Invictus I naar de Ie divisie Dames A-1 redden Rowah-eer Succesvol Open Jeugd tennistoernooi Gouwestaete heren Maximale score Flyers Eben Haëzer wint titel schooldammen Eenvoudige zege Data General winnen van Katwijk Barry Loef wint GerTeunissencup Van Geffen pakt eerste plaats terug en neemt opnieuw een koppo sitie in. Jesse van Elteren moest het opnemen tegen een onge bruikelijke maar solide Franse verdediging van Dick Bac. Het evenwicht werd niet verbroken en beiden incasseerden een half punt. In de RSB-competitie won Moerkapelle 3 met 5-1 van het Rotterdamse SO-81 4. In Op Moer was M.Rensen de enige verliezer. G.van Meeteren, TOOS start nieuw uur ouder en kindgym Klub zoekt Sportieve Informatie- Wereld- Studiedag over Down- jongerendagen in Rome vrijwilligers avond Afasie Buslijn 186 gewijzigd syndroom meuwjaars- receptie HCW WADDINXVEEN - Zondag 16 januari j.l was de nieuwjaarsre ceptie van Hockeyclub Wad dinxveen. Om deze traditie een nieuw en sportief tintje te geven was iedereen uitgeno digd om voordat de eigenlijke receptie van start ging (om 14.30 uur) deel te nemen aan vriendschappelijke wedstrijdjes. Jong en oud, hockeyers en niet- hockers konden hier aan deel nemen. Dat dit een goed initia tief was, bleek wel uit de grote opkomst. Er werden zeven met teams van ouders en kinderen, waarbij plezier voorop stond, winnen was bijzaak. Tot slot werden er twee elftallen gefor-: meerd bestaande uit oudere en jongere fanatieke hockeyers WOENSDAG 19 JANUARI 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 21 1 7 winst partij verwijderd van het kampioenschap.Joeri en Dennis konden er in de dubbel meteen voor zorgen en het leek alle maal heel soepel te verlopen toen ze de eerste set wonnen met 15-10 en in de tweede met 7-0 voor stonden. Toch verloren ze de tweede set nog met 12-15, waardoor de spanning nog extra werd opge bouwd. In de derde set echter sloegen Joeri en Dennis gena deloos toe en ze wonnen deze set dan ook met 15-4. Het team was kampioen. Na een klein feestje en vele felicitaties werd er verder gespeeld. Den nis Steenland en Corrine won nen hun mix in een derde set, waardoor het uiteindelijk 5-3 werd en het team volgende jaar op het een na hoogste landelij ke niveau in uit mag komen. WADDINXVEEN - Tijdens de kerstva kantie is er in het "Tenniscentrum Wad- dinxveen" een jeugd tennistoernooi georganiseerd door de twee Waddinx- veense tennisleraren Frank van den Berg en Klaas Andringa. Er waren maar liefst 60 deelnemers in de leeftijd van 7 tot en met 15 jaar, die in enkelspel en/of dub belspel ingeschreven hadden. In drie dagen tijd zijn er 67 wedstrijden gespeeld. Tussen de wedstrijden door konden de kinderen zich in de bar van het tenniscentrum vermaken met diverse spelen als sjoelen, darten, poolbiljarten en tafeltennissen. De kinderen werden 's ZEVENHUIZEN - Het eerste damesteam van Nesselande won afgelopen zaterdag een voudig met 3-1 van Ekspalvo uit Dordrecht (15-5, 11-15, 15-5, 15-5). Daarmee werd op duidelijk wijze vooral het technische verschil tussen beide ploegen tot uitdrukking gebracht. Voor goed gevulde tribunes in het Zevenhuizen- se Swan la startte Data General voortvarend en benutte de mogelijkheden van het centre-court in de grote hal volop. Met name Meijer slaat de service over grote lengte wat de passers van de tegenstanders meer dan eens in de problemen brengt. Volleybal is een spel van con centratie en bij Data General lukt het enkele speelsters nog steeds niet een wedstrijd lang geconcentreerd te blij ven spelen. Na de eenvoudige 15-5 winst in de Ie set, viel de concentratie weg. En ter wijl Ekspalvo alles-of-niets ging spelen, gaf Data General het initiatief uit handen. Pas