WADDINXVE f 1 - Ml LLENNIUMTOELAGE VOOR WADDINXVEENSE MINIMA x7 OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N2 B-diploma Koppelklaverjastoernooi Millennium wenskaarten actie Winter, veel werk! u R B R E K T E N E E E M G Van Breda Bos Tuin zagen snoeien hakselen kloven blazen verwarmen slijpen service Kettingzagen verschillende merken en modellen in diverse prijsklassen en service artikelen GROEN VERKEERSZAKEN TUINGEREEDSCHAPCENTRUM Van Breda Kaagjesland 47 - 2811 KK Reeuwijk Tel: (0182) 392274 Fax: (0182) 395965 GLADHEIDSBESTRIJDING OVERIGE VERGUNNINGEN BEZWAAR HUISVUILCONTAINERS MILIEUZAKEN Meer hierover leest u op pagina 9 WENSBOOM GEEN AFGIFTE RIJBEWIJS OP 31-12 RUIMTELIJKE ORDENING BOUWZAKEN GEMEENTERUBRIEK VERGADERINGEN 16.00 weken ter inzage bij st op die dag geen rijbewijzen kun- worden gezet en is hen zijn de ’s Gemeentehuis postadres telefax ONTWERPUITWERKINGSPLAN III "BEDRIJVENPARK COENECOOP II" 08.30 - 14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00 - 20.30 uur De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geo pend van 08.30 - 14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 - 17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). Rotteveel, Taru v.d. Zijde, Eline Homberg, Danny Wamelink, Gilene Burger, Jesse Jansen, Mitchell Maatje, Romee Bonefaas, Eric Lou- wers, Stefanie Bakker, Kirsten van Buren, Marinus Verstoep, Charlotte de Jong, Kimberly Dijksman, Joel v.d. Speld, Gwen Bouwes, Perry Smee- len, Mare v.d. Neut, Esmee Wiegman, Susannah Dijkstra, Edwin Peek, Niels Verschoor en Arline van Houweling. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak de secretaresses. inzameling Vliet: bakken kunnen door een geparkeerde auto Sociaal raadsvrouw - uitsluitend op afspraak - maan dag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond van de Kanaaldijk, voor zover de Dreef; i van de Dreef, de Fazantdreef; van de Sterrenlaan, de Zonnesingel; een Wet milieubeheervergunning(en) ver- voorschriften van houtwaren- en Publieksvoorlichting Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten WADDINXVEEN - In het Gouwebad "de Sniep" te Waddinxveen is op dinsdag 7 december weer voor het B- diploma gezwommen. De beoordelingscommissie bestond uitWim van Minnen en Rob Hogerbrugge. Er waren deze keer 25 kandi- daatjes die allemaal zijn geslaagd. De namen van de kinderen die hun B-diploma gehaald hebben, zijn: Robina de Jong, Scarlett Rebel, Joost WADDINXVEEN - Autoclub "De Gouwe Rijders" gaat in samenwerking met Hotel Cafe Restaurant "De Unie" op oude jaarsdag een groots koppelkla verjastoernooi organiseren. Aanvang van dit evenement is I 1.00 uur. Er worden minimaal vijf partijen gespeeld. Inschrijfgeld per koppel be draagt 40,. Het inschrijfgeld is inclusief broodjes en soep. Men hoeft geen lid te zijn van de vereni ging om mee te doen. Er zijn VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN - Kanaalstraat nabij gemaal, 1 populier schuin achter gebouw - Lindengaarde 33, 1 conifeer in de achtertuin - Woubrechterf 57,1 berk in de voortuin en 1 els, 1 beuk en 15 coni feren in de achtertuin en als erfafscheiding OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Deze twee personen krijgen een 4-/5 daagse reis naar Pelh- rimov aangeboden in de twee de week van juni 2000 om het "Dobry-Den weekend" mee te maken. Door een jury zullen de twintig mooiste, aardigste kaartjes worden uitgezocht die in een boekwerkje zullen wor den gebundeld. Het ligt in het voornemen om in de biblio theek van alle kaarten een col lage aan te brengen. BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: - Willem de Rijkelaan 43, 2 coniferen - Peuleyen 47, 1 populier Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen veiling. Wel kunt u uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Voorbereiding wer ken en Verkeer. De besluiten treden in werking op 9 december 1999. De