WADDINXVE Sb Nieuwe huisarts voelt zich hier prettig |m Stippen, stappen, stoppen-project blijkt succes Kinderjury van start in bieb OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Cursus Word en internet B-diploma B R E K U R E N T E E G E M Inzameling kleding 624622 624767 624500 612570 GROEN RUIMTELIJKE ORDENING MILIEUZAKEN BOUWZAKEN BEZWAAR CHEMOCAR OVERIGE VERGUNNINGEN Aft PAGINA 3 WOENSDAG 26 JANUARI 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN voorgenomen bouw- het vergroten De oversteekplaats aan de Apollolaan. Q Postbus 400, 2740 AK COLOFON Eindredactie Gemeenterubriek: Publieksvoorlichting '9k shoe’ veldakvlak Gemeentehuis postadres telefax is wel eens anders", meent Bee- ker. „Daar zeiden mensen ’je bent arts, dus je komt maar’. Hier voel ik me prettig." Ook de tijdelijke oplossing van de gemeente aan de Boezem- weg die door 22 bezwaarschrif ten werd getorpedeerd kan hem niet van dat idee afbren gen. „Op die plaats is een perk je dat zou moeten wijken. Wat ermee zou gebeuren na mijn vertrek kon de gemeente niet SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Telefonische informatie kunt u krijgen op (0182) 62 46 22 WADDINXVEEN - Con cordia doet mee aan een nieuwe actie, namelijk het inzamelen van kleding, schoenen, dekens en gordij nen. Deze bruikbare spul len zijn bestemd voor de Oostbloklanden. Alles wat niet bruikbaar is wordt gerecyceld.Wie voor bovengenoemde spullen nog geen bestemming heeft, kunt het altijd inleveren bij Concordia. Een speciaal bedrijf zorgt ervoor dat de bruikbare artikelen in de Oostbloklanden terecht komen.Het bruikbare hoeft niet te worden gescheiden van het onbruikbare. Alles kan ingeleverd worden in vuilniszakken en twee gelij ke schoenen moeten aan elkaar geknoopt worden.De kleding, schoenen, dekens en gordijnen kunnen, voor de eerste inzameling van dit jaar, ingeleverd worden op de donderdagavonden bij het clubgebouw De Hoge Noot aan de j.W Frisoweg nr. I te Waddinxveen. Het inleveren kan t/m 4 maart a.s. Sociaal raadsvrouw - uitsluitend op afspraak - maan dag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. WADDINXVEEN - Nog voor de zomervakantie werd het schoolroute project van basis school de Kameleon geopend door mevrouw Both van Veilig Verkeer Nederland en wijk agent Rubeling. Het schoolpro ject draagt de veelzeggende naam Stippen Stappen Stoppen. Nu is het tijd voor een evalu atie. Het oversteken blijkt veili ger geworden en diverse ande re scholen willen het initiatief overnemen. Het initiatief hiervoor komt van Marleen de Kleijn (37) zelf moeder van twee schoolgaan de kinderen van 8 en I I jaar. De basisschool wordt omringd door twee doorgaande wegen en aan de overkant van de school is een speeltuin. Genoeg ingrediënten dus voor regelma tig voorkomende gevaarlijke situaties van kinderen die over steken zonder goed te kijken. De basisschool heeft heel lang geijverd voor een zebrabad op de Apollolaan, maar dat werd steeds geweigerd door de gemeente. Toen kwam Marleen de Kleijn met het idee voor een Stippen Stappen Stoppen project. „Dat project houdt in dat er stippen en voetstappen nerd wil worden, kan zeggen dat hij dat geschrapt wil heb ben in het dossier dat aan mij wordt overgedragen." Beeker vestigt zich in Waddinx veen omdat het Gouwedorp een tekort aan huisartsen kent. Daarmee is deze gemeente bevoorrecht want er is een groot tekort aan huisartsen. De komst van Beeker is te danken aan het optreden van de lokale huisartsengroep (Hago I). „Zij plaatsten een advertentie in het lijfblad De Huisarts waarop