Groot Russisch Staatscircus met uniek programma in Alphen Doe mee met de kleurwedstrijd en win vrijkaarten! GROOT RUSSISCH STAATSCIRCUS Rangen en prijzen k Voorstellingen F?' ■HU Wilde dieren c Voorlopig voor de laatste keer Wat moet je doen? Voorverkoop Bruna, NAAM ADRES, WOONPLAATS TELEFOON LEEFTIJD. 'J Na de Duitse Staatscircus ontbreken deze luchtacrobaten niet. Vlak voor de finale treedt de Broesjnikin Groep voor het voetlicht. De vier acrobaten houden het publiek in spanning tot het laat ste moment. Parking Archeon woensdag 22 maart 15.00 uur donderdag 23 maart 20.00 uur vrijdag 24 maart 16.30 en 20.00 uur zaterdag 25 maart 15.00 en 20.00 uur zondag 26 maart 13.00 en 16.15 uur Speciaal voor de voorstelling in Alphen geven het Dagblad van Rijn en Gouwe en het Groot Russisch Staatscircus 36 vrijkaarten weg aan jonge ‘kunstenaars’. Om die te kunnen winnen, moet je de kleur plaat zo mooi mogelijk inkleuren en opsturen naar: ALPHEN - Het Groot Russisch Staatscircus brengt in maart een bezoek aan Alphen aan den Rijn.Tussen 22 en 26 maart geeft dit prachtige circus acht voorstellingen in Alphen. De tenten worden opgeslagen op de parking van het Archeon. Daar kunt u zich laten verbijsteren en amu seren door de topartiesten van het Groot Russisch Staatscircus. om, zonder vaart te minderen, onder de buiken van hun galoperende paarden door te kruipen! De muziek, die door het eigen zevenkoppige circus orkest ten gehore wordt gebracht, zweept de ruiters op sneller en sneller te gaan. Zo wordt deel een van de voor stelling op een zeer Russische wijze afgesloten. Ter Aar: DA Drogisterij P. Roos,Wilgenpad Ib. Hazerswoude-dorp: Eetcafé Egelantier, Raadhuisplein I Bodegraven: Sigarenmagazijn Bekker, Brugstraat 2. Nieuwkoop: Kennedyplein 13. Boskoop: VVV, Reijerskoop 54. Er zijn vier leeftijdscategorieën: 0-4 jaar 5-7 jaar 8-10 jaar ouder dan 10 jaar In elke categorie worden drie prijswinnaars uitgeloot, die elk drie vrijkaarten krijgen. Zo kun je je ouders of je vrienden meenemen naar een fantastische circusvoorstelling! Vergeet niet je naam, adres en leeftijd te vermelden. Groot Russisch Staatscircus 22 t/m 26 maart op uw wenken bediend. Zo speelt de Franse trampoline clown Alan Harrison de rol van stomdronken zeeman. Hij tart elk evenwichtsgevoel en schroomt niet het publiek vro lijk bij zijn act te betrekken. De acrobatengroep Dukhnovski is een hechte cir cusfamilie waarin naast het gezin zelf ook ooms, tantes, neven en nichten meespelen. De ster van de familie is de achttienjarige Michail, die het publiek als geen ander de adem weet te laten inhouden. Als hij met ware doodsverachting op stelten zijn salto op de even- wichtsbalk maakt, kun je dan ook een speld horen vallen in de piste... Voor de pauze brengt equibri- liste Jelena Savceljova nog een spannende balans-act met een zwaard, waarna de eerste helft van de voorstelling spectaculair wordt afgesloten door de Kozakkengroep Chomaggidzes. In volle galop wervelen de Georgische ruiters door de piste. In hun woeste rit halen zij tal van acrobatische staaltjes uit. Ze spelen het zelfs klaar Dagblad van Rijn en Gouwe t.a.v. mevrouw C. Rijnbeek Postbus I 2400 AA Alphen aan den Rijn Je mag de kleurplaat ook afgeven bij de receptie van Rijn en Gouwe, Raoul Wallenbergplein 9 in Alphen. De voorverkoop bij de kassa van het circus gaat op 21 maart van start. De circuskassa is geo pend van 10.00 tot 18.00 uur, tijdens voorstellingsdagen van 10.00 tot 20.00 uur. Voor meer informatie en telefonische reserveringen belt u de Circustelefoon: 0900-1 122333. kende toeren uit in bijzondere optredens. Rafael peinst er nog niet over om met pensioen te gaan; het circusbloed vloeit hem nu een maal door de aderen. Dat het erfelijk is, bewijst zijn dertienja rige kleindochter, die onlangs haar eerste internationale cir- cusprijs won... als clown! Nog twee clowns doen een aanslag op de lachspieren. Alexander Antipin en VassiJi Bykov, de twee ware kinder vrienden, zijn het gehele pro gramma door vertegenwoor digd met hun komische optredens. Maar een circus is niet alleen maar lachen. De zinderende spanning van een dompteursact en de halsbrekende toeren van acrobaten zijn eveneens onmis bare elementen. Bij het Groot Russisch Staatscircus wordt u Het programma dat het circus brengt, duurt inclusief pauze tweeënhalf uur. Ook in Alphen zullen de lachsalvo’s weer door de circustent klinken als de legendarische clown Rafael Akopjan zijn capriolen ver toont. Met zijn zeventig jaren is hij de oudste artiest in het cir cus. In de veertig jaar dat hij optreedt met het Russisch Staatscircus is hij uitgegroeid tot een levende legende. Rafael was in het begin van zijn circuscarrière acrobaat. Tot hij ooit een optreden van die andere wereldberoemde clown, Oleg Popov zag. Rafael ging bij Popov in de leer en bleek over een verrassend talent voor het clownsvak te beschikken. Zijn achtergrond in de acrobatiek is een prettige aanvulling voor het clownsvak. Nog steeds haalt hij halsbre- Het Groot Russisch Staatscircus is er trots op nog een keer een korte tijd met dit afwisselende topprogramma rond te trekken. Alphen is de enige plaats in de regio waar het circus zijn tenten zal opslaan, dus iedereen die van circus houdt moet deze kans grijpen! pauze verzorgt de dompteuse Judith Kaiser twee optredens. De eer ste van deze indrukwekkende acts brengt ze samen met negen beren, direct daarna laat ze een schitterende vrijheids dressuur met vijf tijgers zien. De Tsytko Groep -klassieke antipode- laat vervolgens de ware evenwichtskunst zien. Een tweede optreden van de familie Dukhnovski toont opnieuw ongekende klasse. Maar de top van circusacro- batiek speelt zich natuur lijk af hoog in de nok: de vliegende trapeze. Ook bij het I Russisch Kaarten voor de voorstellingen van het Groot Russisch Staatscircus kosten: loge 50,00, parterre 40,00, stalles 30,00, ring 20,00. Kinderen van 3 t/m 12 jaar, 65- plussers en CJP-houders krij gen 5,00 korting. Kinderen tot drie jaar gratis, mits ze op schoot worden genomen. Kaarten voor de voorstelling zijn in de voorverkoop ver krijgbaar bij: Alphen: VVV/ANWB, Wilhelminalaan 1Rokerspaleis Marcella, Herenhof 64; Bruna Jacobs, Aarhof 70 Provinciepassage I 10. j v

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 12