voorberei- dingsbesluiten met bijbehorende tekeningen liggen met ingang van 9 december 1999 op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur ter inzage bij de afdeling VROM. Tegen deze besluiten is geen bezwaar of beroep mogelijk. PARKEERVERBOD JUNOLAAN B W hebben besloten om een parkeerverbod in te stellen in de Junolaan ter hoogte van huisnummer 48 en 50 d.m.v. het aan brengen van een gele onderbroken markering. - Eksterdreef 26, 1 wilg in de achtertuin op de erfscheiding Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landsenap-, of dorp- schoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding werken en Verkeer. officiële benaming is dan ook fiets- /bromfietspad. Deze paden zijn aange geven met het volgende bord: WADDINXVEEN - De brie venbussen zijn nog niet vol. Uw kaartjes aan de inwoners van Pelhrimov zijn welkom; geen postzegel, ook een persoonlijk geadresseerde kaart is niet noodzakelijk; wel uw eigen naam en adres vermelden. Wat gebeurt er met de kaartjes? Op 6 januari worden de kaarten geteld; op 7 januari zal door de notaris de trekking van de prijswinnaars plaats vinden. Nadere informatie kunt u krijgen bij de afdeling Publiekszaken, tele foon 62 46 32. gelegen voor zover gelegen tus- voor zover gele de Zuidplaslaan, voor zover gele- Help ook zelf een handje U kunt bij gladheid zelf een handje helpen door het trottoir voor uw eigen woning begaanbaar te maken en te houden. Zeker voor men sen die wat minder goed ter been zijn is het van groot belang dat de stoepen schoon zijn. Bij zware ijzel en aanhoudende gladheid kun nen inwoners van onze gemeente tien liter zout ophalen bij de receptie van de gemeentewerf (Noordkade 48). Geef gladheidsbestrijdingswagens de ruimte, ook voor wegen glad. Deze nieuwe verkeersregel maakt deel uit van een totaalpakket van maatregelen die de overheid ontwikkelt om het verkeer in de toekomst een stuk veiliger te maken. Er is een folder verkrijgbaar bij postkantoor, bibliotheek en gemeentehuis. Hierin wordt duidelijk uitgi de maatregel inhoudt, voor wie die maatregel is bedoeld maatregel in de praktijk betekent. Zet uw minicontainers op de dag zelf pas buiten, niet alvast de avond ervoor. Tussen 7 uur 's morgens en 18.00 uur 's avonds mogen de bakken buiten staan. Haal dus ook uw bak weer op tijd naar 'binnen'. Wanneer uw (volle of al geleegde) bak te vroeg of te lang buiten staat en er ontstaat schade aan andermans eigendom bent u hier voor zelf verantwoordelijk. Vooral geleegde L. de wind aan de haal gaan en bijvoorbeeld eon beschadigen. Sneeuw en ijzel kunnen er in deze periode van het jaar voor zorgen dat het op de weg gevaarlijker wordt dan gebruikelijk. Een van de taken van de gemeente is het zo goed mogeïijk begaanbaar houden van doorgaande routes bij gladheid. De gemeente heeft hiervoor een Gladheidsbestrijdingsplan opge- stela. In het plan staan de verschillende strooiroutes, in welke volg orde de wegen begaanbaar gemaakt worden en op welke manier dat gebeurt. Het gladheidsbestrijdingsplan kunt u inzien bij de balie Publiekszaken. Aangevraagde vergunning - Waddinxveense Speeltuinvereniging "De Paddestoel", Lijsterbes straat 18: Drank- en Horecavergunning voor de inrichting gevestigd in het perceel Lijsterbesstraat 18. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaar schrift indienen. Wel kunt u uw bedenkingen mondeling of schrifte lijk vóór 22 december 1999 kenbaar maken bij de afdeling Publiekszaken. Ex art. 18a WRO De navolgende melding is ontvangen: - Kleikade 32: het oprienten van een berging. De bouw zal niet geheel in overeenstemming zijn met het ter plaatse geldende bestemmingsplan: "Dorpstraat", doch de afwijkingen zijn van beperkte betekenis: zogenoemde "kruimelgevallen" als bedoeld in artikel 18a van de WRO en beschreven in het Besluit melding- plichtige bouwwerken. In dergelijke gevallen zijn burgemeester en wethouders bevoegd om vrijstelling