yWkw ti hww wst&lwd internet: www.depater.nl te fl ifa T NVM Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182) 61 38 22 fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl R - 1 Vraagprijs f 795.000,- k.k. Vraagprijs f 375.000,- k.k. Vraagprijs f 389.000,- k.k. Vraagprijs f 385.000,- k.k. Vraagprijs f 369.000,- k.k. Vraagprijs f 382.500,- k.k. Vraagprijs f 398.000,- k.k. Vraagprijs f 998.000,- k.k. Vraagprijs f 249.000,- k.k. Vraagprijs f 492.500,-- k.k. Vraagprijs f 379.000,-- k.k. 1 Dotterweide 56 Waddinxveen Noordkade 103 Waddinxveen Berkengaarde 32 Waddinxveen Bonenakker 24 Waddinxveen Waterlelie 5 Boskoop Dokter Hamburgerlaan 98 Boskoop I Zonnedauw 64 Boskoop Henegouwerweg 110 Waddinxveen Azalealaan 144 Boskoop De Pater Makelaardij Postbus 225 2740 AE Waddinxveen t.a.v. Peter de Pater Modern afgewerkte uitgebouwde eengezinswoning, gesitueerd op loopafstand van win kels, N.S.-station en het "Gouwebos". De woning is gebouwd in ca. 1967 op ca. 144 m2 eigen grond. De inhoud is ca. 335 m3. Indeling: Entree/hal, plavuizen vloer, kelderkast. Modern afgewerkt toilet. Uitgebouwde woonkamer afgewerkt met een lichte plavuizen vloer met vloerverwarming, houten schuifpui v.v. dubbel glas naar fraai aangelegde ach tertuin. Open keuken met moderne in L-vorm opgestelde inrichting, compleet met inbouw- apparatuur. Bijkeuken/achterportaal met aansluiting wasmachine. 1e verd.: Overloop, 2 (twee) slaapkamers. Luxe badkamer met hoekbad, inbouwcloset en wastafelmeubel. Tweede badkamer ingericht met douche en wastafel. 2e verd.: Te bereiken middels vaste trap. Voorzolder waar o.a. C.V.-combiketel (bouwjaar 1989) staat opgesteld. Zolderkamer met dakkapel en Velux dakraam. Bijz.: ‘Gedeeltelijk kunststof kozijnen Berging in de achtertuin ‘Aanvaarding in overleg. Zeer goed onderhouden eengezinswoning in de kindvriendelijke woonwijk "Zuidplas" met parkeerplaats op eigen terrein en tuin op het zuiden. Indeling: Entree. Toilet met fontein. Tuingerichte woonkamer met trapkast. De woonkamer is voorzien van vloerverwarming. Half open keuken met grenen inrichting compleet met inbouwapparatuur te weten: afwas machine, koel-/vriescombinatie, afzuigkap, gaskookplaat en oven. 1e verd.: Overloop. Drie slaapkamers voorzien van beuken laminaat vloer. Badkamer (licht betegeld) inge richt met douche, tweede toilet en wastafel. 2e verd.: Voorzolder met aansluiting wasma chine. Hier staat tevens opgesteld de C.V.- combiketel. Slaapkamer met kanteldakraam en veel bergruimte. Bijz.: ‘Bouwjaar ca. 1983 ‘Inhoud ca. 300 m3 ‘Grondopp. ca. 128 m2 ‘Dak- en gevelisolatie ‘Gedeeltelijk dubbel glas ‘Aanvaarding in overleg. Royale eengezinswoning gelegen aan de rand van het "Gouwebos" in de directe nabij heid van winkelcentra en openbaar vervoer. Indeling: Tochtportaal, meterkast, hal, toilet met fontein. Keuken met eiken inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. Lichte doorzonwoonkamer voorzien van open haard en kurkvloer. Vanuit de woonkamer kunt u genieten van een prachtig uitzicht op het "Gouwebos". 1e verd.: Overloop. Drie slaapka mers resp. groot ca. 13,3 m2, 11,2 m2 en 7,2 m2. Badkamer ingericht met ligbad, wastafel en tweede toilet. 2e verd.: Voorzolder waar staat opgesteld C.V.