Waddinxveen dames Korbis wint van titelkandidaat Moeizame zege I Gouwestaete gebrand op winst tegen Swift Boys Flyers heren nog steeds op koers Dibbets wint tweede ronde clubkampioen- schap ttv Kwiek Schaatsers met Weissensee-koorts gezocht Sjoelen Data General wint in Abcoude Weer winst koploper Moerkapelle Stand van zaken voetbalclubs Dames 2 bekert verder viermeter wel benut; 2-2. Uit een overtalsituatie boogde Gillian van den Berg Gouwe staete naar 3-2, doch één seconde voor het verstrijken van de derde periode kwam Polar Bears uit een overtalsi tuatie wederom op gelijke hoogte; 3-3. PAGINA 27 WOENSDAG 12 JANUARI 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Dames 2 Volgende wedstrijden de 2*^ t Él scoren toe: 14-9. De keerzijde van de spelwijze van Maassluis was dat Korbis lang aan een aanvalsopzet kon bouwen en de in de eerste helft bereikte voorsprong was (ook qua tijd) geluk heeft gehad. „Oostenrijk is niet zo’n schaatsland en kan ik al mijn tijd aan het schaatsen besteden maar dat heb ik ook moeten bewijzen”. Zoals ook in Duitsland veel gebeurt, kent men ook in Oostenrijk de constructie om topsporter op de loonlijst te zetten en daar is Emese erg blij mee. In de landelijke media gaat de aandacht uit naar de kernploegen marathon van ons land. Ook op de Weissensee mogen zij niet ontbreken. Op het ijs is het mooi om de zwoegende mannen en vrouwen aan het werk te zien. Zij leveren niet alleen een krachtsinspanning maar ver trouwen ook op hun tactiek en techniek. Gevolgd door Gillian van den Berg een l-O voorsprong, doch even later maakte Polar Bears gelijk uit een viermeter. In de tweede periode scoorde Mirjam Over dam uit een overtalsituape 2- I. Polar Bears miste weliswaar in de tweede periode een vier meter, doch halverwege de derde periode werd de derde WADDINXVEEN - De stand bij de Waddinxveense sjoelers is als volgt. Klasse A: I Cees Kuipers I4I.200, 2 André van Gemeren 139.560, 3 Wim Slingerland jr 139.067,4 Dirkjan van Drunen 137.750 en 5 Jan Kersbergen 137.400 pun ten. Klasse B: I Pascal van Gils 129.800 punten. Klasse C: I Corry ’t Hart 119.567 punten. Klasse D: I M.C. Taktor 106.183 punten. REGIO/WEISSENSEE - Begin oktober 1999 organiseerde de Stichting Wintermarathon voor de ingewijde pers een bijeenkomst aan de Weissen see. Onder een heerlijk nazo- merzonnetje werd kennisge maakt met het nieuwe eigen sporthotel van de Stichting. Met de aankoop van Gasthof Herzog was niet alleen de plaatselijke hotelier enorm geholpen, de Stichting schept hiermee tevens een eigen clubhuis aan de Weissensee. Voorafgaand aan dit feit had den Aart Koopmans en Leo van Hees heel wat onderhan- delingen gevoerd met over heid en toeristensector. Immers, de Alternatieve Elfste dentocht op de Weissensee is de grootste financiële injectie voor de regio Weissensee. Ook andere regio’s in Oos tenrijk met daarvoor geschik te meren zagen dit evenement graag aan hun oevers verschij nen.Voor het zover is zal men voorlopig nog moeten wach ten tot 2011 want tot dat jaar heeft de SWM nog een con tract lopen met Weissensee. Dit gebeurde onder andere ook onder toeziend ook van de vice-voorzitter van de Oostenrijkse schaatsbond, Egbert Schmid en vier leden van de Oostenrijkse schaats kernploeg waaronder Emese Hunyady, Emese Dorfler, Ronald Brunner en Stefan Aanstaande zaterdag speelt Gouwestaete wederom thuis wedstrijden. In Gouwebad ’De Sniep’ opent dames I de sessie om 18:00 uur tegen Assu- ron/Donk I uit Gouda. Om 19:00 uur speelt heren I tegen Katwijk I uit de gelijknamige plaats. Om 19:45 uur speelt dames 2 tegen Alkemade I uit Roelofa- rendsveen en heren 2 sluit de rij om 20:30 uur met hun wed strijd tegen HZ/Zian 3 uit Den