Nesselande verrast dames Be Fair Nynke Pereboom in voetsporen van broer Niels Invictus 9 is kampioen Wie doen er mee om het Zwakke aanval nekt Data General Cadenz.NL bekert verder Slechte vangst HSW Flyers heren I behaalt NBA-score schaakkampioenschap r k HCW-dames aan kop Springconcours op manege Reigers burgh weer met Volvo prijzen WADDINXVEEN - Het wordt al een soort traditie dat de plaatselijke Volvo Dealer Hooftman een gloednieuwe Volvo perso nenauto tentoonstelt op het parcours van de jaarlijk se springwedstrijd op de manege Reigersburgh. Af en toe sprongen de paarden er zo dicht langs dat de firma blij zal zijn geweest met hun goede verzekering. De auto kwam er zonder butsen vanaf, want de ruiters hielden hun paarden voldoende in de hand. In de rubriek van 60 cm springhoogte won Sonja Servaas op ’Magie Macho’ de race.Toen de latten naar 80 cm waren verhoogd, bleek Wim ’t Hart op ’Man- delay’de sterkste in die categorie. Daarna kwam het hoge werk I meter). Daar won Carolien Uphoff op ’Love me do’. DINSDAG 21 DECEMBER 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 39 Door Bert Hertog en Jolanda werd WADDINXVEEN - Eind mei bij het einde van het basketballcompetitie kondigde de 14-jarige Coenecoop scholiere Nynke Pereboom aan dat zij wilde stoppen met deze wedstrijds port. Net als haar broer Niels wilde ze zich gaan bekwamen in het beoefe- .nen van de schietsport. Op dat moment kon niemand vermoeden welke enorme progressie de jonge schutster in de daarop volgende maan den zou doormaken. Eind augustus werd door de scholiere uit Waddinxveen een begin gemaakt met de trainingen. Alvorens echter met deze trainingen te kunnen begin nen was er eerst een bezoek gebracht aan de firma Truttmann in het Zwit serse Luzern om de noodzakelijke kle ding aan te schaffen en er werd een bezoek gebracht aan de wapenspeci- aalzaak in Staphorst voor een passend perslucht geweer. Na een kleine twee weken trainen diende zich de eerste wedstrijd aan, de nationale jeugdcompetitie. Bij deze competitie wordt in een viertal regio nale voorrondes bepaald welke I0 schutters uit iedere jeugdklasse mogen deelnemen aan de uiteindelijke finale op 15 januari 2000 in Bemmel. Ofschoon de eerste wedstrijd eigenlijk veel te vroeg kwam, besluit de jonge Waddinxveense zich toch in te schrij ven voor de volledige competitie. „Niet geschoten is altijd mis”, grapt ze op dat moment. „En ik kan in die vier wedstrijden veel ervaring opdoen”, vervolgt ze. Op de thuisbaan in Rotterdam wordt de eerste wedstrijd afgesloten met Invictus werd kampioen. Boven: R. Poldner, E. Hoffman, J. Swart. Onder: V. Schenkels, R. van Braam Morris. Bij Meisjes Junioren bleef het in de wedstrijd tegen Team Ten Dreamers tot de laatste seconde spannend. Flyers kwam de eerste helft met I6-25 achter, maar na dertien minu ten in de tweede helft was de stand 34-33. Hierna gingen de zenuwen meewerken en de meisjes uit Den Haag gingen met de overwin ning naar huis. Uitslag 37-39. Topscoorder: Judy de Mik met I4 punten. Heren 3 redde het niet tegen koploper Punch. Uitslag 39-51.Topscoorder: Jaap de Lange met 9 punten. score zijn geweest en had een overwinning zeker tot de mogelijkheden behoord. Uitslag 54-50.Top-scoorder: Jolanda Geurts met der tien punten. Heren 2 kwam als een raket uit de startblok ken tegen MSV en via 16-0 na zeven minuten werd een ruststand bereikt van 53-20. De overwinning was binnen. Maar MSV liet het hierbij niet zitten en domineerde volledig in de tweede helft (31 -46). Flyers kon van geluk spreken, dat de voorsprong zo groot was, want anders was het nog spannend geworden. Toch bleek Heren 2 op de goede weg terug te zijn na diverse nederlagen. Uitslag 84-66.Top scoorder: Edwin van Heiningen met 37 pun ten. merkt en na anderhalve maand