Bijzonderheden: ‘Bouwjaar 1977 'Grondoppervlakte ca. 200 m’ 'Inhoud ca. 510 m3 ‘De woning is goed geïsoleerd ‘Oplevering in overleg. Prachtig appartement in het centrum van de gemeente Waddinxveen, in het levendige hart van Waddinxveen. Indeling: begane grond, entree/trapopgang met traplift. Woonetage, hal met bergkast en opstelplaats voor C.V.-combiketel. Toilet met fontein. Wasruimte met bergruimte en aansluiting wasmachine. Ruime slaapkamer (voorheen 2 kamers) met toegang tot toilet en badkamer, voorzien van douchehoek en wastafel. Slaapkamer met toegang tot luxe bad kamer voorzien van ligbad en wastafel. Slaapkamer. Ruime L-vorm. woonka mer, opp. ca. 45 m2 open haard met tegeltableau. Open keuken in hoekop- stelling met o.a. 4-pits gaskookplaat, oven, vaatwasmachine, koelkast en vries kast. Toegang tot riant terras op het oosten gelegen, met houten berging. Bijzonderheden: ‘Bouwjaar 1976 ‘De woonkamer en keuken zijn voorzien van een tegelvloer ‘Grotendeels voorzien van dubbel glas ‘Woonoppervlakte ca. 165 m2 ‘Aanvaarding per direct. Riante modem afgewerkte eengezinswoning met een riante achtertuin op het zui den en een stenen berging. Deze in jonge en kindvriendelijke woonomgeving gesitueerde eengezinswoning is gebouwd in ca. 1989 op ca. 140 m2 eigen grond en de inhoud is ca. 350 m3. Indeling: uitgebouwde entree, garderoberuimte, toilet met fontein. De gehele begane grondvloer is afgewerkt met een lichte plavuizen vloer met vloerverwarming. Woonkamer, ca. 27 m2, met open haard en schuifpui naar riante tuin van ca. 13 m. diep op het zuiden. Open keuken met moderne in L-vorm opgestelde inrichting compleet met inbouwapparatuur. 1e Verd.: overloop, 3 riante slaapkamers. Moderne badkamer ingericht met ligbad, wastafel, 2e toilet en een deur naar het balkon. 2e Verd.: vaste trap, overloop, opstelplaats voor C.V.-combiketel en wasmachine-aansluiting. Fraai afgewerkte zolderkamer met dakkapel en een aparte berg-/hobbykamer. Bijzonderheden: ‘Op loopafstand zijn de winkels, scholen en diverse sportaccommodaties te bereiken ‘Aanvaarding in overleg (ca. 3e kwartaal 2000). Karakteristieke geschakelde villa met garage en riante vrije achtertuin met ber ging, gesitueerd aan één van de mooiste lanen van Boskoop. De woning heeft een inhoud van ca. 470 m3 en is gebouwd op ca. 435 m2 eigen grond. Indeling: kleine oprijlaan met parkeergelegenheid voor 2 auto's. Entree/hal, toilet, garde- robenis, L-vorm. woonkamer met erkerkozijn en fraai uitzicht op parkachtige laan. Keuken met eenvoudige inrichting, bijkeuken/portaal. De garage is tevens binnendoor bereikbaar en is ingedeeld met een berging t.b.v. de C.V.-combike tel en opstelplaats voor de wasmachine. 1 e Verd.: overloop, 1 grote slaapkamer (mogelijkheid tot realiseren 2 slaapkamers) met dakkapel. De ruime badkamer is ingericht met een ligbad, dubb. wastafel en 2e toilet en biedt tevens toegang tot het dakterras. De bergvliering is bereikbaar met een vlizotrap. De riante vrije achtertuin biedt veel privacy. Als u karakteristiek wonen met tuinieren wil com bineren, is een bezichtiging van dit fraaie object zeker de moeite waard. Fraai gesitueerde, riante hoekeengezinswoning (type herenhuis) met 5 slaap kamers, carport en garage. Deze unieke woning is in ca. 1979 gebouwd op ca. 167 m2 eigen grond en de inhoud van de woning is ca. 425 m3. Indeling: hal, toi let met inbouwcloset. De parterre is grotendeels afgewerkt met een lichte pla vuizen vloer. Gezellige woonkamer met schuifpui naar tuin. Open keuken met lichte inrichting. Via het achterportaal is de zonnige achtertuin bereikbaar. Ook de verwarmde garage rnet o.a. aansluiting wasmachine is binnendoor bereik baar. 1e Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer ingericht met 2e toi let, aparte douche, ligbad en dubbele wastafel. 