internet: www.depater.nl I iBiilM ^..11115 Gratis Waardebepaling o p. gH II Garageboxen in Waddinxveen NVM rwr |f J r i aJ-- W-sfa Ja, ik wil graag gebruik maken van uw gratis aanbod! m/v Naam Adres Postcode en woonplaats Telefoon privé Telefoon werk Datum Deze bon kunt u opsturen óf naar ons faxen 0182-61 11 18. De huizenmarkt is erg in beweging en u zult zich vast wel afvragen wat de huidige waarde is van uw woning. Als u contact opneemt met De Pater Makelaardij, dan komt er snel een makelaar bij u langs voor een gratis prijs indicatie. De makelaar die bij u langs komt, kan direct een aantal vragen voor u beantwoorden. Vul de bon in en onze adviseurs komen snel bij u langs. Uiteraard kunt u ook bellen voor een afspraak, ons telefoonnummer is (0182) 61 38 22 of bij één van onze vestigingen naar binnen lopen. Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182) 61 38 22 fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl openingstijden: ma. t/m vr. 8.30 -17.30 uur do. avond 19.00-21.00 uur za. 9.30-16.00 uur Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl openingstijden: ma. t/m vr. 8.30 -17.30 uur vr. avond 19.00-21.00 uur za. 9.30-12.30 uur irr r- MÉS I ar HÓ N Vraagprijs f 389.000,- k.k. Vraagprijs f 469.000,- k.k. Vraagprijs f 375.000,- k.k. Vraagprijs f 375.000,- k.k. Vraagprijs f 492.500,- lek. Vraagprijs app. n.o.t.k. garagebox 45.000,- k.k. Vraagprijs f 785.000,- k.k. Vraagprijs f 379.000,- k.k. Vraagprijs f 42.500,- k.k. Vraagprijs f 35.000,- k.k. Vraagprijs f 50.000,- k.k. Vraagprijs f 770.000,- k.k. Vraagprijs f 395.000,- k.k. Vraagprijs f 1.385.000,- k.k. Vraagprijs f 429.000,- k.k. de pater makelaardij Kerkweg-West 7 Waddinxveen P.C. Hooftstraat 5 Waddinxveen Dotterweide 56 Waddinxveen Berkengaarde 32 Waddinxveen Schaepmanhoeve 15 Waddinxveen Kievitstraat 42 Boskoop Noordkade 69 Waddinxveen Waterlelie 5 Boskoop Werumeus Buninglaan 81 Waddinxveen Bosboom Toussaintsingel 36 Waddinxveen Schaepmanhoeve wijk Zuidplas Waddinxveen Rozenlaan 56 Boskoop Noordeinde 269 Boskoop Voorweg 137a Hazerswoude dorp Roosje Voshoeve 22 Waddinxveen t Modem afgewerkte uitgebouwde eengezinswoning, gesitueerd op loopafstand van win kels, N.S.-station en het "Gouwebos". De woning is gebouwd in ca. 1967 op ca. 144 m2 eigen grond. De inhoud is ca. 335 m3. Indeling: Entree/hal, plavuizen vloer, kelderkast. Modern afgewerkt toilet. Uitgebouwde woonkamer afgewerkt met een lichte plavuizen vloer met vloerverwarming, houten schuifpui v.v. dubbel glas naar fraai aangelegde ach tertuin. Open keuken met moderne in L-vorm opgestelde inrichting, compleet met inbouwapparatuur. Bijkeuken/achterportaal met aansluiting wasmachine. 1e verd.: Overloop, 2 (twee) slaapkamers. Luxe badkamer met hoekbad, inbouwcloset en wasta- felmeubel. Tweede badkamer ingericht met douche en wastafel. 2e verd.: Te bereiken middels vaste trap. Voorzolder waar o.a. C.V.-combiketel (bouwjaar 1989) staat opge steld. Zolderkamer met dakkapel en Velux dakraam. Bijz.: ‘Gedeeltelijk kunststof kozijnen Berging in de achtertuin ‘Aanvaarding in overleg. Grote autobox met stalen kanteldeur gesitueerd onder een appartementencomplex. Geschikt voor het stallen van 2 personenauto's. ‘Voorzien van elektra ‘Aanvaarding in overleg Autobox met stalen kanteldeur gesitueerd aan een rustig pleintje direct nabij de openbare weg. Geschikt voor het stallen van 1 auto. ‘Voorzien van elektra ‘Aanvaarding in overleg Royale en hoge autobox met stalen kanteldeur gesitueerd aan een rustig parkeerpleintje en