actief schieten werd de jeugdige scholiere door regiotrainer Harry van Laviere uitgenodigd om eens te komen mee trainen met de regionale jeugd- en seniorenselectie. Wat begon als een eenmalige training heeft inmiddels geresulteerd in een vast plek in die regioselectie. „Dat is wel spannend hoor om als allerjongste en als enige meisje op dat niveau mee te trainen”, vertelt ze vol trots. „Daar kan ik nog heel veel leren, bijvoorbeeld van mijn broer die nu al scores haalt van 385 of meer.” Nynke Perebooms broer Niels boekt ook nog steeds progressie. Hij heeft zich, evenals zijn zus, gekwalificeerd voor de finale van de jeugdcompetitie. Met een score van 1524 punten (379, 385, 387 en 379) plaatste hij zich als tweede, achter kernploeglid Denny Nikkelen, voor de finale in Bemmel. Daarbij een grote groep kernploegle- den achter zich latend. Om met de jeugdtop in Nederland mee te kunnen trainen is de ambitieuze Waddinxveen se jeugdschutter dan ook lid gewor den van de Schietvereniging St. Huber- tus in Wijchen. Samen met de kern- ploegleden Denny Nikkelen en Tom van Schijndel gaat hij dan op jacht naar het Nederlands kampioenschap voor junioren teams. „En als het even mee zit moeten we dan ook het nationale record op die discipline kunnen pak ken”, zo blikt hij vertrouwensvol voor uit naar de wedstrijd die pas volgend jaar juni wordt verschoten.@foto:Nynke Pereboom begeeft zich in haar broers voetspo ren. WADDINXVEEN - Dames I van Hockeyclub Waddinx veen staat voorlopig boven aan in de KNHB-competi- tie. Enkele weken geleden moest na 10 minuten in de 2e helft de uitwedstrijd tegen Nieuwkoop door overmatige regenval wor den gestaakt. De stand was op dat moment I -0 voor Waddinxveen. De resteren de 25 minuten konden wederom afgelopen zondag niet gespeeld worden wegens sneeuwval. Nieuw koop staat op de tweede plaats. Bij winst staan de Waddinxveense dames op een comfortabele I e plaats. Als zij kampioen worden, promoveren zij naar de 3e klasse. Afgelopen weekend is de winterstop voor de hockeysport ingegaan. Dat wil zeggen dat de meeste teams wel blijven hockeyen. Dames I verruilt het veld voor de zaal en speelt een aantal wedstrijden voor de zaalhockey competitie. De meeste andere teams blij ven buiten en spelen een korte wintercompetitie. Deze competities duren vijf weken. In het weekend van 26/27 februari wordt de gewone competitie hervat en deze loopt door tot mei. In juni worden als afsluiting van het seizoen nog toer nooien georganiseerd. Verder werd nog de eind stand van het clubkam- pioenschap vastgesteld. Dit houdt in dat de ruiter die over het hele seizoen gemeten de beste spring- prestaties heeft neergezet wordt gehuldigd. Dit jaar viel de prijs in handen van Els Pennewaard en haar paard ’Sjef’. Het was een ouderwets gezellige happening met de nodige spanning. Soms werden de paarden door het ’rare’moderne vervoermiddel in verwar ring gebracht en sprongen wat anders dan de ruiter wilde. Dat hoort echter bij de paardensport en mocht de pret niet drukken. boom uiteindelijk een vijfde plaats in haar leeftijdsklasse. „Jammer van die eerste ronde”, zo blikt ze nu terug, „als die ook ruim in de 300 punten was geweest dan had ik mezelf als tweede of derde geplaatst”. Naast deze wedstrijdenreeks heeft Nynke ook prima resultaten behaald bij een aantal Grand Prix wedstrijden. In Drouwen (Dr) reikte ze met een score van 333 punten naar een twee de plaats, dezelfde plaats behaalde ze met een één punt hogere score in Urk. In Zutphen werd met een score van 336 punten het goud gepakt. Inmiddels liggen de resultaten al weer op een hoger niveau en begint ze met scores van 358 en 357 de top in haar leeftijdsklasse aardig te benaderen. Deze resultaten bleven niet onopge- WADDINXVEEN - De Hengel- sportvereniging