DöMZ -I I— I *1 De mooiste eet-en salontafels van origineel oud teak hout alle maten en diverse soorten bladen! Allen met volledige garantie tegen scheuren! Nu landelijke dekking Keurmerkbedrijven IN ALPHEN A/D RlJÏTW mEREL fcj f Hypotheek ook voor TE KOOP ED REUSKEN If U zoekt 'n partner? Stichting Date Makelaardij Van Brussel betrouwbaar en kundig gepensioneerden i "«R Binnenhuis 2000 presenteert VAW BRUSSEL V*1 11 R I nieuw concept Werelds Wonen I 1. - onderneming EN WONINGSTOFFEERDER M Geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatiebrief met CV t.a.v. Emma Simonis naar onderstaand adres. FULLTIME EN PARTTIME COMMERCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER o m 124247 24 Grieks restaurant KRETA Uw specialist op het gebied van: Gordijnen Vitrage Tapijt Houten vloeren Marmoleum vloeren Wegens aanhoudende groei van onze zijn wij op zoek naar een Wij bieden: - afwisselende functies in een jong en enthousiast team - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig met de functie. 1*111 PRODUCTIEMEDEWERKER <1 Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: AFWASHULP voor in de keuken, die bereidt is in de weekeinden, schoolvakanties en eventueel doordeweeks te werken. MEISJES voor in de bediening. ^7 i de gehele wereld!]^. f meubels uit alle windstrekën, I 0 t- ^J'POTHt^ aan de Tel. (0172) 21 22 71 901 1 het bedrijf. 4 F i [~Nu 1795,- BRENG OOK EENS EEN BEZOEK AAN ONS FILIAAL IN WETERINGBRUG, LISSERWEG 41A, TEL. 071-3313847, EEN WERELD VAN VERSCHIL!’ v t I Galerij 2 (tegenover hefbrug) 2771 XJ Boskoop Openingstijden: 1 Vrijdagavond Zaterdag -•d Voor de meest uitge breide teak collectie van Afphen en omstre ken is Werelds Wonen het adres! Of het nu gaat om één uniek exemplaar of voor het gehele huis, bij ons slaagt u zeker! Een T.V. dressoir van oud grenen hout, leverbaar in diverse maten en ook te voorzien van handig uit schuif plateau! Hooftstraat 254 Bereikbaar via de Oranje Nassausingel Alles gratis bezorgd en geplaatst! Waddinxveen Tel.: (0182) 61 66 88 WONING PROJEKTSTOFFERING opleidingseisen. Medio oktober zijn ook in de laatste regio’s Keurmerken uitgereikt, waarmee er nu door het hele land ruim 300 bemiddelaars zijn aangesloten bij de Stichting Keurmerk Hypotheek Bemiddeling.Voor het vin den van de dichtstbijzijnde Keur- merkbemiddelaar in uw regio en voor het bestellen van een gratis brochure kunt u bellen met de Stichting Keur merk Hypotheek Bemiddeling, tele foon 0900-2027722. Op de internet site www.skhb.nl staat meer informa tie over het Keurmerk en kunt u via een eenvoudig zoeksysteem de Keur merkbedrijven bij u in de buurt vin den. lijden. Daardoor bedraagt in hun situatie de maximale hypotheek 223.125,- 350.000,- x 85% x 75%). Gepensioneerden (65+-ers) betalen in de onderste belastingschijven minder belas ting over het (pensioen)inko- men. Zo ook familie Z. Zij dra gen nog geen 20% af aan inkom stenbelasting (en volksverzeke- ringspremies). Dat is leuk voor zover het hun inkomen betreft, maar dat is minder leuk voor zover het de belastingteruggave over betaalde hypotheekrente betreft. Van de betaalde hypo theekrente krijgen ze nog geen 20% terug van de belasting. Dat maakt financiering via een hypo theek relatief duur. Het advies is om niet het maximale te lenen 223.125,-) en ook niet het minimale 80.000,-). Een hypo theek van ongeveer 150.000,- is het beste aan te raden. Reden is dat de bruto en netto maand lasten niet te veel stijgen ten opzichte van wat zij gewend waren. Relatiebemiddeling Nederlands grootste