WADDINXVE Koopovereenkomst schept verwarring WADDINXVEEN - De samen werkingsovereenkomst tussen de gemeente Waddinxveen en de familie Flohil over het per ceel naast Brugweg 96a riep nogal wat vragen op in de com missie ruimtelijke ordening. De leden van de commissie stemden op 14 april 1999 in met de overeenkomst op voor waarde dat de familie Flohil de gemeente 180 m2 grond zou verkopen voor een bedrag van I gulden ten behoeve van de aanleg van een voetpad. De gemeente zou na de over dracht 104 m2 weer in bruik leen geven aan de familie. Tij dens de vergadering van dins dag 8 februari bleek echter dat de aanleg van het voetpad op de lange baan was geschoven waardoor een belangrijk argu ment voor medewerking aan de overeenkomst wegviel. WD’er Van der Torren voelde zich ’in zijn hemd gezet’. „Er zou sprake zijn van een win/win-situatie. i Kamermuziekconcert in teken van viool in piano OFFICIËLE BEKENDMAKINGE EN MEDEDELINGEN WEEK h NBvP/Vrouwen van Nu groeit gestaag Cursus Tekst verwerken Stoppen met roken Verkoop computers Woord Daad 16 geslaagden B-diploma. WADDINXVEEN - In het Gouwebad de Sniep te Wad dinxveen is op dinsdag 15 februari weer voor het B- diploma gezwommen. De beoordelingscommissie bestond uitWim van Minnen en Rob Hogerbrugee. Er waren deze keer 16 kandi- daatjes die allemaal zijn geslaagd. Rijden onder invloed Algemene jaarvergadering Concordia gehouden Radio Plus bezoekt Souburgh N T E R G M E U B R E E E K 624622 624767 624500 612570 1 MILIEUZAKEN BOUWZAKEN X AMBULANTE HANDEL VERKEERSZAKEN GROEN BEZWAAR X COLLECTEROOSTER MILIEUPRIJS GEMEENTELIJKE BELASTINGEN WOENSDAG 23 FEBRUARI 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 3 i de i Nadere informatie kunt u krijgen bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte van de gemeente Waddinxveen, telefoon (0182) 62 48 46. - de heer J. houtopstandi Violiste Martieke Bettman Pianist Roderigo Robles de Medina Postbus 400, 2740 AK COLOFON Gemeentehuis postadres telefax WADDINXVEEN - In de twee de uitzending van Radio Plus, die vandaag van twaalf tot twee wordt herhaald, waren onder anderen wijkagent Peter Rube- ling en Pauline Hes van Stich ting Waddinxveens Welzijns werk te gast. WADDINXVEEN - Morgen, donderdag 24 februari, treden violiste Marieke Bet tman en pianist Roderigo Robles de Medi na op in het derde kamermuziekconcert van Kreater.dat om 20.00 uur begint in de Remonstrantse kerk aan de Zuidkade. Op het programma staan werken van F. Geminani, L van Beetho-ven, J. Brahms, R. Schumann, M. Ravel en B. Bartók. De beide musici vormen sedert vele jaren een vast duo, dat alom succes oogst. Marieke Bet tman begon op vierjarige leeftijd met 08.30 - 14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00 - 20.30 uur Sociaal raadsvrouw - uitsluitend op afspraak - maan dag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. Pianist Robles de Medina werd 36 jaar geleden in Utrecht geboren. Hij studeerde in Engeland en daarna in Amsterdam. Ook volgde hij masterclasses bij internationale Hierin wordt aandacht besteed aan de vele activiteiten die voor vijftigplussers in het Anne Frank Centrum door vrijwilli- Voor de eerste keer komende woensdag een nieuw program ma onderdeel dat‘Rondje Anne Frank’, heet. De namen van kinderen die hun B-diploma gehaald heb ben zijn: Jalisa Hendriks, Chantal van Helden.Anouk van der Wal, Denise de Koot- er, Eline van Doorn, Eva Monster, Bram Schipper,Thir- za de Jong, Carmen Roorda, Tess de Graaf, Michelle Hans- ley, Michael Vernes, Laura van Ooi, Michelle Jacques, Ricar do van her Vorm en Annouk Verrips. