I MILLENNIUMTOELAGE Bewegen en balans MILLENNIUMTOELAGE VOOR WADDINXVEENSE MINIMA '{SÉ» AANVRAAGFORMULIER MILLENNIUMTOELAGE U HOEFT DAN DUS GEEN AANVRAAG FORMULIER IN TE DIENEN NIBM krijgt naam vorkheftruckgigant G M E een Geachte dames en heren, beruitkering. deze feestelijke decembermaand. J. Neele I Ontvangt u een uitkering Abw, loaz, loaw of Bbz, dan krijgt u de toelage automatisch bij uw decemberuitkering. De gemeente Waddinxveen, Afdeling Sociale Zaken en Arbeid, Antwoordnummer 12, 2740 VB Waddinxveen (een postzegel is niet nodig). bestoten éénmalig toelage aan U kunt uw aanvraag om een millenniumtoelage en de specificatie van uw inkomen in een gesloten envelop sturen aan: Als u denkt dat u in aanmerking kan komen Voor deze uitkering, schroom dan niet en bul het aanvraagformulier in. Het college meent u op deze tVijze een beetje extra financiële ruimte te kunnen bieden in Ook kunt u uw aanvraag om een millenniumtoelage en de specificatie van uw inkomen in een gesloten envelop deponeren in de brievenbus van afdeling Sociale Zaken en Arbeid. Dezxe brievenbus staat in de hal van het gemeentehuis (direct na binnenkomst aan uw rechterhand). Uiterste inleverdatum van het aanvraagformulier: 1 februari 2000 Het is de gemeente bekend dat er daarnaast nog best Veel mensen zijn die ook rond moe ten komen Van een klein inkomen. Op deze pagina leest u precies vVanneer u in aanmer king komt Voor deze toelage en iVat u er Voor moet doen. De decembermaand is altijd at een dure maand.Daar komt ook nog de millennium- tVisseling bij. Het college heeft daarom een speciale millennium- deze iniVoners te Verstrekken. Afhankelijk Van de gezinssamenstelling iVordt een bedrag Van f 200,00, f 250,00 of f 300,00 beschikbaar gesteld. Ontvangt u al een uitkering Via de afdeling Sociale Zaken en Arbeid hoeft u niets te doen. U ont vangt dan de toelage samen met de decem- Als iCeth ouder o an o.a. Sociale Zaken en Arbeid mag ik, in deze donkere dagen Voor Kerst, aan de IVaddinxVeners, die moeten rondkomen Van een minimum inkomen, een goede boodschap brengen. MM «MM MM MM MM MK MM MM MM MM MM MM S«8 I WOENSDAG 15 DECEMBER 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 9 WADDINXVE Ondertekening, Datum: Handtekening aanvrager Handtekening partner telefonisch contact opnemen met een van de medewerkers - D t/m E kunt u bellen met mevrouw I. Aarts, V alleenstaande, alleenstaande ouder (met kind(eren)), echtpaar of samenwonend. 1) Arbeid. Hieronder vindt achternaam. tioneel Japans geluksvoor- werp. Men gelooft dat de Daruma gezondheid, voor spoed en geluk schenkt aan zijn eigenaar. De Daruma is een eivormige pop zonder ledematen. Gewoonlijk wordt deze gemaakt van fel rood gekleurd papier-mache, dat gewikkeld is om een frame van bamboe. 'Eigenlijk is de pop een gelijke nis van de stichter van het Zen Boeddhisme, de Indische priester Bodhidarma.Volgens het verhaal had hij het gebruik van armen en benen verloren na negen jaar mediterend te hebben doorgebracht in een grot. Hoewel de Daruma van oor sprong werd gebruikt als reli gieus voorwerp tegen de pok ken heeft de pop tegenwoor dig veel van zijn religieuze betekenis verloren.Veelal wordt de pop gebruikt wan neer er een nieuw project van start gaat. De maker van de Daruma pop laat de ogen wit en ongeverfd. Wanneer een project van start gaat, zoals de en, waardoor het huidige bedrijfspand aan de Deventer- weg in de toekomst te klein zal worden. Op het bedrijven terrein Coenecoop, tussen de Grontmij en Volvo garage, zal medio volgend jaar een twee- etages hoog bedrijfspand van NIBM - dan niet meer herken baar aan de Mammoetafbeel- ding - herrijzen, met een tota le oppervlakte van achtdui zend m2, een ruime verdubbe ling van het huidige gebouw. Het zal nog enkele maanden duren voor dat alle 139 medewerkers op hun nieuwe werkplek aan de slag kunnen. bouw van het nieuwe bedrijfs pand van NIBM, wordt een van de ogen van de Daruma zwart geverfd en wordt de wens uitgesproken om een voorspoedig verloop. Pas wan neer het project tot een suc cesvol einde is gebracht wordt ook het tweede oog