Haag. ZEVENHUIZEN - Mede gelet op de komende bekerwedstrijd tegen eredi- visionist Longa vond trai- ner/coach Jan Visser het noodzakelijk het wedstrijd ritme van zijn selectie tij dens de winterpauze op peil te houden. Zo werd er direct na de kerst in Tilburg deelgenomen aan het goed bezette toernooi om de Brabant Cup en arrangeer de hij voor afgelopen zater dag een oefenwedstrijd tegen Abcoude, dat vorig seizoen nog boven de ploeg uit Zevenhuizen eindigde en thans in de subtop van de I e divisie A verkeert. Beide coaches konden over hun volledige selecties beschikken, wat in een periode van wintersport en griep uitzonderlijk mag worden genoemd. In de verbouwde Kees Bonhof- zaal in Abcoude benutte Vis ser al zijn speelsters, waar bij hij startte met de goed acterende Karin Vermeulen op de diagonaal en Joske Lucassen weer op de bui tenpositie. Ook Floortje Kok kwam net als in Tilburg op de diagonaal goed uit de verf. Data General ging goed van start en won de eerste en tweede set door sterk ser veren en attente blokkering. In de derde en vierde set zakte de concentratie wat weg en gingen veel punten verloren door onnodige eigen fouten en misverstan den. In de vijfde set pakte Data General de draad weer op met een tempo- verhoging en fanatieker aan- valsspel. Dit leverde de ver diende 3-2 wedstrijdwinst op. Zaterdag 15 januari om 19.00 wordt de competitie hervat in de thuiswedstrijd tegen Ekspalvo uit Dor drecht en drie dagen later, op dinsdag 18 januari om 20.00 uur (gewijzigd tijd stip) wacht eveneens in Swanla de belangrijke bekerwedstrijd tegen eredi- visionist Longa. De planning van deze wedstrijd is met grote moeite tot stand gekomen, omdat Longa allerlei besprekingen opriep in verband met andere oefenwedstrijden en absen tie van speelsters. Uiteinde lijk is door ingrijpen van de volleybalbond de wedstrijd vastgesteld. MOERKAPELLE - Bij schaakvereniging Moerka pelle werd bij de senioren de zestiende ronde gespeeld van de onderlinge competitie. Koploper Ger ard van Ommeren won op onnavolgbare wijze al voor de derde maal dit lopende seizoen van nummer drie Dick Bac, die hoopvol ver zuchtte dat hij deze compe titie slechts van een schaker verloren had. Nummer twee van de ranglijst Ben van Geffen kwam tegen Wim Vroegindeweij even in gevaar. Gelukkig voor hem ver zuimde de witspeler de sterkste voortzetting en de partij eindigde in remise. Ook de gebroeders Hugo van Elteren en Jesse van Elteren kwamen tegen elkaar remise overeen, waarmee beiden wel tevre den konden zijn. Waddinxveense heren de wed strijd bekwaam uit. Uitslag 85- 53. Topscoorder: Mike Heer- kens met 28 punten. Jongens Adspiranten 3 speelde een goede wedstrijd door BV Voor burg met een nederlaag naar huis te sturen. In de eerste helft ging het nog wel gelijk op mede doordat Flyers veel kansen onbenut liet. Ruststand 23-17. In de tweede helft echter wer den ook deze kansen benut en toen kwam het klassenverschil wel tot uitdrukking. Uitslag 51 - 32. Topscoorder: Bastiaan v.d. Windt met I I punten. Jongens drecht). Alleen Korbis 4 kwam tot een overtuigende 16-8 overwinning op ZKV 3 (uit Zuidland), want Korbis verloor met duidelijke cijfers van Oran je Nassau 5. Aanstaande zater dag besluit Korbis I in Ridder kerk de eerste competitiehelft met een uitwedstrijd tegen andere sterke tegenstander Bolnes Idat derde staat op de ranglijst in de tweede klasse. Adspiranten 4 speelde twee verschillende wedstrijden. De eerste helft lukte niets en daar door kon BV Alphia eem grote voorspong nemen. De tweede helft echter was Flyers de bete re ploeg en toen was er ook sprake van een echte wedstrijd. Uiteindelijk was dat niet genoeg voor de overwinning. Uitslag: 19-34. Topscoorder: