Scholieren tafeltennistoernooi bij ttv Kwiek verschil nog groter. Onze premieverhoging maakt 't Kerstmarkt in Zeven- Kerstconcert muziek- Millenniumtoelage aan Waddinxveense minima huizen en Moerkapelle weggespoeld vereniging Concordia vol favoriete Kerst-klaver- Kerstboom met ballen Bekroon dat Bel gratis 0800 - 0327 ene moment met Diamon- Verona van de Leur behaald hoogste score tijdens N.K. Inbraken boeken jassen Café Sport Clubkampioen- schappen ttv Kwiek florg en Zekerheid Zorg en Zekerheid. Voor alle zekerheid dichtbij. Matige vangst de Memoire Alberto presenteert zijn eerste CD nog een lage premie verhoging voor onze particuliere verzeke ringen doorberekenen is nieuws. Ook voor gunstige premie, wist u al. Maar dat we ook uw huidige verzekeringspapieren erbij. U zult zien dat het verschil steeds groter wordt. Geen wonder dat steeds meer mensen kiezen voor de particuliere ziektekostenverzekering van Zorg en Zekerheid. Bij elke premieverhoging mag u overstappen! REKENVOORBEELD PARTICULIEREN MMH MHM MMH K i i i i i ons. Want geheel tegen de adviezen van Zorg verzekeraars Nederland (10%) en het ministerie van VWS (8%) verhoogt Zorg en Zekerheid de premie met gemiddeld 4 Zelfs zonder dat we in het afgelopen jaar de premies tussentijds hebben ver hoogd, zoals veel andere ziektekostenverzekeraars. Door onze kennis van de regionale gezondheids- markt en ons adequate inkoopbeleid was dat niet nodig. Kijkt u eens naar het rekenvoorbeeld en pak Dat u met onze particuliere en aanvullende ziekte kostenverzekeringen uitstekend verzekerd bent voor een wel heel PAGINA 33 W0ENSDAG15 DECEMBER 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Het scholierentoernooi bij ttv Kwiek blijkt ieder jaar weer een geslaagd evenment. RG50 M/V (22-20). Bij de jongens van groep 7 waren de twaalf deelnemers in twee poules ingedeeld. De nummers I en 2 gingen door naar de halve finale. Alexan der Roosendaal (Kardinaal Alfrink) en Martijn Minnee (TheoThijssen) speelden een halve finale die door Martijn met 24-13 werd gewonnen. De andere wed strijd ging tussen Gilles Bresser en Rohan Tijsemus (beiden Kardinaal Alf rink). Deze partij werd met 28-5 door Gilles gewonnen. De finale ging dus tus sen Martijn Minnee en Gilles Bresser. Het was Gilles die de eer voor de Kar dinaal Alfrinkschool hoog hield en met 21 -15 van Martijn wist te winnen. Groep 8 bij de jongens, tenslotte, telde de meeste deelnemers. De negenen twintig spelers werden in vijf meerkam pen verdeeld. De poulewinnaars een aantal beste nummers twee gingen door naar de kruisfinale. De eerste halve fina le tussen Jeffrin Bernabele en Pascal Hoogendoorn (beiden Eben Haezer), die met 2I-II door Pascal werd gewonnen. De partij tussen Johan Neven (Eben Haezer) en KoenVerweij (Koningin Beatrix) werd door Johan met 22-15 gewonnen. Ook hier dus een finale tus sen klasgenoten. Pascal liet vanaf het begin merken gebrand te zijn op de overwinning. Hoewel Johan lange tijd tegengas kon geven, werd het uiteinde lijk 21 -13 voor Pascal. Al met al een geslaagd evenement. ZEVENHUIZEN - Donder dagavond is in een tussen woning aan het Hazeveld in Zevenhuizen ingebroken. De dader(s) hadden een raam geforceerd en zo toegang verkregen tot de woning. De bovenverdiepingen werden doorzocht Fotoapparatuur werd weggenomen. In een andere woning aan het Hazeveld werd ook gepro beerd in te breken die nacht Bij de keukendeur en een uitzetraam werden braak sporen aangetroffen. Een buurtonderzoek heeft nog geen resultaat opgeleverd. WADDINXVEEN - Vorige week is bij tafeltennisvereniging Kwiek het traditio nele tafeltennistournooi voor basisscho lieren