bij 4-9 werd de eerste mid- denaanval aangespeeld. Coach Visser had toen al een time-out moeten nemen en wisselde. De verse krachten brachten meer tempo en variatie in het spel, maar Eks palvo was niet meer te stop pen (11-15). Door hoge ser- vicedruk en geconcentreerd spel rolde Data General de tegenstander in de 3e en 4e set op. Meijer scoorde in een service reeks maar liefst 7 punten. Spelverdeelster Knap wist ook de middenaanval te vinden en Lafeber scoorde weer regelmatig op de bui tenkant. Met een prachtige killing block scoorde Kok het matchpunt en kon de volle wedstrijdwinst van 3 punten aan de 2e plaats van Data General in de Ie divisie wor den toegevoegd. ochtends verrast met verschillende soor ten warming ups. Ook is er een zogeheten shoot-out georganiseerd, waarbij diverse prijsjes te verdienen waren. Het enthousiasme onder de kinderen was dan ook erg groot. De finales werden op oudejaarsdag gespeeld, waarbij niet alleen tennisballen, maar ook oliebollen op de baan werden geserveerd. Als afsluiting werd er na de finales nog een tennisclinic gehouden, waarbij de kinderen tegen de tennislera ren en assistenten konden spelen. Hierna volgde de prijsuitreiking en verloting, Verweij. Omdat het ook aanvalland goed marcheerde wonnen de Rowah-meiden verdiend met 19-7 van de Rotterdamse opponent. Bijna alle Rowah-speelsters vonden een of meerdere malen het doel van de tegenstander. waarbij er voor bijna elk kind wel iets gewonnen was. Na dit sportieve gebeuren dronk iedereen een glaasje met elkaar om het nieuwe jaar in te luiden. Doordat er zich nieuwe leden aangemeld hadden, kon WADDINXVEEN - Op zaterdag kwa men alleen de mini’s en het jongens-C team van handbalvereniging Rowah in de wei. De mini’s moesten in Vlaardingen tegen het plaatselijke Hollandiaan spelen. Helaas was Rowah vanwege het heers ende influenzavirus niet compleet. Dui delijk is dat de basis te smal is en dat Rowah nog enkele jonge handballertjes en/of handbalstertjes voor dit team kan gebruiken. Geïnteresseerde ouders kun nen hierover altijd contact opnemen Karin Jongkind. Ondanks goed verweer van de Rowah-kinderen won Hollandiaan verdient met 8-5. Het jongens C-team stond in de derby tegenover het Goudse Vires. Een tegenstander die met name in de eerste helft te goed was voor de boys van trainer Marcel Pinkse. Na een 9-1 ruststand, won Vires met de score 12-2. De beide Rowah goals waren van Sander Moling. Zondag was het eerst de beurt aan de dames A2-junioren. In sporthal De Dreef De damesrecreanten moesten in de mid- week-wintercompetitie spelen tegen HEC uit Den Haag. Het treffen vond plaats in de sporthal aan de Haagse Gaslaan. De geblesseerde coach Petra Kievits had haar dames goede instructies meegegeven. Na een aarzelend begin kwamen de Rowah-recreanten op stoom en waren te strek voor de opponent uit de residentie. Met name verdedigend zat het goed in elkaar, aldus Petra Kievits. Na een bescheiden I -2 voorsprong bij rust, won Rowah verdiend met een afge tekende 8-2 van HEC. De Waddinxveen- se goals waren van Marja Sloof(4), Joyce Knaapen(2), Carola Goedhart en Petra van Velzen. WADDINXVEEN - De Klub is een stichting die vrijetijds activiteiten organiseert voor mensen met een verstandelij ke handicap en heeft depen dances in onder andere Wad- dinxveen. De Klub zoekt vrij willigers voor het uitvoeren, organiseren en begeleiden van de activiteiten. De vrij williger krijgt een flink stuk verantwoordelijkheid en wordt in het begin dan ook goed begeleid. Uiteraard worden de verschillende teams begeleid door een beroepskracht. Wie meer informatie wil hebben of zich wil aanmelden kan tijdens kantooruren bellen met De Klub.Tel. 0182 - 527 566, te