Martijn de Mik met 9 punten. A.s. vrijdag 14 januari om 21.00 uur in de Duikelaar Heren I tegen The Hooters en zaterdag 15 januari om 19.00 uur Heren 2 tegen Sieca Repro/Fun. professionele sportjournalis ten worden de nog nahijgende schaatsers aan de finish geïn terviewd. Allemaal mooi natuurlijk maar het zijn eigenlijk de ’gewone’ mannen en vrouwen die de Alternatieve Elfstedentocht op de Weissensee tot een succes maken. Niet of slechts gedeel telijk ondersteund door de plaatselijke slagerij bereiden zij zich voor op dit jaarlijkse evenement. De meest gestelde vraag is: ligt er ijs en hoe is de kwaliteit? Dit jaar lijkt het in ieder geval wel goed te komen want de Weissensee ligt al sinds 30 november 1999 dicht De win terse temperaturen en ijs meester Norbert Jank doen er alles aan om het ijs in per fecte staat te brengen. Dit jaar begint het evenement op 29 januari met de NK op natuur ijs en sluit af op 5 februari met de 200 kilometer wed strijd. Dit seizoen zullen weer talrij ke deelnemers uit het ver- (Foto: K.spijker.) schijningsgebied van deze krant de Alternatieve Elfste dentocht op de Weissensee schaatsen. Reden genoeg voor ons om er weer bij zijn. Ook bij de voorbereidingen willen we graag een aantal streekge noten volgen. Meldt u aan bij onze speciale Weissensee ver slaggeefster, Kate Spijker (tel. 0172 231260). Het jeugdige tweede dames team had, wegens personele problemen, ’oud’-gediende Riet Boere-Verweij in de gele deren. Dames 2 doet het goed, toereikend om de winst in Waddinxveen te houden, ondanks een trits doelpunten van Maassluis in de slotfase: 14- 12. Bij de overige teams moest Korbis 2 een 11-12 nederlaag incasseren tegen Maassluis 2; Korbis 2 staat door dit resul taat inmiddels in de midden moot. Korbis 3 moest met 14- 10 zijn meerdere erkennen in Snel/Kooiman 3 (uit Dor- Alleen Heren I en adspiranten 3 en 4 konden aan de bak. Heren I won ruim van de nummer vijf van de ranglijst, Jumpers uit Den Haag. Ook was er winst voor Jongens Adspiranten 3. Jongens Adspi ranten 4 verloor. Heren I speelde een wedstrijd zonder echte hoogtepunten. Er een hoog tempo werd degelijk gebasketbald en dat bleek een probleem voor Jumpers. De Hagenaars hadden de kast gehaald en speelde de WADDINXVEEN/BOSKOOP - Afgelopen zondag speelden de dames van Gouwestaete thuis wedstrijden. Dames I won uiterst moeizaam met 5-4 van Polar Bears uit Ede. Door de vele zieken in de afgelopen maand kon het team nimmer voltallig trainen. Dit kan een van de oorzaken zijn, waardoor Gouwe staete beneden ver wachting presteerde. Ook mocht Polar Bears niet te klagen over de beslissingen van de scheidrechters. Gouwestae te kreeg liefst 4(!) viermeters tegen, waardoor de Edesen steeds weer op cruciale momenten konden aanklam pen. Dames 2 deed het prima tegen De Woelwaters en plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker II. De dames uit Harder wijk, die evenals Gouwestaete 2 in de tweede klasse bond uit komen, werden met 9-5 terug gewezen. De eerste tegenstander voor dames I van Gouwestaete, na de winterstop en de herschik king van de competitie, was Polar Bears uit Ede. Naar later bleek een hele kluif voor de Waddinxveensen. Een viertal speelsters was nog amper hersteld van een griep en een andere net terug van vakantie, zodat de trainer/ coach de afgelopen maanden nimmer met een volledig team had kunnen trainen. Niettemin werkten de dames als paarden en de beide keep- sters staken in een blakende vorm. Dat was ook een reden waarom zo weinig werd ges coord. Halverwege de eerste periode nam Gouwestaete via zowel in de competitie, als bij de bekerwedstrijden. Gouwe staete ging goed van start met drie doelpunten van Hanneke