Flyers Dames I in degradatiegevaar WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van basket- ballvereniging Waddinxveen Flyers speelt al jaren mee in de eerste klas van Rayon West. Deze competitie zit vlak onder de Topsportliga.Tot halverwege dit seizoen speel den de dames afwisselend mee in de hoogste regionen of de middenmoot. Op dit moment loopt het echter even niet zoals iedereen zou willen en komt het team van trai- ner/coach Werner Bakker - door een aantal ongelukkige wedstrijden - langzaamaan in degradatiegevaar. Iorr r M - Maarten Overdijk scoort weer 300e Lid Hockey Club Waddinxveen Flyers heren van slag Tweede WSV aan kop Top drie steeds verder weg Volle winst voor Data General in Zuid-Limburg Verlies voor Bedrijfsvolleybal Nesselande Be Fair weder om onderuit Rowah A-1 stopt Zeeuws geweld TTV Kwiek WSV Drie Ronden Toernooi Redelijke vangst Invictus start jeugdcompetitie PAGINA 27 WOENSDAG 9 FEBRUARI 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN -w- '-z' M 5 'C: Ondanks een overtal aan tegenstanders probeert een Flyersspeelster te doelpunten. (Foto:A.Fioole.) V Mommers en Leon Groen. De spanning zat er duidelijk in. In het water lagen duidelijk twee aan elkaar gewaagde ploegen die voor de overwinning gin gen. Helaas voor de Gouwesta- eteheren kenden de wedstrijd vanaf deze periode een duide lijke ommekeer. Het arbitrale duo was volkomen de weg kwijt en wist helaas deze weg ook niet meer terug te vinden. Met als gevolg dat de wedstrijd één richting opging, die van Dolfijn. Keeper Erik van Beek keepte voor wat hij waard was, maar tegen de vele over- tal-situaties was ook hij niet opgewassen. In de derde perio de liep de Dolfijn eenvoudig naar een 8-5 voorsprong. Ondanks dat de Gouwestaete- heren er duidelijk een wed strijd van wilden maken samen met Dolfijn, was het hoofdstuk Gouwestaete na de 2e periode duidelijk gesloten en was de wedstrijd beslist Jos van de Dool mocht in de vierde periode de eindstand bepalen op 12-6. Een wedstrijd waarin uiteindelijk Gouwestaete 13 persoonlijke fouten behaalden tegen over 5 van Dolfijn. Door dit verlies is het gat met de top-2 groot geworden en zul len de Gouwestaeteheren alles uit de kast moeten halen om in de top-3 te eindigen. De goede wedstrijd van heren 2 vorige week tegen Rapido ’82 3, kon helaas niet herhaald worden in de uitwedstrijd tegen Rapido ’82 2. De heren gingen in zwembad de Planeet kansloos ten onder en verlo ren met 7-2.Voor de Gouwe staete waren het Johan Sloof en Fred van Leeuwen die tot scoren wisten te komen. digd om op een informele wijze met de discipline van het toer- nooischaken kennis te maken. Aanvang Ie ronde: 10.00 uur. Einde: omstreeks 16.45 uur. Gelijk daarna zullen de prijzen uitgereikt worden. Inschrijfgeld: ƒ12,50 p.p. Vrouwelijke scha kers gratis. Opgeven kan tot 16 februari 2000 bij de B.B.W. Jan sen tel 0182-610 009 of T. Goor tel:0182-619 750. Of via E-mail: CDW014@WXS.NL verdeelster Knap brachten Data General weer langszij, waarbij libero den Butter zich weer als stofzuiger van ploeg opwierp en veel punten redde met verdedigende acties. Op 13-12 scoorde Kok met een killblok en enkele strak gesla- gen services. Het was door het oog van de naald, maar de eerste setwinst was met 13- 15 binnen. Door onnauwkeu rig passing op de scherp ser verende Limburgers werd in de 2e set wederom een ach terstand opgelopen. Het mid- denblok reageerde niet effec tief op de Ie tempoaanval van de tegenstander. Pas door ser- vicedruk van Knap en Lafeber kon Data General bij 8-8 langszij komen en het was erop en erover, ondanks de vele spelonderbrekingen die de Limburgse coach forceer de. Snelle aanvallen van van der Maat en sterke buiten blokkering van Lucassen brachten de resterende pun ten binnen resulterend in een 8-15 setwinst. Als vanouds leverde de 3e set de meeste problemen voor de Zevenhui- zense ploeg op. Maar