bureau met duizenden partner- zoekenden geeft u pas echt kans van slagen. U kiest zelf uw partner (partneitoek). Bel geheel vrijblijvend: ALPHEN a/d RIJN mevrouw Scheeres 0172-421305 GOUDA: mevrouw Coumans 0182-584764 LEIDEN: mevrouw Sibarani 071-5212830 WOERDEN e.o. mevrouw Eindhoven-Peters 0348-689273 Aangesloten Geschillencommissie Relatiebemiddeling Voor de 34ste keer wordt van 27 februari tot en met 5 maart 2000 de beurs Binnenhuis georganiseerd. Inspelend op de levensstijl van de hui dige consument wordt de beurs tradi tiegetrouw in Ahoy’ Rotterdam geor ganiseerd maar dit keer in een geheel nieuw concept. De bezoekers van deze beurs zijn gewend het summum op het gebied van wonen te zien. Het nieuwe concept, The Quality of Life created by Binnenhuis, gaat verder dan de topklasse van interieurinrich ting. Ook op culinair gebied, lifestyle en kunst antiek hebben de deelnemen de exposanten veel te bieden. Samen vormen zij de vier pijlers van de beurs. De tegenwoordige consument besteedt steeds meer aandacht aan de kwaliteit van het leven. Naast de wens om meer vrije tijd biedt de eco nomische ontwikkeling ook een rui mer budget. Uit marktonderzoek is gebleken dat in de levensstijl van deze mensen meer geld wordt besteed aan persoonlijke luxeproducten, aan rei zen en korte vakanties, aan kunst en waardevolle aankopen en inrichting van de woning. Lekker wonen is de trend van van daag. Steeds meer mensen kopen een woning en besteden veel aandacht aan de inrichting ervan. Binnenhuis 2000 sluit met ruim 17.000 vierkante meter aan op de groeiende belang stelling voor wonen en leven met de presentatie van nieuwe woontrends. De beurs geeft een beeld van de top klasse binnen het assortiment van badkamers, keukens, slaap en woon kamers. Daarnaast krijgt kunst en antiek veel aandacht. De bezoekers kunnen op de beurs onder meer bij twee galeries de pronkstukken van hun collecties bewonderen. Zelfs het van mening wisselen met kunstenaars of geïnteresseerden, onder het genot van een drankje, behoort tot de mogelijkheden. De internetsite die ter gelegenheid van de beurs wordt geopend, is vanaf medio december te bekijken via: http://www.binnenhuis.nl. De site geeft algemene informatie over het concept en de opzet van de beurs.Tij dens de beursperiode worden elke dag de actuele ontwikkelingen weer gegeven. Daarnaast worden ook alle gegevens over deelnemers, opening stijden, toegangsprijzen en bijzondere evenementen opgenomen. Origineel loom bankstel voorzien van comfortabele bultexschuimvulling voor een optimaal zitcomfort: bekleed met 1* klas doorgekleurd rundleder die in diverse kleuren is te leveren. Wijn-dressoir Stefano, sierlijkheid, nostalgie en een stuk vakmanschap van weleer treft u aan in dit meubel, gemaakt van oud grenen en voorzien van een kleurwas voor de warme uitstraling. En luxe 2 1/2 zitsbank voorzien van latex kussenvulling en nosagveren die in alle mogelijke stoffen gemaakt kan worden, tegen een ongelooflijk lage prijs: ook u zal versteld staan van dit zitcomfort! Hooftstraat 254 Alphen a/d Rijn tel. 0172-425172 Advertentie Gepensioneerden kunnen even goed een hypotheek afsluiten als alle anderen. Alleen kan de lage belastingteruggave een opstakel vormen evenals een mogelijke verplichting een overlijdensrisi- coverzekering af te sluiten. De geldverstrekker eist namelijk in het algemeen een overlijdensri- sicoverzekering voor zover de hypotheek boven de 75% van de executiewaarde van de woning uitkomt. De executiewaarde van een woning is de waarde bij een