Kappen. Twee uit de tweede lijn en een viermeter. De eer ste periode werd afgesloten met 3-1. Na de aansluiten van De Woelwaters scoorde Karen Weerd 4-2. In de derde periode nam Gouwe staete afstand door doelpunten van Erika Vlasman en Kim Middendorp. De Woelwaters maakte 6-3 en in de vierde periode werd het 6-4, doch Heike Koglin scoor de tweemaal en bracht de stand op 8-4. Na 8-5 verzilver de Hanneke Kappen haar tweede viermeter. Eindstand 9-5. Deze groep regionale recreatierijders maakten al eerder de reis naar Weissensee. Door Bert Hertog WADDINXVEEN - De voetbalverenigingen Be Fair en Waddinxveen hervatten komend weekeinde de competi tie met inhaalwedstrijden tegen BVCB en Swift Boys. Vooral voor de geelzwarten staat er veel op het spel.Trai- ner Ronald Ouwendijk: „Voor de winterstop heb ik met de spelers de afspraak gemaakt om uit de eerste drie wedstrijden negen punten te halen. De onterechte neder laag tegen Gouderak betekende een tegenvaller. Om toch aan die negen punten te komen moeten we van kop loper Swift Boys winnen en liefst daarna ook van Ommoord. Dan doen we weer volledig mee in de strijd om de prijzen”. Waddinxveen oefende afgelo pen zondag tegen RVC’33 in Reeuwijk en verloor met 4-3. Ouwendijk: „We hebben in de eerste helft goed gespeeld en stonden in de rust met 2-1 voor door doelpun ten van Jeffrey Pons en Patrick Groeves- teijn. Daarna moest ik wat omzettingen doen waar door we toch nog verloren. Het laatste doelpunt scoorde Frank van Leeuwen. Hij is er tegen Swift Boys niet bij. Even als Raymond Beij is hij geschorst. Gelukkig ontwikkelt jeugdspeler Jeroen Toonen zich goed en is ook Stefan Kanters weer terug. Daarentegen heeft Appie Razak, die afgelopen zomer overkwam van Floreant, besloten bij Waddinxveen te stoppen. Akouchaim (ex- ONA), die een paar keer de ploeg in de steek heeft gelaten, heb ik uit de selectie gezet”. WSE verbleef afgelopen week einde met de selectie op Texel. Elftalleider Jan Sterk: „Het was goed voor de teambuilding. In de afgelopen jaren hebben we na de winterstop niet goed WADDINXVEEN - Afgelopen vrijdag is bij tafeltennisvereni ging Kwiek de tweede ronde gespeeld van de clubkampioen- schappen. Het waren de spe lers uit de competitieklasse 4- promotie en 3-degradatie die zich meldden om het B-tour- nooi te spelen. De winnaar en de nummer twee spelen op 21 januari a.s. mee in de A-poule (competitieklasse 3-promotie en hoger). Het werd een span nend tournooi. De winnaar van vorig jaar. Martin van Tol, deed niet mee omdat hij inmiddels in een hogere competitieklasse speelt. De voorronden werden gespeeld in meerkampen waar bij de nrs. I en 2 doorgingen. In de halve finale kwamen Jan Dibbets (team. 9) en Hans Smit (team I I) elkaar tegen. Het werd verrassend spannend omdat Hans de Ie game met 21-16 wist te winnen. Jan Dib bets wist zich te herstellen en besliste de wedstrijd door met 21-8/21-16 te winnen. De andere halve finale ging tussen teamgenoten Dick Lekx en WADDINXVEEN - Korbis heeft afgelopen zaterdag in sporthal de Dreef opnieuw voor een verrassing gezorgd in de landelijke tweede klasse door het sterke Maassluis een 14-12 nederlaag toe te bren gen. Op basis van goed spel in met name de eerste helft was de overwinning zonder meer terecht te noemen. Door deze overwinning staat Korbis nu tweede op de ranglijst met twee punten achterstand op koploper ONDO uit ’s Grave- zande, maar omdat de krachts verschillen in deze poule klein zijn, liggen promotiekansen en degradatiegevaar dicht bij elkaar. Voor aanvang van de competi tie in deze tweede klasse werd Maassluis algemeen gezien als één van de sterkere tegenstan ders. Toch had Maassluis tot nu toe maar één punt meer