liefst 7 servicefouten en een matige blokkering bezorgden de Lim burgers een eenvoudige 15-5 setwinst.Visser bracht spel- verdeelster Bijl nog in, maar ook zij kon van de matige pas ses van haar medespeelsters geen brood bakken. Het team besefte gelukkig op tijd dat er scherper gespeeld moest worden en nam door service- druk van Kok en Bijl direct een I -7 voorsprong. Van Zaan- en was attent aan het net en scoorde verschillende blok- punten. Lafeber en Lucassen beukten onophoudelijk het Limburgse blok open, maar de harde diagonaal aanvallen wer den regelmatig in het Lim burgse achterveld verdedigd. De tegenstander had weinig aanvallende kracht meer en probeerde met tactische bal len het blok te verschalken. Vooral Bijl reageerde hier attent op, waardoor de aanval in veel gevallen kon worden overgenomen. Data General was zeker van zich zelf en trok de setwinst met 9-15 en daardoor de volle drie wed- strijdpunten naar zich toe. Moe maar voldaan werd 's avonds de lange reis naar huis ondernomen. Komende zater dag om 19.00 uur in Swanla wacht de thuiswedstrijd tegen SoVoCo, dat ondanks verlies in de afgelopen weken nog op de 3e plaats staat. De belang rijke wedstrijd in de kwartfi nales van de nationale beker tegen eredivisionist Facopa staat gepland voor donderdag, 2 maart om 20.00 uur even eens in Swanla. WADDINXVEEN - Opnieuw is Be Fair er niet in geslaagd om de drie pun ten in eigen huis te houden. Ondanks het feit dat het enige doelpunt in deze wed strijd werd gemaakt door Waddinxvener Jeroen Clar- dey.AI na ongeveer een kwartier spelen wist hij met een onhoudbaar schot zijn eigen doelman te passeren in een poging de bal naast het doel te schieten. Uiter aard probeerden zijn colle ga’s in de Be Fair-voorhoede ook te doelpunten, maar hen ging het minder goed af. Zo werd het al met al geen gezellige middag op het sportpark Burgemeester Warnaar, waar beide teams het publiek weinig boden. Want ook het bezoekende Zwervers uit IJsselmonde kon geen stempel op de wedstrijd drukken.Welis waar was men blij met deze overwinning maar deze wedstrijd is er een om maar heel gauw te vergeten. Aan staande zaterdag staat de inhaalwedstrijd in Driebrug- gen tegen WDS op het pro gramma. Gezien de uitslagen van de laatste weken zit ook dit team in de hoek waar de klappen vallen.Vanzelfspre- kend zullen de spelers van Be Fair er alles aan doen om de eerste overwinning van deze eeuw te gaan behalen. holde achter de feiten aan en de ruststand was 37-23. De tweede helft ging het moeizamer, mede doordat drie spelers reeds een wedstrijd bij heren I achter de rug hadden. Maar ook met rou tine en gecontroleerd spel werd de tegenstander geen kans gege ven. Uitslag 77-58. Topscoorder: Vincent Hageman met 27 pun ten. De 22 punten van Jeroen Jenner mochten er ook zijn. Jon gens kadetten 2 deed het in de eerste helft voortreffelijk tegen Westland Stars. (36-17) De tweede helft kon danook met een gerust hart afgewerkt wor den, de tegenstander dacht daar echter anders over, maar de inhaalrace stokte bij 60-50.Tops- coorder: Niels Scheps met 22 punten. Jongens Kadetten I had een off-day De eerste helft kon dit nog een beetje gecamou fleerd worden, maar toen Voor burg de tweede helft een tandje bij schakelde werd het goed zichtbaar. Uitslag 46-79. Tops coorder: Stijn v.d. Heijden met 16 punten. De spannendste wedstrijd was die tussen Jon gens Adspiranten 2 en Gras shoppers. Beide teams speelde goed basketball en de eerste helft was voor Grasshoppers. Ruststand 22-29. Flyers deed het de tweede helft beter en in de zestiende minuut werd het gelijk. Hierna scoorden beide teams om en om. De laatste twee scores waren voor Gras shoppers en dat betekende de winst. Uitslag 55-57. tweede wedstrijd verliep min der. Overdijk startte als achtste, maar moest door een mindere kart een paar mensen voorbij laten. Na de wedstrijd was de coureur