vragen naar Sjakkelien Bet- lem of Bas Kloppers. Langs komen kan ook: Bloemen- daalseweg 68, 2804 AB Gouda. WADDINXVEEN - De Gezondheidswijzer van stich ting DeVierstroom organi seert op dinsdagavond 8 februari een informatieavond over Afasie (een taalstoor nis). De bijeenkomst wordt gehouden in het gebouw van DeVierstroom aan deAnt- werpseweg 7 te Gouda. De zaal gaat open om 19.15 uur, aanvang programma 19.30 uur, einde 22.00 uur. De toegang is voor leden van de Vierstroom 2,50, voor niet-leden 5,-. Deelname alleen na telefonische opgave, tel.nr. 0182-594 658. REGIO/WADDINXVEEN - Na eerdere wijzigingen in buslijn 189, heeft busmaat schappij Connexxion nu ook veranderingen met betrek king tot lijn 186 doorge voerd. Sinds maandag 17 januari rijdt rit 5 van lijn 186 via het Zuidplascentrum in Waddinxveen. Inwoners van de wijk Zuidplas krijgen hier door betere vertrekmogelijk heden richting Gouda. Rit 5 van lijn 186 vertrekt als lijn 187 vanuit Boskoop om 07.06 uur en arriveert bij halte Zuidplascentrum om 07.21 uur. Voor reizigers die voorheen met lijn 186 om 07.19 uur vanaf station Waddinxveen naar Gouda reisden is er een alternatieve reismogelijkheid. Zij kunnen om 07.11 uur met lijn 175 richting Rotter dam Station Alexander reizen en om 07.11 uitstappen bij de halte Zuidplascentrum (Waddinxveen).Vanaf hier kunnen met lijn 187 - de ’omgezette’ lijn 186 - door reizen naar Gouda. Deze bus vertrekt om 07.21De over- staptijd bedraagt dus drie minuten. Connexxion benadrukt dat het alleen om rit 5 in de vroege ochtend gaat. Alle andere ritten van buslijn 186 blijven ongewijzigd. WADDINXVEEN -Jazzdans- en turnvereniging TOOS start vanaf donderdag 10 februari met een nieuw uur Ouder en Kindgym. Het uur is van 10.00 - I 1.00 uur in het gymnastieklokaal aan de Staringlaan 18 voor kinderen van 2 t/m 3 jaar. In de Gymnastiekzaal "De Staringlaan" geeft TOOS les aan zowel de peuter als de meegekomen ouder of opa en oma. Met ballen, touwen, blokjes en ander materiaal wordt er gewerkt met en door de peuter en ouder. De peuters ontdekken spelen derwijs samen met hun ouders vele leuke oefeningen die de basis grondvormen weergeven van de gymnas tiek. Liedjes en spelletjes komen natuurlijk ook veel aan bod. Klimmen, klauteren, springen, rollen of spelen met ballen, blokken of pit tenzakken. De kinderen kun nen al naar de lessen toe als ze zelfstandig kunnen lopen. Er worden bij TOOS al vier Ouder- Kindgymnastiekles- sen gegeven; Dinsdagmorgen van 9.00 - 10.00 uur, I - 2 jarige kinde ren, dinsdagmorgen van 10.00 - 11.00 uur, 2-3 jarige kinderen, donderdagmorgen van 9.00 - 10.00 uur, I - 2 jarige kinderen, allen o.l.v. Ria Zwijnenburg. En woensdag morgen van 10.00 - 11.00 uur, 2-3 jarige kinderen, o.l.v. Lynn Geertsen. Opgeven voor het nieuwe uur kan bij Ria Zwijnenburg (0182-615 025) of bij Willem Jan Kerkhoven (0182-613 839). stonden zij tegenover het standaardteam van Oliveo uit Pijnacker. Ondanks dat coach Rob Jongkind de longen uit z’n lijf schreeuwde wist hij het heilige vuur niet over te brengen op zijn pupillen. Oliveo profiteerde van de vele foute passes van Rowah en won, na een 3-9 voorsprong bij rust, met 6-17. De doelpunten van Rowah waren van: Kim van Leeuwen, Nicole Sloof, Renske Krol en stand in Kim van Stel (3). De damessenioren ver loren, na een 5-11 achterstand bij rust, met 11-18 van ETC.Tenslotte was het de beurt aan de meiden van Sonja van Ham; de dames AI -junioren. Vooraf werd een spannend duel verwacht tegen ASC uit Rotterdam-Zuid. Immers de heen wedstrijd was, na een harde wedstrijd, maar nipt gewonnen. Nu ging het duide lijk beter. Met name verdedigend speelde Rowah een goede wedstrijd.Vele scho ten werden