behaald dan Korbis en dat zorgde ervoor dat Korbis de wedstrijd onbevangen tege moet trad. Het eerste aanvals- vak produceerde middels Yvon ne Boomers en Edwin Jansen de eerste twee doelpunten van de wedstrijd (2-0). Het Wad dinxveense achttal speelde in de beginfase sterk: de bal werd goed in de ploeg gehouden en ook bij de afwerking van acties en afstandsschoten was Korbis succesvoller dan de tegenstan- der.Via scores van Jaco Wineke, Edwin Jansen (tweemaal) en Marino van Zwet (tweemaal) wist Korbis uit te lopen tot 7- 2. Korbis was in de eerste helft duidelijk de betere ploeg, hoe wel Maassluis enig fortuin miste bij afstandsschoten. De rust stand (10-4), die tot stand kwam via Korbis-doelpunten van Yvonne Boomers, Marino van Zwet (strafworp) en Edwin Jansen (strafworp), was een goede afspiegeling van de krachtsverhoudingen. Na de rust veranderde Maas sluis de tactiek en ging over op achterverdedigen, waardoor een cordon rondom de paalzo- ne werd gelegd. De consequen tie daarvan was dat de tweede helft als kijkspel een stuk min der aantrekkelijk werd. Aanvan kelijk kon Korbis de voor sprong consolideren: doelpun ten van Marino van Zwet (tweemaal) en Yvonne Boom ers zorgden voor een 13-6 voorsprong. De tactiek van Maassluis begon later toch zijn vruchten af te werpen doordat Korbis maar moeizaam de paal- positie kon veroveren en Maas sluis vaker in balbezit kwam; het Maassluise achttal kwam dan ook terug tot 13-9. Door een afstandsschot van Jaco Wineke kwam Korbis weer aan Trainer Ronald Ouwendijk steekt drie vingers in de lucht. Hij rekent op drie punten voor Waddinxveen tegen Swift Boys. vogels (Uithoorn) met 3-1 door doelpunten van Ron van Tol, Hafid Assoulymani en Emed Saouny. Martin van Tol ontbrak, maar Harmsen hoopt dat hij deze week de training hervat. De terugkeer van Wim van der Starre (liesblessure) zal langer duren. Trainer Arie van der Laan ver trekt na een seizoen al weer bij de voetbalvereniging Moerka pelle. De Mijdrechtenaar is teleurgesteld in de mentaliteit hetgeen zich uitte in de matige trainingsopkomst. De oefen meester hoopt niettemin op een goede tweede competitie helft. „Wij gaan nog voor een periodetitel en het tweede elf tal voor het kampioenschap. De nacompetitie is voor Moerka pelle haalbaar.” Arie van der Laan heeft nog geen club voor volgend seizoen. Afge lopen jaar belde Flore ant, maar toen ging de Mijd rechtenaar naar Moerkapelle. Het programma is: zaterdag: BVCB-Be Fair, zondag: Wad- dinxveen-Swift Boys (wedstrijd van de week, reserve Gouwe- Harry Plugge (team 10). Beide spelers waren aan elkaar gewaagd en dat uitte zich in een spannende partij waarbij Harry de eerste game won met 21-19, maar Dick Lekx de winst naar zich toe haalde met 21- 12/21-18. Hans Smit werd ver rassend derde door vervolgens met 18-21/21 -14/21 -18 van Harry Plugge te winnen. De finale ging tussen oud-team- genoten Jan Dibbets en Dick Lekx. Beide spelers komen uit in de competitieklasse 3-degra- datie waarbij Jan, gezien zijn persoonlijk resultaat, de beste papieren had. Dat bleek ook zo uit te pakken. Jan Dibbets, gebrand op de winst, nam vanaf het begin het initiatief en gaf Dick Lekx geen kans de wedstrijd naar zich toe te trekken. In twee games werd de finale beslist, met 2-14/21- 18 in het voordeel van Jan Dib bets. Op 21 januari wordt de laatste ronde gespeeld waarbij beide finalisten kunnen testen of ze een stapje hoger mee zouden kunnen. Begin vierde periode scoorde Sandra Berckenkamp 4-3 en Ellen van der Weijden, met een fraaie achterwaartse bal, 5-3. Toch was voor Polar Bears de koek nog niet op, want uit de vierde viermeter werd twee minuten voor tijd 5-4 ges coord. Gouwestaete verdedig de de laatste