ontevreden, totdat hij hoorde dat de race helemaal overnieuw moest worden gere den. Dat kwam omdat sommige rijders geen benzine genoeg hadden en dus waren bena deeld. De nieuwe race ging beter ondanks de technische beperkingen van de kart. De kopgroep moest hij laten gaan en de hele race zaten er men sen achter hem aan met een betere kart, maar niemand kwam hem voorbij. Vlak achter hem gebeurde halverwege de wedstrijd een grote crash waar bij een jongen geblesseerd raakte. Veel coureurs negeer den de gele vlag die aangeeft wegens gevaar vaart te minde ren, hetgeen hen strafpunten opleverde. De Waddinxvener hield zich wel aan de regels en incasseerde daardoor als één van de weinige geen strafpun ten. Doordat de uitslag onder voorbehoud is, is onduidelijk hoeveelste Overdijk staat. Het zal rond de 6e plaats zijn. De volgende race is in Den Bosch over twee weken. WADDINXVEEN - De dames A-1 junioren van handbalvereni ging Rowah hadden deze week een zware kluif aan hun leef tijdsgenoten van EMM uit Mid delburg. Met deze Zeeuwse opponent strijden zij om de tweede plaats in de Ie klasse van de afdeling regio Rotter dam. De heenwedstrijd was door Rowah maar nipt gewon nen met 10-11Het publiek ging er dan ook eens goed voor zit ten en verwachtte een span nende strijd. De spanning was ook in het veld merkbaar. Met name de Rowah-speelsters had den last van de zenuwen. De Zeeuwse meiden profiteerden hiervan en hadden in de eerste helft het beste van het spel. De rust brak aan met een 6-8 voor sprong voor EMM. De Rowah- WADDINXVEEN - Het eer ste seniorenteam van ttv Kwiek heeft de uitwedstrijd in Delft, tegen Phoenix-1, met 8-2 verloren. In de pro motieklasse 5 van de regio nale competitie Holland West werd vanaf het begin duidelijk dat de Delftse tegenstander een maatje te groot was. Wim van Wage- ningen en Kees Vos wisten beiden nog een partij te winnen, Ronald Verboon verloor alles. Kwiek-2 heeft in de tweede klasse promotie van de afde ling Gouda opnieuw kam- pioensaspiraties. De broer tjes Loef en Leon Bouwman gingen thuis de strijd aan tegen Gouda-2. Het begon spannend. Martin Loef open de de score door in drie games te winnen van W. Kouwenhoven maar Leon Bouwman verloor, eveneens in drie games, van R.J. Kou wenhoven. Nadat Barry Loef gemakkelijk in twee games WADDINXVEEN - Heren I verloor afgelopen weekend hun wedstrijd in Leiden tegen LUSV. Ook heren 2 wist niet te win nen. Winst was er wel voor Jon gens Junioren I, Dames 3 en Jongens Kadetten 2, Jongens Kadetten I, Jongens Junioren 2, Jongens Adspiranten 4 en Jon gens Mini's 2 verloren. Heren I ging op bezoek bij LUSV in Lei den. Een tegenstander die Flyers niet ligt. Thuis werd er met tamelijk groot verschil van ver loren. De uitgangspositie was dus niet zo gunstig, zeker niet nu de wintersportvakanties coach Frank Minnee voor grote pro blemen qua veldbezetting plaat sten. LUSV speelt erg fysiek en op het randje van het toelaatba re. Flyers had daar veel moeite mee. Toch was het een gelijkop- gaande strijd. Op een gegeven moment kwam LUSV negen punten voor en dit is zowat de gehele wedstrijd zo gebleven. De laatste vijf minuten kreeg Flyers min of meer de geest en werd LUSV gered door het fluit signaal Uitslag 60-58. Jongens Junioren I zorgde het afgelopen weekend voor een positief bericht. Thuis spelend tegen Mod. Tegelhandel uit Hardinx- veld werd een mooie overwin ning behaald. Flyers speelt bas ketball gebaseerd op snelheid met en zonder bal en dit leidt tot attractief spel waarbij de toeschouwers altijd de winnaars zijn. Zeker in de eerste helft was dit het geval. De tegenstander WADDINXVEEN - Op 15 januari was het zo ver: het magische aantal van 300 leden werd overschreden. Het was een zeer bijzonder moment voor de hockeyclub Waddinxveen.de bekroning van een actieve ledenwerfac tie, hetgeen 80 nieuwe leden opleverde de afgelopen 1,5 jaar. De