F makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! O Boskoop Boskoop Gouda Boskoop Waddinxveen Waddinxveen U kunt bij ons terecht in Gouda, Alphen aan den Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. In deze gemeenten zijn wij als toonaangevende makelaar van zelfsprekend zeer goed bekend met de locale woningmarkt. Maar onze actier adius reikt tot de betreffende steden. Van ’t Hof heeft niet één kantoor, maar vijf complete vestigingen in Midden Holland. E Ook alle om- en tussenliggende plaat sen rekenen wij tot ons werkterrein. Met als resultaat dat wij met onze vijf vestigingen zonder witte plekken het hele hart van Holland bestrijken. En dat geeft u een prima startpositie als u in deze regio een huis wilt kopen of verko pen. Neemt u voor meer informatie en/of een vrijblijvend gesprek contact met ons op. Zoals u nu weet is er altijd een vestiging bij u in de buurt. Z> Tik UB |MM T" MM MS - rwp I 1 bat Keurig verzorgde eengezinstussenwo- ning welke gedeeltelijk is uitgebouwd met diverse voorzieningen in de nabij heid. De woning is gebouwd in ca. 1959 en biedt 128 m2 eig. grond, ca. 310 m3 inhoud en de volgende Indeling: Beg. grond: Entree met meterkast (7 groepen aardleksch.), toilet (hangend), trapkast met aansl. vaatwasser; L-vorm. woonka mer v.v. een plavuizenvloer met vloerver warming en openhaard partij; De open keuken is in L-opstell. en v.v. diverse inbouwapp. Ie Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers aan achterz. waarvan 1 grote met v.kast; 1 Slaapkamer aan voorz. met v.kast; Geheel betegelde bad kamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e Verdieping: Overloop met c.v.-combi- ketel, aansl. wasapp. en dakraam; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel (1998) en bergruimte achter knieschotten. De netjes aangelegde achtertuin beschikt over een stenen berging en een achter om. De gehele woning is v.v. dubbel glas. Schilderwerk binnen 1999, buiten 1998. Oplevering in overleg. Keurig verzorgde woning Willem de Rijkelaan 7 Vraagprijs 339.000,- k.k. Leuk en goed verzorgd hoek-apparte- ment met c.v.-gas (eigen ketel) en dubbe le berging op de parterre. Het apparte ment is gesitueerd op de 3e verdieping van een in ca. 1960 gebouwd apparte mentencomplex en welke is gelegen in een aantrekkelijke, levendige woonomge ving nabij o.a. winkels en station. Indeling: Entree/hal met meterkast, werkkast en toilet; Woonkamer (afin. ca. 9.70 x 4.00 m./ged. 3.50 m. met toog en kasten, zijraam en schoorsteenmantel; 1 Slaapkamer van ca. 4.00 x 3.00 m. met balkon v.v. openslaande deuren; 1 Slaapkamer van ca. 4.00 x 2.20 m. met kast; Keuken (afin. ca. 3.00 x 2.00 m.) met inbouw-gaskookplaat, afzuigkap en oven. Toegang tot balkon met werkkast; Betegelde douche met vaste wastafel. De servicekosten bedragen 110,- per maand. Verder is het appartement v.v. een Nefït combiketel uit 1999 en geïso leerd glas met kunststof kozijnen/ramen/deuren in de voor-/zijge- vel. Gemeenschappelijke tuin. Oplevering in overleg. Leuk hoek-appartement Juliana van Stolberglaan 54 Vraagprijs 219.000,- k.k. Leuke moderne tuinkamerwoning met stenen berging, c.v-combiketel uit 1995 en fraaie achtertuin op het westen. Deze goed verzorgde woning is rond 1982 gebouwd en beschikt over 78 m2 eigen grond en ca. 300 m3 inhoud. De woning is voorzien van betonnen vloeren, gedeel telijk dubbel glas, dak-, muur- en vloeri- solatie. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast, trapopgang en betegeld toilet voorzien van fonteintje; Open keu ken met afzuigkap; Woonkamer met trapkast en deur naar tuin. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Achterslaapkamer; Geheel betegelde badkamer voorzien van douche en toilet. 2e Verdieping: Overloop met zolderberging en dakraam; Afzonderlijke ruimte t.b.v. wasmachine, droger, kasten wand en unit m.v.; 1 Zolderslaapkamer voorzien van Velux- tuimelraam. De gehele parterre is voor zien van lichtgekleurde plavuizen met vloerverwarming. De woning ligt in een karakteristieke woonomgeving en is aan trekkelijk gesitueerd ten opzichte van het centrum en het station. Oplevering in overleg. Moderne tuinkamerwoning Graaf van Bloisstraat 13 Vraagprijs 298.000,- k.k. Gezellig jaren '30 woonhuis gelegen aan een eenrichtingsweg met uitzicht over de rivier "De Gouwe". Deze keurig ver zorgde tussenwoning is gelegen nabij het centrum van Boskoop. Grondopp. 