gedwongen verkoop. De execu tiewaarde bedraagt gemiddeld 85% van de vrije verkoopwaar de. Op basis van hun pensioe- ninkomen en de inkomensnor- men van de Nationale Hypo theek Garantie zou familie X. in principe 235.000,- kunnen lenen. Maar dan zouden ze een overlijdensrisicodekking moeten afsluiten ter grootte van 11.875,- 350.000,- x 85% x 75% -/- 235.000,-). Door hun leeftijd (65+) zijn zij echter niet meer verzekerbaar tegen over- Een hypotheekbemiddelaar ont vangt het Keurmerk uit handen van drs. N.W. Stolwijk (directeur SKHB) en J. Stekeienburg (bur gemeester van Tilburg en oud voorzitter van de vakbond FNV). Gevr. oude Barbie's jaren'6O voor een gave pop geef v.a. ƒ100, 010-4764282. Tk mooie klok Westminster uurwerk 375 friese staart klok 550, 030-6877828. Tk. douchekop Grohe, relexa, plus, weinig gebr., 45 Tel. 0182-670337 (Gouda). Tk. elec. orgel met bankje, cursus i.g.st. 150 Tel. 0172- 212222. Tk. 2 oude lampenradio's, Phi lips, Blauwpunkt 200 een koop. 0172-589904/589928 Tk. babykamer, wit, incl. acc. ƒ800 Koffie/expresso app. 50 Tel. 0172-616725. Tk. koelkast, fornuis, badgey- ser, vaatwasser, droger, kook- plaat 995 0172-413471. Analoge satelietontvanger Philips igst 65 tel. na 18.00 uur, 0348-402519. Goudse straatnamenboeken t.k. gevr. Geef goede prijs. 0182-539468. Tk. elektr. orgel Lindbergh bank, wit, 900 Tel. 0348- 411160. tk. eiken wandmeubel, 195 x 250 met pc ruimte 400 Tel. 0172-509908 deling, de adviseurs en de overige medewerkers. Tevens worden de administratieve zaken van de adviseur beoordeeld. Nadat een bedrijf een aanvraag voor het Keurmerk heeft ingediend, wor den de aangeleverde gegevens door een onafhankelijke beoordelaar van de Stichting getoetst en wordt er een bedrijfsbezoek door hem of haar afgelegd. Aan de hand van de bevin dingen wordt door de beoordelaar een rapport opgesteld met het advies het Keurmerk al dan niet toe te ken nen. Uiteindelijk bepaalt de Beoorde- lingcommissie van de Stichting of het Keurmerk wordt uitgereikt. Bij bemiddelaars met het Keurmerk staat het belang van de consument voorop. Het Keurmerk garandeert de consu ment goede service, voorlichting en begeleiding en beschermt de privacy van de consument. Verder heeft de Keurmerkbemiddelaar een grote diversiteit aan hypotheekvormen en Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur ALPHEN - Betrouwbaarheid en vakkennis zijn de handelsken merken van de jongste make laardij in Alphen aan den Rijn. Op 3 januari jongstleden opende Makelaardij Van Brussel haar deur aan de Europalaan 4 voor de eerste klanten. Een frisse start in een splinternieuw jaar. Johan van Brussel is te beschou wen als een startende onderne mer. Toch zijn de handelsken merken betrouwbaarheid en vakkennis niet zomaar uit de lucht gegrepen. “In 1980 ben ik aan het werk gegaan in de assu rantie- en hypotheekwereld. Vanaf 1982 ben ik daarin ook gaan studeren. In een later stadi um heb ik de studie voortgezet in de richting van de makelaardij. In 1987 ben ik verhuisd naar Alphen aan den Rijn en ben ik hier voor een makelaardij aan de slag gegaan. Ik heb destijds nog het slaan van de eerste paal in Kerk en Zanen meegemaakt en het is dan ook niet verwonder lijk dat ik veel van mijn werk zaamheden in dat deel van Alphen heb verricht”, vertelt Johan. Medio 1999 kreeg Johan van Brussel de kans om een bestaand regionaal werkend makelaarskantoor over te nemen. Het werkgebied ligt glo baal in de driehoek, die gevormd wordt door de plaatsen Gouda, Woerden en Alphen. “Dat was voor mij de mogelijkheid om op mijn manier kopers en verko pers bij elkaar te brengen. Hiermee kon ik zelf mijn eigen beleid gaan uitstippelen. Ik wilde een onderneming die naast betrouwbaarheid, vakkennis en eerlijkheid ook warmte en per soonlijke benadering uitstraalt Geen bureaucratische werk sfeer en het koele licht van tl- balken en ook niet lange rijen zak, waarmee hij in Alphen aan den Rijn een uitzonderingsposi tie bekleedt. Johan: “Als W.O.V.