Hockey Club Waddinxveen telt op dit moment 303 leden. Het 300e lid is Gioia Kemper, 9 jaar jong en woont in Waddinxveen. Gioia kreeg uit handen van de voorzitter Nicole Dubois een stick. De eerste trainingen heeft ze er al mee gespeeld. Ook voor de ouders van Gioia zit er een leuk gebaar aan vast, want voor het 300e lid hoeft het eerste jaar geen contributie betaald te worden. (Foto: HCW.) genoeg om dit te verhinderen. De ruststand was 21-29. In de tweede helft ging het aan vankelijk gelijk op. Er was geen sprake van enig krachtsverschil. De periode tussen de negende en de elfde minuut echter werd Flyers fataal. In deze periode speelde Leiderdorp op z'n best en liep twintig punten uit. Hier na namen de tegenstanders gas terug en kon Flyers het heft in handen nemen en aan een inhaalrace begin nen. Dit was ech ter onbegonnen werk. De achters tand was te groot. Het siert de dames dat zij de handdoek niet in de ring gooi den, maar de mouwen ops troopten om toch een zogoed mogelijk resultaat te behalen. De einduitslag werd 52-65. Topscoorder: Anita van Unen met 18 punten. Door deze nederlaag komt het degradatiespook akelig dicht bij. Vooruitkijkend naar de vol gende tegenstanders hoeven de Waddinxveensen nog niet te wanhopen, maar de druk wordt wel groter.Van de nog te spelen negen wedstrijden moeten er enkele beslist op een overwin ning uitdraaien. Op papier is dit goed mogelijk. Komende vrij dag II februari om 21.00 uur komt de koploper Baros in de Duikelaar op bezoek. Misschien kunnen de dames voor een verrassing zorgen. ZEVENHUIZEN - Op initiatief van het bedrijfsleven en de vol leybalvereniging VC Nesselan de wordt er wederom in Zevenhuizen voor de elfde keer een volleybaltournooi voor bedrijven georganiseerd. Het toernooi zal plaatsvinden op zaterdagavond 13 mei en zaterdagavond 27 mei in het Dorpshuis "Swanla". Alle bedrijven met een vestiging in de deel-gemeenten Zevenhui zen, Oud Verlaat en Oud- Zevenhuizen (Groeneweg en Wollefoppeweg) kunnen deel nemen. Aanmelden kan met het aan meldingsformulier. Per bedrijf maximaal 4 teams (bij uitzon dering kunnen combinaties van gedrijven gevormd worden). De organisatie streeft naar een zo breed mogelijke vertegen woordiging van bedrijven en zal de inschrijving sluiten bij plusminus 50 inschrijvingen. Het inschrijfgeld bedraagt 140,00 per team. ’Gezelligheid’ dient voorop te staan, daarom de volgende regels: Opgave per team van min. 8 en max. 10 personen; leder teamlid zelf of zijn/haar partner moet werkzaam zijn bij het bedrijf waar men voor uitkomt; Tijdens het toernooi dient het team in het veld mini maal 3 dames op te stellen; De eerste 50 ingeschreven teams waarvan het inschrijfgeld is ontvangen voor 15 maart zul len deelnemen aan het toer nooi. De inschrijving sluit op 4 maart. Het toernooi zal wor den afgesloten met het uitrei ken van de prijzen en de wis- selbeker en borrel in het Dorpshuis na afloop van de finales op 27 mei. Het eventu ele batige saldo zal ten goede komen aan een nog nader te bepalen instelling of vereniging (50%) en aan de jeugdopleiding van VC Nesselande. Inschrijf formulieren zijn verkrijgbaar bij: M.C.Zijderhand, de Grutto 10, 2761 ST Zevenhuizen, tel: 0180-632550 (avonduren). WADDINXVEEN - Zondag 6 februari ging het NK indoor katten verder in het Noord- Hollandse Limmen. De derde wedstrijddag om het NK zorg de vooral in de klasse van Overdijk voor opschudding. Na een zware crash in het midden veld en een regen aan strafpun ten voor inhalen onder geel, was de verwarring compleet. Gelukkig bleef de Waddinxve ner alle ellende bespaard. Hij finishte twee keer als zevende. Limmen is voor Overdijk niet echt een baan die hem ligt, maar toch kon hij goed meeko men met het veld. De eerste training was niet zo sterk. De nummers 5 t/m I I zaten binnen een paar honderdsten van een seconde en Overdijk baalde dan ook een beetje van de 10e