95 m2. Inhoud ca. 400 m3. Indeling: Beg. grond: Middels kleine stenen trap via voordeur naar de entree/hal met toilet (hangend) met fonteintje en deur naar de kelder; Woonkamer, type doorzon, met massief grenen houten vloer en houtkachel (ter overname); Semi open keuken in L-vorm opstelling en vanille uitvoering (1998) v.v. inbouwapp.: gas kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser. Toegang tot balkon aan ach terzijde. Ie Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers met dakkapel aan voorzij de; 1 Slaapkamer met vaste kast en dak kapel aan achterzijde; Luxe (volledig betegelde) badkamer uit 1996 met lig bad, douchecabine, dubbele wastafel en hangend toilet. 2e Verdieping: Middels vlizotrap bereikbare (nog niet) bevloerde vliering (stahoogte). Kelderverdieping: Open kelderruimte met c.v.-combiketel uit 1998, aansl. wasapp. en deur naar de achterplaats; 2 Werkkamers. De plaats aan de achterzijde is te bereiken via een poort. Oplevering in overleg (medio okt./nov. 2000). Gezellig jaren ‘30 woonhuis Ridderbuurt 36 Vraagprijs 345.000,- k.k. Ruime eengezinswoning Graskamp 1 Vraagprijs f 365.000,- Smaakvol halfvrij staand woonhuis met aangebouwde verwarmde stenen garage, betegelde oprit en fraaie voor en achter tuin met terrassen op het zuiden en grenzend aan water en bij Gouwebos. Bouwjaar 1990, 203 m2 eig. grond en ca. 320 m3 inhoud. Verfijnde afwerking. Indeling: Entree/hal met trap, meterk. en toilet met font.; L-vormige woonkamer met aparte Boley openhaard in hoekop- stelling en gemêleerde plavuizenvloer. De parterre is v.v. vloerverwarming; Open Bulthaup keuken v.v. inbouwappa- ratuur: ker. kookplaat, afzuigkap (vlak- scherm), koelkast, heteluchtoven met grill en vaatwasser. Schuifpui naar ter ras. Ie Verdieping: Overloop; Voorslaapkamer met kasten v.v. schuif deuren; Achterslaapkamer met kasten v.v. schuifdeuren; Schitterende, betegel de badkamer met apart vormgegeven sanitair: ligbad, wastafelmeubel met ver lichting, luxe douchecabine en toilet. Vaste trap naar 2e verdieping: Riante zol der annex hobbyruimte met aansl./afvoer wasmachine (tevens in gara ge). Bijz.: Elektr. luxe zonnescherm bij schuifpui, elektr. kanteldeuropener gara ge met afstandsbediening, spachtelputz- wanden, complete luxe stoffering, max. isolatie (houtskelet) en dubbel glas, woning is v.v. beveiliging. Smaakvolle 2-onder-l kap Tuinfluiter 5 Vraagprijs 639.000,- k.k. NVM r Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Internet: Ruime eengezinshoekwoning gelegen in de wijk 'Snijdelwijk' met scholen en win kels in de nabijheid. Deze goed onder houden hoekwoning is gedeeltelijk voor zien van dubbel glas en is gebouwd in 1972 en biedt u 127 m2 eigen grond en ca. 355 m3 inhoud. Indeling: Begane grond: Entree/hal voorzien van meter kast en toilet met fonteintje en afzuigin stallatie; Tuingerichte woonkamer met vloertegels en allesbrander; Open keu ken. Ie Verdieping: Overloop; Badkamer voorzien van ligbad, wastafel en toilet; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, waar van 1 met vaste kastenwand; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met was tafel. 2e Verdieping: Overloop met berg ruimte en c.v.-ketel; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde; 1 Kamertje aan de voorzijde met Velux- venster. In de voortuin staat de aange bouwde stenen berging. De achtertuin (W) is netjes aangelegd. Oplevering in overleg. Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. http://www.hof-makelaardij .nl E-mail: waddinxveen® hof-makelaardij .nl Mi JU ■r r «fc. jjOMpSsSSBE B <ts i Aardrijkskunde voor gevorden Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. I ■_van t hof DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM iHUISj GARANTIE 4 -J 41

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 30