Waddinxveen Boskoop Waddinxveen Waddinxveen Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Open Huis zaterdag 15 januari a.s. van 11.00 tot 12.30 uur!! Gouda Boskoop Boskoop I Holland. Resultaat: uw huis wordt snel verkocht Alphen a/d Rijn kunnen wij uw huis dan ren in Gouda, Bodegraven, Zoetermeer en - vaak zelfs heel snel! presenteren aan kopers in het hele hart van Voor de verkoop van woningen beperken wij ons niet alleen tot Waddinxveen, bij ons komt de gehele regio aan bod. Ook het gebied van Boskoop, Zevenhuizen en Moerkapelle rekenen wij tot ons aandachtsgebied. Waar u ook woont in de regio, als u uw huis wilt verkopen, gaan wij actief voor u aan de slag. En mede dankzij ons netwerk van kanto- IMS J I Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Uitzicht over ‘de Gouwe’ Ridderbuurt 72a Vraagprijs 379.000,- k.k. Leuk begane grond appartement Omloop 28 Vraagprijs 289.000,- k.k. Goed verzorgde, ruime eengezinswoning Lindengaarde 4 Vraagprijs 398.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Internet: http://www.hof-makelaardij.nl NVM KW r Vraagprijs 698.000,- k.k. Smaakvol halfvrijstaand woonhuis Tuinfluiter 5 Vraagprijs 639.000,- k.k. Vrij uitzicht aan voorzijde Vijverlaan 17 Vraagprijs 359.000,- k.k. Knusse, uitgebouwde tussenwoning Prins Hendrikstraat 8 Vraagprijs 192.500,- k.k. n’t Hof ver Leuk 3-kamer begane grond appartement. Deel uitmakend van een tweetal appartementen boven elkaar en gelegen temidden van de een gezinswoningen aan de omloop. Bouwjaar ca. 1978. Woonoppervlakte ca. 85 m2. Indeling: Entree/hal met meterkast; Straatgerichte woonka mer v.v. een parketvloer en gespachtelputzte wan den; Open keuken in wit uitgevoerd en v.v. inbouwapparatuur: gaskookplaat, afzuigkap, oven en koel-/vriescombinatie; Berging/bijkeuken met aansl. wasapparatuur, opstelling combiketel en deur naar de tuin. Vanuit de woonkamer deur naar de tussenhal met toegang tot toilet met fon teintje, badkamer met douchecabine, wastafel en vloerverwarming en 1 slaapkamer aan de achter zijde en 1 grote slaapkamer aan de voorzijde. Badkamer en toilet zijn 4 jaar oud. Onderhoud binnen en buiten goed. Achter de woning is de tuin (in taartpunt vorm) gelegen. Oplevering in overleg (medio juli 2000). Goed onderhouden eengezinstussenwoning met vrijstaande berging in de diepe achtertuin. De woning is gelegen in een ruim opgezette wijk, waarbij deze woning aan de voorzijde vrij uitzicht heeft richting de vijver en aan de achterzijde gele gen is aan het spoorlichaam. Bouwjaar 1958, 183 m2 eigen grond en ca. 375 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast, trapkast/kelder en toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer v.v. verlaagd plafond en (extra) gaskachel; Semi-open keuken (5 jaar oud) in L-vormige opstelling en eiken uitvoering v.v. diverse inbouwapparatuur: vaatwasser, gaskook plaat, hete lucht oven, afzuigkap, koelkast en gei ser (huur). Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; Badgelegenheid met douchehoek en wastafel; Waskamer aan de voorzijde in voorbereiding voor badkamer (warm/koud water voor douche en was tafel) en met aansl. wasapparatuur; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzij de; 1 Slaapkamer met verlaagd plafond en deur naar balkon aan de achterzijde. 2e Verdieping: Overloop met wastafel en c.v.