gehouden, woensdagmiddag was dit voor de groepen 5 en 6, op zaterdag waren de groepen 7 en 8 aan de beurt. Ruim honderd leerlingen van twaalf Waddinxveense basisscholen en De Akker uit Boskoop zorgden voor een geweldige sfeer. Veel ouders, leerkrach ten en klasgenoten waren meegekomen om de spelertjes aan te moedigen. Het tournooi wordt, onder de naam Natio naal KinderTafeltennisfeest, gespeeld onder auspiciën van de NTTB en is een voortzetting van hetTapToe tournooi dat door uitgeverij Malmberg werd gesponsord. Alle deelnemers kregen, als bewijs van deelname, een oorkonde uit gereikt. De winnaars van de diverse groepen worden uitgenodigd voor de regio-finales die op 15 januari 2000 in Gouda worden gehouden. Woensdag gingen de meisjes van start in een combinatiegroep 5/6 met acht deel nemers. Er werd gespeeld in twee vier kampen waarna de poulewinnaars de 'finale speelden. Michelle Smid (De Regenboog) en Jenny de Jong (Reho- both) speelden onder luide aanmoedi gingen hun finale. Het was Jenny die de sterkste bleek te zijn en met 2I-5 de wedstrijd won. De achttien deelnemers in groep 5 bij de jongens zorgden voor spektakel. In drie meerkampen werden de poulewedstrijden gespeeld. De beste drie uit iedere poule gingen door naar de kruisfinales. AmonYacobi (Prins Wil- lem-Alexander) en Benoit Gütz (De Akker) speelden de finale. Een heel spannende wedstrijd die uiteindelijk door Amon met minimaal verschil (2I- 19) werd gewonnen. De zevenentwintig deelnemers in groep 6 bij de jongens werden in 5 poules verdeeld. Hier gin gen de nummers I en 2 door naar de volgende ronde. De finale ging tussen Ruben Broer (Rehoboth) en de winnaar van groep 5 vorig jaar Bram Drost (Dick Bruna). Een spannende wedstrijd die tot de tien punten gelijk opging. Bram bleek over de beste slagen en de sterkste zenuwen te beschikken en besliste de partij in zijn voordeel (2I-II). Zaterdagochtend was het al vroeg een drukte van belang in de speelzaal van ttv Kwiek aan de J.W.Frisoweg. ook nu speelden de meisjes van groep 7 en 8 bij elkaar. In twee vierkampen werd beslist wie er door mocht naar de halve finale. Sara van Beek (De Leilinde) won vervol gens met 25-12 van Valerie Blokland (Rehoboth) en Marleen Heikens (De Leilinde) deed dat met 25-22 tegen Tamar Verweij (Prins willem-Alexander). De finale werd dus een onderonsje tus sen twee leerlingen van De Leilinde. De twee waren zeer aan elkaar gewaagd en in een leuke, maar ook spannende, wed strijd bleek Sara uiteindelijk de sterkste WADDINXVEEN - In de bibliotheek in de Van Meck lenburg Schwerinlaan staat een bijzondere kerstboom. Iedereen kan aan de balie een papieren kerstbal halen en daar de titel van zijn of haar leukste of dierbaarste boek op schrijven en met die zeer persoonlijke bal de kerstboom helpen versieren. WADDINXVEEN - Op 20 december organiseert biljart vereniging Sportvrienden de vierde in de reeks van acht klaverjasavonden van het sei zoen 1999/2000. Op deze avond bestaat ook de moge lijkheid voor niet- klaverjas sers hun vaardigheden te tonen in de sjoelbak. De avond begint om 20.00 uur en vindt plaats in Café "Sport" aan de Kerkstraat 11 te Waddinxveen. WADDINXVEEN - Afgelopen vrijdag is bij tafeltennisvereni ging Kwiek de eerste ronde gespeeld van de clubkampioen- schappen. Het waren de spelers uit de competitieklasse 5- degradatie, 5-promotie en 4- degradatie die zich meldden om het C-toernooi te spelen. De winnaar en de nummer twee spelen op 7 januari a.s. mee in de B-poule (competitieklasse 4- promotie en 3-degradatie). Het werd een leuk toernooi waarbij Hans Smit, vorig jaar finalist, favoriet was omdat de winnaar van die finale