Huisman maakt wonen nog leuker Tuinmeubel I Wonen en werken versmelten Ontsluiting van Boskoop heikel onderwerp WONEN IN MIDDEN-HOLLAND ED REUSKEN /SILCO februari-actie o Wilt u uvV huis Verkopen en een goed en Vakkundig advies krijgen? Bet Voor een gratis al aar de- bepaling JONGENEEL GORDIJNEN Noordkade 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) 12 maanden uw Wywajgr - A;7i-£'S A S Are 9- Uw specialist op het gebied van woninginrichting De Huiienbeuu Bolkoop Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond E Interieurbetimmeringen SILCO Showroom St. Victorstraat 54 W’veen VOOR DOCUMENTATIE (0182)61 68 78 http://www.silco.nl Waddinxveen Op alle binnenzonwering 10% europaJuin Boskoop Gouda - •s I - ifiter l SivICfeï p W De Halve Raak als ontsluitingsweg? Als het aan de bewoners ligt niet. (Foto: Cock Karssen) 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur beling. Flexibele computertrol leys zijn leuk, maar ze hebben wél voeding en telefoonaanslui- struikelen over losliggende kabels zijn extra aansluitpunten bepaald geen overbodige luxe. Trek dat datanet dan gelijk door naar de kinderkamers. Ook zij willen natuurlijk hun geet de keuken niet. Want de tijd is nabij dat we ’op afstand’ bed en een goede matras waren slechts de voorwaarden voor een goede nachtrust. De laatste jaren speelt de slaapkamer een steeds belangrijkere rol binnen het woonge not en neemt ook de slaapkamer een duidelijke plaats in voor de leefomge ving. In plaats van alleen de noodzake lijke nachtrust, maakt de slaapkamer nu een wezenlijk onderdeel uit van het gehele wonen. ]Voor het totale interieur is de klant dus bij Huisman Wonen aan het juiste adres.Van verf, Bovendien wordt alles door professio nele stoffeerders van Huisman Wonen vakkundig gelegd. Naast het ’moeder bedrijf’ in Hazerswoude-dorp, beschikt behang en andere muurverfraaiingen tot aan raambekleding, zoals vitrage, gordijnen, binnen- en buitenzonwering. Ook de vloeren worden hierbij niet vergeten. Een enorme collectie tapijt- soorten van de bekende merken, lami naat en parket bieden de klant een ruime keus. de woonspecialist over een klein filiaal aan de Prins Bernhardstraat 17 in Koudekerk aan de Rijn. Omdat Huis man Wonen werkelijk alles ’onder een dak’ heeft, kan de klant, desgewenst met advies van de interieurspecialis- ten, een geheel nieuw interieur samenstellen dat perfect op elkaar is afgestemd en dat het woongenot voor de komende jaren zal waarborgen. Huisman Wonen is te vinden aan de Dorpsstraat 95 te Hazerswoude-dorp. Voor informatie: 0172-589235. Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur Vrijdagavond Zaterdag onder het koken onze E-mail beantwoorden, zo voorspellen futurologen. Prachtig, al die ’designlike’ com- putermeubels. Toch moet de ergonomie scherp in het oog worden gehouden. Een juiste Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 Zijde 28, 2771 EN Boskoop Telefoon: (0172) 21 07 47 Fax: (0172) 21’16 69 Zie onze advertentie elders in deze krant. I- LUS WONING PROJEKTSTOFFERING Stijl HAZERSWOUDE-DORP - Al meer dan honderd jaar staat meubelspecia- list Huisman garant voor service en kwaliteit. Service en kwaliteit zijn altijd de speerpunten binnen het bedrijf geweest en zullen ook in de nieuwe eeuw hand en hand samen gaan. Sinds het nieuwe Millennium heeft Huisman een verjongingskuur ondergaan. De specialist in interieurverzorging werd nagenoeg veertig jaar geleid door de drie gebroeders Huisman, die inmid dels hebben plaatsgemaakt voor hun ’neefjes’. „Jarenlang hebben wij het familiebe drijf voortgezet en nu was de tijd rijp om het over te dragen aan de jongere generatie”, stelt Huisman senior die zichtbaar trots is op