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Eindredactie Gemeenterubriek: Publieksvoorlichting Telefonische informatie kunt u krijgen op (0182) 62 46 22 WADDINXVEEN - Het plaatselijk comité heeft diver se nog goed werkende com puters te koop van het type 386 en 486. Ze zijn uitste kend geschikt voor tekstver werking, spelletjes, een bijbel- programma enz. De compu ters worden geleverd met kleurenscherm, toetsenbord en muis. De prijzen variëren van 5,- tot 175,-. De opbrengst komt volledig ten goede aan het werk van Woord en Daad onder straatkinderen in India. Belangstellenden kunnen contact met ons opnemen (tel. 079 - 593 1219). 1 prominenten. Robles won diverse prijzen en treedt veelvuldig op als solist. Hij heeft een breed algemeen repertoire, maar zijn voorliefde gaat naar de Spaanse pianomu ziek en hedendaagse componisten. Kaarten voor het concert zijn te bestellen bij Kreater in de Kerkstraat, telefoon 0182-614422 en vanaf een half uur voor het begin in de kerk. Een kaart kost vijf tien gulden. Houders van CJP, pas65 en Kreaterpas krijgen een rijksdaaider kor ting. WADDINXVEEN - Een 38- jarige man uit Boskoop is maandagnacht 21 februari aangehouden op verdenking van alcoholgebruik. De man reed met zijn perso nenauto op de Kanaaldijk. Bij de ademanalyse bleek dat hij een adem-alcoholgehalte had van 365. De limiet is 235. De man krijgt een procesver baal. vaccinatie, moeder- en kind zorg, het bouwen van zieken huizen en latrines, chirurgische projecten, al deze zaken beho ren tot het werk van deze noodhulp-organisatie. Het grootste deel van de men sen dat werkt voor Artsen zon der grenzen is geen arts. Logis tiek personeel, communicatie medewerkers en verpleegkun digen zijn in de meerderheid. Astrid de Jong vertelde haar verhaal zeer professioneel en verduidelijkte dit met laptop en beamen Zij nam haar gehoor- mee naar de Balkan en naar Afrika. Aan het einde van de bij eenkomst overhandigde Lies Franken Astrid de Jong een envelop met geld, dat de leden van NBvP/Vrouwen van Nu gedurende hun kerstviering hadden bijeengebracht. Volgende week woensdag een nieuw programma met in de het vergroten van het vergroten van het vergroten van het vergroten van het vergroten van een het ver- dit bijzondere schaap houdt voeling met de maatschappelij ke ontwikkelingen. De verschillende clubs, de lees kringen en het koor spelen bin nen NBvP/Vrouwen van Nu een grote rol.Voor elk wat wils, is het devies. Het bestuur stelt zich actief op en heeft het pro gramma voor het volgende sei zoen alweer in kannen en krui ken. Dat in de Waddinxveense afdeling ook de leden een belangrijkste stem hebben, is een ieder duidelijk.Veel sluime rende talenten zijn wakker geschud en denken mee in de organisatie van allerlei activitei ten. Oud-bestuurslid Greet Huls vertelde over het nieuwe func tie in het provinciaal bestuur. Tevens legde zij uit waarmee het hoofdbestuur in Den Haag ONTWERPBESLUIT B W hebben het voornemen vergunning ingevolge de Wet milieu beheer te verlenen aan: - W. Lugt Zonen B.V., oprichten metaalbe' Tegen het ontwerpbesluit kunt van de van de bij WADDINXVEEN - In het club gebouw de Hoge Noot aan de JW. Frisoweg nr. I werd op dinsdagavond 15 februari jl. door Muz.Ver. Concordia Wad dinxveen de jaarlijkse algemene ledenvergadering gehouden. De diverse jaarverslagen kwa men aan bod. Na het samen stellen van de diverse commis sies volgde de bestuursverkie