-ketel; Werkkamer met dakkapel; Zolderkamer met dakkapel. De dakkapellen zijn 4 jaar geleden v.v. nieuwe dakbedekking, wangen en lood. De achtertuin is v.v. een vrijstaande berging, een houten berging en een achterom. De kozijnen aan de voorzijde van zowel de begane grond als de verdieping zijn 6 jaar oud, de goten zijn 2 jaar geleden vernieuwd en het schilderwerk aan de buitenzijde is in 1999 verricht. Fraai, karakteristiek vrijstaand herenhuis op een ple zierige lokatie gelegen direct nabij het centrum van Boskoop. Aan de achterzijde is de woning tegen een kindvriendelijke woonwijk gelegen met diverse speelmogelijkheden. Tevens kan hier volop worden geparkeerd. Bouwjaar 1916,194 m2 eigen grond en ca. 675 m3 inhoud. Het geheel is uitstekend ver zorgd en rond 1993 geheel verbouwd, maar met behoud van de originele details en de statige uitstra ling, die bij het pand hoort! Indeling: Beg. grond: Portiek; Entree met plavuizen vloer en meterkast; Ruime hal met plavuizen vloer, toilet en schitteren de trapopgang met de originele houten draaitrap; Gezellige woonkamer en suite met houtdelen vloer en houtkachel; Gesloten keuken aan de achterzijde v.v. moderne inrichting in L-vormige opstelling met enige apparatuur, originele schouw en hoekkast. Vanuit de hal is een forse kelder (op sta-hoogte) onder de keuken bereikbaar. Ie Verdieping: Overloop met trapopgang (losse trap) naar zolderver dieping; 3 Fijne slaapkamers en een kleinere tussen- kamer (kleed-/kastenkamer); Volledig betegelde luxe badkamer met 2 aparte wastafels, ligbad, doucheca bine en 2e toilet. Vanuit de ouderslaapkamer is de veranda/het balkon bereikbaar. Deze is voor onge veer de helft opgebouwd als serre. 2e Verdieping: Een royale zolderverdieping met veel ruimte (hoog te) en een aparte ruimte met de c.v.-ketel en aanslui ting wasapparatuur. Funderingsherstel op termijn noodzakelijk. Verder beschikt deze woning over een fraaie Japanse tuininrichting met diverse bijzondere accenten en Bankirai vlonders. De achteruitgang is via een bruggetje en aan de zijkant van de woning bevindt zich een lange houten aangebouwde ber ging. Oplevering in overleg. Smaakvol halfvrijstaand woonhuis met aange bouwde verwarmde stenen garage, betegelde oprit en fraaie voor en achtertuin met terrassen op het zuiden en grenzend aan water en bij Gouwebos. Bouwjaar 1990, 203 m2 eig. grond en ca. 320 m3 inhoud. Verfijnde afwerking. Indeling: Entree/hal met trap, meterk. en toilet met font.; L-vormige woonkamer (ca. 9.00 x 5.10 en ged. 2.85 m.) met aparte Boley openhaard in hoekop- stelling en gemêleerde plavuizenvloer. De parter re is v.v. vloerverwarming; Open Bulthaup keuken v.v. inbouwapparatuur: ker. kookplaat, afzuigkap (vlakscherm), koelkast, heteluchtoven met grill en vaatwasser. Schuifpui naar terras. Ie Verdieping: Overloop; Voorslaapkamer (ca. 4.45 x 5.10 m.) met kasten v.v. schuifdeuren; Achterslaapkamer (ca. 3.80 x 3.00 m.) met kasten v.v. schuifdeuren; Schitterende, betegelde badkamer (ca. 2.80 x 2.00 m.) met apart vormgegeven sanitair: ligbad, wastafelmeubel met verlichting, luxe douchecabi ne en toilet. Vaste trap naar 2e verdieping: Riante zolder annex hobbyruimte (ca. 3.00 x 4.00 m.) met aansl./afvoer wasmachine (tevens in garage). Bijz.: Elektr. luxe zonnescherm bij schuifpui, elektr. kanteldeuropener garage met afstands bediening, spachtelputzwanden, complete luxe stoffering, max. isolatie (houtskelet) en dubbel glas, woning is v.v. beveiliging. In de wijk Groenswaard gelegen eengezins woning met voor- en achtertuin en vrijst. stenen berging. Dezê ruime woning is goed verzorgd en ideaal voor een groot gezin of degene die behoef te heeft aan veel kamers. Bouwjaar ca. 1970, 150 m2 eig. grond en ca. 400 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met toilet met font.; L-vormige woonkamer voorzien van een plavuizenvloer; Open keuken met massief houten fronten in geel uitgevoerd en diverse inbouwapparatuur, te weten: gaskookplaat, afzuigschouw, hetelucht oven, koelkast en aansl. vaatwasser. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; Volledig betegelde badkamer met ligbad, wastafel, toilet, aansl. wasapp. en afzuiginstalla tie; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met vaste kast en 1 met schuifwandkast. 2e Verdieping: Overloop met bergkast; C.V.-ruim- te met c.v.