-combiketel. Zolderkamer voorzien van dakkapel en vaste wastafel. Hobbykamer c.q. bergruimte. Bijz.: ‘Unieke lig ging ‘Inhoud ca. 330 m3 ‘Het platte dak van de schuur is onlangs vernieuwd ‘Achtertuin gelegen op het noorden ‘Aanvaarding in overleg. Ruime hoekeengezinswoning gesitueerd in rustige woonwijk in de directe nabijheid van winkels en openbaar vervoer. Deze woning biedt u een inhoud van ca. 390 m3 en een grondopp. van ca. 159 m2. Indeling: Entree, L-vormige woonkamer afgewerkt met grenen vloer en voorzien van een houtkachel en dubbele beglazing aan voor- en achterzijde. Open keuken met witte inrichting. Vanuit de keuken is toegang tot de op het westen gele gen achtertuin en hier staat tevens de stenen berging. Via een trap in het tussenportaal, waar zich tevens het moderne toilet met fonteintje bevindt, kunt u de 1e verdieping berei ken. 1e verdieping: overloop, 3 (drie) slaapkamers, waarvan 1 (een) voorzien van dakka pel. De kamers zijn groot ca. 19 m2, 6 m2 en 8,5 m2. Luxe badkamer ingericht met 2e toi let, wastafel, ligbad en designradiator. 2e verdieping: voorzolder met c.v.-ketel, badgeiser en aansluiting wasmachine. Bijzonderheden: ‘Goed onderhouden en lichte hoekwoning. ‘Parkeerplaats op eigen terrein. ‘Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas. ‘Aanvaarding in overleg. Riante drive-in woning met uitgebouwde tuinkamer en aan achterzijde een prachtige vrije tuin gesitueerd aan vijverpartij. Deze in ca. 1970 gebouwde bijzondere woning is dankzij de uitbreiding op de begane grond ook geschikt voor praktijkdoeleinden in combinatie met wonen. Indeling: Vestibule met tegelvloer. Hal met garderobekast. Ook via de hal is de riante inpandige garage bereikbaar. Uitgebouwde tuinkamer met een opp. van ca. 20 m2. Via de tuinkamer is de fraaie achtertuin bereikbaar. 1e verd.: Riante hal. Betegeld toilet. Woonkamer (opp. ca. 25 m2) met aansluitend een groot balkon en schitterend uitzicht op vijverpartij. Aan de voorzijde bevindt zich de woonkeuken (opp. ca. 16 m2) met een American kitchen. 2e verd.: Overloop. Kast met opstelplaats voor C.V.-ketel (bouwjaar 1992) en badgeiser. Drie slaapkamers waarvan de ouderslaapkamer met balkon. Modern betegelde badkamer met douche, wastafel en tweede toilet. Bijz.: ‘Hardhouten kozijnen ‘Inhoud ca. 450 m3 ‘Aanvaarding ca. maart 2000. Royaal herenhuis met aangebouwde berging en achtertuin op het zuiden. Vrij gelegen aan brede singel. Indeling: Entree/hal met trapkast. Toilet. Tuingerichte woonkamer met vrij uitzicht. Open haard. Woonkeuken met diverse inbouwapparatuur. In de aangebouw de houten berging bevindt zich een aansluiting wasmachine. 1e verd.: Ruime overloop. Twee riante slaapkamers. Badkamer met douche, vaste wastafel en tweede toilet. 2e verd.: Voorzolder met opstelplaats C.V.-combiketel (bouwjaar 1977), aansluiting wasma chine en drogerdoorvoer. Twee ruime slaapkamers voorzien van een beuken parketvloer. Diverse bergruimte. Bijz.: ‘Perceelopp. ca. 146 m2 ‘Inhoud ca. 350 m3 ‘Bouwjaar ca. 1977 ‘Aanvaarding in overleg. Op rustige lokatie gelegen parterre appartement met tuintje op het westen aan het water en in de directe nabijheid van winkels en openbaar vervoer. Indeling: Entree, riante pro visiekast. Keuken met Bruynzeel inrichting en hier is tevens de aansluiting wasmachine. Badkamer met toilet en granitovloer. Twee slaapkamers waarvan een voorzien van vaste kast. Toilet met fontein. Doorzonwoonkamer (voorheen twee kamers) met gashaard en fraai uitzicht. Bijz.: ‘Diverse wanden zijn gestucadoord ‘Riante fietsenberging ‘Zonnige woonkamer ‘Aanvaarding in overleg. Uitstekend verzorgde eengezinswoning gesitueerd in rustige woonstraat. Indeling. Entree, meterkast, trapkast, modern betegeld toilet met fontein. Open keuken met ver nieuwde witte inrichting compleet met inbouwapparatuur, te weten: oven, gaskookplaat, koelkast en afzuigkap. Woonkamer met schuifpui naar de op het zuiden gelegen achter tuin. De gehele begane grondvloer is afgewerkt met een lichte laminaat vloer. 