ik reageer de. Ze zijn heel actief geweest, onder andere door een brief aan de patiënten te versturen, om mij alvast een minimum aantal patiënten voor mijn praktijk te laten hebben. Zon der patiëntengarantie begint tegenwoordig geen huisarts meer een praktijk." Tplaat- decor- OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag 08.30 - 14.00 uur vrijdag 08.30 - 12.30 uur dinsdag-en donderdagavond 19.00 - 20.30 uur en het vergroten van het vergroten van het vergroten van een nende boeken uit de bus. De uitslag wordt in mei bekend gemaakt in een uitzending van de NPS. Voor elke deelnemer ligt een jurylidpasje klaar, dat werkt als een kraslot. Eén op de tien pas jes is goed voor een speciale kinderjurypen. Bovendien staat op ieder kinderjurypasje een leestip. Vrijdag 4 februari aanstaande besteedt Het Klokhuis (NPS- Ned.3 om 18.43 uur) aandacht aan de start van de Nationale Kinderjury 2000. Molenring 197: het gedeeltelijk veranderen en een woning Graanakker 22: het gedeeltelijk veranderen een woning Zuidplaslaan 72: het gedeeltelijk veranderen en een woning Roosje Vosl Kerkweg-Oost 219-295: het oprichten van ten Raadhuisplein 1^ (0182) 624624 624680 OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. WADDINXVEEN - Op 6 februari opent Steven Beeker zijn huisartsenpraktijk in de porto-cabin aan de Junolaan. Midden in het zand. In het voorjaar heeft de gemeente het voornemen er een mooi grasveld van te maken. De praktijk is tijdelijk, want hij mag maar maximaal vier jaar op het veldje blijven dat toebehoort aan de firma Smit. Beeker is vanaf april vorig jaar al op zoek naar een woning met praktijkruimte aan huis. Ondanks toezeggin gen van de gemeente en inschakeling van een makelaar, slaagde hij daar niet in. „Daarom ben ik akkoord gegaan met de maximale vier jaar en heb ik de porto-cabin aan geschaft", aldus de jonge huisarts. vinden in het Stippen, Stappen, Stoppen-project. De kosten voor het project werden volle dig vergoed door de werkgever van Marleen, C&A in Gouda. Dit kledingconcern heeft in elke vestiging een bodyguard aangesteld met een vast budget per jaar waarmee men een project steunt ten behoeve van de verkeersveiligheid. Aan de bodyguard de taak om een in bosplantsoen i.v.m. es in verharding i.v.m. opdrukken 15 essen in diverse vakken openbaar groen i.v.m. en bomen die in te klein vak staan es i.v.m overlast omwonende en overlast weg WADDINXVEEN - Ook in de bibliotheek aan de Van Meck lenburg Schwerinlaan gaan jonge lezers als leden van de Nederlandse Kinderjury aan de slag voor het kiezen van de jaarlijkse kinderboeken-prijs. De Nederlandse Kinderjury bestaat dertien jaar. Vorig jaar deden 50.000 kinderen mee. Het tweeledige doel: kinderen meer te laten lezen en ze de kans geven zelf te bepalen welk kinderboek zij het beste, leuk ste of spannendste vinden, is dus zeker geslaagd. BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: - Lede t.o. nr. 11, 1 esdoorn in plantsoen - Stationstraat 21,1 esdoorn in de tuin - Alpherwetering 70, 1 berk in de achtertuin i.v.m. overlast bladeren - Waddepad achter Akkerwinde nr. 22, 1 es i slechte staat van de boom - Jacob Catslaan achter nr.14, 1 verharding - Waddepad, ca. sociale onveiligheid - Distelveld t.o. nr. 6, 1 en riool - Noordkade 105, 1 naaldboom - Noordkade 107, 1 naaldboom in de voortuin VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN WAAR MEE INGESTEMD - Rigel 30: het oprichten van een tuinberging - Dorpstraat hoek Veenkade: het oprichten van twee woningen - Coenecoop 290: het oprichten van een