Een tulpje een fluitje of toch liever een pul? van ...met kortingen tot 40% op alle artikelen! Hoogheemraadschap van Schieland ict A^orjique mode II ’n Voordelige Kerstsfeer bij Monique Mode... ^-Het hoogheemraadschap van Schieland bericht: Rabobank Boskoop Van Vliet Caravans b.v. wenst iedereen Prettige Kerstdagen en een voorspoedig ■i CARAVANS B.V. Bij ICTS wordt een IT’er weer mens Ontwerp Let op de gewijzigde openingstijden: Besluiten algemeen Justitie Oprechte koers Informatieadviseur (informatiebeveiliging) te WIJZIGINGSBESLUIT BESTUUR TER INZAGE in de vorm van korting-kerstballen! INFORMATIE TEL.: 010 - 4537 200 Laat u óók verrassen bij: INFORMATIE TEL.: 010 - 4537 290 BEKENDMAKING BEKENDMAKING Burg. Colijnstraat 37 - BOSKOOP - Tel. (0172) 21 63 60 Passage 32 - WADDINXVEEN - Tel. (0182) 61 54 27 Dorpsstraat 67 - ZOETERMEER - Tel. (079) 316 40 84 Dr. Kuyperkade 6 - MAASSLUIS - Tel. (010) 592 06 21 De kantoren zijn gesloten op de beide Kerstdagen 25 en 26 december 1999, op Oudejaarsdag 31 december en op Nieuwjaarsdag 1 januari 2000. De avondopenstellingen van vrijdag 24 december en vrijdag 31 december worden verplaatst naar resp. donderdagavond 23 december en donderdagavond 30 december. Kromwijkerdijk 8 3448 HW Woerden (borden Woerden West volgen) Telefoon 0348 - 41 22 80 Fax 0348 - 42 03 04 De voordelen van een baan bij ICTS - Wij wensen u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar! O December is de feestmaand bij uitstek, en bij feest horen cadeaus! Bij Monique Mode hangen óók voor u 'verrassende' cadeaus in de kerstboom 10.000 M2 p^h°wr°om \t^RDEK^ STALLING! je reactie i:a I Veruit de meeste ICT'ers kunnen alleen in het weekend in ICT-Ser- voor de en ..wwXrïMjssw.- Wij zijn voornemens de vergunning te wijzigen. Door het kiezen kerstbal bepaalt u zelf uw 10% tot 40% korting! Dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland. wie niet? V 1 Maasboulevard 123 Postbus 4059 3006 AB Rotterdam Een caravan van 4 B Van Vliet... Op 1 september 1999 is een aanvraag ingekomen van Boonstoppel Verf B.V., Wllhelmlnakade 83 te Waddlnxveen voor het wijzigen van hun op 1 september 1994 onder nummer 405/1994 verleende tijdelijke vergun ning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor het lozen van koelwater in oppervlaktewater. De wijziging betreft het voor onbepaalde tijd verlengen van de vergunning. Van 23 december 1999 tot 20 Januari 2000 liggen de aan vraag, het ontwerp wUzigingsbesluit en de bijbehorende stukken voor een ieder ter inzage: - Op de secretarie van Schieland, Maasboulevard 123 te Rotterdam, elke werkdag van 09.00 tot 16.00 uur; - Op de gemeentesecretarie, Raadhuisplein 1op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur; in de openbare bibliotheek, Van Mecklenburg Schwerinlaan 1, maandag-, dinsdag- en donderdagavond tot 20.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur en tijdens de overige openingsuren. Desgewenst kan op de secretarie van Schieland een monde linge toelichting op de stukken worden verkregen. Een ieder kan binnen vier weken na de dag waarop de ont- werpvergunning ter inzage is gelegd schriftelijke gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van dijkgraaf en hoog heemraden van Schieland. Postbus 4059,3006 AB Rotterdam. Degene die een schriftelijke bedenking indient, kan in een aparte brief verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tijdens de inzagetermijn bestaat op verzoek voor een ieder de gelegenheid tot gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van beden kingen daartegen. Tot en met het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de vergunning, liggen de stukken elke werkdag ter inzage van 09.00 uur tot 16.00 uur op de secretarie van Schieland. Nadat definitief op de aanvraag is beslist zal door betrokkenen beroep kunnen worden ingesteld. Afgezien van enkele uit zonderingen komt het recht om in beroep te gaan alleen toe aan degenen die eerder al bedenkingen hebben ingé bracht tegen de ontwerpvergunning. Voor nadere Informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Emlsslebeheer van Schieland, de heer W. Goossens, tel. 010 - 4537 290. Kostentoedellngsverordenlng schieland 1995 Dijkgraaf en hoogheemraden maken voorts bekend dat gedeputeerde staten van Zuid-Holland op 7 september 1999 onder nummer DWM 175352 goedkeuring hebben verleend aan de derde wijziging van bovengenoemde verordening. De gewijzigde verordening is geplaatst in Publicatieblad Schieland 1999 nr. 5 en is vanaf 1 januari 2000 van kracht. Alle bovengenoemde stukken liggen vanaf heden gedurende drie maanden ter inzage bij de receptie van Schieland, Maasboulevard 123, hoek Willem Ruyslaan te Rotterdam. De Publicatiebladen Schieland zijn tegen betaling van leges verkrijgbaar. Dijkgraaf en hoogheemraden maken bekend dat de verenigde vergadering van Schieland op 24 