Waddinxveen (HSW) viste de zesde wed strijd voor de wintercompetitie - en tevens laatste van deze eeuw - in de Heimanswetering nabij Woubrugge. De vangst was puur slecht. De tien deel nemers vingen gezamenlijk nog geen 9 kilo witvis. Winnaar werd H. de Kwaadsteniet met won het team met 5-3 en had op een knappe manier het kampioenschap veilig gesteld. Het eerste team speelde zondag tegen de op-een-na-laagste tegenstander. Toch werd het nog heel spannend. Beide heren, Joeri Kraaijestein en Dennis Steen- land, wonnen hun enkel. De dames verloren echter, waardoor het toch 2-2 stond na de enkels. De beide heren wonnen ook de dubbel, waar er in de tweede set nog zwaar aan getrokken moest worden om een derde set te voorkomen (15-7 en 17- 14).Toen ook beide mixen werden gewon nen, werd het 5-3. Nu heeft het team zeer grote kansen om begin volgend jaar kam pioen te worden. ook. Mevrouw Suomalainen werd langs vreemde wegen wel door Adriaan van der Starre ingerekend, maar een onstuimi ge aanval van Arie Kardol tegen Singeling sloeg niet door. In totaal kreeg het derde een derde nederlaag te slikken en wel een zware: twee partijen gewonnen, zes verloren. Wim van der Hoek maakte tegen Bert van der Knaap enig hout buit en besefte heel goed, dat hij daarvoor tegenkansen gaf. De tegenkansen in de aan val bleken belangrijken Herman Smits-kamp begint tot zijn Biniam David was na enige weken weer aanwezig en wist met Jaap van der Heiden wel raad. Laurens Ellers pakte tegen Herman van Offeren een open torenlijn en wat daarlangs afge ruild werd pakte in zijn voor deel uit. In een secure partij kwamen Evert Hildebrand en Gerard Torenbeek tot een gelijk spel. Ton Bronk pleegde een dubbele aanval tegen Mare Hillers en won dus. Johan van der Ree won gedecideerd van John Vaessen. Stand aan de kop: IJansen, 2.Van Woudenberg, 3. WHennink, 4. Goor, 5. R.Dan- nis, 6. Smit, 7. De Louw, 8. Prins, 9.Kuiper, 10. Hans van Offeren. De verschillen tussen de laatste vier hier genoemden zijn trou- wens minimaal. een vangstgewicht van 1.670 gram.Als tweede eindigde J. van Elswijk met 1.560 gram en derde werd M. Reichard met 1.250 gram. Door de geringe onderlinge verschillen blijft de topdrie van het klas-sement onge-wijzigd: I.A. van Leeuwen 20.720 gram, 2. H. Kraan 16.040 gram, 3. M. Reichard 15.340 gram. Voor Nesselande 2, een jong team dat de komende jaren zeker zal groeien, betekende dat de eerste overwinning in deze competitie.Vier keer had den de vrouwen van trainer/coach Gerard Wester- veld krap met 3-2 verloren WADDINXVEEN - Een teleurstellend einde van het mil- lenium voor de volleybaldames van Keukencentrum/Be Fair. De Waddinxveensen, die door overwinningen in de laatste weken in de derde divisie waren opgeklommen naar een tweede plaats achter Tonegido, verloren in de sportzaal Groenswaard volkomen verdiend met 1-3 van Nesselande 2 uit Zevenhuizen. WADDINXVEEN - Heren I verpletterde Jum pers uit Den Haag in tweede helft. Heren I had vooral in de eerste helft een taaie tegen stander aan Jumpers. Er werd in een hoog tempo gespeeld en het spel golfde op en neer. Tot de tiende minuut liep Flyers qua score achter, maar daarna ging het de goede kant uit. Rust-stand 42-31De tweede helft begon als een evenbeeld van de eerste helft. Beide teams behielden het hoge tempo tot aan de twaalfde minuut. Toen was de kaars bij Jum pers uit, de ploeg stortte totaal in en scoorde in vijf minuten geen enkel punt. Flyers maakte daar optimaal gebruik van en wist de score van 65-49 verder uit te bouwen tot over de magische grens van honderd. Einduitslag 101- 58.Top-scoorder:Wolter Zwijnenburg met 31 punten. Dames I blijft in de zorgen. Zeker nu er tegen Juventus in Schiedam weer een kleine neder laag werd geleden. Beide teams waren aan elkaar