onderdeel van een V.V.E.. ‘Voorzien van elektra ‘Aanvaarding in overleg Riante modern afgewerkte eengezinswoning met een riante achtertuin op het zuiden en een stenen berging. Deze in jonge en kindvriendelijke woonomgeving gesitueerde eengezinswoning is gebouwd in ca. 1989 op ca. 140 m2 eigen grond en de inhoud is ca. 350 m3. Indeling: Uitgebouwde entree, garderoberuimte, toilet met fontein. De gehele begane grondvloer is afgewerkt met een lichte plavuizen vloer met vloerverwarming. Woonkamer, ca. 27 m2, met open haard en schuifpui naar riante tuin van ca. 13 meter diep op het zuiden. Open keuken met moderne in L-vorm opgestelde inrichting compleet met inbouwapparatuur. 1® verd.: Overloop, 3 (drie) riante slaapkamers. Moderne badkamer ingericht met ligbad, wastafel, tweede toilet en een deur naar het balkon. 2® verd.: Vaste trap, overloop, opstelplaats voor C.V.-combiketel en wasmachine- aansluiting. Fraai afgewerkte zolderkamer met dakkapel en een aparte berg- /hobbykamer. Bijzonderheden: ‘Op loopafstand zijn de winkels, scholen en diverse sportaccommodaties te bereiken ‘Aanvaarding in overleg (ca. 3e kwartaal 2000). Royale vrijstaande woning met aangebouwde garage/berging gesitueerd aan de levendi ge rivier de Gouwe. Indeling: entree/hal, toilet, bergkast. L-vormige woonkamer met vide, open haard en schuifpuien naar terrassen aan de zuid- en westzijde. Semi open keuken met diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken met aansluiting wasmachine en c.v.-ketel. Garage en berging met een plavuizen vloer. De gehele begane grondvloer is voorzien van vloerverwarming. 18 verdieping: overloop. Riante slaapkamer met loggia en vrij uitzicht over de Gouwe en polderlandschap. Badkamer en suite ingericht met een ligbad, toilet en wastafel. Aan de westzijde zijn er 2 (twee) slaapkamers gesitueerd met loggia. 28 verdie ping: bergzolder bereikbaar door middel van een vlizotrap. Bijzonderheden: ‘Bouwjaar 1977 ‘Grondoppervlakte ca. 200 m2 ‘Inhoud ca. 510 m3 ‘De woning is goed geïsoleerd ‘Oplevering in overleg. Schitterend gesitueerd landhuis gebouwd op ca. 9.725 m2 eigen grond met riante berging (ca. 60 m2) en paarden bak gesitueerd in prachtige landelijke woonomgeving. Dit unieke landhuis is gebouwd in ca. 1978 (geheel verbouwd in 1995) en heeft een inhoud van ca. 750 m3. Indeling: Hal met vide. Riante Z-vormige woonkamer (opp. ca. 70 m2) met prachtig vrij uitzicht en schuifpui naar onderheid terras. Open woonkeuken met een in L- vorm opgestelde inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken/zijportaal afgewerkt met plavuizen vloer, opstelplaats voor wasapparatuur en C.V.-combiketel (1995). Modern afgewerkt toilet. Via een kleine tweede keuken is het achterportaal bereikbaar. 18 verd.: Bereikbaar d.m.v. twee trappenhuizen. Overloop. Zes slaapkamers, waarvan één met toegang naar vliering. Moderne luxe afgewerkte badkamer ingericht met douche, wastafel, ligbad en toilet. De tweede badkamer is ingericht met douche en wastafel. Bijz.: ‘Het achtergelegen perceel weiland is ca. 230 meter lang en ca. 30 meter breed ‘Ideaal voor liefhebbers van kleinvee of pony's ‘Aanvaarding i.o. Riante drive-in woning met uitgebouwde tuinkamer en aan achterzijde een prachtige vrije tuin gesitueerd aan vijverpartij. Deze in ca. 1970 gebouwde bijzondere woning is dankzij de uitbreiding op de begane grond ook geschikt voor praktijkdoeleinden in combinatie met wonen. Indeling: Vestibule met tegelvloer. Hal met garderobekast. Ook via de hal is de riante inpandige garage bereikbaar. Uitgebouwde tuinkamer met een opp. van ca. 20 m2. Via de tuinkamer is de fraaie achtertuin bereikbaar. 