keuringsstation voor motor voertuigen, met kantoorruimten en weegbrug - Dorpstraat 46: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een bakkerij - Coenecoop 270: het oprichten van een stallingsruimte - Jan van Bijnenpad 1: het gedeeltelijk veranderen en van een woongebouw (entree) Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen veiling. Wel kunt u uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte. WADDINXVEEN - De Stich ting Waddinxveens Welzijns werk organiseert dit voorjaar in samenwerking met het Opleidingscentrum Waddinx veen en het Seniorweb een groot aantal computercursus sen. Deze cursussen zijn vooral bedoeld voor Waddinxveense senioren, maar mensen die actief zijn als vrijwilliger in Waddinxveen en in het kader van hun vrijwilligerswerk deze vaardigheid op de computer nodig hebben, kunnen ook deelnemen. De cursussen worden gehou den in het Opleidingscentrum Waddinxveen (Zuidplaslaan 19). Op woensdagmiddag 19 janu ari jl. is de cursus Kennismaken met de computer gestart. Op 25,26,27 en 28 januari a.s. volgen er drie cursussen Win dows, een cursus Word en een De aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur ter inzage ligt bij de afdeling VROM. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen bouw plan. IVlILLCIVI^iWlTi I ’UCLMOC ÏVVR IVIHVIIVIM LAATSTE MOGELIJKHEID VOOR AANVRAGEN TOELAGE Heeft u een inkomen van maximaal 110% van de netto bijstandnorm, dan kunt u bij de gemeente een éénmalige millenniumtoelage aanvragen. Een folder met aanvraagformulier is af te halen in het gemeentehuis. U kunt ook even bellen - tussen 9 en 10 uur 's morgens - naar de afdeling Sociale Zaken en Arbeid. Uiterste inleverdatum van het aanvraagformulier is 1 februari 2000. reken gedeeltelijk veranderen van J - Potgieterstraat 5: het gedeeltelijk veranderen een woning - Heggewinae 4: het gedeeltelijk veranderen en een woning - Limaweg 55: het gedeeltelijk veranderen en kantoorgebouw De dokter geeft hiermee aan hoezeer er moeite moet wor den gedaan om een nieuwe huisarts binnen de grenzen te krijgen. Veel studiegenoten worden namelijk specialist. Beeker, wiens vader zelf huis arts was, is een uitzondering. „Ik vind het erg leuk om divers te werken. Niet alleen maar oren of ogen. Bovendien mis je als specialist de communicatie. Een medisch probleem wordt verholpen en dan zie je de mensen nooit meer. Als huis arts zie je mensen opgroeien en sterven. Van jong tot oud, je blijft mensen hun hele leven volgen. Het gebeurt ook heel weinig dat een huisarts van gemeente wisselt. Zonder goede reden blijft een huisarts zijn hele werkleven in dezelfde gemeente. Ik ook ja", besluit de arts. van en naar school op de stoep gezet zijn, waar de kinderen op moeten lopen’, legt zij uit. „Bij de plek waar de kinderen moe ten oversteken is een groot rood stopbord getekend waar zij stil moeten gaan staan. Na goed links en rechts kijken mogen zij dan oversteken.’ Waar de gemeente niet warm kon lopen voor de aanleg van een zebrapad, kon zij zich wel VERZOEKEN OM VRIJSTELLING Aanvragen om afgifte van bouwvergunningen zijn ingediend voor 1 Rigel 48: het oprichten van een berging; 2 Rigel 50: het oprichten van een berging. De bouw is niet geheel in overeenstemming met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan "Wijk Zuidplas 1990", maar de afwijkin gen zijn van beperkte betekenis. In het bestemmingsplan zelf is de mogelijkheid opgenomen om vrijstelling te verlenen zonder vooraf- cursus Internet. In maart en april volgen er nog eens twee series cursussen, waaronder een beginnerscursus Kenni smaken met Internet. Voor de cursus Word op woensdagmorgen en de cursus Internet op donderdagmorgen zijn nog een paar plaatsen beschikbaar. Beide cursussen bestaan uit vijf bijeenkomsten van 2 uur. De kosten voor deelname bedragen 175,- (Word) en 200,- (Internet), inclusief les materiaal. Vrijwilligers krijgen korting op deze bedragen. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij de S.W.W, Kerkstraat 13 in Waddinxveen, telefoonnummer 631 932. Mensen die belangstelling heb ben voor een beginnerscursus kunnen zich eveneens aanmel den bij de S.W.W. voor de cur sussen die in maart en april van start gaan. Dokter Steven Beeker voor zijn eerste praktijk, een porto-cabin aan de Junolaan, zijn tijdelijke onderkomen voor maximaal vier jaar. (Foto:A.Roole.) goed project te vinden. Mar leen de Kleijn, bodyguard van de vestiging in Gouda, koos voor een veiliger oversteek- project van de Kameleon. Terugkijkend op het project zegt zij: „Het project is een groot succes geworden, ik heb veel leuke reacties gehad van ouders en omwonenden. Naar mijn idee is het oversteekge- drag van kinderen een stuk gedisciplineerder geworden. Andere scholen in de omgeving hebben veel belangstelling getoond voor dit initiatief. Momenteel ben ik al weer bezig met een volgend project voor een basisschool in Gouda.’ Gevraagd naar de reden van haar betrokkenheid bij de verkeersveiligheid ant woordt zij: „Ik stond nooit zo stil bij verkeersveiligheid, maar nu ik zelf kinderen heb, besef ik pas hoe belangrijk het is om aandacht te schenken aan de veiligheid van kinderen in het verkeer, vandaar de betrokken heid.’ Het geheel overziend kan er gesteld worden dat het ver- keersproject van basisschool de Kameleon aan de Kanaalweg een succes geworden is. BESLUIT Op 18 december 2000 is een Wet milieubeheervergunning ver leend aan: - Trappenfabriek Van den Hondel, actualisatie c.q. uitbreiding van de voorschriften, hetgeen inhoudt dat er nieuwe voorschriften zij verbonden aan de op 2 februari 1977 en 18 oktober 1983 ver leende vergunningen voor een trappenfabriek op het perceel Maar ten Schoutenstraat 2. Vanaf I febuari tot I mei kan elk kind deelnemen aan de kin derjury. In de bieb kunnen ze een deelnameformulier halen en daarop hun eigen vijf favo riete boeken invullen. Het gaat hierbij om boeken die in 1999 voor het eerst in de Neder landse taal zijn verschenen. De boeken hebben een paars kinderjury-etiket en staan in een apart hoekje van de jeugd afdeling. Er zijn twee leeftijds groepen; zes tot en met negen jaar en tien tot en met twaalf jaar. Er komen dus twee win- zeggen. Ik denk dat de bezwaarschriften daar meer over gingen dan over de komst van mijn praktijk", aldus de huisarts. Op de vraag wat hij vindt van alle commotie over het door geven van dossiers antwoordt Beeker dat hij het wat vreemd vindt. „Een medisch dossier verhuist alleen van huisarts als de patiënt dat doet. En dan nog hoeft het dossier niet over te gaan als mensen dat niet willen. Het gebeurt niet automatisch. Voor een arts is het echter wel zo prettig om de medische geschiedenis van de patiënt te kennen." Een tussenweg is volgens de dokter ook mogelijk: een gedeeltelijke overdracht. „Iemand met een lange geschiedenis van psychologi sche problemen die nu voorbij zijn en er liever niet aan herin- WADDINXVEEN - In het Gouwebad "de Sniep" te Waddinxveen is op dinsdag 18 januari weer voor het B- diploma gezwommen. De beoordelingscommissie bestond uit Rob Hogerbrug- ge en Guido Linkerhof. Er waren deze keer 21 kandi- aatjes die allemaal