-combiketel; 2 Slaapkamers waarvan 1 grote met wastafel. De achtertuin is netjes aan gelegd en ligt op het zuiden en beschikt over een vrijst. stenen berging en een achterom. De woning heeft een goede ligging t.o.v. scholen, winkels en NS-station. Het buitenschilderwerk is in 1998 uitgevoerd. Oplevering in overleg (medio mei 2000). In de gewilde woonwijk 'Zuidplas' gelegen, keurig verzorgde eengezinstussenwoning. De woning is gelegen nabij div. voorzieningen zoals het winkelcentrum en scholen. Bouwjaar 1989,130 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal v.v. een plavui zenvloer en toilet met font.; Woonkamer met trapkast; Open keuken (1997) in fraaie uitvoe ring met div. inbouwapparatuur zoals gaskook plaat, afzuigkap, koelkast, vriezer, oven en vaat wasser. Woonkamer en keuken zijn belegd met een plavuizenvloer met vloerverwarming. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met hoekkast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer met douchehoek, was tafelmeubel, handdoekradiator en aansl. voor toilet. 2e Verdieping: Open zolderruimte met Velux dakvenster, aansl. voor wasmachine en droger, opstelling combiketel en unit mech. ven tilatie. De tuin aan de voorzijde is fraai aange legd. De achtertuin op het zuidwesten is v.v. een stenen berging met hieraan vast een houten berging (in chalet uitvoering) met achterom. De woning is in 1999 geheel v.v. dubbele beglazing en in 1999 aan de buitenkant geschilderd. De oplevering is in overleg. Tussenwoning, ca. 10m diepe achtertuin (N/O), vrijst. houten schuur en achterom. Bwjr. ca. 1920; inh. 195 m3; opp. 84 m2. Ind.: entree met m.k. en garderobe. Straatgerichte woonkamer met open houten spiltrap en gaskachel. Aangeb. half open keuken en deur naar tuin. Volbetegelde witte badkamer met toilet, wasta fel, douche. Ie Verd.: overloop met dakvenster, vaste kast, toegang tot bergvliering, 1 achter slaapkamer met wastafel, 1 voorslaapkamer met vaste kast en gevelkachel. Bijz.: onderhoud goed. Ged. dubbel glas, dakiso latie en muurisolatie. Uitbouw gerealiseerd in 1996. OpL: i.o., kan snel. Inlichtingen: kantoor Gouda, Tel.0182-520111. Keurig verzorgde eengezinswoning Aletta Jacobshoeve 8 Vraagprijs 389.000,- k.k. Te koop garage aan de Mauritslaan 45 en 47 te Waddinxveen. Dubbele garagebox met schuifdeuren en krachtstroom. De garage is 2,92 m. hoog en zeergeschikt als opslagruimte. Vraagprijs 90.000,- k.k. Te koop garage aan de Van Lippe Biesterfeldlaan 8 te Waddinxveen. Garagebox van vier in één rij. Vraagprijs 35.000,- k.k. i van ’t hof makelaardij i Karaktervolle vrijstaande woning met zicht over de rivier “de Gouwe”. Bouwjaar 1930, circa 375 m3 inhoud en 81 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal voorzien van toilet met fonteintje; Woonkamer (circa 3 meter hoog); Semi-open keuken met deur naar hardhouten balkon, welke is voorzien van een wenteltrap naar de tuin. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Grote slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde met nok in het zicht; Volledig betegel de badkamer voorzien van ligbad, wastafelmeu bel en 2e toilet; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met wastafel, bergruimte en luik naar gedeelte lijk bevloerde vliering. Onder de volledige breed te en diepte van de woning is een onderverdie ping aanwezig die als volgt is ingedeeld: Overloop/hal met aansluiting wasapparatuur en provisieruimte; 2e Volledige betegelde badka mer met ligbad en wastafel; Achterkamer met c.v.-ruimte en c.v.-ketel; Ruime bergruimte (thans studeerkamer) met meterkast. De'tuin (O) is tevens middels de poort bereikbaar en beschikt over een houten berging. Oplevering medio mei 2000. Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. koopt uw huis in de hele regio! DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM |HUI»1 GARANTIE i I vu i -.S. Fraai, karakteristiek vrijstaand woonhuis Zijde 96

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 28