ontbrak. Het liep allemaal anders. In de halve fina le kwam Hans Smit voormalig jeugdspeler Marijn van Putten tegen. Hoewel Marijn in de poule bijna alle wedstrijden in drie games moest beslissen, won hij gemakkelijk van Hans (2I-II/2I-I8). De andere halve finale had een merwaardig ver loop. Roy Hornung en Sjaak Kuijf speelden tegen elkaar, waarbij Sjaak de eerste game overduidelijk won (21-8). De tweede game was met 2I-I2 voor Roy, waarna Sjaak in de derde game geen twijfel liet bestaan en met 2I-9 de wed strijd in zijn voordeel besliste. De finale tussen Marijn van Put ten en Sjaak Kuijf leverde even eens een wedstrijd op in drie games. In de eerste twee games ging de partij gelijk op (I5- 2I/2I-I5) maar de derde en beslissende game was Sjaak Kuijf ongenaakbaar en won met 21 -5. De wedstrijd om de derde plaats werd door Hans Smit met 21 -17/21 -15 gewonnen. ZIEKENFONDS PARTICULIER nummer werd geproduceerd en gearrangeerd door M.van Woesel J.F.Meerts. De ’Gor- don’-achtige songs van Alber to worden gewaardeerd door jong en oud. Niet alleen plaat selijk is Alberto zeer bekend ook in de kop van Noord Hol land en Friesland is hij een graag geziene gast voor optre dens. De avond werd mede opgeluisterd door collega zan gers en dj’s. De algehele pre sentatie was in handen van Radio 3 dj Patrick Kicken. 358,50 45,00 403,50 154,50 558,00 WADDINXVEEN - Het college van Burgemeester en wethou ders van Waddinxveen heeft dinsdag besloten om alle Wad dinxveense inwoners met een minimum inkomen éénmalige millenniumtoelage te verstrek ken. De regeling geldt voor inwoners met een netto inko men van maximaal I 10% van de netto bijstandsnorm. Het Plat form Armoedebestrijding heeft de gemeente bij de toekenning van deze toelage geadviseerd. De decembermaand waarin Sinterklaas en Kerstmis wor den gevierd, is altijd een dure maand. Daarbij komt nu ook de millenniumwisseling. Het colle ge wil daarom de inwoners van Waddinxveen met een mini mum inkomen in staat stellen om de maand december en de jaarwisseling een extra feeste lijk tintje te geven met een mil lenniumtoelage. Het gaat daar bij om bedragen van 200,-, 250,- en 300,-, afhankelijk van de gezinssamenstelling. De toelage is bedoeld voor inwo ners met een netto inkomen van maximaal 110% van de netto bijstandsnorm, inclusief toelagen en exclusief vakantie geld. Naar verwachting zal de uitkering 600 keer verstrekt worden. De uitvoering van deze (cate- ZEVENHUIZEN - Met zijn nieuwste nummer ’nooit meer’ presenteerde Alberto uit Zevenhuizen afgelopen vrij dag zijn eerste CD-single. Hoewel Alberto de vaste zan- ger/entertainer in de bekende Rotterdamse Apres Skihut is, werd zijn CD ten doop gebracht tijdens een thuiswed strijd in La Baraque in Zeven huizen. Het idee van zijn nieuwste song is van Alberto zelf en is een gevoelig nummer over een vervlogen liefde. Het het dorpshuis op ten einde weer op themperatuur te komen. Op dat moment was men er op het dorpsplein in Zevenhuizen al enkele uren eer der mee gestopt. Daar was de kerstmarkt al op vrijdag begon nen en had men de tijd gehad met redelijk weer het nodige om te zetten. Gelukkig had men in Moerkapelle ook binnenacti- viteiten georganiseerd. Ouders met hun kinderen konden daar genieten van poppenkast en spelletjes doen als Nibbit-rijgen en touw trekken. Gelet op de vele affices en atracties had de organisatie, peuterspeelgroep ’t Hobbelpaard veel werk van de organisatie gemaakt. Ondanks dat het vooral binnen vaak best gezellig was, bleef het jammer dat de weergoden op deze dag niet mee wilden werken. ZEVENHUIZEN-MOERKAPEL- LE - Even leek het er zaterdag middag op dat de door een