1e verd.: Riante hal. Betegeld toilet. Woonkamer (opp. ca. 25 m2) met aansluitend een groot balkon en schitterend uitzicht op vijverpartij. Aan de voorzijde bevindt zich de woonkeuken (opp. ca. 16 m2) met een American kitchen. 2e verd.: Overloop. Kast met opstelplaats voor C.V.-ketel (bouwjaar 1992) en badgeiser. Drie slaapkamers waarvan de ouderslaapkamer met balkon. Modern betegelde badkamer met douche, wastafel en tweede toilet. Bijz.: ‘Hardhouten kozijnen ‘Inhoud ca. 450 m3 ‘Aanvaarding ca. maart 2000. Royaal herenhuis met aangebouwde berging en achtertuin op het zuiden. Vrij gelegen aan brede singel. Indeling: Entree/hal met trapkast. Toilet. Tuingerichte woonkamer met vrij uitzicht. Open haard. Woonkeuken met diverse inbouwapparatuur. In de aangebouw de houten berging bevindt zich een aansluiting wasmachine. 1e verd.: Ruime overloop. Twee riante slaapkamers. Badkamer met douche, vaste wastafel en tweede toilet. 2e verd.: Voorzolder met opstelplaats C.V.-combiketel (bouwjaar 1977), aansluiting wasma chine en drogerdoorvoer. Twee ruime slaapkamers voorzien van een beuken parketvloer. Diverse bergruimte. Bijz.: ‘Perceelopp. ca. 146 m2 ‘Inhoud ca. 350 m3 ‘Bouwjaar ca. 1977 ‘Aanvaarding in overleg. Halfvrijstaande uitgebouwde dijkwoning met circa 30 meter diepe achtertuin met daarin een geïsoleerde dubbelwandige houten berging/hobbyruimte. Indeling: Entree. Keuken met een in U-vorm opgestelde grenen keukeninrichting met gaskookplaat en afzuigkap. Vanuit de keuken is d.m.v. een hardhout schuifpui de fraai aangelegde achtertuin bereikbaar. Badkamer met toilet, wastafel en doucheruimte. Woonkamer met essen parketvloer, moederhaard en Velux dakraam. 1e verd.: Overloop. Twee slaapkamers, waarvan een voorzien van entresol en vaste kasten. Bijz.: ‘De woning is voorzien van dubbele beglazing, dak- en gevelisolatie ‘Bouwjaar ca. 1930 ‘Inhoud ca. 300 m3 ‘Grondopp. ca. 251 m2 ‘De wanden zijn grotendeels gestucadoord ‘Goed onderhouden ‘Aanvaarding in overleg. In een van Boskoops mooiste lanen gesitueerde vrijstaande vooroorlogse woning met dubbele garage. Indeling: Vestibule met granitovloer en originele betegeling. Hal met granitovloer. Toilet met originele betegeling. Badkamer met ligbad en wastafel. Kelder (ca. 1,80 meter hoog). Riante L-vormige woonkamer met hardhouten schuifpui naar de achtertuin. Dichte keuken met eenvoudige inrichting. Bijkeuken met uitstortgootsteen, geiser en oud keukenblok met granieten aanrechtblad. 1° verd.: Overloop. Zeer royale ouderslaapkamer met vaste kasten en wastafel. Twee kleine slaapkamers waarvan een met deur naar dakplat. Vanuit deze kamer is tevens de bergzolder bereikbaar d.m.v. een losse trap. 28 verd.: Bergzolder met een slaapkamer. Bijz.: ‘Inhoud ca. 500 m3 ‘Grondopp. ca. 350 m2 ‘Enkele originele details zijn nog aanwezig ‘Aanvaarding in overleg. Riante hoekeengezinswoning met 5 (vijf) slaapkamers, gelegen in een kindvriendelijke omgeving, in de directe omgeving van winkels, scholen en openbaar vervoer. Ind.: Uitgebouwde entree, toilet met fontein, open keuken met een lichte, in een L-vorm opge stelde inrichting met als inbouwapp.: een heteluchtoven, een gaskookplaat, een afwas machine en een afzuigkap. De keuken is groot ca. 7 m2. Tuingerichte woonkamer, groot ca. 35 m2, met lichte plavuizen vloer en een extra kopgevelraam. De woonkamer biedt toe gang tot de op het westen gelegen achtertuin. 