2e Verdieping: vaste trap, over loop, 2 slaapkamers met Velux dakraam. C.V.-combiketel (bouwjaar ca. 1997). Bijzonderheden: ‘De achtertuin biedt veel privacy en is gunstig gesitueerd op de zon ‘Aanvaarding planning ca. december 1999. Ruim appartement op de 3e verdieping met eigen overdekte parkeerplaats, gesi tueerd in het centrum van de gemeente Boskoop. Ind.: entree, licht betegeld toilet met fontein, 2 slaapkamers, resp. groot ca. 2,50 x 4,00 m' en ca. 3,50x4,00 m'. Licht betegelde badkamer, ingericht met ligbad, separate douche en wastafel. Serre met Frans balkon, op het westen gelegen, ind. elektrische zonwering. Lichte woonkamer, ca. 6,00x 5,50 m'. Open keuken met een in een L-vorm opgestelde eiken inrichting met inbouwapparatuur, te weten koelkast met vriesvak, een gas kookplaat en een afzuigkap. Bijkeuken met aansluiting wasmachine en C.V.-com biketel. Bijz.: ‘Inhoud ca. 250 m3 ‘Deze woning is voorzien van airconditioning ‘Zeer goed geïsoleerd ‘Bouwjaar ca. 1993 ‘Berging op de begane grond ‘Vloeroppervlakte ca. 100 m2 ‘Servicekosten ca. f 200,- p.mnd. ‘Aanvaarding in overleg. Ruime hoekeengezinswoning gesitueerd in rustige woonwijk in de directe nabij heid van winkels en openbaar vervoer. Deze woning biedt u een inhoud van ca. 390 m3 en een grondopp. van ca. 159 m2. Indeling: entree, L-vorm. woonkamer afgewerkt met grenen vloer en voorzien van een houtkachel en dubbele beglazing aan voor- en achterzijde. Open keuken met witte inrichting. Vanuit de keuken is toegang tot de op het westen gelegen achtertuin en hier staat tevens de stenen berging. Via een trap in het tussenportaal, waar zich tevens het moderne toilet met fonteintje bevindt, kunt u de 1e verdieping bereiken. 1e Verd.: overtoop, 3 slaap kamers, waarvan 1 voorzien van dakkapel. De kamers zijn groot ca. 19 m2, 6 m2 en 8,5 m2. Luxe badkamer ingericht met 2e toilet, wastafel, ligbad en designra diator. 2e Verd.: voorzolder met c.v.-ketel, badgeiser en aansluiting wasmachine. Bijzonderheden: ‘Goed onderhouden en lichte hoekwoning. ‘Parkeerplaats op eigen terrein. ‘Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas. ‘Aanvaarding in overleg. In dit bijzonder aantrekkelijk gesitueerd appartementengebouw, bestaande uit 10 stuks grote en luxe appartementen, is een royaal en vooral praktisch drieka merappartement op de 2e woonlaag met garage/berging beschikbaar. Indeling: royale entree/hal, berging/bijkeuken met C.V.-installatie en mechanische venti latie, garderobenis, toilet. Luxe ingerichte, grote badkamer met ligbad, douche en wastafel. L-vorm. woonkamer, ca. 46 m2, met op zonzijde gelegen royaal bal kon. Half open keuken met luxe, uitgebreide inrichting. 2 slaapkamers, resp. groot ca. 2,70 x 4,41 m' en ca. 3,60 x 5,00 m’. Bijz.: ‘Opvallend zijn de royale, luxe aangeklede entree met videobewaking, de invalidenopgang, de natuurste nen vloer en het schitterend afgewerkte trappenhuis 'In het onderhuis is een royale bergruimte ‘Direct nabij het woongebouw is een eigen garage/berging •Ruime parkeergelegenheid in de directe nabijheid ‘Aanvaarding in overleg. Het is de voorkeur van de huidige eigenaren de garagebox in combinatie met het apparte ment, tegelijk, te verkopen. Fraai aan singel gesitueerde, modern afgewerkte eengezinswoning met achter tuin op het zuiden. Deze woning is gebouwd in 1993 onder bijzondere architec tuur met fraaie kleurstellingen op ca. 129 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 315 m3. Indeling: fraai afgewerkte hal, modern ingericht en betegeld toi let met fontein, kast. De begane grond is afgewerkt met een lichte plavuizen vloer. Lichte woonkamer met pui aan tuinzijde. Open keuken met een moderne, luxe inrichting, compleet met inbouwapparatuur. 