medium voor de Betuwe aange- kondigde natuurramp zich in deze gemeente zou manifeste ren. De met zo veel inzet geor ganiseerde kerstmarkt in Moer kapelle werd geteisterd door regen en harde wind. Toch gin gen de vele vrijwilligers en mid denstanders omstreeks drie uur vol enthousiastme en goede moed van start. Gelukkig lieten vele inwoners deze mensen niet voor niets staan en trotseerden het weer. De tractortram reed vol door het dorp en zelfs waag den diversen zich aan een rit door Moerkapelle met de open arrenslee. Toen omstreeks vier uur de eerste kramen in elkaar waaiden hielden sommigen de handel voor gezien en zochten Een gezin: ouders (34 en 33 jaar), twee kleine kinderen. Eigen risico 200,- per jaar (3' klasse). Basis Privé Polis AV-Top Subtotaal Wettelijke bijdrage Totaal per maand I- I Ja, het verschil met mijn huidige ziektekostenverzekering j wordt mij te groot. Stuur mij meer informatie over de particuliere j ziektekostenverzekering van Zorg en Zekerheid. Naam: I - I Adres: j Postcode/Plaats: j Telefoon: Geboortedatum: I Stuur de ingevulde bon naar Zorg en Zekerheid, Antwoord- I nummer 10031,2300 VB Leiden, een postzegel is niet nodig. WADDINXVEEN - De tradi tionele Sinterklaaswedstrijd van de Hengelsportvereniging Waddinxveen werd gevist in het Aarkanaal. De vangst was matig en bestond hoofdzakelijk uit voorn en bliek. J. van Elswijk bracht op kop van het con cours met enige regelmaat vis in het net. Bij de weging stopte de weegschaal op 3.630 gram, ruim voldoende voor de over winning. Aan de ander kant van het concours startte M. van Leeuwen ook voortvarend, maar naarmate de wedstrijd vorderde liet de vis het bij hem volledig afweten. Dit gold ove rigens voor de meeste deelne mers. Zijn vangst gewicht van 2.880 gram was wel goed voor de tweede plaats. De derde plaats was met 1.720 gram voor M. Reichard. Nog matiger was de vangst in de vijfde wedstrijd voor de wintercompetitie in de Ring vaart Haarlemmermeer. Er werd heel weinig gevangen, ofschoon het gemiddelde gewicht van de gevangen vis toch meer dan 600 gram was. Eerste werd A. van Leeuwen met 2.470 gram, de tweede plaats was voor H. Kraan met 1.190 gram en derde werd R. Jenner met 970 gram. De zesde wedstrijd wordt a.s zaterdag gehouden in de Heimanswete- ring. Vertrek vanaf het station NS om 08.00 uur. WADDINXVEEN - De harmo nie van Muziekvereniging Con cordia Waddinxveen zal op donderdag 16 december een kerstconcert geven in Huize Souburgh aan de Prins Bern- hardlaan te Waddinxveen. Op deze avond laat het orkest, onder leiding van Jeroen Wen tel, diverse variaties horen op de bekende Kerstliederen. Zo zal het orkest o.a. de volgende muziekwerken ten gehore brengen, A Christmas Overtu re, A Christmas Suite, Christ mas Carillon en Pastorale. Tus sendoor is er gelegenheid voor samenzang, het orkest zal dan diverse Kerstliederen spelen. Naast de Kerstmuziek zal de WADDINXVEEN/ ReGIO - Het geven van een sieraad is en blijft een bijzondere aan gelegenheid. Onderzoek onder juweliers heeft uitge wezen dat gouden sieraden met diamant heel vaak wor den gekocht als bekroning van een speciale gebeurtenis. En daarbij moet zeker niet alleen worden gedacht aan een huwelijk of verloving. Om al die gebeurtenissen te vereeuwigen ontwikkelde het sieradenmerk Diamonde een Memoire-lijn. Het con cept daarvan is even briljant als eenvoudig. De consument koopt bijvoorbeeld een ring, collier, slavenarmband of een paar oorknoppen van 14- karaats goud met een of meerdere diamanten. Met tertijd kunnen andere dia manten worden bijgezet, al dan niet in combinatie met saffier, robijn en smaragd. De losse diamanten worden