- taxateur kan ik de waarde van woningen en bedrijfsobjecten vaststellen met betrekking tot onder andere de onroerend zaak belasting en de inkomsten belasting, met name voor het vaststellen van het huurwaarde- forfait.Voor vragen hierover zijn de mensen dus bij ons kantoor aan het juiste adres. Onder het motto ‘Uw bezit in goede han den’ kunnen klanten bij Makelaar Van Brussel terecht voor een groot aantal diensten, waaronder taxaties, aan- en ver koop van woningen en bedrijfs objecten en het beheer daarvan. Zoekt met spoed een Opleiding niet vereist Leeftijd 17-20 jaar Rijbewijs niet vereist uiteindelijk bij het transport voor de notaris iedereen ervan uit kan gaan dat je niet achteraf nog onaangenaamheden te ver wachten hebt”, weet Johan. De verzekeringen en hypotheken heeft Johan van Brussel inmid dels achter zich gelaten en hij concentreert zich geheel op de makelaardij. Door de verande rende belastingwetgeving is met name de keuze van de soort hypotheek dermate belangrijk, dat een goed advies heel veel studie vereist. “Een dergelijke studie wil ik niet meer doen. Ik heb me inmiddels gespeciali seerd in onroerend goed en daar wil ik me bij houden. Bovendien zijn er momenteel genoeg die dat werk uitstekend aankunnen.” Naast zijn make laarsdiploma heeft Johan ook het diploma W.O.Z.-taxateur op Domini Ijsblokjes v.o.f. Engelandlaan 1 -2391 PM Hazerswoude Tel.(0172) 21 69 96 - Fax (0172) 23 10 17 kille rekken met foto’s en beschrijvingen van huizen. Makelaardij Van Brussel moet de klant uitnodigen om binnen rus tig aan een tafel in de mappen met de te koop staande objec ten te komen lezen. Daar zijn we volgens mij met de inrichting van ons kantoor zeker in geslaagd”. Het makelaarskantoor bestaat uit vier medewerkers. Behalve Johan van Brussel zijn dat zijn vrouw Desiree, die als telefonis te /receptioniste werkzaam is, de administratief medewerkster Karin Hesseling en de nestor van het kantoor de heer Blaauw, die als makelaar/taxateur een schat aan ervaring meebrengt. In Alphen heeft Johan van Brussel zijn sporen inmiddels meer dan verdiend met de doorverkoop van nieuwbouw woningen. “Het gebeurt, door welke oorzaak dan ook, regel matig dat kopers van nieuw bouwwoningen hun huis willen doorverkopen nog voordat zij zelf de sleutel van hun nieuwe huis in ontvangst hebben mogen nemen. Er kan bij dergelijke transacties heel veel mis gaan. Op het juridische vlak heb je dan te maken met minimaal vier partijen. Om dat allemaal in goede banen te leiden heb je heel veel ervaring en juridische kennis nodig. Ik heb de afgelopen jaren een groot aantal van der gelijke transacties begeleid, tot volle tevredenheid van alle par tijen. De laatste jaren is de wet geving behoorlijk aangescherpt, is de invloed van een organisatie als de Vereniging Eigen Huis behoorlijk groter geworden en zijn ook de kopers mondiger geworden. Dat is alleen maar gunstig, want daardoor ben je gedwongen op alle mogelijke problemen bedacht te zijn, zodat Teak stoelen al v.a. t59,- openingstijden maandagvanaf 13.00, dinsdag t/m vrijdag9.30-17.30, zaterdag 9.30-17.00, vrijdag