1e Verd.: vaste trap, overloop, 3 slaapkamers. Fraai moderne badkamer ingericht met wastafel, ligbad en toi let. 2e Verd.: vaste trap, riante zolder met dakkapel, C.V.-ketel en aansluiting wasmachine. Bijzonderheden: ‘De woning is voorzien van dubbel glas, dak-, gevel- en vloerisolatie ‘Aanvaarding in overleg. Zeer royaal woon-/werkpand nabij winkels en openbaar vervoer. Indeling: entree, trapopgang naar zelfstandige bovenwoning. Ruimte met keukenblok. 2 Spreekkamers, riante kantoorruimte met systeemplafond. 1e Verd.: woonka mer afgewerkt met houten vloer. Open keuken met ^nkele inbouwapparaten. Portaal met toilet en deur naar dakterras. Moderne badkamer ingericht met lig bad, douche en wastafel. 2 Slaapkamers. 2e Verd.: bergvliering is gedeeltelijk bevloerd en bereikbaar d.m.v. een vlizotrap. Bijzonderheden: ‘Inhoud ca. 700 m3. ‘Grondopp. ca. 196 m2. ‘Geheel gerenoveerde fundering. ‘Gedeeltelijk dub bel glas. ‘Dak-, gevel- en vloerisolatie. ‘Dit pand biedt u de mogelijkheid voor wonen en/of werken en is derhalve zeer zeker de moeite voor een bezichtiging waard. ‘Aanvaarding in overleg. Vooroorlogse woning met tuin op het zuiden en achterom. Indeling: entree, meterkast, trapkast. Lichte woonkamer met dubbele beglazing en serre. De woonkamer is ca. 10,00 x 3,50 m'. Open keuken. Aangebouwde, onderheide schuur/bijkeuken. Toilet. 1e Verd.: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 voor zien van deur naar balkon en 1 voorzien van wastafel en ruime inbouwkasten. Badkamer met wastafel, tweede toilet, ligbad/douche en groot Velux dakraam. 2e Verd.: zolder, bereikbaar d.m.v. vaste trap. Deze zolder biedt veel bergruim te en 2 Velux dakramen. Bijzonderheden: ‘Inhoud ca. 350 m3 ‘Geheel voorzien van dubbel glas, m.u.v. de voordeur ‘Verwarming d.m.v. gaskachels ‘Tuin gele gen op het zuiden. Vrijstaande semi-bungalow in riante villawijk. Indeling: begane grond, royale hal met hardhouten open trap, meterkast, garderobe, toilet. Garage/berging ca. 8,20 x 3,40 m2. L-vormige woonkamer, opp. ca. 60 m2, met open haard, schuif pui naar de op het westen gelegen tuin en aangrenzend een open keuken, opp. ca. 16 m2, met inbouwapparatuur, bijkeuken. 1e Verd.: overloop, 4 slaapkamers, allen met een schuifdeur naar een balkon. Badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. 2e Verd.: zolder/berging, bereikbaar met vlizotrap. Bijzonderheden: ‘Grondopp. ca. 375 m2 ‘Inhoud ca. 600 m3 ‘Bouwjaar ca. 1979 ‘Bouwsysteem - houtskeletkem op onderheide, gewapende betonfundatie ‘Oplevering in over leg. Riante vrijstaande villa met riante garage, vrij gesitueerd nabij rivier de Gouwe en omgeven door boomkwekerijen. Deze fraai gesitueerde,traditioneel gebouw de villa is gebouwd in ca. 1982 op ca. 800 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 700 m3. Ind.: riante hal met vide, afgewerkt met een plavuizen vloer en de wanden zijn afgewerkt met schoon metselwerk. Toiletruimte. L-vorm. woon kamer, ca. 40 m2, met prachtig uitzicht op tuin en water. De woonkamer is inge richt met open haard en afgewerkt met een plavuizen vloer. De dichte keuken is ingericht met een luxe inrichting, voorzien van een marmer aanrechtblad en diverse inbouwapp. Aansluitend de bijkeuken met opstelplaats voor wasmachi ne en C.V.-ketel. Aparte studeerkamer met bergruimte. 1e Verd.: vide, 3 riante slaapkamers. Badkamer, ingericht met wastafel, douche, bad en 2e toilet. De vliering is bereikbaar d.m.v. een portaal met vlizotrap. Bijz.: ‘De tuin is fraai aan gelegd en direct gesitueerd aan sloot. Naast de houten berging en de hobbykas staat er in de achtertuin ook een grote garage. ‘Wanneer u op zoek bent naar een vrijstaand woonhuis met veel privacy in het centrum van Nederland, dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. ^'<;j i 4 ipra i --- Wij «l L aft

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 14