gewaagd, maar Flyers kwam vlug in fou- tenlast en dat was, mede door de kleine beschikbare selectie, een van de oorzaken van het verlies. Over de gehele wedstrijd geno men speelde Flyers een goede partij. Er werd geknokt voor een beter resultaat en diverse keren werd de achterstand ingelopen. Met een beetje meer geluk (vorm) zou er een hogere WADDINXVEEN - Er werd dit weekend door zes teams van badmintonvereniging Invictus thuis gespeeld.Toch kwam het grootste nieuws niet van daar, maar uit Alphen aan de Rijn. Daar werd Invictus 9 kampioen. Het negende team van Invictus trof in Alphen de tegenstander Zigo. Zigo was de directe belager van Invictus, want het stond tweede op de ranglijst net achter Invictus. Het werd dan ook verschrikkelijk span nend. Eerste heer Vincent Schenkels won zijn enkel, evenals Jolanda Swarts die dat in drie sets deed. Beide andere enkel spelers verloren, waardoor het 2-2 was na de enkels. De mix van Vincent ook gewonnen, maar helaas werd de andere mix verloren. De heren dubbel werd eenvoudig gewonnen door Rogier Poldner en Rick van Braam Morris. Ook de dames dubbel werd gemakke lijk gewonnen door Esther Hoffmann en Jolanda. Zodoende oude niveau terug te keren: een overwinning op de gevarlijke junior Arjan Hennink is niet niets. Anton van Nieukerke hield de listige ArieVersluis net jes op afstand. Hoe Tjeerd Wiersma het precies tegen Nico Dannis deed, hebben we niet gezien; maar het is nooit wijs, Tjeerd te onderschatten. Frido Ritter liet tegen Erik Hennink de winst lopen, maar was zeer tevreden over de wijze, waarop Erik vervolgens de tegenstand georganiseerd had: "Hij vond telkens de enige goede zet." huizen door een goede buiten- aanval uit naar 15-9. Lupgens: „In deze set hadden drie speel sters een mindere fase. Je wis selt ze, maar het werkt niet. Drie keer werd er fout geser veerd. Daar kan je niet tegen aan spelen. In de vierde set heb ik twee time-outs genomen en vijf keer gewisseld. Je komt dan nog van 12-6 op 12-12, maar we maakten teveel fouten om de vierde set (12-15) te win nen”. een score van 285 punten uit de maxi male 400. Een score die past bij een beginnend jeugdschutter. Dat er na een maand enige progressie in de resultaten waarneembaar is, toont Nynke Pereboom aan tijdens de twee de competitieronde. In Zoetermeer wordt een score neergezet van 314 punten. Wanneer weer een maand later in Poortugaal de derde ronde wordt geschoten laat de jonge schut ster een resultaat noteren van 348 punten. Met deze score ontstaat er zicht op kwalificatie voor de finale in januari. Afgelopen weekend werd die kwalificatie definitief afgedwongen door in Wateringen bij de vierde com petitieronde een score van 344 pun ten te schieten. Met een totaalscore van 1291 punten bereikt Nynke Pere- ZEVENHUIZEN - Door matig spel op alle fronten, met name in de aanval, ging de sleutelwed- strijd in de eerste divisie tussen de nummers een en twee voor de dames van Data General de mist in. In een tot de nok gevul de sporthal in het volleybalgek- ke Ootmarsum ging de ploeg uit Zevenhuizen met 3-0 kans loos ten onder, waardoor het verschil met koploper SetUp nu is opgelopen tot zes punten. Na een vermoeiende reis van ruim drie uur inclusief autopan ne en wegomleidingen betrad de selectie van coach Jan Visser de overvolle sporthal, ogen schijnlijk ontspannen, maar in het spel bleek al snel het tegen overgestelde. De service werd zeer behoudend gespeeld en bovendien vaak fout. Mede hierdoor lukte het de passers van SetUp goed om hun uitste kende spelverdeelster op maat aan te spelen. Deze varieerde veelvuldig en liet met name de middenaanval regelmatig sco ren. Na een I 1-7 achterstand in de I e set knokte Data General zich terug met name door 'enkele goede serviceballen van Hedda Meijer. Bij 