goed geblokt en de schoten die wel doorkwamen werden dikwijls bekwaam gestopt door keepster Martine WADDINXVEEN - Afgelopen zondag is het eerste team van badmintonvereniging Invictus kampioen geworden door van de nummer twee op de ranglijst te winnen. Invictus I trof dit weekend Orbiton I uit Leidschendam als tegenstander. Bij winst en gelijkspel zou Invictus kam pioen worden en daardoor ook promoveren naar de Ie - divisie. A.s. vrijdagavond 21 januari om 21.00 uur in de Duikelaar Dames I tegen Westland Stars. Zaterdag 22 januari om 19.00 uur de topper tussen Jongens kadetten I van Flyers en die van Jumpers I leggen op de derde prijs omdat hij Gouwenaar Bart van Wen sen de baas bleef. De finale werd een Kwiek aan gelegenheid. Routenier Wim van Wageningen tegen de jeug dige Barry Loef. De twee spe lers waren elkaar ook al in de poule tegengekomen, waarbij Loef wist te winnen. In de eer ste game nam Loef het initiatief met kort en snel spel waarVan Wageningen geen antwoord op had. In de tweede game nam Wim van Wageningen al snel enkele punten voorsprong en won. Barry Loef kon op dat MOERKAPELLE - In de zeven tiende ronde van de onderlinge competitie bij de senioren van Schaakvereniging Moerkapelle speelde koploper Gerard van Ommeren met zwart tegen Ben van Geffen. De gelijkop- gaande strijd kreeg een verras sende ontknoping toen Gerard in tijdnood kwam. Hij zag zich genoodzaakt een toren te offe ren voor eeuwig schaak, maar dat zat er net niet in. Ben won WADDINXVEEN - Van 15 t/m 20 augustus vertrekt de jonge rengroep van de St. Victorpa- rochie naar Rome voor de wereldjongerendagen. ’Vorming en Toerusting’ nodigt jongeren uit om mee te gaan. Op het programma staat een bezoek aan Loppiano, een jongeren stadje in de groene heuvels van Toscane, voor een culturele uit wisseling met jongeren in een sfeer van eenheid, dialoog en solidariteit.Verder wordt Rome aangedaan waar in die periode de Wereldjongerendagen wor den gehouden. Op 30 januari 2000 is er een informatieavond in de Ontmoetingskerk aan het Groensvoorde. Aanvang 20.00 uur. Meer informatie bij Paul van Leeuwen tel. 0182 615 357. ten geselecteerd, waarvan drie Kwiek-leden. De winnaar van vorig jaar, John van Spengen (ISV Gouda), moest in de poule Martin Loef (ttv Kwiek) en Frido Kalmeijer (ttv Flamingo’s Gouda) voor laten gaan. In de halve finales won Kwiek- speler Barry Loef van Bart van Wensen (ttv Vriendenschaar Gouda) en Wim van Wagenin gen van Kees Vos (Kwiek-l).Van Wageningen zat duidelijk beter in z’n vel en gaf Vos het nakij ken. Vos wist nog wel beslag te moment het initiatief weer naar zich toe trekken en pas seerde, vanuit een schijnbaar verloren positie, Van Wagenin gen. Uitslag: I. B.Loef (Kwiek), 2. Wv.Wageningen (Kwiek), 3. K.Vos (Kwiek), 4. B.v.Wensen (Vriendenschaar). Organisator Venmans memoreerde bij de prijsuitreiking, het ontstaan van het toernooi. Ger Teunissen, een actief lid, overleed in 1964 op 39-jarige leeftijd aan een hartaanval. Het toenmalige bestuur besloot als herinnering dit toernooi te organiseren. GOUDA - Op 20 januari organiseren de Stichting Down’s syndroom (SDS) en het Down-team Midden Hol land een studiedag over kin deren met Downsyndroom in de Gehoorzaal op de Bleu- landlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda. Ouders van kinderen met Downsyndroom en hulpver leners zijn welkom vanaf 10.00 uur.Voor meer infor matie: Y.Kamperman (0182 526 675) of landelijk bureau SDS (0522 281 337). school, die met 48 punten de Eben Haëzerschool maar 2 puntjes voor bleef. Het team bestond uit Mare Nuijten, Rob Heijkoop, Gideon van Staveren, Thomas van Dodewaard en Corinne Luteijn. In de oudste categorie had de Eben Haëzerschool de beste dammers, met 58 punten, een gemiddelde van maar liefst 83 scoorden Daniël van der Laarse, Susette Blom, Rencia van de Starre, Johan Olie en Rebecca Jochems er lustig op los. Een tweede plaats was er voor de Regenboogschool. Terwijl de kampioen van verle den jaar, de Rehobothschool, werd derde. De vierde plaats was voor de Bethelschool. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Afgelopen zaterdag speelden de bondsteams van Gouwesta ete thuiswedstrijden. Heren I speelde een sterke wedstrijd tegen Katwijk I en won met 11-5. De uitslagen van de finales waren: Poule A dubbel: Roy van den Berg en Ruben Zoetewij; Poule B enkel: Patrick Plomp - Rick de Koning 7-2; Poule B dubbel:Leon Kommer/Steven Gillis - Debby Vermeu- len/Mariska Klijn 6-2; Poule C enkel:Phi- lippe Rosendael - Alexander Rosendael 5-3; Poule C dubbel: Kevin Scholtes/Step- han Peterse - Philippe Rosendael/ Mark Zoeteweij 7-5; Poule D enkel: Maarten Overdijk;Poule D dubbelWinnaars: Maar ten Overdijk/ Folkert de Wit. De Ie divisie is het op een na hoogste niveau op badminton- gebied in Nederland, alleen de Top Liga zit hier nog boven. Beide heren enkels waren heel spannend. Eerste heer Joeri Kraaijestein begon goed, hij won de eerste set van zijn enkel met 15-7, de tweede verl oor hij net met 14-15, maar hij kwam sterk terug in de derde set die hij ruim won met 15-6. Ook de tweede heer, Dennis Steenland, won zijn enkel in drie sets (12-15, 15-8 en 15-9). Linda Wiegel verloor jammer lijk genoeg haar enkel. Marloes van Heteren had veel minder moeite met haar tegenstander, ze won namelijk met 11-5 en 11-2. Hierdoor was het na de enkels 3-1 in het voordeel van Invictus en was het nog slechts een WADDINXVEEN - Damclub Excelsior organiseerde teza men met de evenementencom missie van het V.O.O. (Ver. voor Openbaar Onderwijs) zaterdag 15 januari het 28e schooldam- toernooi. In de aula van het Coenecoop-college streden 180 kinderen van deWaddinx- veense basisscholen zowel indi vidueel als voor hun school team op de honderd velden om te zien wie de slimste dammer was In 24 poules werden ruim 500 partijen gespeeld. In de basis groepen 3 en 4 speelden zes deelnemers tegen elkaar; in de groepen 5 en 6 en 7 en 8, waren dat acht deelnemers die zeven maal tegen elkaar uit kwamen. In de jongste catego rie had het team van de Bethel school de sterkste afvaardiging (28 punten). Nipt met 25 punten volgde een team van de Eben Haëzer- school. Nieuw was de splitsing in pupil len (groep 5/6) en aspiranten (groep 7/8). In de 5/6 groep was de titel voor de Rehoboth- een 6-3 voorsprong. Daar waar Katwijk de kansen onbenut liet was het Gouwestaete die wei nig kansen lieten liggen. Een sterke fase voor de Gouwesta- eteheren. In het begin van de derde periode maakten de heren een aantal fouten en pro fiteerde Katwijk hier handig van. Zij kwamen terug tot een 6-5 achterstand en de Gouwe- staeteheren waren gewaar schuwd. Remko Overdam bracht zijn ploeg met een hat trick weer terug in de wed strijd. Hierdoor gingen de heren met een 9-5 voorsprong de laatste periode in. De strijd was gestreden. Gouwestaete was de betere ploeg.Wilfred Bontje en Jaco de Jong beslisten de einduitslag op I 1-5. Een fraaie overwinning voor de Gouwe- staeteheren, die hiermee aan gaven dat zij tot de top van de tweede klasse behoren. Aanstaande zaterdag spelen de bondsteams van Gouwestaete uitwedstrijden. Heren I speelt om 20:00 uur tegen Katwijk I in zwembad Aquamar te Kat wijk. Heren 2 speelt om 21:00 uur tegen HZ/Zian 3 in zwem bad Morgenstond te Den Haag. S.Kouwenhoven, K.Bakker, R.Droog en B.Weijermars wonnen hun partij. In de jeugd- clubkampioenschappen van de Rotterdamse Schaakbond heeft