het familiebedrijf. Niet alleen de bedrijfsvoering is ver jongd, ook de naam van het bedrijf heeft een modernere uitstraling gekre gen. Zo prijkt nu op de gevel van de meubelshowroom aan de Dorpsstraat 95 in Hazerswoude-dorp de nieuwe naam ’Huisman Wonen’. „Voorheen waren wij interieurverzorgers, maar dit vakgebied heeft zich in de loop der jaren steeds verder uitgebreid”, aldus Huisman senior. „De nieuwe trends in wonen moet je op de voet blijven vol gen en ook het assortiment wordt steeds omvangrijken” Bij Huisman Wonen wordt de klant een enorme keus aan kwaliteitsmeu belen geboden. Modern, klassiek of trendy, bij Huisman Wonen zal de klant altijd kunnen slagen. Bovendien heeft de specialist in wonen ook een ruime collectie slaapkamers voor groot en klein.Vroeger werd, overi gens onterecht, aan de slaapkamer minder aandacht besteed. Een stevig en gewrichtsklachten als RSI (Repetitive Stress Injuries). Een goede bureaustoel heeft een gasveer, verstelbare armleunin gen en als het even kan een len- densteun met kantelmechanis me. Mensen met rugproblemen hebben soms baat bij de Scan dinavische kniel- of balanskruk jes. Ook de positie van het toet senbord verdient aandacht. Een Geldig van 1-2 tlm 29-2-2000 Voor meer informatie en vragen bel: (0182) 61 62 38 (0182) 61 14 19 Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur verrassende reden voor hun bezwaar op de proppen. De Toegangseweg fungeert namelijk als grens tussen Alphen aan den Rijn en Boskoop.Volgens het kadaster van beide plaatsen loopt de grens precies in de sloot c.q. wetering ten 3 zuiden van de Toegangseweg. i Dat maakt dat de weg officieel i| tot Alphens grondgebied behoort. „En", zo vroegen de bewoners zich daarom af, „hoe kan een gemeente een besluit v nemen over een weg dat niet t tot haar gemeente behoort?" Daarmee werd hout gesneden. Overigens valt de Toegangse- weg waarschijnlijk af vanwege het feit dat het een doodlo pende weg betreft waar aan het einde een ’beschermd’ stukje groen loopt. Hoe dan ook, het laatste woord over de ontsluiting is nog lang niet gehoord. Het is een feit dat het vraag stuk ook in de nabije toekomst voor heel wat commotie gaat zorgen. Rijnevelö’ 86 N 207 afslag Boskoop Noordoost Achferwillenseweg 31 Nabij NS-station Gouda Goverwelle Tapijtkwaliteit ’Desso Bouquette’ heeft een fraai gesneden frisé-pool met tweekleurige mêle- ring in een modieus ton- sur-ton en is verkrijgbaar in zeven verrassende kleuren. Het is geschikt voor rollend meubilair. Verder heeft het vuilver- bergende en vlekweren- de eigenschappen. Per fect dus om op de thuis werkplek toe te passen. Voor meer informatie: 0412-667911. Een perfecte oplossing voor computeren, e-mail en en internetten biedt dit huiskamervriendelijk computermeubel met handige rotatietafel van Interstar. De computer is fraai weggewerkt in de kast.Wilt u aan het werk, dan zorgt de stabiele draai/zwenkarm ervoor dat de monitor op de juis te hoogte en de goede afstand uit de kast draait. De kast biedt voldoende ruimte voor monitor, computer en printer. Voor meer informatie: 0592-344530. half jaar gaat duren eer de besluitvor ming rond is. Zoals gezegd heeft het vraagstuk voor nogal wat commotie gezorgd. De bewo ners van de Halve Raak en die van de Toegangseweg heb ben inmiddels reeds direct en indirect bezwaar gemaakt mocht de keuze op een van deze twee wegen vallen. Bewo ners van de Halve Raak voerden het verdwijnen van het rustieke effect op als hoofdreden. De Halve Raak als ont sluitingsweg zou de weg aanzienlijk meer gaan belasten, het verkeer zou verveertigvoudigd worden. En de bewoners van de Toegang seweg deden hetzelfde. De ’Toegangbe- woners’ kwamen evenwel met nog een kan