te verlenen van het bestem mingsplan zonder voorafgaande planologische procedure. B W hebben het voornemen t.b.v. genoemde melding deze vrij stelling te verlenen. De verzoeken om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, liggen m.i.v. 16 december 1999 twee weken ter inzage bij de afdeling VROM, op werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunt u tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen schriftelijk bedenkingen indienen. B W hebben het voornemen een gedeelte van het bestemmings plan "Bedrijvenpark Coenecoop II" uit te werken, met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De onderhavige uitwerking maakt de bouw mogelijk van bedrijven, passend binnen de doeleinden voor de invulling van het bedrijven park Coenecoop. Het ontwerp van deze uitwerking ligt m.i.v. donderdag 16 decem ber 1999 twee weken ter inzage bij de afdeling VROM, op werk dagen van 08.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden hiertegen schrif telijk bedenkingen indienen bij het college van B W. jemeentehuis. Hierin wordt duidelijk uitgelegd wat loudt, voor wie die maatregel is bedoeld en wat de De volgende vergunningen o.g.v. A.P.V. of andere wettelijke regelgeving zijn verleend: Mevrouw S. Portengen, organiseren Millenniumfeest (plaatsen legertent) voor omwonenden van het parkeerterrein gelegen tussen Sperwerhoek, Kievitdreef en Koekoekdreefop 31 december 1999; Rommelmarktcommissie Centrale Hervormde Gemeente: jaarlijkse rommelmarkt op het evenemententerrein op 15 april 2000; Café Sport/de heer DJ. Roos, Kerkstraat 11jaarvergunning 2 speelautomaten naar keuze. C.W.M. "De Gouwestem"/de heer P.A. van der Sman: voor het houden van een kerstmarkt op zaterdag 11 december 1999 van 09.00 uur tot 16.00 uur, locatie Winkelcentrum Groensvoorde; Amnesty International/mevrouw PJ. Selles-Brijder: fakkelwacht vrijdag 10 december 1999 van 16.00 uur tot 17.30 uur, locatie Koningin Wilhelminaplein; Communicatiebureau Lasswell/mevrouw E. Boot: act met een "levende" kerstboom op vrijdaglO december 1999 van 16.30 uur tot 18.30 uur; locatie Noordkade 42; RK Voetbalvereniging W.S.E./de heer A.M.M. Moons: jaarvergun ning speelautomaten voor 2 behendigheidsautomaten; Chinees-lndisch Restaurant Asian Palace/de heer Zheng R. Huang: Drank- en Horecavergunning voor de inrichting gevestigd aande Oranjelaan 40-42; De heer J. Kobalt te Alphen aan den Rijn: voor het exploiteren van een lunapark op 18 tot en met 21 oktober 2000, locatie evenemen tenterrein. Confessioneel Hervormde Gemeenschap "De Rank"/mevrouw L Veldhuis: bazaar/rommelmarkt op 27 mei 2000 van 08.00 uur tot 18.00 uur, locatie schoolplein Coenecoop College; Wagenvoort Vuurwerk VOF, te Wapenveld: afsteken vuurwerk op 22 december 1999 om circa 20.00 uur nabij restaurant Bibelot; Dorkas Hulp Nederland te Andijk: vergunning kledinginzameling februari 2000; Stichting Beter Milieu te Willemstad: vergunning kledinginzameling in mei 2000; Stichting Samen Sterk Tegen Kindermisbruik te Heukelum: vergun ning kledinginzameling september 2000; Leger des Heils te Zoetermeer: vergunning kledingii november 2000; De Waddinxveense Reddingsbrigade/mevrouw N.B. van loteri jvergunning. VERZOEKEN OM VRIJSTELLING Ex art. 17 WRO Een aanvraag om afgifte van een bouwvergunning is ingediend t.b.v. het perceel aan de Junolaan, behorende bij Mercuriusweg 20, voor het tijdelijk, voorshands voor een periode van maximaal vijf jaren, oprichten van een praktijkruimte in de vorm van vier geschakelde units (oppervlakte 6x9 meter). De bouw zal niet in overeenstemming zijn met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan "Zuidkade-Wilnelminakade '92". B W hebben het voornemen om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) voor de duur van genoemde periode vrijstelling te verlenen van het geldende bestem mingsplan. Dit betekent onder meer dat er op die dag geen rijbewijzen kun nen worden gemaakt. Dit betreft zowel het verlengen als afgifte van nieuwe rijbewijzen. Ook kunnen geen kentekenbewijzen op naam het afmelden van APK-keuringen niet mogelijk. De keuringsstations van de RDW zijn die dag gèsloten. Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende beschikking, kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag van verzen ding/ uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. Het weer kan in deze tijd van het jaar nogal onstuimig zijn.Daarom willen wij u nogmaals wijzen op een paar regels over het aanbieden van huisvuil. voor het klaverjassen mooie prijzen te winnen. Tijdens het toernooi kan men loten kopen waarmee men waardebonnen en nuttige prijzen mee kan win nen. Wie belangstelling heeft kan zich tot 28 december opgeven bij: Hotel Cafe Restau rant "De Unie", Kerkweg Oost 206 te Waddinxveen, tel. 0182- 612103 of bij A.A.Boer, Stekel- baarssloot 16,2724 AS Zoeter meer, tel. overdag 079- 3304363, ’s avonds 079- 3315205. Raadhuisplein 1 (0182) 624624 Postbus 400, 2740 AK 624680 BESLUIT Op 30 november 1999 is leend aan: - de heer G.Th. Janmaat, ambtshalve wijzigen van de op 24 juli 1990 verleende vergunning voor een Idokkastenfabriek op het perceel Zuid kade 183. Tegen het besluit kunt u tot 27 januari 2000 beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage (in tweevoud). Tegelijkertijd kunt u een verzoek tot voorlopige voorziening indienen bij de voorzitter van deze Afdeling op hetzelfde adres. Voor beide gevallen is grif fierecht verschuldigd. Beroep kan worden ingesteld door degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen net ontwerp van een besluit; de betrokken adviseurs; degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van een besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen Bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit. Gereedmelding tankstation (gedeelte) type B de heer GJ. Vrijenhoek op het perceel Beethovenlaan 74. Vanaf 16 december 1999 ligt het besluit zes weken (tot 27 januari 2000) en de melding vier weken (tot 13 januari 2000) ter inzage bij de afdeling VROM op werkdagen van 08.30 -12.30 uur en op ver zoek op de maandagavonden gedurende drie aaneengesloten uren, tel. 62 48 38, de heer W. van Valen. Op donderdag 9 december heeft Burgemeester F. Jonkman de lichtjes van de 'wensboom' in de hal van gemeentehuis ontstoken. Tientallen vertegenwoordigers van diverse organisaties hebben daarna hun kerstwens in de boom gehangen. Sinds enige jaren verstuurt de gemeente Waddinxveen geen kerst kaarten meer aan relaties vanwege de kosten en om het milieu te sparen. In plaats daarvan is een kerstboom in de hal geplaatst. Een aantal organisaties was bij het ontsteken van de lichtjes van de 'wensboom' aanwezig om hun kerstwensen in de boom te hangen. Ook bezoekers aan het gemeentehuis of belangstellende burgers kunnen hun kerstwens in de loop van de volgende weken in de boom hangen. Na het afbreken van de boom worden de wensen geïnventariseerd; afhankelijk van de wens kan hiermee rekening gehouden worden bij het gemeentelijk beleid. Het is ook mogelijk om de bewoners van de Tsjechische gemeente Pelhrimov alle goeds te wensen voor het nieuwe jaar; de kaarten voor Pelhrimov worden na het afbreken van de kerstboom in de daarvoor bestemde brie venbus gedaan. De Riiksdienst voor het Wegverkeer (RDW) heeft bij de gemeente gemeld dat hun computersysteem op 31 december 1999 afgeslo ten is voor mutaties. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De gemeenteraad heeft op 24 november 1999 besloten dat een her ziening wordt voorbereid voor de volgende locaties: een locatie nabij de Zuidelijke Dwarsweg 13bis - het gebied van Distripark Al 2 BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN De volgende bouwaanvragen/meldingen zijn ontvangen: Bredeweg naast nr. 1: het oprichten van een transformatorstation (10 KV) Henegouwerweg 11het oprichten van 2 woningen en van 2 gara ges annex bergingen Jan Willem Frisoweg 2: het oprichten van een garage annex ber ging en van een tuinmuur Zuidelijke Dwarsweg 13bis: het gedeeltelijk veranderen en vergro ten van een machineberging Bredeweg naast nr. 4: het oprichten van een woning met garage Potgieterstraat 5: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Heggewinde 4: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Mercuriusweg naast nr. 20: het oprichten van een praktijkruimte met een instandhoudingstermijn van viif jaren. Brugweg tussen 123 en 127: het oprichten van 6 woningen met bij behoren Mercuriusweg 11: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Burgemeester Trooststraat 83: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Brugweg 73: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning alsmede het oprichten van een carport en van een hobby- ruimte Schuberthof 11: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning leplaan 131: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning De aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur ter inzage ligt bij de afdeling VROM. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen bouw plan. BROMFIETS OP DE RIJBAAN Op de meeste plaatsen rijden bromfietsen binnen de bebouwde kom vanaf heden (15 december) tussen de auto's. Toch zijn er altijd plek ken waar dat niet kan of waar het toch veiliger is om het fietspad te gebruiken. Op die plaatsen komt een nieuw verkeersbord te staan. Bijvoorbeeld op stukken binnen de bebouwde kom waar auto's har der dan 70 km/uur rijden. Maar ook langs wegen buiten de bebouwde kom, waar het autoverkeer 80 km/uur of meer rijdt. De Publieksvoorlichting 624622 Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie 624767 -» --t 624500 Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d 612570 Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids Tot onze grote spijt is door een betreurenswaardige storing bij de uitgeverij de gemeenterubriek van vorige week niet geplaatst. Een ander gevolg van deze storing was het dub bel plaatsen van de millenniumpagina. Dit was ook geens zins de bedoeling van de gemeente Waddinxveen. Alle relevante officiële mededelingen en bekendmakingen worden deze week alsnog opgenomen. GEMEENTERAAD op woensdag 22 december a.s., aan vang 19.30 uur in net gemeentehuis. Op ae agenda o.a.: Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor het Oplei dingscentrum SVS aan de Limaweg 25 - Voorstel tot het opnieuw nemen van een voorbereidingsbesluit t.b.v. een gebied, gelegen tussen Noordeinde en Eerste Tocht. - Voorstel tot benoeming van leden in de commissie beheer en exploi tatie zwembad en binnensportaccommodaties Voorstel tot versterking van de lokale brandweerorganisatie - Voorstel tot het aansluiten bij de Kabeladviesraad Plassengebied en Rijnstreek - Voorstel tot het verlenen van een extra subsidie voor het jaar 1999 aan de Stichting Indicatieorgaan Midden-Holland - Voorstel tot vaststelling van net Beleidsverslag Algemene Bijstands wet 1998 - Voorstel tot vaststelling van het Beleidsplan Algemene Bijstandwet 2000 Voorstel jaarverslag Leerplicht schooljaar 1997/1998 en het schooljaar 1998/1999 Voorstel inzake bod van de ABN/AMRO op aandelen Bouwfonds van de gemeente Waddinxveen Voostel tot vaststelling van de Notitie ambtelijke en bestuurlijke inte griteit - Voorstel tot vaststelling van een begrotingswijziging De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeshoek van de publiekshal ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunt u gebruikmaken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Het vertrouwde ronde bord met de witte fiets betekent nog steeds een verplicht fietspad, maar geldt nu alleen voor fiet sers en snorfietsers. Waar een brommer dit bord tegenkomt moet hij het fietspad verlaten en op de gewone weg gaan