1e verd.: overloop, vaste kast, 3 (drie) slaap kamers, resp. groot ca. 10,74 m2,12,1 m2 en 6,8 m2. Badkamer, groot ca. 5,7 m2, ingericht met wastafel, tweede toilet en douche. 2e verd.: voorzolder met dakraam. Hier staat de C.V.-combiketel HR, bjr. ca. 1992, opgesteld. 2 (twee) slaapkamers, waarvan 1 (een) is v.v. een dakkapel en waarvan 1 (één) is v.v. een Velux dakraam. Bijz.: ‘Bjr. ca. 1976 ‘Ged. dubbel glas ‘Achterzijde beneden driedubbel beglaasd ‘Inh. ca. 360 m3 ‘Grondopp. ca. 118 m2 ‘Aangeb. stenen berging ‘Alle kozijnen tweede verd. aluminium ‘Aanv. in overleg. In dit bijzonder aantrekkelijk gesitueerd appartementengebouw, bestaande uit 10 stuks grote en luxe app., is een royaal en vooral praktisch driekamerappartement op de 2® woonlaag met garage/berging beschikbaar. Indeling: royale entree/hal, berging/bijkeuken met C.V.-installatie en mechanische ventilatie, garderobenis, toilet. Luxe ingerichte, grote badkamer met ligbad, douche en wastafel. L-vormige woonkamer, ca. 46 m2, met op zonzijde gelegen royaal balkon. Half open keuken met luxe, uitgebreide inrichting. 2 (twee) slaapkamers, resp. groot ca. 2,70 x 4,41 m’ en ca. 3,60 x 5,00 m1. Bijzonderheden: ‘Opvallend zijn de royale, luxe aangeklede entree met videobewaking, de invalidenopgang, de natuurstenen vloer en het schitterend afgewerkte trappenhuis ‘In het onderhuis is een royale bergruimte ‘Direct nabij het woongebouw is een eigen garage/berging ‘Ruime parkeergelegenheid in de directe nabijheid. Aanvaarding in overleg. Het is de voorkeur van de huidige eigenaren de garagebox in combinatie met het appartement, tegelijk, te verkopen. A l't'bj (b Zeer royaal woori-/werkpand nabij winkels en openbaar vervoer. Indeling: entree, trapopgang naar zelfstandige bovenwoning. Ruimte met keukenblok. 2 (twee) Spreekkamers, riante kantoorruimte met systeemplafond. 1® verd.: Woonkamer afgewerkt met houten vloer. Open keuken met enkele inbouwapparaten. Portaal met toilet en deur naar dakterras. Moderne badkamer ingericht met ligbad, douche en wastafel. 2 (twee) Slaapkamers. 2® verd.: Bergvliering is gedeeltelijk bevloerd en bereikbaar d.m.v. een vlizotrap. Bijzonderheden: ‘Inhoud ca. 700 m3. ‘Grondopp. ca. 196 m2. ‘Geheel gerenoveerde fundering. ‘Gedeeltelijk dubbel glas. ‘Dak-, gevel- en vloerisolatie. ‘Dit pand biedt u de mogelijkheid voor wonen en/of werken en is derhalve zeer zeker de moeite voor een bezichtiging waard. ‘Aanvaarding in overleg. Uitstekend verzorgde eengezinswoning gesitueerd in rustige woonstraat. Indeling: Entree, meterkast, trapkast, modern betegeld toilet met fontein. Open keuken met ver nieuwde witte inrichting compleet met inbouwapparatuur, te weten: oven, gaskookplaat, koelkast en afzuigkap. Woonkamer met schuifpui naar de op het zuiden gelegen achter tuin. De gehele begane grondvloer is afgewerkt met een lichte laminaat vloer. 1e verd.: Overloop. Drie slaapkamers voorzien van vaste kasten, laminaat vloer en grotendeels gestucadoorde wanden. De badkamer is vernieuwd in 1996 en is ingericht met douche, wastafel en tweede toilet. Deze ruimte is betegeld tot aan het plafond. 2e verd.: Voorzolder met C.V.-ketel (bouwjaar 1994) en gasgestookte boiler (bouwjaar 1992). Zolderkamer voorzien van twee dakkapellen en veel bergruimte. Bijz.: ‘Bouwjaar ca. 1960-1970 ‘Inhoud ca. 325 m2 ‘De woning is grotendeels verbouwd in de laatste zes jaren en is derhalve zeker een bezichtiging waard! ‘Aanvaarding in overleg. I

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 16