11-13 lag zelfs de setwinst voor het grijpen, maar vier aanvalsfouten op rij wierpen de setwinst met 15-13 bij de SetUp in de schoot. Hier na was de ploeg uit Zevenhui zen volledig de kluts kwijt. Coach Visser wisselde veelvul dig op vrijwel alle posities en probeerde met time-outs zijn selectie weer scherp te krijgen. Maar zonder resultaat, want het spel werd rommelig en SetUp had weinig moeite om het overwicht in punten uit te drukken. Het blok van Data General was niet effectief en op het midden werd vrijwel geen punt gemaakt. De spelver- deling was traag en onzuiver, zodat de goed georganiseerde verdediging van SetUp de meeste aanvallen van Data General kon terugbrengen. Met 15-4 en 15-6 werd deze teleur stellend verlopen wedstrijd afgesloten en kon de lange terugreis worden aanvaard. Weliswaar heeft Data General nog de thuiswedstrijd tegen SetUp tegoed, maar zolang de speelsters niet met de spanning rond dit soort belangrijke wed strijden kunnen omgaan, is de uitkomst per definitie onzeker. Coach Jan Visser heeft de zware taak zijn selectie weer op te peppen, waarbij de wel verdiende winterpauze goed van pas kan komen. De compe titie ligt stil tot zaterdag 15 januari wanneer de thuiswed strijd tegen Ekspalvo wordt gespeeld. Tussendoor wordt nog deelge nomen aan de Hart van Bra bant Cup, een tweedaags toer nooi in Tilburg, en moet de bekerwedstrijd tegen eredivi- sieploeg Longa worden afge werkt. Over de datum wordt nog onderhandeld, mogelijk zondagmiddag 9 januari of dins dagavond I I januari 2000 in dorpshuis Swanla. Hennink was heel tevreden over de creatieve tegenstand van Peter de Louw, ook al had Peter verloren. Voorzichtiger duelleerden Jan van der Born en Eduard Philipse: ze wisten het evenwicht niet te doorbre ken. Eigenwijs paraderen er in de toptien nog steeds drie spe lers van het derde, maar die hadden een thuiswedstrijd tegen het vierde van Krimpen. Bij binnenkomst taxeerde men, dat een achttal met Ed Singeling en Lily Suomalainen aan de middenborden wel eens gevaarlijk kon zijn. Zo ging het WADDINXVEEN - Na de veertiende ronde begint het landschap er wat gewoner uit te zien: de aanvoerders van de ranglijst, Jansen, Van Wouden berg en WHennink zijn zeker van plan om het kampioen schap mee te doen. Kort daar achter komen Theo Goor, Ronald Dannis en Peter de Louw. Die zijn niet voor de grap lid van het eerste achttal, maar vooral Theo heeft nog wat veel respect voor de grote mannen. Na zijn nederlaag tegen Barthold Jansen zei hij alleen maar, dat die nu eenmaal te sterk voor hem was geweest. Hans van Wouden berg had Ronalds koningsstel- ling energiek aangepakt en goed gewonnen. Maar Wim gers, Joost van der Hoek, Joost Looman,Jochem de Gruijter en libero Coen Duiverman in. Vanaf het begin zorgde Piet Zoomers met hun servicedruk, dat de Nesselanders niet in hun spel konden komen. Tot 12-11 ging het gelijk op maar daarna namen de gastheren meer afstand en wisten zij met een sterk spelende Justin van Som- broek de voorsprong uit te bouwen. Aan Nesselande kant liet het niet soepel, teveel eigen fouten maakte het de Apel- doorners te gemakkelijk om deze set met 25-20 binnen te halen. Ook in de tweede en derde set konden de Zevenhui zenaren niet het niveau van de Europa Cup wedstrijden neer zetten. Dit kwam mede door de sterke service van Piet Zoomers, waar Cadenz een te gemakkelijke service tegenover zette. Via de setstanden 25-21 en 25-21 werd de wedstrijd met 3-0 door Piet Zoomers gewonnen. Hierdoor komt Cadenz.Nesselande op een derde plaats te staan, daar Geove/Vrevok hun wedstrijd tegen Omniworld/AMVJ won. Voor Cadenz.Nesselande staat nu een kleine rustperiode voor de boeg en kunnen zij zich gaan opmaken voor de drukke janu arimaand met veel wedstrijden in een korte periode