rij den. PARKEERVERBOD GROTE VOERTUIGEN Uitvoeringsbesluit APV (artikel 5.1.7) B W hebben besloten: 1 alle openbare wegen of gedeelten daarvan binnen de bebouwde kom van Waddinxveen als bedoeld in artikel 20a van de Wegen verkeerswet 1994 aan te wijzen als plaatsen waarop het verboden is een voertuig dat, met inbegrip van de lading, een lengte heeft van meer dan 6 meter of een breedte van meer dan 2,20 meter of een hoogte van meer dan 2,40 meter te parkeren, met dien verstande dat dit verbod overeenkomstig het bepaalde in lid 3 van artikel 5.1.7 van de Algemene Plaatselijke Verordening niet geldt op werk dagen, van maandag tot en met vrijdag, van 08.00 tot 18.00 uur; 2 onder 1 vermeld besluit voor eenieder kenbaar te maken door publi catie op de in de gemeente gebruikelijke wijze en door plaatsing van borden overeenkomstig model P02 (parkeerverbod grote voer tuigen), zoals vermeld in publicatie 134 van de Stichting Centrum voor Regelgeving en Onderzoek in de Grond-, Water- en Wegen bouw en de Verkeerstechniek (CROW), met daarop ter aanvulling de teksten "uitgezonderd ma. t/m vr. 08.00 - 18.00 uur" en "uitge zonderd locatie van Van Noort, Coenecoop 449, tel. 0182 - 616166", bij of in combinatie met de borden ter aanduiding van de bebouwde kom van Waddinxveen als bedoeld in artikel 20a van de Wegenverkeerswet 1994; 3 uit te spreken dat zij bereid zijn in uitzonderlijke gevallen en onder nader te bepalen voorwaarden toepassing te geven aan hun bevoegdheid ingevolge artikel 5.1.7, lid 4, van de Algemene Plaat selijke Verordening tot vedening van ontheffing van onder 1 ver meld besluit, wanneer dat verbod voor een of meer belanghebben den leidt tot onevenredig nadelige gevolgen voor hen in verhouding tot het met dat verbod te dienen belang; 4 dit besluit in werking te laten treden op 22 december 1999; 5 de onder 2 vermelde bebording te plaatsen op of kort na de dag waarop dit besluit in werking treedt of is getreden. BESLUIT VERPLICHT FIETS-/BROMFIETSPAD B W hebben besloten om op de volgende paden, zowel binnen als buiten de bebouwde kom, bromfietsers toe te laten, door deze paden aan te duiden ais verplicht fiets-/bromfietspad: Buiten de bebouwde kom: - het fietspad langs de Zuidelijke Rondweg, voor zover gelegen tussen de Beijerincklaan en de spoorlijn; - het fietspad langs de rijksweg Al 2; - het fietspad langs de Zwarteweg, voor zover gelegen tussen de Mid- delburgseweg en de Bloemendaalseweg; - het fietspad Baarsjeskade, voor zover gelegen tussen de Bloemen daalseweg en de rijksweg Al 2; - het fietspad Schravenwildertpad, voor zover gelegen tussen de Onderweg en de gemeentegrens. Binnen de bebouwde kom: - het fietspad aan weerszijden1 tussen de bebouwde kom en - het fietspad aan weerszijden sen de Kanaaldijk en c_ - het fietspad aan de noordzijde gen tussen de Beijerincklaan en - het fietspad aan weerszijden van de Zuidplaslaan, voor zover gele gen tussen de Beijerincklaan en De Akker. De verkeersborden voor de verplichte fiets-/bromfietspaden bin nen de bebouwde kom zijn nog niet geplaatst, in verband met problemen met de levering van ae borden. Deze zullen zo spoedig mogelijk worden geplaatst. Het besluit met bijbehorende tekening ligt zes de balie publieksvoodichting. Tegen de drie bovengenoemde verkeersbesluiten is het maken van bezwaar mogelijk (Zie BEZWAAR). Als u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u de President van de Arrondissementsrechtbank te 's Gravenhage, sector Bestuursrecht, Postbus 20302, 2500 EH 's Gravenhage, tel. (070) 381 38 15, verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen, wanneer de onmiddellijke uitvoering van het besluit onevenredig nadeel voor u meebrengt. Aan het indienen van zo'n verzoek zijn kosten verbonden. Nadere informatie kunt u krijgen bij de afdeling Voorbereiding wer ken en Verkeer, tel. 62 48 46.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 3