geverfd. De ogen van de Daruma zijn de sleutel tot zijn geluksbren- gende krachten. Volgens een Japans gezegde moet zowel de eigenaar als de pop ’oog voor geluk’ hebben. Toyota Industrial Equipment neemt een belangrijke rol in als leverancier van interne transportmiddelen. Toyota heeft in haar Vision 2005 de strategie uitgestippeld voor groei van de komende jaren in Europa. Op dit moment heeft Toyota al een groeiend marktaandeel en neemt hiermee de derde plaats in in Europa. NIBM is al meer dan 35 jaar importeur van Toyota vorkhef trucks. Ook dit bedrijf zal met de Europese markt meegroei- WADDINXVEEN - Er zijn nieuw bewegingslessen in Waddinxveen voor degene die naast hun drukke werk zaamheden of hun gevulde dagtaak eens even ’op adem’ willen komen. Door middel van vele specifieke oefenin gen wordt aan diverse gebieden van het lichaam aan dacht geschonken. Telefonische informatie kunt u krijgen op (0182) 62 46 22. Gemeente Waddinxveen Bezoekadres: Raadhuisplein 1 Postadres: Postbus 400, 2740 AK Telefoon: (0182) 62 46 24 Fax (0182) 62 46 80 F een ander de gemeente, Een aantal voorbeelden zijn; hoe kan het lichaam op een natuurlijke manier bewegen, hoe is de structuur van ons lichaam. Hierbij wordt aan dacht besteed aan de houding van ieder en hoe de gewrich ten te gebruiken. Ook de invloed van de houding op de gewrichten wordt toegelicht. Er zullen rustige oefeningen gedaan worden voor de rug, schouders en nek. Tijdens de les zullen er aspec ten behandeld worden die te maken hebben met onze ademhaling. Het is de bedoe ling om meer bewustwording te ontwikkelen voor het lichaam (innerlijke gevoelsaan- dacht) om te leren voelen waar spierspanningen vastge zet worden en hoe deze losge maakt zouden kunnen worden. Ook zullen er oefenseries aan- Giro- of banknummer Ten name van: Netto inkomen (loon, uitkering, pensioen, AOW etc.) Naam en adres werkgever of uitkerende instantie. Netto inkomen per 1-11-1999, 2) geleerd worden waar mensen misschien profijt van kunt heb ben voor wie moeite heeft met slapen. In de loop der tijd zullen er meer lichamelijke aandachtsgebieden aan bot komen waarbij zo nodig ook wat theorie gegeven zal wor den. Nanny Vogelaar is gediplo meerd bewegingsdocente met 20 jaar leservaring waarvan bijna 15 jaar in Waddinxveen/Boskoop. Zij heeft in de loop der jaren vele opleidingen gevolgd vanuit allerlei bewegingsdiciplines en gebruikt in haar lessen vele verschillende technieken. Momenteel zit zij in het laatste jaar van de 3-jarige opleiding totTai Chi-docente. Bij haar kunnen geïnteresseerden meer informatie inwinnen, tel.0172- 231702. Deze pagina is samengesteld door de afdeling Sociale Zaken en Arbeid in samenwerking met Publieksvoorlichting. Mevrouw M. Gehlen, echtgenote van de algemeen directeur, viel de eer te beurt oog van de Daruma pop in te kleuren als teken van voorspoed en geluk. (Foto: Marianko Peters.) Persoonlijke gegevens Naam Naam partner Adres Postcode en woonplaats Telefoonnummer Geboortedatum Geboortedatum partner Burgerlijke staat verspreid in Waddinxveen. U kunt ze o.a. folder aanvragen bij de publieksvoorlichter loe er een kopie van uw loonstrookje of naar het antwoordnummer van - F t/m K belt met de heer J. Teske, - L t/m P met de heer L. Jaakke, - R t/m Z met de heer R. Grentzius, Alle uitkeringsgerechtigden woonachtig in Waddinxveen, die in het bestand van de gemeente voorkomen, krijgen automa tisch deze millenniumtoelage tezamen met de decemberuitke ring. Dit geldt dus voor alle mensen met een Abw, een loaw, loaz en een Bbz-uitkering. Deze mensen hoeven dus geen spe ciale aanvraag in te dienen. Iedereen die niet in het bestand voorkomt en meent aan spraak te kunnen maken op deze toelage, kan een aanvraag hiervoor indienen. Dat kan tot 1 februari 2000. NM Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten om alle Waddinxveense inwoners met een minimum inkomen een éénmalige millenniumtoelage te verstrekken. De regeling geldt voor mensen met een netto inkomen van maximaal 110% van de netto bijstandsnorm, inclusief toeslagen en exclusief vakantiegeld. In de Algemene bijstandswet staat deze norm beschreven. Er wordt een onderscheid gemaakt tus sen alleenstaanden, alleenstaande ouders en aehuwden/samenwonenden met of zonder kinderen. De hoogte van de toelage voor alleenstaanden is 200,00, voor alleenstaande ouders wordt 250,00 beschikbaar gesteld en gehuwden/samenwonenden ontvangen 300,00. Omdat het een éénmalige uitkering is, is de toelage belastingvrij, dus netto. 