november 1999 de volgende verordeningen heeft vastgesteld dan wel gewijzigd: De Verordening verontreinigingsheffing 1997 en de Ontslagverordening 1995 zijn gewijzigd. Daarmee zijn de tarieven voor hetJaar 2000 vastgesteld. De Legesverordenlng Schieland is zodanig gewijzigd dat de kostendekkendheid van 35% wordt verhoogd naar 50%. De nieuwe legesbedragen worden per 1 januari 2000 van kracht. De bovengenoemde verordeningen zoals die per 1 januari 2000 zullen luiden, worden geplaatst in Publicatieblad Schieland 2000 /nrs. 1 t/m 3. De Verordening behandeling bezwaarschriften Schieland is op 29 september 1999 vastgesteld. Op 24 november 1999 heeft de verenigde vergadering de door dijkgraaf en hoog heemraden voorgedragen drie leden en twee plaats vervangende leden van de externe bezwaarschriftencommissie benoemd. De verordening is geplaatst in Publicatieblad Schieland 1999/nr. 4. mr. A. van Strijen, secretaris-rentmeester ir. J.J. de Graeff, dijkgraaf (of de bus) naar het werk. En met een 36-urige werkweek is er altijd wel even tijd om een pintje te pakken. Met mate en als je dorst hebt tenminste! ♦m.u.v. Seda Rok ken, lingerie en nachtmode. meer informatie over het werk zelf kun je ook eerste bel len met Nic van Tilborg, hoofd Project- en Cliëntservices, telefoon 0182 55 66 77. De selectiegesprekken vinden plaats tussen 11 januari 2000 en 20 januari 2000. In de meeste gevallen laten wij je op dezelfde dag weten welk leven van een ICTS's aangenamer maken. De werkwijze is zakelijk en bedrijfsmatig en de onderlinge verhoudingen zijn eerder collegiaal dan competitief te noemen. De com binatie van het geboden salaris en de secundaire arbeids voorwaarden is zeker marktconform, dus ook dat mag geen beletsel zijn voor standige, met ICT- taken vices DJI in Gouda is als zelf- interne dienstverlener belast Een werkweek tot 36 uur, de mogelijkheid om parttime en flexibel te werken, opleiding, doorgroeikansen, een fiets, OV-abonnement van de zaak allemaal zaken die het Um Wiet Services dji aanbod wij je doen. Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. een sfeervolle kroeg happen in een blonde schuimkraag. Terwijl dorst en de behoefte aan gezelligheid ook door deweeks gecombineerd kunnen worden. Maar als je om negen uur pas thuiskomt hoeft dat ook al niet meer. Met een baan bij ICT-Services kun je ook op woensdagavond rustig bijkletsen met Teun, de barman. Het gros van onze mensen woont in de buurt en komt zelfs met de fiets korting! Deze varieert van Tot nu toe leveren we de 80 organisaties in ons klanten pakket vooral "standaard" oplossingen. Met dien verstande dat ze allemaal in hetzelfde systeem zijn onder gebracht, met een vaste informatiearchitectuur. Toch hebben al die justitiële inrichtingen en diensten ook informatiebehoeften die vragen om maatwerkoplossingen. Zo moet ieder van onze klanten op korte termijn voldoen aan bepaalde standaards op het gebied van informatiebe veiliging. Het zou natuurlijk zonde zijn als ze daarvoor elders in de markt moesten gaan “shoppen", terwijl wij zo veel kennis over hun specifieke werkveld in huis hebben. Je begrijpt waar we heen willen. Jij gaat onze klanten adviseren op dit gebied. De eerste tijd zal het voorname lijk over de informatiebeveiliging gaan, maar later komen daar allicht andere onderwerpen bij. Wat dat betreft ligt er nog een interessant marktpotentieel, datje zelf kunt gaan ontginnen. Deze baan vraagt bm een hbo-opleiding, liefst informatica en ruime ervaring met uiteenlopende projecten op het gebied van informatievoorziening en -beveiliging, zodat je zonder veel begeleiding zélf je projecten kunt trekken. Als je zoekt naar een gezonde balans tussen werk en privé-leven zonder te hoeven inleveren op technisch- inhoudelijk werkniveau, neem dan contact op met ICT-Services DJI. Je brief met c.v. (onder vermelding van vacaturenummer ICTS015) is welkom bij de afdeling Personeelszaken, Postbus 850, 2800 AW Gouda. Voor Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI), en daarmee voor alle Penitentiaire Inrichtingen, Jeugd- en TBS-inrichtingen. Voor DJI werken ruim 16.000 medewerkers op circa 80 verschillende locaties. Zij maken gebruik van ver schillende informatiesystemen. ICT-Services DJI beheert naast de gedetineerde informatiesystemen ook de personele, financiële en logistieke informatie systemen. Wij werken aan complexe, gevarieerde projecten voor (terecht) veeleisende klanten zijn verantwoordelijk voor de ontwikkeling en het beheer van applicatie-, gegevens- en IT-architecturen. Ons werkterrein bestaat in technologisch opzicht uit SAP R/3, Oracle en Progress als platforms voor onze informatiesystemen. Windows/NT, Windows95 en UNIX zijn onze besturingssystemen. Ook werken wij intensief met een uitgebreide datacommunicatie- infrastructuur

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 38