Nederlanders stellen hogere eisen aan zitcomfort bank Silco is klaar voor de toekomst 50% WONEN IN MIDDEN-HOLLAND IN GOUDA NU OOK ED REUSKEN KERSTACTIE l j De Toegangseweg hoort volgens de kaart nergens thuis F// Bi KORTING op maakloon van overgordijnen /SILCO JONGENEEL OORPIJNEN Noordkade 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) I Vfwurte verrat elk plekje vmi UW Interieur sr/. Uw specialist op het gebied van l woninginrichting Tel. 0172-212271 (0182) 61 68 78 v GRATIS PARKEREN Naast de Praxis Goudkade 4 Gouda Waddinxveen St.Victorstraat 54 W’veenJ MMMmm Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen [F Systeemplafond Interieurbetimmeringen 1 p 'Z I Bil 1 TT Galerij 2 2771 XJ Boskoop (Foto: Cock Karssen) Geldig van 15 tlm 31 december WOONMODE Wilt u het nieuwe Millennium ingaan met een verandering in uw interieur, komt u dan eens langs bij de showroom van Silco. Zij zijn klaar voor de toekomst. schoon groot. De weilanden tussen de kwekerijen barsten van de flora en fauna en daar naast is de Toegangseweg omringd door water. Vele klei ne slootjes worden afgewis seld door bredere sloten en andere waterpartijen c.q. gemalen en die zijn door de jaren heen onaangetast geble ven. Dat de bewoners zelf dieren liefhebbers zijn, blijkt wel uit het feit dat ze diverse vijvers hebben aangelegd met tropi sche vissen, eenden en zwa nen. Overigens wordt dit stukje natuurschoon bedreigd. De gemeente Boskoop heeft plannen op de plank liggen om van de Toegangseweg een doorgaande weg te maken, die de N11 op den duur moet gaan ontlasten en tevens als verbindingsweg voor diezelfde rijksweg moet gaan dienen. De bewoners zelf, die het gevaar tijdig zagen aankomen, hebben zich inmid dels gegroepeerd en zullen, zoals zij het zelf stellen, alles uit de kast halen om dergelij ke plannen te verijdelen. Di t/m vr Vrijdagavond Zaterdag Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur Voor meer informatie en vragen bel: (0182) 61 62 38 (0182) 61 14 19 (donderdag koopavond) WONING PROJEKTSTOFFERING I WADDINXVEEN - Al I0 jaar is Silco, plafond- en kastenwandsystemen niet alleen een begrip in Waddinxveen, maar door de gehele regio. Als het gaat om kastenwanden, span- en sys teemplafonds of een volledige interi- eurbetimmering, bent u bij Silco aan het juiste adres. In de ruime showroom aan de Victorstraat 56, hoek Zuidkade, kunt u ideeën opdoen hoe u uw interieur een geheel ander en eigentijds imago kunt geven. Silco is altijd op zoek naar vernieuwende ideeën voor het interieur en niet zon der succes. De nieuwste trend op dit moment is de zogenaamde inloopkast, die gaat het helemaal maken in het jaar 2000, volgens Silco. Door middel van kastenwanden kan van een kleine slaapkamer een fraaie inloopkast voor de gehele garderobe worden gemaakt, compleet met plafond en verlichting. Natuurlijk kan de klant voor de invul ling van een'dergelijke kamer ook kie zen voor een kastenwand gecombi neerd met een telewerkplek, omgeven door veel kastruimte. Omdat alles op maat wordt gemaakt, kan vrijwel aan alle wensen worden voldaan. Kasten wanden worden in de moderne werk plaats aan de Zuidkade 229 geheel naar eigen ontwerp of idee vervaar digd. Silco nodigt u dan ook gaarne uit om eens een kijkje achter de scher men te nemen, om te zien hoe een dergelijke kastenwand tot stand komt. Silco spanplafonds verdienen zeker het etiket ’het plafond voor het jaar 2000 en de jaren daarna’. Op profes sionele wijze wordt het plafond gemonteerd, waardoor u verzekerd bent van een altijd strak plafond, ook BOSKOOP - Eigenlijk hoort de Toegangseweg nergens thuis. Want het doodlopende weggetje staat niet op de kaart van Boskoop, maar ook niet op de kaart van Alphen. Toch behoort het weggetje officieel tot het kwekersdorp. Om de verwarring compleet te maken: de bewoners van de Toegangseweg aan de noordelijke kant zijn, omdat het Boskoopse grondgebied stopt in de graskant aan die noordelijke kant, Alphenaren en moeten dus, om hun huis de kunnen bereiken, via Boskoop rijden. Niettemin is ’de Toegang’, zoals de weg in de volksmond wordt genoemd, een weggetje om niet te vergeten. Gelegen tussen de J.C. Hogendoorn- laan (alias de boerenweg) en de Halve Raak (de kwekers- weg) ligt de ’vergeten’ weg. De weg wordt aan Alphense zijde slechts door vier huizen geflankeerd. Het eerste huis springt meteen in het oog, omdat dit huis enige tijd terug van eigenaar wisselde en daardoor een metamorfose onderging. De rode dakpan- Voor een complet» wooninrichting. Kom eens langs voor een vrijblijvend advies. Openingstijden: 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur De toegangseweg is de toegang tot...Tja, de weg staat niet vermeld op de kaart van Alphen aan den Rijn en ook niet op die van Boskoop. Dus zeg het zelf maar... Particulieren stellen de laatste jaren steeds hogere eisen aan het zitcomfort van een bank. Ze zoeken rust, warmte, een knusse plek. Liefst zakken ze dan ook helemaal in hun bank weg. Ze vragen daarnaast ook steeds vaker naar extra’s om het zitten nog prettiger te maken. Denk daarbij aan steun voor de voeten, of heel veel extra kussens. Lederen bankstellen blijven volgens de woononderzoeken