plaats. Ook de start verliep stroef maargelukkig voor de Waddinxveense coureur was er een valse start gesignaleerd zodat er een herkansing volgde. Deze ging beter: Overdijk kwam gelijk in een groep terecht. Hij vocht zich naar de kop (7e) en in de laatste ronden wist hij bijna 10 sec. in te lopen op de kopgroep. Overdijk: „Als de race nog een ronde duurde, stond ik op het podium". De Het zit de Waddinxveense dames zit niet mee in deze competitie. Bij veel wedstrijden onbreekt net dat kleine beetje geluk waardoor er nipt wordt verloren. Bovendien kent het team een smalle basis en moet het door blessures en ziekten incompleet aantreden. Daarbij spelen de dames de beste wed strijden tegen hoger geplaatste teams die dan net in plaats van wat ruimer worden verloren. Tegen de teams waarvan de punten moeten komen, lukt het echter niet. Hier door is men gezakt naar de onderste regionen van de rang lijst. De wedstrijd tegen Leiderdorp werd desondanks met vertrou wen tegemoet gezien. Gezien de plaats op de ranglijst was Leiderdorp een team waarte gen winst te behalen was. Fly ers begon moeizaam aan de wedstrijd. Qua veldspel liep het wel, maar het scoren lukte vooralsnog niet. Veel ballen draaiden uit de basket of gingen net naast. Leiderdorp scoorde wel en had na tien minuten spelen een negental punten voorsprong. Flyers bleef knok ken en liet de achterstand niet groter worden. Even leek het erop, dat de Waddinxveense dames de wedstrijd naar zich toe konden trekken, maar Lei derdorp was geroutineerd coaches Lex en Sonja van Ham gebruikten de onderbreking om hun meiden op te peppen en enkele tactische omzettingen door te voeren. Dit had succes. Rowah kwam als herboren uit de kleedkamers en zette EMM onder druk. De Zeeuwse mei den reageerden hierop geïrri teerd, waardoor er regelmatig een tijdstraf aan hen werd uit gedeeld. De Waddinxveense meiden maakten hier dankbaar gebruik van en wonnen de strijd om het vice-kampioen- schap met 14-10. De goals waren deze wedstrijd van Marion van Ham, Kim Hof fmans, Kim van Stel en Moniek Hoefnagel. Lex van Ham sprak na afloop van twee helften met verschillende gezichten met Rowah als terechte winnaar. Hans won nu veertien partijen, meer dan alle andere deelne mers. Theo Goor en Ronald Dannis kwamen in eerste instantie op remise. Bij het vluggeren was Ronald het han digst. Hennie de Roodt speelde tegen Eduard Philipses Franse verdediging de afruilvariant, een vrijwel zekere remise. Er werd heel drastisch afgeruild en in 12 zetten was de remise er. Kees Asscheman behoort tot de spelers, die men twee maal moet verslaan: hij kreeg tegen Kees Klaassen een ongunstige stelling, kromde de rug en won ten slotte nog. Stand aan de kop: I.Van Wou denberg, 2. Jansen, 3. H. de Roodt, 4. R.Dannis, 5. De Louw, 6. WHennink, 7. Van der Born, 8. Goor, 9. Smit, 10. Philipse. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense Schaakvereniging organiseert op zaterdag 19 februari het 46e Drie Ronden Toernooi. In het Anne Frank- centrum aan het J.v. Bijnenpad zullen de deuren om 9.00 uur open gaan. Deelnemers wor den naar sterkte in groepen van vier ingedeeld en spelen 3 ronden met een bedenktijd van I uur p.p. per partij. Met name huisschakers worden uitgeno- WADDINXVEEN - De grote gebeurenis op de 21ste cluba vond was de dikke overwinning van het tweede op een achttal van Schiebroek-Het Westen- Regina: de gasten wonnen een partij en haalden twee remises, maar verloren vijf maal. Nu staan er in die afdeling vier achttallen met zes punten uit vier wedstrijden, maar WSV 2 heeft de meeste bordpunten. In de interne competitie waren Barthold Jansen en Wim Hen- nink niet actief; Peter de Louw speelde een RSB-partij tegen Steinitz vooruit en haalde een verdienstelijke remise. Achteraf meende hij zelfs, dat er mis schien meer in gezeten had. Hans van Woudenberg speelde tegen Ryan den Drijver en