minuten met verve en won uiteindelijk deze zware pot. (Foto: Artistic An, Liesbeth van der Vis.) staete-DONK waterpoloda- mes). De standen zijn: zaterdag derde klasse D: Sportlust 13-26, Soc cer Boys 13-24, BCVB-12-21, WDS 12-21Oudewater 12-20, Rohda’76 13-20, Zwervers 13- 20, Be Fair 12-18, Leonidas I I- 15, Jodan Boys 14-13, NBSW 13-6, Linschoten 12-3, vierde klasse A: Sleutels I 1-31, Moer kapelle 13-25, MVKV 11-24, Koudekerk 12-19, Semper Ald us 13-18, SVOW I 1-17, BSC’68 12-14, LFC 13-14, RVC/Rijswijk 10-13, LSW’70 I l-l I, Wou- brugge l2-8,Abbenes 13-6. Zondag: vierde klasse G: Woer den 13-24, Soccer Boys 13-23, Haastrecht I 1-20, Bodegraven 12-20, WSE 12-20, ESTO 11-18, Nieuwerkerk 12-18, Excelsior 12-17, Groeneweg 12-14, Moordrecht 12-12, Bergam bacht 12-9, RVC’33 12-5, vijfde klasse F: Swift Boys 11 - 28, GSV I 1-26, Lekkerkerk 11- 25, Ommoord I 1-24, Goude rak 10-19,Waddinxveen I 1-19, Ammerstol 10-12, Oudewater I0-6.VND 10-4, Noorderkwar tier 9-3, PKC’85 10-1. Lechner. Onze eigen Marnix ten Kortenaar had helaas geen tijd om te komen. Uiteraard werd er ook een sportief element aan de fees telijke ondertekening toege voegd. Kernploegleden stre den om de eerste plaats met regionale sporters. Hiervoor werd een marathon gehouden van kanovaren en rolskiën. Hoewel de ploeg van Hunyady ver voor lag toonde ook nu Emese weer haar uiterst spor tieve mentaliteit en wachtte voor de laatste sprint even op haar tegenstander. Tijdens de lunch toonde Emese nog eens aan dat ze een echte Oosten rijkse is. Tijdens de maaltijd toonde zich een echte ’Sennerin’ en schepte vrolijk alle borden vol als een moeder van een groot gezin. Emese heeft overigens blauw bloed in de aderen stromen. Op de vraag of zij familie was van de hofdame Hunyady, die diende aan het hof van keizer in Elisabeth, werd bevestigend geantwoord. „Mijn familie behoort niet alleen tot de die- geld voor een flinke kernploeg naren van de keizer en keizer- met trainingsfaciliteiten is er in, maar is zelf ook van niet zoals in Nederland. Dank- koninklijke afkomst uit Honga- zij mijn sponsor, Austriabank, rije”. Wat haar schaatscarrière betreft geeft Emese toe dat ze gepresteerd. Dat hopen we dit jaar te doorbreken. Iedereen is fit. Ik ben er van overtuigd dat WSE nog mee gaat doen”. Groeneweg, dat zondag oefent tegen Meerburg in Zoe- terwoude, oefende afgelopen zondag in de Swanlahal. „We hebben daar prima kunnen oefenen en partijtjes kunnen doen”, vertelt trainer Henny de Jong. „Het doel is nog steeds handhaven in de vierde klasse. Maar winnen we over anderhalve week van RVC’33 dan doen we nog mee in de strijd om de tweede periodetitel waarin WSE de beste kans heeft. Daarna spelen we tegen Haastrecht en Excel sior”. Be Fair haalt in tegen BVCB in Bergschenhoek. Trai ner Jack Harmsen, die ook vol gend seizoen bij Be Fair blijft: „We maken een goede kans op de tweede periodetitel waarin we naast BVCB ook nog tegen Sportlust (week later thuis) en WDS moeten spelen. Een goede start is belangrijk”. Be Fair won het oefenduel tegen vierdeklasser Legmeer- WADDINXVEEN - Flyers geen antwoord op het spel van begon het eerste wedstrijd- Flyers. Zowel aanvallend als weekend van de nieuwe eeuw verdedigend werd gezocht naar met een klein thuisprogramma, mogelijkheden om de thuis- jongens ploeg te stoppen. Hierdoor leek het soms op een rommeli ge wedstrijd, maar Flyers bleef bij de les en begon langzaam de voorsprong uit te bouwen. Ruststand was 38-22. In de eer ste vijf minuten van de tweede helft verraste Flyers Jumpers door over te schakelen naar en nam een 53-24 voorsprong. Hierna werd weer het degelijke spelletje uit

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 27