koopavond 19.00-21.00 geldverstrekkers, waardoor u altijd een hypotheek krijgt die bij u past. U krijgt een advies dat aansluit op uw specifieke situatie. Hiermee garan deert het Keurmerk dat u niet te zware lasten aangaat bij het afsluiten van een hypotheek. Om te voorkomen dat u een te hoge lening afsluit, voert de advisèur op basis van uw inkomen een toets uit. Deze toets is gebaseerd op normen van het Nederlands Instituut voor Budgetvoorlichting (NIBUD) en de Nationale Hypotheek Garantie (NHG). De toets vertelt u wat voor u een veilig bedrag is om te lenen, zon der dat uw maandlasten te hoog wor den. U kunt echter zelf kiezen of u een hogere hypotheek wilt afsluiten. Een hypotheekbemiddelaar met het Keurmerk is een specialist Zo moet de adviseur ruime ervaring hebben als hypotheekbemiddelaar, de gedrags- en beroepsregels onder schrijven en voldoen aan de gestelde Het afsluiten van een hypotheek is een belangrijke beslissing in uw leven. Het gaat hierbij vaak om grote bedra gen met een langdurige aflossingspe- riode. Toch besteedt de consument vaak meer aandacht aan de aankoop van een wasmachine dan aan het afsluiten van een hypotheek. Dit kan leiden tot grote financiële problemen. Deskundig advies bij het afsluiten van een hypotheek kan dit voorkomen. Bij een hypotheekbemiddelaar kunt u terecht voor dit advies. Hypotheekbemiddelaar zijn is echter een onbeschermd beroep. Om de kwaliteit van de bemiddelaars te reguleren is het initiatief genomen om een Keurmerk voor zelfstandige hypotheekbemiddelaars in het leven te roepen. Uit dit initiatief is de Stich ting Keurmerk Hypotheek Bemidde ling (SKHB) ontstaan. Als u een hypo theek wilt afsluiten, gaat u naar een hypotheekbemiddelaar voor advies. U verwacht dan dat de bemiddelaar u een deskundig en betrouwbaar advies geeft Helaas is dit niet altijd het geval. Iedereen mag zich namelijk hypo theekbemiddelaar noemen, maar niet iedereen levert dezelfde kwaliteit. U kunt terecht komen bij een ondes kundige bemiddelaar die meer aan zijn eigen belang denkt dan aan uw belang. Het Keurmerk Hypotheek Bemiddeling maakt aan al deze ondui delijkheid een eind. Het helpt de con sument bij het maken van een keuze voor een betrouwbare en deskundige hypotheekbemiddelaar. Het Keurmerk is ontwikkeld door de Stichting Keurmerk Hypotheek Bemiddeling. Dit is een onafhankelijke instelling die het Keurmerk uitreikt aan vestigingen van onafhankelijke hypotheekbemiddelaars die aan strenge kwaliteitseisen voldoen. Pas als een bemiddelaar aan de eisen vol doet, wordt het Keurmerk verstrekt. Bovendien zorgt de Stichting voor blijvende controle op deze Keur merkbedrijven. Niet iedere hypotheekbemiddelaar komt in aanmerking voor een Keur merk. Een bedrijf dat een Keurmerk aanvraagt, moet dit verdienen. Aan de hand van 27 concrete criteria wordt bepaald of het bedrijf aan de Keur- merkeisen voldoet. Deze eisen zijn opgenomen in een handboek voor het Keurmerk. Het handboek behan delt zaken als de kwaliteit van de onderneming en de representativiteit van het pand, maar ook van de bemid- T.V. kast van oud teak hout en van een ongeëvenaarde t kwaliteit, een sieraad voor het koloniale sfeertje in uw huis. De makelaardij is telefonisch bereikbaar onder nummer (0I72) 42 47 24. Eerst een halfjaarcontract, daarna vaste aanstelling mogelijk. Bij vaste aanstelling: rijbewijs op kosten van Werkzaamheden: In- en uitladen van vrachtauto's Verpakkingswerkzaamheden Transport naar luchthaven Schiphol '1 I y

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 20