ook populair. Met leer krijgt een bank een enigszins klassie ke uitstraling. Door de combi natie met warme roodtinten en veel hout krijg je evenwel toch een kamer vol sfeer. En verder: wil je een strakke leu ning of juist wat ronder? Kies je voor een hoge leuning of lie ver een lage? Vaak kunnen de leuningen gevarieerd worden, waardoor iedereen zijn eigen, ideale bank kan samenstellen. Bovendien is de stofkeuze heel ruim en zijn de banken in de na jaren. Plafonds, kastenwanden en scheidingswanden zijn in alle soorten materialen en dessins leverbaar, zelfs gecompleteerd met een vloer, waar onder de bekende Marmofloor, een De boomkwekerij voert aan de Toegangseweg de boven toon. Op enkele huizen na staan de bouwwerken op kwekerijen en staan de huizen op dezelfde naam als de hec tares grond die erachter lig gen. De landhuizen, stuk voor stuk juweeltjes, variëren van -,-n— elkaar qua groot- te, stijl, kleur en leeftijd. Niette min is het over het algemeen een traditionele bouw: puntda ken, dakpannen, bakstenen, neu trale kleuren. Maar ja, er wonen nu een maal over het algemeen kwe kers en hoewel dat bomenle veranciers zijn, hebben ze bewezen over niet geringe hovenierskwaliteiten te beschikken. Met andere woor den, de aankleding is bij de meeste huizen tot in de klein ste details verzorgd. Het is het visitekaartje van de kwe kers. Overigens is het natuur- zeer eigentijdse vloer van dusdanig materiaal, dat zijn duurzaamheid in de loop der jaren heeft bewezen.Voor alle materialen, van plafond tot vloer kiest Silco voor de beste kwaliteit. Eén van de grootste bankleveranciers van Nederland, Montèl, wil dit millennium afsluiten met de lancering van de Millennium Bank. Het betreft een 4-zits kubistische, ruim bemeten bank met excellent zitcomfort. In leer en 270 centimeter breed. nen werden vervangen door glimmende blauwe pannen, de muren werd wit geverfd en de naastgelegen schuur kreeg dezelfde kleuren als het huis aangemeten (wit en blauw). Overigens komen die kleuren in alles terug: kozijnen, houten en ijzeren hekjes, klinkers, paaltjes en noem maar op. Geen alledaagse kleu ren, zeker niet in aan een weg waren traditione le huizen hoogtij vieren. Aan de overzijde prijken twee schilderachtige huizen, die vanaf de bouw, ettelijke decennia terug, op naam staan van de familie Van Leeuwen. Een naam, die net als de naam Captein een belangrijke rol heeft gespeeld in de geschiedenis van de Toe gangseweg. De verschillende generaties hebben ervoor gezorgd dat ’de Toegang’ en de twee families al bijna een eeuw aan elkaar verbonden zijn. Milaan is voor de Neder landse ontwerpers van meubels een belangrijke inspiratiebron. Wat daar nu te zien is, staat over een paar jaar in de Nederland se woonkamers. Maar ook andere delen van de wereld inspireren ons. Verder schieten in Nederland de interieurbladen als padde stoelen uit de grond, wor den er steeds meer woon beurzen gehouden en doet de televisie met allerlei kius- en interieurprogram- ma’s (of een combinatie daarvan) ook een flinke duit in het zakje. Hoe dan ook, de bank (of bankstel) staat daarbij centraal. Immers, het is het middel punt van onze belangrijk ste leefkamer. Een bank is daarnaast vaak een wereld op zich. Een plek waar mensen lezen, televisie kij ken, gezellig kletsen, lekker luieren, eten of misschien wel in slaap vallen. De bank neemt in het interieur dan ook een belangrijke plaats in. Uit onderzoek blijkt dat cocooning steeds verder door dringt en dat de smaak van de Nederlander vooruitstreven der wordt. Verder valt op dat de mensen onafhankelijker geworden zijn. Een jaar of vijf geleden kocht ongeveer negen tig procent automatisch een twee- met een tweeënhalf zits. Tegenwoordig verzint men de meest uiteenlopende en meer op ’wat hoort’ maar wat men zelf mooi vindt. Voorlopig hebben het minima lisme en het kubisme - dus strakke, enigszins sobere vor men - de overhand. Verwacht wordt verder dat de tinten zwart, grijs en wit een com- back gaan maken. Hetzelfde geldt overigens voor glanzende stoffen. Niet dat aaibare, zach te stoffen zullen verdwijnen, integendeel. De bank, genaamd Rossi, is een van de modellen die stammen uit het huidige tijdperk. Het tijdperk van de cocooning, waarin strakke vormen in het interieur een belangrijke rol spelen, maar niet ten koste mogen gaan van warmte. vormen meeste gevallen ook in leder materialen. Men let niet verkrijgbaar. Een van de groot ste bankleveranciers van Nederland, Montèl, wil dit mil lennium afsluiten met de lance ring van de - hoe kan het ook anders - Millennium Bank. Het betreft een 4-zits kubistische, ruim bemeten bank met excel lent zitcomfort, uitgevoerd in leer en 270 centimeter breed. De Millennium Bank is ontwor pen om als basis te dienen voor de inrichting van de woonkamer. De Millennium Bank is een geheel Nederlands ontwerp, van de eigen designaf- deling van Montèl. En gemaakt door de eigen fabrieken van Montèl. De bank zal rond de drieduizend gulden gaan kos ten. Meer informatie: www.montel.nl. Rljnlandstraat 4 Waddinxveen (0182)4161 19 U VINDT ONS TWEE STRATEN ACHTER HET GEMEENTEHUIS 4^ ■U t V w. w.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 21