beginnen de vanaf 8 januari 2000. Vervolgend: „We staan hoog op de rang lijst, maar het lijkt wel of er I dan meer druk op de ploeg -Qj staat. Be Fair kan het beste spe- |en tegen clubs die hoger staan. Qua niveau moeten we toch bij de eerste drie kunnen komen”. Coach Gerard Westerveld bespeurt vooruitgang in zijn ploeg. „Vier keer hebben we nipt met 3-2 verloren. Vandaag is het dóórzetten en knokken beloond. Voor het eerst was Monique Bijl weer van de par tij. Door een operatie heeft zij een tijd niet gespeeld. Geen moment heb ik gedacht: we laten de winst glippen. Iedereen was er op gebrand om bij Be Fair te winnen. Ik ver-wacht dat de stijgende lijn zich in het nieuwe jaar zal voortzet-ten. Voor ons is het een belangrijk seizoen. Zeven speelsters ver- trok-ken. Daarvoor in de plaats kwamen jonge speelsters met weinig ervaring. De ploeg raakt echter beter op elkaar inge speeld. Als we dit seizoen over leven dan redden we het”. Opstellingen: Keukencen trum/Be Fair: Wilma de Jong, Antoinette Wijker-Sevens, Cora Bos, Jacqueline van der Ruit, Thamar Kok, Marcella Bos-Kooymans, Sabrina Noor- lander, Rota Slob, Marit van der Louw, Annemarie de Rooij, Nesselande 2:Monique Bijl, Simone Legerstee, Monique Vermeulen, Patricia en Joëlle Kuyk, Sabine van der Spek, Iris de Kooter, Lindy Lanser. waardoor zij met vier punten op een gedeelde laatste plaats stonden. De winst op streekge noot Be Fair geeft aan dat verbetering na de - winterstop mogelijk is. Be Fair mikt dit seizoen op I een plaats bij de eerste drie. Ook na het ver lies tegen Nesselande 2 is die klassering mogelijk, maar dan moet er volgens trai ner/coach Gerard Lupgens minder wisselvallig worden gepresteerd. Lupgens was bepaald niet in zijn sas na het negatieve resul taat. „We troffen een gemoti veerde tegenstander bij wie Monique Bijl voor het eerst weer als spelverdeelster mee speelde. De passing bij ons was een probleem. Normaal is dat juist een sterk punt in onze ploeg. Hun middenblokkering had een goed oog voor onze aanvallen”. Cora Bos, een van de erva- rendste speelsters bij Be Fair: „Wij konden ons eigen spel niet spelen. Zij hadden een sterk blok. Een aantal speel sters liet het afweten. Door een foute service kregen we de zaak niet onder controle”. De Zevenhuizense vrouwen hadden een kwartiertje nodig om de eerste set naar zich toe te trekken. Na 3-6 en 6-6 liep Nesselande gestaag weg naar 15-7. Heel anders verliep de tweede set voor Be Fair, dat met hetzelfde team speelde.Via 5-1 en 8-6 wonnen de Wad dinxveensen geconcentreerd met 15-8. In de volgende set bakte Be Fair er weinig van. Via 4-0 en later 9-5 liep de ploeg Zeven- WADDINXVEEN Cadenz.Nesselande speelde afgelopen week op donderdag avond in Vlissingen een wed strijd in het kader van de Nationale Beker tegen WS’92. Zoals verwacht mocht deze derde divisie ploeg geen obsta kel van betekenis zijn voor de Zevenhuizense ploeg om een ronde verder te komen. In een eenzijdig duel werd in iets meer dan drie kwartier de wedstrijd met 3-0, setstanden 25-20, 25-1 I en 25-18 gewon nen. Deze winst betekent dat Cadenz.Nesselande de vierde ronde haalt en het op zal gaan nemen tegen Tonegido Voor burg in Voorburg. Deze wed strijd staat op het programma in de eerste week van januari 2000. Afgelopen zaterdag werd de volleybaltopper tussen Piet Zoomers/D en Cadenz.Nesse lande in Apeldoorn gespeeld. Nesselande ging daar naar toe om te winnen, maar kon niet in hun spel komen en wisten bij lange na niet het vertoonde spel in de Europa Cup duels te laten zien. Piet Zoomers was oppermachtig en won via de setstanden 25-20, 25-21,25-21 de wedstrijd met 3-0. Trainer/coach Gert Timmer zette als basis Kristian van der Wel.Twan van Kuijk, Rick Wig-

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 39