pakte hem hardhandig aan; won van R.J.Willems, ging het dubbel van Martin en Barry in drie games verlo ren. Bouwman zette Kwiek vervolgens, opnieuw in drie games, op voorsprong en dat bleek voldoende te inspireren want er werd geen partij meer uit handen gegeven. Uitslag 8-2. Kwiek-3 bleef, in dezelfde klasse, niet achter bij het tweede team. De thuiswed strijd tegen het Bodengraaf- se BOK-2 werd met 8-2 gewonnen. Jacques Brand, Rob Kappé en Paul van der Hart begonnen alle drie met een overwinning, wat een confortabele voorsprong betekende. Die werd niet meer losgelaten.Alleen Kappé liet een punt liggen en verloor, samen met j Brandhet dubbel. I WADDINXVEEN - De H e ngel s po rtve ren igi ng Wad dinxveen (HSW) organiseer de afgelopen zaterdag een extra wedstrijd. Onder fraaie weersomstandigheden J werd gevist in de Oude Rijn J nabij Koudekerk. De vangst was redelijk en bestond I hoofdzakelijk uit bliek. Het gezamenlijke vangstgewicht van de tien deelnemers was ruim 23 kilo.Winnaar werd R. Jenner met 4.380 gram, op de voet gevolgd door H. i Kraan met 4.180 gram. De j derde plaats was voor H. de Kwaadsteniet met 3.440 gram. Ijs en weder dienende vangt zaterdag 19 februari a.s. de tweede helft van de wintercompetitie aan. Begonnen wordt met een j kasconcours in de Oude j Rijn- I WADDINXVEEN - Het heren team van Invictus speelde zon dag veel hele spannende partij en, maar kon er slechts één in winst omzetten. Herman Schenkels en Piet Vermeulen speelden beiden een drie-set- ter in de enkel, maar verloren ook beide de derde set. In de dubbel met Kees Kranendonk speelde Piet ook een zeer spannende partij. De eerste set werd net verlo ren (13-15) en de tweede met een nog kleiner verschil gewonnen (17-16). In de derde set echter waren ze te sterk voor de tegenstander, want deze wonnen ze met 15-6, wat tevens betekende dat dit de enige winst partij was, want in de rest van de dubbel werd niet meer gewonnen. Het damescompetitie team hadden het het eerste gedeelte van de dag zeer zwaar tegen Boomgaardsehoek. Wendy Hoogerbrug won haar enkel met 13-10 en I I -9 en Meta vd Weij verloor met 12-13 en 4- II. Inval-lers Amy Jansen en Bianca Boeters wisten beide te winnen. Ook de dubbel van Wendy en Meta werd een driesetter die net aan gewon nen werd.Toch werd er uitein delijk met 7-1 van de tegen stander gewonnen. WADDINXVEEN/BOSKOOP - De tweede helft van de com petitie voor het eerste water- poloherenteam van Gouwesta ete is weer begonnen, afgelo pen zaterdag stond de belang rijke uitwedstrijd tegen koplo per Dolfijn op het programma. De thuiswedstrijd was door de Gouwestaeteheren kansloos verloren. De heren opende de wedstrijd sterk en geconcen treerd. Mark Mommers en Remko Overdam schoten hun ploeg naar een I -2 voorsprong in de eerste periode en gaven aan dat de zoneverdediging van Dolfijn geen problemen ople verde. In de tweede periode was het wederom Gouwestae te dat het betere van het spel had. De Gouwestaeteheren lie pen onverwacht uit naar een 3-5 voorsprong door doelpun ten van Wouter Steller, Mark ZEVENHUIZEN - Met matig spel de volle winst behalen, dat is een kunst die de dames- selectie van coach Visser afge lopen zaterdag toepaste in het verre Landgraaf tegen het op de 4e plaats staande VCL. Aan de ziekenboeg van Data General waren nog twee speelsters toegevoegd: aan voerster Verbrugge was door een keelontsteking alleen in noodgevallen inzetbaar en middenblokkeerster Meijer had door een lichte voedsel vergiftiging niet getraind. Gelukkig was Floortje Kok weer voldoende hersteld van haar knieblessure en coach Visser startte direct met haar basis. Data General begon niet alert en liep in de eerste drie sets steeds een achterstand op. Bij 12-7 in de Ie set werd alsnog Lafeber ingebracht om de pass te versterken. Haar servicedruk en die van spel- j

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 27