zing waarin Dhr.W. Faay te ken nen gaf zijn functie van secreta ris te willen neerleggen. Deze functie wordt overgenomen door Mevr. H. Nieswaag. Ook het jaarplan 2000 werd bespro ken wat weer activiteiten met zich mee zal brengen w.o. het Voorjaarsconcert op vrijdag- OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Raadhuisplein (0182) 624624 624680 vioollessen. Nu is zij 25 jaar en treedt op in binnen- en buitenland. Na een master class kreeg zij het aanbod met een volle dige beurs verder te studeren in de Ver enigde Staten. Bettman heeft van het Okar Backfonds een viool in bruikleen die is gebouwd door Jaap Bolink. studio Toos Heemskerk, die vertelt over het werk van De Zonnebloem in Waddinxveen. De reportage komt uit Zorg centrum Souburgh, waar loca tie manager Simon de Jong een uitleg zal geven over de vele mogelijkheden die Souburgh voor ouderen biedt. GOUDA - Op 8 maart start de cursus "Tekstverwerken/Vorm- geving" van Volksuniversi-teit Gouda. Er is nog een aantal plaatsen vrij. De cursus duurt 5 woensdagavonden van 19.30 tot 22.00 uur en kost 120,-. Deze cursus is bestemd voor diege nen die al redelijk wat ervaring met tekstverwerken hebben, maar meer vaardigheid willen verwerven in vormgeving en lay-out van teksten: lettertypes, bladspiegel, gebruik van tabellen als lay-out hulpmiddel, gebruik van illustraties en andere ondersteunende beeldelemen ten. Voor informatie en/of inschrijven: geïnteresseerden kunnen op maandag tot en met donderdag van 10.00-13.00 uur terecht op het kantoor aan het Olympiadeplein 2 te Gouda, tel.0182-524 540. avond 24 maart in de Ontmoe- tingskerk, aanvang 20.00 uur. Verder het Koninginnedag Aubade/concert bij het Zuid- honk in de Zuidplas op zater dag 29 april, aanvang rond 09.30 uur. Daarna een serenade in Huize Souburgh. Ook is er het Braderieconcert op zater dag 27 mei, tijdens de braderie op de Dorpsstraat (door C- akkoord en de harmonie), het Studieweekend op vrijdag 2 en zaterdag 3 juni (voor alle leden), de avondvierdaagse op woendag 7 juni, concert door C-akkoord en de avondvier daagse op vrijdag 9 juni, con cert tijdens de intocht door de harmonie. wel of niet aanleggen van het voetpad schuldig blijven. „Ik heb dezelfde vraag. Maar eigen lijk moet u daarvoor zijn bij mijn collega van verkeer. Ik wil het ook graag weten", aldus Wientjens. Overigens was de gehele commissie het er over eens dat de koopovereenkomst onduidelijk geformuleerd was. Zo had PCW vragen over de prijsbepaling van de grond en zag de PvdA een merkwaardige tegenstrijdigheid in een artikel. Volgens D66 moest bij woor den van de heer Bos de ’stof kam er nog maar eens goed doorheen worden gehaald’, die tevens nog eens liet weten dat wat zijn partij betreft het per ceel helemaal niet hoeft wor den te bebouwd. De commissie besloot de koopovereenkomst terug te geven voor herziening. Tot zover de behandeling in de commissie. Deze week zei wet houder Wientjens inmiddels de grond niet terug te willen geven aan de familie Flohil. „Mogelijk komt er een voetpad, misschien ook niet, maar dan kunnen we er een stukje groen of een bank voor in de plaats aanleggen. Ik heb de betrokken ambtenaren gevraagd of ze mij een laten zien”, aldus Wientjens. De tekening moet voor de com missieleden duidelijkheid ver schaffen over de situatie als het stuk in maart opnieuw in de commissie komt. zich bezighoudt. Na de pauze vertelde de dochter van één van de leden, Astrid de Jong, over haar werk bij Artsen zon der grenzen, een