pols en schouders ontlas ten, net als een verstelbaar werkblad. Om de juiste oogaf- stand tot de monitor te krijgen is een uitschuifbaar toetsen- bordplateau of zwenkbare monitorstandaard ideaal. Let ook op de beenruimte die de verschillende meubeltjes bie- doeleinden bruikbaar, bij- den, vooral bij de trolleys. Met de komst van Inter net, e-mail, telebankie ren en teleshoppen is de PC de woonkamer binnengeslopen. Wonen en werken versmelten tot een nieuwe levens stijl. Op beurzen zie je soms hele futuristische modellen: grote ligban ken met een extra werkblad voor de lap top of ligstoelen met een beeldscherm aan het voeteneind. Ook de computertrolley is uit gegroeid tot een design item eerste klas. Perfect te integreren in elk trendy interieur. De mobiele trolleys nemen bovendien weinig ruim te in. Klaar met werken? Dan zijn ze zo weer in de hoek te rijden. Wie niet altijd gecon fronteerd wil worden met een monitor hoe kleurrijk ze tegenwoor dig ook kunnen zijn heeft meer aan een afsluitbare consolekast. Een goede oplossing voor kleinbehuisden of appar- voorbeeld als logeerkamer, tementbewoners. Ook met de Wees bij een eventuele ver- kastwandsystemen zijn huiselij- bouwing niet zuinig met beka- ke combinaties te maken van wonen en werken. Gebruik zo’n meubel bijvoorbeeld eens als ruimteverdeler. Aan de kant ting nodig. Om niet continue te van de zitgroep komt dan de struikelen over audio/video apparatuur; aan de andere kant de PC met de administratie. Zoveel spullen dat een aparte werkkamer de enige oplossing is? Geen nood. Ook de regulie- eigen (t)huiswerkplekje. En ver re kantoorprogramma’s wor den steeds informeler. Werkta fels ogen luchtig en simpel of de kookapparatuur besturen of hebben handige zwenkwielen. Boekenkasten krijgen vitrine- schappen; sideboards geven een dressoir idee. Hout en/of kleu rige fronten zijn meer regel dan uitzondering. Werkbladen zijn er in allerlei swingende vor men: rond, gebogen of asymme- werkhouding voorkomt spier- trisch, compleet met fraaie opzetconsoles en kleine aan- haaktafeltjes. Thuiswerken vergt soms een aantal aanpassingen. Niet ieder een heeft immers een geschik te werkhoek, vide of entresol. Wie geen aparte kamer wil opofferen, moet vaak gaan ver bouwen. Gelukkig bieden de bouwmarkten allerlei prefab (voorzet)wandsystemen waar mee zelfs de middelmatige doe- verlaagd toetsenbordplateau het-zelver uit de voeten kan. Daarmee is heel gemakkelijk een deel van de zolder af te schotten. Ook een nisachtige bureaukast die met een los vouw- of schuifdeursysteem wordt afgesloten, is het over wegen waard. Daarmee blijft die werkkamer ook voor ande re BOSKOOP - De ontsluiting van Boskoop heeft nogal wat voeten in de aarde gehad. Dat, ondanks het feit dat er nog geen gemeentelijk besluit is gevallen over dit heikele onderwerp. De ontsluiting van Boskoop behelst een weg die het cen trum van het kwekersdorp direct met de nieuwe rijksweg I I ten noorden van Boskoop verbindt. Het gevolg is naast een directe aansluiting ook een ontlas ting van het centrum van Boskoop, dat tijdens de spitsuren en rond het middag uur veel te verduren heeft van personen en vrachtwagenverkeer. Aanvankelijk werd aan de Halve Raak als ontsluitingsweg gedacht, maar ook het Rijneveld, de Toegangseweg en het Voshol werden als mogelijke ontsluitingswegen genoemd. Inmiddels is het antwoord op de vraag welke bestaande weg als ont sluitingsweg gaat dienen, weer helemaal open. De gemeente Boskoop wil haar tijd nemen en heeft een commissie in het leven geroepen die een adviserende rol in het geheel gaat spelen. De ver wachting is dat het nog minstens ander- r-- A A r

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 17