1e verd.: Overloop. Drie slaapkamers voorzien van vaste kasten, laminaat vloer en grotendeels gestucadoorde wanden. De badkamer is vernieuwd in 1996 en is ingericht met douche, wastafel en .tweede toilet. Deze ruimte is betegeld tot aan het plafond. 2e verd.: Voorzolder met C.V.-ketel (bouwjaar 1994) en gasgestookte boiler (bouwjaar 1992). Zolderkamer voorzien van twee dakkapellen en veel bergruimte. Bijz.: ‘Bouwjaar ca. 1960-1970 ‘Inhoud ca. 325 m2 ‘De woning is grotendeels verbouwd in de laatste zes jaren en is derhalve zeker een bezichtiging waard! ‘Aanvaarding in overleg. Fraai gesitueerde hoekeengezinswoning gelegen in de woonwijk Zuidplas met fraai aangelegde tuin en luxe keuken. Indeling: Entree, toilet met fontein. Tuingerichte woon kamer met spekstenen houtkachel en plavuizen vloer. Vanuit de woonkamer is de fraai aangelegde achtertuin met stenen berging bereikbaar. Open keuken met luxe moderne inrichting compleet met inbouwapparatuur te weten: combimagnetron, afzuigkap, kerami sche kookplaat, koelkast, vriezer, vaatwasmachine en natuurstenen "Cesarstone" aan- rechtblad. 1e verd.: Overloop. Riante slaapkamer (voorheen 2 kamers) afgewerkt met laminaat vloer. Tweede slaapkamer. Badkamer voorzien van tweede toilet, douche en wastafel. 2e verd.: Voorzolder met opstelplaats C.V.-combiketel en slaapkamer met Velux dakraam en veel bergruimte. Bijz.: ‘Bouwjaar ca. 1990 ‘Inhoud ca. 300 m3 ‘Dak-, gevel- en vloerisolatie ‘Gedeeltelijk dubbel glas ‘Aanvaarding in overleg. Riante hoekeengezinswoning met 5 (vijf) slaapkamers, gelegen in een kindvriendelijke omgeving, in de directe omgeving van winkels, scholen en openbaar vervoer. Ind.: Uitgebouwde entree, toilet met fontein, open keuken met een lichte, in een L-vorm opge stelde inrichting met als inbouwapp.: een heteluchtoven, een gaskookplaat, een afwas machine en een afzuigkap. De keuken is groot ca. 7 m2. Tuingerichte woonkamer, groot ca. 35 m2, met lichte plavuizen vloer en een extra kopgevelraam. De woonkamer biedt toe gang tot de op het westen gelegen achtertuin. 1 e verd.: overloop, vaste kast, 3 (drie) slaap kamers, resp. groot ca. 10,74 m2,12,1 m2 en 6,8 m2. Badkamer, groot ca. 5,7 m2, ingericht met wastafel, tweede toilet en douche. 2e verd.: voorzolder met dakraam. Hier staat de C.V.-combiketel HR, bjr. ca. 1992, opgesteld. 2 (twee) slaapkamers, waarvan 1 (een) is v.v. een dakkapel en waarvan 1 (een) is v.v. een Velux dakraam. Bijz.: ‘Bjr. ca. 1976 ‘Ged. dubbel glas ‘Achterzijde beneden driedubbel beglaasd ‘Inh. ca. 360 m3 ‘Grondopp. ca. 118 m2 ‘Aangeb. stenen berging ‘Alle kozijnen tweede verd. aluminium ‘Aanv. in overleg. Geïnteresseerd? Stuur dan binnen 10 dagen sollicitatiebrief met uitgebreide C.V. naar: de pater makelaardij Op een unieke lokatie gelegen vrijstaande villa met inpandige garage annex berging. Blijvend vrij uitzicht over de rivier "De Gouwe" en de polder "Bloemendaal". Indeling: Entree/hal afgewerkt met natuursteen vloer. Wasruimte met aansluiting wasmachine. Drie slaapkamers waarvan 1 (een) met loopdeur naar achtertuin. Badkamer met ligbad, dou che, wastafel en toilet. Inpandige garage annex berging met toegang tot stookruimte waarin staat opgesteld de C.V.