zijn geslaagd. De namen van de kinderen die hun B-diploma gehaald hebben, zijn: Sebasti- aan Tak, Irene Biemond, Babette Zimmerman, Lisa Hertog, Timothy Veel, Joëlle Vente, Manouk Willemstein, Pelle Planken, Fabiana Mar- fella, Mara Breedijk, Hanna van Veen, Jonathan Voorwin de, Brian Verheij, Cindy de Haan, Jairo van Laar, Lisanne Verdegaal, Lianda Blanken, Wouter Thoen, Amon Jacob, Jack de Heer, Larissa Ros bergen. BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN De volgende bouwaanvragen/meldingen zijn ontvangen: Henegouwerweg 106/107: het oprichten van twee woningen Schuberthof 59: net plaatsen van een dakkapel op het achtergevel- dakvlak Herbarenerf 3: het oprichten van een tuinberging Thorbeckehoeve 20: het plaatsen van een dakkapel op het achter- geveldakvlak Centauri 1het oprichten van een tuinberging Sterrenlaan 37: het oprichten van een tuinberging Elzenhorst 1 -64: het oprichten van twee zendantennemasten Zuidplaslaan 212-406: het oprichten van twee zendantennemasten Mozartlaan 25: het plaatsen van een dakkapel op het voorgevel- dakvlak Wega hoek Mira: het oprichten van een poortconstructie en een tuinmuur Havikhoek 2-59: het oprichten van twee zendantennemasten De Genestetlaan 1het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning het vergroten van en het vergroten van het vergroten van ive 92: het plaatsen van een dakkapel op het voorge- twee zendantennemas- Publieksvoorlichting Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids De opening van zijn eerste zelf standige praktijk is al met een week verschoven omdat de cabin niet op tijd klaar was. Afgelopen week waren de schilders nog bezig en moest de boiler nog worden aange legd. Het zijn drukke tijden voor Beeker want naast zijn praktijk heeft hij ook nog een woonhuis op te knappen. De arts kocht een huis aan de Oostpolder- weg. De zoektocht naar een woonhuis met praktijkruimte gaat echter gewoon door. „Ik moet sowieso na vier jaar weg van dit veld en wil gewoon naast mijn praktijk gaan wonen", zegt de uit Mijdrecht afkomstige arts die Waddinx veen al goed zegt te kennen. „Ik viel al in voor dr. Alberts en leerde zo een beetje de Wad dinxveense mentaliteit kennen. Hoewel Mijdrecht veel minder inwoners heeft, is dit toch meer een dorp. Ik vind dat er een goede mentaliteit heerst, er valt te praten met de men sen. In andere gemeenten is dat Tegen het besluit kunt u tot 9 maart 2000 beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA's-Gravenhage (in tweevoud). Tegelijkertijd kunt u een verzoek tot voorlopige voorziening indienen bij de voorzitter van deze Afdeling op hetzelfde adres. Voor beide gevallen is grif fierecht verschuldigd. Beroep kan worden ingesteld door degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit; de betrokken adviseurs; degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van een besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen Bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit. Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen door deverlening van een - hiervoor genoemde - verleende beschikking, kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag van verzen- ding/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. - Zuidkade 194: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning, het plaatsen van twee dakkapellen op het zijgeveldakvlak alsmede het opheffen van funderinasgebr - Burgemeester Trooststraat 4/4a: het g( een bijeenkomstgebouw annex dienstwoning VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN/SLOOPMELDINGEN WAARMEE INGESTEMD - G. van Dort Kroonweg 4: het slopen van een deel van de bedrijfs ruimte en het verwijderen van dakbedekking bestaande uit asbest golfplaten - Abr. Kroesweg 10: het verwijderen van de asbest golfplaten dak bedekking van de bedrijfsruimte - Bloemendaalseweg 8: het slopen van een serre. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN - Bredeweg nabij nr. 1, ca. 125 bomen/houtopstanden in 2 wind- singels t.b.v. bouwactiviteiten - Bloemendaalseweg 19b, diverse bomen/houtopstanden Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorp- schoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Beheer Openbare j Ruimte. MELDINGEN Melding verandering inrichting Gertjan van der Loo Partner B.V., Staringlaan 4, i.v.m. vei sing van een gedeelte van het bedrijf, betreffende de afdeling bouw en decoropslag naar Staringlaan 4a. Van de verandering van de inrichting en de werking daarvan kan redelijkerwijs worden aangenomen dat zij geen of uitsluitend gun stige gevolgen hebben voor de aard en de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu die de inrichting kan veroorzaken. Gereedmelding tankstation (gedeelte) type B - Boot West-Nederland B.V. op het perceel Coenecoop 68. Melding o.g.v. besluit opslag goederen - Lasaulec b.v. voor APCO op het perceel Coenecoop 356; - De heer P.E.B. Stein op het perceel Middelburgseweg 9. Vanaf 27 januari 2000 liggen het besluit zes weken (tot 9 maart 2000) en de meldingen vier weken (tot 24 februari 2000) ter inzage bij de afdeling VROM op werkdagen van 08.30 - 12.30 uur en op verzoek op de maandagavonden gedurende drie aaneengesloten uren (tel 62 48 38, de heer W. van Valen). gaande planologische procedure. B W hebben net voornemen de gevraagde vrijstellingen te verle nen. De bouwplannen liggen m.i.v. 27 januari 2000 twee weken ter inzage bij de afdeling VROM,' op werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunt u tegen het voornemen schriftelijk bedenkingen indienen. Op vrijdag 28 januari a.s. kunt u weer het bewaarde klein chemisch afval (KCA) persoonlijk aan de chemocar afgeven. De volgende inzamelingen vinden plaats op vrijdag 31 maart, 9 juni, 28 juli, 29 september en 24 november. U kunt ook uw KCA persoonlijk brengen naar het Afvalstation. De volgende vergunningen o.g.v. A.P.V. of andere wettelijke regelgeving zijn verleend: - De heer B. van Oosten te Delft: jaarvergunning voor het ten gehore brengen van muziek d.m.v. een draaiorgel; - Stichting Organisatie Sportevenementen in Zuid-Holland: door tocht wielerwedstrijd op zaterdag 11 maart 2000 (Ronde van Zuid- Holland) van 14.08 uur tot 14.19 uur; - Comité "Waddinxveen Wandelt": avondvierdaagse 6 tot en met 9 juni 2000; - G&D Promotions B.V., te Wormerveer: plaatsing 25 metalen drie- hoeksreclameborden in de periode van 26 januari 2000 tot en met 4 februari 2000 i.v.m. een open dag van de Hogeschool Delft; - Voogd Promotions B.V. te Den Helder: plaatsing 5 metalen drie- hoeksreclameborden in de periode van 31 januari 2000 tot en met 12 februari 2000 i.v.m. een open dag van de gezamenlijke Hoge scholen van Zuid-Holland; - Fabian Promotions Holland B.V. te Utrecht: plaatsing 20 metalen driehoeksreclameborden in de periode van 12 tot en met 21 mei 2000 i.v.m. de te houdencollecte voor het Nationaal Reumafonds; - Fabian Promotions Holland B.V. te Utrecht: plaatsing 20 metalen driehoeksreclameborden in het kader van de te houden collecte voor het Nationaal Reumafonds in de periode van 17 tot en met 26 maart 2000.

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 3