bij gezet, al dan niet in combina tie worden geleverd in stijl volle verpakking onder de naam 'Cadeau Diamant’. Zo zijn alle onvergefelijke herin neringen in één sieraad ver enigd. Bovendien behoudt het ambachtelijk vervaardig de Diamonde-sieraad zijn emotionele waarde. De dia manten voldoen aan interna tionale waarde. Nieuw in het Memoire-concept zijn de aanschuifringen in geelwit en roodgoud. Deze ringen geven de Memoire-ring extra cachet. „Het Memoire-concept voorziet duidelijk in een behoefte", vertelt juwelier Robert den Haag van Juwe liers Robert den Haag in Bodegraven, Waddinxveen en Rotterdam, officeel dealer van Diamonde. „Zeker bij vrouwen die niet zoveel sie raden tegelijk willen dragen. We zien de Memoire-sie- raden die in onze winkels zijn gekocht, dan ook met grote regelmaat terug om een diamant bij te laten zet ten. Wie meer wil weten, kan de brochure aanvragen.” WADDINXVEEN - Afgelopen weekend werden in Lekkerkerk de N.K. voor clubteams gehou den. Hier deden negen vereni gingen aan mee. Pro Patria werd hier glansrijk eerste maar met liefst een verschil van bijna 6 punten op nummer twee. Pro patria behaalde 141.475 punten. 3e plaats was voor TV. Victory uit Alkmaar 133.525 en Pro Patria II werd 4e met 131.500 punten. De Waddinxveense Ver ona van de Leur deed het ook dit keer weer uitstekend. Zij werd individueel eerste met een puntentotaal van 37.45 punten. Alles dus ver boven de negen punten. Voor sprong 9.20, brug 9.325, balk 9.525 en vloer 9.40 punten.Verona is dus heel goed op dreef. Want ook tijdens de H.G.T. wedstrijd in Zoetermeer, waar ook Roemenen, Russen e.d. aan meededen, werd zij derde in de meerkamp. Maar ook glansrijk eerste op de vloer met een hoge score van 9.60 punten. Op brug behaalde zij toen een tweede plaats met 9.425 punten. goriale) millenniumtoelage wordt simpel gehouden. Alle uitkeringsgerechtigden woon achtig in Waddinxveen, die in de bestanden van de gemeente en het ISP voorkomen, krijgen automatisch deze millennium toelage tezamen met de decemberuitkering (rond de komende feestdagen). Zij hoe ven hiervoor geen speciale aan vraag in te dienen. Dit geldt voor mensen met een Abw, loaw, loaz en Bbz-uitkering. Degenen die niet in een van deze bestanden van de gemeente voorkomen en toch menen aanspraak te kunnen maken op deze toelage, kunnen een aanvraag hiervoor indienen bij de gemeente. Deze aanvraag kan tot uiterlijk I februari 2000 worden ingeleverd. Publiciteit In het Weekblad wordt vandaag en 22 december een halve pagi na ingeruimd om de millenni umtoelage onder de aandacht te brengen van de bevolking: hierbij staat tevens een aan vraagformulier afgedrukt. Ook daarna wordt deze aktie tot februari geregeld onder de aan dacht van de minima gebracht via de gemeentelijke adverten tie. Daarnaast worden strooi- folders neergelegd op plaatsen waar veel publiek komt. harmonie ook "algemene" muziekwerken ten gehore brengen zoals Rhapsody from Scotland en Second Suite. Het concert begint om 19.30 uur en duurt tot 21.30 uur. Op zondag 26 december, twee de Kerstdag, zal de harmonie, onder leiding van Jeroen Wen tel het levend Kerststal in de St.Victorkerk muzikaal begelei den met diverse kerstmuziek. Dit levend kerststal begint om 14.00 uur tot 15.00 uur en is doorlopend te bezoeken. Dit zal begeleid worden met diver se kerstmuziek zoals Christmas Carillon, Pastorale, Christmas Suite, Christmas Ouverture en diverse kerstliederen. Met zijn warme stem presenteerde Alberto zijn eer ste CD-singel ’nooit meer’. (Foto: Marianka Peters.) Centrefold Rollaway - Centrefold Rollowoy i OW

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 33