medisch- humanitaire organisatie, in 1972 opgericht door twee Franse artsen van het Rode Kruis. Dit gebeurde gedurende de oorlog in Biafra. Eén van de zes hoofdkantoren staat sedert 1984 in Nederland. De 850.000 donateurs brengen de zeer noodzakelijke 150 mil joen gulden bij elkaar om tal van projecten in allerlei landen mogelijk te maken. Daarbij wordt de plaatselijke bevolking altijd ingeschakeld. Veiligheid van de medewerkers is voor Artsen zonder grenzen heel belangrijk, evenals schoon drinkwater voor de noodlij dende mensen. Voorlichting, de aanslag kan voor veel mensen problemen ople- 'adainxveen voert een ruim kwijtscheldings- kunnen hierdoor in aanmerking komen voor i aanmerking komt akt gebruik van de regeling. Het aanvraagformulier kunt u afha- bij de publieksvoorlichtingsbalie, of telefonisch aanvragen via de die in 1999 kwijtschelding hebben gekregen, krijgen auto- VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN WAARMEE INGESTEMD - Herbarenerf 3: het oprichten van een tuinberging - Centauri 1: hetopricnten van een tuinberging GOUDA/WADDINXVEEN - De Vierstroom organiseert in - maart/april een cursus ’stoppen met roken’. Deze cursus ver groot de kennis over hoe te stoppen en geeft daarbij steun. Er wordt gebruik gemaakt van een goed doordacht ontwen- ningsprogramma. Tijdens de bij eenkomsten worden ervaringen uitgewisseld en tips gegeven. Uit evaluatie is gebleken dat een kwart tot eenderde van de cur sisten er daadwerkelijk in slaagt om te stoppen met roken. Het is namelijk minder moeilijk om te stoppen als je dat gezamelijk doet. Rokers die geen interesse heb ben in een cursus, maar toch steun willen hebben bij stoppen met roken, kunnen een ’advies op maat’ aanvragen. Hiervoor liggen vragenlijsten bij de balie van de GGD Midden-Holland in het Midden-Holland Huis (Thorbeckelaan 5 in Gouda) en bij de Thuiszorgwinkels van De Vierstroom (Gouda, Woerden, Capelle). De vragenlijst bevat vragen over iemands rookge drag. De ingevulde vragenlijst kan worden opgestuurd naar de Stichting Volksgezondheid en Roken. Aan de hand van de ant woorden wordt een persoonlijk advies op maat samengesteld. De tips en adviezen zijn speciaal voor iemands persoonlijke situ atie geselecteerd. Voor meer informatie: de Vierstroom-Zorg- lijn: 0182-594 500. r VERLEENDE STANDPLAATSVERGUNNINGEN - de heer G. Koelewijn, voor de verkoop van vis en visproducten in de periode 1 januari 2000 t/m 31 december 2000 op de woens dagen, locatie winkelcentrum Zuidplas INVALIDENPARKEERPLAATS Besloten is een bestaand parkeervak op het openbare parkeerterrein bij de woning Wilgenhorst 16 aan te duiden als een gereserveerde invalidenparkeerplaats voor een bij dat parkeerterrein woonachtige bewoner. Publieksvoorlichting Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids Eerst is het een plus voor het verkeer en nu is het niet meer nodig? Ra, ra hoe kan dat?” Ook de PCW zette kantteke ningen. „Het is onduidelijk of er nu wel of niet een voetpad komt. Verleden jaar nog wel”, aldus Anker.Voor het CDA was de koopconstructie met weer verhuren van een gedeelte aan de familie niet duidelijk. Wet houder Wientjens moest het antwoord op de vraag over het HERSTRATEN SCHAEPMANHOEVE Op woensdag 1 maart a.s. wordt gestart met het herstraten Schaepmanhoeve. De werkzaamheden duren, afhankelijk weersomstandigheden, ongeveer 6 weken. Er wordt begonnen de aansluiting op de Troelstrahoeve. Tijdens de werkzaamheden kan overlast (blokkering rijbanen, voet paden en inritten) niet worden voorkomen. Gemeente en aannemer proberen de overlast zo beperkt mogelijk te houden. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer I. Ruiter van afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoon 62 48 06. WADDINXVEEN - Op de goedbezochte jaarvergadering van de afdeling Waddinxveen van NBvP/Vrouwen van Nu, duidelijke tekening kunnen vorige week in Zorgcentrum Souburgh, passeerden jaarver slagen, de begroting en het beleid in een rap tempo de revu. Voorzitter Lies Franken hield de vaart erin en handelde alle onderdelen correct af. Com missieleden werden bedankt en van een afzwaaiend bestuurslid werd op gepaste wijze afscheid genomen. Franken legde een sterke nadruk op de noodzaak van leden die zich in het bestuur en elders willen inzet ten. Recreatie, cultuur, emancipatie en een goede promotie zijn de pijlers waarop de plaatselijke afdeling rust. De vijfde poot van i en in werking hebben van een iwerkingsbedrijf op het perceel Coenecoop 586. 1 f tot 23 maart 2000 schriftelijke bedenkingen indienen bij het college van B W. Tot deze datum kunt u voor een gedachtewisseling over het ont werpbesluit en/of het mondeling inbrengen van bedenkingen daar tegen een afspraak maken, tel. 62 48 38. Uw persoonlijke gegevens worden, indien u dit wenst, niet bekend gemaakt. U moet een ver zoek daartoe schriftelijk indienen, tegelijk met uw bedenkingen. Alleen als u tijdig bedenkingen uit tegen een ontwerpbesluit kunt u later beroep instellen tegen net definitieve besluit. - Sterrenlaan 37: het oprichten van een tuinberging - Mercuriusweg 11: het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning - Coenecoop 210: het oprichten van een bedrijfsgebouw met kan toorruimte - Bloemendaalseweg 8: het oprichten van een serre - Weidezoom 53: het gedeeltelijk veranderen en een woning - Molenring 197: het gedeeltelijk veranderen en een woning - Graanakker 22: het gedeeltelijk veranderen en een woning - Zuidplaslaan 72: het gedeeltelijk veranderen en een woning - Sterrenlaan 4: het gedeeltelijk veranderen en woning - Prinses Margrietstraat 23: het gedeeltelijk veranderen en groten van een tuinberging - Potgieterstraat 15: het oprichten van een berging BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: - Mozartlaan 46 nabij Beethovenlaan, diverse bomen t.b.v. de aan leg van parkeerplaatsen - Alberdingk Thijmlaan (Jeu de Boulesgebouw), 1 es en 2 elzen t.b.v. nieuwbouw - Fazantdreef 26, 1 treurwilg in de achtertuin - Philips Willemstraat 1, 1 naaldboom Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen veiling. Wel kunt u uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte. Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende beschikking, kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag van verzen ding/ uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. 7 Collecterooster februari: - 28 februari t/m 4 maart, Stichting drumband "Cormula's" Collecterooster maart - 6 t/m 11 maart, Stichting wijkwerk "de Zuidplas" - 13 t/m 18 maart, Nationaal Jeugd Fonds - 20 t/m 25 maart, Nationaal Reuma Fonds - 27 maart t/m 1 april, Simavi MILIEU-ESTAFETTESTOK 1999 Eenieder die in 1999 een opmerkelijke milieuprestatie heeft gele verd in Waddinxveen wordt opgeroepen zich aan te melden voor de milieu-estafettestok 1999. De milieu-estafettestok is een soort wis- selbeker die jaarlijks door het gemeentebestuur wordt uitgereikt om waardevolle initiatieven op milieugebied onder de aandacht te brengen. Aanmeldingen dienen voor 10 maart a.s. ingediend te worden bij het college van burgemeester en wethouders,onder vermelding van 'Kandidaat milieu-estafettestok 1999'. Telefonisch aanmelden is ook mogelijk bij de heer W. van Valen, 62 48 38. S.v.p. duidelijk naam kandidaat en milieuprestatie ver melden. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN - Zuidplaslaan 125, 1 berk in de zijtuin, 1 eik in de achtertuin en 1 ceder in de voortuin - Molenring 67, 1 ceder in de voortuin - Mauritslaan 40, 1 ceder in de voortuin - Fazantdreef 93, 1 ceder in de voortuin - Peuleyen 192, 1 ceder in de achtertuin Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschep-, of dorp- schoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte. gers worden begeleid onder de vlag van SSW. De uitzendingen van Radio Plus: Iedere woensdag van twaalf tot twee via de zender van RTW, op de kabel 93.1 en op de transistor 105.8. Vragen en opmerkingen over Radio Plus: Stichting Welzijnswerk Waddinxveen, Kerkstraat 13, telefoon 0182-631 932. DEURWAARDERS OP PAD MET DWANGBEVELEN Medio maart a.s. gaan de gemeentelijke deurwaarders op pad om dwangbevelen over de gemeentelijke belastingen te 'betekenen'. Het betreft de belastingjaren 1998 en 1999. Een dwangbevel wordt uitgevaardigd als de betaaltermijnen zijn verstreken en er ook op de aanmaning niet of niet volledig is betaald. Het is mogelijk dat u de betreffende aanmaning al in 1998 heeft ontvangen. Om een bezoek van de deurwaarder en de minimale kosten van f 50,- te voorkomen vragen wij u in uw administratie na te kijken of u een aanmaning heeft ontvangen en/of deze door u is voldaan. Bij twijfel over het al dan niet betaald zijn van belastingaanslagen kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur telefonisch contact opnemen met medewerkers van de afdeling Controlling, bereikbaar op de doorkiesnummers 62 45 66, 62 45 65 of 62 45 73. AANSLAGEN OZB en RIOOLRECHTEN Onlangs heeft u de gecombineerde aanslag onroerende-zaakbe- lasting (OZB) en rioolrecht voor het jaar 2000 ontvangen. De aanslag OZB is voor huurders en eigenaren, de aanslag riool recht is alleen bestemd voor eigenaren van woningen of panden. Hoofdregel is dat u de aanslagen in twee termijnen (binnen drie maanden) betaalt. Met automatische incasso kunt u in acht maan delijkse termijnen betalen. Kwijtschelding De betaling van veren. De gemeente W< beleid, veel mensen kwijtschelding. Nog niet iedereen die hiervoor in maakt gebruik len I telefoonnummers 62 45 65 en 62 45 66. Degenen matisch het aanvraagformulier thuisgestuurd. Informatie Telefonische informatie over de aanslag kunt u tussen 08.30 en 12.00 uur opvragen via tel. 62 48 13, 62 48 14 of 62 48 16. Telefonische informatie over de betaling, kwijtschelding of uitstel van betaling kunt u opvragen via tel. 62 45 65 of 62 45 66. Hulp nodig? Wilt u geholpen worden bij het invullen van uw kwijtscheldings- formulier? Tot en met vrijdag 3 maart a.s. is een medewerker 'belastingza ken', tussen 08.30 en 12.30 uur aan de publieksbalie in het gemeentehuis hiervoor aanwezig. Een afspraak maken is niet nodig. MELDING De volgende melding is ontvangen: Besluit opslag propaan I.v.d. Berg op Wilhelminakade 88. Vanaf 24 februari tot 23 maart 2000 liggen het ontwerpbesluit en de melding ter inzage bij de afdeling VROM, op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur en op verzoek op de maandagavonden gedu rende drie aaneengesloten uren (tel. 62 48 38).

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 3