Rehorst Bouw Met GlW-garantie B Ruimte en comfort. Elke woning heeft een ruime living, een open keuken, uitstekende sanitaire voorzieningen, 3 slaapkamers op de verdieping en een grote, open zolderruimte. Bij de opzet van de Duet-woningen kreeg het wooncomfort veel aandacht. Voorbeelden van voorzieningen zijn het gebruik van woning- scheidende spouwmuren en een (zonlicht)- energievoorziening met zonnecollector. Koopsommen. De koopsommen voor de Duet-woningen zijn vanaf 590.000,- v.o.n. Gebouwd met garantie. Alle woningen worden verkocht met GIW garantie (Stichting Garantie Instituut Woning bouw). De woningen onderscheiden zich van elkaar door de verschillende perceeloppervlakten, de situering van de tuinen en het uitzicht over de polder. Prioriteiten regeling. De verkoop vindt plaats conform de prioriteiten regeling van de gemeente Waddinxveen. De documentatie met het inschrijfformulier kunt u vanaf 19 februari a.s. verkrijgen bij Van ’t Hof Makelaardij in Waddinxveen, telefoon 0182-618055. De sluitingsdatum voor de inschrijving is 3 maart a.s. ontspanningsmogelij kheden, sportaccommo daties op elk gebied en mooie recreatie gebieden als ’t Weegje en het Gouwebos. Door de centrale ligging in het groene hart van de Randstad is Waddinxveen ook een geliefde woonplaats voor forensen die werken in de regio. Rotterdam, Den Haag, Utrecht en Amsterdam zijn via de A12 en A20 snel bereik baar. Ook het openbaar vervoer is goed geregeld. Waddinxveen heeft twee NS-stations en busdiensten richting Rotterdam, Zoetermeer, Leiden, Gouda en Den Haag. Waddinxveen, midden in het groene hart van Holland. Waddinxveen is een bijzonder aantrekkelijke woonplaats. De gemeente telt nu zo’n 26.000 inwoners en biedt alle faciliteiten die u in een middelgrote plaats mag verwachten. Waddinxveen heeft een goed winkelbestand, scholen voor basis- en voortgezet onderwijs, een scala van culturele activiteiten en NVM Unieke locatie. Op een unieke locatie, aan de rand van Waddinxveen en de polder, realiseert het Waddinxveense bouwbedrijf Rehorst Bouw een fraai project van 17 luxe 2/1 kap woningen met berging. Deze woningen - met de toepasselijke naam “Duet” - worden gebouwd in 2 types: 16 wonin gen type A (ca. 620 m3) en 1 woning type B (ca. 710 m3). De type B woning biedt meer ruimte op de begane grond waaronder een extra slaapkamer en een tweede badkamer. Realisatie: Dorpstraat 130 Postbus 109 2740 AC Waddinxveen Verkoop/informatie: Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon: 0182-618055. Telefax: 0182-618438. Internet: www.hof-makelaardij.nl E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Kantoren te Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. B_van’t hof r makelaardij -

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 32