in de E/categorie (onder tien jaar) het viertal van SV Moer kapelle beslag gelegd op de vijf de plaats. Er deden tien clubs mee. Thijs van der Torren won de derde topscorersprijs. Hij bleef ongeslagen met 8,5 pun ten uit 9 partijen. WADDINXVEEN - Vrijdag 14 januari heeft tafeltennisvereni ging Kwiek voor de 36e maal het toernooi om de Ger Teu- nissencup georganiseerd. De vereniging organiseert het toernooi jaarlijks voor een wis selende competitieklasse. Dit jaar de 2e klasse en hoger. Achttien deelnemers van diver se verenigingen uit de NTTB afdeling Gouda zorgden voor een aantrekkelijk toernooi. Uit drie meerkampen werden, via de kwartfinale, vier halvefinalis- Alle prijswinnaars van het Open Jeugd Tennistoernooi. digd en de winstpunten konden worden bijgeschreven. Uitslag 79-58. Topscoorder: Wolter Zwijnenburg met 31 punten. Bij Dames I vielen alle stukjes wedstrijdjes gespeeld eindelijk op de goede plaats en kon men terug zien op een uit stekende wedstrijd. Vanaf het eerste moment liep het goed en Bourgondië werd meteen in een verloren positie gemanoeuvreerd. Goed de kan- door elkaar, sen benuttend werd de rust stand bereikt met een 18-32 voorsprong. De tweede helft dreigde het even mis te gaan en Bourgondië kwam akelig dicht bij. Maar Flyers hervond het HCW op deze dag tevens het ritme en behaalde zo een nutti- 300e lid verwelkomen. ge overwinning. Uitslag 44-63. Op dit moment zijn de trainin- Topscoorder: Nathalie Gielliet gen voor de teams weer met 16 punten. gestart en doen veel teams mee aan de midwintercompeti- tite die vijf wedstrijden duurt, alvorens de reguliere competi tie weer van start gaat. Dat het enthousiasme bij HCW groot is werd op deze nieuwjaarsre ceptie weer heel duidelijk. WADDINXVEEN - Zowel Heren I als Dames I behaalde afgelopen weekend een over winning. Heren I deed dit thuis tegen The Hooters uit Leiden. Dames I uit in Wijk bij Duur stede tegen Bourgondië. Het beste resultaat behaalde Jon gens Junioren I door in Ridder kerk te winnen van Dragons. Heren I trad niet geheel com pleet aan voor de wedstrijd tegen The Hooters. Het feit, dat Jongens Junioren I op dezelfde tijd uit moest spelen noodzaak te coach Frank Minnee leentje buur te spelen bij Heren 2. De eerste helft ging dan ook niet crescendo en Flyers keek hal verwege deze helft tegen een achterstand aan. Maar het ging steeds beter draaien en de ruststand was 35-33. De twee de helft gingen de Waddinxve- ners door waar zij gebleven waren en binnen enkele minu ten werd een voorsprong van twintig punten opgebouwd. Deze werd in de resterende tijd bekwaam en goed verde- Zaterdag 19 februari mogen deze vier scholen in Zegveld strijden om het kampioenschap van Midden Holland. In elke poule waren er twee prijzen te verdienen. De organisatie kan terugkijken op een zeer geslaagd toernooi en wenst iedereen te bedanken voor de inzet en het sportieve verloop. Het eerste herenteam van Gouwestaete kreeg afgelopen zaterdag bezoek van Katwijk. Op papier was deze eerste wedstrijd na de winterstop er direct een om naar Gouwebad De Sniep te komen. Katwijk is geen onbekende voor Gouwe staete. Met ex-Gouwestaete- speler Kjeld Boonstoppel waren de Gouwestaeteheren gewaarschuwd. Zonder Mark Mommers begonnen de heren geconcen treerd aan de wedstrijd. In de eerste periode waren het Rody Visser en Wouter Steller die beide ploegen in evenwicht hielden. Met een 2-2 gelijke stand gingen de Gouwestaete heren de 2e periode in. Hierin namen de heren voor het eerst de leiding in de wedstrijd. Door doelpunten van Remko Over dam (2x), Myk Middendorp en Jaco de Jong stonden de heren halverwege de wedstrijd op J

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 21