1) doorhalen wat niet van toepassing is 2) Een specificatie van uw inkomen (loonstrook etc.) dient u bij te voegen. Door Marianka Peters WADDINXVEEN - NIBM zal medio volgend jaar doorgaan onder de nieuwe naam ‘Toyo ta Industrial Equipment Nederland*. Dit maakte direc teur J.Gehlen afgelopen week bekend tijdens de Ground Breaking Ceremony, beter bekend als het slaan van de eerste paal voor het nieuwe bedrijfspand aan de Coene coop in Waddinxveen. „Zodra het nieuwe bedrijfs pand wordt betrokken, zullen wij verder gaan onder de nieuwe naam”, zo zei Gehlen. „Wij zijn er reuze trots op dat wij deze naam van Toyota mogen voeren.” De ceremo nie rond de eerste paal vond in vrij besloten kring plaats. Onder de genodigden bevon den zich tevens een aantal afgevaardigden van Toyota Industrial Equipment Europe, waaronder mr.l.Kosugi, S.Üeda en M.lmai, die vervolgens een typisch Japanse traditie in ere hielden om de Daruma cere monie uit te voeren. De Daruma pop is een tradi- t: MM MM W MM MM MM «HK MM Op deze pagina staat een aanvraagformulier afgedrukt. Vul het formulier volledig in, de bewijs van uw inkomen bij en stop alles in een envelop. U kunt uw gesloten envelop sturen een postzegel is dan niet nodig, of persoonlijk brengen naar het gemeentehuis. Een kennis van mij leest geen krant Hoe kan hij aan informatie komen over de toelage. Van de tekst van deze advertentie wordt ook een folder gemaakt. Deze folder wordt breed vinden bij de huisartsen, bibliotheek, en het Anne Frank Centrum. Natuurlijk kunt u ook een in het gemeentehuis, telefoon 62 46 22. Tot wanneer kan ik de aanvraag inleveren? Wij moeten natuurlijk een uiterste inleverdatum vaststellen. Alle aanvraagformulieren moeten vóór 1 februari 2000 ingeleverd zijn. Aan vragen die daarna binnenkomen kunnen helaas niet meer in behandeling worden genomen. Ik geloof dat ik nu alles weet, maar als ik toch nog iets meer wil weten? Voor meer informatie kunt u dagelijks tussen 09.00 en 10.00 uur telefonisch contact opnemen met een van de medewerkers van de afde ling Sociale Zaken en Arbeid. Hieronder vindt u een lijstje met namen en telefoonnummers. De letters die hierbij staan vermeld verwijzen naar de eerste letter van uw achternaam. Als uw achternaam begint met de letter - A t/m C kunt u bellen met mevrouw I. Coumou, telefoon 62 47 43. telefoon 62 47 40 telefoon 62 47 56 telefoon 62 47 47 en telefoon 62 47 44. Met de ondertekening van dit formulier verklaart u dat alles naar waarheid is ingevuld. Uw gegevens kun nen door de gemeente worden gecontroleerd op juistheid en volledigheid bij andere instanties (belasting dienst e.d.). Ik begrijp dit niet helemaal. Iedereen die 18 jaar of ouder is, zelfstandig in Waddinxveen woont, daad werkelijk staat ingeschreven in het persoonsregister van Waddinxveen en een maximum netto inkomen heeft zoals hieronder vermeld staat, komt in aanmer king voor deze toelage. Hoe kan ik zien dat ik minder dan die 110% ontvang? Het maandelijks inkomen mag voor een alleenstaande, jonger dan 21 jaar, niet meer bedragen dan 383,63, voor alleenstaanden boven de 21 jaar niet meer dan 1.554,20. Hef inkomen van een alleenstaande ouder mag niet hoger zijn dan 1.998,26 en voor gehuwden/samenwonenden mag het inkomen niet meer zijn dan 2.200,28 per maand. Voor 65-plussers gelden andere bedragen. Alleenstaanden mogen niet meer ontvangen dan 1.635,02, alleenstaande ouders mogen een inkomen heb ben van maximaal 2.079,08 en gehuwden/samenwonenden mogen maan delijks maximaal 2.309,89 ontvangen. Als peildatum bij de beoordeling van de aanvraag wordt 1 november 1999 aangehouden. Hoe moet ik die toelage aanvragen?

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 9