-combiketel (bouwjaar 1988). Hardhouten spiltrap naar 1e verdieping. 1e verd.: Hal met toilet. L-vormige woonkamer met een open haard. Travertin vloer. Schuifpui naar riant balkon. Vanaf het balkon bereikt u middels een stalen spiltrap de achtertuin. Open keuken met bar. De keuken is uitgevoerd in eiken hout en heeft diver se inbouwapparatuur, o.a. elektrische kookplaat, oven, afzuigkap, koelkast, vrieskast en afwasmachine. Slaapkamer met toegang tot balkon. Badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel. 2e verd.: Bergvliering. Bijz.: ‘Bouwjaar ca. 1977 ‘Inhoud ca. 650 m3 ‘Perceelopp. ca. 244 m2 ‘Gevel- en dakisolatie ‘Dubbel glas ‘Aanvaarding in overleg. Landelijk gesit. vrijst. woonhuis met dubbele garage/berging en een door sloten en polderlandschap omringde fraai aangelegde achtertuin met klein buitenhuisje. Ind.: Via de met plavuizen vloer afgewerkte hal bereikt u de sfeervol ingerichte woonkamer met open haard en schuifpui. Vanuit de woonkamer heeft u een prachtig uitzicht op de achtergelegen tuin en polderlandschap. De woonkeuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is v.v. div. inbouwapp. De badkamer is ingericht met ligbad, wastafelmeubel en separate douchecabine. Via een fraaie bordestrap is de 1e verd. te bereiken. 1e verd.: Twee slaapka mers waarvan 1 (een) grote met wastafelmeubel, balkon met schuifpui en 1 (een) met inbouwgarderobe schuifwand met spiegels en uitzicht op "De Gouwe". Bijz.: De traditioneel gebouwde garage met vliering biedt ruimte voor meerdere auto’s. De tuin direct achter de woning is fraai afgewerkt en ingedeeld d.m.v. diverse terrassen. Via een bruggetje is een prachtig aangelegd perceel grasland te bereiken met een gezellig houten buitenhuis met kleine moestuin. Deze schitterende tuin is gesitueerd midden in het prach tige polderlandschap en biedt prachtige vergezichten. De inhoud van de woning is ca. 375 m3. Voor de nodige wasapp. is er een aparte ruimte. De unieke ligging, direct aan een van de belangrijkste uitvalswe gen van de A12 en de enorme tuin, maakt bereikbaar wonen in de polder mogelijk. Aanv. in overleg. Voor deze functie vragen wij een collega die: minimaal een opleiding op MEAO-niveau heeft; zelfstandig en accuraat kan werken; goed met tekstverwerkingsprogramma's kan omgaan; stressbestendig is en goed gevoel voor commercie heeft; gemakkelijk communiceert; organisatorisch inzicht heeft; enthousiast en collegiaal is; doorzettingsvermogen heeft. Het takenpakket bestaat o.a. uit de volgende werkzaamheden: het uitvoeren en afhandelen van correspondentie; telefoonbehandeling; het maken van afspraken het opstellen van koop- en’ huurovereenkomsten en taxatierapporten; het voorbereiden van mailings en overige commerciële activiteiten; het actief volgen van trends en ontwikkelingen in de markt. P.C. Hooftstraat 5 Waddinxveen H Vraagprijs f 375.000,-- k.k. De Visserhoeve 12 Waddinxveen Vakmanschap, enthousiasme en collegialiteit kenmerken ons team. Met 9 vaste medewerkers zijn wij één van de veelzijdigste en meest vooraanstaande woning en bedrijfsmakelaars in de Randstad. WH® UW 31 Kievitstraat 42 Boskoop SS

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 14